Avaleht Toimumas Virtuaalne LHV Maijooks

Virtuaalne LHV Maijooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 1234 Naisi: 1233 Mehi: 1 Läbitud distants kokku: 25595 km Osaluskordi: 3528 Aeg kokku: 4630:34:07
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbitud distants Osaluskordi Tulemus
1170 Katriin Aal 2009
Lääne-Viru maakond
Mtü Spordiselts
Mtü spordiselts
N 21 km 1 04:24:11
80 Helen Aariste 1976
Harju maakond
  N 21 km 4 03:14:37
1258 Ly Aasa 1965
Kymenlaakso
  N 21 km 4 04:02:55
184 Oksana Aasa 1980
Võru maakond
Võru Gümnaasium N 21 km 1 01:51:54
920 Signe Aasjärv 1978
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 10 04:08:55
621 Gaidy Aasma 1990
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:51:35
1158 Kristina Aasma 1990
Viljandi maakond
Rademar N 21 km 3 04:01:58
1271 Marju Aasma 1963
Pärnu maakond
  N 21 km 2 03:16:46
500 Kersti Aasmäe 1992
Harju maakond
  N 21 km 4 04:06:02
156 Taali Aasmäe 1994
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 21 km 1 02:10:30
624 Margit Aava 1974
Harju maakond
  N 21 km 4 04:14:52
904 Annika Adoberg 1986
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 02:13:00
1053 Melani Adrat 1999
Järva maakond
  N 21 km 4 03:34:55
1041 Merike Adrat 1979
Järva maakond
  N 21 km 2 03:44:20
1302 Inga Aedma 1986
Harju maakond
  N 21 km 2 05:40:02
1367 Siiri Afanasjev 1991
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 3 04:04:38
1247 Anne Aidma 1978
Harju maakond
Loovpuhkus N 21 km 4 03:22:10
1325 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:08:08
70 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 3 02:02:44
1328 Birgit Ajalik 1987
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:06:52
1116 Janne Akkatus 1978
Rapla maakond
Baltic Restaurants Estonia AS N 21 km 1 05:03:38
1154 Häli Alaküla 1976
Lääne-Viru maakond
Rademar N 21 km 3 02:24:52
381 Monika Alas 1999
Pärnu maakond
Sportland Eesti AS N 21 km 5 03:25:56
995 Alla Alber 1970
Jõgeva maakond
  N 21 km 2 03:43:16
1149 Sigrid Albi 1985
Viljandi maakond
Rademar N 21 km 2 03:43:47
4 Alesja Aleksandrova 1983
Harju maakond
  N 21 km 5 06:23:54
369 Kristi Aleksejev 1989
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 03:20:47
1433 Eva-Grete Aljas 1981
Harju maakond
  N 21 km 1 04:55:52
1240 Lily Allas 1976
Pärnu maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 2 02:56:09
470 Tuuli Allast 1987
Harju maakond
  N 21 km 3 02:28:43
1243 Anneli Alle 1970
Harju maakond
  N 21 km 1 06:10:22
204 Helle Allik 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 04:17:33
201 Raili Allik 1984
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 21 km 5 03:27:23
435 Margit Alliksaar 1976
Jõgeva maakond
  N 21 km 3 03:02:01
871 Merle Alliksoo 1971
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
N 21 km 3 02:07:49
468 Ave Allvee 1990
Rapla maakond
  N 21 km 3 03:24:37
359 Annika Alt 1977
Harju maakond
  N 21 km 1 04:13:31
582 Maris Altmäe 1979
Saare maakond
  N 21 km 5 05:29:54
785 Heret Ameljušenko 1970
Harju maakond
  N 21 km 3 03:40:12
92 Airi Amtmann 1980
Harju maakond
  N 21 km 1 02:35:29
189 Olesja Ananjeva 1978
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 21 km 3 02:25:07
396 Lii Andriainen 1971
Viljandi maakond
  N 21 km 3 04:23:39
1380 Helena Ankur 1991
Harju maakond
  N 21 km 4 04:34:47
361 Helina Ansel 1985
Lääne-Viru maakond
Sportland N 21 km 1 03:38:58
1514 Kadi Ant 1990
Harju maakond
JOIK jookseb N 21 km 2 04:06:26
1283 Diana Anton 1984
Järva maakond
Tallink N 21 km 3 03:28:09
1329 Anneli Antonova 1990
Järva maakond
  N 21 km 4 03:17:21
749 Alice Arikas 1995
Rapla maakond
  N 21 km 4 04:37:32
1218 Anneli Arm 1981
Harju maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 4 03:38:34
180 Ene Ärma 1954
Harju maakond
  N 21 km 1 06:15:00
1010 Kristel Arnik 1979
Harju maakond
  N 21 km 3 04:49:53
487 Gerda Arras 1993
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:45:20
935 Tiia Arras 1981
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 04:33:06
925 Jevgenia Arro 1979
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 04:07:39
422 Age Aruste 1982
Jõgeva maakond
  N 21 km 2 04:14:24
713 Aigi Aruste 1989
Jõgeva maakond
  N 21 km 1 03:47:13
51 Moonika Aruvälja 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 02:24:58
448 Helena Aug 1977
Harju maakond
  N 21 km 3 02:32:41
100 Heelika Aus 1994
Saare maakond
GOWORKABIT ESTONIA OÜ N 21 km 1 01:59:59
792 Jane Aus 1986
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:10:27
847 Margit Aus 1982
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 21 km 6 04:48:21
1088 Silvia Auväärt 1990
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 21 km 3 06:00:41
322 Dina Avila 1978
Harju maakond
  N 21 km 4 02:27:25
158 Mari-Liis Azojan 1995
Harju maakond
  N 21 km 3 03:15:36
772 Ester Barkala 1955
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:10:25
800 Egle Bartnikas 1985
Harju maakond
Tridens AS N 21 km 3 03:23:33
1082 Tatjana Baženova 1984
Harju maakond
DPD Eesti AS N 21 km 1 04:24:29
339 Mariana Beilmann 1958
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 05:42:00
840 Anni Bekker 1989
Tartu maakond
MTÜ spordiselts
Selver
N 21 km 1 03:41:57
1305 Janely Berg 1974
Järva maakond
  N 21 km 3 02:24:00
220 Helin Berkman-Rand 1978
Hiiu maakond
  N 21 km 3 03:07:59
543 Merle Blaat 1975
Harju maakond
Eugesta Eesti OÜ N 21 km 3 03:29:07
725 Ksenia Bogatšjova 2002
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
1353 Maria Bogdanova 1987
Harju maakond
  N 21 km 6 02:46:12
878 Astrit Bombul 1982
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 04:24:54
175 Lili Boom 1970
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 3 03:30:28
674 Pille-Triin Borgmann 1996
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:47:08
13 Jelena Bõtškova 1971
Harju maakond
  N 21 km 1 02:46:42
1303 Liivika Breivel 1986
Harju maakond
  N 21 km 1 04:15:02
372 Annika Brikkel 1988
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:14:38
938 Irena Budanova 2001
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:46:59
573 Kerttu Bušujeva 1992
Harju maakond
  N 21 km 4 02:10:10
7 Age Casar 1985
Harju maakond
  N 21 km 4 02:00:43
138 Helen Dengo 1993
Harju maakond
  N 21 km 6 04:25:10
139 Sirje Dengo 1971
Harju maakond
  N 21 km 5 04:11:40
1383 Evelin Djakov 1992
Harju maakond
  N 21 km 3 04:56:11
997 Maaris Djakov 1966
Harju maakond
  N 21 km 4 03:53:18
587 Jekaterina Dmitrijeva 1982
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 21 km 3 02:32:01
908 Marika Dodjak 1987
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 3 02:35:22
693 Gerly Donald 1992
Harju maakond
  N 21 km 4 04:23:00
723 Annely Drozd 1974
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
140 Katrin Dulder 1990
Harju maakond
  N 21 km 7 02:20:06
1478 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:38:43
46 Lea Edminster 1978
Rapla maakond
  N 21 km 3 03:00:09
1498 Triin Edovald 1990
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 21 km 1 04:02:45
717 Evelin Edro 1984
Harju maakond
  N 21 km 4 02:23:17
188 Eneli Eelvee 1985
Rapla maakond
  N 21 km 1 05:01:45
237 Karin Eesmaa 1988
Harju maakond
  N 21 km 1 03:44:41
1042 Ene Ehrlich 1966
Tartu maakond
  N 21 km 3 05:06:56
856 Merli Einaste 1984
Harju maakond
  N 21 km 1 03:12:23
471 Silve Elberg 1965
Harju maakond
MyFitness liige
Eesti Töötukassa
N 21 km 3 02:35:49
724 Ege Elbert 1981
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
805 Laura Eljas 1979
Harju maakond
Tridens AS N 21 km 1 03:43:41
979 Liisa End 1994
Lääne-Viru maakond
BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal N 21 km 1 03:28:01
265 Avely Ennula 1992
Pärnu maakond
LHV Pank AS N 21 km 1 03:35:05
18 Heily Epro-Volmer 1977
Harju maakond
  N 21 km 8 04:18:00
453 Piret Eriste 1976
Pärnu maakond
LHV Pank N 21 km 3 04:50:30
1442 Eveliine Erm 1972
Põlva maakond
Päka ordu N 21 km 1 02:34:58
1439 Maari Ernits 1986
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:29:50
943 Kertu-Liisu Ert 1993
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 21 km 1 02:52:02
791 Piret Esnar 1958
Rapla maakond
Piret Esnar Fie N 21 km 3 02:48:43
877 Kristel Falk 1972
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 04:12:53
407 Regina Feldman 1990
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect OÜ
N 21 km 3 03:31:27
603 Anni Fingling 2005
Harju maakond
  N 21 km 1 04:52:10
602 Riin Fingling 1979
Harju maakond
  N 21 km 1 04:31:13
1281 Galina Fix 1969
Harju maakond
Reval Sport N 21 km 3 05:20:43
1106 Olesja Fjodorova 1983
Ida-Viru maakond
  N 21 km 3 04:54:08
238 Silja Flink 1986
Järva maakond
Konesko N 21 km 1 02:21:54
729 Pille Freiberg 1972
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
196 Airi Freimuth 1989
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 21 km 4 01:53:02
821 Regina Gjardman 1996
Harju maakond
  N 21 km 3 02:21:45
42 Merike Gnezdov 1970
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus N 21 km 2 03:07:25
741 Darja Goleništševa 2001
Harju maakond
  N 21 km 1 06:04:00
739 Niina Goleništševa 1966
Harju maakond
  N 21 km 1 04:05:54
1038 Anna Gotlib 1970
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 6 04:02:20
921 Katrina Graumann 1993
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 4 02:23:44
1099 Kerli Gretškov 1980
Harju maakond
  N 21 km 3 04:28:58
1101 Ülle Gretškov 1959
Harju maakond
  N 21 km 3 04:39:39
436 Oksana Grom 1968
Harju maakond
  N 21 km 1 04:17:59
546 Karin Groos 1960
Harju maakond
  N 21 km 4 03:10:36
324 Sirli Grünbaum 1979
Harju maakond
  N 21 km 4 04:23:23
547 Viktoria Grünberg 2008
Harju maakond
  N 21 km 1 02:20:30
1136 Laura Guitar 1996
Harju maakond
  N 21 km 3 04:38:46
1048 Aivi Guske 1965
Jõgeva maakond
  N 21 km 1 02:08:11
1249 Liis Hääl 1999
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:12:54
154 Annika Haasma 1981
Tartu maakond
FC Elva N 21 km 2 03:18:55
703 Leelo Haav 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 03:25:58
634 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 21 km 2 03:33:51
179 Evelin Haava 1987
Uusimaa
  N 21 km 3 02:17:07
78 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
  N 21 km 2 03:04:11
30 Olga Halajeva 1980
Harju maakond
  N 21 km 1 02:02:28
333 Hille Haljasmäe 1970
Pärnu maakond
  N 21 km 3 04:00:00
686 Kersti Haljasmets 1980
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:41:01
1213 Merje Hallik 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 03:40:26
1078 Kärolin Hansen 1990
Harju maakond
Mars Eesti OÜ N 21 km 2 04:58:50
1079 Liivi Hansen 1965
Hiiu maakond
  N 21 km 3 04:59:41
1255 Marianne Hanson 1989
Järva maakond
  N 21 km 1 02:01:20
662 Eiri Liisa Hanstin 1997
Harju maakond
  N 21 km 2 04:59:12
1076 Mirjam Harak 1977
Harju maakond
  N 21 km 2 05:04:36
1232 Sigrid Harjo 1976
Harju maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 4 03:55:54
890 Margit Härm 1973
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 4 02:42:49
134 Kati Heering 1998
Põlva maakond
  N 21 km 3 03:33:30
682 Elis Heidemann 1988
Tartu maakond
  N 21 km 1 04:49:00
865 Heidi Hein 1998
Harju maakond
  N 21 km 1 05:16:05
593 Kersti Hein 1973
Harju maakond
AS Eesti Post N 21 km 4 02:46:43
555 Kairi Heinaru-Künnapas 1971
Harju maakond
  N 21 km 4 04:08:44
1075 Kaili Heinma 1984
Harju maakond
Klick Eesti AS N 21 km 5 02:20:26
275 Anete Heinmets 2007
Harju maakond
  N 21 km 2 04:12:57
274 Egle Heinmets 1986
Harju maakond
  N 21 km 2 04:36:00
1394 Liana Heinsaar 1992
Harju maakond
  N 21 km 2 02:30:44
1420 Epp Heliste 1999
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:01:38
365 Džesika Hendrikson 1998
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:31:35
1118 Riina Herkel 1950
Rapla maakond
Baltic Restaurants Estonia AS N 21 km 1 04:53:51
1081 Kristina Hermann 1988
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 21 km 1 03:24:46
1358 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  N 21 km 4 03:22:20
669 Marju Hiiepuu 1974
Harju maakond
  N 21 km 6 02:45:45
1109 Eidi Himmaste 1975
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:52:53
284 Lily Hindrea 1962
Harju maakond
  N 21 km 3 04:13:07
1244 Liina Hindremäe 1986
Harju maakond
SEB Pank N 21 km 4 02:33:29
380 Taimi Hinnosaar 1956
Lääne-Viru maakond
Pearaamat OÜ N 21 km 3 03:39:11
113 Triin Hinnosaar 1986
Harju maakond
  N 21 km 6 02:42:32
903 Heivi-Ly Hirmo 1981
Põlva maakond
  N 21 km 3 03:33:54
984 Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
  N 21 km 6 03:37:07
830 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 21 km 6 05:51:01
1269 Gaili Holda 1977
Harju maakond
  N 21 km 3 02:27:40
85 Kaire Holm 1966
Pärnu maakond
  N 21 km 3 03:19:19
1292 Liis Hundt 1988
Harju maakond
  N 21 km 4 02:19:04
1366 Külli Hunt 1984
Viljandi maakond
SK Jooksupartner N 21 km 2 01:51:27
1188 Karoliina Hürden 2006
Harju maakond
  N 21 km 1 05:12:07
570 Liis Ida 1982
Harju maakond
  N 21 km 5 02:40:44
832 Anita Ievina 1968
Piebalgas12-2
Cēsis N 21 km 1 01:40:51
296 Maarika Illi 1978
Järva maakond
  N 21 km 1 03:14:10
1212 Kadi Ilumets 1979
Harju maakond
  N 21 km 6 04:25:57
1025 Triin Issak 1988
Viljandi maakond
  N 21 km 1 03:50:48
1018 Oksana Ivnitskaja 1976
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 3 04:01:49
460 Marilin Jaadla 1992
Harju maakond
  N 21 km 1 04:24:06
530 Jaana Jaanimäe 1978
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:03:04
152 Kerttu Jaanimägi 1979
Hiiu maakond
  N 21 km 6 04:19:33
765 Pille Jaasi 1974
Pärnu maakond
  N 21 km 1 06:02:09
1279 Elen Jahimaa 1983
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 21 km 3 03:41:41
55 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls N 21 km 4 03:22:55
292 Aleksandra Jakovtšenko 1987
Harju maakond
Tallinna Mahtra Põhikool N 21 km 1 05:15:00
746 Gaida Jakson 1963
Lääne maakond
  N 21 km 3 03:05:01
991 Maaja Jallai 1977
Harju maakond
  N 21 km 2 02:58:49
1002 Sandra Jams 1987
Harju maakond
  N 21 km 2 03:06:30
1276 Mari-Liis Jänes 1988
Tartu maakond
  N 21 km 1 02:07:45
386 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Hopa fit N 21 km 6 03:59:21
54 Kaie Janson 1970
Lääne maakond
PPA N 21 km 2 02:24:06
1091 Hele Järv 1979
Harju maakond
  N 21 km 2 03:07:35
559 Olga Järvalt 1955
Saare maakond
  N 21 km 4 04:43:17
1063 Ester Järve 1982
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 5 04:33:00
58 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 4 03:22:07
809 Marika Järve 1977
Harju maakond
Tridens AS N 21 km 1 04:54:28
388 Reet Järveküla 1967
Viljandi maakond
  N 21 km 1 03:41:26
387 Terje Järveküla 1994
Viljandi maakond
  N 21 km 1 03:34:11
928 Sandra Järvsalu 1994
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 2 04:30:54
60 Joanna Jätsa 1995
Harju maakond
  N 21 km 6 05:12:14
62 Maarit Jätsa 1985
Harju maakond
  N 21 km 4 04:33:03
61 Maie Jätsa 1962
Harju maakond
  N 21 km 4 02:41:57
59 Sandra Jätsa 1987
Harju maakond
  N 21 km 4 02:19:44
227 Leelo Jegorova 1983
Järva maakond
  N 21 km 3 03:56:36
610 Alina Jermolajeva 2004
Harju maakond
  N 21 km 1 06:01:49
88 Anneli Jervson 1974
Harju maakond
MTÜ SPORDISELTS N 21 km 5 02:15:21
525 Ida Joao-Hussar 1988
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 21 km 2 04:59:14
1436 Helina Jõesaar 1984
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:32:08
1176 Liina Jõeste 1970
Harju maakond
Pelguranna lasteaed N 21 km 3 03:27:06
872 Marelle Jõgeva 1986
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:33:18
205 Janika Johannson 1981
Pärnu maakond
  N 21 km 6 04:15:34
552 Anne-Ly Johanson 1952
Rapla maakond
Anne. Ly Johanson FIE N 21 km 3 04:28:33
1011 Raili Johanson 1979
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 04:28:00
1012 Reeli Johanson 2008
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 04:39:00
1040 Urve Jõhvik 1960
Harju maakond
Arte Gümnaasium N 21 km 4 04:40:27
755 Jane Joll 1978
Harju maakond
  N 21 km 2 03:40:27
951 Kairit Jõpiselg 1981
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 21 km 1 04:04:19
23 Helena Jugapuu 1991
Harju maakond
  N 21 km 2 02:13:33
1298 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  N 21 km 1 02:59:47
41 Kadri Jürgenson 1993
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 02:20:44
377 Marje Jürgenson 1982
Harju maakond
Tallinna linn N 21 km 2 02:15:00
981 Signe Jürgenson 1977
Harju maakond
BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal N 21 km 1 03:36:32
735 Elna Jürimäe 1955
Pärnu maakond
  N 21 km 5 03:43:33
338 Maire Jürisson 1961
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 05:42:00
1313 Diana Jurkina 2007
Harju maakond
  N 21 km 1 05:07:14
1312 Julia Jurkina 2003
Harju maakond
  N 21 km 1 04:56:27
1311 Natalja Jurkina 1980
Harju maakond
  N 21 km 1 04:45:36
225 Jaanika Jürmann 1985
Harju maakond
  N 21 km 2 02:09:27
1327 Tiina Juurma 1995
Harju maakond
  N 21 km 1 05:02:01
1361 Karina Juzova 1988
Harju maakond
  N 21 km 1 03:20:00
1348 Katri Kaar 1971
Hiiu maakond
  N 21 km 4 03:17:51
1024 Kerli Käär 1981
Harju maakond
  N 21 km 4 03:32:15
848 Külli Kaare 1974
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 21 km 4 02:12:01
1248 Kadi Käärik 1980
Tartu maakond
- N 21 km 4 03:25:14
163 Piia Kaarli 1982
Harju maakond
  N 21 km 3 04:51:09
124 Kairi Käärt 1982
Harju maakond
  N 21 km 3 03:35:26
1195 Anne Kaasik 1975
Hiiu maakond
NKK N 21 km 3 03:33:39
941 Eda Käbi 1972
Järva maakond
  N 21 km 2 02:43:55
630 Kai Kabin 1990
Harju maakond
  N 21 km 3 04:43:22
721 Naima Kabral 1982
Põlva maakond
  N 21 km 1 03:47:00
1462 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  N 21 km 2 02:06:15
666 Aveliis Kadakmaa 1996
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:09:19
1229 Peeli Kadastu 1968
Harju maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 6 04:22:28
1371 Liina Kaddarpik 1980
Harju maakond
Tervisekassa N 21 km 5 03:51:59
472 Keiu Kaev 1987
Harju maakond
  N 21 km 4 05:00:01
260 Eeva Kahar 1984
Põlva maakond
  N 21 km 4 03:04:05
1342 Merilin Kähar 1995
Harju maakond
  N 21 km 7 04:17:11
767 Merilin Kahu 1997
Viljandi maakond
  N 21 km 7 02:25:58
502 Maarja Kaing 1971
Harju maakond
Reval Auto Esindused OÜ N 21 km 3 04:50:37
310 Kelli Kaju 1991
Saare maakond
  N 21 km 3 03:54:53
629 Annika Kala 1986
Tartu maakond
  N 21 km 1 04:25:50
306 Helena Kala 1992
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:16:17
1177 Marianne Kala 1959
Harju maakond
  N 21 km 4 05:45:59
1291 Reelika Kalames 1983
Lääne-Viru maakond
Sportland N 21 km 1 03:00:00
31 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:33:00
133 Laura Kalda 1977
Harju maakond
  N 21 km 7 03:50:06
40 Birgit Kaldmäe 1989
Harju maakond
  N 21 km 1 03:55:14
127 Epp Kaldmäe 1981
Harju maakond
Tallink Grupp As N 21 km 2 04:25:47
616 Leili Kaljas 1999
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 21 km 4 04:05:03
615 Pirje Kaljas 1968
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 21 km 4 04:05:03
1409 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 2 01:56:11
419 Keity-Liina Kallas 2003
Lääne maakond
SK Audentes N 21 km 6 02:51:45
418 Liina Kallas 1970
Lääne maakond
SK Nõva N 21 km 6 02:52:12
167 Marilis Kallas 1993
Harju maakond
  N 21 km 3 04:09:18
102 Marleyn-Cristin Kallas 1994
Harju maakond
  N 21 km 6 03:04:37
426 Merili Kallaste 1997
Harju maakond
  N 21 km 1 09:42:40
1450 Eliise Kalman 2007
Jõgeva maakond
  N 21 km 4 04:29:44
764 Airit Kalmet 1994
Tartu maakond
  N 21 km 1 05:55:55
1402 Karina Kalvist 1995
Jõgeva maakond
  N 21 km 2 04:32:49
67 Eleri Kang 1992
Järva maakond
  N 21 km 6 02:45:44
962 Kairi Kangur 1974
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:16:37
1161 Kätlyn Kangur 1983
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 02:35:19
1215 Irena Kannelaud 1964
Jõgeva maakond
  N 21 km 4 04:26:53
1200 Monika Kannelaud 1984
Jõgeva maakond
  N 21 km 3 04:05:17
968 Ene Kanter 1957
Rapla maakond
  N 21 km 1 03:51:37
691 Helena Kapp 1993
Viljandi maakond
Hetika OÜ N 21 km 2 03:13:01
912 Gültšara Karajeva 1971
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 03:18:32
1263 Lya Kärbis 1980
Tartu maakond
  N 21 km 5 03:18:06
1260 Kirsti Kärbo 1982
Harju maakond
  N 21 km 6 03:01:10
239 Katrin Kärgenberg 1981
Tartu maakond
  N 21 km 5 03:57:37
1069 Neve Karjus 1990
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 21 km 4 02:36:43
1061 Olga Karpenko 1964
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 6 04:11:18
859 Marina Karpištšenko 1981
Harju maakond
  N 21 km 3 04:04:42
834 Kätlin Karu 1994
Harju maakond
  N 21 km 7 04:13:54
833 Lilia Karu 1966
Harju maakond
  N 21 km 7 04:13:54
1085 Lily Karu 1996
Harju maakond
DPD Eesti AS N 21 km 1 08:49:14
252 Signe Kasak 1992
Harju maakond
  N 21 km 3 04:19:01
1179 Anneli Kasela 1973
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 3 03:39:47
174 Marika Kasemägi 1978
Põlva maakond
  N 21 km 3 03:53:34
1277 Helen Kasemets 1991
Pirkanmaa
  N 21 km 2 03:49:30
1351 Merike Kasemets 1978
Harju maakond
  N 21 km 1 03:43:59
72 Merle Kask 1994
Tartu maakond
  N 21 km 1 01:59:41
814 Pirgit Käsk 1985
Harju maakond
Tridens AS N 21 km 1 03:12:55
1522 Inga Kasura 1972
Harju maakond
  N 21 km 1 02:53:17
529 Angela Kasvo 1972
Jõgeva maakond
MTÜ SPORDISELTS
SELVER
N 21 km 1 04:19:13
942 Laila Kauer-Leis 1969
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 21 km 3 04:12:20
412 Kristi Kaus 1975
Rapla maakond
Adamlights N 21 km 2 04:12:47
56 Kristi Kauts 1991
Tartu maakond
  N 21 km 6 03:45:41
210 Dagmar Kazbekov-Jõgi 1984
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:39:34
1062 Ingrid Keersalu 1973
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 3 04:02:17
1289 Svetlana Keersalu 1980
Pärnu maakond
  N 21 km 3 03:28:00
1014 Keidi Keidla 1987
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 7 04:16:45
1318 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  N 21 km 6 02:40:24
151 Karina Kelle 1993
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 21 km 4 02:38:52
620 Midli Kempo 2012
Pärnu maakond
Rõõmsad inimesed N 21 km 3 03:09:38
642 Ingrit Kera 1974
Lääne maakond
  N 21 km 1 02:35:00
684 Margarita Kerson-Saulis 1974
Harju maakond
  N 21 km 4 04:44:52
1370 Anžela Kesküla 1966
Harju maakond
Maksims OÜ N 21 km 3 03:06:53
569 Kessu Kesler 1983
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 3 03:47:48
86 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 2 02:58:02
771 Kristi Kessel 1981
Pärnu maakond
  N 21 km 5 03:24:46
862 Merilyn Kibus 1992
Harju maakond
  N 21 km 1 04:05:56
512 Kaidi Kiigske 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 03:35:28
513 Ülle Kiigske 1963
Harju maakond
  N 21 km 1 03:52:30
534 Annika Kiil 1978
Harju maakond
  N 21 km 3 03:20:58
1297 Katrin Kiisk 1991
Harju maakond
  N 21 km 5 02:44:58
1467 Ülle Kiisla 1975
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 02:31:05
1337 Liis Kikas 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 02:13:13
52 Natalja Kimask 1973
Harju maakond
Dekomir OÜ N 21 km 3 04:31:31
1092 Krista Kinkar 1964
Harju maakond
Audentese erakool N 21 km 3 02:33:18
1338 Terje Kinksep 1973
Harju maakond
  N 21 km 1 04:09:45
645 Annika Kinna 1972
Võru maakond
Tallink N 21 km 3 02:31:02
1037 Alla Kirienko 1974
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 21 km 1 04:53:00
507 Keit Kirsman 1977
Pärnu maakond
Reval Auto Esindused OÜ N 21 km 1 03:45:52
1252 Elen Kirt 1976
Harju maakond
Insuldiselts/Taastusstuudio N 21 km 9 06:45:27
1473 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  N 21 km 2 02:54:07
1194 Sirli Kits 1999
Harju maakond
  N 21 km 2 07:23:01
400 Kersti Kivi 1975
Tartu maakond
  N 21 km 3 03:16:17
841 Katrin Kivijärv 1998
Jõgeva maakond
  N 21 km 7 04:32:30
842 Ulla Kivijärv 1962
Jõgeva maakond
  N 21 km 1 12:07:00
986 Karolin Kivilaan 2000
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:22:19
743 Eeva-Leena Kivimäe 1989
Ida-Viru maakond
ida-viru keskhaigla N 21 km 2 04:09:58
520 Eha Kivistik 1958
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 21 km 4 03:32:47
1441 Piret Kleemann 1980
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 03:17:30
94 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  N 21 km 4 02:24:17
294 Karin Klemmer 1989
Tartu maakond
  N 21 km 1 08:38:54
295 Laura Klemmer 2008
Tartu maakond
  N 21 km 1 08:38:54
1257 Maia Klettenberg 1978
Jõgeva maakond
  N 21 km 2 03:03:54
176 Natalja Klimentjeva 1983
Ida-Viru maakond
  N 21 km 1 01:57:13
1426 Inga Koger 1981
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 3 03:31:14
1156 Kairi Kohv 1983
Viljandi maakond
Rademar N 21 km 2 03:05:51
43 Mari Koks 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 03:25:05
653 Margit Kolats-Toomla 1986
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 21 km 3 03:54:28
1431 Helme Kold 1983
Harju maakond
  N 21 km 4 03:11:11
1322 Annela Kolk 1967
Harju maakond
Swedbank N 21 km 2 03:32:45
64 Piret Kolk 1967
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:55:02
825 Pilvi Kolling 1971
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 21 km 2 02:20:50
76 Svetlana Kolobova 1977
Harju maakond
  N 21 km 3 03:29:12
425 Kersti Kõnd 1981
Tartu maakond
  N 21 km 1 02:43:41
398 Ingrit Kongas 1971
Viljandi maakond
Võhma lasteaed Mänguveski N 21 km 3 03:14:42
19 Eva Kongo 1983
Põlva maakond
Eva Kongo N 21 km 1 04:35:00
763 Ilona Kononova 1974
Harju maakond
Ehte Humanitaargümnaasium N 21 km 1 02:26:12
246 Jekaterina Kononova 1998
Harju maakond
  N 21 km 1 04:05:58
1470 Jelena Kont 1983
Ida-Viru maakond
Tervisekassa N 21 km 5 03:55:19
664 Sirje Kööp 1954
Harju maakond
LHV N 21 km 7 03:54:58
1126 Virge Kõosalu 1974
Harju maakond
  N 21 km 5 05:11:51
831 Gerli Köösel 1987
Harju maakond
  N 21 km 3 05:11:16
757 Ann-Mari Koppel 1989
Harju maakond
  N 21 km 1 03:05:30
732 Annika Koppel 1980
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
223 Deivi Koppel 1995
Harju maakond
Coca Cola N 21 km 4 04:01:38
557 Gerli Koppel 1975
Rapla maakond
  N 21 km 2 03:10:28
1406 Marika Koppel 1969
Hiiu maakond
  N 21 km 3 02:57:33
231 Pille Korb 1996
Harju maakond
  N 21 km 3 02:21:24
357 Eva Korela 1985
Tartu maakond
  N 21 km 4 04:21:35
203 Kadri Kõrm 1992
Hiiu maakond
  N 21 km 2 03:22:35
3 Annika Kormik 1990
Harju maakond
  N 21 km 1 03:26:37
39 Gerli Korol 1981
Harju maakond
Kernu kool N 21 km 4 02:31:38
465 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
Natalja Korpenkov N 21 km 2 02:57:30
1285 Merike Korss 1990
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:37:40
1167 Annika Kõrva 1982
Saare maakond
Sarma N 21 km 1 05:33:00
456 Iiris Kostopravova 1988
Harju maakond
  N 21 km 5 60:31:41
1507 Kirke Maarja Kotkas 1991
Harju maakond
  N 21 km 7 02:55:48
1288 Jane Krasilnikova 1970
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:33:21
1444 Heidi Krassov 1987
Harju maakond
Amello Raamatupidamisteenused OÜ N 21 km 3 03:35:10
1052 Olga Kravtsova 1978
Harju maakond
  N 21 km 4 04:49:58
1463 Sirli Kredemann 1991
Harju maakond
  N 21 km 1 02:22:00
356 Kersti Kriisk 1977
Harju maakond
  N 21 km 7 04:23:18
207 Laura Kristenprun 1996
Harju maakond
  N 21 km 6 03:21:31
424 Tatjana Krõlova 1995
Pärnu maakond
Sportland Eesti AS N 21 km 2 03:28:38
864 Kirke-Lisette Kroon 2000
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 21 km 2 04:23:32
1174 Elen Krusell 1985
Harju maakond
  N 21 km 3 02:44:34
1434 Gaia Kruuleht 1996
Tartu maakond
  N 21 km 4 02:27:02
710 Liana Krüüner 1968
Harju maakond
  N 21 km 2 02:33:53
177 Aili Kruusberg 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 03:54:16
680 Tiia Kruuse 1973
Rapla maakond
  N 21 km 3 02:37:35
126 Ene Kruusement 1965
Harju maakond
Mtü spordiselts
AS SELVER
N 21 km 1 02:45:00
1031 Kairi Kruusma 1973
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 21 km 11 04:33:39
165 Kaisa Kukk 1990
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 4 04:13:31
1469 Katrin Kukk 1991
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 03:44:52
870 Luule Kukk 1962
Harju maakond
  N 21 km 1 03:48:52
45 Triin Kukk 1984
Rapla maakond
FUJITSU ESTONIA AS N 21 km 4 03:32:51
1189 Annika Kuldsaar 1975
Harju maakond
  N 21 km 1 07:21:36
980 Kelli Kuldvee 1992
Harju maakond
BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal N 21 km 5 01:59:56
726 Aveli Kundla 1971
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
454 Merit Kungla 1984
Harju maakond
  N 21 km 3 02:16:29
105 Carmen Kuningas 1995
Võru maakond
  N 21 km 4 02:25:05
1487 Kati Künnap 1980
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:07:15
922 Kaisa Künnapää 1984
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 2 04:41:41
1379 Ülle Kunnus 1962
Harju maakond
  N 21 km 3 04:00:42
224 Eleri Kunto 1985
Nordland
  N 21 km 3 02:38:32
716 Sirje Kupp-Sazonov 1982
Tartu maakond
  N 21 km 3 02:30:09
1196 Janne-Merilyn Kureküla 1992
Rapla maakond
  N 21 km 1 02:59:52
1425 Maimu Kureküla 1965
Rapla maakond
Omniva Spordiklubi N 21 km 1 03:02:30
901 Egle-Eliise Kurg 2007
Pärnu maakond
  N 21 km 4 02:18:33
626 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  N 21 km 3 02:27:39
1274 Kaire Kurvits 1981
Tartu maakond
  N 21 km 4 04:05:05
1336 Galyna Kushnir 1976
Harjumaa
KSVEE
Karl Storz
N 21 km 3 04:15:58
20 Kaidi Kuslap 1986
Tartu maakond
  N 21 km 2 03:41:19
107 Triinu Kustassoo 1992
Harju maakond
Tallinna Luha Lasteaed N 21 km 5 06:50:57
655 Anu-Kai Kutser 1968
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 21 km 4 04:00:06
622 Elve Kütt 1963
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 3 03:16:09
65 Pille Kuul 1973
Harju maakond
  N 21 km 1 02:40:00
1224 Gerda Kuum 1988
Pärnu maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 8 02:18:27
259 Raili Kuurits 1978
Harju maakond
  N 21 km 3 03:58:42
924 Merle Kuus 1980
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 3 02:48:02
1044 Helen Kuusalu 1985
Põlva maakond
  N 21 km 5 03:43:43
1207 Jaana Kuusik 1987
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:28:21
1110 Astrid Kuusk 1966
Harju maakond
  N 21 km 3 06:09:44
580 Jaana Kuuspalu 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 04:20:09
50 Piia Laan 1994
Harju maakond
  N 21 km 3 03:27:00
591 Kaia-Liisa Laaniste 1993
Harju maakond
Tallinna Linn N 21 km 4 03:25:51
457 Asta Laas 1959
Viljandi maakond
  N 21 km 1 04:43:42
970 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  N 21 km 2 01:58:49
164 Maire Ladvik 1964
Järva maakond
  N 21 km 1 03:47:44
337 Ene Laev 1956
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 05:42:00
1301 Reet Lahesalu 1953
Harju maakond
  N 21 km 2 12:13:14
34 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  N 21 km 5 03:13:31
1437 Katrin Lahesoo 1989
Pärnu maakond
  N 21 km 1 04:54:25
1169 Kairi Laht 1985
Lääne-Viru maakond
Mtü spordiselts N 21 km 1 03:11:46
211 Kristi Laht 1982
Harju maakond
  N 21 km 3 03:00:03
1398 Reelika Laisaar-Mättas 1984
Harju maakond
  N 21 km 3 03:33:47
828 Mia Maria Laiuste 2005
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 21 km 5 03:43:32
827 Signe Laiuste 1968
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 21 km 5 03:43:25
120 Aigi Laks 1988
Viljandi maakond
Tallink N 21 km 1 03:50:15
936 Sirje Laks 1971
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 21:03:59
1476 Kärt Lakspere 1977
Harju maakond
  N 21 km 4 04:27:27
1422 Aigi Lamus 1981
Uusimaa
  N 21 km 1 03:34:07
560 Esta Lango 1943
Saare maakond
  N 21 km 4 04:43:17
1256 Mari Larionova 1989
Pärnu maakond
  N 21 km 4 02:54:37
53 Grete Lasn 1984
Harju maakond
Kaitsevägi N 21 km 3 02:35:04
590 Reilika Lass 1985
Harju maakond
Jalajälg AS N 21 km 1 02:24:10
74 Kristel Laug 1984
Lääne maakond
  N 21 km 3 04:00:17
902 Aivi Laur 1985
Jõgeva maakond
  N 21 km 4 04:07:11
1384 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  N 21 km 2 04:03:32
417 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
  N 21 km 3 03:07:15
618 Jana Leemann 1994
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 21 km 4 03:55:24
677 Ave Leemets 1984
Pärnu maakond
  N 21 km 3 03:24:50
329 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 21 km 3 01:56:06
778 Imbi Lehemets 1962
Harju maakond
Swedbanki spordiklubi
Swedbank AS
N 21 km 6 05:10:46
649 Kertu Lehes 1998
Rapla maakond
  N 21 km 2 03:23:15
648 Piret Lehes 1977
Rapla maakond
  N 21 km 3 03:24:10
44 Eda Lehmann 1968
Harju maakond
IHDG
IHDG
N 21 km 2 01:59:40
742 Kersti Lehtsaar 1974
Hiiu maakond
  N 21 km 3 03:42:18
305 Siire Leiger 1964
Hiiu maakond
  N 21 km 5 04:56:35
1451 Kati Leinmets 1983
Jõgeva maakond
  N 21 km 4 04:29:44
1206 Dinara Leit 1983
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 5 05:11:33
688 Marika Leitmaa 1962
Harju maakond
  N 21 km 7 04:15:10
696 Liis Lensment 1990
Pärnu maakond
  N 21 km 1 03:40:00
285 Martiina Lepasaar 1982
Harju maakond
  N 21 km 2 06:20:02
1157 Laura Lepik 1998
Viljandi maakond
Rademar N 21 km 3 04:17:26
843 Elve Leping 1963
Tartu maakond
  N 21 km 1 04:07:14
900 Riina Lepistik 1965
Võru maakond
Coop Võru N 21 km 2 01:51:36
1423 Kristi Lepp 1978
Harju maakond
  N 21 km 2 03:33:24
1356 Kairi Leppenen 1988
Harju maakond
  N 21 km 3 04:18:37
1246 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
  N 21 km 3 03:48:13
1270 Liis Leppik 1985
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 21 km 1 03:53:20
824 Grete Lepvalts 2001
Harju maakond
  N 21 km 4 04:25:23
965 Alina Lerner 1997
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 21 km 4 02:43:13
1309 Margit Liblik 1976
Valga maakond
Wagenküll Hotell OÜ N 21 km 1 03:25:09
1049 Ave Liik 1973
Harju maakond
  N 21 km 5 04:28:20
561 Aare Liiv 1944
Saare maakond
  N 21 km 4 04:43:17
136 Kaia Liiv 1962
Harju maakond
Kaia Liiv N 21 km 5 05:53:37
141 Kristin Liiv 1990
Harju maakond
  N 21 km 7 06:14:10
366 Aljona Liivak 1984
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 21 km 4 03:25:32
429 Laura Liivamägi 1992
Harju maakond
MTÜ Spordiselts.
Nordea
N 21 km 1 02:34:21
1284 Viivika Liivaste 1977
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 1 03:37:21
172 Kaieliis Liivmaa 1987
Lääne maakond
  N 21 km 3 06:11:56
1287 Marliis Lilleaed 1984
Harju maakond
  N 21 km 4 02:43:08
514 Helery Lillema 2001
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 21 km 3 04:25:00
867 Erje Lilleoja 1986
Harju maakond
  N 21 km 1 04:14:10
810 Maili Lillepõld 1976
Harju maakond
Tridens AS N 21 km 10 05:43:54
219 Triinu-Kirsika Lilleväli 1990
Viljandi maakond
Rimi Eesti Food As N 21 km 6 05:18:22
1209 Sigrid Lillo 1984
Tartu maakond
  N 21 km 1 04:06:45
393 Imbi Lilloja 1972
Viljandi maakond
  N 21 km 1 03:01:04
1137 Elery Lina 1992
Järva maakond
  N 21 km 2 03:36:07
444 Esther Linask 1985
Harju maakond
LiVal N 21 km 4 03:24:10
443 Lea Lindma 1992
Harju maakond
  N 21 km 1 04:50:29
1159 Katarina Lindvest 1993
Harju maakond
DPD Eesti AS N 21 km 1 04:35:17
1397 Carolin Linkgreim 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 04:43:57
972 Liljan Lips 1982
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 21 km 4 02:29:32
221 Maris Liström 1989
Harju maakond
  N 21 km 1 02:57:28
1034 Anastasia Ljamtseva 1997
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 21 km 7 04:07:41
1125 Maria Lobasenko 1982
Harju maakond
  N 21 km 4 05:12:56
1323 Iuliia Lobysheva 1980
Pärnu maakond
  N 21 km 1 03:32:06
635 Jaana Lõhmus 1976
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 21 km 3 03:32:30
697 Liina Lõhmus 1988
Võru maakond
  N 21 km 3 02:16:38
926 Anastasia Lohtenko 1976
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 2 05:04:07
692 Aili Lomp 1962
Jõgeva maakond
  N 21 km 1 03:34:44
1429 Ulvi Lond 1967
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:26:00
1133 Piret Looken 1974
Harju maakond
  N 21 km 5 01:40:51
858 Katrin Lootus 1981
Harju maakond
  N 21 km 3 02:20:32
1259 Kristelle Lootus 2010
Harju maakond
  N 21 km 6 02:54:56
69 Sandra Lopp 2003
Saare maakond
  N 21 km 4 02:40:50
320 Viktoria Lorvi 1983
Harju maakond
  N 21 km 3 05:15:19
839 Teele Loss 1988
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
N 21 km 2 02:26:42
558 Siiri Lõuke 1974
Harju maakond
  N 21 km 2 02:22:58
1173 Karin Luha 1998
Võru maakond
  N 21 km 4 04:23:20
714 Kersti Luha 1995
Harju maakond
Ida-Tallinna Keskhaigla N 21 km 3 07:28:21
963 Katrin Luhaväli 1984
Harju maakond
  N 21 km 1 02:38:11
1264 Ele Luik 1971
Rapla maakond
  N 21 km 4 03:35:24
383 Karina Luik 1993
Tartu maakond
MyFitness N 21 km 2 03:05:00
863 Kätriin Emily Luik 2007
Harju maakond
  N 21 km 7 03:56:26
855 Kreete Lumpre 1991
Tartu maakond
  N 21 km 6 05:32:09
404 Margit Lunt 1971
Harju maakond
  N 21 km 4 03:29:26
427 Imbi Luts 1962
Järva maakond
  N 21 km 1 03:49:55
1098 Lisbeth Lutta 1996
Harju maakond
Gamekeys OÜ N 21 km 3 04:13:01
240 Sirle Lüüs 1987
Tartu maakond
  N 21 km 4 03:16:23
1028 Anna-Liisa Maadre 1998
Pärnu maakond
Südameapteek N 21 km 4 04:53:04
8 Jaanika Maaniit 1984
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 21 km 2 03:43:22
9 Triin Maaniit 2008
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 3 04:44:44
346 Maarika Maar 1984
Harju maakond
  N 21 km 1 03:09:26
734 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  N 21 km 4 01:41:21
1485 Katrin Mae 1970
Harju maakond
Tervisekassa N 21 km 4 03:13:33
147 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  N 21 km 1 04:00:00
676 Ly Mäemurd 1980
Pärnu maakond
  N 21 km 1 06:23:25
411 Käti Mäeots 1989
Saare maakond
  N 21 km 8 05:33:49
1066 Küllike Mäepea 1982
Harju maakond
Rimi N 21 km 3 03:19:12
1105 Maarika Mäger 1976
Pärnu maakond
  N 21 km 3 03:17:03
459 Marika Mägi 1968
Harju maakond
  N 21 km 3 02:34:57
1319 Maris Mägi 1986
Tartu maakond
  N 21 km 1 02:25:22
983 Mirell Mägi 1995
Harju maakond
BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal N 21 km 2 02:54:22
1026 Siide Mägi 1986
Jõgeva maakond
  N 21 km 8 09:10:22
298 Taana Mägi 1987
Saare maakond
  N 21 km 1 04:11:14
1144 Katrin Mahla 1980
Harju maakond
DPD Eesti AS N 21 km 4 03:52:36
537 Irina Maidla 1988
Harjumaa
  N 21 km 1 02:36:47
758 Kati Maisa 1974
Harju maakond
  N 21 km 4 02:16:39
576 Külli Majori 1967
Järva maakond
  N 21 km 3 04:09:27
269 Viktoria Makarova 1988
Harju maakond
MyFitness N 21 km 1 02:11:54
119 Ave Makke 1971
Harju maakond
Tallinki Spordiklubi MTÜ
Tallink
N 21 km 4 02:05:42
250 Mare Makkonen 1968
Harju maakond
  N 21 km 5 04:11:43
730 Egle Malleus 1979
Harju maakond
AS Hoolekandetenused N 21 km 1 05:57:03
403 Regiina Malm 1998
Tartu maakond
Sportland Eesti AS N 21 km 3 03:02:54
554 Merli Mander 1958
Rapla maakond
Anne. Ly Johanson FIE N 21 km 3 04:28:33
1132 Maarja Mandri 1990
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Lotte N 21 km 9 05:48:47
129 Kristi Mane 1985
Harju maakond
Tallink Grupp AS N 21 km 6 04:42:59
480 Tiina Männik 1989
Rapla maakond
  N 21 km 5 04:16:05
255 Mariett Mardim 1996
Harju maakond
Rimi N 21 km 1 02:03:16
408 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  N 21 km 2 01:57:25
950 Elen Maripuu 1981
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 21 km 2 03:12:43
1127 Dione Leandra Mark 2009
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 5 04:01:50
1115 Selene Kerlin Mark 2005
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 5 04:01:50
334 Carmen Markus 2007
Viljandi maakond
  N 21 km 1 03:23:08
1021 Triin Martma 1985
Järva maakond
  N 21 km 2 03:41:25
103 Taimi Märtsin 1969
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 2 03:53:50
1414 Margit Mäsak 1989
Harju maakond
  N 21 km 2 05:42:27
1411 Irina Maslova 1987
Harju maakond
  N 21 km 1 04:51:16
761 Sirle Mätas 1985
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 21 km 1 02:53:39
532 Küllike Matkamäe 1977
Harju maakond
  N 21 km 1 03:59:40
1299 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 6 02:43:41
1138 Kristina Matsal 1988
Ida-Viru maakond
Rademar N 21 km 1 02:20:55
679 Iti-Triin Matt 2004
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 3 03:58:21
678 Kairi Matt 1985
Harju maakond
MTÜ spordiselts N 21 km 3 04:11:47
431 Lii Matteus 1963
Uusimaa
  N 21 km 4 02:20:49
434 Triin Matteus 1986
Harju maakond
  N 21 km 4 02:23:06
1191 Krista Matvei 1977
Vlaams-Brabant
  N 21 km 6 04:35:08
579 Kirsti Mau 1978
Rapla maakond
  N 21 km 1 04:52:13
1339 Anastassia Mazur 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 03:56:18
600 Merily Meedla 1992
Tartu maakond
  N 21 km 1 03:28:10
1391 Margit Meerits 1974
Harju maakond
  N 21 km 3 04:30:00
752 Leonoore Meerja 1955
Lääne-Viru maakond
Ei kuulu
Ei kuulu
N 21 km 6 04:56:24
328 Linda Meiesaar 1967
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi N 21 km 2 02:38:33
73 Gendra Melts 1998
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 21 km 3 02:07:52
592 Eva-Lota Meres 1997
Harju maakond
  N 21 km 4 04:21:43
150 Eda Merilain 1972
Tartu maakond
  N 21 km 2 02:53:43
893 Karin Merilo 1986
Harju maakond
  N 21 km 5 03:19:37
1471 Natalja Merzljakova 1973
Ida-Viru maakond
Tervisekassa N 21 km 6 05:42:31
681 Koidu Mesilane 1952
Harju maakond
  N 21 km 1 04:19:50
335 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Espoo 02320
  N 21 km 3 02:56:07
820 Kaie Mets 1975
Hiiu maakond
  N 21 km 3 03:34:17
228 Maire Mets 1988
Järva maakond
  N 21 km 2 04:11:39
195 Anneli Metsa 1978
Harju maakond
MTÜ Sordiselts N 21 km 4 11:06:21
818 Jaanika Metsis 1982
Harju maakond
  N 21 km 1 07:27:02
293 Margit Metsma 1982
Tartu maakond
MV spordiklubi N 21 km 1 05:11:00
283 Raili Metsma 1959
Tartu maakond
  N 21 km 1 06:20:00
63 Häli Metstak 1965
Harju maakond
  N 21 km 5 03:48:26
777 Helle Michelson 1957
Võru maakond
  N 21 km 3 03:48:37
106 Monika Michelson-Mõik 1985
Harju maakond
Tallinna Laagna Gümnaasium N 21 km 3 02:12:50
200 Irina Mihhailova 1988
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 21 km 5 03:27:11
566 Karina Mihhailova 2003
Harju maakond
  N 21 km 5 03:34:32
1273 Sigrid Mihhailova 1990
Ida-Viru maakond
  N 21 km 2 07:08:20
1219 Krista Mihkelsaar 1975
Harju maakond
Ehitame üheskoos eduka Eesti!
Ettevõtluse ja innovatsiooni Sihtasutus
N 21 km 5 03:53:03
548 Urve Miidla 1952
Harju maakond
  N 21 km 1 05:05:38
671 Kai Mikiver 1989
Harju maakond
  N 21 km 1 03:55:18
114 Ave Mikk 1970
Harju maakond
Tallink N 21 km 5 03:40:39
1107 Silja Mikk 1968
Viljandi maakond
SK Jooksupartner N 21 km 2 01:45:30
116 Gea Milistver 1982
Järva maakond
Tallink N 21 km 4 02:25:07
822 Jana Miller 1973
Harju maakond
  N 21 km 1 04:08:37
1112 Kai Miller-Lutta 1971
Harju maakond
  N 21 km 1 04:36:58
450 Merle Milva 1976
Luxembourg
  N 21 km 3 02:34:04
1027 Riina Mitt 1991
Harju maakond
  N 21 km 1 02:07:08
650 Riina Mitt 1967
Pärnu maakond
Tallink N 21 km 4 04:06:22
1150 Jana Mjazina 1985
Ida-Viru maakond
Rademar N 21 km 1 03:27:37
489 Pille-Riin Moilanen 1963
Harju maakond
naiskodukaitse N 21 km 1 09:14:59
927 Kertu Mõistlik 1992
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 21 km 1 03:45:41
1164 Maret Mõistlik 1951
Harju maakond
  N 21 km 1 03:30:10
1165 Piret Mõistlik 1979
Harju maakond
  N 21 km 1 03:30:15
1166 Marit Mõistlik-Tamm 1983
Harju maakond
  N 21 km 1 03:30:15
155 Marianne Moon 1990
Lääne-Viru maakond
  N 21 km 4 02:52:01
1521 Viktoria Mudretsova 1985
Harju maakond
Regionaalhaigla N 21 km 1 04:21:39
895 Airi-Anu Mugur 1984
Harju maakond
  N 21 km 6 04:07:38
14 Relika Müller 1978
Harju maakond
  N 21 km 1 03:21:22