Pärnu Rannajooks
Kokku: 215
Naisi: 154
Mehi: 61
Nr | Nimi | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaana Järve |
Lääne-Viru maakond
|
NV40 | 10 km | ||
2 | Mariliis Kurs |
Ida-Viru maakond
|
NV40 | 10 km | ||
3 | Ilona Miller |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
4 | Kristel Laug |
Lääne maakond
|
Naised | 10 km | ||
5 | Igor Zahharov |
Viljandi maakond
|
MTÜ Spordiselts | Mehed | 10 km | |
6 | Elle Viss |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
NV40 | 10 km | |
7 | Gerlin Zoludev |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U16 | 10 km | |
8 | Alvar Kepler |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U16 | 10 km | |
9 | Kätili Rannula |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U16 | 10 km | |
10 | Kersti Roht |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U20 | 10 km | |
11 | Romet Reest |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U16 | 10 km | |
12 | Siim Roht |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U18 | 10 km | |
13 | Oliver Truuts |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U18 | 10 km | |
14 | Hanna Liisa Rannula |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U14 | 10 km | |
15 | Krisete Külm |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U14 | 10 km | |
16 | Sten Vahur Soosaar |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U18 | 10 km | |
17 | Greteli Zoludev |
Põlva maakond
|
Põlgaste Noortetuba Kanepi Avatud Noortekeskus |
U14 | 10 km | |
18 | Jaanika Maaniit |
Harju maakond
|
MTÜ Spordiselts Selver |
Naised | 10 km | |
19 | Ahto Kingla |
Tartu maakond
|
Mehed | 10 km | ||
20 | Marika Kisand |
Tartu maakond
|
NV50 | 10 km | ||
21 | Jana Pärtel |
Lääne-Viru maakond
|
NV40 | 10 km | ||
22 | Maili Lumera |
Pärnu maakond
|
Note Pärnu | Naised | 10 km | |
23 | Ruth Kaldma |
Rapla maakond
|
Pärnu Õppenõustamiskeskus | NV50 | 10 km | |
24 | Pille Valk |
Järva maakond
|
NV50 | 10 km | ||
25 | Ave Kooskora |
Harju maakond
|
RVM Systems OÜ | Naised | 10 km | |
26 | Triin Kukk |
Rapla maakond
|
FUJITSU EESTI AS | Naised | 10 km | |
27 | Galina Šeršnjova |
Pärnu maakond
|
Pärnu Keskuse Selver | NV50 | 10 km | |
28 | Helve Pulk |
Pärnu maakond
|
Pärnu Keskuse Selver | NV60 | 10 km | |
29 | Eha Taidla |
Pärnu maakond
|
Pärnu Keskuse Selver | NV60 | 10 km | |
30 | Rein Traus |
Lääne-Viru maakond
|
Traus-RAK | MV70 | 10 km | |
31 | Aivar Kivi |
Ida-Viru maakond
|
Eraisik | MV40 | 10 km | |
32 | Terje Väärtmaa |
Tartu maakond
|
NV50 | 10 km | ||
33 | Erich Jeerik |
Harju maakond
|
MTÜ Spordiselts Itella |
MV40 | 10 km | |
34 | Krista Kesma |
Lääne-Viru maakond
|
NV50 | 10 km | ||
35 | Sabina Sägi |
Harju maakond
|
Naised | 10 km | ||
36 | Rita Talisoo |
Pärnu maakond
|
Naised | 10 km | ||
37 | Õnne Lebedev |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
38 | Silvi Trey |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
39 | Kerli Trey |
Pärnu maakond
|
Naised | 10 km | ||
40 | Inga Kubu |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
41 | Irje Kiivit |
Pärnu maakond
|
NV50 | 10 km | ||
42 | Irena Budanova |
Harju maakond
|
U23 | 10 km | ||
43 | Mari-Liis Länik |
Põlva maakond
|
Naised | 10 km | ||
44 | Kerli Gretskov |
Harju maakond
|
NV40 | 10 km | ||
45 | Ülle Gretskov |
Harju maakond
|
NV60 | 10 km | ||
46 | Jevgei Solovjov |
Ida-Viru maakond
|
MV70 | 10 km | ||
47 | Monika Künnap |
Uusimaa
|
NV60 | 10 km | ||
48 | Priidik Parmi |
Tartu maakond
|
As Eviko | MV40 | 10 km | |
49 | Elin Kummets |
Pärnu maakond
|
Scanfil OÜ | Naised | 10 km | |
50 | Margareta Palgi |
Võru maakond
|
NV50 | 10 km | ||
51 | Kauri Aaslaid |
Pärnu maakond
|
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ | Mehed | 10 km | |
52 | Veiko Keersalu |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km | ||
53 | Mati Hussar |
Järva maakond
|
MV60 | 10 km | ||
54 | Maire Vares |
Valga maakond
|
MTÜ Spordiselt MTÜ Spordiselt |
NV40 | 10 km | |
55 | Pauli Arbelius |
Kanta-Häme
|
MV70 | 10 km | ||
56 | Liisi Kirch |
Pärnu maakond
|
Anu jooksutrennid Rahandusministeerium |
Naised | 10 km | |
57 | Triin Hinnosaar |
Harju maakond
|
None | 10 km | ||
58 | Janek Sumberg |
Valga maakond
|
MV40 | 10 km | ||
59 | Jakob Lääne |
Pärnu maakond
|
Mehed | 10 km | ||
60 | Diana Audru |
Valga maakond
|
G4S Spordiklubi G4S |
NV40 | 10 km | |
61 | Merilin Saue |
Pärnu maakond
|
Scanfil OÜ | Naised | 10 km | |
62 | Riho Talisoo |
Pärnu maakond
|
Mehed | 10 km | ||
63 | Natalja Korpenkov |
Tartu maakond
|
NV50 | 10 km | ||
64 | Kristi-Maris Vangonen |
Harju maakond
|
Naised | 10 km | ||
65 | Tiina Salla |
Ida-Viru maakond
|
Kaitseliit Häirekeskus |
NV40 | 10 km | |
66 | Helme Kold |
Harju maakond
|
If P&C Insurance Ltd (publ) Eesti filiaal | Naised | 10 km | |
67 | Mihkel Toom |
Harju maakond
|
Mehed | 10 km | ||
68 | Mart Mikson |
Järva maakond
|
MV60 | 10 km | ||
69 | Rein Ristissaar |
Rapla maakond
|
MV60 | 10 km | ||
70 | Jaana Mölder |
Pärnu maakond
|
Hortec Grupp Oü | NV40 | 10 km | |
71 | Airi Sipelgas |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
72 | Lea Sepp |
Pärnu maakond
|
Ms Balto Trafo OÜ | Naised | 10 km | |
73 | Ave Leemets |
Pärnu maakond
|
Naised | 10 km | ||
74 | Kalle Kuusik |
Ida-Viru maakond
|
MV50 | 10 km | ||
75 | Toomas Padjus |
Pärnu maakond
|
MV60 | 10 km | ||
76 | Janis Grigentša |
Harju maakond
|
Mehed | 10 km | ||
77 | Kaisa Salak |
Viljandi maakond
|
Naised | 10 km | ||
78 | Mairi Pärn |
Harju maakond
|
NV40 | 10 km | ||
79 | Helelin Püss |
Pärnu maakond
|
NV40 | 10 km | ||
80 | Annika Bunder |
Tartu maakond
|
Naised | 10 km | ||
81 | Indrek Laineveer |
Harju maakond
|
MKM jooksuklubi | MV40 | 10 km | |
82 | Julius Liiv |
Harju maakond
|
Nissi Kool | Mehed | 10 km | |
83 | Olga Kravtsova |
Harju maakond
|
NV40 | 10 km | ||
84 | Anna-Liisa Tumala |
Harju maakond
|
Naised | 10 km | ||
85 | Reelika Marley |
Viljandi maakond
|
Rademar | Naised | 10 km | |
86 | Katrin Kasemets |
Viljandi maakond
|
Rademar | Naised | 10 km | |
87 | Sigrid Albi |
Viljandi maakond
|
Rademar | Naised | 10 km | |
88 | Krister Kallas |
Viljandi maakond
|
Rademar | Mehed | 10 km | |
89 | Birgit Neeme |
Harju maakond
|
Rademar | Naised | 10 km | |
90 | Aita Naber |
Viljandi maakond
|
Rademar | Naised | 10 km | |
91 | Kaarel-Paulus Kaeramaa |
Harju maakond
|
Mehed | 10 km | ||
92 | Birgit Kaldmäe |
Harju maakond
|
Naised | 10 km | ||
93 | Riina Pruuden |
Harju maakond
|
NV40 | 10 km | ||
94 | Renno Rehtla |
Tartu maakond
|
Elektest OÜ | Mehed | 10 km | |
95 | Anna Marie Reimann |
Jõgeva maakond
|
Orkla Eesti AS | Naised | 10 km | |
96 | Evelin Edro |
Harju maakond
|
Orkla Eesti AS | Naised | 10 km | |
97 | Kätlin Kikerpill |
Pärnu maakond
|
Orkla Eesti AS | Naised | 10 km | |
98 | Regiina Grünberg |
Pärnu maakond
|
Orkla Eesti AS | U23 | 10 km | |
99 | Triin Toode |
Pärnu maakond
|
Sindi SK Kalju | Naised | 10 km | |
100 | Eve Tsetsin |
Viljandi maakond
|
NV40 | 10 km |
1 2 3 |