Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (3. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 711 Naisi: 501 Mehi: 210
Koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus
387 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport 00:39:09
192 Hillar Aasa 1966       00:26:57
45 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:21:25
436 Monika Aaslaid 1951     PIRITA 00:41:38
567 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:42
542 Jette Aasumäe 1990     2RTK 00:46:31
618 Lili Aasumäe 1964       00:53:30
131 Anne Aaver 1971
  ABB WOL 00:24:53
289 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY 00:32:02
318 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:35:43
234 Annika Abner 1985       00:28:37
594 Ilze Abola 1978     KES TEGI? 00:51:09
211 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING 00:27:41
86 Anet Adamson 1993     SINILINNUD 00:23:13
64 Jüri Aganitš 1988     RIK2 00:22:30
325 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA 00:36:32
40 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:21:19
8 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:18:17
634 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM 00:55:31
460 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:42:29
535 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- 00:46:12
293 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:32:15
279 Seyed Arman Alavirad 1983     FORREST GUMP 00:30:50
150 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD 00:25:31
162 Andres Aller 1979       00:25:48
111 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:23:57
462 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:42:35
521 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:45:15
419 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD 00:40:46
537 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA 00:46:15
486 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD 00:44:04
359 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:38:00
324 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:36:25
79 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:23:03
142 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:25:18
20 Maksim Antonov 1993       00:19:55
121 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ 00:24:32
273 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 00:30:32
316 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:35:39
182 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS 00:26:39
33 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE 00:20:55
608 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID 00:52:24
448 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:42:00
292 Kadri Arumetsa 1991     HKO 00:32:15
283 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR 00:31:20
425 Ave Aun 1970     RX METSAS 00:41:03
198 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:27:06
187 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G 00:26:48
520 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA 00:45:13
684 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X 01:13:14
574 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI 00:49:26
707 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 01:50:01
483 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:43:42
241 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS 00:28:45
68 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 00:22:47
175 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI 00:26:23
579 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER 00:50:00
265 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 00:29:54
284 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:31:32
345 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA 00:37:34
692 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA 01:18:17
456 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER 00:42:19
151 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES 00:25:32
378 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA 00:38:36
74 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN 00:22:57
422 Kristiina Elden 1976
  ESTNO 00:40:56
288 Reet Ellermaa 1962       00:31:56
287 Riho-Rene Ellermaa 1963       00:31:56
354 Edith End 1976
  HARKU KIIRED 00:37:52
327 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:36:36
298 Annika Ennok 1979       00:33:15
296 Indrek Erin 1983       00:32:36
519 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges 00:45:13
178 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING 00:26:29
185 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:26:46
402 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH 00:39:46
479 Kristel Filippov 1974     BUSINESS INTELLIGENCE 00:43:36
681 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA 01:11:07
624 Frederika Frank 1977     RADEMARID 00:54:19
595 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:51:09
285 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:31:36
257 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA 00:29:40
551 Natalja Gapon 1970     HORNETS 00:47:08
417 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO 00:40:39
656 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE 01:01:00
708 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 02:01:20
495 Anni Granström 1988     KRISTIINELA 00:44:18
141 James Gray 1978     PLAYTECH 00:25:15
601 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:51:51
644 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER 00:57:34
286 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI 00:31:42
476 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:43:24
277 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! 00:30:42
62 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:22:29
303 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS 00:33:54
525 Anni Hanst 1993     MATKK 00:45:33
108 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD 00:23:55
269 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:30:02
232 Signe Haug 1977
  RIK1 00:28:33
238 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA 00:28:42
155 Rasmus Heinla 1985     KVALITET 00:25:38
310 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA 00:35:05
134 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA 00:25:02
254 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA 00:29:27
329 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:36:41
347 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD 00:37:35
348 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS 00:37:35
106 Einar Hillep 1970
    00:23:52
38 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:21:15
200 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:27:10
534 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA 00:46:00
385 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:38:59
330 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI 00:36:42
360 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED 00:38:00
543 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE 00:46:32
35 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ 00:21:08
116 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD 00:24:14
373 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:38:30
627 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO 00:54:36
372 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI 00:38:26
587 Marek Ilves 1974     2RTK 00:50:30
667 Ülle Ilves 1953
  TAI 01:03:36
396 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD 00:39:31
461 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:42:34
27 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:20:25
80 Ülle Jakobson 1968
    00:23:03
424 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:41:00
438 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    00:41:43
428 Aivi Järve 1978
  GREINER 00:41:08
326 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    00:36:36
295 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:32:33
132 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI 00:25:00
606 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD 00:52:20
499 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:44:34
569 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 00:48:48
658 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 01:01:03
171 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN 00:26:18
145 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA 00:25:24
575 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY 00:49:29
409 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:40:09
124 Elise Joonas 1990     PMA TEINE 00:24:35
505 Tiit Jors 1968
    00:44:51
100 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 00:23:46
585 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 00:50:23
338 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED 00:37:10
561 Luule Jürisson 1949     PIRITA 00:48:06
458 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:42:25
473 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:43:20
615 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID 00:52:58
81 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI 00:23:04
471 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD 00:43:13
123 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN 00:24:34
609 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID 00:52:26
217 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK 00:27:50
589 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA 00:50:55
367 Peeli Kadastu 1968     EASY 00:38:10
557 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH 00:47:50
566 Keiti-Katriin Käige 1997       00:48:41
523 Merike Kalam 1954     PIRITA 00:45:22
314 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS 00:35:31
341 Pille Kalda 1982
  TAI 00:37:22
420 Marjaane Kalf 1977       00:40:51
516 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY 00:45:10
556 Ester Kallas 1960       00:47:49
334 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR 00:37:04
280 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED 00:30:54
235 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL 00:28:38
356 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS 00:37:58
670 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT 01:04:04
161 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL 00:25:48
337 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:37:09
313 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI 00:35:21
143 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit 00:25:21
625 Kaarel Kärmas 1989     JOOKSURÕÕM 00:54:23
403 Kadri Karner 1986       00:39:50
463 Kadri Kärner 1970
    00:42:35
599 Terje Karp 1961     MATKK 00:51:35
592 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA 00:51:03
365 Jane Karpin 1986       00:38:04
83 Roland Karro 1988     ABB BOMBSQUAD 00:23:12
213 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING 00:27:45
32 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:20:55
502 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:44:43
558 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:47:53
70 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:22:49
339 Lemmi Käsper 1966       00:37:13
640 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:56:37
300 Tiina Kell 1977       00:33:31
14 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:19:04
52 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:21:52
512 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:45:01
488 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G 00:44:06
189 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty 00:26:54
195 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! 00:27:03
361 Katrin Kiisk 1980     GREINER 00:38:01
92 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:23:20
694 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET 01:19:31
309 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:34:51
437 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI 00:41:38
386 Kelly-Cärolin Kikas 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:39:08
223 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED 00:28:03
650 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G 00:59:07
158 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON 00:25:45
233 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   00:28:35
165 Juhan Klementi 1987     RUNANGO 00:25:56
444 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:41:53
590 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:50:56
56 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON 00:22:12
617 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:53:21
446 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:41:58
363 Kadri Kokla 1965     GASELLID 00:38:03
408 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB 00:40:07
375 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED 00:38:33
547 Kaspar Kolk 1990       00:46:57
509 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD 00:44:56
646 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR 00:58:06
85 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING 00:23:13
78 Meelis Konsa 1976     RUNANGO 00:23:03
149 Triin Konsap 1983     RUNANGO 00:25:29
517 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS 00:45:10
696 Avo Kont 1979
  SKY PLUS 01:20:01
351 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:37:46
94 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:23:34
679 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED 01:08:49
77 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:23:02
349 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM 00:37:38
95 Aleksandr Korotajev 1991       00:23:36
7 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY 00:18:14
563 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:48:31
239 Indrek Kose 1979
  FAZER 00:28:43
219 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED 00:27:52
260 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:29:44
275 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM 00:30:34
214 Inessa Kozenko 1964     FIVE X 00:27:46
176 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY 00:26:24
180 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:26:38
190 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    00:26:55
301 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    00:33:43
91 Karel Krist 1978
    00:23:20
401 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID 00:39:42
202 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA 00:27:10
177 Raili Kruusmaa-Moks 1982       00:26:26
544 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI 00:46:34
267 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:29:56
264 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM 00:29:53
622 Piret Kukebal 1974       00:54:09
139 Kaili Kukumägi 1980
    00:25:11
67 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD 00:22:45
208 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 00:27:25
433 Lauri Kurel 1995     RIK1 00:41:25
514 Aivi Kurim 1965     MINE METSA 00:45:10
659 Pille Kurnitski 2004       01:01:08
649 Vivika Kurnitski 1969       00:59:03
47 Pavel Kuroptev 1992     ALGA 00:21:38
490 Heilika Kutsch 1981     RIK2 00:44:07
90 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:23:19
147 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD 00:25:27
591 Eve Küün 1961     RTK3 00:51:00
407 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED 00:40:05
616 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:53:02
630 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:55:13
489 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD 00:44:07
19 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:19:55
37 Andzei Kuznets 1969     HORNETS 00:21:15
698 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 01:21:15
179 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:26:36
391 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND 00:39:14
637 Märt Laanemets 1969       00:56:00
421 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL 00:40:54
1 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:16:56
26 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH 00:20:24
29 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:20:30
163 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI 00:25:51
526 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:45:36
18 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:19:49
381 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA 00:38:41
76 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:23:00
167 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD 00:26:01
709 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA 04:45:06
469 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID 00:43:04
251 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD 00:29:24
328 Ilse Laur 1957
    00:36:40
248 Triin Laur 1988       00:29:21
705 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 01:37:11
390 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport 00:39:09
687 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport 01:15:45
389 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport 00:39:09
668 Maire Lember 1967     MATKK 01:03:46
366 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI 00:38:09
598 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:51:16
382 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS 00:38:43
31 Andreas Leznevsky 1975       00:20:36
412 Katrin Ligi 1973     EASY 00:40:31
246 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD 00:29:03
559 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID 00:47:57
255 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 00:29:28
291 Tambet Liiv 1990       00:32:12
174 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI 00:26:23
129 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE 00:24:50
263 Everiin Lill 1995     PMA TEINE 00:29:53
572 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS 00:49:08
528 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:45:42
63 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? 00:22:30
46 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? 00:21:35
299 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:33:27
689 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:16:39
374 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L 00:38:33
336 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED 00:37:07
511 Vahur Loo 1988     LIHULA WILSON 00:44:58
498 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:44:28
466 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD 00:42:48
99 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:23:45
17 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:19:48
122 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:24:33
434 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES 00:41:34
416 Inga Luks 1975     PMA TEINE 00:40:39
380 Margit Lunt 1971       00:38:40
671 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED 01:04:23
15 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS 00:19:31
635 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED 00:55:55
603 Inge Luuk 1982
  2RTK 00:51:53
41 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI 00:21:21
508 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED 00:44:55
210 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH 00:27:35
51 Kadri Madison 1975     MAASIKAS 00:21:50
358 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:37:58
451 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI 00:42:02
548 Annela Maidla 1976     KES TEGI? 00:47:03
570 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:52
464 Merle Maisla 1979       00:42:35
102 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY 00:23:48
663 Mait Makkar 1974
  RIK3 01:02:12
581 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI 00:50:01
304 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI 00:34:00
683 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED 01:12:47
450 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:42:02
429 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:41:10
690 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR 01:17:25
22 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD 00:20:09
633 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED 00:55:25
629 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:54:42
268 Madis Maripuu 1970
    00:29:58
261 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER 00:29:46
244 Maido Märss 1987     ROOSA PANTER 00:28:49
503 Maarika Masikas 1991     MINE METSA 00:44:46
441 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:41:48
226 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:28:15
21 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO 00:20:08
13 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:18:54
611 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL 00:52:48
245 Mariliis Mehik 1996       00:29:02
82 Veiko Meltsas 1974
    00:23:10
160 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY 00:25:46
249 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:29:22
632 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:55:24
501 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE 00:44:40
691 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 01:18:02
53 Janek Minnik 1974     SKODA LAAGRI 00:21:55
610 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB 00:52:32
399 Elari Moks 1981       00:39:39
406 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:40:02
507 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:44:53
206 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING 00:27:19
676 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA 01:06:50
55 Sander Muhu 1982     RX METSAS 00:22:06
628 Anne Murd 1973
  TAI 00:54:39
478 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:43:34
276 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:30:42
711 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT 21:01:00
253 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID 00:29:27
148 Einar Namme 1965
    00:25:28
706 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO 01:46:00
308 Nele Narme 1993     THE BEST! 00:34:27
404 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD 00:39:50
93 Martin Nelis 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:23:27
645 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA 00:57:59
515 Anastasia Niitmets 1994       00:45:10
247 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND 00:29:14
393 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB 00:39:20
614 Anzela Nõmmsalu 1984       00:52:53
584 Kristina Noor 1973
  PÄIKESELAPSED 00:50:17
42 Ants Noot 1969
  KES TEGI? 00:21:21
105 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD 00:23:52
333 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:37:01
323 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN 00:36:16
168 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD 00:26:13
25 Katerina Ojandi 1992     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:20:24
220 Kaido Ojaperv 1974
    00:27:56
224 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS 00:28:13
578 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER 00:49:58
153 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:25:34
621 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:54:00
494 Anne-Mari Orgla 1992     SÄRASILMAD 00:44:17
204 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID 00:27:13
229 Jelena Osminko 1986     STORZ ELEKTROONIKA 00:28:27
631 Reet Otsus 1987     VABA LEHM 00:55:17
154 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO 00:25:37
702 Maia Ottep 1978     RIK1 01:30:40
682 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 01:12:02
678 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL 01:08:44
128 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY 00:24:46
675 Tiina Paalberg 1946     PIRITA 01:06:41
87 Märt Pais 1970     TELEGRUPP 00:23:17
704 Urmo Paju 1989       01:36:12
281 Daaniel Markus Pajupuu 2010       00:30:55
135 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY 00:25:04
666 Lemme Palmet 1980
  HKO 01:03:29
319 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:35:50
30 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:20:32
172 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS 00:26:22
549 Nele Paluste 1982       00:47:07
443 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD 00:41:50
242 Ilme Parik 1963       00:28:46
427 Angelika Park 1982     MINE METSA 00:41:05
184 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:26:45
120 Kristjan Part 1992     LINCONA SEGABÄND 00:24:32
271 Kadri Pärtel 1991       00:30:12
4 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:18:00
673 Julia Passetsnik 1988     FIVE X 01:05:03
648 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:58:56
322 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:36:08
710 Helen Pavlov 1981
  VIA 3L 18:07:48
36 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:21:09
181 Piia Pedras 1979       00:26:38
240 Tuuli Pedras 1979       00:28:44
243 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:28:46
114 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED 00:24:01
43 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL 00:21:24
532 Lada Peikre 1963       00:45:56
311 Kaja Pellis 1966
    00:35:12
225 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM 00:28:13
487 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL 00:44:05
231 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ 00:28:32
664 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 01:02:15
274 Jevgenia Petrova 1986       00:30:34
435 Viljar Pihelgas 1972       00:41:37
477 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS 00:43:25
215 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED 00:27:46
568 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA 00:48:43
197 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE 00:27:05
199 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:27:08
104 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO 00:23:52
562 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- 00:48:18
653 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:59:30
582 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:50:03
529 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:45:44
500 Kadri Pius 1996
Harju maakond
ABB ABB power team 00:44:36
593 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:51:03
196 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM 00:27:04
701 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS 01:29:19
89 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:23:18
350 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI 00:37:41
119 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:24:25
138 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 00:25:07
66 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY 00:22:44
583 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! 00:50:17
432 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS 00:41:24
693 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO 01:18:28
439 Triin Post 1983     FAZER 00:41:44
278 Jelena Praakel 1984     VIA 3L 00:30:45
256 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:29:33
455 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G 00:42:17
203 Elen Preimann 1980     HKO 00:27:10
6 Henry Prits 1980
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:18:02
452 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL 00:42:14
613 Reet Puhm 1973     RTK3 00:52:50
541 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   00:46:31
643 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI 00:57:31
370 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA 00:38:20
674 Olesja Puumeister 1983
  SMIT 01:05:07
222 Heigo Puurand 1982       00:28:02
115 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED 00:24:03
540 Svea Puusepp 1970       00:46:31
510 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE 00:44:57
188 Krista Raid 1971       00:26:53
49 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED 00:21:45
418 Jaana Rajamäe 1981       00:40:45
250 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:29:22
538 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:46:26
700 Eneken Rand 1967
  ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 01:29:05
302 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:33:53
655 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 01:00:00
368 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL 00:38:17
513 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:45:09
312 Kristiina Raudsepp 1979       00:35:14
475 Piia Raudsepp 1969       00:43:21
492 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:44:14
415 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 00:40:37
113 Triin Rebane 1989       00:23:59
527 Jeffrey Redondo 1989     ALGA 00:45:36
560 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD 00:48:00
191 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING 00:26:57
65 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:22:31
258 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER 00:29:42
352 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO 00:37:46
59 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:22:21
413 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:40:33
16 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS 00:19:39
484 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO 00:43:51
531 Mirje Roasto 1985       00:45:54
207 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 00:27:25
75 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:22:59
137 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:25:06
136 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:25:04
125 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN 00:24:37
205 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP 00:27:13
156 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:25:39
193 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:27:00
183 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:26:43
398 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:39:38
107 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:23:53
57 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS 00:22:16
166 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP 00:26:00
586 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR 00:50:24
480 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI 00:43:36
376 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD 00:38:34
321 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID 00:36:01
88 Elo Rüütel 1978     RTK3 00:23:18
411 Anu Ruuven 1969
    00:40:29
493 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI 00:44:15
638 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 00:56:11
536 Marianne Saar 1979       00:46:12
109 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL 00:23:55
228 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY 00:28:17
60 Egemen Sabah 1991     ALGA 00:22:27
414 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:40:34
28 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:20:26
237 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:28:41
660 Karin Sahar-Lambinen 1987       01:01:43
170 Silvia Saks 1989     MAASIKAS 00:26:18
282 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL 00:31:01
58 Silver Salben 1989     RIK3 00:22:17
262 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:29:52
388 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:39:09
602 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 00:51:53
657 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP 01:01:00
164 Siia Sannik 1983       00:25:56
552 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD 00:47:36
394 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:39:26
565 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI 00:48:39
343 Anneli Schults 1967     PMA TEINE 00:37:28
468 Jaan Schults 1965       00:43:01
564 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED 00:48:37
397 Eike Sein 1966
  MAAST LAHTI 00:39:31
112 Priit Selg 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:23:58
12 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS 00:18:42
369 Evelin Selmet 1983
    00:38:18
379 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:38:39
459 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA 00:42:28
252 Taavi Sepp 1974
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:29:24
680 Sergei Serbin 1962     HORNETS 01:09:20
482 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD 00:43:39
661 Liana Šestak 1991     TEAM SR 01:01:44
146 Parham Shams Ghahfarokhi 1990     FORREST GUMP 00:25:27
290 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA 00:32:08
672 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 01:05:00
159 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS 00:25:45
340 Häli Siimaste 1968     EASY 00:37:15
405 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS 00:39:56
140 Stina Silluste 1993     SINILINNUD 00:25:13
127 Maia Sinajeva 1988       00:24:43
377 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI 00:38:35
605 Simmo Sirel 1990     NAKSITRALLID 00:52:12
48 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD 00:21:45
126 Anita Sokolova 1987       00:24:43
431 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD 00:41:16
524 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA 00:45:31
573 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G 00:49:23
97 Teele Soopalu 1994       00:23:41
331 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS 00:36:50
491 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:44:09
157 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO 00:25:43
294 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA 00:32:17
651 Jana Stepanova 1991       00:59:09
654 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X 00:59:38
54 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD 00:22:04
539 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:46:28
332 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA 00:36:53
453 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA 00:42:16
470 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR 00:43:04
576 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:49:34
259 Teelika Sutov 1979     KVALITET 00:29:43
297 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA 00:33:07
353 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED 00:37:52
518 Aire Suurkuusk 1966       00:45:12
194 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO 00:27:00
2 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:17:03
335 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD 00:37:06
504 Diana Talpsepp 1994       00:44:47
3 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:31
636 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP 00:55:59
216 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS 00:27:48
72 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:22:52
641 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:56:50
364 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM 00:38:03
357 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD 00:37:58
346 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:37:35
577 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:49:44
553 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID 00:47:37
34 Triin Tartes 1991     ELISA 5G 00:21:02
665 Häli Tarum 1987     HKO 01:02:55
449 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:42:00
317 Astra Teede 1978     123 LÄKS! 00:35:43
117 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE 00:24:15
344 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE 00:37:34
96 Richard Teppart 1991     RIK1 00:23:39
130 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:24:52
395 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA 00:39:28
61 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- 00:22:28
669 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS 01:04:00
447 Krista Tiitsen 1970     MATKK 00:41:59
619 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:53:38
652 Marren Tiivits 1993     KIIREM KUI 5G 00:59:10
266 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:29:56
230 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO 00:28:31
9 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:18:25
442 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:41:49
703 Angela Tirp 1992
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 01:34:25
320 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:35:55
620 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:53:46
597 Merily Toiger 1996     THE BEST! 00:51:14
152 Tarmo Toiger 1979       00:25:34
550 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:47:08
699 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 01:24:46
73 Katrin Tõnupärt 1980
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:22:57
426 Marika Toom 1970     ABB WOL 00:41:03
410 Ragna Toom 1953     PMA TEINE 00:40:22
186 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:26:48
133 Tuuli Tooming 1978       00:25:00
642 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:57:12
626 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL 00:54:35
571 Tatiana Totskaya 1985       00:48:59
236 Ruth Trääder 1979
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:28:41
662 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD 01:02:05
270 Kaire Truu 1974       00:30:11
677 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 01:07:23
10 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 00:18:25
392 Virge Tumm 1971     2RTK 00:39:19
101 Freddi Turmann 1992     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:23:46
430 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED 00:41:11
209 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:27:33
639 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA 00:56:21
580 Killi Ummelas 1963
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   00:50:00
555 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD 00:47:40
110 Liina Urb 1986     LIBLEKAD 00:23:57
306 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 00:34:09
454 Virge Urke 1971       00:42:17
118 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:24:22
467 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS 00:42:53
342 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:37:26
272 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:30:30
472 Ants Uus 1974
  DECOLAND 00:43:15
465 Inessa Uus 1977
  DECOLAND 00:42:42
506 Grete Uustal 1995
Tartu maakond
Nortal AS   00:44:51
647 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA 00:58:36
533 Marin Vaher 1977     TAI 00:45:59
457 Jana Vahter 1971
    00:42:24
383 Erika Vahtmäe 1980     STORZ A-TEAM 00:38:45
596 Reet Vaiga 1951       00:51:12
44 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    00:21:24
71 Rein Vaimel 1982       00:22:50
212 Laine Vain 1983     HARKU PEO 00:27:44
39 Taniel Vain 1987     HARKU PEO 00:21:16
497 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI 00:44:25
371 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:38:25
173 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:26:23
103 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:23:51
546 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON 00:46:54
530 Toomas Väljaots 1961     ELETAL SERVIIS 00:45:45
554 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO 00:47:38
84 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD 00:23:13
604 Getter Valner 1996     ABB BOMBSQUAD 00:52:08
50 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:21:46
481 Kristi Värk 1980       00:43:37
305 Kristjan Värv 1978     PUHAS ENERGIA 00:34:00
612 Uku Vasemägi 1991     GASELLID 00:52:48
24 Martin Vedler 1989     SMIT 00:20:24
5 Tanel Veeleid 1972       00:18:01
227 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:28:16
355 Krista Veerme-Tamla 1979     KVALITET 00:37:56
11 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 00:18:34
695 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS 01:20:00
445 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM 00:41:54
623 Heivi Veli 1973     VIA 3L 00:54:18
496 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID 00:44:20
221 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:28:00
98 Valerii Verozub 1993     ALGA 00:23:42
144 Raili Vesberg-Pikk 1982
    00:25:24
384 Raivo Videvik 1981     ROOSA PANTER 00:38:52
218 Andres Viia 1976     ESTNO 00:27:50
588 Brent-Silvester Viin 1992       00:50:38
307 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD 00:34:14
607 Marianna Viirsaar 1987     KÄIB KÜLL 00:52:23
474 Riina Vilbiks 1963
    00:43:20
69 Marek Vilgats 1979     KIIRELT TÄPIKS 00:22:47
522 Jaanis Vilimäe 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:45:16
688 Triin Viljamaa 1984       01:16:02
201 Veiko Villo 1987     RIK3 00:27:10
697 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 01:20:46
545 Kirsti Vinni 1996     NAKSITRALLID 00:46:37
23 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD 00:20:23
440 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:41:48
400 Raili Volmer 1988     RADEMARID 00:39:39
315 Julia Vuhk Vuht 1973       00:35:36
169 Ahti Vuks 1972
  --DIGIPRINT-- 00:26:14
600 Albina Waren 1994       00:51:47
686 Jevgeni Zadonski 1951       01:15:04
685 Oksana Zadonski 1964
    01:14:57
485 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY 00:43:53
423 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS 00:41:00
362 Jelena Zuravel 1981     MEGAHERTZ 00:38:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...