18. TRADEHOUSE Tervisejooks
Kokku: 976
Naisi: 671
Mehi: 305
Nr | Nimi | Võistkond | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|---|
498 | Katariina Muru | ADM Active |
Harju maakond
Tallinna linn
|
ADM Interactive OÜ | N | 4 km | |
627 | Merlin Purge | ADM Active |
Harju maakond
Tallinna linn
|
ADM Interactive OÜ | N | 4 km | |
884 | Evelin Uudeküll | ADM Active |
Harju maakond
Tallinna linn
|
ADM Interactive OÜ | N | 4 km | |
188 | Hannes Juuse | ALATI LÕPUNI | M | 4 km | |||
374 | Kaari Lainevool | ALATI LÕPUNI | N | 4 km | |||
399 | Kaido Lemendik | ALATI LÕPUNI | M | 4 km | |||
504 | Annika Mägipõld | ALATI LÕPUNI | N | 4 km | |||
710 | Monika Rytberg | ALATI LÕPUNI |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
87 | Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias | ALGA | M | 4 km | |||
336 | Pavel Kuroptev | ALGA | M | 4 km | |||
668 | Jeffrey Redondo | ALGA | M | 4 km | |||
717 | Egemen Sabah | ALGA | M | 4 km | |||
932 | Valerii Verozub | ALGA | M | 4 km | |||
313 | Silja Krusimäe | ALPI 1 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | N | 4 km | |
352 | Kaupo Kööp | ALPI 1 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
353 | Rauno Kööp | ALPI 1 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
695 | Tiit Roosve | ALPI 1 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
724 | Liisi Salong | ALPI 1 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | N | 4 km | |
167 | Andres Jakobson | ALPI 2 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
639 | Petre Põldma | ALPI 2 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
857 | Juhan Toompuu | ALPI 2 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
882 | Evert Usin | ALPI 2 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
949 | Jaanis Vilimäe | ALPI 2 |
Harju maakond
|
Alpi Eesti OÜ | M | 4 km | |
187 | Sirli Jurjev | AMATÖÖRID |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
198 | Kairi Jürgenson | AMATÖÖRID | N | 4 km | |||
382 | Eleri Lapp | AMATÖÖRID | N | 4 km | |||
511 | Liina Nagel | AMATÖÖRID | N | 4 km | |||
647 | Ulla Raid | AMATÖÖRID | N | 4 km | |||
85 | Veronika Djomina | ARKAADIA | N | 4 km | |||
92 | Eduard Ehala | ARKAADIA |
Haapsalu
|
M | 4 km | ||
338 | Vadim Kuzovkov | ARKAADIA | M | 4 km | |||
745 | Tiiu Sepling | ARKAADIA |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
775 | Gätlin Spiridonov | ARKAADIA | N | 4 km | |||
136 | Olavi Hein | ARMAS AEG! |
Harju maakond
|
Tallinna Ülikool | M | 4 km | |
497 | Kaili Muru | ARMAS AEG! |
Harju maakond
|
Tallinna Ülikool | N | 4 km | |
500 | Reilika Muuli | ARMAS AEG! |
Harju maakond
|
Tallinna Ülikool | N | 4 km | |
541 | Sulev Oll | ARMAS AEG! |
Harju maakond
|
Tallinna Ülikool | M | 4 km | |
924 | Jana Veenpere | ARMAS AEG! |
Harju maakond
|
Tallinna Ülikool | N | 4 km | |
36 | Marie Allikmaa | ASAP |
Harju maakond
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | N | 4 km | |
582 | Rando Paurson | ASAP |
Harju maakond
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 4 km | |
611 | Priit Plado | ASAP |
Harju maakond
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 4 km | |
687 | Christman Roos | ASAP |
Harju maakond
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 4 km | |
831 | Alar Teras | ASAP |
Harju maakond
|
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | M | 4 km | |
63 | Kertu Arumetsa | AURUVEDUR | N | 4 km | |||
219 | Marilis Kallas | AURUVEDUR | N | 4 km | |||
283 | Madis Kolli | AURUVEDUR | M | 4 km | |||
461 | Kaupo Mang | AURUVEDUR | M | 4 km | |||
783 | Evelin Summer | AURUVEDUR | N | 4 km | |||
603 | Sirly Pikknurm | AVO-CARDIO | N | 4 km | |||
606 | Jane Pilov | AVO-CARDIO | N | 4 km | |||
616 | Vahur Pormeister | AVO-CARDIO | M | 4 km | |||
675 | Helen Reinik | AVO-CARDIO | N | 4 km | |||
839 | Kevin Tiks | AVO-CARDIO | M | 4 km | |||
222 | Kristine Kalm | AZETSI SIRESÄÄRED | N | 4 km | |||
448 | Ethel Maarits | AZETSI SIRESÄÄRED | N | 4 km | |||
738 | Hanna Seeder | AZETSI SIRESÄÄRED | N | 4 km | |||
846 | Liivi Tobbi | AZETSI SIRESÄÄRED | N | 4 km | |||
870 | Jaanika Tutt | AZETSI SIRESÄÄRED | N | 4 km | |||
34 | Helena Alesma | BALBIINOKAD | N | 4 km | |||
385 | Triin Laub | BALBIINOKAD | N | 4 km | |||
750 | Marianne Sergo | BALBIINOKAD | N | 4 km | |||
943 | Kristel Viirmann | BALBIINOKAD |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
956 | Martin Visnapuu | BALBIINOKAD | M | 4 km | |||
226 | Nagarjuna Kandarapu | BARAT | M | 4 km | |||
510 | Anilkumar Nagavelli | BARAT | M | 4 km | |||
512 | Chakradhar Naidu | BARAT | M | 4 km | |||
768 | Naveen Soni | BARAT | M | 4 km | |||
521 | Raido Nikonorov | BESTWAY GRUPP - BWG.EE | M | 4 km | |||
744 | Kätlin Sepik | BESTWAY GRUPP - BWG.EE | N | 4 km | |||
844 | Marika Tiru | BESTWAY GRUPP - BWG.EE | N | 4 km | |||
908 | Ragnar Valdstein | BESTWAY GRUPP - BWG.EE |
Harjumaa
|
M | 4 km | ||
957 | Ardi Vister | BESTWAY GRUPP - BWG.EE |
Tallinn
|
M | 4 km | ||
109 | Kristel Filippov | BUSINESS INTELLIGENCE | N | 4 km | |||
466 | Karin Marjapuu | BUSINESS INTELLIGENCE |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
516 | Viktoria Nazarova | BUSINESS INTELLIGENCE | N | 4 km | |||
579 | Natalia Passenko | BUSINESS INTELLIGENCE | N | 4 km | |||
779 | Stella Stolper | BUSINESS INTELLIGENCE | N | 4 km | |||
520 | Kristi Niitsoo | DECOLAND | N | 4 km | |||
795 | Mai Sülla | DECOLAND | N | 4 km | |||
885 | Ants Uus | DECOLAND |
Harjumaa
|
M | 4 km | ||
886 | Inessa Uus | DECOLAND |
Tallinn
|
N | 4 km | ||
887 | Ronan Uus | DECOLAND | M | 4 km | |||
210 | Peeli Kadastu | EASY | N | 4 km | |||
217 | Evelyn Hanna Kaljumäe | EASY | N | 4 km | |||
406 | Katrin Ligi | EASY | N | 4 km | |||
638 | Birgit Põldes | EASY | N | 4 km | |||
755 | Häli Siimaste | EASY | N | 4 km | |||
319 | Liisa Kruustük | EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA |
Harju maakond
-
|
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 4 km | |
325 | Aet Kull | EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA |
Harju maakond
|
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 4 km | |
578 | Jürgen Parts | EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA |
Harju maakond
|
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | M | 4 km | |
854 | Tarmo Toom | EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA |
Harju maakond
|
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | M | 4 km | |
874 | Olga Uhabakin | EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA |
Harju maakond
|
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | N | 4 km | |
343 | Marit Kuusk | EEK: TEOD LOEVAD | N | 4 km | |||
530 | Maris Nõgu | EEK: TEOD LOEVAD | N | 4 km | |||
798 | Inna Švartsman | EEK: TEOD LOEVAD | N | 4 km | |||
845 | Eneken Titov | EEK: TEOD LOEVAD | N | 4 km | |||
54 | Anneli Arm | EELISTAN ALMALE SAKUT | N | 4 km | |||
243 | Viljo Kase | EELISTAN ALMALE SAKUT | M | 4 km | |||
483 | Krista Mihkelsaar | EELISTAN ALMALE SAKUT |
Jõgevamaa
|
N | 4 km | ||
872 | Katrin Tõnupärt | EELISTAN ALMALE SAKUT |
Tallinn
|
N | 4 km |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |