Pärnu Rannajooks
Kokku: 317
Naisi: 219
Mehi: 98
Nr | Nimi | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|
20 | Moonika Tuhkanen |
Harju maakond
|
MTÜ Spordiselts Solita OÜ |
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
21 | Mariliis Kurs |
Ida-Viru maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
22 | Igor Zahharov |
Viljandi maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
23 | Rita Kadak |
Harju maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
24 | Üllar Kütt |
Pärnu maakond
|
PPA | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
25 | Randel Peerna |
Pärnu maakond
|
Pärnu Kahe Silla klubi | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
26 | Merle Holtsmann |
Pärnu maakond
|
Note Pärnu OÜ | NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
27 | Jaak Vaiknemets |
Tartu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
28 | Lea Sepp |
Pärnu maakond
|
MS Balti Trafo OÜ | NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
29 | Risto Ahtijainen |
Rapla maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
30 | Sille Kaljurand |
Lääne-Viru maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
31 | Maria Maslakova |
Harju maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
32 | Linda Krimm |
Harju maakond
|
Combistock Oü | NV45 | 10 km jooks ja kõnd | |
33 | Virve Vuks |
Pärnu maakond
|
Baltosport/Ran4Fan | NV45 | 10 km jooks ja kõnd | |
34 | Kalle Kuusik |
Ida-Viru maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
35 | Ruth Rohi |
Harju maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
36 | Piret Moisto |
Harju maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
37 | Aivar Kivi |
Ida-Viru maakond
|
Eraisik | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
38 | Margareta Palgi |
Võru maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
39 | Hellika Luik |
Harju maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
40 | Taisi Hale |
Pärnu maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
41 | Allan Abroi |
Tartu maakond
|
Valga Puu | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
42 | Marge Vaikjärv |
Tartu maakond
|
FitLife Eeden Migrevention OÜ |
Naised | 10 km jooks ja kõnd | |
43 | Mirja Murumaa |
Viljandi maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
44 | Kristiina Vessik |
Pärnu maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
45 | Madis Vessik |
Pärnu maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
46 | Toomas Padjus |
Pärnu maakond
|
MV60 | 10 km jooks ja kõnd | ||
47 | Pauli Arbelius |
Kanta-Häme
|
MV60 | 10 km jooks ja kõnd | ||
48 | Daisy Allikas |
Pärnu maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
49 | Merle Kaarits |
Rapla maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
50 | Erich Jeerik |
Harju maakond
|
MTÜ Spordiselts | Mehed | 10 km jooks ja kõnd | |
51 | Jevgeni Solovjov |
Ida-Viru maakond
|
MV60 | 10 km jooks ja kõnd | ||
52 | Tommy Lahti |
Pohjanmaa
|
Skatila IK | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
53 | Nadezda Terestsenkova |
Pärnu maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
54 | Leonid Terestsenkov |
Pärnu maakond
|
MV60 | 10 km jooks ja kõnd | ||
55 | Heigo Jänes |
Rapla maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
56 | Renno Rehtla |
Tartu maakond
|
SK ProRunner Elektest OÜ |
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | |
57 | Tiina Säälik |
Jõgeva maakond
|
SK ProRunner | NV45 | 10 km jooks ja kõnd | |
58 | Merike Ilves |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
59 | Jaanika Maaniit |
Harju maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
60 | Denis Terestsenkov |
Pärnu maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
61 | Klarika Jelin |
Harju maakond
|
Swedbank Spordiklubi | NV45 | 10 km jooks ja kõnd | |
62 | Laine Ülemaante |
Pärnu maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
63 | Ellen Matla |
Lääne-Viru maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
64 | Maarika Kelder |
Tartu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
65 | Maire Vares |
Valga maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
66 | Mati Hussar |
Järva maakond
|
MV60 | 10 km jooks ja kõnd | ||
67 | Nelli Zahharova |
Viljandi maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
68 | Dmitri Nadivski |
Viljandi maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
69 | Carmen Kazantseva |
Viljandi maakond
|
Tüdrukud B | 10 km jooks ja kõnd | ||
70 | Mari-Liis Länik |
Põlva maakond
|
1.jalaväebrigaad | Naised | 10 km jooks ja kõnd | |
71 | Veiko Keersalu |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
72 | Eiko Kadarik |
Harju maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
73 | Valve Kadarik |
Harju maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
74 | Raul Kond |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
75 | Pille Udikas |
Pärnu maakond
|
MTÜ Spordiselts Harmet OÜ |
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
76 | Eleri Kang |
Järva maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
77 | Kristjan Palm |
Tartu maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
78 | Signe Holm |
Harju maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
79 | Kairi Uueni |
Lääne-Viru maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
80 | Tiina Laidsalu |
Rapla maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
81 | Astrid Jürgenson |
Rapla maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
82 | Rein Traus |
Lääne-Viru maakond
|
Traus-RAK | MV60 | 10 km jooks ja kõnd | |
83 | Liisbeth Kose |
Pärnu maakond
|
LSS | Naised | 10 km jooks ja kõnd | |
84 | Reigo Peil |
Järva maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
85 | Kristin Peterson |
Valga maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
86 | Kairi Pihlak |
Lääne-Viru maakond
|
Rakvere Bont Rulluisuklubi | NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
87 | Mait Mõttus |
Pärnu maakond
|
Run4Fun | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
88 | Marika Kisand |
Tartu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
89 | Tiina Juhani |
Harju maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
90 | Küllike Press |
Pärnu maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
91 | Tarmo Rikkinen |
Harju maakond
|
VAHANEN | MV40 | 10 km jooks ja kõnd | |
92 | Raimi Laan |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
93 | Eve Varik |
Viljandi maakond
|
Perekond Varik | NV55 | 10 km jooks ja kõnd | |
94 | Marika Kohv |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
95 | Eve Retpap |
Pärnu maakond
|
Kaitseliit Pärnumaa Malev | NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
96 | Piret Kodar |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
97 | Urmas Neerot |
Põlva maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
98 | Ene Pungar |
Tartu maakond
|
Warmeston OÜ | NV45 | 10 km jooks ja kõnd | |
99 | Egert Eek |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
100 | Merle Tiits |
Lääne-Viru maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
101 | Reelika Noormägi |
Tartu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
102 | Margit Lunt |
Harju maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
103 | Sigrit Põldur |
Pärnu maakond
|
Estonia Spa Hotels AS | Naised | 10 km jooks ja kõnd | |
104 | Märt Pilme |
Pärnu maakond
|
Pärnu Postimees | Mehed | 10 km jooks ja kõnd | |
105 | Mai Saar |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
106 | Merle Veskimägi |
Pärnu maakond
|
tori vald | NV55 | 10 km jooks ja kõnd | |
107 | Meelis Muts |
Viljandi maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
108 | Aili Mägi |
Viljandi maakond
|
Nordic Milk | NV35 | 10 km jooks ja kõnd | |
109 | Kaido Kuru |
Pärnu maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
110 | Kaarel-Paulus Kaeramaa |
Harju maakond
|
Mehed | 10 km jooks ja kõnd | ||
111 | Tiivi Lind |
Harju maakond
|
NV35 | 10 km jooks ja kõnd | ||
112 | Jaanika Kuuspalu |
Rapla maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
113 | Aili Peetersoo |
Pärnu maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
114 | Eliika Kippus-Viltok |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
115 | Marju Trumsi |
Pärnu maakond
|
NV55 | 10 km jooks ja kõnd | ||
116 | Halliki Tammiste |
Pärnu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd | ||
117 | Madli Meus |
Tartu maakond
|
Naised | 10 km jooks ja kõnd | ||
118 | Gert Mäenurm |
Pärnu maakond
|
MV40 | 10 km jooks ja kõnd | ||
119 | Sirje Mürk |
Hiiu maakond
|
NV45 | 10 km jooks ja kõnd |
1 2 3 4 |