Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (2. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 744 Naisi: 528 Mehi: 216
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
458 299 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 299 00:42:08
520 349 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 N 349 00:45:03
162 92 Hillar Aasa 1966       M 92 00:25:39
54 41 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 41 00:22:04
574 399 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 399 00:47:54
471 311 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 311 00:42:44
469 309 Lili Aasumäe 1964       N 309 00:42:44
634 450 Anne Aaver 1971
  ABB WOL N 450 00:53:29
299 164 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY N 164 00:31:15
192 88 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 88 00:26:38
228 110 Annika Abner 1985       N 110 00:27:45
316 179 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 179 00:33:15
196 91 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING N 91 00:26:45
158 66 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 66 00:25:34
525 354 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 354 00:45:10
49 38 Jüri Aganitš 1988     RIK2 M 38 00:21:46
361 215 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 215 00:36:53
56 42 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 42 00:22:17
5 5 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 5 00:17:42
604 423 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 423 00:50:32
727 516 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- N 516 01:23:27
325 187 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 187 00:34:09
142 56 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 56 00:25:07
314 137 Andres Aller 1979       M 137 00:33:08
133 50 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 50 00:24:45
135 51 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 51 00:24:51
406 258 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 258 00:39:27
608 426 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 426 00:50:46
254 130 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 130 00:28:56
335 195 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 195 00:35:00
366 220 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 220 00:37:18
92 31 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 31 00:23:39
178 98 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 98 00:26:04
31 25 Maksim Antonov 1993       M 25 00:20:45
149 89 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 89 00:25:17
300 166 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 N 166 00:31:24
371 225 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 225 00:37:35
519 348 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 348 00:45:01
33 26 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 26 00:21:06
170 74 Helina Ärtis 1997     #RADEMARUNNING N 74 00:25:51
648 461 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 461 00:54:33
399 252 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 252 00:39:00
271 141 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB N 141 00:29:45
699 498 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 498 01:06:18
305 171 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 171 00:32:02
389 242 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA N 242 00:38:23
579 403 Ave Aun 1970     RX METSAS N 403 00:48:22
237 117 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 117 00:28:05
626 443 Madina Azizova 1996     GROWITARIKESED N 443 00:52:02
200 94 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 94 00:26:56
547 372 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA N 372 00:46:11
674 480 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X N 480 00:59:43
515 346 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI N 346 00:44:45
529 358 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 358 00:45:28
431 156 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 156 00:40:39
273 143 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS N 143 00:29:50
87 60 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 60 00:23:34
205 97 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI N 97 00:27:07
694 494 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 494 01:04:31
549 375 Kerttu Birk 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 375 00:46:22
185 84 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 N 84 00:26:18
298 165 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 165 00:31:15
540 366 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 366 00:45:56
368 223 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 222 00:37:20
682 196 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 196 01:01:24
220 102 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES N 102 00:27:28
498 164 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA M 164 00:43:50
190 103 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 103 00:26:34
557 383 Kristiina Elden 1976
  ESTNO N 383 00:46:58
155 65 Reet Ellermaa 1962       N 65 00:25:32
145 88 Riho-Rene Ellermaa 1963       M 88 00:25:12
354 209 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 209 00:36:36
442 283 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL N 283 00:41:15
302 169 Annika Ennok 1979       N 169 00:31:55
292 133 Indrek Erin 1983       M 133 00:31:00
493 163 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 163 00:43:37
250 123 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 123 00:28:43
160 91 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND M 91 00:25:37
700 499 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 499 01:06:40
721 513 Frederika Frank 1977     RADEMARID N 513 01:18:06
612 431 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 431 00:51:09
297 163 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 163 00:31:14
180 99 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 99 00:26:09
485 324 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 324 00:43:15
545 371 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO N 371 00:46:08
659 469 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE N 469 00:56:20
742 528 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 528 02:15:16
536 363 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 N 363 00:45:47
553 379 Anni Granström 1988     KRISTIINELA N 379 00:46:32
122 78 James Gray 1978     PLAYTECH M 78 00:24:20
215 114 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE M 114 00:27:20
602 181 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER M 181 00:50:15
326 188 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 188 00:34:10
269 140 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 140 00:29:41
107 37 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 38 00:23:59
346 203 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 203 00:36:05
455 297 Anni Hanst 1993     MATKK N 297 00:42:02
288 156 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 156 00:30:44
279 148 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 148 00:30:00
227 109 Signe Haug 1977
  RIK1 N 109 00:27:41
293 159 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 159 00:31:01
8 8 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 8 00:18:10
289 157 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 157 00:30:50
104 68 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 68 00:23:52
307 172 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 172 00:32:18
329 191 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 191 00:34:19
374 228 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD N 228 00:37:50
387 240 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS N 240 00:38:18
116 74 Einar Hillep 1970
    M 74 00:24:09
39 31 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 31 00:21:18
268 139 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 139 00:29:40
502 165 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 165 00:44:05
284 152 Susanne Holdt 1993     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED N 152 00:30:19
429 155 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 155 00:40:37
349 205 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI N 205 00:36:19
118 77 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 77 00:24:10
84 57 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ M 57 00:23:24
576 401 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 401 00:48:10
50 36 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 36 00:21:46
173 77 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD N 77 00:25:59
161 70 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK N 70 00:25:39
688 488 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI N 488 01:03:11
291 134 Marek Ilves 1974     2RTK M 134 00:31:00
606 424 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 424 00:50:44
362 216 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 216 00:36:57
627 184 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 184 00:52:03
85 28 Ülle Jakobson 1968
    N 28 00:23:27
435 278 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 278 00:40:47
593 414 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 414 00:49:34
461 301 Aivi Järve 1978
  GREINER N 301 00:42:18
638 453 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! N 453 00:53:41
377 231 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    N 231 00:37:58
333 139 Aleksandr Jefremov 1990       M 139 00:34:45
322 138 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL M 138 00:33:48
83 27 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI N 27 00:23:22
503 338 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI N 338 00:44:05
706 502 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD N 502 01:09:15
617 435 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 435 00:51:27
537 174 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 M 174 00:45:50
658 468 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 468 00:56:20
266 128 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN M 128 00:29:24
172 76 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA N 76 00:25:55
522 351 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 351 00:45:07
125 46 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 46 00:24:27
283 132 Martin Juksar 1972     THE BEST! M 132 00:30:10
123 45 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 45 00:24:20
646 459 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID N 459 00:54:25
420 267 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 267 00:40:13
629 445 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 445 00:52:12
459 298 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 298 00:42:08
620 438 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED N 438 00:51:46
621 439 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID N 439 00:51:48
68 50 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI M 50 00:22:48
496 333 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 333 00:43:46
112 72 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 72 00:24:04
426 273 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 273 00:40:35
353 208 Peeli Kadastu 1968     EASY N 208 00:36:29
637 452 Keiti-Katriin Käige 1997       N 452 00:53:38
516 347 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 347 00:44:48
421 268 Pille Kalda 1982
  TAI N 268 00:40:17
290 158 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 158 00:30:51
647 460 Marjaane Kalf 1977       N 460 00:54:28
425 272 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY N 272 00:40:33
669 477 Ester Kallas 1960       N 477 00:58:33
342 200 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 200 00:35:33
650 462 Kreeta Kallion 1996       N 462 00:54:44
242 121 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 121 00:28:20
260 134 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 134 00:29:07
476 316 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 N 316 00:42:55
697 201 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT M 201 01:05:02
66 49 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 49 00:22:46
438 280 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 280 00:40:57
405 257 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI N 257 00:39:25
303 168 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 168 00:31:55
252 124 Kaarel Kärmas 1989     JOOKSURÕÕM M 124 00:28:46
409 259 Kadri Karner 1986       N 259 00:39:39
512 343 Kadri Kärner 1970
    N 343 00:44:40
642 457 Terje Karp 1961     MATKK N 457 00:53:58
534 362 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 362 00:45:42
451 291 Jane Karpin 1986       N 291 00:41:49
213 113 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 113 00:27:17
684 197 Steven Kase 1989     TEAM SR M 197 01:01:30
40 32 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT M 32 00:21:21
711 506 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 506 01:11:51
689 489 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 489 01:03:40
328 190 Diana Kasesalu 1997     RIK1 N 190 00:34:14
124 79 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 79 00:24:23
384 237 Lemmi Käsper 1966       N 237 00:38:17
286 154 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 154 00:30:30
513 344 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 344 00:44:41
570 396 Tiina Kell 1977       N 396 00:47:44
15 1 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 N 1 00:19:33
146 59 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 59 00:25:13
453 293 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 293 00:41:59
507 340 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G N 340 00:44:15
216 116 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 116 00:27:23
189 87 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 87 00:26:32
378 232 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 232 00:38:02
97 33 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 33 00:23:44
731 518 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 518 01:26:00
355 210 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 210 00:36:40
564 390 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 390 00:47:20
467 307 Kelly-Cärolin Kikas 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 307 00:42:38
121 44 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 44 00:24:18
460 300 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 300 00:42:11
206 109 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 109 00:27:08
311 176 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 176 00:32:50
169 96 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 96 00:25:49
296 162 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 162 00:31:11
585 178 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 178 00:48:34
595 415 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 415 00:49:41
35 27 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 27 00:21:10
256 125 Tajo Koiksaar 1977     LINCONA SEGABÄND M 125 00:29:00
611 429 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 N 429 00:51:08
605 425 Helen Kokk 1987
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 425 00:50:44
465 305 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 305 00:42:34
656 466 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 466 00:55:57
78 54 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO M 54 00:23:10
665 474 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 474 00:58:00
331 193 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB N 193 00:34:44
653 189 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED M 189 00:55:12
436 158 Kaspar Kolk 1990       M 158 00:40:48
55 40 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 40 00:22:04
494 331 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 331 00:43:41
715 508 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 508 01:15:06
600 420 Ruta Kompost 1959     TEAM SR N 420 00:49:58
99 34 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 34 00:23:47
113 73 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 73 00:24:07
194 90 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 90 00:26:43
222 118 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS M 118 00:27:35
729 212 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 212 01:24:25
505 166 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 166 00:44:10
52 39 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 39 00:21:49
197 92 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 92 00:26:47
663 472 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 472 00:57:10
86 58 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 58 00:23:32
338 197 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE N 197 00:35:11
439 281 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 281 00:40:57
82 56 Aleksandr Korotajev 1991       M 56 00:23:20
6 6 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY M 6 00:17:58
527 356 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 356 00:45:17
463 303 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 303 00:42:22
313 177 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM N 177 00:32:59
176 97 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 97 00:26:00
171 75 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 75 00:25:53
243 122 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    N 122 00:28:26
344 201 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    N 201 00:35:56
93 63 Karel Krist 1978
    M 63 00:23:40
654 465 Kadri Kristlepp 1989       N 465 00:55:20
473 313 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID N 313 00:42:47
238 118 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA N 118 00:28:06
103 36 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 36 00:23:51
347 204 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI N 204 00:36:10
287 155 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 155 00:30:32
134 84 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 84 00:24:46
660 470 Piret Kukebal 1974       N 470 00:56:29
165 71 Kaili Kukumägi 1980
    N 71 00:25:47
24 4 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 4 00:20:27
126 80 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 M 80 00:24:27
203 108 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 M 108 00:27:05
738 524 Kersti Kunder 1968     PARIMAS EAS N 524 01:39:58
400 148 Lauri Kurel 1995     RIK1 M 148 00:39:05
552 377 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 377 00:46:28
680 485 Pille Kurnitski 2004       N 485 01:01:02
681 486 Vivika Kurnitski 1969       N 486 01:01:11
60 45 Pavel Kuroptev 1992     ALGA M 45 00:22:22
741 527 Heilika Kutsch 1981     RIK2 N 527 01:46:53
261 127 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 127 00:29:07
315 178 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD N 178 00:33:09
625 442 Eve Küün 1961     RTK3 N 442 00:52:00
733 520 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED N 520 01:27:46
487 326 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 326 00:43:25
639 454 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 454 00:53:43
427 275 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD N 275 00:40:36
456 295 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 295 00:42:02
30 23 Andzei Kuznets 1969     HORNETS M 23 00:20:38
716 208 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 208 01:15:12
692 492 Mariliis Laane 1990     GROWIKESED N 492 01:03:55
186 85 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 85 00:26:22
131 82 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND M 82 00:24:41
571 175 Märt Laanemets 1969       M 175 00:47:47
372 226 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 226 00:37:37
3 3 Olve Lagemaa 1992     RIK2 M 3 00:16:49
32 7 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH N 7 00:21:01
14 14 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 14 00:19:31
282 151 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 151 00:30:09
588 409 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 409 00:48:58
701 500 Maris Lallo 1994     LINCONA SEGABÄND N 500 01:07:03
21 19 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 19 00:20:15
538 364 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 364 00:45:54
75 53 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 53 00:23:03
46 12 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 12 00:21:32
695 495 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 495 01:04:42
683 487 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 487 01:01:27
720 512 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 512 01:17:40
339 198 Ilse Laur 1957
    N 198 00:35:21
308 173 Triin Laur 1988       N 173 00:32:30
157 67 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 67 00:25:34
558 384 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 384 00:47:00
419 265 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 265 00:40:08
725 210 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 210 01:19:58
417 264 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 264 00:40:08
672 478 Maire Lember 1967     MATKK N 478 00:59:14
589 410 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 410 00:49:11
441 282 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 282 00:41:13
29 24 Andreas Leznevsky 1975       M 24 00:20:38
403 255 Katrin Ligi 1973     EASY N 255 00:39:13
195 105 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD M 105 00:26:44
62 47 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 M 47 00:22:34
693 493 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 493 01:04:25
234 114 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 114 00:28:01
336 140 Tambet Liiv 1990       M 140 00:35:00
251 128 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 128 00:28:44
304 170 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE N 170 00:32:01
38 8 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED N 8 00:21:16
277 147 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 147 00:29:58
341 199 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 199 00:35:29
575 400 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 400 00:47:55
58 15 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 15 00:22:19
41 9 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 9 00:21:22
138 86 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 86 00:25:01
703 501 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 501 01:07:18
363 217 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L N 217 00:37:00
472 312 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED N 312 00:42:46
407 149 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 149 00:39:30
508 167 Vahur Loo 1988     LIHULA WILSON M 167 00:44:16
482 321 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 321 00:43:08
495 332 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 332 00:43:44
96 32 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 32 00:23:42
22 3 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 3 00:20:22
139 53 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 53 00:25:02
464 304 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 304 00:42:33
450 290 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 290 00:41:45
424 271 Margit Lunt 1971       N 271 00:40:32
707 503 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED N 503 01:09:45
13 13 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS M 13 00:19:15
204 96 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED N 96 00:27:06
618 436 Inge Luuk 1982
  2RTK N 436 00:51:34
599 419 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 419 00:49:57
184 101 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH M 101 00:26:15
590 411 Kadri Madison 1975     MAASIKAS N 411 00:49:21
428 274 Ester Mäeloog 1984     RTK3 N 274 00:40:36
317 180 Piret Mägi 1976     RTK3 N 180 00:33:21
392 245 Annela Maidla 1976     KES TEGI? N 245 00:38:31
581 404 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 404 00:48:23
212 100 Kristina Maimann 1972     KOHTUJOOKSIKUD N 100 00:27:15
569 395 Merle Maisla 1979       N 395 00:47:33
510 169 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY M 169 00:44:39
211 112 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 112 00:27:13
573 398 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 398 00:47:54
376 230 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI N 230 00:37:54
739 525 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 525 01:41:30
414 153 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 153 00:39:59
324 186 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 186 00:34:06
735 214 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 214 01:32:44
28 6 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 6 00:20:37
191 104 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED M 104 00:26:37
543 369 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 369 00:46:02
275 145 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 145 00:29:54
726 211 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 211 01:21:24
430 154 Maido Märss 1987     ROOSA PANTER M 154 00:40:37
719 511 Elina Märtin 1992     TEAM TESLA N 511 01:17:08
712 507 Gaidi Martin 1981     SOOREBASED N 507 01:13:08
521 350 Maarika Masikas 1991     MINE METSA N 350 00:45:05
159 69 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 69 00:25:36
137 52 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 52 00:24:59
27 22 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO M 22 00:20:35
59 44 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 44 00:22:22
533 361 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 361 00:45:41
318 181 Mariliis Mehik 1996       N 181 00:33:34
95 64 Veiko Meltsas 1974
    M 64 00:23:41
105 69 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 69 00:23:53
221 104 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 104 00:27:34
412 152 Martin Meristo 1971
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 152 00:39:51
698 497 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 497 01:05:38
440 159 Aare Mettus 1959     LINCONA SEGABÄND M 159 00:41:02
541 367 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE N 367 00:45:59
166 72 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 72 00:25:47
259 133 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 133 00:29:06
57 43 Janek Minnik 1974     SKODA LAAGRI M 43 00:22:19
44 34 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS M 34 00:21:26
671 194 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB M 194 00:58:47
408 150 Elari Moks 1981       M 150 00:39:32
518 171 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 171 00:44:57
523 352 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 352 00:45:08
236 116 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 116 00:28:03
550 376 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA N 376 00:46:26
168 95 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 95 00:25:48
591 412 Anne Murd 1973
  TAI N 412 00:49:22
559 385 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 385 00:47:05
310 175 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 175 00:32:48
744 216 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT M 216 04:00:00
295 161 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID N 161 00:31:10
102 67 Einar Namme 1965
    M 67 00:23:49
734 521 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO N 521 01:30:00
345 202 Nele Narme 1993     THE BEST! N 202 00:36:03
449 289 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD N 289 00:41:43
218 117 Martin Nelis 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 117 00:27:25
670 193 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA M 193 00:58:43
225 107 Anastasia Niitmets 1994       N 107 00:27:40
357 212 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 212 00:36:41
437 279 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB N 279 00:40:56
696 496 Kristina Noor 1973
  PÄIKESELAPSED N 496 01:04:45
91 61 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 61 00:23:38
148 60 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 60 00:25:13
343 143 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 143 00:35:37
72 52 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN M 52 00:23:00
229 111 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 111 00:27:45
207 98 Katerina Ojandi 1992     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 98 00:27:08
61 46 Kaido Ojaperv 1974
    M 46 00:22:33
240 119 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 119 00:28:14
501 337 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 337 00:43:58
614 432 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER N 432 00:51:16
267 129 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 129 00:29:27
217 101 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID N 101 00:27:24
676 482 Monika Orpus 1979       N 482 00:59:58
198 93 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 93 00:26:53
187 86 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 86 00:26:27
81 26 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO N 26 00:23:20
567 393 Maia Ottep 1978     RIK1 N 393 00:47:28
404 256 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 256 00:39:14
583 406 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 406 00:48:32
209 99 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 99 00:27:09
88 59 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 59 00:23:34
337 141 Urmo Paju 1989       M 141 00:35:08
340 142 Daaniel Markus Pajupuu 2010       M 142 00:35:25
147 58 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 58 00:25:13
183 83 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 83 00:26:11
334 196 Lemme Palmet 1980
  HKO N 196 00:35:00
411 260 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 260 00:39:45
19 17 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 17 00:19:54
312 136 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 136 00:32:58
615 433 Heli Paluste 1960       N 433 00:51:17
551 378 Nele Paluste 1982       N 378 00:46:28
394 247 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD N 247 00:38:33
448 160 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 160 00:41:33
248 126 Ilme Parik 1963       N 126 00:28:39
500 336 Angelika Park 1982     MINE METSA N 336 00:43:55
233 113 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 113 00:28:00
309 174 Kadri Pärtel 1991       N 174 00:32:39
23 20 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 20 00:20:26
568 394 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 394 00:47:30
667 476 Helen Paul 1991     ABB WOL N 476 00:58:16
705 204 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 204 01:08:36
16 2 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 2 00:19:39
235 115 Piia Pedras 1979       N 115 00:28:02
262 135 Tuuli Pedras 1979       N 135 00:29:12
144 57 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 57 00:25:10
67 18 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 18 00:22:47
48 13 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 13 00:21:44
548 374 Lada Peikre 1963       N 374 00:46:17
249 127 Kaja Pellis 1966
    N 127 00:28:41
210 111 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 111 00:27:10
597 417 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 417 00:49:46
257 132 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ N 132 00:29:01
580 177 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 177 00:48:22
332 194 Jevgenia Petrova 1986       N 194 00:34:44
410 151 Viljar Pihelgas 1972       M 151 00:39:40
486 325 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 325 00:43:19
119 42 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 42 00:24:16
641 456 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 456 00:53:54
90 30 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 30 00:23:36
214 115 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 115 00:27:20
108 38 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 37 00:23:59
565 391 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- N 391 00:47:25
686 199 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 199 01:01:59
528 357 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 357 00:45:22
561 388 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 388 00:47:11
562 387 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 387 00:47:11
365 219 Kadri Pius 1996
Harju maakond
ABB ABB power team N 219 00:37:13
51 37 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 37 00:21:46
246 124 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 124 00:28:31
592 413 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 413 00:49:23
607 182 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS M 182 00:50:46
517 170 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS M 170 00:44:56
381 234 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 234 00:38:10
164 94 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 94 00:25:45
188 102 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 M 102 00:26:28
79 25 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 25 00:23:10
531 360 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 360 00:45:37
462 302 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 302 00:42:21
232 120 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 120 00:27:55
390 243 Triin Post 1983     FAZER N 243 00:38:25
546 373 Jelena Praakel 1984     VIA 3L N 373 00:46:11
434 157 Ülar Praakel 1983     SMIT M 157 00:40:47
396 249 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G N 249 00:38:42
154 64 Elen Preimann 1980     HKO N 64 00:25:30
554 380 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 380 00:46:39
109 39 Reet Puhm 1973     RTK3 N 39 00:24:00
511 168 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   M 168 00:44:39
640 455 Petriina Puolakka 1973     LUMINOR COMPLIANCE N 455 00:53:51
274 144 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 144 00:29:51
563 389 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI N 389 00:47:14
418 266 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 266 00:40:08
497 334 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 334 00:43:47
110 71 Heigo Puurand 1982       M 71 00:24:01
129 48 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 48 00:24:34
539 365 Svea Puusepp 1970       N 365 00:45:56
128 81 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 81 00:24:32
714 207 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM M 207 01:14:20
174 79 Krista Raid 1971       N 79 00:26:00
63 16 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED N 16 00:22:37
542 368 Jaana Rajamäe 1981       N 368 00:46:00
272 142 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 142 00:29:47
489 328 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 328 00:43:28
732 519 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 519 01:27:22
1 1 Krister Randver 1987       M 1 00:16:20
668 192 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 192 00:58:31
572 397 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 397 00:47:47
433 277 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 277 00:40:46
281 150 Kristiina Raudsepp 1979       N 150 00:30:05
524 353 Piia Raudsepp 1969       N 353 00:45:09
470 310 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL N 310 00:42:44
350 206 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 N 206 00:36:21
114 41 Triin Rebane 1989       N 41 00:24:07
423 270 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 270 00:40:28
644 186 Jeffrey Redondo 1989     ALGA M 186 00:54:17
475 315 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD N 315 00:42:52
20 18 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 18 00:19:55
258 126 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER M 126 00:29:03
488 327 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 327 00:43:26
77 24 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 24 00:23:09
566 392 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 392 00:47:27
12 12 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 12 00:18:54
444 286 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO N 286 00:41:29
330 192 Mirje Roasto 1985       N 192 00:34:33
132 83 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 M 83 00:24:43
34 28 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 28 00:21:10
89 29 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 29 00:23:35
175 80 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 80 00:26:00
141 55 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 55 00:25:06
276 146 Sirle Romanenko 1978     THORN ENGINEERING N 146 00:29:55
199 106 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 106 00:26:53
201 107 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 107 00:27:00
306 135 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere M 135 00:32:05
481 320 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 320 00:43:07
584 407 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 407 00:48:34
98 65 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 65 00:23:45
17 15 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS M 15 00:19:39
231 119 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP M 119 00:27:54
167 73 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI N 73 00:25:47
586 408 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 408 00:48:37
416 263 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 263 00:40:01
636 185 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    M 185 00:53:34
280 149 Anu Ruuven 1969
    N 149 00:30:05
490 329 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 329 00:43:29
718 510 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 510 01:16:33
609 427 Marianne Saar 1979       N 427 00:51:00
152 90 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL M 90 00:25:28
484 323 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 323 00:43:10
42 33 Egemen Sabah 1991     ALGA M 33 00:21:25
483 322 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 322 00:43:09
26 5 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL N 5 00:20:34
156 68 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 68 00:25:34
723 514 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 514 01:19:02
127 47 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 47 00:24:28
323 185 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 185 00:34:01
702 202 Silver Salben 1989     RIK3 M 202 01:07:11
241 120 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 120 00:28:18
391 244 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 244 00:38:30
555 381 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 N 381 00:46:52
208 110 Ali Samieipour 1980
Harju maakond
  FORREST GUMP M 110 00:27:08
713 206 Vadim Samson 1979
  AADAMAD JOOKSUS M 206 01:13:51
179 81 Siia Sannik 1983       N 81 00:26:07
631 447 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD N 447 00:52:25
743 215 Edgar Sarap 1986     RX METSAS M 215 02:19:51
432 276 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 276 00:40:44
386 239 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 239 00:38:18
375 229 Anneli Schults 1967     PMA TEINE N 229 00:37:54
278 131 Jaan Schults 1965       M 131 00:29:58
664 473 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED N 473 00:57:25
388 241 Eike Sein 1966
  MAAST LAHTI N 241 00:38:21
106 70 Priit Selg 1977     LINCONA MEESTEBÄND M 70 00:23:58
36 29 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 29 00:21:12
385 238 Evelin Selmet 1983
    N 238 00:38:17
369 222 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 223 00:37:20
499 335 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA N 335 00:43:51
526 355 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G N 355 00:45:16
728 517 Piret Sepp 1979     KVALITET N 517 01:24:10
678 195 Sergei Serbin 1962     HORNETS M 195 01:00:01
422 269 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 269 00:40:19
652 464 Liana Šestak 1991     TEAM SR N 464 00:55:08
645 187 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 187 00:54:17
709 504 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 504 01:10:00
153 63 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 63 00:25:28
395 248 Häli Siimaste 1968     EASY N 248 00:38:38
382 236 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 236 00:38:13
264 137 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 137 00:29:18
120 43 Maia Sinajeva 1988       N 43 00:24:17
320 182 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI N 182 00:33:39
69 19 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD N 19 00:22:49
101 35 Anita Sokolova 1987       N 35 00:23:49
150 61 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 61 00:25:20
301 167 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA N 167 00:31:27
624 441 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 441 00:51:55
43 10 Teele Soopalu 1994       N 10 00:21:25
509 342 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 342 00:44:28
598 418 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 418 00:49:49
76 23 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 23 00:23:05
619 437 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 437 00:51:37
578 402 Jana Stepanova 1991       N 402 00:48:18
630 446 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X N 446 00:52:22
130 49 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD N 49 00:24:36
477 317 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 317 00:42:59
367 221 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 221 00:37:19
446 287 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 287 00:41:32
504 339 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 339 00:44:10
675 481 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD N 481 00:59:46
710 505 Teelika Sutov 1979     KVALITET N 505 01:11:05
285 153 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA N 153 00:30:29
401 253 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 253 00:39:07
530 359 Aire Suurkuusk 1966       N 359 00:45:29
224 106 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 106 00:27:39
10 10 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 10 00:18:17
398 251 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD N 251 00:38:45
219 103 Diana Talpsepp 1994       N 103 00:27:28
2 2 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 2 00:16:44
704 203 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 203 01:08:00
321 184 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 184 00:33:40
468 308 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 308 00:42:41
601 421 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 421 00:50:08
327 189 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 189 00:34:13
736 522 Kristel Tamme 1986     VABA LEHM N 522 01:32:45
466 306 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD N 306 00:42:38
655 190 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 190 00:55:55
532 172 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 172 00:45:40
596 416 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 416 00:49:45
45 11 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 11 00:21:29
491 330 Häli Tarum 1987     HKO N 330 00:43:34
740 526 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N