Homepage LIVE events

Tervisekilomeetrid 2021

TRADEHOUSE Tervisejooksu osalejate virtuaalne väljakutse

Thu 01/04/21 - Fri 31/12/21
TERVISEKILOMEETRID

9. Rapla SELVER'i Suurjooks

Virtuaaljooks

Sun 30/05/21 - Thu 30/09/21
5 km
10 km
21 km

EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

 

Wed 01/09/21 - Thu 30/09/21
Vähemalt 10 liikumiskorda

Tallinna Maraton 2021

Virtuaaljooks/Virtual run

Wed 01/09/21 - Thu 30/09/21
42,2 km jooks/run
Maratoni kombo 42,2 km jooks/run
21,1 km jooks/run
RIMI 10 km jooks/run
10 km ajavõtuta
5 km jooks/run
Lastejooksud

24. Tartu Rattamaraton

Virtuaalsõit

Fri 10/09/21 - Sun 26/09/21
89 km
40 km
21 km
Lastesõit / Kids Race

Eesti Maaülikooli Liikumiskonkurss

Iga kilomeeter loeb

Mon 13/09/21 - Sun 10/10/21
Iga jalgsi läbitud kilomeeter loeb
Iga jalgrattaga läbitud kilomeeter loeb

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

20. etapp - 4 km - Järve terviserada

Mon 20/09/21 - Sun 26/09/21
20. etapp - 4 km

10. Tartu Linnamaraton

Virtuaaljooks

Fri 24/09/21 - Sun 10/10/21
42 km
Virtuaal Linnamaratoni kombo 42.2 km
21 km
10 km
Lastejooks / Kids Race

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

21. etapp - 5 km - Kadriorg

Mon 27/09/21 - Sun 03/10/21
21. etapp - 5 km

Pärnu Rannajooks

 

Mon 18/10/21 - Sun 31/10/21
5 km jooks ja kõnd
10 km jooks ja kõnd

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

19. etapp - 3 km - Tondiraba

Mon 13/09/21 - Sun 19/09/21
19. etapp - 3 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

18. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Mon 06/09/21 - Sun 12/09/21
18. etapp - 5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

17. etapp - 4,7 km - Pae park

Mon 30/08/21 - Sun 05/09/21
17. etapp - Pae park

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

16. etapp - 6,6 km - Paljassaare

Mon 23/08/21 - Sun 29/08/21
16. etapp - 6,6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

15. etapp - 5,2 km - Järve terviserada

Mon 16/08/21 - Sun 22/08/21
15. etapp - 5,2 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

14. etapp - 3,8 km - Õismäe raba terviserada

Mon 09/08/21 - Sun 15/08/21
14. etapp - 3,8 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

13. etapp - 5,5 km - Kloostrimetsa

Mon 02/08/21 - Sun 08/08/21
13. etapp - 5,5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

12. etapp - 6,6 km - ümber Harku järve jooks

Mon 26/07/21 - Sun 01/08/21
12. etapp - 6,6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

11. etapp - 4,7 km - Viimsi terviserada

Mon 19/07/21 - Sun 25/07/21
11. etapp - 4,7 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

10. etapp - 4,5 km - Sütiste parkmets

Mon 12/07/21 - Sun 18/07/21
10. etapp - 4,5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

9. etapp - 5,1 km - Pääsküla raba

Mon 05/07/21 - Sun 11/07/21
9. etapp - 5,1 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

8. etapp - 3,8 km - Pirita Terviserada

Mon 28/06/21 - Sun 04/07/21
8. etapp - 3,8 km