19. TRADEHOUSE Tervisejooks
Kokku: 969
Naisi: 711
Mehi: 258
Nr | Nimi | Võistkond | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|---|
299 | Kaari Lainevool | ALATI LÕPUNI |
Harju maakond
Tallinn
|
EP | N | 18. etapp - 5 km | |
315 | Kaido Lemendik | ALATI LÕPUNI |
Harju maakond
Tallinn
|
EP | M | 18. etapp - 5 km | |
429 | Annika Mägipõld | ALATI LÕPUNI |
Harju maakond
Tallinn
|
EP | N | 18. etapp - 5 km | |
602 | Monika Rytberg | ALATI LÕPUNI |
Harju maakond
Tallinn
|
EP | N | 18. etapp - 5 km | |
46 | Maire Arras | Anna Minna |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
132 | Helina Itter | Anna Minna |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
177 | Ülle Kaldre | Anna Minna |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
536 | Heli Põder | Anna Minna |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
323 | Ando Leppiman | ASAP |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
522 | Priit Plado | ASAP |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
694 | Terje Tammekivi | ASAP |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
706 | Alar Teras | ASAP |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
720 | Tanel Tomson | ASAP |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
890 | Janika Jaago | Athletic Girls |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
891 | Reelika Kliimre | Athletic Girls |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
892 | Evelin Toobal | Athletic Girls |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
898 | Karoliine Kessler | Athletic Girls |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
68 | Jevgeni Budjak | BEER SNAILS |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
213 | Ruslan Kevorkov | BEER SNAILS |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
414 | Anton Moržuhhin | BEER SNAILS |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
438 | Aleksandr Nedorezov | BEER SNAILS |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
739 | Maksim Tšikiljov | BEER SNAILS |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
8 | Mari-Liis Aas | BEMM |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
397 | Maarja Mere | BEMM |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
433 | Elnara Nadžafova | BEMM |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
778 | Birgit Valgus | BEMM |
Harju maakond
Tallinn
|
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet | N | 18. etapp - 5 km | |
849 | Ragnar Nauka | BESTWAY GRUPP |
Harju maakond
Tallinn
|
Bestway Grupp OÜ | M | 18. etapp - 5 km | |
850 | Raido Nikonorov | BESTWAY GRUPP |
Harju maakond
Tallinn
|
Bestway Grupp OÜ | M | 18. etapp - 5 km | |
41 | Kätlin Aren | Bürokratid |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
194 | Kaire Kasearu | Bürokratid |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
281 | Kaidi-Kerli Kärner | Bürokratid |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
540 | Anna-Liisa Pärnalaas | Bürokratid |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
776 | Jaanus Valdmaa | Bürokratid |
Harju maakond
Tallinn
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
53 | Mari Aua | Business as Unusual |
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts Nordea |
N | 18. etapp - 5 km | |
98 | Kristi Grünbaum | Business as Unusual |
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts Nordea |
N | 18. etapp - 5 km | |
556 | Sandra Rak | Business as Unusual |
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts Nordea |
N | 18. etapp - 5 km | |
638 | Kerli Sillamaa | Business as Unusual |
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts Nordea |
N | 18. etapp - 5 km | |
695 | Kätlin Tammesoo | Business as Unusual |
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts Nordea |
N | 18. etapp - 5 km | |
445 | Imre Noorkikas | CFO Advisor |
Harju maakond
Rae vald
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
452 | Geli Nõlvand | CFO Advisor |
Harju maakond
Rae vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
55 | Asko Ausmees | Domus |
Harju maakond
Tallinn
|
Domus Kinnisvara | M | 18. etapp - 5 km | |
365 | Viktor Lõhmus | Domus |
Harju maakond
Tallinn
|
Domus Kinnisvara | M | 18. etapp - 5 km | |
774 | Toomas Vaks | Domus |
Harju maakond
Tallinn
|
Domus Kinnisvara | M | 18. etapp - 5 km | |
826 | Rain Õisnurm | Domus |
Harju maakond
Tallinn
|
Domus Kinnisvara | M | 18. etapp - 5 km | |
830 | Iris Öpik | Domus |
Harju maakond
Tallinn
|
Domus Kinnisvara | N | 18. etapp - 5 km | |
386 | Alla Maslennikova | DOUBLEA |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
754 | Aleksandra Ulm | DOUBLEA |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
45 | Kätlin Arras | E-lõvitarid |
Harju maakond
Saue
|
Spordiselts mtü Karupoeg Puhh OÜ |
N | 18. etapp - 5 km | |
312 | Dinara Leit | E-lõvitarid |
Harju maakond
Saue
|
Spordiselts mtü Karupoeg Puhh OÜ |
N | 18. etapp - 5 km | |
326 | Katrin Ligi | EASy |
Harju maakond
Viimsi vald
|
EAS Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus |
N | 18. etapp - 5 km | |
565 | Janne Rechlin | EASy |
Harju maakond
Viimsi vald
|
EAS Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus |
N | 18. etapp - 5 km | |
633 | Häli Siimaste | EASy |
Harju maakond
Viimsi vald
|
EAS Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus |
N | 18. etapp - 5 km | |
712 | Liis Tiitson | EASy |
Harju maakond
Viimsi vald
|
EAS Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus |
N | 18. etapp - 5 km | |
154 | Marina Järvis | EEK Mainor: Marianne |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
441 | Anne Neroda | EEK Mainor: Marianne |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
119 | Kerttu Hrustaljov | EEK Mainor: Mekax |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
224 | Merli Kivi | EEK Mainor: Mekax |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
122 | Ly Hõbe | EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
265 | Aet Kull | EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
405 | Kertu Mikk | EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
495 | Jürgen Parts | EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | M | 18. etapp - 5 km | |
752 | Olga Uhabakin | EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna |
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 18. etapp - 5 km | |
176 | Kerli Kaldoja | EEK Mainor: Teod loevad |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
252 | Elise Kruus | EEK Mainor: Teod loevad |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
571 | Julia Reisenbuk | EEK Mainor: Teod loevad |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
678 | Inna Švartsman | EEK Mainor: Teod loevad |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
718 | Eneken Titov | EEK Mainor: Teod loevad |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
43 | Anneli Arm | Eelistan Almale Sakut |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
193 | Viljo Kase | Eelistan Almale Sakut |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
403 | Krista Mihkelsaar | Eelistan Almale Sakut |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
476 | Kerli Paas | Eelistan Almale Sakut |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
786 | Erki Varbola | Eelistan Almale Sakut |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 18. etapp - 5 km | ||
24 | Evelyn Alamets | Eesmärgi poole |
Harju maakond
Tallinn
|
RIKS | N | 18. etapp - 5 km | |
54 | Ave Aun | Eesmärgi poole |
Harju maakond
Tallinn
|
RIKS | N | 18. etapp - 5 km | |
619 | Edgar Sarap | Eesmärgi poole |
Harju maakond
Tallinn
|
RIKS | M | 18. etapp - 5 km | |
746 | Freddi Turmann | Eesmärgi poole |
Harju maakond
Tallinn
|
RIKS | M | 18. etapp - 5 km | |
820 | Katri Voit | Eesmärgi poole |
Harju maakond
Tallinn
|
RIKS | N | 18. etapp - 5 km | |
157 | Maiken Jürgenson | Eleringi marjulised |
Harju maakond
Kiili, Kiili vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
221 | Anne Kippasto | Eleringi marjulised |
Harju maakond
Kiili, Kiili vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
245 | Kajali Kotsar | Eleringi marjulised |
Harju maakond
Kiili, Kiili vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
515 | Mirjam Pihlak | Eleringi marjulised |
Harju maakond
Kiili, Kiili vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
535 | Irene Puusaar | Eleringi marjulised |
Harju maakond
Kiili, Kiili vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
58 | Ketlin Bachmann | Elisa 5G |
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti AS |
N | 18. etapp - 5 km | |
223 | Kristi Kirsman | Elisa 5G |
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti AS |
N | 18. etapp - 5 km | |
701 | Triin Tartes | Elisa 5G |
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti AS |
N | 18. etapp - 5 km | |
716 | Peep Tinnuri | Elisa 5G |
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti AS |
M | 18. etapp - 5 km | |
810 | Katrin Viks | Elisa 5G |
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti AS |
N | 18. etapp - 5 km | |
539 | Laura Põld | EnergiaStuudio |
Harju maakond
Saue vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
584 | Hanna-Mai Rondo | EnergiaStuudio |
Harju maakond
Saue vald
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
99 | Külli Haab | Energiavesi |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
187 | Maarika Karelson | Energiavesi |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
258 | Vivika Kruusmägi | Energiavesi |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
377 | Tiina Maldre | Energiavesi |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
642 | Terje Sinik | Energiavesi |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 18. etapp - 5 km | ||
934 | Marika Linntam | EO Vaim |
Harju maakond
Laagri
|
Välisministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
935 | Piret Nõmmela | EO Vaim |
Harju maakond
Laagri
|
Välisministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
936 | Kaja Tael | EO Vaim |
Harju maakond
Laagri
|
Välisministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
937 | Urmas Eigla | EO Vaim |
Harju maakond
Laagri
|
Välisministeerium | M | 18. etapp - 5 km | |
945 | Karin Rannu | EO Vaim |
Harju maakond
Laagri
|
Välisministeerium | N | 18. etapp - 5 km | |
967 | Airi Lukina | Eolane Tallinn AS |
Harju maakond
Tallinn
|
Eolane Tallinn AS | N | 18. etapp - 5 km |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |