Avaleht Toimumas 22. TERVISEJOOKS JA KÕND (3. etapp - Saunapunkt)

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 344 Naisi: 268 Mehi: 76 Läbitud distants kokku: 1450 km Aeg kokku: 248:28:07
Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
5 Ilze Abola Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km Jooks 00:29:20
6 Riin Agur Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km Kõnd 01:05:33
7 Maria Alajõe Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.2 km Jooks 00:28:41
11 Mari Andresen Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km Jooks 00:30:02
15 Maria Anton Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.2 km Jooks 00:25:09
16 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Jooks 00:39:50
17 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Jooks 00:31:22
19 Raido Marek Arro Mees
Harju maakond
ABB AS   M 4.2 km Muu 00:28:07
20 Mari Arusoo Naine
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.2 km Jooks 00:33:03
21 Marit Aus Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sporty Ladies N 4.2 km Jooks 00:27:29
22 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km Jooks 00:34:31
33 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km Kõnd 00:37:17
24 Rasmus Berens Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4.2 km Kõnd 01:11:36
26 Roman Bogdanovitš Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km Kõnd 00:37:14
28 Marina Borovkova Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Rändlinnud N 4.2 km Kõnd 00:38:51
30 Birgit Burring Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus N 4.2 km Jooks 00:46:32
31 Viktoria Burtin Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km Kõnd 00:55:01
32 Jelena Butajeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas Gaasikilpkonnad N 4.2 km Kõnd 00:39:49
36 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Jooks 00:54:32
37 Mirjam Helena Eerma Naine
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia N 4.2 km Jooks 00:25:44
39 Karmen Ekbaum Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Kõnd 00:46:41
40 Väino Ellamik Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km Jooks 00:35:12
671 Anne Erlach Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:41:52
45 Heddy Estam Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km Jooks 00:30:40
47 Elena Fedorova Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.2 km Kõnd 00:57:54
48 Karit Freienthal Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km Kõnd 00:48:38
49 Laura Freivald-Heapost Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km Kõnd 01:10:19
51 Helmi Ulrika Gomankova Naine
Harju maakond
  KS SniikidSniikrid N 4.2 km Jooks 00:31:16
52 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km Kõnd 00:38:39
71 Triinu Hänilane Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.2 km Kõnd 00:43:00
54 Kertu Hanni Naine
Harju maakond
Tallinna Muusika- ja Balletikool   N 4.2 km Kõnd 00:51:48
59 Hanna-Liis Heinla Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km Kõnd 00:53:08
662 Pille-Mai Helemäe Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km Kõnd 00:42:34
61 Marily Hendrikson Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.2 km Jooks 00:29:26
62 Peeter Hendrikson Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.2 km Jooks 00:21:55
63 Mari Hiiemaa Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km Kõnd 00:57:39
67 Siret Hinno Naine
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST N 4.2 km Kõnd 00:57:57
70 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.2 km Jooks 00:34:59
97 Liis Jääger Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km Kõnd 00:49:08
76 Kerttu Jaanimägi Naine
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 4.2 km Kõnd 00:55:44
77 Sirli Jakobson Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.2 km Jooks 00:33:07
80 Alar Jasner Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Kõnd 00:57:13
82 Andrus Jauk Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.2 km Kõnd 00:39:38
83 Monika Jeenas Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:46:16
84 Liis Johanson Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km Jooks 00:34:52
86 Timo Juhanson Mees
Harju maakond
  KS Nutikad M 4.2 km Kõnd 03:09:11
669 Karin Juhkam Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:42:57
98 Jane Jürgenson Naine
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus N 4.2 km Kõnd 01:53:47
99 Heigo Jürisoo Mees
Tartu maakond
Auroom OÜ   M 4.2 km Kõnd 00:34:26
100 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 4.2 km Kõnd 00:52:04
89 Igor Jurjev Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.2 km Jooks 00:26:45
101 Sulev Jürna Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.2 km Jooks 00:25:35
104 Margus Kaasik Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km Jooks 00:27:19
105 Merit Kaasik Naine
Harju maakond
Välisministeerium Tigutiim N 4.2 km Kõnd 00:45:51
106 Tea Kaasik Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.2 km Kõnd 01:18:45
107 Nadežda Kabrda Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.2 km Kõnd 00:47:30
109 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km Kõnd 00:46:41
194 Liina Kägu Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km Jooks 00:51:51
195 Karen Käis Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km Kõnd 00:45:58
110 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.2 km Jooks 00:15:47
111 Marju Kaivapalu Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4.2 km Jooks 00:30:25
113 Heino Kalberg Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Kõnd 00:38:47
672 Kairi Kaldur Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:37:40
120 Kadi-Kaisa Kaljuveer Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4.2 km Kõnd 00:47:09
121 Anary Kalme Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km Kõnd 00:50:24
122 Martti Kalvik Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.2 km Kõnd 00:52:27
123 Triin Kand Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Kõnd 00:48:29
127 Helen Kapp Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km Jooks 00:46:18
128 Helin Karbus Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km Jooks 00:27:56
196 Mihkel Kärg Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.2 km Jooks 00:25:31
131 Laura Karindi Naine
Harju maakond
  ELKS N 4.2 km Kõnd 00:44:40
132 Erik Marius Karlsen Mees
Harju maakond
  ELKS M 4.2 km Jooks 00:19:13
199 Katrin Kärpuk Naine
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.2 km Jooks 00:31:11
135 Eleri Kartau Naine
Harju maakond
ABB AS ABBsolutely Powerful N 4.2 km Kõnd 00:41:24
136 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad M 4.2 km Jooks 00:28:00
141 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:30:02
142 Ivika Kelder Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km Kõnd 00:49:36
144 Urmet Kesküla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura M 4.2 km Kõnd 00:42:39
145 Kristi Kibuvits Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Kõnd 01:25:15
153 Kaie Kivisilla Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km Kõnd 00:52:35
154 Deivi Kiviste Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:29:15
155 Heddy Klasen Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4.2 km Kõnd 00:44:37
157 Bret Klemm Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 4.2 km Jooks 00:28:07
189 Darvet Kõdar Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Kõnd 00:44:24
190 Kardon Kõiv Mees
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu M 4.2 km Jooks 00:34:37
161 Mirjam Kolga Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.2 km Jooks 00:26:24
162 Kadri Konga Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:47:20
165 Darja Kortšagina Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Kõnd 00:43:07
166 Kadri Kosk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Tiku ja Taku N 4.2 km Kõnd 00:47:25
168 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Kõnd 00:44:01
169 Aljona Kovadlo Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.2 km Kõnd 00:47:00
171 Mari-Liis Kreis Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km Jooks 00:36:31
172 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB AS ABB RetrofittEST M 4.2 km Kõnd 00:50:55
173 Karel Krist Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Jooks 00:22:25
174 Signe Kroll Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.2 km Kõnd 00:43:10
175 Robert Kruuda Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.2 km Kõnd 03:11:29
176 Krista Kruuse Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS N - Team Lincona N 4.2 km Kõnd 00:42:24
200 Kaidi Külaots Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Jooks 00:27:03
179 Kristi Kull Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.2 km Kõnd 00:44:35
180 Tiiu Kumar Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.2 km Kõnd 00:49:41
201 Anneli Kütt Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Kõnd 00:49:13
184 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB AS ABBRAKA N 4.2 km Jooks 00:43:59
186 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Kõnd 00:44:43
649 Hannes Laansalu Mees
Harju maakond
  ELAV LEGEND M 4.2 km Jooks 00:54:49
204 Laura Laaster Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.2 km Jooks 00:25:35
205 Artur Thomas Laherand Mees
Harju maakond
  RIK 2 M 4.2 km Kõnd 00:49:59
206 Marko Laigna Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV M 4.2 km Kõnd 00:30:17
211 Eva-Maria Lass Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.2 km Kõnd 00:57:46
212 Kadri Laube Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.2 km Jooks 00:25:30
217 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km Jooks 00:31:59
654 Kristiina Leht Naine
Harju maakond
  Revali Power N 4.2 km Jooks 00:25:09
218 Kairit Lehtpuu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Kõnd 00:44:58
667 Kairit Leibold Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.2 km Kõnd 00:51:35
222 Irina Leontšik Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 4.2 km Jooks 00:28:05
223 Laura Leotoots Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Laura N 4.2 km Jooks 00:39:49
225 Kairi Leppenen Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km Kõnd 00:37:46
227 Mona Leppoja Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Jooks 00:24:41
228 Rainer Leppoja Mees
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA M 4.2 km Kõnd 00:51:46
234 Gretelis Liländer Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km Kõnd 00:38:08
232 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Jooks 00:35:28
236 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km Jooks 00:26:45
237 Kersti Lindström Naine
Harju maakond
-
-
  N 4.2 km Jooks 00:41:02
239 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km Jooks 00:25:09
664 Raul Lobanov Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.2 km Kõnd 00:47:42
253 Laili Lõhmussaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Kindel Viisik N 4.2 km Kõnd 00:49:27
254 Kristi Lõoke Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km Kõnd 00:41:47
246 Tiia Lorents Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km Kõnd 00:47:45
249 Vahur Luts Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Jooks 00:32:00
250 Iivi Luuk Naine
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.2 km Jooks 00:32:06
257 Lea Maarand Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km Kõnd 00:47:40
292 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.2 km Kõnd 00:47:31
260 Maido Maiste Mees
Harju maakond
  SK Dünamo M 4.2 km Jooks 00:20:16
295 Talvike Mändla Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km Kõnd 00:43:44
296 Mariko Männa Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Kõnd 00:43:03
298 Kaia Männiste Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.2 km Jooks 00:32:58
263 Loreta Marrandi Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 4.2 km Jooks 00:25:16
299 Maido Märss Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km Jooks 00:30:57
265 Mari-Liis Matizen Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km Jooks 00:57:52
266 Kadri Mats Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.2 km Kõnd 00:58:55
267 Djan Matsova Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km Kõnd 00:57:24
268 Natalja Matvejeva Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km Kõnd 00:59:03
269 Sigrid Mehine Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km Jooks 00:26:06
270 Katrin Meister Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Kõnd 00:51:26
271 Jan Meresmaa Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km Jooks 00:28:33
272 Iris Meristo Naine
Harju maakond
Tallinna Linn   N 4.2 km Kõnd 01:15:27
273 Martin Meristo Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Jooks 01:15:27
274 Margit Mets Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.2 km Kõnd 00:44:28
275 Fia Metsamägi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Kõnd 00:40:54
276 Ille Metsla Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.2 km Jooks 00:35:19
277 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Jooks 00:40:26
280 Katrin Milva Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T&E duo N 4.2 km Kõnd 00:40:49
302 Kristel Möls Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:25:12
283 Monika Montvila Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km Kõnd 00:44:18
285 Triin Mulla Naine
Harju maakond
Välisministeerium Sportokoll N 4.2 km Kõnd 00:48:27
286 Anne Murd Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:54:13
290 Liisi Mustkivi Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Kõnd 00:42:49
291 Tiia Muul Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km Kõnd 00:42:23
305 Einar Namme Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Kõnd 00:39:54
306 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.2 km Jooks 00:20:28
308 Anu Nemvalts Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Jooks 00:29:11
310 Pelle Nepper Mees
Harju maakond
  Burger King 1 M 4.2 km Jooks 00:23:18
311 Arno Niidumaa Mees
Harju maakond
  Eleringi marjulised M 4.2 km Jooks 00:31:00
316 Harry Niitla Mees
Harju maakond
  KS Windwarriors M 4.2 km Jooks 00:23:44
317 Carlos Niitsoo Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km Jooks 00:24:02
319 Veiko Nikolai Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km Kõnd 00:44:35
320 Svetlana Nikolajeva Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Kõnd 00:48:33
323 Anne-Ly Normak Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km Kõnd 00:49:47
324 Katreen Nurk Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Kõnd 00:51:06
327 Elena Obuhhova Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.2 km Kõnd 00:52:43
332 Kristiina Omuk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4.2 km Jooks 01:13:48
333 Leigi Onga Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 7.3 km Jooks 00:23:47
642 Piret Õun Naine
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 4.2 km Jooks 00:28:24
643 Piret Õun Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:49:02
339 Ave Paabel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km Kõnd 00:47:52
340 Käthlin Paas Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km Jooks 00:36:58
341 Kaisa Pagil Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km Kõnd 00:52:05
402 Kadri Päll Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.2 km Kõnd 00:39:58
347 Anu-Maaja Pallok Naine
Harju maakond
Kultuuriministeerium   N 4.2 km Jooks 00:23:26
349 Kersti Palu Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Jooks 00:46:00
350 Silver Palu Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Jooks 00:21:38
403 Keesi Pära Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km Kõnd 00:50:26
353 Kristi Parker Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km Jooks 00:35:49
404 Mairi Pärn Naine
Harju maakond
  M ja K N 4.2 km Kõnd 00:42:11
354 Heidi Parts Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.2 km Kõnd 00:43:43
355 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad M 4.2 km Kõnd 00:45:45
356 Liisa Pasieko Naine
Harju maakond
  Burger King 2 N 4.2 km Jooks 00:31:15
361 Helen Peebu Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.2 km Kõnd 00:41:18
362 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Töömesilased N 4.2 km Jooks 00:33:07
364 Merle Peldes Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 4.2 km Jooks 00:30:11
365 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km Kõnd 00:54:13
368 Brigita Perm Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km Jooks 00:28:55
369 Teele Perve Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km Kõnd 00:48:30
371 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Jooks 00:43:18
373 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Jooks 00:29:00
665 Raigo Piibar Mees
Harju maakond
  ERR ühes taktis M 4.2 km Kõnd 00:53:44
375 Andrea Piip Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.2 km Jooks 00:37:33
377 Taivi Pindis Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi N 4.2 km Jooks 00:27:45
378 Siiri Pirn Naine
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.2 km Kõnd 00:43:02
379 Irene Ploom Naine
Harju maakond
  KS Planners N 4.2 km Jooks 00:26:10
380 Ere Ploomipuu Naine
Harju maakond
  PrunusDomestica N 4.2 km Kõnd 00:56:25
381 Lisette Ploomipuu Naine
Harju maakond
  PrunusDomestica N 4.2 km Kõnd 00:56:42
382 Priit Ploompuu Mees
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4.2 km Jooks 00:31:51
397 Kristjan Põldaas Mees
Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud M 4.2 km Jooks 00:35:52
398 Helina Põldemaa Naine
Harju maakond
  KS Nutikad N 4.2 km Kõnd 00:55:42
400 Anneli Põldra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP N 4.2 km Jooks 00:39:42
407 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Kõnd 00:47:02
384 Aile Pops Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km Kõnd 00:40:43
385 Liisa Pormeister Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.2 km Kõnd 00:45:47
388 Rauno Puhke Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaasi Samuraid M 4.2 km Jooks 00:28:36
389 Viivika Puik Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 5.5 km Kõnd 01:04:56
390 Maris Pulk Naine
Harju maakond
  RIK 2 N 4.2 km Kõnd 00:48:18
391 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Jooks 00:28:21
409 Evelin Raadik Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km Kõnd 00:50:29
410 Johanna Raamat Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Käib küll! N 4.2 km Jooks 00:31:57
412 Eva Raba Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.2 km Kõnd 00:43:26
413 Maarika Rahumeel Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.2 km Jooks 00:26:31
414 Riinu Rahuoja Naine
Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK ROTERMAMMI KLIINIK N 4.2 km Jooks 00:33:11
417 Ines Elisabeth Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.2 km Kõnd 00:59:04
418 Pirje Raidma Naine
Harju maakond
  (Kilp)konnad 4 N 4.2 km Kõnd 00:58:47
419 Anni Raie Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.2 km Kõnd 01:03:51
458 Henri Räim Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.2 km Jooks 00:35:33
420 Sigrid Rajalo Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad N 4.2 km Kõnd 00:41:45
424 Jürgen Randma Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Kõnd 00:57:09
426 Hendrick Rang Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Jooks 00:34:12
427 Annika Rannamets Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km Jooks 00:21:25
429 Kadri Raudsepp Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Jooks 00:31:43
430 Reelika Rebane Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4.2 km Jooks 00:34:23
433 Lembe Reiman Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 N 4.2 km Kõnd 00:37:14
434 Aaro Reinaru Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi M 4.2 km Kõnd 00:49:30
435 Sigrid Reinvelt Naine
Harju maakond
  SK Dünamo N 4.2 km Jooks 00:26:19
436 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Jooks 00:27:53
437 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Kõnd 00:46:01
438 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Kõnd 00:49:37
441 Mirje Roasto Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.2 km Jooks 00:52:23
443 Alan Rood Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ReM14 M 4.2 km Jooks 00:39:39
445 Grete Roop Naine
Harju maakond
  KS Not fast, just furious N 4.2 km Jooks 00:28:11
446 Jaana Roopa Naine
Harju maakond
Karl Bilder OÜ   N 4.2 km Kõnd 00:41:33
449 Tõnis Roossaar Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja M 4.2 km Kõnd 00:43:52
450 Margit Rootsi Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km Kõnd 00:51:31
453 Reela Rosin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km Kõnd 00:42:58
454 Marek Ross Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Kõnd 00:30:27
456 Kersti Rumm Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Jooks 00:50:30
460 Liisa Rüütel Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kõrge Pinge N 4.2 km Kõnd 00:18:34
461 Reili Rüütel Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Jooks 00:31:36
466 Heidi Saar Naine
Harju maakond
i Orange is the New Black N 4.2 km Kõnd 00:43:18
468 Reimu Saaremaa Mees
Harju maakond
    M 4.2 km Jooks 00:26:15
470 Naimi Saartson Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA JAH, saab ikka! N 4.2 km Kõnd 01:12:00
471 Helen Saks Naine
Harju maakond
  Hüpo ESG N 4.2 km Kõnd 00:35:19
524 Jana Šalamova Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana N 4.2 km Kõnd 00:39:01
661 Eve-Ly Saluraid Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km Kõnd 00:47:29
476 Eleri Savi Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 4.2 km Kõnd 00:42:22
477 Siret Schaer Naine
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas N 4.2 km Kõnd 01:10:00
479 Olle Selliov Mees
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Jooks 00:23:37
481 Eneken Sepa Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 4.2 km Jooks 00:42:09
483 Kristo Sepp Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Jooks 00:23:04
484 Merje Liis Sepp Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.2 km Jooks 00:26:48
485 Iris Sert Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
  N 4.2 km Jooks 00:28:21
486 Alle-Riin Siimo Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.2 km Kõnd 00:55:14
488 Renate Siitan Naine
Harju maakond
  Burger King 1 N 4.2 km Jooks 00:29:19
491 Heidi Sild Naine
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Heidi N 4.2 km Kõnd 03:16:41
492 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km Kõnd 00:37:17
493 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Pingevabad EISitarid N 4.2 km Kõnd 00:43:39
494 Edith Silm Naine
Harju maakond
KARKAT FASHION OU WOMEN´SECRET N 4.2 km Kõnd 00:43:08
495 Piret Simmo Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.2 km Kõnd 00:46:43
525 Marge Šinkarev Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km Kõnd 00:35:18
498 Katre Sirk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km Kõnd 00:36:01
499 Katrin Sirtse Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Kõnd 01:04:24
501 Hellu Smorodin Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Eesti Gaasi Ninjad N 4.2 km Jooks 00:25:22
523 Meeri Sõerd Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km Kõnd 00:54:06
504 Kristjan Sokk Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Taivi M 4.2 km Kõnd 01:12:12
506 Riina Soobik Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi MASO N 4.2 km Jooks 00:35:33
507 Heiko Soodla Mees
Harju maakond
Softsystems OÜ Softsystems Jana M 4.2 km Kõnd 00:43:05
509 Annika Soone Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Kiire Kõbla N 4.2 km Kõnd 01:03:10
510 Terje Soosaar Naine
Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ CATERPILLAR N 4.2 km Jooks 00:26:40
512 Pille-Riin Soots Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km Kõnd 00:53:07
515 Karoliina Sreiberg Naine
Harju maakond
  Hüpo Girls N 5.1 km Kõnd 01:02:16
516 Anna Stankova Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.2 km Kõnd 00:51:43
521 Sigmar Suu Mees
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim M 4.2 km Jooks 00:24:15
522 Nele Suursaar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km Kõnd 00:52:39
527 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Kõnd 00:45:30
528 Merle Sirje Tael Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.2 km Jooks 00:44:14
575 Kaisa Tähe Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Jooks 00:27:33
529 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Jooksvad arved N 4.2 km Kõnd 00:44:54
530 Annika Talijärv Naine
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.2 km Kõnd 00:47:10
531 Liina Talu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Mis mõttes, EISaa? N 4.2 km Kõnd 00:55:34
532 Andrus Tamm Mees
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4.2 km Kõnd 01:03:10
533 Evelin Tamm Naine
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.2 km Kõnd 00:49:25
535 Kadri Tammoja Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad N 4.2 km Jooks 00:21:12
536 Betti Tamtik Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Gaas põhja N 4.2 km Kõnd 00:53:29
576 Kaisa Tänover Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km Kõnd 01:11:50
577 Kristel Tänover Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km Kõnd 00:37:30
538 Liina Tarmisto Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Jooks 00:31:38
666 Kadri Tartlan Naine
Harju maakond
  ERR ühes taktis N 4.2 km Kõnd 00:44:29
540 Carmen Tau Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Reenergia N 4.2 km Kõnd 01:06:37
542 Kaspar Teder Mees
Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo Mis tehingu teeme? M 4.2 km Jooks 00:19:55
543 Annika Teino Naine
Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium Räimeuim N 4.2 km Kõnd 01:06:03
544 Ave Liina Tennokese Naine
Harju maakond
  RIK 1 N 4.2 km Jooks 01:01:52
545 Pille Tennokese Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Kõnd 00:46:15
547 Alar Teras Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.2 km Kõnd 00:47:56
550 Iti-Mall Tiigimäe Naine
Harju maakond
11124461 KUNAGI POLE HILJA N 4.2 km Kõnd 00:45:40
670 Priit Tiks Mees
Tartu maakond
Lincona Konsult AS   M 4.2 km Kõnd 00:40:22
555 Silja Toimla Naine
Harju maakond
  Abbvie IMM Dream Team N 4.2 km Kõnd 00:59:27
572 Triinu Tõkke Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km Kõnd 00:52:36
573 Stefany Tõll Naine
Harju maakond
ABB AS ABB WOL N 4.2 km Kõnd 00:13:52
557 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.2 km Kõnd 01:08:20
559 Tea Toom Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km Kõnd 00:40:29
560 Terly Toomast Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:42:32
561 Ursula Toomri Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.2 km Kõnd 01:07:40
564 Kristin Truus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km Jooks 00:30:34
566 Vika Tšebotar Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km Kõnd 00:37:04
650 Kerli Anett Türk Naine
Harju maakond
    N 4.2 km Kõnd 00:48:41
580 Olga Uhabakin Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Mõttejalutajad N 4.2 km Jooks 00:29:52
581 Asso Uibo Mees
Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Invest Estonia M 4.2 km Jooks 00:29:05
582 Gert Uiboaed Mees
Lääne-Viru maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Jooks 00:21:50
584 Birgit Uibu Naine
Pärnu maakond
birkle IT Estonia   N 4.2 km Jooks 00:23:35
585 Killi Ummelas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.2 km Jooks 00:58:36
663 Ester Urbala Naine
Harju maakond
  ERR liigub N 4.2 km Kõnd 01:24:05
586 Lea Urgard Naine
Harju maakond
  Kersalu N 4.2 km Kõnd 00:50:40
645 Krista Üts Naine
Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus Fin-Win N 4.2 km Jooks 00:33:58
590 Andres Uusma Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi JAP M 4.2 km Jooks 00:22:02
592 Jaana Uustalu-Gerges Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Quick Call N 4.2 km Kõnd 00:43:39
641 Annika Vään Naine
Harju maakond
  Hüpo Tartu N 4.2 km Kõnd 00:38:52
593 Kristiina Vaher Naine
Harju maakond
ABB AS ABB Rändlinnud N 4.2 km Kõnd 00:41:04
594 Ita Vahi Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Anname Gaasi N 4.2 km Kõnd 00:34:26
660 Priit Vaht Mees
Harju maakond
  ELAV LEGEND M 4.2 km Jooks 00:54:52
596 Mikk Vahtrus Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi kauglidujad M 4.2 km Jooks 00:27:05
601 Laine Vain Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Väle Vikat N 4.2 km Jooks 00:27:48
637 Markus Väin Mees
Harju maakond
Välisministeerium Kuuesriisikas M 4.2 km Kõnd 00:41:39
604 Riina Vainola Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate jooksusõbrad N 4.2 km Kõnd 00:42:33
638 Anna-Liina Väkram Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi tööjooksikud N 4.2 km Kõnd 00:40:16
639 Heli Välba Naine
Harju maakond
Anora Estonia AS Anora siilid N 4.2 km Kõnd 00:40:01
606 Katrin Valma Naine
Harju maakond
SA KIK Sipelgad N 4.2 km Kõnd 00:43:36
607 Monika Vapra Naine
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi VIP N 4.2 km Kõnd 00:37:01
609 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.2 km Kõnd 00:30:14
610 Tauno Vare Mees
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi ASAP M 4.2 km Jooks 00:41:30
611 Ronald Vari Mees
Harju maakond
Eesti Gaas AS Võrgusilmad M 4.2 km Kõnd 00:39:25
617 Mairit Veedla Naine
Harju maakond
Eesti Gaas AS Roosad Pantrid N 4.2 km Kõnd 00:45:46
619 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Kõnd 00:50:06
620 Airi Vekmann Naine
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Säärejooks N 4.2 km Kõnd 01:03:24
624 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
  KS kindlad N 4.2 km Kõnd 00:48:36
626 Kristi Vettik Naine
Harju maakond
Wolf Group OÜ Jooksusemud N 4.2 km Jooks 00:23:00
628 Hannaliis Viibus Naine
Harju maakond
  Toetuseta esijalgu N 4.2 km Kõnd 00:38:39
630 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Kõnd 00:48:09
526 Inna Zabalujeva Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Kõnd 01:05:20
Sulge

Tulemuse detailne info

...