Avaleht Toimumas EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 124 Naisi: 102 Mehi: 22 Läbitud distants kokku: 4184 km Osaluskordi: 588 Aeg kokku: 640:51:24
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbitud distants Läbimise viis Osaluskordi Tulemus
Henri Einard 1998 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 173.4 km Maastikurattasõit
Jooks
10 14:37:15
Kati-Riin Grünberg 1984 Naine
Viljandi maakond
  166.6 km Ratas
Maastikurattasõit
6 06:45:24
Tarvi Tambur 1986 Mees
Harju maakond
  166.2 km Jooks
Kõnd
Ratas
11 13:56:49
Riho Jürisoo 1987 Mees
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 149.6 km Jooks
Ratas
Muu
9 10:30:55
Kerttu Jaanimägi 1979 Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS 126.4 km Ratas
Muu
Kõnd
10 07:06:30
Epp Jalakas 1970 Naine
Harjumaa
Sisekaitseakadeemia SK
Sisekaitseakadeemia
102.7 km Ratas
Jooks
Kõnd
Muu
18 07:51:54
Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll 100 km Kõnd
Ratas
Jooks
Rulluisk
12 11:05:55
Vihtori Laur 1981 Mees
Viljandi maakond
-
-
97.5 km Kõnd
Maastikurattasõit
Jooks
9 12:59:37
Marvo Maar 1980 Mees
Harju maakond
Lansec 96.5 km Rullsuusk 3 05:02:31
Andres Kiisler 1972 Mees
Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
81.3 km Kõnd
Jooks
6 09:20:02
Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
LSS 75.5 km Jooks 5 06:51:28
Katre Derrik-Belitšev 1984 Naine
Harju maakond
  74.3 km Kõnd
Ratas
11 12:21:15
Moonika Talviste 1984 Naine
Järva maakond
  73.4 km Kõnd
Maastikurattasõit
Ratas
5 07:15:50
Triinu Pähkel 1986 Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS 71.4 km Kõnd
Ratas
6 08:23:29
Janar Metsma 1977 Mees
Järva maakond
Figuuritajad liiguvad 65.2 km Jooks
Kõnd
Ratas
10 08:24:13
Heli Torim 1971 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi 61.4 km Jooks
Kõnd
6 08:04:52
Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
  60.3 km Jooks
Kõnd
11 08:22:13
Hannela Hein 1980 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad 54.9 km Kõnd
Jooks
6 09:31:28
Mailis Petrovits 1985 Naine
Harju maakond
"Figuuritajad liiguvad" 54 km Kõnd
Jooks
9 20:43:54
Kristi Johanson 1968 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 52.1 km Kõnd
Jooks
11 10:00:07
Erle Pärnoja 1978 Naine
Harju maakond
Zave 51.2 km Jooks
Kõnd
6 10:00:30
Kairit Jõpiselg 1981 Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS 50.9 km Jooks
Ratas
Kõnd
5 04:04:05
Kaire Aaviste 1977 Naine
Harju maakond
Sparta
Figuuritajad liiguvad
50.6 km Muu
Kõnd
11 12:24:15
Jane Raudsepp 1992 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi 48.3 km Jooks 5 04:51:36
Merike Kütt 1974 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad 48 km Kõnd
Jooks
10 36:26:01
Aire Kobak 1993 Naine
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 48 km Kõnd 6 08:59:22
Maiu Soome 1987 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad 47.9 km Kõnd 9 09:52:21
Triin Kallingo 1999 Naine
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ 47.8 km Jooks
Kõnd
Ratas
3 04:24:12
Mart Tilk 1970 Mees
Rapla maakond
Sa Märjamaa Valla Spordikeskus
Sa Märjamaa Valla Spordikeskus
47 km Ratas
Muu
2 02:15:06
Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad
Parem Elu Naisteklubi
46.9 km Kõnd
Ratas
2 04:20:16
Tiiu Mattis 1981 Naine
Jõgeva maakond
Figuuritajad liiguvad
Parem elu naisteklubi
45.6 km Kõnd 6 10:15:03
Liis Peedosk 1989 Naine
Viljandi maakond
Sotsiaalkindlustusamet 45.4 km Ratas
Muu
6 05:06:07
Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 44.2 km Kõnd 7 07:24:37
Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS 43.8 km Jooks
Ratas
3 02:33:56
Dea Oidekivi 1989 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 43.6 km Kõnd 4 08:55:07
Kadri Karner 1986 Naine
Harju maakond
Figuuritajad liiguvad 43.2 km Kõnd 10 07:31:03
Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  43 km Jooks
Ratas
Kõnd
5 02:57:59
Ove Uhtlik 1967 Mees
Harju maakond
  42.3 km Kõnd
Jooks
Muu
Ratas
5 07:29:58
Eliko Essmann 1991 Naine
Viljandi maakond
  39.7 km Kõnd 8 07:16:17
Maari Idnurm 1970 Naine
Harju maakond
OK TON
Ekspertiis ja Projekt
38.8 km Jooks
Ratas
7 05:40:43
Age Vene 1985 Naine
Tartu maakond
Peipsiääre vallavalitsus 38 km Jooks
Kõnd
Muu
Ratas
10 09:44:00
Mare Hallop 1957 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 36.7 km Kõnd 7 06:06:08
Anu Irik 1989 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 34.4 km Jooks 2 03:24:03
Kristina Vinogradina 1984 Naine
Tartu maakond
  34.3 km Ratas
Jooks
Kõnd
6 05:35:24
Aliki Lehemets 1985 Naine
Põlva maakond
  32.2 km Kõnd
Jooks
4 04:58:11
Veronika Vodolaztsenko 1988 Naine
Rapla maakond
  30.8 km Kõnd
Jooks
3 04:01:16
Kristelle Vulf 2011 Naine
Tartu maakond
J. Liivi nimeline Alatskivi kool 30.5 km Kõnd 4 09:49:21
Eva Rahv 1982 Naine
Lääne maakond
  29.7 km Kõnd 9 08:03:44
Kaire Pindek 1984 Naine
Põlva maakond
  28.3 km Jooks
Kõnd
5 04:31:54
Kaia Pruuli 1976 Naine
Võru maakond
Antsla Gümnaasiumi hoolekogu 27.4 km Jooks
Kõnd
4 05:27:20
Signe Kuristik 1978 Naine
Harju maakond
Tallinna lasteaed Kraavikrõll 27.2 km Kõnd 8 04:19:40
Kärt Salumets 1987 Naine
Võru maakond
Rõuge Põhikool 26.9 km Kõnd
Muu
8 07:57:55
Annika Kuldkepp 1993 Naine
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 25.2 km Ratas
Kõnd
4 01:51:56
Helen Vetevoog 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Vangla 25.2 km Kõnd 4 08:11:26
Reili Arumäe 1992 Naine
Harju maakond
  24.5 km Kõnd
Jooks
6 03:37:27
Peeter Lusmägi 1978 Mees
Harju maakond
EOK 24 km Kõnd 3 03:50:00
Nele Kalda 1986 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 23.8 km Kõnd 6 05:50:41
Kristina Vulf 1984 Naine
Tartu maakond
Peipsiääre vallavalitsus 23 km Kõnd
Muu
8 06:49:36
Eerik Paal 1989 Mees
Harju maakond
Genius Sports 22.7 km Jooks 5 02:15:45
Ivi Kipper 1975 Naine
Viljandi maakond
  22.4 km Kõnd
Jooks
5 04:14:41
Eliis Roosmaa 1995 Naine
Pärnu maakond
Sisekaitseakadeemia 22.1 km Muu
Kõnd
Jooks
5 05:10:23
Liisbet Sarapuu 1995 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 22.1 km Kõnd 5 04:57:54
Katrin Paberit 1978 Naine
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 22 km Kõnd 5 03:51:57
Triin Pajur 1980 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 21.8 km Jooks
Muu
5 05:37:19
Ave Liivand 1965 Naine
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 21.6 km Muu
Jooks
4 02:49:29
Kadi Lõhmus 1967 Naine
Tartu maakond
  21.5 km Kõnd 3 03:51:02
Kätlin Pillart 1997 Naine
Harju maakond
Vanglateenistus 21.3 km Jooks
Kõnd
2 03:59:34
Kristiina Karu 1991 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 20.9 km Jooks 4 02:51:47
Anni Sandra Varblane 1994 Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS 20.6 km Kõnd 4 03:20:59
Kerli Toom 1981 Naine
Viljandi maakond
  20.5 km Kõnd 6 03:34:32
Gerli Korol 1981 Naine
Harju maakond
  20.4 km Kõnd
Jooks
5 03:46:29
Martine Ausing 1972 Naine
Rapla maakond
Maxima 20 km Ratas
Kõnd
7 04:07:31
Anete Siman 1999 Naine
Pärnu maakond
Sisekaitseakadeemia 18.8 km Jooks 3 03:30:53
Viivika Ojaste 1986 Naine
Põlva maakond
Mesimummi Lasteaed 18.7 km Jooks
Kõnd
3 02:14:39
Vladimir Berzin 1977 Mees
Ida-Viru maakond
FITNESS MODEL ESTONIA FEDERATION MTÜ 18.6 km Jooks
Kõnd
5 02:20:29
Liivi Padar 1962 Naine
Hiiu maakond
Dagöplast As 18.3 km Kõnd 3 02:44:21
Kadriann Randmer 1982 Naine
Harju maakond
  17.5 km Kõnd 3 03:32:04
Hans Christian Allmere 2014 Mees
Lääne maakond
  17.4 km Ratas 5 03:59:33
Jaana Roopa 1985 Naine
Harju maakond
  17.3 km Kõnd 3 03:02:58
Gerttu Naruski 1985 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad 16.8 km Kõnd 3 03:25:17
Meelis Kaadu 1978 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 16.5 km Kõnd
Jooks
3 02:58:33
Johanna Nõukas 2002 Naine
Saare maakond
Orissaare Sport
Sisekaitseakadeemia
16.3 km Jooks
Kõnd
3 03:12:46
Diana Gehlert 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Kivike 16.1 km Kõnd 2 03:10:16
Hugo Allmere 2012 Mees
Lääne maakond
  16 km Ratas
Kõnd
5 02:41:04
Maris Juhkov 1990 Naine
Ida-Viru maakond
Sisekaitseakadeemia 16 km Kõnd 2 02:58:38
Krista Teearu 1982 Naine
Harju maakond
Figuuritajad liiguvad 15.5 km Muu 2 03:38:00
Merlin Helme 1987 Naine
Harju maakond
  15 km Kõnd
Muu
5 03:19:02
Erki Habanen 1980 Mees
Viljandi maakond
Paragon Sleep AS 14.3 km Kõnd
Jooks
3 01:48:11
Arlee Kaugemaa 1993 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 14 km Kõnd 5 18:02:16
Sigrid Sünd 1992 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 13.8 km Kõnd
Jooks
4 03:16:29
Helina Kadak 1989 Naine
Rapla maakond
Sisekaitseakadeemia 13.6 km Kõnd 2 02:14:48
Veele Kook 1980 Naine
Tartu maakond
Peipsiääre vallavalitsus 13 km Kõnd 3 04:00:00
Nele Nisumaa 2001 Naine
Rapla maakond
MK Juhan 12.9 km Kõnd
Jooks
2 01:16:32
Veronika Berzin 1979 Naine
Ida-Viru maakond
FITNESS MODEL ESTONIA FEDERATION MTÜ 12.7 km Jooks
Kõnd
3 02:01:56
Monika Andrejev 1979 Naine
Pärnu maakond
"Figuuritajad liiguvad" 12.1 km Kõnd 2 02:14:16
Kristiina Värv 1992 Naine
Viljandi maakond
  11 km Jooks 2 01:10:33
Kaili Kaits 1980 Naine
Harju maakond
  10.2 km Rulluisk
Kõnd
2 01:08:00
Juri Bahturin 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Välk 494 10 km Ratas 1 00:20:00
Killu Künnap 1973 Naine
Harju maakond
Rohe.ee 10 km Kõnd 1 02:07:00
Klaarika Prii 1985 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 9.9 km Kõnd
Jooks
11 01:46:20
Marin Miller 1988 Naine
Harju maakond
  9.9 km Kõnd 2 02:07:20
Helen Mast 1968 Naine
Ida-Viru maakond
Rsk Jõhvikas
EMSL Jõud
9 km Muu
Jooks
2 02:24:24
Merle Piiskop 1988 Naine
Võru maakond
Rõuge kool 8.6 km Kõnd 2 02:45:45
Külli Reilent 1980 Naine
Harju maakond
  8.5 km Kõnd 5 02:16:10
Siret Kalk 1970 Naine
Põlva maakond
  7.6 km Kõnd 1 01:13:19
Kreete Verlin 1997 Naine
Harju maakond
  7.4 km Muu 2 04:41:06
Ingrid Vetka 1984 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 7 km Muu 1 01:41:00
Tuuli Triin Truusalu 1992 Naine
Tartu maakond
OÜ Grafeio 6.7 km Jooks
Ratas
2 00:57:55
Kairi Salu 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna Õismäe Gümnaasium 5.c klass 6.2 km Jooks
Kõnd
2 02:16:02
Kristel Ly Vinni 1999 Naine
Harju maakond
JCDecaux Eesti 5.9 km Kõnd 2 01:47:59
Kersti Perandi 1992 Naine
Tartu maakond
  5.5 km Kõnd 2 00:57:40
Kadri Sammelselg 1985 Naine
Harju maakond
Vanglatee 5.4 km Kõnd 1 00:46:33
Anu Ellam 1989 Naine
Harju maakond
  5.3 km Kõnd 2 01:13:22
Anneliis Jool 1978 Naine
Harju maakond
  5 km Jooks 1 00:32:00
Kalev Välk 1997 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 5 km Jooks 1 00:27:50
Maarja Kallas 1984 Naine
Võru maakond
Rõuge Põhikool 5 km Kõnd 1 01:20:48
Kadri Linder 1982 Naine
Viljandi maakond
  4.5 km Kõnd 1 00:46:05
Anu Ülper 1983 Naine
Viljandi maakond
TK Fellin
AS Hansa Candle
4 km Kõnd 1 00:55:53
Kaire Kurvits 1981 Naine
Tartu maakond
Figuuritajad liiguvad 3 km Kõnd 1 00:35:00
Liinamari Astel 1999 Naine
Greater London
  2.7 km Kõnd 1 00:30:54
Mart Treial 1991 Mees
Harju maakond
DGK Birdie Bunch 2.6 km Jooks 1 00:17:42
Liivi Laurent 1989 Naine
Ida-Viru maakond
  2.5 km Jooks 1 00:15:43
Eveli K 1983 Naine
Tartu maakond
  2.3 km Jooks 1 00:12:42
Merlin Helme 1987 Naine
Harju maakond
  1.5 km Muu 1 00:49:39
Sulge

Tulemuse detailne info

...