Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (1. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 725 Naisi: 513 Mehi: 212
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl VKL koht
571 396 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport 00:49:14 N 387
464 309 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 00:43:03 N 301
268 127 Hillar Aasa 1966       00:29:49 M 126
444 291 Monika Aaslaid 1951     PIRITA 00:41:49 N 283
528 363 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:45:54 N 355
566 392 Jette Aasumäe 1990     2RTK 00:48:58 N 383
449 295 Lili Aasumäe 1964       00:42:05 N 287
277 149 Anne Aaver 1971
  ABB WOL 00:30:21 N 145
327 185 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY 00:34:32 N 179
337 194 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:35:15 N 186
235 117 Annika Abner 1985       00:28:21 N 114
583 405 Ilze Abola 1978     KES TEGI? 00:50:09 N 395
24 4 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING 00:20:27 N 4
194 94 Anet Adamson 1993     SINILINNUD 00:27:05 N 91
346 200 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD 00:36:30 N 192
72 52 Jüri Aganitš 1988     RIK2 00:22:57 M 52
349 203 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA 00:36:36 N 195
133 81 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:25:03 M 80
7 7 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:39 M 7
586 407 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM 00:50:20 N 397
140 57 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:25:14 N 54
576 399 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:49:43 N 390
496 336 Kadri Alasoo 1980       00:44:29 N 328
35 10 Olga Aleksandrova 1986
    00:21:02 N 10
193 93 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD 00:27:04 N 90
338 144 Andres Aller 1979       00:35:19 M 143
119 46 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:24:26 N 44
92 30 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:23:42    
76 23 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:23:03    
395 247 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD 00:39:09 N 239
708 502 Annika Alt 1977
Harju maakond
    01:26:00 N 489
347 201 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD 00:36:34 N 193
408 258 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:40:00 N 250
373 225 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:37:40 N 217
335 192 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:35:10 N 184
252 120 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:29:04 M 119
714 506 Violeta Anstal 1970     GREINER 01:34:09 N 493
53 38 Maksim Antonov 1993       00:22:01 M 38
207 107 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ 00:27:35 M 106
307 172 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 00:32:13 N 167
376 228 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:37:59 N 220
85 26 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS 00:23:17 N 25
31 24 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE 00:20:50 M 24
613 430 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID 00:52:48 N 420
428 275 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:41:00 N 267
670 479 Kadri Arumetsa 1991     HKO 01:03:24 N 466
382 234 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR 00:38:10 N 226
356 210 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:36:52 N 202
602 421 Ave Aun 1970     RX METSAS 00:51:48 N 411
134 53 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G 00:25:03 N 50
556 384 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA 00:48:01 N 375
691 491 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X 01:10:30 N 478
569 394 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI 00:49:07 N 385
359 213 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:36:58 N 205
66 47 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:22:43 M 47
261 137 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS 00:29:41 N 133
100 65 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 00:23:53 M 64
226 111 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI 00:28:10 N 108
562 389 Kerttu Birk 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:48:29 N 380
179 83 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 00:26:25 N 80
322 180 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:34:17 N 174
365 219 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA 00:37:23 N 211
584 179 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA 00:50:11 M 177
340 196 Polina Dvinskihh 1986
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:35:49 N 188
185 86 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES 00:26:35 N 83
488 158 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA 00:44:06 M 157
146 87 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN 00:25:32 M 86
679 195 Erik Elango 1991     LINCONA MEESTEBÄND 01:05:44 M 193
506 343 Kristiina Elden 1976
  ESTNO 00:44:44 N 335
270 143 Reet Ellermaa 1962       00:29:58 N 139
264 126 Riho-Rene Ellermaa 1963       00:29:44 M 125
374 226 Edith End 1976
  HARKU KIIRED 00:37:49 N 218
421 268 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:40:37 N 260
225 110 Annika Ennok 1979       00:28:09 N 107
492 159 Indrek Erin 1983       00:44:14 M 158
89 61 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges 00:23:36 M 61
308 136 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING 00:32:23 M 135
139 83 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:25:14 M 82
412 261 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH 00:40:05 N 253
724 211 Hannes Falten 1973     ÜKS KORD VEEL 06:53:23 M 209
592 412 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA 00:50:59 N 402
680 485 Frederika Frank 1977     RADEMARID 01:05:56 N 472
214 105 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:27:49 N 102
305 170 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:32:04 N 165
200 102 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA 00:27:19 M 101
504 341 Natalja Gapon 1970     HORNETS 00:44:42 N 333
319 179 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO 00:33:57    
632 447 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE 00:55:38 N 437
671 480 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 01:04:08 N 467
661 471 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 01:01:06 N 460
497 337 Anni Granström 1988     KRISTIINELA 00:44:30 N 329
176 95 James Gray 1978     PLAYTECH 00:26:16 M 94
539 167 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:46:28 M 166
390 242 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI 00:38:47 N 234
315 176 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! 00:33:27 N 171
136 55 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:25:06 N 52
662 472 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS 01:01:07 N 461
251 132 Anni Hanst 1993     MATKK 00:29:04 N 128
86 27 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD 00:23:32 N 26
540 373 Signe Haug 1977
  RIK1 00:46:30 N 364
325 183 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA 00:34:27 N 177
62 43 Rasmus Heinla 1985     KVALITET 00:22:24 M 43
283 154 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA 00:30:42 N 150
64 45 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA 00:22:28 M 45
297 163 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA 00:31:42 N 159
350 204 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:36:36 N 196
354 208 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:36:47 N 200
413 262 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS 00:40:14 N 254
95 63 Einar Hillep 1970
    00:23:46 M 63
36 26 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:21:02 M 26
240 122 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:28:37 N 119
649 190 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA 00:58:37 M 188
499 162 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:44:34 M 161
630 445 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI 00:55:27 N 435
262 125 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED 00:29:41 M 124
69 49 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ 00:22:54 M 49
567 393 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE 00:49:00 N 384
157 88 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ 00:25:51 M 87
154 67 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD 00:25:47 N 64
150 63 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:25:39 N 60
669 478 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO 01:02:50    
511 347 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI 00:45:03 N 339
709 207 Marek Ilves 1974     2RTK 01:26:17 M 205
665 475 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD 01:01:27 N 464
440 287 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:41:47 N 279
607 182 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:52:14 M 180
99 35 Ülle Jakobson 1968
    00:23:52 N 33
529 364 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:45:57 N 356
674 482 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    01:04:54 N 469
4 4 Martti Järv 1985     TELEGRUPP 00:17:31 M 4
385 237 Aivi Järve 1978
  GREINER 00:38:36 N 229
565 391 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:48:56 N 382
392 244 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    00:38:57 N 236
309 137 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:32:49 M 136
104 37 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI 00:24:00 N 35
648 459 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD 00:58:32 N 448
468 313 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:43:09 N 305
683 197 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 01:06:45 M 195
644 456 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:58:05 N 445
215 110 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN 00:27:49 M 109
248 129 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA 00:28:49 N 125
454 300 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:42:28 N 292
164 73 Elise Joonas 1990     PMA TEINE 00:26:02 N 70
507 164 Tiit Jors 1968
    00:44:46 M 163
189 89 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 00:26:46 N 86
622 437 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 00:54:31 N 427
465 310 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED 00:43:05 N 302
509 345 Luule Jürisson 1949     PIRITA 00:44:49 N 337
357 211 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:36:55 N 203
458 304 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:42:45 N 296
693 493 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID 01:12:01 N 480
90 62 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI 00:23:40 M 62
609 426 Kerli Kaal 1991     SOOREBASED 00:52:36 N 416
612 429 Maarja Kaalep 1980     GASELLID 00:52:47 N 419
409 259 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD 00:40:01 N 251
45 33 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN 00:21:33 M 33
422 269 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID 00:40:43 N 261
294 161 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK 00:31:14 N 157
605 424 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA 00:52:00 N 414
381 233 Peeli Kadastu 1968     EASY 00:38:10 N 225
450 296 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH 00:42:08 N 288
533 367 Keiti-Katriin Käige 1997       00:46:12 N 359
502 340 Merike Kalam 1954     PIRITA 00:44:41 N 332
505 342 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS 00:44:43 N 334
267 141 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD 00:29:49 N 137
467 312 Marjaane Kalf 1977       00:43:07 N 304
448 294 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY 00:41:57 N 286
653 463 Ester Kallas 1960       00:58:57 N 452
247 128 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED 00:28:48 N 124
293 160 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL 00:31:14 N 156
681 196 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS 01:06:13 M 194
479 322 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 00:43:34 N 314
704 205 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT 01:20:08 M 203
516 352 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:45:22 N 344
513 349 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI 00:45:07 N 341
614 184 Kaarel Kärmas 1989     JOOKSURÕÕM 00:53:20 M 182
437 284 Kadri Kärner 1970
    00:41:41 N 276
548 378 Kadri Karner 1986       00:47:11 N 369
429 276 Terje Karp 1961     MATKK 00:41:00 N 268
481 324 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA 00:43:46 N 316
639 452 Jane Karpin 1986       00:56:46 N 441
219 112 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING 00:27:57 M 111
527 165 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:45:53 M 164
621 436 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:54:19 N 426
402 252 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:39:38 N 244
282 153 Diana Kasesalu 1997     RIK1 00:30:41 N 149
128 77 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:24:59 M 76
426 273 Lemmi Käsper 1966       00:40:57 N 265
304 169 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! 00:32:02 N 164
389 241 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:38:47 N 233
483 326 Tiina Kell 1977       00:43:50 N 318
14 1 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:19:31 N 1
537 371 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:46:26 N 362
469 314 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:43:09 N 306
515 351 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G 00:45:11 N 343
258 123 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty 00:29:23 M 122
256 135 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! 00:29:11 N 131
442 289 Katrin Kiisk 1980     GREINER 00:41:48 N 281
102 36 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:23:55 N 34
656 466 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:59:00 N 455
328 186 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:34:42 N 180
633 448 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI 00:55:40    
111 42 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED 00:24:13 N 40
700 497 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G 01:17:57 N 484
223 115 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON 00:28:06 M 114
339 195 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   00:35:47 N 187
205 105 Juhan Klementi 1987     RUNANGO 00:27:30 M 104
331 189 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:34:56    
551 172 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:47:35 M 171
47 34 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON 00:21:39 M 34
594 414 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:51:04 N 404
336 193 Helen Kokk 1987
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:35:12 N 185
451 297 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:42:09 N 289
127 76 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO 00:24:54 M 75
591 411 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:50:45 N 401
358 212 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB 00:36:56 N 204
573 177 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED 00:49:23 M 175
311 138 Kaspar Kolk 1990       00:33:10 M 137
1 1 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR 00:16:05 M 1
521 357 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD 00:45:33 N 349
711 504 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR 01:27:46 N 491
110 41 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING 00:24:12 N 39
125 75 Meelis Konsa 1976     RUNANGO 00:24:50 M 74
153 66 Triin Konsap 1983     RUNANGO 00:25:43 N 63
257 122 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS 00:29:14 M 121
701 204 Avo Kont 1979
  SKY PLUS 01:18:42 M 202
206 106 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:27:30 M 105
29 22 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:20:47 M 22
198 97 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 00:27:13 N 94
721 511 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED 02:02:02 N 498
103 67 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:24:00 M 66
329 187 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE 00:34:52 N 181
462 307 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM 00:42:56 N 299
38 27 Aleksandr Korotajev 1991       00:21:04 M 27
15 14 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY 00:19:33 M 14
555 383 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:48:00 N 374
129 78 Indrek Kose 1979
  FAZER 00:25:00 M 77
149 62 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED 00:25:37 N 59
227 112 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:28:11 N 109
58 18 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM 00:22:12 N 18
274 147 Inessa Kozenko 1964     FIVE X 00:30:11 N 143
180 97 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY 00:26:27 M 96
147 60 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:25:35 N 57
245 126 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    00:28:43    
312 174 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    00:33:22 N 169
18 16 Karel Krist 1978
    00:19:49 M 16
570 395 Kadri Kristlepp 1989       00:49:09 N 386
393 245 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID 00:38:58 N 237
388 240 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA 00:38:41 N 232
170 77 Raili Kruusmaa-Moks 1982       00:26:08 N 74
403 253 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI 00:39:42 N 245
314 175 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:33:24 N 170
344 146 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM 00:36:15 M 145
624 439 Piret Kukebal 1974       00:54:53 N 429
152 65 Kaili Kukumägi 1980
    00:25:43 N 62
88 28 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD 00:23:35 N 27
121 47 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:24:35 N 45
273 146 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 00:30:05 N 142
181 98 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 00:26:32 M 97
285 130 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 00:30:43 M 129
470 156 Lauri Kurel 1995     RIK1 00:43:12 M 155
520 356 Aivi Kurim 1965     MINE METSA 00:45:33 N 348
686 487 Pille Kurnitski 2004       01:07:38 N 474
692 492 Vivika Kurnitski 1969       01:10:33 N 479
51 37 Pavel Kuroptev 1992     ALGA 00:21:54 M 37
650 460 Heilika Kutsch 1981     RIK2 00:58:41 N 449
144 86 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:25:26 M 85
292 159 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD 00:31:00 N 155
579 402 Eve Küün 1961     RTK3 00:50:00 N 392
718 508 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED 01:43:42 N 495
564 390 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:48:42 N 381
552 380 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:47:36 N 371
663 473 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 01:01:19 N 462
23 20 Andzei Kuznets 1969     HORNETS 00:20:22 M 20
563 174 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 00:48:30 M 172
124 50 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:24:44 N 48
635 186 Märt Laanemets 1969       00:56:14 M 184
368 220 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL 00:37:29 N 212
17 15 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:19:49 M 15
638 451 Natalja Lahk 1960     HORNETS 00:56:30 N 440
34 9 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH 00:20:56 N 9
19 17 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:19:54 M 17
278 150 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI 00:30:22 N 146
722 512 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI 02:28:43 N 499
672 481 Maris Lallo 1994     LINCONA SEGABÄND 01:04:10 N 468
21 19 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:20:16 M 19
486 329 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA 00:44:04 N 321
67 48 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:22:49 M 48
56 17 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD 00:22:04 N 17
326 184 Ilse Laur 1957
    00:34:30 N 178
299 165 Triin Laur 1988       00:31:53 N 161
491 333 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:44:13 N 325
431 278 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport 00:41:02 N 270
713 208 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport 01:30:08 M 206
430 277 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport 00:41:02 N 269
651 461 Maire Lember 1967     MATKK 00:58:49 N 450
604 423 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:51:55 N 413
221 108 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS 00:27:58 N 105
30 23 Andreas Leznevsky 1975       00:20:49 M 23
423 270 Katrin Ligi 1973     EASY 00:40:43 N 262
213 109 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD 00:27:47 M 108
626 441 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID 00:55:05 N 431
265 139 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 00:29:46 N 135
241 119 Tambet Liiv 1990       00:28:39 M 118
203 100 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI 00:27:24 N 97
397 249 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE 00:39:11 N 241
37 11 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED 00:21:02 N 11
246 127 Everiin Lill 1995     PMA TEINE 00:28:48 N 123
508 344 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS 00:44:48 N 336
600 419 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:51:38 N 409
68 20 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? 00:22:51 N 20
52 15 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? 00:21:55 N 15
188 100 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:26:44 M 99
645 457 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:58:15 N 446
324 182 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L 00:34:26 N 176
353 207 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED 00:36:43 N 199
60 42 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 00:22:22 M 42
532 166 Vahur Loo 1988     LIHULA WILSON 00:46:03 M 165
404 254 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:39:51 N 246
501 339 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD 00:44:36 N 331
93 31 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:23:42 N 29
25 5 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:20:35 N 5
145 59 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:25:28 N 56
362 216 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES 00:37:15 N 208
587 408 Inga Luks 1975     PMA TEINE 00:50:20 N 398
424 271 Margit Lunt 1971       00:40:53 N 263
476 319 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED 00:43:30 N 311
63 44 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS 00:22:24 M 44
201 99 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED 00:27:22 N 96
611 428 Inge Luuk 1982
  2RTK 00:52:47 N 418
138 82 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI 00:25:11 M 81
434 281 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED 00:41:20 N 273
260 124 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH 00:29:33 M 123
545 377 Kadri Madison 1975     MAASIKAS 00:46:55 N 368
306 171 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:32:05 N 166
400 250 Piret Mägi 1976     RTK3 00:39:27 N 242
272 145 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI 00:30:00 N 141
371 223 Annela Maidla 1976     KES TEGI? 00:37:36 N 215
526 362 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:45:51 N 354
182 84 Kristina Maimann 1972     KOHTUJOOKSIKUD 00:26:33 N 81
710 503 Merle Maisla 1979       01:27:00 N 490
120 74 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY 00:24:29 M 73
108 68 Mait Makkar 1974
  RIK3 00:24:08 M 67
643 455 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI 00:57:59 N 444
280 152 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI 00:30:39 N 148
719 509 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED 01:49:36 N 496
366 147 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:37:24 M 146
378 230 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:38:02 N 222
482 325 Heidi Mang 1990     KALLID KÄRUD 00:43:46 N 317
696 202 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR 01:13:13 M 200
26 6 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD 00:20:38 N 6
20 18 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED 00:19:57 M 18
606 425 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:52:12 N 415
204 104 Madis Maripuu 1970
    00:27:24 M 103
544 376 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER 00:46:54 N 367
667 191 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 01:01:34 M 189
289 132 Maido Märss 1987     ROOSA PANTER 00:30:58 M 131
512 348 Maarika Masikas 1991     MINE METSA 00:45:06 N 340
415 264 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:40:19 N 256
46 13 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:21:38 N 13
44 32 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO 00:21:31 M 32
48 35 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:21:43 M 35
615 431 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL 00:53:27 N 421
269 142 Mariliis Mehik 1996       00:29:54 N 138
118 73 Veiko Meltsas 1974
    00:24:25 M 72
79 56 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY 00:23:10 M 56
472 315 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:43:19 N 307
471 157 Martin Meristo 1971
  MEHED PÕDRAGA METSAS 00:43:13 M 156
455 301 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:42:30 N 293
387 239 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE 00:38:41 N 231
155 68 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:25:47 N 65
363 217 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:37:20 N 209
9 9 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS 00:17:48 M 9
608 183 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB 00:52:32 M 181
291 133 Elari Moks 1981       00:30:59 M 132
447 154 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:41:55 M 153
323 181 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:34:19 N 175
286 156 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING 00:30:50 N 152
695 494 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA 01:12:44 N 481
706 206 Sander Muhu 1982     RX METSAS 01:23:12 M 204
525 361 Anne Murd 1973
  TAI 00:45:44 N 353
495 335 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:44:28 N 327
510 346 Katariina Muru 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:44:55 N 338
259 136 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:29:32 N 132
196 95 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID 00:27:06 N 92
141 84 Einar Namme 1965
    00:25:17 M 83
668 477 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO 01:02:00    
355 209 Nele Narme 1993     THE BEST! 00:36:48 N 201
284 155 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD 00:30:42 N 151
98 64 Martin Nelis 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:23:51    
715 209 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA 01:35:02 M 207
239 121 Anastasia Niitmets 1994       00:28:32 N 118
330 188 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND 00:34:52 N 182
524 360 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB 00:45:44 N 352
617 433 Anzela Nõmmsalu 1984       00:53:44 N 423
574 397 Kristina Noor 1973
  PÄIKESELAPSED 00:49:32 N 388
71 51 Ants Noot 1969
  KES TEGI? 00:22:57 M 51
97 34 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD 00:23:49 N 32
320 141 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:34:01 M 140
296 134 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN 00:31:40 M 133
243 124 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD 00:28:42 N 121
199 98 Katerina Ojandi 1992     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:27:15 N 95
54 39 Kaido Ojaperv 1974
    00:22:01 M 39
237 119 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS 00:28:31 N 116
478 321 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:43:33 N 313
398 149 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:39:14 M 148
627 442 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:55:06 N 432
209 102 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID 00:27:40 N 99
707 501 Monika Orpus 1979       01:25:36 N 488
151 64 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:25:41 N 61
301 167 Jelena Osminko 1986     STORZ ELEKTROONIKA 00:31:59 N 162
107 40 Reet Otsus 1987     VABA LEHM 00:24:08 N 38
96 33 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO 00:23:46 N 31
717 507 Maia Ottep 1978     RIK1 01:36:53 N 494
441 288 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:41:47 N 280
677 484 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL 01:05:41 N 471
168 76 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY 00:26:05 N 73
82 58 Märt Pais 1970     TELEGRUPP 00:23:13 M 58
685 199 Urmo Paju 1989       01:07:11 M 197
159 89 Daaniel Markus Pajupuu 2010       00:25:57 M 88
174 80 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY 00:26:11 N 77
166 75 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:26:02 N 72
341 197 Lemme Palmet 1980
  HKO 00:35:57 N 189
439 286 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:41:44 N 278
39 28 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:21:05 M 28
637 187 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS 00:56:24 M 185
598 417 Heli Paluste 1960       00:51:30 N 407
480 323 Nele Paluste 1982       00:43:44 N 315
360 214 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD 00:37:07 N 206
275 128 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! 00:30:16 M 127
234 116 Ilme Parik 1963       00:28:20 N 113
460 306 Angelika Park 1982     MINE METSA 00:42:48 N 298
271 144 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:29:59 N 140
216 106 Kadri Pärtel 1991       00:27:50 N 103
5 5 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:17:33 M 5
559 387 Julia Passetsnik 1988     FIVE X 00:48:23 N 378
620 435 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:54:15 N 425
684 198 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 01:06:46 M 196
28 7 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:20:44 N 7
310 173 Piia Pedras 1979       00:33:05 N 168
249 130 Tuuli Pedras 1979       00:28:58 N 126
242 123 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:28:42 N 120
22 3 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL 00:20:18 N 3
317 177 Lada Peikre 1963       00:33:54 N 172
250 131 Kaja Pellis 1966
    00:29:00 N 127
228 116 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM 00:28:11 M 115
578 401 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL 00:49:54 N 391
253 133 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ 00:29:06 N 129
222 114 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:28:00 M 113
343 198 Jevgenia Petrova 1986       00:36:08 N 190
342 145 Viljar Pihelgas 1972       00:36:06 M 144
484 327 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS 00:43:54 N 319
105 38 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED 00:24:02 N 36
549 379 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA 00:47:16 N 370
171 78 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE 00:26:09 N 75
229 117 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:28:13 M 116
91 29 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO 00:23:40 N 28
647 458 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- 00:58:30 N 447
597 181 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:51:29 M 179
589 409 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:50:23 N 399
542 374 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:46:38 N 365
57 40 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:22:09 M 40
191 91 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM 00:26:49 N 88
628 443 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI 00:55:08 N 433
694 201 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS 01:12:44 M 199
143 85 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:25:25 M 84
703 499 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI 01:19:45 N 486
169 93 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:26:08 M 92
202 103 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 00:27:23 M 102
55 16 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY 00:22:02 N 16
380 232 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! 00:38:09 N 224
407 257 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS 00:39:59 N 249
87 60 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO 00:23:34 M 60
279 151 Triin Post 1983     FAZER 00:30:33 N 147
162 91 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:26:00 M 90
175 81 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G 00:26:12 N 78
705 500 Elen Preimann 1980     HKO 01:20:59 N 487
487 330 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL 00:44:04 N 322
438 285 Reet Puhm 1973     RTK3 00:41:44 N 277
561 173 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   00:48:29    
435 282 Petriina Puolakka 1973     LUMINOR COMPLIANCE 00:41:20 N 274
276 148 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:30:17 N 144
361 215 Olesja Puumeister 1983
  SMIT 00:37:09 N 207
112 43 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED 00:24:14 N 41
610 427 Svea Puusepp 1970       00:52:46 N 417
572 176 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE 00:49:15 M 174
498 161 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM 00:44:32 M 160
165 74 Krista Raid 1971       00:26:02 N 71
49 14 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED 00:21:45 N 14
364 218 Jaana Rajamäe 1981       00:37:22 N 210
523 359 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:45:36 N 351
2 2 Krister Randver 1987       00:16:21 M 2
78 55 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:23:08 M 55
433 280 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL 00:41:08 N 272
210 103 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:27:43 N 100
186 87 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 00:26:40 N 84
244 125 Kristiina Raudsepp 1979       00:28:43 N 122
596 416 Piia Raudsepp 1969       00:51:26 N 406
414 263 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:40:16 N 255
406 256 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 00:39:56 N 248
116 45 Triin Rebane 1989       00:24:21 N 43
641 453 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS 00:57:27 N 442
547 170 Jeffrey Redondo 1989     ALGA 00:47:00 M 169
575 398 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD 00:49:33 N 389
546 169 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING 00:46:57 M 168
109 69 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:24:09 M 68
230 118 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER 00:28:14 M 117
456 302 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO 00:42:35 N 294
106 39 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:24:03 N 37
519 355 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:45:32 N 347
11 11 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS 00:18:20 M 11
391 243 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO 00:38:53 N 235
303 168 Mirje Roasto 1985       00:32:01 N 163
220 113 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 00:27:58 M 112
115 71 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:24:20 M 70
183 85 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:26:35 N 82
163 72 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:26:00 N 69
142 58 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN 00:25:19 N 55
290 158 Sirle Romanenko 1978     THORN ENGINEERING 00:30:58 N 154
173 94 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP 00:26:10 M 93
640 188 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:57:22 M 186
699 203 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:15:24 M 201
697 495 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:13:58 N 482
42 30 Raido Roos 1984
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:21:28 M 30
369 221 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:37:30 N 213
131 80 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:25:00 M 79
660 470 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR 01:00:51 N 459
218 107 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI 00:27:56 N 104
386 238 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD 00:38:39 N 230
446 293 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID 00:41:54 N 285
83 25 Elo Rüütel 1978     RTK3 00:23:14 N 24
582 178 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    00:50:05 M 176
538 372 Anu Ruuven 1969
    00:46:26 N 363
593 413 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI 00:51:02 N 403
702 498 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 01:19:39 N 485
652 462 Marianne Saar 1979       00:58:57 N 451
161 90 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL 00:26:00 M 89
535 369 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! 00:46:15 N 361
300 166 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:31:55    
40 12 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:21:06 N 12
236 118 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:28:28 N 115
172 79 Karin Sahar-Lambinen 1987       00:26:09 N 76
190 90 Silvia Saks 1989     MAASIKAS 00:26:47 N 87
457 303 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL 00:42:43 N 295
678 194 Silver Salben 1989     RIK3 01:05:44 M 192
135 54 Christine Sallo 1997     THORN ENGINEERING 00:25:04 N 51
658 468 Liisi Salong 1990
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:59:38 N 457
254 134 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:29:08 N 130
377 229 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:38:00 N 221
518 354 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 00:45:28 N 346
178 96 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP 00:26:21 M 95
231 113 Siia Sannik 1983       00:28:17 N 110
530 365 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD 00:45:57 N 357
716 210 Edgar Sarap 1986     RX METSAS 01:35:18 M 208
514 350 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:45:07 N 342
401 251 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI 00:39:30 N 243
345 199 Anneli Schults 1967     PMA TEINE 00:36:21 N 191
281 129 Jaan Schults 1965       00:30:39 M 128
595 415 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED 00:51:25 N 405
33 25 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS 00:20:55 M 25
384 236 Evelin Selmet 1983
    00:38:22 N 228
370 222 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:37:35 N 214
500 338 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA 00:44:34 N 330
553 381 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G 00:47:36 N 372
580 403 Piret Sepp 1979     KVALITET 00:50:00 N 393
255 121 Taavi Sepp 1974
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:29:11 M 120
688 200 Sergei Serbin 1962     HORNETS 01:08:52 M 198
494 334 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD 00:44:26 N 326
503 163 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA 00:44:42 M 162
690 490 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 01:10:00 N 477
266 140 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS 00:29:48 N 136
436 283 Häli Siimaste 1968     EASY 00:41:30 N 275
420 267 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS 00:40:33 N 259
263 138 Stina Silluste 1993     SINILINNUD 00:29:42 N 134
160 71 Maia Sinajeva 1988       00:26:00 N 68
318 178 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI 00:33:56 N 173
16 2 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD 00:19:46 N 2
113 44 Anita Sokolova 1987       00:24:18 N 42
156 69 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD 00:25:50 N 66
232 114 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA 00:28:18 N 111
543 375 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G 00:46:50 N 366
32 8 Teele Soopalu 1994       00:20:53 N 8
557 385 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS 00:48:08 N 376
452 298 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:42:13 N 290
61 19 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO 00:22:24 N 19
682 486 Jana Stepanova 1991       01:06:38 N 473
712 505 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X 01:30:00 N 492
132 52 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD 00:25:01 N 49
603 422 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA 00:51:52 N 412
427 274 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA 00:40:59 N 266
522 358 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR 00:45:33 N 350
485 328 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:44:04 N 320
224 109 Teelika Sutov 1979     KVALITET 00:28:07 N 106
208 101 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA 00:27:37 N 98
379 231 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED 00:38:02 N 223
534 368 Aire Suurkuusk 1966       00:46:13 N 360
334 191 Inna Švartsman 1985     EEK: TEOD LOEVAD 00:35:00    
212 104 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO 00:27:46 N 101
101 66 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:23:54 M 65
372 224 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD 00:37:37 N 216
6 6 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:37 M 6
568 175 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP 00:49:00 M 173
383 235 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS 00:38:21 N 227
122 48 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:24:36 N 46
623 438 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:54:34 N 428
396 248 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM 00:39:10 N 240
631 446 Kristel Tamme 1986     VABA LEHM 00:55:34 N 436
459 305 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD 00:42:48 N 297
399 150 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:39:18 M 149
550 171 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:47:34 M 170
490 332 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID 00:44:07 N 324
74 22 Triin Tartes 1991     ELISA 5G 00:23:02 N 22
581 404 Häli Tarum 1987     HKO 00:50:00 N 394
599 418 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:51:36 N 408
137 56 Astra Teede 1978     123 LÄKS! 00:25:09 N 53
117 72 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE 00:24:23 M 71
123 49 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE 00:24:41 N 47
664 474 Anneli Tein 1969     GREINER 01:01:20 N 463
75 53 Richard Teppart 1991     RIK1 00:23:02 M 53
461 155 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:42:51 M 154
351 205 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA 00:36:40 N 197
77 54 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- 00:23:04 M 54
531 366 Krista Tiitsen 1970     MATKK 00:46:02 N 358
443 290 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:41:49 N 282
287 131 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:30:53 M 130
65 46 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO 00:22:37 M 46
12 12 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:18:38 M 12
657 467 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:59:11 N 456
410 151 Peep Tinnuri 1966
  ELISA 5G 00:40:02 M 150
577 400 Angela Tirp 1992
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:49:51    
192 92 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:26:52 N 89
411 260 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED 00:40:05 N 252
655 465 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:59:00 N 454
625 440 Merily Toiger 1996     THE BEST! 00:55:03 N 430
184 99 Tarmo Toiger 1979       00:26:35 M 98
493 160 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:44:15 M 159
41 29 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:21:27 M 29
94 32 Katrin Tõnupärt 1980
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:23:44 N 30
419 153 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:40:32 M 152
73 21 Tuuli Tooming 1978       00:23:02 N 21
588 180 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:50:20 M 178
616 432 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL 00:53:27 N 422
473 316 Tatiana Totskaya 1985       00:43:23 N 308
177 82 Ruth Trääder 1979
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:26:17 N 79
687 488 Terje Trutsi 1962