Avaleht Võistlused 38. Tartu Maastikumaraton (Virtuaaljooks)

38. Tartu Maastikumaraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 416 Naisi: 282 Mehi: 134
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Merike Aarma 1971 Naine
Harju maakond
  00:58:19
1 Mari Aasma 1975 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 00:53:31
  Roman Abubikirov 1979 Mees
Tartu maakond
  00:30:51
1 Julia Abubikirova 1983 Naine
Tartu maakond
  00:29:58
1 Annika Adoberg 1986 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 00:23:32
  Alesja Aleksandrova 1983 Naine
Harju maakond
  00:56:49
  Olga Aleksejeva 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  00:30:06
  Katariina Aljas 1999 Naine
Pärnu maakond
  00:39:13
  Diana Alliksaar 2004 Naine
Tartu maakond
  00:50:28
1 Harri Alliku 1954 Mees
Pärnu maakond
Zinzino OÜ 00:57:10
  Kadi Aloe 2000 Naine
Tartu maakond
  01:09:23
  Saskia Ambos 2007 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:35:33
  Olga Andrejeva 1985 Naine
Rapla maakond
AS G4S Eesti 00:21:14
  Oskar Jonathan Arro 2010 Mees
Harju maakond
  00:48:12
  Moonika Aruvälja 1987 Naine
Harju maakond
  00:45:28
  Marju Asarov 1983 Naine
Tartu maakond
  00:35:39
1 Liene Avotina 1974 Naine
  00:35:56
  Piret Bart 1985 Naine
Pärnu maakond
  00:24:10
  Katrin Bauman 1955 Naine
Harju maakond
  00:37:29
  Liselle Bauman 2007 Naine
Harju maakond
  00:43:19
  Laura Birk 2008 Naine
Harju maakond
  00:46:54
1 Gatis Bridaks 1978 Mees
  00:29:37
  Svitlana Chechotkina 1992 Naine
  00:37:46
  Anna Crosignani 1992 Naine
  00:44:59
  Kwasi Debrah 1964 Mees
  00:36:33
1 Kristi Dede-Ausin 1979 Naine
Tartu maakond
  00:28:14
  Kristel Deket 1977 Naine
Tartu maakond
  00:46:10
  Sirle Eelma 1975 Naine
Järva maakond
  00:54:36
  Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
  00:58:50
  Eneli Elken 2001 Naine
Tartu maakond
  00:35:54
  Ivika Enula 1984 Naine
Harju maakond
  00:34:57
  Liis Ernits 2004 Naine
Tartu maakond
  00:32:02
  Kristel Falk 1972 Naine
Harju maakond
  01:00:50
1 Monika Ulrike Feurle 1974 Naine  
  00:30:51
  Oksana Freiberg 1992 Naine
Tartu maakond
  00:34:08
1 Ieva Gajevska 2002 Naine
  00:40:16
  Anastasiia Galitskihh 1991 Naine
Harju maakond
  00:26:47
  Vitali Galitskihh 1988 Mees
Harju maakond
  00:30:30
  Fredrik Granlund 1966 Mees
  00:51:08
  Koidula Grauberg 1955 Naine
Tartu maakond
  01:29:13
  Mihhail Grigorjuk 2004 Mees
Harju maakond
  00:51:09
  Anna Grishina 1981 Naine
Harju maakond
Novarc 00:48:34
  Karin Grünberg 1979 Naine
Tartu maakond
  00:54:32
  Harald Hallik 2007 Mees
Tartu maakond
  00:34:49
1 Harriet Hallik 2009 Naine
Tartu maakond
  00:39:49
  Kaido Hanikat 1967 Mees
Harju maakond
Conviso 00:54:55
  Elisabeth Haossar 2011 Naine
Tartu maakond
  01:01:53
  Endo Haossar 1985 Mees
Tartu maakond
  01:01:53
  Katarina Haossar 2013 Naine
Tartu maakond
  01:01:53
  Piret Haossar 1984 Naine
Tartu maakond
  01:01:53
  Loona Helimets 1970 Naine
Tartu maakond
  00:50:24
  Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
  00:31:00
  Monika Herr 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:44:42
  Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  00:30:11
  Maila Hindrimäe 1973 Naine
Rapla maakond
  00:39:18
  Signe Hint 1993 Naine
Tartu maakond
  00:59:43
  Johannes Hinto 2011 Mees
Tartu maakond
  00:28:03
  Marten Holter 2006 Mees
Pärnu maakond
  00:34:37
  Helir Hoop 2009 Mees
Võru maakond
  00:36:08
1 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  00:28:32
1 Kätlin Hõrrak 1992 Naine
Tartu maakond
  00:43:09
  Alexander Hudilainen 2009 Mees
Ida-Viru maakond
  00:34:43
1 Jaanika Hudilainen 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  00:34:43
  Ave Hussar 1971 Naine
Tartu maakond
  00:34:34
  Indrek Idvand 1992 Mees
Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi 00:59:52
1 Anita Ievina 1968 Naine
  00:27:41
  Ants Illus 1951 Mees
Tartu maakond
  00:50:08
  Tiiu Illus 1947 Naine
Tartu maakond
  00:50:08
  Katre Ilves 1982 Naine
Tartu maakond
  00:39:30
  Helle Intsaar 1975 Naine
Pärnu maakond
  00:49:50
  Kalli Ird 1963 Naine
Tartu maakond
  00:58:48
  Denis Ivanov 2012 Mees
Harju maakond
  00:56:18
  Nadezda Ivanova 1992 Naine
Harju maakond
  01:17:58
  Lea Jaaska 1948 Naine
Tartu maakond
  00:56:07
1 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 00:50:06
  Hele Järv 1979 Naine
Harju maakond
  00:54:36
1 Reelika Järv 1988 Naine
Tartu maakond
  00:39:31
1 Miira Järve 2010 Naine
Tartu maakond
  00:43:39
  Mariann Järvelt 1980 Naine
Jõgeva maakond
  00:53:01
  Kersti Jõesoo 1992 Naine
Viljandi maakond
  00:57:19
  Kristel Jõesoo 1998 Naine
Viljandi maakond
  00:37:19
1 Benno Johanson 1963 Mees
Harju maakond
  00:50:08
  Indrek Juhanson 1977 Mees
Harju maakond
Agrovarustus OÜ 00:25:32
  Piia Jurman 1968 Naine
Tartu maakond
  00:53:14
  Robert Jurman 1967 Mees
Tartu maakond
  00:53:29
  Geir-Kristjan Kääri 2007 Mees
Tartu maakond
  00:46:15
  Kaidi Käärmann 1980 Naine
Tartu maakond
  00:36:07
  Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  00:37:02
  Allvar Kabral 1991 Mees
Tartu maakond
  01:23:50
  Anneliis Kabral 1992 Naine
Tartu maakond
  01:13:22
  Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  00:33:39
  Indrek Kade 1983 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 00:33:45
  Jule Käen-Torm 1967 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:44:15
  Kelli Kahm 1975 Naine
Harju maakond
  00:52:32
  Martin Erki Kähr 2005 Mees
Harju maakond
  01:00:27
  Lilia Kajava 1982 Naine
Valga maakond
Combiwood OÜ 00:46:30
  Maret Kaljura 1978 Naine
Harju maakond
  01:06:57
  Maris Kallus 1991 Naine
Harju maakond
  00:32:54
  Joonatan Kama 1997 Mees
Tartu maakond
TÜASK 00:18:33
  Eva Maria Kandla 2006 Naine
Tartu maakond
TÜASK 00:28:35
  Maria Kannelaud 2008 Naine
Jõgeva maakond
SK Adavere 00:50:34
  Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  00:44:48
  Laura Katrina Kaparšmite 2008 Naine
  00:40:13
  Inga Karklina 1982 Naine     00:36:50
  Kätliin Karu 1997 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:47:29
  Margit Karu 1974 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 00:39:49
  Karel Kask 2008 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:26:50
  Maris Kask 2004 Naine
Tartu maakond
  00:44:00
  Siret Kask 1980 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:43:45
  Marika Kaubi 1978 Naine
Tartu maakond
  00:30:45
  Margit Kaur 1989 Naine
Pärnu maakond
  00:39:04
1 Carmen Kazantseva 2007 Naine
Viljandi maakond
  00:34:45
  Andres Keernik 2009 Mees
Tartu maakond
  00:28:44
  Karl Joosep Keernik 2007 Mees
Tartu maakond
  00:29:20
  Egle Kiik 1986 Naine
Tartu maakond
  01:09:42
  Kadi Kiiver 1976 Naine
Hiiu maakond
  00:38:09
  Natalja Kimask 1973 Naine
Harju maakond
  00:46:15
  Ken Krister Kiveste 2009 Mees
Järva maakond
  00:44:12
  Oliver Kivimäe 1992 Mees
Tartu maakond
  00:26:51
  Kristel Kivimets 1978 Naine
Harju maakond
  00:47:46
  Jaana Kivirand 1981 Naine
Tartu maakond
  01:09:03
  Tristan Toomas Kivisaar 2011 Mees
Harju maakond
  00:25:54
  Veronika Kivistik 1978 Naine
Tartu maakond
SportID 00:30:52
  Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
AS G4S Eesti 00:28:55
  Egle Kolga 2007 Naine
Lääne maakond
  00:48:45
  Sille Kolga 2005 Naine
Lääne maakond
  01:19:10
  Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  00:27:31
  Kristiina Kollom 1991 Naine
Tartu maakond
  00:30:52
  Rene Kolsar 1988 Mees
Tartu maakond
  00:37:36
  Alexander Komshin 1964 Mees
Ida-Viru maakond
  00:26:47
  Diana Kool 1980 Naine
Tartu maakond
  00:36:29
  Eliisabet Kool 2003 Naine
Harju maakond
SK CFC 00:20:32
  Kaire Koonik 1985 Naine
Tartu maakond
  00:34:40
  Liis Köörna 1983 Naine
Harju maakond
SK ProRunner 00:30:19
1 Kaidi Koort 1986 Naine
Tartu maakond
  00:32:20
  Marina Kostin 1982 Naine
Ida-Viru maakond
  00:26:39
  Ly Kotkas 2010 Naine
Järva maakond
  00:36:11
  Marjo Kraavi 1985 Mees
Tartu maakond
  00:37:07
  Angelina Kravchenko 1999 Naine
Ida-Viru maakond
  00:25:00
  Igor Krawczyk 2009 Mees
Ida-Viru maakond
  00:22:38
  Sandra Krebetsk 1988 Naine
Harju maakond
  00:30:22
1 Milvi Krehov 1990 Naine
Tartu maakond
  00:43:22
  Anne Kroman 1965 Naine
Võru maakond
  00:28:51
  Rahel Kruusmaa 2006 Naine
Harju maakond
  00:34:00
  Paula Kuehn 1953 Naine
  01:01:11
  Robert Kuehn 1952 Mees
  01:02:24
  Triin Kuiv 1984 Naine
Võru maakond
  00:38:42
  Astrid Kukk 1980 Naine
Tartu maakond
Valio Eesti AS 00:48:04
  Oliver Kulbas 1987 Mees
Harju maakond
Täppsportlased 00:18:51
  Risto Kulbas 1953 Mees
Harju maakond
  00:22:42
  Pilvi Kuld 1985 Naine
Tartu maakond
  00:35:08
  Kristine Kulikovska 1990 Naine
  00:37:01
  Kalev Kuljus 1982 Mees
Harju maakond
  00:27:03
  Carmen Kull 2002 Naine
Jõgeva maakond
  00:36:51
  Jekaterina Kurvits 1986 Naine
Ida-Viru maakond
  00:35:10
  Eglin Kütt 1990 Naine
Harju maakond
  00:49:50
1 Grete Kuub 2005 Naine
Harju maakond
  00:29:39
  Ülle Kuusma 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:54:48
  Aili Kvell 1986 Naine
Tartu maakond
  01:31:13
  Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  00:30:19
  Natalija Lace 1988 Naine
  00:31:07
  Margit Laidvee 1975 Naine
Tartu maakond
  00:31:35
1 Ingrit Lang 1997 Naine
Harju maakond
  00:42:05
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  00:37:47
  Ilse Länik 1971 Naine
Põlva maakond
  00:52:24
  Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
KVÜÕA 00:51:40
  Merili Länik 2000 Naine
Põlva maakond
  00:52:25
  Merje Laul 1976 Naine
Tartu maakond
  01:01:05
  Heidi Leesik 1992 Naine
Valga maakond
  00:54:31
  Kadri-Ann Lehis 1991 Naine
Viljandi maakond
  00:31:35
  Siire Leiger 1964 Naine
Hiiu maakond
  00:58:27
  Katrin Lemsalu 1978 Naine
Tartu maakond
  00:43:00
  Maie Lepik 1991 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 00:32:31
1 Anne-Lea Leppik 1959 Naine
Tartu maakond
  00:53:34
  Kaisa Leppik 1995 Naine
Tartu maakond
  00:32:19
  Eetel Leppsaar-Naigla 1989 Naine
Harju maakond
  00:55:30
  Oskar Liblik 1991 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 00:57:26
  Eriks Liflands 1977 Mees
  00:33:47
1 Kadri Ligi 1985 Naine
Tartu maakond
  00:33:12
1 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  00:51:23
  Alari Liiv 1988 Mees
Rapla maakond
  00:20:50
  Andres Liiv 1990 Mees
Rapla maakond
  00:24:26
  Aljona Liivak 1984 Naine
Tartu maakond
Sportland 00:48:50
1 Peeter Lind 1966 Mees
Tartu maakond
  00:55:05
1 Kaido Linde 1973 Mees
Tartu maakond
  00:52:24
1 Merle Lint 1961 Naine
Tartu maakond
  00:52:02
  Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
  00:34:27
  Marge Lõhmus 1981 Naine
Tartu maakond
  00:48:37
  Timo Lõhmus 2008 Mees
Tartu maakond
  00:51:18
  Tomi Rasmus Lõhmus 2010 Mees
Tartu maakond
  00:48:43
  Kati Loid 1990 Naine
Tartu maakond
  00:32:35
  Kristiina Lummo 1977 Naine
Tartu maakond
  00:52:39
  Anu Lust 1985 Naine
Võru maakond
  00:55:36
  Madis Madalik 1986 Mees
Harju maakond
  00:28:43
  Elisabeth Mäe 2009 Naine
Tartu maakond
  00:54:21
  Kati Mägi 1986 Naine
Tartu maakond
  00:57:12
  Ivo Maidla 1987 Mees
Põlva maakond
  00:40:22
  Dagmar Makko 1978 Naine
Tartu maakond
  00:44:06
  Jennifer Makko 2003 Naine
Tartu maakond
  00:38:44
  Theodor Mängel 2005 Mees
Tartu maakond
  00:26:38
  Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  00:27:23
  Märt Maripuu 1986 Mees
Harju maakond
  00:29:33
1 Michele Marshall 1966 Naine
  00:36:58
  Mariliis Martsepp 1994 Naine
Harju maakond
Sportland 00:34:00
  Maarja Maser 1986 Naine
Harju maakond
  00:29:04
  Kristiine Melk 1977 Naine
Tartu maakond
  00:39:31
  Mati Merila 1966 Mees
Tartu maakond
  00:36:25
  Eda Merilain 1972 Naine
Tartu maakond
  00:35:51
  Valter Mihkels 1961 Mees
Pärnu maakond
  00:46:53
  Ave Mikk 1970 Naine
Viljandi maakond
  00:47:06
1 Marten Miljukov 2012 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 00:31:16
  Anne-Mai Mölder 1959 Naine
Tartu maakond
  00:52:46
  Marit Möls 1982 Naine
Tartu maakond
  00:36:37
  Maarika Mõts 1975 Naine
Tartu maakond
  00:43:37
  Eero Mõttus 2010 Mees
Tartu maakond
  00:32:49
  Jaanu Mühlberg 1969 Mees
Tartu maakond
  00:38:57
  Susanne Müller 1987 Naine  
  00:34:43
  Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  00:53:46
  Laura Nemvalts 2005 Naine
Põlva maakond
Telia SK 00:56:37
  Elis Nergi 1983 Naine
Harju maakond
  00:39:28
  Robin Nikolajev 2010 Mees
Harju maakond
  00:26:57
  Agne Nikopensius 1998 Naine
Tartu maakond
Sportland 00:34:14
  Antti Nöps 1969 Mees
Tartu maakond
Õhuvägi 00:58:34
  Stanislav Novikov 1973 Mees
  00:26:06
  Rivo Nuija 2012 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:55:02
  Hannalore Nurk 2005 Naine
Pärnu maakond
  00:56:50
  Rait Nurm 1980 Mees
Harju maakond
  00:28:04
  Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
Marathon100 00:44:19
  Andrey Obrezkov 1982 Mees
Harju maakond
Axinom 00:37:23
  Päivi Ojala 1986 Naine
Tartu maakond
  00:39:46
  Annaleen Ojaperv 2010 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:28:20
  Evelyn Ojaperv 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  00:39:52
  Kaido Ojaperv 1974 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 00:45:31
  Tõnis Öösalu 1966 Mees
Tartu maakond
  01:09:01
  Hillar Orav 1960 Mees
Rapla maakond
  00:48:08
  Tiina Orav 1986 Naine
Tartu maakond
  01:05:56
  Villu Orav 1986 Mees
Tartu maakond
  01:04:28
  Anne-Mari Orgla 1992 Naine
Harju maakond
  00:55:18
  Merike Orgmäe 1992 Naine
Rapla maakond
  00:37:20
  Kaja Otsa 1977 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:02:08
1 Liivika Paas 2005 Naine
Tartu maakond
  00:26:52
  Roosi Matilda Padari 2008 Naine
Harju maakond
  00:49:30
  Vallo Padari 1975 Mees
Harju maakond
  00:26:51
  Eleri Pähn 1988 Naine
Tartu maakond
  00:31:31
  Kristina Paide 1992 Naine
Tartu maakond
  00:28:50
  Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
  00:21:39
  Laura Palla 2007 Naine
Tartu maakond
  00:34:17
  Elleka Paluoja 1979 Naine
Jõgeva maakond
  00:56:40
  Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
  01:12:34
  Jüri Pärtelpoeg 1969 Mees
Tartu maakond
Certex 00:28:16
1 Karin Pärtelpoeg 2005 Naine
Tartu maakond
  00:38:31
  Ioannis Partheniadis 1995 Mees  
  00:41:37
  Daire Pärtin 2003 Naine
Tartu maakond
  00:31:13
  Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  00:21:16
  Linda Petersone 1985 Naine
  00:37:31
  Natalia Petrova 1989 Naine
Tartu maakond
  00:56:13
  Daisi Pfaifer 1984 Naine
Tartu maakond
  01:03:17
  Triinu Pihel 1986 Naine
Hiiu maakond
  01:09:00
  Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 00:45:11
  Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
  00:27:21
  Kaja Pihlap 1976 Naine
Tartu maakond
  01:09:23
  Rasmus Pihlap 2014 Mees
Tartu maakond
  01:09:23
  Maarja Liisa Pikkmaa 1985 Naine
Jõgeva maakond
  00:51:17
  Patrik Tobias Pindma 2008 Mees
Harju maakond
  00:23:18
  Greta-Maria Pisarev 2002 Naine
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 00:27:17
  Kennet Pisarev 2006 Mees
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:02:08
  Anneli Plink 1978 Naine
Tartu maakond
  00:33:59
  Valentina Porotsina 1982 Naine
Ida-Viru maakond
  00:25:49
  Darja Predbannikova 1999 Naine
Ida-Viru maakond
  00:31:52
  Hergo Prei 1976 Mees
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis 00:59:42
  Kaile Priimets 1976 Naine
Harju maakond
  00:33:54
1 Sofiia Prishchenko 2007 Naine
Harju maakond
  00:37:23
  Pille Pullonen 1989 Naine
Tartu maakond
  00:29:24
  Janne Pungar 1991 Naine
Järva maakond
  00:49:15
  Kerda Purtsak 2008 Naine
Tartu maakond
  01:03:09
1 Linda Putnina 1980 Naine
  00:41:41
1 Raido Puusalu 1998 Mees
Valga maakond
  00:25:20
1 Tiina Puusalu 1977 Naine
Valga maakond
  00:25:17
1 Hanna Pylieva 1994 Naine
  00:35:29
  Margus Rääk 1981 Mees
Tartu maakond
Tervisenapsu klubi 01:03:09
  Rebeka Rääk 2011 Naine
Tartu maakond
  01:03:23
  Robert Raak 2011 Mees
Valga maakond
  00:24:19
  Piia Radik-Tint 1973 Naine
Tartu maakond
  00:48:05
  Andrus Rahu 1978 Mees
Pärnu maakond
  00:46:59
  Jaan Raik 1972 Mees
Harju maakond
  00:52:52
  Jaanika Raik 1998 Naine
Harju maakond
  00:52:39
  Kaja Randviir 1968 Naine
Tartu maakond
  00:39:33
  Ly Raudsepp 1993 Naine
Valga maakond
  00:50:33
  Mari-Liis Raudsepp 1987 Naine
Harju maakond
  00:27:34
1 Eero Raun 1971 Mees
Harju maakond
  00:33:13
1 Eilin Ree 1985 Naine
Harju maakond
  00:29:55
  Karel Reintop 2006 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi 00:26:00
  Emma Reinumägi 2002 Naine
Tartu maakond
  00:34:06
  Airi Riiman 1969 Naine
Jõgeva maakond
  00:45:46
  Madis Riiman 2002 Mees
Jõgeva maakond
  00:47:52
  Laura Rogenbaum 1993 Naine
Harju maakond
  00:37:19
  Anneli Rõhtjuk 1977 Naine
Harju maakond
  00:33:56
  Siim Roos 1985 Mees
Järva maakond
  00:37:31
  Siiri Roos 1951 Naine
Järva maakond
  01:02:27
  Liis Rooväli 1968 Naine
Harju maakond
  00:52:26
  Tiit Rosenberg 1946 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 00:49:48
  Anna-Liisa Rossi 1979 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 01:12:37
  Rene Rõuk 1979 Mees
Tartu maakond
  01:39:48
  Emma Ruotsalainen 1979 Naine
  00:38:54
  Ljuba Rusevits 1981 Naine
Põlva maakond
  01:25:18
  Loreta Rutkovska 2007 Naine
  00:33:50
  Mikk Mihkel Ruus 2010 Mees
Tartu maakond
  00:26:40
  Virgo Rüütel 1990 Mees
Tartu maakond
  00:34:00
  Ingrid Saar 1967 Naine
Tartu maakond
Tervisliku Elustiili Klubi Tartu 00:55:36
  Karmel Saar 2004 Naine
Tartu maakond
  00:58:13
  Margit Saar 1977 Naine
Tartu maakond
  00:47:57
  Triin Saar 1988 Naine
Tartu maakond
  00:44:36
  Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  00:27:24
  Karina Sabelski 1985 Naine
Harju maakond
  00:47:06
  Dmitri Sahharov 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  00:29:51
  Meryt Salme 1994 Naine
Harju maakond
  00:28:46
  Heleen Sandvik 2002 Naine
Lääne maakond
A2K Spordiklubi 00:40:41
  Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
  00:35:04
  Deivid Sarapuu 1990 Mees
Harju maakond
  00:29:15
  Marit Sardis 1965 Naine
Harju maakond
  00:55:11
  Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
  00:36:50
  Siim Sarv 1981 Mees
Tartu maakond
  00:32:36
  Irma Sauga 1987 Naine
Tartu maakond
  00:37:41
  Jelena Scharonberg 1969 Naine
Ida-Viru maakond
  00:36:15
  Ragne Seeder 2008 Naine
Jõgeva maakond
  00:36:37
  Nele Seiler 1978 Naine
Tartu maakond
  01:39:48
  Nikoleta Seleznova 2005 Naine
  00:47:49
  Liina Selter 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:11:37
  Hellart Sepp 1984 Mees
Tartu maakond
  00:57:12
  Oskar Sepp 2006 Mees
Harju maakond
  00:39:31
  Ive Seškena 1960 Naine
5A-Valka / LV 01:13:50
  Vladimir Shokman 1948 Mees
Tartu maakond
  00:46:10
  Orm Mattias Siemann 2007 Mees
Järva maakond
  00:32:47
  Keiti Sikk 2009 Naine
Tartu maakond
  00:36:17
  Natalie Sikk 2006 Naine
Tartu maakond
  00:43:51
  Kadri Sirk 1992 Naine
Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi 00:59:31
1 Maris Šlajus 1994 Naine
Tartu maakond
  01:15:52
  Riina Soggar-Henk 1982 Naine
Viljandi maakond
  01:06:24
  Kristi Soll 1981 Naine
Võru maakond
  00:30:56
  Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  00:36:01
  Merju Songe 1982 Naine
Harju maakond
Sportland 00:57:16
  Sander Soodla 2001 Mees
Tartu maakond
  00:52:11
  Mare Soovik 1943 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:23:00
  Raul Richard Stein 1996 Mees
Harju maakond
  00:20:53
  Davide Stoffie 1987 Mees
  00:27:06
1 Sara Stumpe 1999 Naine
  00:37:00
1 Berit Sula 2010 Naine
Harju maakond
  00:48:08
1 Gerli Sülla 2006 Naine
Viljandi maakond
  00:33:54
1 Lii Susi 1978 Naine
Viljandi maakond
  00:43:26
1 Talis Susi 1998 Mees
Võru maakond
Päästeamet 00:22:41
1 Gerlin-Eliise Suur 2003 Naine
Tartu maakond
  00:56:04
  Piret Suur 1972 Naine
Tartu maakond
  00:56:04
  Einars Svikša 1989 Mees
5A-Valka / LV 00:52:50
  Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV 00:37:42
  Annabel Taaber 2006 Naine
Tartu maakond
  00:35:29
  Kalle Taal 1990 Mees
Tartu maakond
  00:54:56
  Liisi Taar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 00:44:49
  Reelika Täht 1983 Naine
Harju maakond
  00:36:10
  Tarmo Täht 1977 Mees
Harju maakond
  00:36:12
  Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 00:21:46
  Märt Tamm 1963 Mees
Tartu maakond
  00:30:27
  Trevor Tamm 2005 Mees
Tartu maakond
  00:49:47
  Tauri Tammesson 1990 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 00:27:54
  Tarmo Tartes 1989 Mees
Tartu maakond
  00:26:31
  Ave Tartu 1970 Naine
Hiiu maakond
  00:29:07
  Janne Tattrik 1989 Naine
Pärnu maakond
  00:52:05
  Olli Taukul 1982 Naine
Tartu maakond
  00:48:48
  Svetlana Teras 1965 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 01:11:04
  Margit Thomson 1967 Naine
Tartu maakond
  00:46:30
  Darta Tisa 2012 Naine     00:31:20
  Pille Tisler 1989 Naine
Saare maakond
Orkla Eesti AS 00:33:55
  Kerli Tominga 1975 Naine
Valga maakond
Enics Eesti AS 00:26:01
  Kristina Tõnismäe 1985 Naine
Tartu maakond
  00:27:08
  Ragnar Toomla 1976 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 00:26:48
  Astrid Traagel 1995 Naine
Tartu maakond
  00:27:53
  Svea Madita Traue 2001 Naine
Viljandi maakond
  00:29:41
  Kersti Treial 1986 Naine
Tartu maakond
  01:01:11
  Margut Trumm 1961 Naine
Tartu maakond
  01:32:09
  Vilma Trummal 1958 Naine
Jõgeva maakond
  00:32:52
  Gunnar Tungal 1964 Mees
Viljandi maakond
  00:29:26
  Mare Tungal 1965 Naine
Viljandi maakond
  00:29:06
  Kati Tuzberg 2000 Naine
Ida-Viru maakond
  01:32:04
  Andres Luka Uksov 2007 Mees
Tartu maakond
  00:56:59
  Alar Unt 1980 Mees
Tartu maakond
  00:48:48
  Kadi-Liis Uus 1988 Naine
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 01:07:52
  Karl Gustav Uustulnd 2000 Mees
Saare maakond
  00:30:32
  Maimu Vahtra 1942 Naine
Võru maakond
  00:55:53
  Kristjan Valge 1977 Mees
Tartu maakond
  00:33:06
  Pärtel Valge 2007 Mees
Tartu maakond
SK VELO 00:30:57
  Anu Valli 1969 Naine
Tartu maakond
  00:35:41
  Grete Vallimäe 2008 Naine
Harju maakond
  00:59:22
1 Madis Vanatoa 1989 Mees
Tartu maakond
Team NOBE 00:24:41
  Kaarin Variku 1981 Naine
Tartu maakond
  00:48:19
  Janek Veedla 1988 Mees
Harju maakond
  00:29:41
  Elis Viibur 2005 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:10:23
  Evelyn Viibur 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:09:31
1 Berit Viigipuu 2007 Naine
Tartu maakond
  00:43:24
1 Mirell Viigipuu 2008 Naine
Tartu maakond
  00:45:39
  Ülle Viinapuu 1952 Naine
Harju maakond
  01:02:50
  Liis Virkunen 1990 Naine
Jõgeva maakond
  00:40:45
  Rein Virkunen 1955 Mees
Jõgeva maakond
  00:31:18
  Indrek Virumäe 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  00:35:02
  Rain Erik Virumäe 2011 Mees
Ida-Viru maakond
  00:34:15
  Katrin Visse 1973 Naine
Põlva maakond
  00:36:24
  Elena Vlasova 1982 Naine
Tartu maakond
  00:47:35
  Eva Volver 2003 Naine
Tartu maakond
  01:06:47
  Igors Vucans 1979 Mees
  00:26:14
  Silvia Vuks 2001 Naine
Valga maakond
  00:27:46
1 Jekaterina Zadorožnaja 1986 Naine
Harju maakond
  00:41:41
1 Anatoli Zadorožnõi 2006 Mees
Harju maakond
  00:36:11
1 Pavel Zadorožnõi 2011 Mees
Harju maakond
  00:24:29
  Nelli Zahharova 1963 Naine
Viljandi maakond
  00:53:16
  Oksana Zahharova 1980 Naine
Tartu maakond
  00:59:50
  Elizabete Zerdina 2010 Naine
  00:57:55
  Valeriy Zrelov 1993 Mees
Ida-Viru maakond
  00:25:56
  Kaia Zupping 1992 Naine
Tartu maakond
  00:26:05
Sulge

Tulemuse detailne info

...