Avaleht Toimumas 22. TERVISEJOOKS JA KÕND (1. etapp - Nõmme Spordikeskus)

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 203 Naisi: 155 Mehi: 48 Läbitud distants kokku: 812 km Aeg kokku: 141:58:02
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
5 Ilze Abola Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4 km Jooks 00:29:27
6 Riin Agur Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:29:53
7 Maria Alajõe Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4 km Jooks 00:28:27
11 Mari Andresen Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4 km Jooks 00:30:17
15 Maria Anton Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4 km Kõnd 00:46:40
16 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Jooks 00:22:05
17 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:32:05
20 Mari Arusoo Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Kõnd 00:50:18
21 Marit Aus Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4 km Jooks 00:25:29
22 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:33:44
33 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4 km Kõnd 00:33:17
26 Roman Bogdanovitš Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4 km Kõnd 00:37:33
32 Jelena Butajeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas Gaasikilpkonnad N 4 km Kõnd 00:38:43
36 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Jooks 00:36:04
39 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:47:23
40 Väino Ellamik Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4 km Jooks 00:33:37
671 Anne Erlach Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:34:20
47 Elena Fedorova Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4 km Kõnd 00:44:58
49 Laura Freivald-Heapost Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4 km Kõnd 01:12:41
52 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4 km Kõnd 00:37:25
57 Risto Heapost Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4 km Kõnd 01:15:15
61 Marily Hendrikson Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4 km Jooks 00:29:47
63 Mari Hiiemaa Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4 km Jooks 01:00:14
67 Siret Hinno Naine
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 4 km Kõnd 01:01:48
70 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4 km Jooks 00:31:33
68 Katrin Horn Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4 km Kõnd 00:44:41
69 Ave Horn-Kaha Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4 km Kõnd 00:44:10
77 Sirli Jakobson Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4 km Jooks 00:27:51
95 Emili Järv Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4 km Kõnd 00:47:09
80 Alar Jasner Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:55:58
82 Andrus Jauk Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4 km Kõnd 00:37:37
84 Liis Johanson Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4 km Kõnd 00:41:13
669 Karin Juhkam Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:42:04
99 Heigo Jürisoo Mees
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 4 km Kõnd 00:34:25
104 Margus Kaasik Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4 km Jooks 00:24:56
109 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4 km Kõnd 00:43:15
194 Liina Kägu Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4 km Kõnd 00:47:44
195 Karen Käis Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4 km Kõnd 01:12:55
110 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 01:17:13
114 Pille Kalda Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi   N 4 km Kõnd 00:51:49
120 Kadi-Kaisa Kaljuveer Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4 km Kõnd 00:55:21
121 Anary Kalme Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4 km Kõnd 00:48:12
122 Martti Kalvik Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4 km Kõnd 00:37:04
123 Triin Kand Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:59:06
128 Helin Karbus Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4 km Kõnd 01:00:52
196 Mihkel Kärg Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4 km Jooks 00:22:25
131 Laura Karindi Naine
Harju maakond
  ELKS N 4 km Kõnd 00:54:11
133 Liis Karolin Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 00:42:38
199 Katrin Kärpuk Naine
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4 km Jooks 00:27:43
136 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 4 km Jooks 00:28:19
141 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:29:46
144 Urmet Kesküla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4 km Jooks 00:23:04
145 Kristi Kibuvits Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4 km Kõnd 00:41:15
157 Bret Klemm Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 4 km Jooks 00:31:26
190 Kardon Kõiv Mees
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 4 km Jooks 00:18:31
161 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4 km Jooks 00:29:20
162 Kadri Konga Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:39:30
166 Kadri Kosk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Tiku ja Taku N 4 km Kõnd 00:48:35
171 Mari-Liis Kreis Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4 km Kõnd 00:42:33
172 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 00:49:06
175 Robert Kruuda Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4 km Jooks 00:20:07
179 Kristi Kull Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4 km Kõnd 01:00:23
180 Tiiu Kumar Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4 km Kõnd 00:42:58
183 Merli Kustmann Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4 km Jooks 00:24:33
201 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Kõnd 00:46:54
202 Eve Küün Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Kõnd 00:46:12
185 Kristel Kuurmaa Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4 km Kõnd 00:45:53
186 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Kõnd 00:37:25
210 Marika Kristi Lampi Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 4 km Jooks 00:28:09
211 Eva-Maria Lass Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4 km Jooks 00:57:18
216 Karl Patrik Lee Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4 km Jooks 00:28:25
217 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Jooks 00:38:28
667 Kairit Leibold Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4 km Kõnd 00:45:49
223 Laura Leotoots Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura N 4 km Kõnd 00:37:12
227 Mona Leppoja Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:24:58
228 Rainer Leppoja Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 4 km Kõnd 01:22:38
234 Gretelis Liländer Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4 km Jooks 00:25:56
236 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4 km Jooks 00:20:23
239 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4 km Jooks 00:23:22
664 Raul Lobanov Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4 km Jooks 00:24:23
246 Tiia Lorents Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4 km Kõnd 00:46:34
248 Merleen Lumiste Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:28:37
257 Lea Maarand Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4 km Jooks 00:55:59
292 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Kõnd 00:49:35
296 Mariko Männa Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Kõnd 00:36:07
299 Maido Märss Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4 km Jooks 00:21:57
266 Kadri Mats Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4 km Kõnd 00:44:00
267 Djan Matsova Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4 km Kõnd 00:46:06
268 Natalja Matvejeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4 km Kõnd 01:00:34
269 Sigrid Mehine Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:24:28
270 Katrin Meister Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4 km Kõnd 00:42:28
271 Jan Meresmaa Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4 km Kõnd 00:39:44
274 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4 km Kõnd 00:51:43
275 Fia Metsamägi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 00:40:47
280 Katrin Milva Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4 km Kõnd 00:35:51
301 Diana Mölder Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4 km Kõnd 00:40:28
302 Kristel Möls Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:25:58
283 Monika Montvila Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4 km Kõnd 00:40:14
291 Tiia Muul Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4 km Kõnd 00:48:16
305 Einar Namme Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:35:02
306 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Kõnd 00:43:40
317 Carlos Niitsoo Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4 km Jooks 00:27:39
318 Niina Nikitina Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Jooks 00:29:11
319 Veiko Nikolai Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4 km Kõnd 00:41:11
320 Svetlana Nikolajeva Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 01:12:50
327 Elena Obuhhova Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4 km Kõnd 00:43:44
339 Ave Paabel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4 km Kõnd 00:43:29
349 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4 km Jooks 00:24:39
404 Mairi Pärn Naine
Harju maakond
  M ja K N 4 km Kõnd 00:38:12
355 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 4 km Jooks 00:22:27
356 Liisa Pasieko Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4 km Jooks 00:32:20
362 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4 km Jooks 00:25:11
365 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4 km Kõnd 00:42:37
369 Teele Perve Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4 km Kõnd 00:47:09
371 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:36:01
665 Raigo Piibar Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4 km Kõnd 00:42:24
375 Andrea Piip Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4 km Kõnd 00:50:23
377 Taivi Pindis Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 4 km Jooks 00:32:09
378 Siiri Pirn Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4 km Jooks 00:24:06
379 Irene Ploom Naine
Harju maakond
  KS Planners N 4 km Jooks 00:24:52
397 Kristjan Põldaas Mees
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 4 km Kõnd 00:44:49
407 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Kõnd 00:44:42
384 Aile Pops Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4 km Kõnd 00:42:16
390 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Kõnd 00:46:12
410 Johanna Raamat Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4 km Jooks 00:26:16
411 Ralf Raaper Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4 km Jooks 00:29:22
413 Maarika Rahumeel Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:30:35
417 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4 km Kõnd 00:43:35
418 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4 km Kõnd 00:43:46
419 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4 km Jooks 00:34:01
420 Sigrid Rajalo Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4 km Kõnd 00:34:12
424 Jürgen Randma Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4 km Kõnd 00:45:20
426 Hendrick Rang Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4 km Jooks 00:29:23
429 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4 km Kõnd 00:44:24
430 Reelika Rebane Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4 km Jooks 00:36:41
431 Marilind Reemann Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4 km Jooks 00:51:41
434 Aaro Reinaru Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4 km Kõnd 00:45:37
435 Sigrid Reinvelt Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 4 km Jooks 00:23:55
436 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Jooks 00:26:13
437 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Kõnd 00:48:47
438 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Kõnd 00:51:31
446 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 4 km Kõnd 00:38:27
449 Tõnis Roossaar Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4 km Kõnd 00:42:57
450 Margit Rootsi Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4 km Jooks 00:28:27
453 Reela Rosin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4 km Kõnd 00:37:43
461 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4 km Kõnd 00:46:22
661 Eve-Ly Saluraid Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4 km Kõnd 01:19:06
479 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:25:17
483 Kristo Sepp Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Kõnd 00:38:55
484 Merje Liis Sepp Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4 km Jooks 00:28:44
486 Alle-Riin Siimo Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4 km Kõnd 00:44:23
491 Heidi Sild Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 4 km Kõnd 00:42:04
492 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4 km Kõnd 00:33:17
493 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4 km Kõnd 00:40:37
494 Edith Silm Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4 km Kõnd 00:41:13
495 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:44:41
525 Marge Šinkarev Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4 km Kõnd 00:42:13
498 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4 km Kõnd 00:41:47
504 Kristjan Sokk Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4 km Kõnd 06:32:13
507 Heiko Soodla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4 km Kõnd 00:38:22
510 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4 km Jooks 00:28:23
518 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Kõnd 01:19:15
521 Sigmar Suu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 4 km Jooks 00:23:46
529 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4 km Kõnd 00:46:26
535 Kadri Tammoja Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4 km Jooks 00:21:51
536 Betti Tamtik Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4 km Kõnd 00:46:19
576 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4 km Kõnd 01:09:07
666 Kadri Tartlan Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4 km Kõnd 00:42:27
543 Annika Teino Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4 km Kõnd 00:43:20
547 Alar Teras Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4 km Kõnd 00:45:10
548 Kalvi Tering Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4 km Jooks 00:33:01
670 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 4 km Kõnd 00:34:06
572 Triinu Tõkke Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4 km Kõnd 00:53:05
557 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4 km Kõnd 00:48:40
559 Tea Toom Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4 km Kõnd 00:36:22
561 Ursula Toomri Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4 km Kõnd 01:18:08
564 Kristin Truus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4 km Jooks 00:33:00
566 Vika Tšebotar Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4 km Jooks 00:24:36
580 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4 km Jooks 00:28:44
582 Gert Uiboaed Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4 km Jooks 00:21:40
584 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 4 km Kõnd 00:44:22
585 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:56:49
663 Ester Urbala Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4 km Kõnd 00:53:11
586 Lea Urgard Naine
Harju maakond
  Kersalu N 4 km Kõnd 00:44:22
587 Urmas Urgard Mees
Harju maakond
  Kersalu M 4 km Kõnd 00:42:53
645 Krista Üts Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4 km Jooks 00:31:47
641 Annika Vään Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4 km Jooks 00:25:41
594 Ita Vahi Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4 km Kõnd 00:34:55
595 Erika Vahtmäe Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4 km Kõnd 00:38:19
596 Mikk Vahtrus Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4 km Jooks 00:26:31
597 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4 km Kõnd 00:48:12
601 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4 km Jooks 00:26:23
602 Marek Vainola Mees
Harju maakond
LKB OÜ VÄLEDAD JALAD M 4 km Jooks 00:33:09
639 Heli Välba Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 4 km Kõnd 00:44:07
606 Katrin Valma Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4 km Kõnd 00:39:50
608 Kristiina Varblane Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4 km Kõnd 00:45:51
609 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Kõnd 00:36:00
617 Mairit Veedla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4 km Jooks 00:32:42
619 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:49:56
620 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4 km Jooks 00:42:37
624 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4 km Kõnd 00:45:17
628 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4 km Kõnd 00:36:33
634 Rando Visnapuu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium IT - It is M 4 km Jooks 00:45:55
Sulge

Tulemuse detailne info

...