Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (2. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 740 Naisi: 524 Mehi: 216
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl VKL koht
456 296 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport 00:42:08 N 296
517 346 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 00:45:03 N 346
159 92 Hillar Aasa 1966       00:25:39 M 92
54 41 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:22:04 M 41
570 395 Monika Aaslaid 1951     PIRITA 00:47:54 N 395
468 308 Jette Aasumäe 1990     2RTK 00:42:44 N 308
467 307 Lili Aasumäe 1964       00:42:44 N 307
631 447 Anne Aaver 1971
  ABB WOL 00:53:29 N 447
296 162 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY 00:31:15 N 162
190 86 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:26:38 N 86
226 108 Annika Abner 1985       00:27:45 N 108
314 177 Ilze Abola 1978     KES TEGI? 00:33:15 N 177
194 89 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING 00:26:45 N 89
156 66 Anet Adamson 1993     SINILINNUD 00:25:34 N 66
522 351 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD 00:45:10 N 351
50 37 Jüri Aganitš 1988     RIK2 00:21:46 M 37
358 212 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA 00:36:53 N 212
55 42 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:22:17 M 42
5 5 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:42 M 5
601 420 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:50:32 N 420
723 512 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- 01:23:27 N 512
322 184 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:34:09 N 184
140 54 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD 00:25:07 N 54
312 137 Andres Aller 1979       00:33:08 M 137
131 48 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:24:45 N 48
133 49 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:24:51 N 49
403 255 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD 00:39:27 N 255
604 423 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA 00:50:46 N 423
252 128 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD 00:28:56 N 128
331 192 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:35:00 N 192
363 217 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:37:18 N 217
91 30 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:23:39 N 30
176 98 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:26:04 M 98
31 25 Maksim Antonov 1993       00:20:45 M 25
147 89 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ 00:25:17 M 89
298 164 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 00:31:24 N 164
368 222 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:37:35 N 222
516 345 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS 00:45:01 N 345
33 26 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE 00:21:06 M 26
168 72 Helina Ärtis 1997     #RADEMARUNNING 00:25:51 N 72
645 458 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID 00:54:33 N 458
396 249 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:39:00 N 249
269 139 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB 00:29:45 N 139
696 495 Kadri Arumetsa 1991     HKO 01:06:18 N 495
303 169 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR 00:32:02 N 169
386 239 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:38:23 N 239
577 400 Ave Aun 1970     RX METSAS 00:48:22 N 400
235 115 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:28:05 N 115
623 440 Madina Azizova 1996     GROWITARIKESED 00:52:02 N 440
198 92 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G 00:26:56 N 92
544 370 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA 00:46:11 N 370
671 477 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X 00:59:43 N 477
512 343 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI 00:44:45 N 343
526 355 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:45:28 N 355
428 156 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:40:39 M 156
271 141 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS 00:29:50 N 141
87 60 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 00:23:34 M 60
203 95 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI 00:27:07 N 95
691 491 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA 01:04:31 N 491
546 372 Kerttu Birk 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:46:22 N 372
183 82 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 00:26:18 N 82
297 163 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:31:15 N 163
537 363 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X 00:45:56 N 363
366 220 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA 00:37:20 N 220
679 196 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA 01:01:24 M 196
218 101 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES 00:27:28 N 101
495 164 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA 00:43:50 M 164
188 103 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN 00:26:34 M 103
554 380 Kristiina Elden 1976
  ESTNO 00:46:58 N 380
153 63 Reet Ellermaa 1962       00:25:32 N 63
143 88 Riho-Rene Ellermaa 1963       00:25:12 M 88
351 206 Edith End 1976
  HARKU KIIRED 00:36:36 N 206
439 280 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:41:15 N 280
300 166 Annika Ennok 1979       00:31:55 N 166
290 134 Indrek Erin 1983       00:31:00 M 134
489 162 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges 00:43:37 M 162
248 123 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING 00:28:43 M 123
158 91 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:25:37 M 91
697 496 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA 01:06:40 N 496
717 509 Frederika Frank 1977     RADEMARID 01:18:06 N 509
610 428 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:51:09 N 428
295 161 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:31:14 N 161
178 99 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA 00:26:09 M 99
482 321 Natalja Gapon 1970     HORNETS 00:43:15 N 321
542 368 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO 00:46:08 N 368
656 466 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE 00:56:20 N 466
738 524 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 02:15:16 N 524
533 360 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 00:45:47 N 360
550 376 Anni Granström 1988     KRISTIINELA 00:46:32 N 376
121 78 James Gray 1978     PLAYTECH 00:24:20 M 78
213 115 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:27:20 M 115
599 181 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER 00:50:15 M 181
323 185 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI 00:34:10 N 185
267 138 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! 00:29:41 N 138
106 36 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:23:59 N 36
343 200 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS 00:36:05 N 200
454 294 Anni Hanst 1993     MATKK 00:42:02 N 294
286 154 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD 00:30:44 N 154
277 146 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:30:00 N 146
225 107 Signe Haug 1977
  RIK1 00:27:41 N 107
291 157 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA 00:31:01 N 157
8 8 Rasmus Heinla 1985     KVALITET 00:18:10 M 8
287 155 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA 00:30:50 N 155
103 68 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA 00:23:52 M 68
305 170 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA 00:32:18 N 170
326 188 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:34:19 N 188
371 225 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD 00:37:50 N 225
384 237 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS 00:38:18 N 237
115 76 Einar Hillep 1970
    00:24:09 M 76
39 31 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:21:18 M 31
266 137 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:29:40 N 137
500 165 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA 00:44:05 M 165
282 150 Susanne Holdt 1993     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 00:30:19 N 150
427 155 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:40:37 M 155
346 202 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI 00:36:19 N 202
116 77 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED 00:24:10 M 77
83 57 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ 00:23:24 M 57
573 398 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE 00:48:10 N 398
51 38 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ 00:21:46 M 38
171 75 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD 00:25:59 N 75
160 68 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:25:39 N 68
685 485 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI 01:03:11 N 485
289 133 Marek Ilves 1974     2RTK 00:31:00 M 133
602 421 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD 00:50:44 N 421
359 213 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:36:57 N 213
624 184 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:52:03 M 184
84 27 Ülle Jakobson 1968
    00:23:27 N 27
432 275 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:40:47 N 275
590 411 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    00:49:34 N 411
458 298 Aivi Järve 1978
  GREINER 00:42:18 N 298
635 450 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:53:41 N 450
374 228 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    00:37:58 N 228
330 139 Aleksandr Jefremov 1990       00:34:45 M 139
319 138 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:33:48 M 138
82 26 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI 00:23:22 N 26
499 335 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI 00:44:05 N 335
703 499 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD 01:09:15 N 499
614 432 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:51:27 N 432
534 174 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 00:45:50 M 174
655 465 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:56:20 N 465
264 128 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN 00:29:24 M 128
170 74 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA 00:25:55 N 74
519 348 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:45:07 N 348
123 44 Elise Joonas 1990     PMA TEINE 00:24:27 N 44
281 132 Martin Juksar 1972     THE BEST! 00:30:10 M 132
120 43 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 00:24:20 N 43
643 456 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 00:54:25 N 456
417 264 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED 00:40:13 N 264
626 442 Luule Jürisson 1949     PIRITA 00:52:12 N 442
455 295 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:42:08 N 295
617 435 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:51:46 N 435
618 436 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID 00:51:48 N 436
67 50 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI 00:22:48 M 50
493 330 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD 00:43:46 N 330
110 72 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN 00:24:04 M 72
423 270 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID 00:40:35 N 270
350 205 Peeli Kadastu 1968     EASY 00:36:29 N 205
634 449 Keiti-Katriin Käige 1997       00:53:38 N 449
513 344 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS 00:44:48 N 344
418 265 Pille Kalda 1982
  TAI 00:40:17 N 265
288 156 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD 00:30:51 N 156
644 457 Marjaane Kalf 1977       00:54:28 N 457
422 269 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY 00:40:33 N 269
666 474 Ester Kallas 1960       00:58:33 N 474
339 197 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR 00:35:33 N 197
647 459 Kreeta Kallion 1996       00:54:44 N 459
240 119 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED 00:28:20 N 119
259 132 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL 00:29:07 N 132
473 313 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 00:42:55 N 313
694 201 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT 01:05:02 M 201
65 49 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL 00:22:46 M 49
436 278 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:40:57 N 278
402 254 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI 00:39:25 N 254
301 167 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit 00:31:55 N 167
250 124 Kaarel Kärmas 1989     JOOKSURÕÕM 00:28:46 M 124
406 256 Kadri Karner 1986       00:39:39 N 256
509 340 Kadri Kärner 1970
    00:44:40 N 340
639 454 Terje Karp 1961     MATKK 00:53:58 N 454
531 359 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA 00:45:42 N 359
448 288 Jane Karpin 1986       00:41:49 N 288
211 113 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING 00:27:17 M 113
681 197 Steven Kase 1989     TEAM SR 01:01:30 M 197
40 32 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:21:21 M 32
708 503 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 01:11:51 N 503
686 486 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 01:03:40 N 486
325 187 Diana Kasesalu 1997     RIK1 00:34:14 N 187
122 79 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:24:23 M 79
382 235 Lemmi Käsper 1966       00:38:17 N 235
284 152 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! 00:30:30 N 152
510 341 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:44:41 N 341
567 393 Tiina Kell 1977       00:47:44 N 393
15 1 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:19:33 N 1
144 56 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:25:13 N 56
450 290 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:41:59 N 290
504 338 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G 00:44:15 N 338
214 116 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty 00:27:23 M 116
187 85 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! 00:26:32 N 85
375 229 Katrin Kiisk 1980     GREINER 00:38:02 N 229
96 32 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:23:44 N 32
727 514 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET 01:26:00 N 514
353 208 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:36:40 N 208
561 387 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI 00:47:20 N 387
464 304 Kelly-Cärolin Kikas 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:42:38 N 304
119 42 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED 00:24:18 N 42
457 297 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G 00:42:11 N 297
205 110 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON 00:27:08 M 110
309 174 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   00:32:50 N 174
167 96 Juhan Klementi 1987     RUNANGO 00:25:49 M 96
294 160 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:31:11 N 160
581 178 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:48:34 M 178
592 412 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA 00:49:41 N 412
35 28 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON 00:21:10 M 28
254 125 Tajo Koiksaar 1977     LINCONA SEGABÄND 00:29:00 M 125
608 426 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:51:08 N 426
603 422 Helen Kokk 1987
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:50:44 N 422
462 302 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:42:34 N 302
653 463 Kadri Kokla 1965     GASELLID 00:55:57 N 463
78 54 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO 00:23:10 M 54
662 471 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:58:00 N 471
329 191 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB 00:34:44 N 191
650 189 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED 00:55:12 M 189
433 158 Kaspar Kolk 1990       00:40:48 M 158
53 40 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR 00:22:04 M 40
491 328 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD 00:43:41 N 328
712 505 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR 01:15:06 N 505
597 417 Ruta Kompost 1959     TEAM SR 00:49:58 N 417
98 33 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING 00:23:47 N 33
112 73 Meelis Konsa 1976     RUNANGO 00:24:07 M 73
192 88 Triin Konsap 1983     RUNANGO 00:26:43 N 88
220 118 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS 00:27:35 M 118
725 212 Avo Kont 1979
  SKY PLUS 01:24:25 M 212
502 166 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:44:10 M 166
52 39 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:21:49 M 39
195 90 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 00:26:47 N 90
660 469 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED 00:57:10 N 469
85 58 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:23:32 M 58
335 194 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE 00:35:11 N 194
435 277 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM 00:40:57 N 277
81 56 Aleksandr Korotajev 1991       00:23:20 M 56
6 6 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY 00:17:58 M 6
524 353 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:45:17 N 353
460 300 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:42:22 N 300
311 175 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM 00:32:59 N 175
173 97 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY 00:26:00 M 97
169 73 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:25:53 N 73
241 120 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    00:28:26 N 120
341 198 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    00:35:56 N 198
92 62 Karel Krist 1978
    00:23:40 M 62
651 462 Kadri Kristlepp 1989       00:55:20 N 462
470 310 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID 00:42:47 N 310
236 116 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA 00:28:06 N 116
102 35 Raili Kruusmaa-Moks 1982       00:23:51 N 35
344 201 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI 00:36:10 N 201
285 153 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:30:32 N 153
132 84 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM 00:24:46 M 84
657 467 Piret Kukebal 1974       00:56:29 N 467
164 70 Kaili Kukumägi 1980
    00:25:47 N 70
24 4 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD 00:20:27 N 4
124 80 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 00:24:27 M 80
200 108 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 00:27:05 M 108
734 520 Kersti Kunder 1968     PARIMAS EAS 01:39:58 N 520
397 148 Lauri Kurel 1995     RIK1 00:39:05 M 148
549 375 Aivi Kurim 1965     MINE METSA 00:46:28 N 375
677 482 Pille Kurnitski 2004       01:01:02 N 482
678 483 Vivika Kurnitski 1969       01:01:11 N 483
58 44 Pavel Kuroptev 1992     ALGA 00:22:22 M 44
737 523 Heilika Kutsch 1981     RIK2 01:46:53 N 523
258 127 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:29:07 M 127
313 176 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD 00:33:09 N 176
622 439 Eve Küün 1961     RTK3 00:52:00 N 439
729 516 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED 01:27:46 N 516
484 323 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:43:25 N 323
636 451 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:53:43 N 451
424 271 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD 00:40:36 N 271
452 292 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:42:02 N 292
29 23 Andzei Kuznets 1969     HORNETS 00:20:38 M 23
713 208 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 01:15:12 M 208
689 489 Mariliis Laane 1990     GROWIKESED 01:03:55 N 489
184 83 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:26:22 N 83
129 82 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND 00:24:41 M 82
568 175 Märt Laanemets 1969       00:47:47 M 175
369 223 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL 00:37:37 N 223
3 3 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:16:49 M 3
32 7 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH 00:21:01 N 7
14 14 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:19:31 M 14
280 149 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI 00:30:09 N 149
585 406 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:48:58 N 406
698 497 Maris Lallo 1994     LINCONA SEGABÄND 01:07:03 N 497
21 19 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:20:15 M 19
535 361 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA 00:45:54 N 361
74 53 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:23:03 M 53
46 12 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD 00:21:32 N 12
692 492 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA 01:04:42 N 492
680 484 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID 01:01:27 N 484
336 195 Ilse Laur 1957
    00:35:21 N 195
306 171 Triin Laur 1988       00:32:30 N 171
155 65 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:25:34 N 65
555 381 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:47:00 N 381
415 262 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport 00:40:08 N 262
721 210 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport 01:19:58 M 210
414 261 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport 00:40:08 N 261
669 475 Maire Lember 1967     MATKK 00:59:14 N 475
586 407 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:49:11 N 407
438 279 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS 00:41:13 N 279
30 24 Andreas Leznevsky 1975       00:20:38 M 24
400 252 Katrin Ligi 1973     EASY 00:39:13 N 252
193 105 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD 00:26:44 M 105
61 47 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 00:22:34 M 47
690 490 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID 01:04:25 N 490
232 112 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 00:28:01 N 112
332 140 Tambet Liiv 1990       00:35:00 M 140
249 126 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI 00:28:44 N 126
302 168 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE 00:32:01 N 168
38 8 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED 00:21:16 N 8
275 145 Everiin Lill 1995     PMA TEINE 00:29:58 N 145
338 196 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS 00:35:29 N 196
572 397 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:47:55 N 397
56 14 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? 00:22:19 N 14
41 9 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? 00:21:22 N 9
136 86 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:25:01 M 86
700 498 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:07:18 N 498
360 214 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L 00:37:00 N 214
469 309 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED 00:42:46 N 309
404 149 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 00:39:30 M 149
505 167 Vahur Loo 1988     LIHULA WILSON 00:44:16 M 167
479 318 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:43:08 N 318
492 329 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD 00:43:44 N 329
95 31 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:23:42 N 31
22 3 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:20:22 N 3
137 51 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:25:02 N 51
461 301 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES 00:42:33 N 301
447 287 Inga Luks 1975     PMA TEINE 00:41:45 N 287
421 268 Margit Lunt 1971       00:40:32 N 268
704 500 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED 01:09:45 N 500
13 13 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS 00:19:15 M 13
202 94 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED 00:27:06 N 94
615 433 Inge Luuk 1982
  2RTK 00:51:34 N 433
596 416 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED 00:49:57 N 416
182 101 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH 00:26:15 M 101
587 408 Kadri Madison 1975     MAASIKAS 00:49:21 N 408
425 272 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:40:36 N 272
389 242 Annela Maidla 1976     KES TEGI? 00:38:31 N 242
578 401 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:23 N 401
210 98 Kristina Maimann 1972     KOHTUJOOKSIKUD 00:27:15 N 98
566 392 Merle Maisla 1979       00:47:33 N 392
508 169 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY 00:44:39 M 169
209 112 Mait Makkar 1974
  RIK3 00:27:13 M 112
571 396 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI 00:47:54 N 396
373 227 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI 00:37:54 N 227
735 521 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED 01:41:30 N 521
411 153 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:39:59 M 153
321 183 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:34:06 N 183
731 214 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR 01:32:44 M 214
28 6 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD 00:20:37 N 6
189 104 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED 00:26:37 M 104
540 366 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:46:02 N 366
273 143 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER 00:29:54 N 143
722 211 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 01:21:24 M 211
426 154 Maido Märss 1987     ROOSA PANTER 00:40:37 M 154
716 508 Elina Märtin 1992     TEAM TESLA 01:17:08 N 508
709 504 Gaidi Martin 1981     SOOREBASED 01:13:08 N 504
518 347 Maarika Masikas 1991     MINE METSA 00:45:05 N 347
157 67 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:25:36 N 67
135 50 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:24:59 N 50
27 22 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO 00:20:35 M 22
59 45 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:22:22 M 45
530 358 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL 00:45:41 N 358
315 178 Mariliis Mehik 1996       00:33:34 N 178
94 64 Veiko Meltsas 1974
    00:23:41 M 64
104 69 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY 00:23:53 M 69
219 102 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:27:34 N 102
409 152 Martin Meristo 1971
  MEHED PÕDRAGA METSAS 00:39:51 M 152
695 494 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 01:05:38 N 494
437 159 Aare Mettus 1959     LINCONA SEGABÄND 00:41:02 M 159
538 364 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE 00:45:59 N 364
165 71 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:25:47 N 71
257 131 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:29:06 N 131
57 43 Janek Minnik 1974     SKODA LAAGRI 00:22:19 M 43
44 34 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS 00:21:26 M 34
668 194 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB 00:58:47 M 194
405 150 Elari Moks 1981       00:39:32 M 150
515 171 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:44:57 M 171
520 349 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:45:08 N 349
234 114 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING 00:28:03 N 114
547 373 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA 00:46:26 N 373
166 95 Sander Muhu 1982     RX METSAS 00:25:48 M 95
588 409 Anne Murd 1973
  TAI 00:49:22 N 409
556 382 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:47:05 N 382
308 173 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:32:48 N 173
740 216 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT 04:00:00 M 216
293 159 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID 00:31:10 N 159
100 67 Einar Namme 1965
    00:23:49 M 67
730 517 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO 01:30:00 N 517
342 199 Nele Narme 1993     THE BEST! 00:36:03 N 199
446 286 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD 00:41:43 N 286
216 117 Martin Nelis 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:27:25 M 117
667 193 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA 00:58:43 M 193
223 105 Anastasia Niitmets 1994       00:27:40 N 105
354 209 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND 00:36:41 N 209
434 276 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB 00:40:56 N 276
693 493 Kristina Noor 1973
  PÄIKESELAPSED 01:04:45 N 493
90 61 Ants Noot 1969
  KES TEGI? 00:23:38 M 61
146 58 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD 00:25:13 N 58
340 143 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:35:37 M 143
71 52 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN 00:23:00 M 52
227 109 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD 00:27:45 N 109
206 96 Katerina Ojandi 1992     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:27:08 N 96
60 46 Kaido Ojaperv 1974
    00:22:33 M 46
238 117 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS 00:28:14 N 117
498 334 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:43:58 N 334
611 429 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER 00:51:16 N 429
265 129 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:29:27 M 129
215 99 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID 00:27:24 N 99
673 479 Monika Orpus 1979       00:59:58 N 479
196 91 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:26:53 N 91
185 84 Reet Otsus 1987     VABA LEHM 00:26:27 N 84
80 25 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO 00:23:20 N 25
564 390 Maia Ottep 1978     RIK1 00:47:28 N 390
401 253 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:39:14 N 253
580 403 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL 00:48:32 N 403
207 97 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY 00:27:09 N 97
86 59 Märt Pais 1970     TELEGRUPP 00:23:34 M 59
334 141 Urmo Paju 1989       00:35:08 M 141
337 142 Daaniel Markus Pajupuu 2010       00:35:25 M 142
145 57 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY 00:25:13 N 57
181 81 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:26:11 N 81
333 193 Lemme Palmet 1980
  HKO 00:35:00 N 193
408 257 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:39:45 N 257
19 17 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:19:54 M 17
310 136 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS 00:32:58 M 136
612 430 Heli Paluste 1960       00:51:17 N 430
548 374 Nele Paluste 1982       00:46:28 N 374
391 244 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD 00:38:33 N 244
445 160 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! 00:41:33 M 160
246 124 Ilme Parik 1963       00:28:39 N 124
497 333 Angelika Park 1982     MINE METSA 00:43:55 N 333
231 111 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:28:00 N 111
307 172 Kadri Pärtel 1991       00:32:39 N 172
23 20 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:20:26 M 20
565 391 Julia Passetsnik 1988     FIVE X 00:47:30 N 391
664 473 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:58:16 N 473
702 204 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 01:08:36 M 204
17 2 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:19:39 N 2
233 113 Piia Pedras 1979       00:28:02 N 113
260 133 Tuuli Pedras 1979       00:29:12 N 133
142 55 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:25:10 N 55
66 17 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED 00:22:47 N 17
48 13 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL 00:21:44 N 13
545 371 Lada Peikre 1963       00:46:17 N 371
247 125 Kaja Pellis 1966
    00:28:41 N 125
208 111 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM 00:27:10 M 111
594 414 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL 00:49:46 N 414
255 130 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ 00:29:01 N 130
576 177 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:48:22 M 177
328 190 Jevgenia Petrova 1986       00:34:44 N 190
407 151 Viljar Pihelgas 1972       00:39:40 M 151
483 322 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS 00:43:19 N 322
117 40 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED 00:24:16 N 40
638 453 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA 00:53:54 N 453
89 29 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE 00:23:36 N 29
212 114 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:27:20 M 114
107 37 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO 00:23:59 N 37
562 388 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- 00:47:25 N 388
683 199 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 01:01:59 M 199
525 354 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:45:22 N 354
558 384 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:47:11 N 384
559 385 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:47:11 N 385
362 216 Kadri Pius 1996
Harju maakond
ABB ABB power team 00:37:13 N 216
49 36 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:21:46 M 36
244 122 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM 00:28:31 N 122
589 410 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI 00:49:23 N 410
605 182 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:50:46 M 182
514 170 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:44:56 M 170
378 231 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI 00:38:10 N 231
162 94 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:25:45 M 94
186 102 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 00:26:28 M 102
77 24 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY 00:23:10 N 24
528 357 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! 00:45:37 N 357
459 299 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS 00:42:21 N 299
230 120 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO 00:27:55 M 120
387 240 Triin Post 1983     FAZER 00:38:25 N 240
543 369 Jelena Praakel 1984     VIA 3L 00:46:11 N 369
431 157 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:40:47 M 157
393 246 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G 00:38:42 N 246
152 62 Elen Preimann 1980     HKO 00:25:30 N 62
551 377 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL 00:46:39 N 377
507 168 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   00:44:39 M 168
637 452 Petriina Puolakka 1973     LUMINOR COMPLIANCE 00:53:51 N 452
272 142 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:29:51 N 142
560 386 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI 00:47:14 N 386
416 263 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA 00:40:08 N 263
494 331 Olesja Puumeister 1983
  SMIT 00:43:47 N 331
108 71 Heigo Puurand 1982       00:24:01 M 71
127 46 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED 00:24:34 N 46
536 362 Svea Puusepp 1970       00:45:56 N 362
126 81 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE 00:24:32 M 81
711 207 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM 01:14:20 M 207
174 77 Krista Raid 1971       00:26:00 N 77
62 15 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED 00:22:37 N 15
539 365 Jaana Rajamäe 1981       00:46:00 N 365
270 140 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:29:47 N 140
486 325 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:43:28 N 325
728 515 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 01:27:22 N 515
1 1 Krister Randver 1987       00:16:20 M 1
665 192 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:58:31 M 192
569 394 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL 00:47:47 N 394
430 274 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:40:46 N 274
279 148 Kristiina Raudsepp 1979       00:30:05 N 148
521 350 Piia Raudsepp 1969       00:45:09 N 350
466 306 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:42:44 N 306
347 203 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 00:36:21 N 203
111 39 Triin Rebane 1989       00:24:07 N 39
420 267 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS 00:40:28 N 267
642 187 Jeffrey Redondo 1989     ALGA 00:54:17 M 187
472 312 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD 00:42:52 N 312
20 18 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING 00:19:55 M 18
256 126 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER 00:29:03 M 126
485 324 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO 00:43:26 N 324
76 23 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:23:09 N 23
563 389 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:47:27 N 389
12 12 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS 00:18:54 M 12
441 282 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO 00:41:29 N 282
327 189 Mirje Roasto 1985       00:34:33 N 189
130 83 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 00:24:43 M 83
34 27 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:21:10 M 27
88 28 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:23:35 N 28
175 78 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:26:00 N 78
139 53 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN 00:25:06 N 53
274 144 Sirle Romanenko 1978     THORN ENGINEERING 00:29:55 N 144
197 106 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP 00:26:53 M 106
199 107 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:27:00 M 107
304 135 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:32:05 M 135
478 317 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:43:07 N 317
582 404 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:48:34 N 404
97 65 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:23:45 M 65
16 15 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS 00:19:39 M 15
229 119 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP 00:27:54 M 119
163 69 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI 00:25:47 N 69
583 405 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD 00:48:37 N 405
412 259 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID 00:40:01 N 259
633 185 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    00:53:34 M 185
278 147 Anu Ruuven 1969
    00:30:05 N 147
487 326 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI 00:43:29 N 326
715 507 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 01:16:33 N 507
606 424 Marianne Saar 1979       00:51:00 N 424
150 90 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL 00:25:28 M 90
481 320 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! 00:43:10 N 320
43 33 Egemen Sabah 1991     ALGA 00:21:25 M 33
480 319 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:43:09 N 319
26 5 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:20:34 N 5
154 64 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:25:34 N 64
719 510 Karin Sahar-Lambinen 1987       01:19:02 N 510
125 45 Silvia Saks 1989     MAASIKAS 00:24:28 N 45
320 182 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL 00:34:01 N 182
699 202 Silver Salben 1989     RIK3 01:07:11 M 202
239 118 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:28:18 N 118
388 241 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:38:30 N 241
552 378 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 00:46:52 N 378
204 109 Ali Samieipour 1980
Harju maakond
  FORREST GUMP 00:27:08 M 109
710 206 Vadim Samson 1979
  AADAMAD JOOKSUS 01:13:51 M 206
177 79 Siia Sannik 1983       00:26:07 N 79
628 444 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD 00:52:25 N 444
739 215 Edgar Sarap 1986     RX METSAS 02:19:51 M 215
429 273 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:40:44 N 273
383 236 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI 00:38:18 N 236
372 226 Anneli Schults 1967     PMA TEINE 00:37:54 N 226
276 131 Jaan Schults 1965       00:29:58 M 131
661 470 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED 00:57:25 N 470
385 238 Eike Sein 1966
  MAAST LAHTI 00:38:21 N 238
105 70 Priit Selg 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:23:58 M 70
36 29 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS 00:21:12 M 29
381 234 Evelin Selmet 1983
    00:38:17 N 234
365 219 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:37:20 N 219
496 332 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA 00:43:51 N 332
523 352 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G 00:45:16 N 352
724 513 Piret Sepp 1979     KVALITET 01:24:10 N 513
675 195 Sergei Serbin 1962     HORNETS 01:00:01 M 195
419 266 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD 00:40:19 N 266
649 461 Liana Šestak 1991     TEAM SR 00:55:08 N 461
641 186 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA 00:54:17 M 186
706 501 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 01:10:00 N 501
151 61 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS 00:25:28 N 61
392 245 Häli Siimaste 1968     EASY 00:38:38 N 245
380 233 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS 00:38:13 N 233
262 135 Stina Silluste 1993     SINILINNUD 00:29:18 N 135
118 41 Maia Sinajeva 1988       00:24:17 N 41
317 180 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI 00:33:39 N 180
68 18 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD 00:22:49 N 18
101 34 Anita Sokolova 1987       00:23:49 N 34
148 59 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD 00:25:20 N 59
299 165 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA 00:31:27 N 165
621 438 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G 00:51:55 N 438
42 10 Teele Soopalu 1994       00:21:25 N 10
506 339 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS 00:44:28 N 339
595 415 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:49:49 N 415
75 22 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO 00:23:05 N 22
616 434 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA 00:51:37 N 434
575 399 Jana Stepanova 1991       00:48:18 N 399
627 443 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X 00:52:22 N 443
128 47 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD 00:24:36 N 47
474 314 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:42:59 N 314
364 218 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA 00:37:19 N 218
443 284 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA 00:41:32 N 284
501 336 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR 00:44:10 N 336
672 478 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:59:46 N 478
707 502 Teelika Sutov 1979     KVALITET 01:11:05 N 502
283 151 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA 00:30:29 N 151
398 250 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED 00:39:07 N 250
527 356 Aire Suurkuusk 1966       00:45:29 N 356
222 104 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO 00:27:39 N 104
10 10 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:18:17 M 10
395 248 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD 00:38:45 N 248
217 100 Diana Talpsepp 1994       00:27:28 N 100
2 2 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:16:44 M 2
701 203 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP 01:08:00 M 203
318 181 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS 00:33:40 N 181
465 305 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:42:41 N 305
598 418 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:50:08 N 418
324 186 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM 00:34:13 N 186
732 518 Kristel Tamme 1986     VABA LEHM 01:32:45 N 518
463 303 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD 00:42:38 N 303
652 190 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:55:55 M 190
529 172 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:45:40 M 172
593 413 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID 00:49:45 N 413
45 11 Triin Tartes 1991     ELISA 5G 00:21:29 N 11
488 327 Häli Tarum 1987     HKO 00:43:34 N 327
736 522 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 01:44:42 N 522
261 134 Astra Teede 1978     123 LÄKS! 00:29:14 N 134
718 209 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE 01:18:48 M 209
221 103 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE 00:27:38 N 103
99 66 Richard Teppart 1991     RIK1 00:23:48 M 66
532 173 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:45:44 M 173
367 221 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA 00:37:23 N 221
79 55 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- 00:23:13 M 55
292 158 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS 00:31:02 N 158
440 281 Krista Tiitsen 1970     MATKK 00:41:24 N 281
316 179 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:33:39 N 179
490 163 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:43:37 M 163
134 85 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO 00:24:52 M 85
9 9 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:18:11 M 9
687 487 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 01:03:44 N 487
201 93 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:27:05 N 93
557 383 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED 00:47:07 N 383
670 476 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:59:20 N 476
161 93 Tarmo Toiger 1979       00:25:44