Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (1. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 729 Naisi: 518 Mehi: 211
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
574 400 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 391 00:49:14
467 313 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 N 305 00:43:03
269 126 Hillar Aasa 1966       M 125 00:29:49
446 293 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 286 00:41:49
531 367 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 359 00:45:54
569 396 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 387 00:48:58
451 298 Lili Aasumäe 1964       N 290 00:42:05
278 151 Anne Aaver 1971
  ABB WOL N 147 00:30:21
329 188 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY N 182 00:34:32
339 197 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 189 00:35:15
236 119 Annika Abner 1985       N 116 00:28:21
586 409 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 399 00:50:09
24 4 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING N 4 00:20:27
196 96 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 93 00:27:05
348 203 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 195 00:36:30
71 51 Jüri Aganitš 1988     RIK2 M 51 00:22:57
350 206 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 199 00:36:36
135 81 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 80 00:25:03
7 7 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 7 00:17:39
591 411 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM N 401 00:50:20
140 58 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 55 00:25:14
579 403 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 394 00:49:43
499 340 Kadri Alasoo 1980       N 332 00:44:29
37 10 Olga Aleksandrova 1986
    N 10 00:21:02
195 95 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 92 00:27:04
340 143 Andres Aller 1979       M 142 00:35:19
119 46 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 44 00:24:26
93 30 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL     00:23:42
76 23 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL     00:23:03
397 250 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 242 00:39:09
162 72 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 69 00:26:00
712 507 Annika Alt 1977
Harju maakond
    N 494 01:26:00
349 204 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 196 00:36:34
410 261 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 253 00:40:00
375 228 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 220 00:37:40
337 195 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 187 00:35:10
253 119 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 118 00:29:04
718 511 Violeta Anstal 1970     GREINER N 498 01:34:09
54 39 Maksim Antonov 1993       M 38 00:22:01
209 107 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 106 00:27:35
309 175 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 N 170 00:32:13
378 231 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 223 00:37:59
85 26 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 25 00:23:17
31 24 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 24 00:20:50
616 434 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 424 00:52:48
430 278 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 270 00:41:00
674 484 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 471 01:03:24
384 236 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 228 00:38:10
358 213 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA N 205 00:36:52
605 425 Ave Aun 1970     RX METSAS N 415 00:51:48
134 54 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 51 00:25:03
559 388 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA N 379 00:48:01
695 496 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X N 483 01:10:30
572 398 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI N 389 00:49:07
361 216 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 208 00:36:58
66 47 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 47 00:22:43
262 139 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS N 135 00:29:41
100 65 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 64 00:23:53
227 113 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI N 110 00:28:10
129 52 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 49 00:25:00
564 393 Kerttu Birk 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 384 00:48:29
181 85 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 N 82 00:26:25
324 183 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 177 00:34:17
367 222 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 214 00:37:23
587 178 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 176 00:50:11
342 199 Polina Dvinskihh 1986
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 191 00:35:49
187 88 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES N 84 00:26:35
491 157 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA M 156 00:44:06
147 87 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 86 00:25:32
682 194 Erik Elango 1991     LINCONA MEESTEBÄND M 191 01:05:44
509 347 Kristiina Elden 1976
  ESTNO N 339 00:44:44
271 145 Reet Ellermaa 1962       N 141 00:29:58
265 125 Riho-Rene Ellermaa 1963       M 124 00:29:44
376 229 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 221 00:37:49
423 271 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL N 263 00:40:37
226 112 Annika Ennok 1979       N 109 00:28:09
495 158 Indrek Erin 1983       M 157 00:44:14
89 61 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 61 00:23:36
310 135 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 134 00:32:23
141 83 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND M 82 00:25:14
414 264 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH N 256 00:40:05
728 210 Hannes Falten 1973     ÜKS KORD VEEL M 208 06:53:23
595 416 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 406 00:50:59
684 490 Frederika Frank 1977     RADEMARID N 477 01:05:56
216 107 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 104 00:27:49
307 173 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 168 00:32:04
202 102 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 101 00:27:19
507 345 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 337 00:44:42
321 182 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO     00:33:57
636 452 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE N 442 00:55:38
675 485 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 472 01:04:08
665 476 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 N 465 01:01:06
500 341 Anni Granström 1988     KRISTIINELA N 333 00:44:30
178 95 James Gray 1978     PLAYTECH M 94 00:26:16
542 166 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE M 165 00:46:28
392 245 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 237 00:38:47
317 179 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 174 00:33:27
137 56 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 53 00:25:06
666 477 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 466 01:01:07
252 134 Anni Hanst 1993     MATKK N 130 00:29:04
86 27 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 26 00:23:32
543 377 Signe Haug 1977
  RIK1 N 368 00:46:30
327 186 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 180 00:34:27
63 44 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 44 00:22:24
285 157 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 153 00:30:42
64 45 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 45 00:22:28
299 166 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 162 00:31:42
351 207 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 197 00:36:36
356 211 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 203 00:36:47
415 265 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS N 257 00:40:14
95 63 Einar Hillep 1970
    M 63 00:23:46
36 26 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 26 00:21:02
241 124 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 121 00:28:37
653 189 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 187 00:58:37
502 161 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 160 00:44:34
634 450 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI N 440 00:55:27
263 124 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 123 00:29:41
69 49 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ M 49 00:22:54
571 397 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 388 00:49:00
158 88 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 87 00:25:51
156 68 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD N 65 00:25:47
151 64 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK N 61 00:25:39
673 483 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO     01:02:50
514 351 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI N 343 00:45:03
713 206 Marek Ilves 1974     2RTK M 204 01:26:17
669 480 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 469 01:01:27
443 290 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 283 00:41:47
610 181 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 179 00:52:14
99 35 Ülle Jakobson 1968
    N 33 00:23:52
533 368 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 360 00:45:57
678 487 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 474 01:04:54
4 4 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 4 00:17:31
387 240 Aivi Järve 1978
  GREINER N 232 00:38:36
568 395 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! N 386 00:48:56
394 247 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    N 239 00:38:57
311 136 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL M 135 00:32:49
104 37 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI N 35 00:24:00
652 464 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD N 453 00:58:32
471 317 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 309 00:43:09
687 196 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 M 194 01:06:45
648 461 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 450 00:58:05
217 110 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN M 109 00:27:49
249 131 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA N 127 00:28:49
457 304 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 296 00:42:28
169 76 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 73 00:26:02
510 163 Tiit Jors 1968
    M 162 00:44:46
191 91 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 88 00:26:46
625 441 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID N 431 00:54:31
468 314 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 307 00:43:05
512 349 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 341 00:44:49
359 214 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 206 00:36:55
461 308 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED N 300 00:42:45
697 498 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID N 485 01:12:01
91 62 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI M 62 00:23:40
612 430 Kerli Kaal 1991     SOOREBASED N 420 00:52:36
615 433 Maarja Kaalep 1980     GASELLID N 423 00:52:47
411 262 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 254 00:40:01
45 33 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 33 00:21:33
424 272 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 265 00:40:43
295 163 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 160 00:31:14
608 428 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 418 00:52:00
383 237 Peeli Kadastu 1968     EASY N 229 00:38:10
452 299 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH N 291 00:42:08
536 371 Keiti-Katriin Käige 1997       N 363 00:46:12
505 344 Merike Kalam 1954     PIRITA N 336 00:44:41
508 346 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 338 00:44:43
268 143 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 139 00:29:49
470 316 Marjaane Kalf 1977       N 308 00:43:07
450 297 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY N 289 00:41:57
658 468 Ester Kallas 1960       N 457 00:58:57
247 129 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 125 00:28:48
296 164 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 159 00:31:14
685 195 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS M 193 01:06:13
482 326 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 N 318 00:43:34
708 204 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT M 202 01:20:08
520 357 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 349 00:45:22
517 353 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI N 346 00:45:07
617 183 Kaarel Kärmas 1989     JOOKSURÕÕM M 181 00:53:20
439 287 Kadri Kärner 1970
    N 279 00:41:41
551 382 Kadri Karner 1986       N 373 00:47:11
431 279 Terje Karp 1961     MATKK N 271 00:41:00
485 328 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 320 00:43:46
643 457 Jane Karpin 1986       N 446 00:56:46
221 112 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 111 00:27:57
530 164 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT M 163 00:45:53
624 440 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 430 00:54:19
404 255 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 247 00:39:38
283 155 Diana Kasesalu 1997     RIK1 N 151 00:30:41
128 77 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 76 00:24:59
428 276 Lemmi Käsper 1966       N 268 00:40:57
306 172 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 167 00:32:02
391 244 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 236 00:38:47
486 330 Tiina Kell 1977       N 322 00:43:50
14 1 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 N 1 00:19:31
541 375 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 367 00:46:26
472 318 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 310 00:43:09
518 355 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G N 347 00:45:11
259 122 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 121 00:29:23
256 137 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 133 00:29:11
444 292 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 284 00:41:48
102 36 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 34 00:23:55
659 471 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 459 00:59:00
330 189 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 183 00:34:42
637 453 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI     00:55:40
111 42 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 40 00:24:13
704 502 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 489 01:17:57
224 114 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 113 00:28:06
341 198 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 190 00:35:47
207 105 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 104 00:27:30
333 192 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL     00:34:56
554 171 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 170 00:47:35
627 443 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 433 00:54:51
47 34 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 34 00:21:39
597 418 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 N 408 00:51:04
338 196 Helen Kokk 1987
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 188 00:35:12
453 300 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 292 00:42:09
127 76 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO M 75 00:24:54
594 415 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 405 00:50:45
360 215 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB N 207 00:36:56
576 176 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED M 174 00:49:23
313 137 Kaspar Kolk 1990       M 136 00:33:10
1 1 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 1 00:16:05
524 360 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 352 00:45:33
715 509 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 496 01:27:46
110 41 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 39 00:24:12
125 75 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 74 00:24:50
153 67 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 64 00:25:43
258 121 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS M 120 00:29:14
705 203 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 201 01:18:42
208 106 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 105 00:27:30
29 22 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 22 00:20:47
200 99 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 96 00:27:13
725 516 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 503 02:02:02
103 67 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 66 00:24:00
331 190 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE N 184 00:34:52
465 311 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 303 00:42:56
38 27 Aleksandr Korotajev 1991       M 27 00:21:04
15 14 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY M 14 00:19:33
558 387 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 378 00:48:00
131 79 Indrek Kose 1979
  FAZER M 78 00:25:00
150 63 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 60 00:25:37
229 114 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 111 00:28:11
58 18 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM N 18 00:22:12
275 149 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 145 00:30:11
182 97 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 96 00:26:27
149 61 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 58 00:25:35
245 127 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
        00:28:43
314 177 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    N 172 00:33:22
18 16 Karel Krist 1978
    M 15 00:19:49
573 399 Kadri Kristlepp 1989       N 390 00:49:09
395 249 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID N 241 00:38:58
389 243 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA N 234 00:38:41
171 79 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 76 00:26:08
405 256 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI N 248 00:39:42
316 178 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 173 00:33:24
346 145 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 144 00:36:15
628 444 Piret Kukebal 1974       N 434 00:54:53
154 66 Kaili Kukumägi 1980
    N 63 00:25:43
88 28 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 27 00:23:35
121 47 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 45 00:24:35
274 148 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 N 144 00:30:05
183 98 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 M 97 00:26:32
286 129 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 M 128 00:30:43
473 155 Lauri Kurel 1995     RIK1 M 154 00:43:12
523 362 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 354 00:45:33
690 492 Pille Kurnitski 2004       N 479 01:07:38
696 497 Vivika Kurnitski 1969       N 484 01:10:33
51 37 Pavel Kuroptev 1992     ALGA M 37 00:21:54
654 465 Heilika Kutsch 1981     RIK2 N 454 00:58:41
145 86 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 85 00:25:26
294 162 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD N 158 00:31:00
583 408 Eve Küün 1961     RTK3 N 397 00:50:00
722 513 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED N 500 01:43:42
567 394 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 385 00:48:42
555 384 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 375 00:47:36
667 478 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 467 01:01:19
23 20 Andzei Kuznets 1969     HORNETS M 20 00:20:22
566 173 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 171 00:48:30
124 50 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 48 00:24:44
639 185 Märt Laanemets 1969       M 183 00:56:14
370 223 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 215 00:37:29
17 15 Olve Lagemaa 1992     RIK2 M 16 00:19:49
642 456 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 445 00:56:30
34 9 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH N 9 00:20:56
19 17 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 17 00:19:54
279 152 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 148 00:30:22
726 517 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 504 02:28:43
676 486 Maris Lallo 1994     LINCONA SEGABÄND N 473 01:04:10
21 19 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 19 00:20:16
489 332 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 324 00:44:04
67 48 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 48 00:22:49
56 17 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 17 00:22:04
287 158 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 154 00:30:46
328 187 Ilse Laur 1957
    N 181 00:34:30
301 168 Triin Laur 1988       N 164 00:31:53
494 337 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 329 00:44:13
432 281 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 273 00:41:02
717 207 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 205 01:30:08
433 280 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 272 00:41:02
655 466 Maire Lember 1967     MATKK N 455 00:58:49
607 427 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 417 00:51:55
222 110 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 107 00:27:58
30 23 Andreas Leznevsky 1975       M 23 00:20:49
425 273 Katrin Ligi 1973     EASY N 264 00:40:43
215 109 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD M 108 00:27:47
630 446 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 436 00:55:05
266 141 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 137 00:29:46
242 118 Tambet Liiv 1990       M 117 00:28:39
206 102 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 99 00:27:24
399 252 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE N 244 00:39:11
35 11 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED N 11 00:21:02
248 130 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 126 00:28:48
511 348 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 340 00:44:48
603 423 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 413 00:51:38
68 20 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 20 00:22:51
52 15 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 15 00:21:55
190 100 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 99 00:26:44
649 462 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 451 00:58:15
326 185 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L N 179 00:34:26
355 210 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED N 202 00:36:43
60 42 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 42 00:22:22
535 165 Vahur Loo 1988     LIHULA WILSON M 164 00:46:03
406 257 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 249 00:39:51
504 343 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 335 00:44:36
92 31 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 29 00:23:42
25 5 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 00:20:35
146 60 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 57 00:25:28
364 219 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 211 00:37:15
589 412 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 402 00:50:20
426 274 Margit Lunt 1971       N 266 00:40:53
479 323 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED N 315 00:43:30
61 43 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS M 43 00:22:24
203 101 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED N 98 00:27:22
614 432 Inge Luuk 1982
  2RTK N 422 00:52:47
139 82 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 81 00:25:11
436 284 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 277 00:41:20
261 123 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH M 122 00:29:33
548 381 Kadri Madison 1975     MAASIKAS N 372 00:46:55
308 174 Ester Mäeloog 1984     RTK3 N 169 00:32:05
402 253 Piret Mägi 1976     RTK3 N 245 00:39:27
273 147 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI N 143 00:30:00
373 226 Annela Maidla 1976     KES TEGI? N 218 00:37:36
529 366 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 358 00:45:51
184 86 Kristina Maimann 1972     KOHTUJOOKSIKUD N 83 00:26:33
714 508 Merle Maisla 1979       N 495 01:27:00
120 74 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY M 73 00:24:29
107 68 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 67 00:24:08
647 460 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 449 00:57:59
281 154 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI N 150 00:30:39
723 514 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 501 01:49:36
368 146 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 145 00:37:24
380 234 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 226 00:38:02
484 329 Heidi Mang 1990     KALLID KÄRUD N 321 00:43:46
700 201 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 199 01:13:13
26 6 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 6 00:20:38
20 18 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED M 18 00:19:57
609 429 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 419 00:52:12
205 104 Madis Maripuu 1970
    M 103 00:27:24
547 380 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 371 00:46:54
671 190 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 188 01:01:34
291 131 Maido Märss 1987     ROOSA PANTER M 130 00:30:58
515 352 Maarika Masikas 1991     MINE METSA N 344 00:45:06
417 267 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 259 00:40:19
46 13 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 13 00:21:38
44 32 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO M 32 00:21:31
48 35 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 35 00:21:43
618 435 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 425 00:53:27
270 144 Mariliis Mehik 1996       N 140 00:29:54
118 73 Veiko Meltsas 1974
    M 72 00:24:25
79 56 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 56 00:23:10
475 319 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 311 00:43:19
474 156 Martin Meristo 1971
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 155 00:43:13
458 305 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 297 00:42:30
390 242 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE N 235 00:38:41
155 69 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 66 00:25:47
365 220 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 212 00:37:20
9 9 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS M 9 00:17:48
611 182 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB M 180 00:52:32
293 132 Elari Moks 1981       M 131 00:30:59
449 153 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 152 00:41:55
325 184 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 178 00:34:19
288 159 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 155 00:30:50
698 499 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA N 486 01:12:44
710 205 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 203 01:23:12
528 364 Anne Murd 1973
  TAI N 356 00:45:44
498 339 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 331 00:44:28
513 350 Katariina Muru 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 342 00:44:55
260 138 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 134 00:29:32
198 97 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID N 94 00:27:06
142 84 Einar Namme 1965
    M 83 00:25:17
672 482 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO     01:02:00
357 212 Nele Narme 1993     THE BEST! N 204 00:36:48
284 156 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD N 152 00:30:42
98 64 Martin Nelis 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool     00:23:51
719 208 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA M 206 01:35:02
240 123 Anastasia Niitmets 1994       N 120 00:28:32
332 191 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 185 00:34:52
527 365 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB N 357 00:45:44
620 437 Anzela Nõmmsalu 1984       N 427 00:53:44
577 401 Kristina Noor 1973
  PÄIKESELAPSED N 392 00:49:32
72 52 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 52 00:22:57
97 34 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 32 00:23:49
322 140 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 139 00:34:01
298 133 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN M 132 00:31:40
243 126 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 123 00:28:42
201 100 Katerina Ojandi 1992     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 97 00:27:15
53 38 Kaido Ojaperv 1974
    M 39 00:22:01
239 122 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 118 00:28:31
481 325 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 317 00:43:33
400 148 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 147 00:39:14
631 447 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 437 00:55:06
211 104 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID N 101 00:27:40
711 506 Monika Orpus 1979       N 493 01:25:36
152 65 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 62 00:25:41
303 170 Jelena Osminko 1986     STORZ ELEKTROONIKA N 165 00:31:59
108 40 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 38 00:24:08
96 33 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO N 31 00:23:46
721 512 Maia Ottep 1978     RIK1 N 499 01:36:53
442 291 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 282 00:41:47
681 489 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 476 01:05:41
170 78 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 75 00:26:05
82 58 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 58 00:23:13
689 198 Urmo Paju 1989       M 196 01:07:11
160 89 Daaniel Markus Pajupuu 2010       M 88 00:25:57
176 82 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 79 00:26:11
168 75 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 72 00:26:02
343 200 Lemme Palmet 1980
  HKO N 192 00:35:57
440 288 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 281 00:41:44
39 28 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 28 00:21:05
641 186 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 184 00:56:24
601 421 Heli Paluste 1960       N 411 00:51:30
483 327 Nele Paluste 1982       N 319 00:43:44
362 217 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD N 209 00:37:07
276 127 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 126 00:30:16
235 118 Ilme Parik 1963       N 115 00:28:20
462 310 Angelika Park 1982     MINE METSA N 302 00:42:48
272 146 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 142 00:29:59
218 108 Kadri Pärtel 1991       N 105 00:27:50
5 5 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 5 00:17:33
562 391 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 382 00:48:23
622 439 Helen Paul 1991     ABB WOL N 429 00:54:15
688 197 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 195 01:06:46
28 7 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 7 00:20:44
312 176 Piia Pedras 1979       N 171 00:33:05
250 132 Tuuli Pedras 1979       N 128 00:28:58
244 125 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 122 00:28:42
22 3 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 3 00:20:18
319 180 Lada Peikre 1963       N 175 00:33:54
251 133 Kaja Pellis 1966
    N 129 00:29:00
228 115 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 114 00:28:11
581 405 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 395 00:49:54
254 135 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ N 131 00:29:06
345 201 Jevgenia Petrova 1986       N 193 00:36:08
344 144 Viljar Pihelgas 1972       M 143 00:36:06
487 331 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 323 00:43:54
105 38 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 36 00:24:02
552 383 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 374 00:47:16
173 80 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 78 00:26:09
230 116 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 115 00:28:13
90 29 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 28 00:23:40
651 463 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- N 452 00:58:30
600 180 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 178 00:51:29
592 413 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 403 00:50:23
545 378 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 369 00:46:38
57 40 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 40 00:22:09
193 93 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 90 00:26:49
632 448 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 438 00:55:08
699 200 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS M 198 01:12:44
144 85 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS M 84 00:25:25
707 504 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 491 01:19:45
172 93 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 92 00:26:08
204 103 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 M 102 00:27:23
55 16 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 16 00:22:02
382 235 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 227 00:38:09
409 260 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 252 00:39:59
87 60 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 60 00:23:34
280 153 Triin Post 1983     FAZER N 149 00:30:33
164 91 Ülar Praakel 1983     SMIT M 89 00:26:00
177 83 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G N 80 00:26:12
709 505 Elen Preimann 1980     HKO N 492 01:20:59
490 334 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 325 00:44:04
441 289 Reet Puhm 1973     RTK3 N 280 00:41:44
565 172 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco       00:48:29
437 285 Petriina Puolakka 1973     LUMINOR COMPLIANCE N 276 00:41:20
277 150 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 146 00:30:17
363 218 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 210 00:37:09
112 43 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 41 00:24:14
613 431 Svea Puusepp 1970       N 421 00:52:46
575 175 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 173 00:49:15
501 160 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM M 159 00:44:32
167 77 Krista Raid 1971       N 74 00:26:02
49 14 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED N 14 00:21:45
366 221 Jaana Rajamäe 1981       N 213 00:37:22
526 363 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 355 00:45:36
2 2 Krister Randver 1987       M 2 00:16:21
78 55 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 55 00:23:08
435 283 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 275 00:41:08
212 105 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 102 00:27:43
188 89 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 N 86 00:26:40
246 128 Kristiina Raudsepp 1979       N 124 00:28:43
599 420 Piia Raudsepp 1969       N 410 00:51:26
416 266 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL N 258 00:40:16
408 259 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 N 251 00:39:56
116 45 Triin Rebane 1989       N 43 00:24:21
645 458 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 447 00:57:27
550 169 Jeffrey Redondo 1989     ALGA M 168 00:47:00
578 402 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD N 393 00:49:33
549 168 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 167 00:46:57
109 69 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 68 00:24:09
231 117 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER M 116 00:28:14
459 306 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 298 00:42:35
106 39 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 37 00:24:03
522 359 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 351 00:45:32
11 11 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 11 00:18:20
393 246 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO N 238 00:38:53
305 171 Mirje Roasto 1985       N 166 00:32:01
223 113 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 M 112 00:27:58
115 71 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 70 00:24:20
186 87 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 85 00:26:35
163 73 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 70 00:26:00
143 59 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 56 00:25:19
292 161 Sirle Romanenko 1978     THORN ENGINEERING N 157 00:30:58
175 94 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 93 00:26:10
644 187 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 185 00:57:22
703 202 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere M 200 01:15:24
701 500 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 487 01:13:58
42 30 Raido Roos 1984
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere M 30 00:21:28
371 224 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 216 00:37:30
130 80 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 79 00:25:00
664 475 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 464 01:00:51
220 109 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI N 106 00:27:56
388 241 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 233 00:38:39
448 296 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 288 00:41:54
83 25 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 24 00:23:14
585 177 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    M 175 00:50:05
540 376 Anu Ruuven 1969
    N 366 00:46:26
596 417 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 407 00:51:02
706 503 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 490 01:19:39
657 467 Marianne Saar 1979       N 456 00:58:57
165 90 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL M 90 00:26:00
538 373 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 365 00:46:15
302 169 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit     00:31:55
40 12 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL N 12 00:21:06
237 120 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 117 00:28:28
174 81 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 77 00:26:09
192 92 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 89 00:26:47
460 307 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 299 00:42:43
683 193 Silver Salben 1989     RIK3 M 192 01:05:44
136 55 Christine Sallo 1997     THORN ENGINEERING N 52 00:25:04
662 473 Liisi Salong 1990
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 N 462 00:59:38
255 136 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 132 00:29:08
379 232 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 224 00:38:00
521 358 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 N 350 00:45:28
180 96 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP M 95 00:26:21
232 115 Siia Sannik 1983       N 112 00:28:17
532 369 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD N 361 00:45:57
720 209 Edgar Sarap 1986     RX METSAS M 207 01:35:18
516 354 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 345 00:45:07
403 254 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 246 00:39:30
347 202 Anneli Schults 1967     PMA TEINE N 194 00:36:21
282 128 Jaan Schults 1965       M 127 00:30:39
598 419 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED N 409 00:51:25
33 25 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 25 00:20:55
386 239 Evelin Selmet 1983
    N 231 00:38:22
372 225 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 217 00:37:35
503 342 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA N 334 00:44:34
556 385 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G N 376 00:47:36
584 406 Piret Sepp 1979     KVALITET N 396 00:50:00
257 120 Taavi Sepp 1974
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 119 00:29:11
692 199 Sergei Serbin 1962     HORNETS M 197 01:08:52
497 338 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 330 00:44:26
506 162 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 161 00:44:42
694 495 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 482 01:10:00
267 142 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 138 00:29:48
438 286 Häli Siimaste 1968     EASY N 278 00:41:30
422 270 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 262 00:40:33
264 140 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 136 00:29:42
161 74 Maia Sinajeva 1988       N 71 00:26:00
320 181 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI N 176 00:33:56
16 2 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD N 2 00:19:46
114 44 Anita Sokolova 1987       N 42 00:24:18
157 70 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 67 00:25:50
233 116 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA N 113 00:28:18
546 379 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 370 00:46:50
32 8 Teele Soopalu 1994       N 8 00:20:53
560 389 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 380 00:48:08
454 301 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 293 00:42:13
62 19 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 19 00:22:24
456 302 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 294 00:42:18
686 491 Jana Stepanova 1991       N 478 01:06:38
716 510 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X N 497 01:30:00
133 53 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD N 50 00:25:01
606 426 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 416 00:51:52
429 277 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 269 00:40:59
525 361 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 353 00:45:33
488 333 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD N 326 00:44:04
225 111 Teelika Sutov 1979     KVALITET N 108 00:28:07
210 103 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA N 100 00:27:37
381 233 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 225 00:38:02
537 372 Aire Suurkuusk 1966       N 364 00:46:13
336 194 Inna Švartsman 1985     EEK: TEOD LOEVAD     00:35:00
214 106 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 103 00:27:46
101 66 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 65 00:23:54
374 227 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD N 219 00:37:37
6 6 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 6 00:17:37
570 174 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 172 00:49:00
385 238 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 230 00:38:21
122 48 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 46 00:24:36
626 442 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 432 00:54:34
398 251 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 243 00:39:10
635 451 Kristel Tamme 1986     VABA LEHM N 441 00:55:34
463 309 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD N 301 00:42:48
401 149 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 148 00:39:18
553 170 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 169 00:47:34
493 336 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 328 00:44:07
74 21 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 22 00:23:02
582 407 Häli Tarum 1987     HKO N 398 00:50:00
602 422 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 412 00:51:36
138 57 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 54 00:25:09
117 72 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 71 00:24:23
123 49 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 47 00:24:41
668 479 Anneli Tein 1969     GREINER N 468 01:01:20
73 53 Richard Teppart 1991     RIK1 M 53 00:23:02
464 154 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 153 00:42:51
354 208 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 200 00:36:40
77 54 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- M 54 00:23:04
534 370 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 362 00:46:02
445 294 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 285 00:41:49
289 130 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 129 00:30:53
65 46 Kevin Tiks 1993