Avaleht Võistlused TALLINK Maijooks (Virtuaaljooks)

TALLINK Maijooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 2352 Naisi: 2352 Mehi: 0
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
1844 1456 Pille Aan 1972
Tartu maakond
    N45 194 01:09:47
1771 2262 Helen Aariste 1976
Harju maakond
    N40 273 01:07:52
1885 2247 Maria Aarnis 1996
Saare maakond
    N 928 01:10:59
638 1120 Piret Aas 1983
Tartu maakond
    N 362 00:44:44
227 1724 Oksana Aasa 1980
Võru maakond
    N40 33 00:38:39
2112 2791 Merike Aasala 1978
Harju maakond
    N40 322 01:19:28
451 623 Triin Aasmäe 1987
Harju maakond
Instrumentarium Optika ÕÜ   N 259 00:42:05
326 1435 Merit Aava 1981
Harju maakond
    N 176 00:40:09
2271 928 Andra Aavik 2004
Viljandi maakond
    U18 47 01:31:00
2344 387 Helina Aavik 1985
Harju maakond
    N 1142 02:17:27
985 3020 Maris Aavik 1986
Tartu maakond
    N 554 00:49:31
1460 1090 Liis Aaviku 1982
Harju maakond
    N 754 00:59:39
2072 2061 Meret Abel 1986
Harju maakond
    N 1004 01:17:32
952 777 Annika Abner 1985
Harju maakond
    N 539 00:48:55
341 148 Reelika Abner 1986
Harju maakond
Tallinna Kraavikrõlli lasteaed   N 185 00:40:24
721 832 Ilze Abola 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas   N40 110 00:45:43
1099 949 Olesia Abramova 1980
Harju maakond
EY   N40 161 00:51:20
518 2606 Helerin Abroi 1985
Harju maakond
Rademar   N 304 00:43:10
1152 19 Siiri Adams 1977
Pärnu maakond
    N40 169 00:52:23
9 2430 Anet Adamson 1993
Harju maakond
    N 6 00:31:02
1774 2111 Katrin Adamson 1975
Helsinki
    N45 181 01:07:57
1762 2113 Liisi Adamson 1993
Etelä-soome
    N 870 01:07:36
1900 2001 Merle Ader 1978
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS N40 288 01:11:21
29 1751 Annika Adoberg 1986
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N 18 00:32:35
449 719 Jaanika Adra 1980
Saare maakond
    N40 66 00:42:03
1796 3009 Inga Aedma 1986
Harju maakond
    N 892 01:08:34
1350 509 Evelin Agu 2004
Harju maakond
    U18 26 00:56:33
1394 1165 Tatjana Agu 1979
Harju maakond
    N40 209 00:57:39
1879 2435 Virje Agukas 1978
Harju maakond
    N40 286 01:10:44
1298 1629 Eve Agur 1970
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N50 79 00:55:22
527 1538 Agnes Aguraiuja 1995
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 308 00:43:17
1045 1131 Katry Ahi 1993
Harju maakond
    N 583 00:50:25
1801 1018 Ljubov Ahlberg 1959
Järva maakond
    N60 35 01:08:40
2103 2572 Ulvi Ahlberg 1974
Stockholm
    N45 226 01:19:08
1939 2174 Ilzija Ahmet 1965
Harju maakond
    N55 82 01:12:43
1938 2173 Krisette Ahmet 1995
Harju maakond
    N 951 01:12:43
1940 2175 Merjam Ahmet 1995
Lääne-Viru maakond
    N 952 01:12:43
1545 991 Kai-Riin Ahveldt 1990
Järva maakond
Odien OÜ   N 789 01:01:51
551 3017 Sirli Aia 1994
Tartu maakond
    N 318 00:43:34
1987 1238 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
    N60 42 01:13:56
1942 238 Kristi Aimla 1986
Lääne-Viru maakond
    N 953 01:12:45
2038 2376 Kristina Aimla 1975
Harju maakond
    N45 217 01:15:44
212 214 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
    N 119 00:38:22
867 2479 Kristi Ainen 1981
Harju maakond
TalTech   N 490 00:47:33
705 2548 Kaja Ainsalu 1979
Harju maakond
    N40 107 00:45:32
215 1334 Diana Aituganova 1990
Harju maakond
    N 122 00:38:23
1112 2888 Evelyn Alamets 1973
Harju maakond
    N45 106 00:51:33
131 442 Maie Alaots 1965
Lääne-Viru maakond
    N55 8 00:36:37
913 717 Anne-Mai Alas 1998
Saare maakond
    U23 27 00:48:16
606 1539 Krista-Maria Alas 1988
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 348 00:44:11
243 887 Liina Alas 1987
Harju maakond
    N 136 00:38:51
26 749 Rita Alas-Järv 1983
Harju maakond
    N 16 00:32:32
1837 308 Aili Alatsei 1959
Lääne-Viru maakond
Simuna Kool   N60 36 01:09:40
986 740 Ly Alaver 1970
Hiiu maakond
Elering AS   N50 58 00:49:33
1968 1164 Evelin Albert 1989
Jõgeva maakond
    N 963 01:13:26
492 2743 Pille Alder 1986
Harju maakond
JELD-WEN   N 288 00:42:40
1893 1647 Sandra Aleksius 1994
Harju maakond
EAS   N 933 01:11:04
564 1096 Merilin Algma 1984
Harju maakond
Viking Security AS   N 326 00:43:48
2138 1290 Eva-Grete Aljas 1981
Harju maakond
    N 1040 01:20:07
2272 2460 Ingrit Allas 1974
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   N45 242 01:31:21
743 437 Aili Allaste 1982
Harju maakond
    N 418 00:45:51
1941 2913 Karolin Alliku 2010
Pärnu maakond
    U12 19 01:12:44
2352 1828 Leili Allmäe 1946
Lääne-Viru maakond
    N70 7 27:28:33
115 2619 Marge Almre 1970
Viljandi maakond
    N50 9 00:36:11
31 408 Lisett Alt 2004
Saare maakond
    U18 1 00:32:44
387 1276 Maris Alt 1992
Harju maakond
    N 216 00:41:06
380 2446 Triin Altmäe 1982
Harju maakond
    N 211 00:41:00
1080 2738 Lisanne Altrov 1995
Viin
    N 601 00:51:04
2318 488 Monika Alu 2007
Harju maakond
    U14 44 01:43:53
271 1683 Kristel Amer 1991
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 150 00:39:19
1296 91 Olesja Ananjeva 1978
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnasium   N40 194 00:55:21
1221 1688 Eva Anderson 1981
Tartu maakond
Tervise Arengu Instituut   N 663 00:53:49
790 1674 Tiina Anderson 1987
Harju maakond
Swedbank AS   N 450 00:46:25
1302 737 Minni Andla 1991
Harju maakond
Jalajälg AS   N 697 00:55:27
1505 1110 Galina Andreeva 1967
Harju maakond
    N50 96 01:00:34
338 438 Irina Andrejeva 1983
Harju maakond
    N 183 00:40:20
1011 2374 Kristel Andresen 1998
Harju maakond
    U23 30 00:49:57
773 1529 Aliis Andreson 1990
Harju maakond
    N 440 00:46:13
2111 503 Jaanika Andron 1991
Harju maakond
    N 1029 01:19:28
1123 952 Mari Angerjas 1991
Harju maakond
EY   N 618 00:51:43
1996 1127 Maarika Anijärv 1981
Harju maakond
Itella Estonia OÜ   N 977 01:14:00
1136 1761 Evelin Anion 1980
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N40 166 00:52:05
345 1086 Erika Annask 1999
Harju maakond
    U23 13 00:40:28
675 2878 Aet Annist 1973
Surrey
Tartu Ülikool/Tallinna Ülikool   N45 67 00:45:07
25 419 Merike Annuk 1978
Jõgeva maakond
    N40 4 00:32:31
1754 1306 Andrea Annus 1996
Harju maakond
    N 868 01:07:24
220 112 Marina Annus 1960
Lääne-Viru maakond
Maarjamaa Hariduskolleegium Maarjamaa Hariduskolleegium N60 3 00:38:26
1254 2159 Marge Ansi 1979
Pärnu maakond
    N40 188 00:54:37
1044 733 Marta Ansip 1996
Tartu maakond
    N 582 00:50:25
779 616 Rage Anton 1993
Harju maakond
    N 442 00:46:18
298 1417 Kairi Marlen Antoniak 1990
Harju maakond
    N 167 00:39:48
749 2274 Anastasia Antonova 1991
Harju maakond
    N 423 00:45:55
1999 1324 Natalja Antonova 1981
Harju maakond
    N 979 01:14:12
542 1589 Astrid Antsmäe 1955
Harju maakond
    N65 3 00:43:26
2086 2876 Karin Apsolon 1976
Harju maakond
Bondora AS   N40 320 01:18:23
240 156 Siret Ardel 1979
Varsinais-Suomi
    N40 36 00:38:47
266 1375 Tiia Arenberg 1973
Harju maakond
Häirekeskus   N45 29 00:39:15
1203 1535 Mari Arike 1983
Harju maakond
Krimelte OÜ   N 654 00:53:31
1201 1508 Anu Ariste 1965
Harju maakond
Ääsmäe Põhikool   N55 40 00:53:27
258 1282 Lilian Ariva 1978
Tartu maakond
    N40 39 00:39:09
1845 1648 Anneli Arm 1981
Harju maakond
EAS   N 909 01:09:49
245 29 Kadi Arnik 1980
Harju maakond
    N40 37 00:38:52
58 1513 Airi Arrak 1981
Harju maakond
Ladies Circle Estonia   N 36 00:34:04
1730 1776 Jevgenia Arro 1979
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N40 267 01:06:53
899 2598 Helina Ärtis 1997
Harju maakond
Rademar   N 511 00:48:04
1461 2179 Urve Arukaevu 1966
Harju maakond
    N50 94 00:59:40
1510 1837 Annika Arula 1984
Harju maakond
    N 774 01:00:41
1984 2448 Kertu Arumetsa 1982
Harju maakond
Eesti Raudtee   N 972 01:13:53
1997 277 Karin Aruots 1981
Pärnu maakond
    N 978 01:14:05
2286 278 Katrin Aruots 2008
Pärnu maakond
    U14 43 01:33:09
1656 279 Vivia Aruots 2009
Pärnu maakond
    U12 15 01:04:49
1242 422 Helianora Arusoo 2001
Ida-Viru maakond
    U20 25 00:54:18
2202 1968 Tiivi Aruste 1983
Harju maakond
    N 1069 01:23:51
1651 1967 Vilve Aruste 1961
Ida-Viru maakond
    N55 65 01:04:39
869 1540 Astrid Arutamm 1996
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 492 00:47:36
1386 53 Moonika Aruvälja 1987
Harju maakond
    N 726 00:57:34
1097 1605 Marju Asarov 1983
Tartu maakond
    N 605 00:51:17
2063 1904 Marve Asser 1977
Harju maakond
    N40 317 01:17:00
465 1832 Jelena Atroštšik 1989
Harju maakond
    N 270 00:42:17
1509 2715 Helen Atspool 1986
Võru maakond
    N 773 01:00:40
96 2752 Diana Audru 1977
Valga maakond
    N40 13 00:35:36
664 1541 Annemari Aun 1976
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N40 104 00:45:02
1634 257 Nadja Aunapu 1960
Valga maakond
    N60 28 01:04:02
799 563 Helina Aunapuu 1970
Harju maakond
    N50 42 00:46:31
2254 862 Erika Aunpuu 1993
Rapla maakond
    N 1095 01:29:23
1352 812 Annika Aus 1989
Harju maakond
Manpower OÜ   N 714 00:56:35
2124 2762 Pille Aus 1986
Harju maakond
    N 1035 01:19:50
2228 1958 Evelin Avarsalu 1988
Harju maakond
    N 1081 01:26:27
2050 2796 Kristel Avent 1970
Harju maakond
    N50 143 01:16:19
2091 1524 Vivian Avent 1997
Harju maakond
    N 1016 01:18:45
2334 2546 Kristina Averina 1996
Harju maakond
    N 1136 01:56:34
359 1710 Irina Averjanova 1989
Harju maakond
Nortal AS   N 195 00:40:45
2073 2755 Kädi Avik 1989
Harju maakond
    N 1005 01:17:33
905 1170 Dina Avila 1978
Harju maakond
    N40 136 00:48:08
2130 1948 Olga Ayyoub 1982
Harju maakond
    N 1037 01:19:59
2265 2010 Natalja Babajeva 1983
Harju maakond
Europagar Europagar N 1099 01:30:10
445 101 Liia Balakhadze 1976
Harju maakond
    N40 64 00:41:59
2198 2144 Maire Bamberg 1955
Lääne-Viru maakond
    N65 17 01:23:27
767 1584 Anna Bannova 1991
Harju maakond
    N 435 00:46:08
830 682 Anu Baranin 1988
Harju maakond
Tallinna Kaubamaja Grupp AS   N 472 00:46:58
60 1481 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
    N 38 00:34:10
244 1169 Maarika Barteneva 1981
Harju maakond
    N 137 00:38:51
307 1129 Merit Baumann 1987
Harju maakond
Nordea Bank   N 169 00:39:56
630 1517 Maria Erika Berens 1992
Pärnu maakond
    N 356 00:44:42
1256 1144 Helin Berkman-Rand 1978
Hiiu maakond
    N40 189 00:54:39
437 432 Kertu Berkmann 1988
Harju maakond
ATV TRANSPORDI AS   N 250 00:41:52
1118 2581 Justina Bernyte 1994
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 615 00:51:40
2008 1672 Julia Bezrukova 1980
Harju maakond
Swedbank AS   N40 307 01:14:34
1459 2086 Hely Blumenfeldt 1976
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts mtü spordiselts N40 219 00:59:38
804 708 Jelena Bondarchuk 1973
Harju maakond
Express Post AS   N45 79 00:46:34
904 709 Maria Bondarchuk 2002
Harju maakond
Express Post AS   U20 16 00:48:07
761 2497 Pille-Triin Borgmann 1996
Tartu maakond
    N 431 00:46:05
69 1749 Anni Borkvel 1990
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N 45 00:34:43
501 2692 Anastasia Bõstrova 1990
Pärnu maakond
    N 292 00:42:48
257 85 Olga Bõtškova 1990
Harju maakond
    N 143 00:39:08
973 289 Helen-Sigrid Brauer 1990
Harju maakond
    N 547 00:49:21
1786 3008 Liivika Breivel 1986
Harju maakond
    N 886 01:08:07
1065 454 Lilian Breus 2010
Tartu maakond
    U12 7 00:50:44
1402 1596 Maija Briska 1985
Harju maakond
    N 732 00:57:47
498 1364 Irena Budanova 2001
Pärnu maakond
    U20 9 00:42:47
1334 1293 Mare Buhvestova 1976
Harju maakond
    N40 201 00:56:06
1810 2860 Kerttu Bušujeva 1992
Harju maakond
    N 898 01:08:58
1891 93 Jekaterina Cuikova 1983
Harju maakond
    N 931 01:11:03
1441 2315 Terje Daniel 1995
Viljandi maakond
    N 745 00:58:52
1009 921 Natalia Dankevitš 1972
Harju maakond
    N45 94 00:49:55
2333 1220 Jelena Dinovski 1995
Harju maakond
    N 1135 01:54:06
413 173 Irina Dobryakova 1988
Harju maakond
Intervoll VK   N 233 00:41:21
1370 357 Külli Ebral 1962
Võru maakond
    N55 51 00:57:04
1798 1607 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
    N 893 01:08:37
63 2786 Ketlin Edela 1986
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 41 00:34:19
696 1827 Evelin Edro 1984
Harju maakond
    N 391 00:45:28
2307 2819 Reeli Eelmäe 1982
Tartu maakond
Eugesta Eesti AS Eugesta Eesti AS N 1120 01:39:53
1155 2916 Eret Eerik 1992
Lääne-Viru maakond
    N 628 00:52:25
200 2919 Heli Eerik 1972
Lääne-Viru maakond
    N45 19 00:38:13
210 1357 Gerda Eerma 1976
Harju maakond
LiVal   N40 30 00:38:20
1778 2996 Kätlin Eeron 1995
Harju maakond
    N 880 01:08:00
1876 1816 Tiia Eeskivi 1969
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   N50 125 01:10:38
2052 2521 Anne Eesmaa 1984
Põlva maakond
    N 997 01:16:20
383 126 Maarja Ehala 1979
Harju maakond
    N40 59 00:41:03
1146 253 Helena Ehandi 2010
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool   U12 8 00:52:14
1101 254 Ruth Ehandi 1972
Harju maakond
Eesti Energia   N45 105 00:51:20
450 2509 Ilaria Eher 1991
Harju maakond
    N 258 00:42:04
963 1398 Anu Ehrpais 1975
Harju maakond
    N45 88 00:49:05
587 1042 Gertu Einamann 1991
Harju maakond
    N 341 00:43:59
1549 95 Hanna-Kristina Einmann 1997
Uusimaa
    N 790 01:01:57
183 1640 Cris Ekholm 1990
Tartu maakond
    N 99 00:38:03
1287 2419 Elen Elbra 1983
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor   N 691 00:55:14
136 748 Kristi Elbrecht 1975
Harju maakond
    N45 14 00:36:42
1282 2484 Elisa Elias 1991
Harju maakond
BTA Kindlustus   N 688 00:55:10
1972 1970 Janely Elias 2006
Harju maakond
    U16 32 01:13:30
858 773 Tanja Elken 1964
Ida-Viru maakond
    N55 23 00:47:27
1273 2957 Reet Ellermaa 1962
Harju maakond
    N55 44 00:55:00
87 333 Liis Elli 1985
Harju maakond
cceesti oü   N 56 00:35:25
619 193 Kadi Ellus 1988
Harju maakond
    N 353 00:44:28
561 1780 Krista Elmet 1971
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N45 51 00:43:45
22 1520 Liis Elmet 1992
Harju maakond
SEB   N 13 00:32:18
2336 1459 Maiken Elvelt 2013
Pärnu maakond
    U10 6 01:59:27
1454 2030 Elle Engel 1949
Harju maakond
    N70 4 00:59:27
1558 166 Annika Ennok 1979
Harju maakond
    N40 239 01:02:07
1556 2394 Kairi Ennok 1972
Harju maakond
    N45 160 01:02:05
887 1112 Ivika Enula 1984
Harju maakond
    N 501 00:47:53
975 2302 Johanna Erikson 2002
Harju maakond
  Audentese Spordiklubi U20 18 00:49:23
1587 2988 Heddi Erikson-Kiveste 1982
Järva maakond
    N 801 01:02:46
510 985 Gerly Erin 1979
Harju maakond
    N40 74 00:43:04
2196 2654 Helena Erm 1981
Harju maakond
    N 1068 01:23:26
1290 2498 Christiane Ernits 1971
Harju maakond
    N45 124 00:55:16
1555 2513 Merike Ers 1982
Saare maakond
    N 792 01:02:04
362 1462 Eini Eskla 1972
Harju maakond
    N45 36 00:40:51
1408 2393 Loona Eskla 1972
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N45 141 00:58:01
1637 2723 Külli Esko 1974
Harju maakond
    N45 169 01:04:08
1684 1373 Merili Essenson 1992
Harju maakond
    N 839 01:05:42
2180 1781 Kristel Falk 1972
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N45 236 01:22:17
2299 1964 Krista Fazijev 1978
Harju maakond
    N40 349 01:36:59
1667 1337 Liia Fedorov 1974
Harju maakond
    N45 171 01:05:07
328 2849 Kadi Freja Felt 1991
Harju maakond
    N 177 00:40:11
1565 2007 Maria Fistunenko 1980
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS N40 240 01:02:13
2289 2469 Maria Fjodorova 1994
Harju maakond
DPD Eesti AS   N 1110 01:34:48
260 2809 Silja Flink 1986
Järva maakond
Konesko   N 145 00:39:10
883 190 Ekaterina Fomina 1980
Ida-Viru maakond
    N40 131 00:47:51
880 2869 Sandra Fomotškin 1986
Harju maakond
    N 499 00:47:42
733 2864 Anna Frank-Viron 1979
Harju maakond
    N40 112 00:45:47
2090 2940 Laura Freivald 1994
Harju maakond
    N 1015 01:18:45
757 472 Kaia Fuchs 1983
Rapla maakond
    N 428 00:46:00
149 182 Anastasiia Galitskihh 1991
Harju maakond
    N 83 00:37:04
1808 127 Jane Garbulja 1988
Harju maakond
    N 897 01:08:52
1248 2463 Liina Gatski 1965
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   N55 43 00:54:27
269 1775 Jelena Gerškevitš 1974
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N45 30 00:39:18
182 2923 Kristina Golubeva 1980
Ida-Viru maakond
    N40 26 00:38:02
2019 2616 Gädy Grahv 1998
Harju maakond
Rademar   U23 54 01:15:10
1914 1815 Regiina Grauberg 1995
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   N 944 01:11:52
340 1708 Natalja Grigorjeva 1991
Harju maakond
Ida-Tallinna keskhaigla   N 184 00:40:24
1514 1972 Svetlana Grigorjeva 1989
Harju maakond
IIZI Kindlustusmaakler AS Iizi Kindlustusmaakler AS N 775 01:00:52
1004 1108 Olga Grigortšuk 1981
Harju maakond
Maksims OÜ   N 564 00:49:51
181 1378 Inga Grinberg 1970
Harju maakond
    N50 11 00:38:02
537 2545 Katerina Griškun 2001
Harju maakond
    U20 12 00:43:24
65 653 Rita Gross 1987
Harju maakond
Tallinna Spordihall   N 42 00:34:26
707 2700 Triinu Gross 1977
Harju maakond
    N40 108 00:45:34
1640 2301 Viktoria Grünberg 2008
Harju maakond
    U14 28 01:04:11
2120 1461 Eve Grünmann 1966
Järva maakond
    N50 147 01:19:45
1759 2720 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
    N45 180 01:07:30
2302 1998 Jelena Gurova 1990
Harju maakond
Hobby Hall Group OÜ Hobby Hall Group OÜ N 1116 01:37:57
199 403 Aivi Guske 1965
Jõgeva maakond
Sotsiaalkindlustusamet   N55 9 00:38:13
1266 1543 Hanna-Riin Guske 1997
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 681 00:54:46
2025 2535 Geiu Gutmann 1993
Jõgeva maakond
OÜ Fitlap   N 986 01:15:25
222 441 Kristina Gutmann 1976
Harju maakond
IPF Digital   N40 32 00:38:31
1859 690 Külli Haab 1978
Harju maakond
    N40 284 01:10:09
1158 704 Helena Haapsal 2006
Harju maakond
    U16 13 00:52:36
2000 2238 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
AS A. Le Coq AS A. Le Coq N50 138 01:14:12
1063 1185 Evelin Haava 1987
Uusimaa
    N 593 00:50:41
2141 316 Harriet Helena Habicht 2005
Harju maakond
    U16 37 01:20:20
1154 1019 Kairi Haga 1978
Harju maakond
Milrem AS   N40 170 00:52:24
3 1522 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
    N40 1 00:29:32
350 1307 Hedi Haljamäe 1977
Harju maakond
    N40 54 00:40:35
2167 1516 Tatjana Haljaste 1982
Harju maakond
    N 1054 01:21:59
1137 2921 Merje Hallik 1987
Harju maakond
    N 622 00:52:08
1492 1263 Evelyn Hallika 1975
Harju maakond
    N45 154 01:00:08
1645 2539 Tiia Hallimäe 1957
Harju maakond
    N60 29 01:04:29
1362 2662 Anna Hallingu 2003
Harju maakond
    U18 27 00:56:53
1432 2661 Marta Hallingu 2007
Harju maakond
    U14 22 00:58:43
423 2380 Katrin Hämäläinen 1985
Harju maakond
    N 241 00:41:31
1055 2695 Kaisa Hanko 2000
Tartu maakond
    U23 33 00:50:34
1783 2188 Kerli Hanniste 1988
Harju maakond
Kindlustusest Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusest Kindlustusmaakler OÜ N 883 01:08:00
2219 1813 Katrin Hannov 1959
Ida-Viru maakond
NKK   N60 53 01:25:00
1624 1590 Ele Hansen 1978
Tartu maakond
OÜ TahmaToomas   N40 252 01:03:42
507 1834 Helina Haponen 1990
Harju maakond
    N 296 00:43:00
984 255 Anna Haritonova 1993
Harju maakond
LTH-Baas   N 553 00:49:31
426 628 Kadri Härm 1984
Viljandi maakond
    N 243 00:41:34
1181 1790 Margit Härm 1973
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N45 114 00:53:08
835 2429 Veronika Härm 1979
Ida-Viru maakond
    N40 123 00:47:04
349 1622 Signe Haug 1977
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N40 53 00:40:35
624 1490 Egle Hecht 1982
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 355 00:44:31
1058 1745 Monika Heiden 1983
Harju maakond
    N 589 00:50:37
2293 1279 Heidi Hein 1998
Harju maakond
Natura Siberica/Eurobio Lab OÜ   U23 64 01:35:53
782 1351 Jaanika Hein 1980
Pärnu maakond
    N40 117 00:46:19
753 465 Kersti Hein 1973
Harju maakond
AS Eesti Post   N45 72 00:45:57
1174 1736 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet   N45 113 00:52:58
539 1361 Maarja Hein 2004
Pärnu maakond
    U18 12 00:43:25
553 1092 Marie Helene Hein 1996
Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   N 319 00:43:36
961 2560 Siiri Hein 1968
Harju maakond
    N50 56 00:49:04
1686 1953 Galina Heinla 1956
Harju maakond
    N60 31 01:05:47
1096 785 Annika Heinloo 1988
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS   N 604 00:51:17
2187 2843 Carmen Heinpalu 2001
Harju maakond
    U20 34 01:22:45
1036 986 Elisabeth Heinpalu 2008
Harju maakond
    U14 11 00:50:15
1091 1009 Evely Heinpalu 1979
Harju maakond
Sportland Eesti As   N40 158 00:51:13
2186 2842 Helena Heinpalu 1983
Harju maakond
    N 1063 01:22:45
816 1305 Liana Heinsaar 1992
Harju maakond
    N 462 00:46:45
2044 218 Annika Heinsoo 1986
Pärnu Lasteaed Mai   N 992 01:16:04
1450 2246 Helen Heinsoo 1983
Pärnu maakond
    N 749 00:59:19
191 758 Evelin Helde 1987
Harju maakond
    N 105 00:38:07
593 2802 Helen Helmet 1998
Tartu maakond
    U23 18 00:44:01
993 507 Ülle Helü 1967
Viljandi maakond
Võhma lasteaed Mänguveski   N50 60 00:49:41
35 1424 Piret Helve 1984
Viljandi maakond
MHTechnic   N 21 00:33:09
172 899 Imbi Hepner 1966
Harju maakond
AS A. Le Coq   N50 10 00:37:45
1788 2268 Ingrid Herrmann 1959
Rapla maakond
Kohila lasteaed Sipsik Kohila lasteaed Sipsik N60 34 01:08:14
1551 2138 Aili Hiie 1963
Rapla maakond
    N55 60 01:02:00
509 757 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
    N 298 00:43:04
238 2769 Helena Hildunen 1992
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 132 00:38:45
18 140 Tiina Himma 1958
Harju maakond
SWEDBANK AS   N60 1 00:32:03
1710 2277 Lily Hindrea 1962
Harju maakond
    N55 69 01:06:23
1491 1697 Ingrid Hindreko 1979
Järva maakond
    N40 226 01:00:08
1490 118 Katrin Hindreko 1970
Järva maakond
    N50 95 01:00:08
911 789 Helen Hindrichson-Nairis 1980
Harju maakond
    N40 137 00:48:15
1328 589 Maila Hindrimäe 1973
Rapla maakond
    N45 129 00:55:57
1922 2698 Inna Hinn 1966
Harju maakond
    N50 131 01:12:12
93 2782 Sigrid Hinn 1991
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 58 00:35:32
2255 1829 Signe Hint 1993
Tartu maakond
    N 1096 01:29:51
1561 2609 Kristiina Hints 1988
Harju maakond
Rademar   N 794 01:02:10
763 315 Tiina Hipeli 1969
Harju maakond
    N50 40 00:46:05
1932 1726 Kairi Hirmo 1980
Põlva maakond
    N40 295 01:12:36
849 247 Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
    N 483 00:47:20
19 2750 Merlyn Hõbemäe 1984
Viljandi maakond
    N 10 00:32:04
752 549 Ruth Hõbesalu 1972
Harju maakond
    N45 71 00:45:56
1521 485 Ksenia Hodorenko 1999
Harju maakond
    U23 42 01:01:01
1487 1528 Sille Hodorovitš 1987
Rapla maakond
    N 767 01:00:00
1405 2249 Kaire Holm 1966
Pärnu maakond
    N50 89 00:57:51
162 197 Signe Holm 1978
Harju maakond
    N40 21 00:37:29
703 2757 Laura Holter 1993
Pärnu maakond
    N 395 00:45:31
1610 1187 Ave Holtsmeier 1973
Tartu maakond
    N45 164 01:03:13
1064 622 Janika Horn 1979
Harju maakond
    N40 150 00:50:42
322 1142 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
    N50 20 00:40:08
1543 1141 Kätlin Hõrrak 1992
Tartu maakond
    N 787 01:01:46
143 766 Triin Huik 1972
Harju maakond
    N45 15 00:36:56
1806 2524 Aire Hulkko 1974
Valga maakond
    N45 185 01:08:47
2252 2064 Kristel Hunt 1978
Harju maakond
  mtü spordiselts N40 342 01:29:15
2059 1930 Merit Hunt 1977
Harju maakond
    N40 314 01:16:50
545 1713 Eve Hurtado 1976
Cundinamarca
    N40 81 00:43:29
2070 1460 Jaana Hussar 1988
Järva maakond
    N 1003 01:17:25
494 1441 Mara Hütsi 2005
Harju maakond
    U16 6 00:42:41
457 1223 Margit Huttunen 1971
Vantaa
    N45 43 00:42:10
2051 1879 Külli Huudi 1988
Pärnu maakond
    N 996 01:16:19
674 914 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
    N60 9 00:45:07
92 2756 Anita Ievina 1968
Lati
    N50 3 00:35:31
1452 1419 Gerli Ikla 1972
Viljandi maakond
    N45 149 00:59:23
717 902 Emma Ettel Ilisson 2003
Harju maakond
AS A. Le Coq   U18 15 00:45:41
1426 2450 Heli Iljašenko 1961
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   N55 53 00:58:37
1598 2451 Meeli-Margit Iljašenko 2004
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   U18 37 01:02:59
1329 480 Angelika Illak 1985
Harju maakond
    N 705 00:55:58
1803 2126 Tiiu Illus 1947
Tartu maakond
    N70 6 01:08:41
1552 1163 Brenda Ilmjärv 1993
Harju maakond
    N 791 01:02:00
2283 1876 Heli-Esterli Ilmjärv 1970
Harju maakond
    N50 159 01:33:00
2315 2964 Aire Ilves 1989
Harju maakond
    N 1126 01:41:45
2312 2971 Jana Ilves 1969
Harju maakond
    N50 161 01:41:20
968 479 Kaidi Ilves 1979
Harju maakond
    N40 143 00:49:11
1473 1168 Katrin Ilves 1976
Harju maakond
    N40 221 00:59:49
1846 2926 Regina Ilves 1988
Harju maakond
Dalanta   N 910 01:09:52
1007 2570 Kersti Indres 1983
Harju maakond
Jet Express OÜ   N 566 00:49:54
652 416 Laura Indus 1989
Lääne-Viru maakond
    N 366 00:44:55
32 1627 Iren Irbe 1980
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N40 5 00:32:51
2256 2760 Kalli Ird 1963
Tartu maakond
    N55 93 01:29:54
2132 2003 Liivia Isaitsenko 1956
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS N60 47 01:19:59
1380 2020 Margit Isak 1966
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS Salutaguse Pärmitehas AS N50 88 00:57:20
622 1698 Elsa-Maris Ivanov 2005
Järva maakond
    U16 8 00:44:29
1434 1699 Luisa-Mirell Ivanov 2008
Järva maakond
    U14 23 00:58:44
1253 2158 Ülle Ivanova 1980
Pärnu maakond
    N40 187 00:54:37
992 1080 Marilin Jaadla 1992
Harju maakond
    N 556 00:49:41
1604 2764 Merike Jaago 1964
Harju maakond
    N55 62 01:03:03
2082 2182 Kristel Jaakson 1980
Harju maakond
    N40 319 01:18:14
1343 298 Liisa-Lotta Jaakson 2004
Tartu maakond
    U18 25 00:56:23
431 2574 Pille Jaani 1978
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N40 63 00:41:39
1912 1741 Triin Jaanimäe 1983
Tartu maakond
    N 943 01:11:52
552 2968 Karmen Jaanimägi 1970
Võru maakond
    N50 30 00:43:35
2248 1198 Kati Jaanus 1995
Harju maakond
Telia Eesti As   N 1091 01:28:40
311 305 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
SA Eesti Kontsert   N 170 00:39:58
1899 2282 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
  Tartu Impuls N50 127 01:11:19
1625 268 Gaida Jakson 1963
Lääne maakond
    N55 63 01:03:47
320 964 Heidi Jalakas 1985
Harju maakond
EY   N 173 00:40:06
1396 2250 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N40 210 00:57:42
1523 1151 Milvi Jallajas 1981
Tartu maakond
    N 778 01:01:04
1966 1989 Olga Jamburenko 1984
Harju maakond
Hobby Hall Group OÜ Hobby Hall Group OÜ N 962 01:13:22
1469 1482 Anne Jammer 1951
Järva maakond
    N65 9 00:59:43
586 2937 Sigrit Jänes 1991
Harju maakond
    N 340 00:43:59
440 364 Külli Janikson 1982
Harju maakond
    N 252 00:41:54
1834 2222 Kätlin Janson 1979
Harju maakond
    N40 281 01:09:35
1550 2493 Janne Järmut 1971
Tartu maakond
    N45 159 01:01:58
129 1434 Heli Jarovikov 1975
Harju maakond
Via3L   N45 11 00:36:33
2154 2575 Eliise Järv 1994
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 1048 01:21:00
2060 1278 Hele Järv 1979
Harju maakond
    N40 315 01:16:55
938 2614 Lisanne Järv 1998
Harju maakond
Rademar   U23 28 00:48:38
1577 2870 Ülle Järv 1982
Tartu maakond
    N 799 01:02:34
1908 2726 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
    N40 290 01:11:43
1537 2891 Katariina Järve 2001
Harju maakond
    U20 29 01:01:35
2100 1402 Reet Järveküla 1967
Viljandi maakond
    N50 145 01:19:01
611 1766 Hanna Järvelaid 1996
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N 350 00:44:16
2114 2702 Mariann Järvelt 1980
Jõgeva maakond
    N40 323 01:19:36
522 1030 Hele-Riin Järveots 1982
Harju maakond
    N 305 00:43:12
660 760 Marika Järvet 1964
Jõgeva maakond
Jõgeva Kultuurikeskus   N55 15 00:44:59
1288 2768 Elis Järvetar 1989
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 692 00:55:15
1674 1147 Anneli Jaska 1981
Tartu maakond
    N 834 01:05:24
978 536 Marily Jaska 1981
Harju maakond
    N 550 00:49:25
1662 2181 Svetlana Jaska 1973
Tartu maakond
    N45 170 01:05:00
1773 1969 Maarika Jasper 1989
Harju maakond
    N 877 01:07:54
1401 1021 Joanna Jätsa 1995
Harju maakond
    N 731 00:57:47
665 1022 Maarit Jätsa 1985
Harju maakond
    N 373 00:45:03
1213 1020 Maie Jätsa 1962
Harju maakond
    N55 42 00:53:43
1650 1799 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N50 105 01:04:38
656 2736 Jana Jegorova 1981
Harju maakond
    N 369 00:44:57
2253 2152 Leelo Jegorova 1983
Järva maakond
    N 1094 01:29:18
1921 2984 Klarika Jelin 1972
Harju maakond
    N45 202 01:12:11
261 1128 Madli Jentson 1992
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 146 00:39:13
1559 2604 Kristiine Jerv 1986
Harju maakond
Rademar   N 793 01:02:08
1093 1130 Tuuli Joa 1970
Pärnu maakond
Pärnu Rääma Põhikool   N50 66 00:51:14
1925 2970 Anni Joala 1998
Harju maakond
    U23 53 01:12:18
768 2582 Ida Joao-Hussar 1988
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 436 00:46:09
663 1407 Imbi Joasaar 1958
Harju maakond
    N60 8 00:45:00
2241 2231 Riina Jõe 1958
Harju maakond
Selver AS mtü spordiselts N60 54 01:27:50
86 913 Merilyn Jõearu 1990
Harju maakond
AS Santa Maria   N 55 00:35:23
91 2533 Anneli Jõeloo 1975
Tartu maakond
    N45 7 00:35:31
666 301 Eveli Jõesaar 1992
Harju maakond
    N 374 00:45:03
354 1608 Jaanika Jõesoo 1994
Jõgeva maakond
    N 192 00:40:41
1612 1076 Liina Jõeste 1970
Harju maakond
Pelguranna lasteaed   N50 103 01:03:23
1920 1515 Katre Jõgeva 1987
Harju maakond
    N 945 01:12:09
128 1839 Kristel Jõgi 2005
Pärnu maakond
Pärnu Kesklinna Tennisekool   U16 2 00:36:31
2212 1782 Kristiina Jõgi 1977
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N40 334 01:24:27
559 1718 Riina Jõgi 1977
Saare maakond
    N40 85 00:43:43
936 1544 Laine Johannes 1966
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N50 53 00:48:37
1685 2922 Aet Jõks-Karu 1980
Harju maakond
    N40 260 01:05:42
1392 2931 Melani Joonas 1975
Harju maakond
    N45 138 00:57:38
1675 272 Virge Joorits 1982
Järva maakond
PAIde Lasteaed   N 835 01:05:27
959 1104 Ragne Joosep 1994
Viljandi maakond
    N 541 00:49:04
1403 1638 Kairit Jõpiselg 1981
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 733 00:57:49
945 575 Anu Jõulu 1993
Harju maakond
    N 535 00:48:45
1729 1811 Dara Jufereva 2008
Harju maakond
Tallinna Õismäe Vene Lütseum   U14 31 01:06:53
1728 1812 Lada Jufereva 2010
Harju maakond
Tallinna Õismäe Vene Lütseum   U12 17 01:06:53
1902 1449 Mare Jugandi 1956
Harju maakond
SEB   N60 39 01:11:28
1294 2789 Emma Jugomägi 2007
Põlva maakond
    U14 17 00:55:20
1072 1038 Laura Juhanson 1978
Harju maakond
    N40 153 00:50:52
125 751 Liina Juhanson 1992
Harju maakond
Nõmme Linnaosa Valitsus   N 73 00:36:26
2232 1992 Inese Juhansone 1977
Harju maakond
Hobby Hall Group OÜ Hobby Hall Group OÜ N40 339 01:26:53
1259 1355 Margit Juhkam 1981
Harju maakond
Justiitsministeerium   N 678 00:54:40
601 1255 Maris Juhkov 1990
Ida-Viru maakond
    N 345 00:44:06
1313 590 Marje Juldop 1978
Rapla maakond
    N40 198 00:55:39
1702 2183 Nadežda Junkina 1990
Tartu maakond
    N 849 01:06:11
206 2671 Maarit Junolainen 1984
Harju maakond
    N 116 00:38:19
1568 2260 Helen Jürgens 1980
Harju maakond
Eesti Kunstiakadeemia Eesti Kunstiakadeemia N40 241 01:02:22
844 2932 Kätlin Jürgens 2000
Harju maakond
    U23 25 00:47:16
803 1845 Kadri Jürgenson 1993
Lääne-Viru maakond
    N 455 00:46:34
2275 890 Kristel Jürimäe 1995
Viljandi maakond
    N 1103 01:31:52
166 820 Hedi Jüriöö 1987
Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS   N 91 00:37:38
886 2965 Marja Jürisson 1966
Harju maakond
    N50 51 00:47:52
639 693 Jaanika Jürmann 1985
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   N 363 00:44:46
1588 1793 Marika Jürna-Ellam 1974
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N45 162 01:02:49
850 927 Katrin Juro 1979
Pärnu maakond
    N40 125 00:47:21
742 1495 Tuuli Jurtom 1993
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 417 00:45:51
878 2766 Mari Jušin 1990
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   N 498 00:47:40
71 326 Triin Juss 1992
Harju maakond
    N 46 00:34:46
1819 1913 Kersti Justus 1975
Tartu maakond
    N45 186 01:09:09
1185 2201 Küllike Juurik 1965
Rapla maakond
    N55 39 00:53:13
1696 907 Jaana Juurma 1971
Saare maakond
    N45 172 01:06:00
55 477 Egle Käämer 1985
Võru maakond
    N 33 00:34:01
83 2625 Viivi Kääpa 1962
Lääne maakond
    N55 6 00:35:19
888 25 Kairi Kaar 1992
Oilseeds Tehnika OÜ   N 502 00:47:54
543 1514 Külli Kaare 1974
Harju maakond
    N45 50 00:43:27
68 151 Olga Kaareste 1965
Pärnu maakond
    N55 4 00:34:36
1300 1377 Marika Kaarlõp 1987
Lääne-Viru maakond
    N 695 00:55:25
902 1235 Piret Kaarlõp 1981
Lääne-Viru maakond
    N 514 00:48:07
2017 2850 Annika Kaasik 1985
Harju maakond
Orkla Eesti AS   N 984 01:15:07
873 839 Kairit Kaasik 1969
Harju maakond
    N50 50 00:47:39
297 736 Kerli Kaasik 1984
Saare maakond
    N 166 00:39:48
180 2729 Krete Kaasik 2000
Järva maakond
MTÜ SK KATI   U23 8 00:37:59
1262 784 Signe Kaasik 1991
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS   N 679 00:54:42
1718 865 Sille Kaasik 1969
Ida-Viru maakond
    N50 108 01:06:35
2083 1931 Terje Kaasik 1963
Harju maakond
    N55 87 01:18:14
72 1425 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
    N55 5 00:34:48
695 230 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
    N60 10 00:45:28
1115 169 Jaana Käba 1978
Harju maakond
    N40 164 00:51:36
1205 1242 Kristiine Kabjuk 1991
Harju maakond
Nordea AB   N 655 00:53:33
2164 1485 Anneliis Kabral 1992
Tartu maakond
    N 1053 01:21:38
1169 1848 Eliise Kadak 2002
Harju maakond
    U20 24 00:52:50
723 2454 Rita Kadak 1982
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   N 406 00:45:44
1750 2049 Ave Kadarik 1969
Saare maakond
    N50 114 01:07:13
1944 2525 Liina Kaddarpik 1980
Tartu maakond
Eesti Haigekassa   N40 296 01:12:49
981 2504 Keity Kähr 2007
    U14 9 00:49:29
1756 2503 Marge Kähr 1975
Tartu maakond
    N45 179 01:07:25
769 972 Merle Kahu 1981
Harju maakond
Puukeskus AS   N 437 00:46:10
607 1677 Raili Kaibald 1975
Hiiu maakond
    N45 58 00:44:13
548 142 Laura-Liisa Käis 1990
Tartu maakond
    N 316 00:43:30
2131 2004 Marge Kaiser 1978
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS N40 327 01:19:59
680 883 Inna Kaitsa 1973
Harju maakond
Tallinna laste turvakaskus   N45 68 00:45:12
41 1350 Karolin Kaivoja 1992
Harju maakond
    N 24 00:33:24
358 449 Merit Kaja 1984
Pärnu maakond
    N 194 00:40:45
2335 124 Marianne Kala 1959
Harju maakond
marianne kala   N60 55 01:57:30
789 2872 Mervi Kala 1991
Harju maakond
    N 449 00:46:25
1414 1466 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
    N40 212 00:58:19
591 234 Sirli Kalbus 1984
Harju maakond
    N 342 00:44:00
418 2508 Triin Kald 1987
Saare maakond
MTü MoSo Stuudio   N 236 00:41:24
352 744 Katrin Kalda 1973
Pärnu maakond
    N45 35 00:40:40
784 2911 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
    N 446 00:46:22
1697 577 Annika Kaldas 1978
Harju maakond
    N40 264 01:06:01
1232 1842 Sandra Kaldasaun 1996
Pärnu maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N 669 00:54:01
770 1374 Kaily Kalde 1983
Harju maakond
    N 438 00:46:10
185 1136 Liina Kaldma 1979
Harju maakond
    N40 27 00:38:04
1707 1744 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
    N55 68 01:06:17
549 742 Kairi Kale 1976
Harju maakond
Kühne+Nagel AS   N40 83 00:43:32
516 2332 Kathy-Karmen Kale 1998
Harju maakond
    U23 15 00:43:08
468 2337 Laura-Liis Kale 2007
Harju maakond
  Tallinna Spordikool U14 4 00:42:19
1515 1716 Kadi Kalev 1992
Rapla maakond
    N 776 01:00:54
2133 844 Kelly Kalev 1979
Harju maakond
Stell Eesti AS   N40 328 01:19:59
1496 2709 Keira Kaljurand 2003
Lääne-Viru maakond
    U18 32 01:00:17
11 1681 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
    N 7 00:31:06
895 1271 Kerli Kaljuvee 1986
Harju maakond
    N 509 00:48:01
1319 2216 Rita Kall 1971
Harju maakond
    N45 128 00:55:43
24 960 Kätlin Kallakas 1989
Harju maakond
EY   N 15 00:32:30
1648 1817 Kadri Kallas 1986
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   N 823 01:04:31
882 493 Keity-Liina Kallas 2003
Lääne maakond
    U18 17 00:47:50
1116 501 Kelly Kallas 2002
Harju maakond
    U20 22 00:51:37
308 500 Kerly Kallas 2003
Harju maakond
    U18 6 00:39:56
1019 499 Krista Kallas 1975
Harju maakond
Tallinna Mustamäe Gümnaasium   N45 96 00:49:59
947 492 Liina Kallas 1970
Lääne maakond
    N50 55 00:48:47
1468 2395 Saskia Kallas 2005
Harju maakond
    U16 20 00:59:43
575 1329 Triinu Kallas 1979
Genf
    N40 86 00:43:54
2175 1158 Kaili Kallasmaa 1975
Harju maakond
    N45 234 01:22:09
855 2928 Maili Kallaste 1983
Tartu maakond
SA Tartu Ärinõuandla   N 486 00:47:24
1327 2396 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
    N55 50 00:55:57
831 1480 Maris Kallus 1991
Harju maakond
    N 473 00:47:00
997 1418 Kristine Kalm 1992
Harju maakond
    N 560 00:49:43
1086 831 Anary Kalme 1975
Harju maakond
AS Eesti Gaas   N45 103 00:51:09
2236 1240 Evelyn Kalmet 1978
Harju maakond
360 KRAADI   N40 341 01:27:04
1059 2882 Hedy Kalvet 1988
Co Kildare
    N 590 00:50:38
1660 2845 Marina Kamardina 1989
Harju maakond
    N 829 01:04:57
2115 2125 Jekaterina Kamarik 1988
Pärnu maakond
    N 1031 01:19:37
369 2857 Eva Kams 1972
Tartu maakond
    N45 38 00:40:53
1275 1003 Saima Kams 1976
Järva maakond
SaSiKa OÜ   N40 190 00:55:04
1672 2172 Hille Kand 1953
Rapla maakond
  Rapla Spordiveteranide koondis N65 13 01:05:22
2023 1945 Inge Kand 1972
Harju maakond
  Stockmanni Spordiklubi N45 214 01:15:17
874 2724 Viktorija Kanepe 1989
Harju maakond
    N 495 00:47:39
793 923 Maia-Lii Kangro 1990
Harju maakond
    N 451 00:46:27
1015 1366 Mairis Kangro 1970
Harju maakond
    N50 62 00:49:58
1630 2441 Merike Kangro 1983
Harju maakond
MyFitness   N 815 01:03:57
1170 1277 Marje Kängsepp 1975
Harju maakond
    N45 112 00:52:52
2301 184 Anne-Ly Kangur 1971
Harju maakond
    N45 245 01:37:44
2215 356 Birgit Kangur 1990
Tartu maakond
    N 1074 01:24:46
394 2293 Grete Kangur 2001
Viljandi maakond
    U20 6 00:41:11
2329 1426 Kristina Kaniava-Ljašenko 1992
Harju maakond
    N 1131 01:49:02
223 978 Külvi Kannel 1983
Harju maakond
    N 125 00:38:32
80 359 Berit Kant 2008
Harju maakond
    U14 1 00:35:01
571 358 Grete Kant 2010
Harju maakond
    U12 1 00:43:51
1421 2019 Ene Kanter 1957
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS Salutaguse Pärmitehas AS N60 23 00:58:30
1374 774 Aire Käo 1969
Viljandi maakond
    N50 85 00:57:08
686 1489 Katriin Kaptein 1989
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 385 00:45:16
1132 2333 Jekaterina Karabelnikova 2005
Harju maakond
  SK Nord U16 12 00:51:59
1416 1253 Lea Kärbis 1957
Tartu maakond
    N60 22 00:58:21
1407 1254 Lya Kärbis 1980
Tartu maakond
    N40 211 00:57:57
1822 1188 Kadri Karjus 1975
Pärnu maakond
Pärnu LV   N45 187 01:09:14
342 2974 Kelli Karjus 1989
Harju maakond
Gym Eesti OÜ   N 186 00:40:25
647 2167 Airi Karlson 1976
Harju maakond
    N40 102 00:44:53
700 1597 Kattri Kärme 1984
Harju maakond
    N 392 00:45:30
2282 1179 Karmen Karniol 1996
Harju maakond
    N 1108 01:32:43
1962 468 Liina Karotamm 1980
Rapla maakond
Karotammed OÜ   N40 302 01:13:17
237 3021 Johanna Karp 2003
Ida-Viru maakond
    U18 4 00:38:44
1498 1918 Aljona Anne Karpova 1974
Harju maakond
    N45 155 01:00:20
1122 2618 Hannalote Karras 1995
Harju maakond
Rademar   N 617 00:51:43
75 947 Kelly Karro 1982
Harju maakond
EY   N 47 00:34:49
1409 2211 Jaana Karsanov 1988
Harju maakond
    N 734 00:58:03
117 870 Aveli Karu 1986
Harju maakond
AS SOKOTEL   N 67 00:36:13
628 228 Janika Karus 1974
Harju maakond
    N45 60 00:44:36
1013 2710 Ester Karuse 1992
Valga maakond
    N 569 00:49:58
2210 2836 Kadri Kase 2000
Pärnu maakond
    U23 62 01:24:22
2337 2835 Pilvi Kase 1971
Pärnu maakond
    N45 246 02:00:14
2331 1458 Liis Kasekänd 1991
Pärnu maakond
    N 1133 01:52:04
1709 453 Mari-Liis Kasela 1988
Harju maakond
Saku Läte OÜ   N 851 01:06:21
1983 2379 Siret Kasela 1988
Harju maakond
Mistra Autex   N 971 01:13:50
1031 610 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt AS   N 577 00:50:11
843 2538 Kelly Kasepuu 1993
Tartu maakond
    N 480 00:47:14
1255 312 Christina Kasesalu 2006
Harju maakond
    U16 16 00:54:38
2013 1344 Heike Kasesalu 1957
Harju maakond
Santa Maria AS   N60 44 01:15:00
375 311 Veronika Kasesalu 1987
Harju maakond
    N 206 00:40:58
987 1467 Gerlind Kask 1989
Harju maakond
    N 555 00:49:34
310 1530 Kristiina Kask 1969
Harju maakond
    N50 18 00:39:58
1500 2753 Mirlian Kask 1980
Tartu maakond
    N40 230 01:00:23
2321 2470 Natalja Kask 1988
Harju maakond
DPD Eesti AS   N 1128 01:44:40
1048 2807 Erle Kasler 1993
Harju maakond
Nordea   N 584 00:50:27
1109 1617 Maret Kasterpalu 1980
Harju maakond
    N40 162 00:51:28
1825 1545 Eleri Kästik 1989
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 905 01:09:17
817 2956 Viivika Kasuk 1974
Tartu maakond
    N45 82 00:46:46
954 1438 Inga Kašura 1972
Harju maakond
    N45 87 00:48:58
1121 1148 Maire Kattel 1988
Hiiu maakond
AS Coca-Cola HBC Eesti   N 616 00:51:43
1438 1180 Merli Kauber 1980
Harju maakond
    N40 215 00:58:49
2345 1213 Pille-Riin Kaup 1973
Harju maakond
As Tallink Grupp   N45 247 02:24:04
360 716 Agne Kaur 1988
Harju maakond
    N 196 00:40:47
1628 2234 Janika Kaur 1975
Harju maakond
AS A. Le Coq AS A. Le Coq N45 168 01:03:53
957 564 Johanna Kaurson 2003
Harju maakond
    U18 20 00:49:03
2125 1450 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
    U14 40 01:19:50
14 765 Alla Kedrova 1975
Harju maakond
PharmaEstica Manufacturing OÜ   N45 2 00:31:40
2064 161 Katrina Keerd 1988
Saare maakond
    N 1000 01:17:03
57 2833 Diana Keerles 1984
Harju maakond
    N 35 00:34:03
1935 1388 Ingrid Keersalu 1973
Harju maakond
KSVEE   N45 203 01:12:40
1356 2880 Eve Keinaste 1978
Harju maakond
    N40 204 00:56:44
523 1695 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
    N45 49 00:43:12
1642 1237 Tiina Kell 1977
Harju maakond
Tallink   N40 254 01:04:23
74 1536 Monika Kelle 1977
Harju maakond
Krimelte OÜ   N40 10 00:34:48
1508 293 Midli Kempo 2012
Rapla maakond
Rõõmsad mummid   U10 3 01:00:38
420 2795 Gertu Kendra 1992
Harju maakond
    N 238 00:41:25
1965 1412 Maarika Kenk 1968
Rapla maakond
    N50 135 01:13:21
1384 2977 Karolin Kenn 1995
Harju maakond
    N 725 00:57:33
1208 2434 Siret Kesas 1985
Tartu maakond
    N 657 00:53:35
802 2055 Marju Kesksaar 1963
Harju maakond
    N55 21 00:46:33
570 994 Jane Kesküla 1985
Rapla maakond
    N 331 00:43:50
1913 2177 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
    N50 129 01:11:52
1615 2213 Anetta Keviš 1982
Harju maakond
    N 812 01:03:25
474 1191 Anna Khandogina 1983
Harju maakond
    N 275 00:42:25
1722 2425 Angeelika Kibena 2009
Harju maakond
    U12 16 01:06:37
746 520 Kea Kibin 1981
Harju maakond
    N 421 00:45:52
724 2600 Lea Kiilaspää 1990
Harju maakond
Rademar   N 407 00:45:44
1933 2259 Elika Kiilo-Kulpsoo 1981
Harju maakond
Eesti Kunstiakadeemia Eesti Kunstiakadeemia N 950 01:12:36
169 2346 Merilin Kiima 1993
Tartu maakond
    N 93 00:37:41
517 1711 Kati Kiipsaar 1988
Tartu maakond
    N 303 00:43:10
1747 1944 Edda Kiis 1958
Jõgeva maakond
P'üG P'üG N60 32 01:07:12
201 970 Katrin Kiisk 1980
Harju maakond
    N40 29 00:38:13
1187 1787 Maarja Kiisk 1989
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   N 641 00:53:16
2320 2021 Ene Kiivit 1955
Tartu maakond
    N65 19 01:43:57
2306 2515 Helen Kiivramees 1985
Harju maakond
    N 1119 01:39:47
1042 89 Jane Kikojan 1995
Viljandi maakond
    N 581 00:50:21
1338 1167 Natalja Kimask 1973
Harju maakond
    N45 130 00:56:12
1184 2200 Ege Kimberg 1970
Rapla maakond
    N50 75 00:53:12
808 1362 Kelly-Claudia Kimmer 1995
Harju maakond
    N 457 00:46:42
890 2685 Jana Kindsiko 1981
Harju maakond
Sanofi-aventis Estonia OÜ   N 504 00:47:56
312 2893 Andra King 1989
Harju maakond
CGI Eesti   N 171 00:39:59
67 2584 Veronika Kingsepp 1983
Hiiu maakond
Dagöplast AS   N 44 00:34:36
1427 232 Kristi Kink 1977
Harju maakond
    N40 213 00:58:38
658 1310 Krista Kinkar 1964
Harju maakond
Audentes Koolide SA   N55 14 00:44:58
81 1256 Monika Kinkar 1982
Harju maakond
Telia Eesti AS   N 51 00:35:01
1164 2474 Ilona Kippasto 1983
Harju maakond