Avaleht Toimumas EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 158 Naisi: 126 Mehi: 32 Läbitud distants kokku: 12498 km Osaluskordi: 1446 Aeg kokku: 1576:16:00
Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Läbimise viis Osaluskordi Tulemus
Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 111.6 km Jooks
Kõnd
Ratas
Muu
40 17:20:38
Mare Hallop 1957
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 219.3 km Kõnd
Muu
38 39:49:08
Piia Riim 1972
Tartu maakond
  303.3 km Kõnd
Maastikurattasõit
36 53:17:26
Kalev Ermits 1992
Tartu maakond
  471.9 km Rullsuusk
Jooks
Maastikurattasõit
Kõnd
33 31:59:20
Gerli Peterson 1975
Pärnu maakond
SaleValentina 119.5 km Kõnd 27 21:37:12
Katrin Ubaleht 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 150 km Jooks
Kõnd
23 15:56:26
Madli-Ann Ihermann 2006
Pärnu maakond
  25.5 km Jooks
Muu
Kõnd
22 10:52:08
Sergei Rjabõškin 1992
Harju maakond
Sparta
Lasnamäe Vene Gümnaasium
161.6 km Jooks
Ratas
21 12:25:33
Triin Toode 1985
Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi Kalju 87.3 km Jooks
Ratas
21 09:46:33
Margit Aidla 1967
Tartu maakond
Elva KJK/Tartu Kalev
Elva G
464.9 km Ratas
Jooks
Kõnd
21 37:17:31
Kadri Orula 1980
Pärnu maakond
Tartu Ülikool 184.4 km Jooks
Muu
Ratas
Kõnd
20 17:32:56
Inga Kree 1985
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 110.7 km Jooks
Kõnd
Muu
19 14:49:07
Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  129.4 km Jooks
Kõnd
19 14:12:27
Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  198.9 km Jooks
Kõnd
Ratas
Muu
19 16:50:36
Marika Lazareva 1987
Ida-Viru maakond
  138.3 km Kõnd
Jooks
19 28:14:52
Õnne Ojaveer 1980
Võru maakond
  127.1 km Kõnd
Ratas
18 18:45:38
Daisy Jürgens 1986
Lääne-Viru maakond
  83.3 km Jooks
Kõnd
18 14:34:09
Natalja Räst 1983
Põlva maakond
  152.7 km Kõnd 18 25:28:32
Maris Talvik 1985
Saare maakond
JK Sarma 115.7 km Kõnd 18 33:15:31
Svetlana Räst 1985
Põlva maakond
  146.1 km Kõnd
Jooks
18 24:19:53
Margit Uus 1981
Jõgeva maakond
  174.8 km Kõnd
Jooks
16 29:44:09
Kaarel Nestor 1990
Harju maakond
Kultuuriministeerium 164.6 km Kõnd
Jooks
16 30:29:17
Kaire Lavrinenko 1982
Järva maakond
Tallink Duty Free 113.5 km Kõnd
Ratas
15 16:33:52
Aire Kobak 1993
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 145.1 km Ratas
Jooks
Muu
Kõnd
15 11:52:30
Lilli Anderson 1990
Harju maakond
  94.2 km Kõnd
Ratas
15 21:09:00
Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  468.6 km Ratas 15 22:07:12
Marko Teinburk 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 163.1 km Kõnd
Jooks
Ratas
14 16:04:59
Lemme Berkis 1982
Harju maakond
  124 km Maastikurattasõit
Kõnd
Ratas
14 18:16:16
Marilyn Ivask 1985
Tartu maakond
  114.9 km Kõnd 14 18:18:50
Kädy Kampus 1992
Tartu maakond
  75.9 km Jooks
Kõnd
14 09:43:53
Maie Männiste 1964
Lääne-Viru maakond
  59.2 km Kõnd 13 14:01:09
Mart Aru 1974
Saare maakond
  77.2 km Muu
Jooks
Ratas
13 23:15:56
Henri Einard 1998
Harju maakond
Henri Einard 442.5 km Maastikurattasõit
Kõnd
Ratas
Jooks
13 23:53:06
Epp Jalakas 1970
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia spordiklubi
Sisekaitseakadeemia
94.2 km Kõnd
Ratas
Jooks
13 08:55:26
Gerli Veide 1979
Lääne-Viru maakond
  79.3 km Kõnd 12 14:28:56
Eelika Ilusk 1977
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 92.4 km Kõnd
Jooks
12 13:31:24
Dea Jürgens 1969
Pärnu maakond
  100.6 km Kõnd
Ratas
12 11:10:40
Anu Kiivikas 1979
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 95.5 km Kõnd
Muu
Ratas
12 19:19:49
Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi 179.7 km Jooks
Maastikurattasõit
Ratas
Muu
12 20:54:42
Marilyn Luhtoja 1993
Pärnu maakond
  56.7 km Kõnd 11 11:27:01
Laura Huopolainen 1989
Järva maakond
  18.5 km Jooks
Muu
Kõnd
11 09:00:25
Robert Tiismus 1968
Tartu maakond
TÜASK
Tartu Ülikool
201.8 km Jooks
Ratas
Kõnd
11 14:07:38
Mario Maddison 1979
Pärnu maakond
ok west 137.3 km Jooks 11 10:59:31
Liivi Horg 1988
Tartu maakond
  82.8 km Kõnd 11 14:38:28
Taimi Dreier 1962
Pärnu maakond
Pärnu Ülejõe Põhikool 43.2 km Kõnd 11 07:51:30
Eve Vaigu 1959
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 46.2 km Kõnd
Ratas
Maastikurattasõit
11 07:40:15
Marve Abel 1967
Võru maakond
  56.8 km Kõnd
Jooks
11 09:33:03
Liis Ruut 1983
Harju maakond
ERGO Insurance SE 41.1 km Jooks 10 04:55:08
Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  90.3 km Kõnd
Jooks
10 15:45:45
Marileen Vierland 1992
Harju maakond
Ujumisklubi Briis 64.9 km Muu
Jooks
Ratas
10 09:46:00
Aire Kallas-Maddison 1981
Pärnu maakond
OK West
Häädemeeste Vallavalitsus
78.1 km Jooks 10 09:06:24
Katarina Lember 2009
Saare maakond
  34.7 km Ratas
Kõnd
10 04:42:09
Keith Tammela 1983
Pärnu maakond
TREENINGTIIM 95.1 km Jooks 10 08:13:58
Hugo Huopolainen 2015
Järva maakond
  19.6 km Muu
Jooks
Ratas
10 06:28:48
Maichl Suur 1976
Põlva maakond
  119.8 km Kõnd
Ratas
10 16:29:06
Kalli Lember 1986
Saare maakond
  64.9 km Kõnd 10 14:53:46
Hannula-Katrin Pandis 1990
Tartu maakond
  256.5 km Ratas
Jooks
10 32:20:10
Küllike Sepamäe 1966
Lääne-Viru maakond
  48.5 km Kõnd 10 11:22:00
Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS 148.2 km Ratas
Jooks
10 10:29:13
Eliko Essmann 1991
Viljandi maakond
  49 km Kõnd
Ratas
Muu
10 04:28:12
Raili Laas 1997
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 49.5 km Jooks
Kõnd
10 09:52:53
Janno Kasemaa 1979
Ida-Viru maakond
  189.8 km Maastikurattasõit
Jooks
Ratas
10 09:42:28
Kristiina Arusoo 1979
Harju maakond
  16.8 km Muu
Kõnd
9 07:41:49
Laura-Liis Juursalu 1980
Pärnu maakond
Jalad tööle ujumissak
Jalad tööle ujumissalk
163.2 km Ratas
Muu
Jooks
Kõnd
9 10:17:35
Piret Moisto 1988
Harju maakond
  75 km Jooks
Kõnd
9 11:55:16
Kätlin Pillart 1997
Harju maakond
Tallinna Vangla 118.4 km Ratas
Jooks
9 07:56:30
Kerly Resik 1978
Pärnu maakond
  20.3 km Muu
Jooks
9 06:11:59
Kadri Liiv 1988
Rapla maakond
  30.6 km Jooks
Kõnd
Ratas
9 03:02:10
Pille Valk 1965
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi 113.5 km Kõnd 9 16:55:31
Miina Tursk 1992
Harju maakond
  47.8 km Kõnd
Ratas
9 07:45:38
Gerli Korol 1981
Harju maakond
  47.3 km Jooks
Kõnd
9 11:47:28
Klari Sojonen 1980
Pärnu maakond
  58.1 km Jooks
Kõnd
Ratas
9 06:29:30
Alari Talv 1975
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 157.3 km Ratas
Kõnd
9 10:45:57
Teele Pern 1986
Harju maakond
PERH 33.8 km Muu
Jooks
9 04:53:06
Einar Hillep 1970
Harju maakond
Justiitsministeerium 75.2 km Jooks
Kõnd
Ratas
9 09:29:40
Veronika Rebane 1980
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 13.6 km Muu 8 08:19:20
Helen Mast 1968
Ida-Viru maakond
Rsk Jõhvikas
EMSL Jõud
46.3 km Ratas
Muu
Jooks
Kõnd
8 07:48:22
Marlen Rebassoo 1981
Lääne-Viru maakond
  88.4 km Ratas
Kõnd
8 07:25:23
Krista Joonas 1982
Harju maakond
  33 km Jooks
Kõnd
8 04:05:35
Indrek Sarapuu 1981
Pärnu maakond
  94.5 km Ratas
Kõnd
8 04:28:27
Aili Rehe 1966
Pärnu maakond
Audru Lasteaed 66.5 km Muu 8 27:52:56
Erki Habanen 1980
Pärnu maakond
Paragon Sleep AS 90 km Jooks
Muu
Kõnd
8 10:44:00
Katre Palo 1978
Võru maakond
  60.8 km Jooks
Muu
8 07:46:14
Tuuli Triin Truusalu 1992
Tartu maakond
  15.1 km Muu
Jooks
Kõnd
8 04:45:03
Maarika Raja 1964
Ida-Viru maakond
Toila Gümnaasium 70.8 km Ratas
Muu
Maastikurattasõit
Kõnd
8 13:08:13
Grete Almre 1995
Tartu maakond
  17.5 km Kõnd
Muu
7 06:22:16
Kalev Arbus 1990
Ida-Viru maakond
Sisekaitseakadeemia 29.9 km Jooks
Kõnd
7 03:36:32
Urmo Kiviselg 1983
Tartu maakond
OK Kobras
PRIA
56.4 km Jooks 7 06:52:21
Peeter Lusmägi 1978
Lääne maakond
  64.5 km Kõnd
Ratas
7 09:08:30
Marvo Maar 1980
Harju maakond
Lansec 170.6 km Rullsuusk 7 09:16:47
Joe-Anders Uibokand 1997
Harju maakond
  96.4 km Jooks 7 10:11:44
Kersti Koiduste 1979
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 24.9 km Kõnd 7 04:51:39
Kati-Riin Grünberg 1984
Viljandi maakond
  203.8 km Ratas
Maastikurattasõit
7 08:39:11
Birgit Ashour 1997
Harju maakond
  80.5 km Jooks
Rullsuusk
7 08:15:01
Kristian Pilbas 1977
Harju maakond
  88.7 km Jooks
Kõnd
Ratas
7 09:46:36
Kertu Kesküll 1992
Saare maakond
Elisa Spordiklubi 64 km Kõnd
Ratas
Muu
7 08:59:16
Liina Rohtla 2001
Harju maakond
  27.1 km Jooks
Kõnd
7 03:37:09
Sandra Maria Kaer 1986
Harju maakond
Surgitech AS 38.8 km Jooks
Kõnd
7 06:44:28
Marjaliisa Umb 1985
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid 34.3 km Jooks 6 02:58:40
Liina Viikmaa 1977
Tartu maakond
SaleValentina 52.6 km Kõnd
Jooks
6 09:15:16
Eveli Vainikk 1973
Pärnu maakond
Jalad tööle
Ujumissalk
26.3 km Muu
Jooks
6 04:41:43
Aleksandr Golovko 1988
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 25.4 km Muu 6 14:26:11
Helen Gull 1976
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 40.2 km Jooks
Muu
6 11:43:20
Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  62.4 km Jooks
Ratas
6 03:52:50
Vilma Võhmar 1959
Ida-Viru maakond
  148.5 km Ratas
Kõnd
6 10:18:03
Anne Tafinova 1969
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 51.7 km Kõnd 6 09:06:38
Joosep Huopolainen 2016
Järva maakond
  15.7 km Jooks
Ratas
Kõnd
5 02:44:52
Merilin Algma 1984
Harju maakond
  25.8 km Jooks
Muu
5 03:26:59
Kristi Võhmar 1984
Harju maakond
  21.8 km Kõnd 5 05:05:00
Sirkka-Liisa Kivine 1977
Pärnu maakond
  25.3 km Kõnd
Muu
Jooks
5 05:13:46
Eneli Vaniko 1990
Rapla maakond
Rapla Vallavalitsus 40.3 km Kõnd
Jooks
5 05:48:16
Kadri-Ann Jundas 1970
Lääne-Viru maakond
  51.3 km Ratas
Muu
Jooks
4 05:02:27
Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
12 km Jooks 4 01:03:53
Reelika Sultson 1987
Harju maakond
  26.5 km Jooks 4 02:46:57
Sigrid Press 1989
Harju maakond
  28 km Jooks
Kõnd
4 03:53:31
Kirsti Vinni 1996
Harju maakond
  10.2 km Kõnd
Muu
4 02:16:00
Terje Piirmann 1980
Võru maakond
Võru Kesklinna Kool 38.1 km Jooks
Kõnd
4 04:31:47
Kevin Ibrus 2001
Tartu maakond
  34.5 km Jooks 4 03:16:58
Anabell Kinkar 1987
Rapla maakond
Rapla Vallavalitsus 23.3 km Kõnd 4 03:55:10
Hellika Luik 1982
Harju maakond
  48.2 km Kõnd 4 06:45:56
Jaanika Eilat 1986
Harju maakond
Eesti Olümpiakomitee 21 km Kõnd 4 03:18:25
Kairi Laurson 1964
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 28.1 km Kõnd 4 05:26:59
Ülle Lobjakas 1971
Harju maakond
Naiste Spordiklubi 110 km Ratas
Kõnd
Jooks
4 07:39:59
Marta Mõistus 1989
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 29 km Kõnd
Ratas
4 02:40:00
Anu Lahe 1964
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 13.8 km Kõnd 4 03:25:46
Elis Eevaste 1987
Võru maakond
  26.9 km Jooks 4 03:49:08
Marika Kookla 1995
Harju maakond
SK ProRunner 11 km Jooks
Kõnd
Muu
3 02:15:06
Kaarel Kallas 1982
Viljandi maakond
OK JOKA 42 km Rullsuusk
Jooks
3 03:01:50
Anne Vaisma 1977
Pärnumaa
Ujumissalk "Jalad tööle" 152.2 km Ratas
Jooks
Muu
3 09:39:01
Katrin Roomets 1983
Tartu maakond
  10.8 km Kõnd 3 02:40:00
Kairi Ustav 1977
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum 59.3 km Jooks 3 05:55:24
Iines Urm 1970
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 11.1 km Kõnd 3 02:38:15
Marek Meiesaar 1992
Harju maakond
  21 km Jooks
Muu
3 02:11:00
Elen Jaanus 1986
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 31.6 km Ratas
Kõnd
3 02:36:18
Kersti Vahter 1971
Harju maakond
Naiste Spordiklubi 8.2 km Jooks
Muu
3 02:51:43
Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid 12.2 km Jooks 2 00:57:18
Maire Vaher 1966
Jõgeva maakond
  10.4 km Kõnd 2 01:59:40
Rene Küttim 1978
Harju maakond
  65 km Ratas 2 02:42:00
Marge Almre 1970
Viljandi maakond
Tarvastu Gümnaasium 11.6 km Jooks
Kõnd
2 01:22:19
Liis Mallas 1987
Harju maakond
  6 km Muu
Jooks
2 01:23:32
Kristi Teder 1979
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 5.4 km Kõnd 2 02:41:26
Christin Hark Hark 1982
Valga maakond
  12.3 km Kõnd 2 02:01:26
Eliise Abel 1990
Võru maakond
Võimlemisklubi Janika Võru 12.2 km Kõnd 2 02:07:33
Angela Luiga 1975
Lääne maakond
Palivere Lasteaed Piibeleht 8 km Kõnd 2 01:31:31
Laura Heinsaar 1988
Saare maakond
Saaremaa Vallavalitsus 10 km Jooks 1 00:57:27
Kristi Johanson 1968
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 12 km Ratas 1 01:12:00
Kadi Ka 1991
Rapla maakond
  1.2 km Kõnd 1 00:20:00
Merili Luuk 1992
Harju maakond
Eesti Olümpiakomitee 1 km Muu 1 00:32:00
Egle Madissoo 1974
Tartu maakond
Tartu Pääsupesa Lasteaed 0.1 km Muu 1 01:00:00
Reelika Rohuste 1983
Rapla maakond
  5 km Kõnd 1 00:50:52
Küllike Sepamäe 1966
Lääne-Viru maakond
  2.5 km Kõnd 1 01:33:00
Evelin Ausmees 1978
Harju maakond
Naiste Spordiklubi 21.3 km Jooks 1 02:06:21
Maris Leponiemi 1978
Tartu maakond
Naiste Spordiklubi 6 km Jooks 1 00:44:37
Heliise Riisaar 1980
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 5.8 km Jooks 1 00:37:17
Külvi Türk 1983
Harju maakond
  4.7 km Jooks 1 00:55:05
Kersti Hein 1973
Harju maakond
  6 km Jooks 1 00:37:41
Reelika Püll 1987
Tartu maakond
Elva Gümnaasium 6 km Kõnd 1 00:59:03
Reelika Sirkel 1989
Harju maakond
  1.7 km Kõnd 1 00:33:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...