Avaleht Võistlused TALLINK Maijooks (Virtuaaljooks)

TALLINK Maijooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 1426 Naisi: 1426 Mehi: 0
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl VKL koht
1107 1456 Pille Aan 1972
Tartu maakond
    01:09:47 N45 117
1074 2262 Helen Aariste 1976
Harju maakond
    01:07:52 N40 175
142 1724 Oksana Aasa 1980
Võru maakond
    00:38:39 N40 25
279 623 Triin Aasmäe 1987
Harju maakond
Instrumentarium Optika ÕÜ   00:42:05 N 159
204 1435 Merit Aava 1981
Harju maakond
    00:40:09 N 109
879 1090 Liis Aaviku 1982
Harju maakond
    00:59:39 N 467
1256 2061 Meret Abel 1986
Harju maakond
    01:17:32 N 607
574 777 Annika Abner 1985
Harju maakond
    00:48:55 N 329
211 148 Reelika Abner 1986
Harju maakond
Tallinna Kraavikrõlli lasteaed   00:40:24 N 114
436 832 Ilze Abola 1978
Harju maakond
AS Eesti Gaas   00:45:43 N40 73
695 19 Siiri Adams 1977
Pärnu maakond
    00:52:23 N40 107
6 2430 Anet Adamson 1993
Harju maakond
    00:31:02 N 4
1075 2111 Katrin Adamson 1975
Helsinki
    01:07:57 N45 111
1070 2113 Liisi Adamson 1993
Etelä-soome
    01:07:36 N 533
1140 2001 Merle Ader 1978
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS 01:11:21 N40 184
18 1751 Annika Adoberg 1986
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:32:35 N 12
277 719 Jaanika Adra 1980
Saare maakond
    00:42:03 N40 50
804 509 Evelin Agu 2004
Harju maakond
    00:56:33 U18 12
833 1165 Tatjana Agu 1979
Harju maakond
    00:57:39 N40 127
1131 2435 Virje Agukas 1978
Harju maakond
    01:10:44 N40 183
778 1629 Eve Agur 1970
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   00:55:22 N50 42
635 1131 Katry Ahi 1993
Harju maakond
    00:50:25 N 358
1272 2572 Ulvi Ahlberg 1974
Stockholm
    01:19:08 N45 142
1166 2174 Ilzija Ahmet 1965
Harju maakond
    01:12:43 N55 51
1165 2173 Krisette Ahmet 1995
Harju maakond
    01:12:43 N 572
1167 2175 Merjam Ahmet 1995
Lääne-Viru maakond
    01:12:43 N 573
1200 1238 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
    01:13:56 N60 27
1168 238 Kristi Aimla 1986
Lääne-Viru maakond
    01:12:45 N 574
131 214 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
    00:38:22 N 76
517 2479 Kristi Ainen 1981
Harju maakond
TalTech   00:47:33 N 296
133 1334 Diana Aituganova 1990
Harju maakond
    00:38:23 N 78
84 442 Maie Alaots 1965
Lääne-Viru maakond
    00:36:37 N55 5
549 717 Anne-Mai Alas 1998
Saare maakond
    00:48:16 U23 11
363 1539 Krista-Maria Alas 1988
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   00:44:11 N 206
152 887 Liina Alas 1987
Harju maakond
    00:38:51 N 89
15 749 Rita Alas-Järv 1983
Harju maakond
    00:32:32 N 10
1189 1164 Evelin Albert 1989
Jõgeva maakond
    01:13:26 N 581
306 2743 Pille Alder 1986
Harju maakond
JELD-WEN   00:42:40 N 178
342 1096 Merilin Algma 1984
Harju maakond
Viking Security AS   00:43:48 N 197
1300 1290 Eva-Grete Aljas 1981
Harju maakond
    01:20:07 N 626
1383 2460 Ingrit Allas 1974
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   01:31:21 N45 152
447 437 Aili Allaste 1982
Harju maakond
    00:45:51 N 254
72 2619 Marge Almre 1970
Viljandi maakond
    00:36:11 N50 5
239 1276 Maris Alt 1992
Harju maakond
    00:41:06 N 131
235 2446 Triin Altmäe 1982
Harju maakond
    00:41:00 N 129
652 2738 Lisanne Altrov 1995
Viin
    00:51:04 N 369
1406 488 Monika Alu 2007
Harju maakond
    01:43:53 U14 20
169 1683 Kristel Amer 1991
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   00:39:19 N 95
777 91 Olesja Ananjeva 1978
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnasium   00:55:21 N40 120
734 1688 Eva Anderson 1981
Tartu maakond
Tervise Arengu Instituut   00:53:49 N 412
475 1674 Tiina Anderson 1987
Harju maakond
Swedbank AS   00:46:25 N 272
780 737 Minni Andla 1991
Harju maakond
Jalajälg AS   00:55:27 N 433
608 2374 Kristel Andresen 1998
Harju maakond
    00:49:57 U23 14
1278 503 Jaanika Andron 1991
Harju maakond
    01:19:28 N 617
1206 1127 Maarika Anijärv 1981
Harju maakond
Itella Estonia OÜ   01:14:00 N 590
14 419 Merike Annuk 1978
Jõgeva maakond
    00:32:31 N40 4
137 112 Marina Annus 1960
Lääne-Viru maakond
Maarjamaa Hariduskolleegium Maarjamaa Hariduskolleegium 00:38:26 N60 1
751 2159 Marge Ansi 1979
Pärnu maakond
    00:54:37 N40 114
634 733 Marta Ansip 1996
Tartu maakond
    00:50:25 N 357
468 616 Rage Anton 1993
Harju maakond
    00:46:18 N 267
333 1589 Astrid Antsmäe 1955
Harju maakond
    00:43:26 N65 3
149 156 Siret Ardel 1979
Varsinais-Suomi
    00:38:47 N40 27
162 1282 Lilian Ariva 1978
Tartu maakond
    00:39:09 N40 29
1108 1648 Anneli Arm 1981
Harju maakond
EAS   01:09:49 N 548
154 29 Kadi Arnik 1980
Harju maakond
    00:38:52 N40 28
37 1513 Airi Arrak 1981
Harju maakond
Ladies Circle Estonia   00:34:04 N 28
1050 1776 Jevgenia Arro 1979
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:06:53 N40 171
880 2179 Urve Arukaevu 1966
Harju maakond
    00:59:40 N50 54
908 1837 Annika Arula 1984
Harju maakond
    01:00:41 N 475
1199 2448 Kertu Arumetsa 1982
Harju maakond
Eesti Raudtee   01:13:53 N 587
744 422 Helianora Arusoo 2001
Ida-Viru maakond
    00:54:18 U20 14
1339 1968 Tiivi Aruste 1983
Harju maakond
    01:23:51 N 646
1000 1967 Vilve Aruste 1961
Ida-Viru maakond
    01:04:39 N55 43
518 1540 Astrid Arutamm 1996
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   00:47:36 N 297
829 53 Moonika Aruvälja 1987
Harju maakond
    00:57:34 N 452
663 1605 Marju Asarov 1983
Tartu maakond
    00:51:17 N 372
336 1832 Jelena Atroštšik 1989
Harju maakond
    00:43:28 N 194
64 2752 Diana Audru 1977
Valga maakond
    00:35:36 N40 10
990 257 Nadja Aunapu 1960
Valga maakond
    01:04:02 N60 20
806 812 Annika Aus 1989
Harju maakond
Manpower OÜ   00:56:35 N 443
1288 2762 Pille Aus 1986
Harju maakond
    01:19:50 N 622
1241 2796 Kristel Avent 1970
Harju maakond
    01:16:19 N50 86
1265 1524 Vivian Avent 1997
Harju maakond
    01:18:45 N 610
1416 2546 Kristina Averina 1996
Harju maakond
    01:56:34 N 679
221 1710 Irina Averjanova 1989
Harju maakond
Nortal AS   00:40:45 N 120
1257 2755 Kädi Avik 1989
Harju maakond
    01:17:33 N 608
542 1170 Dina Avila 1978
Harju maakond
    00:48:08 N40 90
1294 1948 Olga Ayyoub 1982
Harju maakond
    01:19:59 N 624
1379 2010 Natalja Babajeva 1983
Harju maakond
Europagar Europagar 01:30:10 N 663
274 101 Liia Balakhadze 1976
Harju maakond
    00:41:59 N40 49
1338 2144 Maire Bamberg 1955
Lääne-Viru maakond
    01:23:27 N65 13
39 1481 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
    00:34:10 N 30
153 1169 Maarika Barteneva 1981
Harju maakond
    00:38:51 N 90
191 1129 Merit Baumann 1987
Harju maakond
Nordea Bank   00:39:56 N 105
377 1517 Maria Erika Berens 1992
Pärnu maakond
    00:44:42 N 212
753 1144 Helin Berkman-Rand 1978
Hiiu maakond
    00:54:39 N40 115
678 2581 Justina Bernyte 1994
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   00:51:40 N 382
878 2086 Hely Blumenfeldt 1976
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts mtü spordiselts 00:59:38 N40 136
485 708 Jelena Bondarchuk 1973
Harju maakond
Express Post AS   00:46:34 N45 48
541 709 Maria Bondarchuk 2002
Harju maakond
Express Post AS   00:48:07 U20 10
459 2497 Pille-Triin Borgmann 1996
Tartu maakond
    00:46:05 N 262
310 2692 Anastasia Bõstrova 1990
Pärnu maakond
    00:42:48 N 181
161 85 Olga Bõtškova 1990
Harju maakond
    00:39:08 N 92
588 289 Helen-Sigrid Brauer 1990
Harju maakond
    00:49:21 N 336
868 2315 Terje Daniel 1995
Viljandi maakond
    00:58:52 N 461
607 921 Natalia Dankevitš 1972
Harju maakond
    00:49:55 N45 57
817 357 Külli Ebral 1962
Võru maakond
    00:57:04 N55 32
1086 1607 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
    01:08:37 N 541
41 2786 Ketlin Edela 1986
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   00:34:19 N 32
418 1827 Evelin Edro 1984
Harju maakond
    00:45:28 N 236
1401 2819 Reeli Eelmäe 1982
Tartu maakond
Eugesta Eesti AS Eugesta Eesti AS 01:39:53 N 671
129 1357 Gerda Eerma 1976
Harju maakond
LiVal   00:38:20 N40 22
1128 1816 Tiia Eeskivi 1969
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   01:10:38 N50 73
237 126 Maarja Ehala 1979
Harju maakond
    00:41:03 N40 45
692 253 Helena Ehandi 2010
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool   00:52:14 U12 5
668 254 Ruth Ehandi 1972
Harju maakond
Eesti Energia   00:51:20 N45 65
278 2509 Ilaria Eher 1991
Harju maakond
    00:42:04 N 158
110 1640 Cris Ekholm 1990
Tartu maakond
    00:38:03 N 61
773 2419 Elen Elbra 1983
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor   00:55:14 N 431
87 748 Kristi Elbrecht 1975
Harju maakond
    00:36:42 N45 9
770 2484 Elisa Elias 1991
Harju maakond
    00:55:10 N 429
1192 1970 Janely Elias 2006
Harju maakond
    01:13:30 U16 16
621 773 Tanja Elken 1964
Ida-Viru maakond
    00:50:06 N55 23
57 333 Liis Elli 1985
Harju maakond
cceesti oü   00:35:25 N 42
374 193 Kadi Ellus 1988
Harju maakond
    00:44:28 N 211
1418 1459 Maiken Elvelt 2013
Pärnu maakond
    01:59:06 U10 6
875 2030 Elle Engel 1949
Harju maakond
    00:59:27 N70 3
944 166 Annika Ennok 1979
Harju maakond
    01:02:07 N40 152
942 2394 Kairi Ennok 1972
Harju maakond
    01:02:05 N45 96
531 1112 Ivika Enula 1984
Harju maakond
    00:47:53 N 304
1336 2654 Helena Erm 1981
Harju maakond
    01:23:26 N 645
941 2513 Merike Ers 1982
Saare maakond
    01:02:04 N 487
225 1462 Eini Eskla 1972
Harju maakond
    00:40:51 N45 21
844 2393 Loona Eskla 1972
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   00:58:01 N45 83
992 2723 Külli Esko 1974
Harju maakond
    01:04:08 N45 102
1022 1373 Merili Essenson 1992
Harju maakond
    01:05:42 N 513
1395 1964 Krista Fazijev 1978
Harju maakond
    01:36:59 N40 224
1010 1337 Liia Fedorov 1974
Harju maakond
    01:05:07 N45 104
206 2849 Kadi Freja Felt 1991
Harju maakond
    00:40:11 N 110
947 2007 Maria Fistunenko 1980
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS 01:02:13 N40 153
528 190 Ekaterina Fomina 1980
Ida-Viru maakond
    00:47:51 N40 86
526 2869 Sandra Fomotškin 1986
Harju maakond
    00:47:42 N 302
442 2864 Anna Frank-Viron 1979
Harju maakond
    00:45:47 N40 74
455 472 Kaia Fuchs 1983
Rapla maakond
    00:46:00 N 259
93 182 Anastasiia Galitskihh 1991
Harju maakond
    00:37:04 N 55
167 1775 Jelena Gerškevitš 1974
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:39:18 N45 16
1219 2616 Gädy Grahv 1998
Harju maakond
Rademar   01:15:10 U23 25
1152 1815 Regiina Grauberg 1995
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   01:11:52 N 569
911 1972 Svetlana Grigorjeva 1989
Harju maakond
IIZI Kindlustusmaakler AS Iizi Kindlustusmaakler AS 01:00:52 N 476
328 2545 Katerina Griškun 2001
Harju maakond
    00:43:24 U20 8
43 653 Rita Gross 1987
Harju maakond
Tallinna Spordihall   00:34:26 N 33
426 2700 Triinu Gross 1977
Harju maakond
    00:45:34 N40 72
1284 1461 Eve Grünmann 1966
Järva maakond
    01:19:45 N50 89
1068 2720 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
    01:07:30 N45 110
122 403 Aivi Guske 1965
Jõgeva maakond
Sotsiaalkindlustusamet   00:38:13 N55 6
1225 2535 Geiu Gutmann 1993
Jõgeva maakond
OÜ Fitlap   01:15:25 N 595
138 441 Kristina Gutmann 1976
Harju maakond
IPF Digital   00:38:31 N40 24
1115 690 Külli Haab 1978
Harju maakond
    01:10:09 N40 181
1207 2238 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
AS A. Le Coq AS A. Le Coq 01:14:12 N50 83
696 1019 Kairi Haga 1978
Harju maakond
Milrem AS   00:52:24 N40 108
2 1522 Triinu Hajanen 1978
Viljandi maakond
    00:29:32 N40 1
216 1307 Hedi Haljamäe 1977
Harju maakond
    00:40:35 N40 41
1317 1516 Tatjana Haljaste 1982
Harju maakond
    01:21:59 N 635
898 1263 Evelyn Hallika 1975
Harju maakond
    01:00:08 N45 90
813 2662 Anna Hallingu 2003
Harju maakond
    00:56:53 U18 13
863 2661 Marta Hallingu 2007
Harju maakond
    00:58:43 U14 7
263 2380 Katrin Hämäläinen 1985
Harju maakond
    00:41:31 N 148
640 2695 Kaisa Hanko 2000
Tartu maakond
    00:50:34 U23 15
1350 1813 Katrin Hannov 1959
Ida-Viru maakond
NKK   01:25:00 N60 37
985 1590 Ele Hansen 1978
Tartu maakond
OÜ TahmaToomas   01:03:42 N40 163
711 1790 Margit Härm 1973
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:53:08 N45 69
503 2429 Veronika Härm 1979
Ida-Viru maakond
    00:47:04 N40 81
215 1622 Signe Haug 1977
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   00:40:35 N40 40
642 1745 Monika Heiden 1983
Harju maakond
    00:50:37 N 363
470 1351 Jaanika Hein 1980
Pärnu maakond
    00:46:19 N40 76
451 465 Kersti Hein 1973
Harju maakond
AS Eesti Post   00:45:57 N45 43
707 1736 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet   00:52:58 N45 68
330 1361 Maarja Hein 2004
Pärnu maakond
    00:43:25 U18 6
581 2560 Siiri Hein 1968
Harju maakond
    00:49:04 N50 27
1023 1953 Galina Heinla 1956
Harju maakond
    01:05:47 N60 22
662 785 Annika Heinloo 1988
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS   00:51:17 N 371
1331 2843 Carmen Heinpalu 2001
Harju maakond
    01:22:45 U20 21
628 986 Elisabeth Heinpalu 2008
Harju maakond
    00:50:15 U14 3
659 1009 Evely Heinpalu 1979
Harju maakond
Sportland Eesti As   00:51:13 N40 102
1330 2842 Helena Heinpalu 1983
Harju maakond
    01:22:45 N 642
874 2246 Helen Heinsoo 1983
Pärnu maakond
    00:59:19 N 464
116 758 Evelin Helde 1987
Harju maakond
    00:38:07 N 65
357 2802 Helen Helmet 1998
Tartu maakond
    00:44:01 U23 8
595 507 Ülle Helü 1967
Viljandi maakond
Võhma lasteaed Mänguveski   00:49:41 N50 29
21 1424 Piret Helve 1984
Viljandi maakond
MHTechnic   00:33:09 N 15
103 899 Imbi Hepner 1966
Harju maakond
AS A. Le Coq   00:37:45 N50 6
1079 2268 Ingrid Herrmann 1959
Rapla maakond
Kohila lasteaed Sipsik Kohila lasteaed Sipsik 01:08:14 N60 23
938 2138 Aili Hiie 1963
Rapla maakond
    01:02:00 N55 40
313 757 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
    00:43:04 N 183
147 2769 Helena Hildunen 1992
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   00:38:45 N 85
1037 2277 Lily Hindrea 1962
Harju maakond
    01:06:23 N55 45
897 1697 Ingrid Hindreko 1979
Järva maakond
    01:00:08 N40 142
896 118 Katrin Hindreko 1970
Järva maakond
    01:00:08 N50 55
1156 2698 Inna Hinn 1966
Harju maakond
    01:12:12 N50 77
62 2782 Sigrid Hinn 1991
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   00:35:32 N 44
1370 1829 Signe Hint 1993
Tartu maakond
    01:29:51 N 660
460 315 Tiina Hipeli 1969
Harju maakond
    00:46:05 N50 21
1159 1726 Kairi Hirmo 1980
Põlva maakond
    01:12:36 N40 189
507 247 Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
    00:47:20 N 291
450 549 Ruth Hõbesalu 1972
Harju maakond
    00:45:56 N45 42
918 485 Ksenia Hodorenko 1999
Harju maakond
    01:01:01 U23 19
842 2249 Kaire Holm 1966
Pärnu maakond
    00:57:51 N50 51
100 197 Signe Holm 1978
Harju maakond
    00:37:29 N40 17
424 2757 Laura Holter 1993
Pärnu maakond
    00:45:31 N 240
973 1187 Ave Holtsmeier 1973
Tartu maakond
    01:03:13 N45 99
201 1142 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
    00:40:08 N50 12
936 1141 Kätlin Hõrrak 1992
Tartu maakond
    01:01:46 N 485
337 1713 Eve Hurtado 1976
Cundinamarca
    00:43:29 N40 57
1254 1460 Jaana Hussar 1988
Järva maakond
    01:17:25 N 606
284 1223 Margit Huttunen 1971
Vantaa
    00:42:10 N45 26
1242 1879 Külli Huudi 1988
Pärnu maakond
    01:16:19 N 602
405 914 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
    00:45:07 N60 6
61 2756 Anita Ievina 1968
Lati
    00:35:31 N50 2
434 902 Emma Ettel Ilisson 2003
Harju maakond
AS A. Le Coq   00:45:41 U18 7
857 2450 Heli Iljašenko 1961
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   00:58:37 N55 34
965 2451 Meeli-Margit Iljašenko 2004
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   01:02:59 U18 19
1087 2126 Tiiu Illus 1947
Tartu maakond
    01:08:41 N70 5
939 1163 Brenda Ilmjärv 1993
Harju maakond
    01:02:00 N 486
584 479 Kaidi Ilves 1979
Harju maakond
    00:49:11 N40 94
885 1168 Katrin Ilves 1976
Harju maakond
    00:59:49 N40 138
392 416 Laura Indus 1989
Lääne-Viru maakond
    00:44:55 N 221
1371 2760 Kalli Ird 1963
Tartu maakond
    01:29:54 N55 59
1296 2003 Liivia Isaitsenko 1956
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS 01:19:59 N60 32
825 2020 Margit Isak 1966
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS Salutaguse Pärmitehas AS 00:57:20 N50 50
375 1698 Elsa-Maris Ivanov 2005
Järva maakond
    00:44:29 U16 4
864 1699 Luisa-Mirell Ivanov 2008
Järva maakond
    00:58:44 U14 8
750 2158 Ülle Ivanova 1980
Pärnu maakond
    00:54:37 N40 113
594 1080 Marilin Jaadla 1992
Harju maakond
    00:49:41 N 337
969 2764 Merike Jaago 1964
Harju maakond
    01:03:03 N55 41
1262 2182 Kristel Jaakson 1980
Harju maakond
    01:18:14 N40 204
799 298 Liisa-Lotta Jaakson 2004
Tartu maakond
    00:56:23 U18 11
1150 1741 Triin Jaanimäe 1983
Tartu maakond
    01:11:52 N 568
194 305 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
SA Eesti Kontsert   00:39:58 N 106
1139 2282 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
  Tartu Impuls 01:11:19 N50 74
986 268 Gaida Jakson 1963
Lääne maakond
    01:03:47 N55 42
199 964 Heidi Jalakas 1985
Harju maakond
EY   00:40:06 N 107
835 2250 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    00:57:42 N40 128
1188 1989 Olga Jamburenko 1984
Harju maakond
Hobby Hall Group OÜ Hobby Hall Group OÜ 01:13:22 N 580
272 364 Külli Janikson 1982
Harju maakond
    00:41:54 N 154
937 2493 Janne Järmut 1971
Tartu maakond
    01:01:58 N45 95
82 1434 Heli Jarovikov 1975
Harju maakond
Via3L   00:36:33 N45 6
1310 2575 Eliise Järv 1994
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   01:21:00 N 631
565 2614 Lisanne Järv 1998
Harju maakond
Rademar   00:48:38 U23 12
951 2870 Ülle Järv 1982
Tartu maakond
    01:02:34 N 489
930 2891 Katariina Järve 2001
Harju maakond
    01:01:35 U20 17
1270 1402 Reet Järveküla 1967
Viljandi maakond
    01:19:01 N50 87
367 1766 Hanna Järvelaid 1996
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:44:16 N 208
1280 2702 Mariann Järvelt 1980
Jõgeva maakond
    01:19:36 N40 206
321 1030 Hele-Riin Järveots 1982
Harju maakond
    00:43:12 N 189
397 760 Marika Järvet 1964
Jõgeva maakond
Jõgeva Kultuurikeskus   00:44:59 N55 12
1014 1147 Anneli Jaska 1981
Tartu maakond
    01:05:24 N 509
1008 2181 Svetlana Jaska 1973
Tartu maakond
    01:05:00 N45 103
840 1021 Joanna Jätsa 1995
Harju maakond
    00:57:47 N 455
709 1022 Maarit Jätsa 1985
Harju maakond
    00:53:05 N 395
999 1799 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:04:38 N50 60
1369 2152 Leelo Jegorova 1983
Järva maakond
    01:29:18 N 659
660 1130 Tuuli Joa 1970
Pärnu maakond
Pärnu Rääma Põhikool   00:51:14 N50 33
463 2582 Ida Joao-Hussar 1988
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   00:46:09 N 264
398 1407 Imbi Joasaar 1958
Harju maakond
    00:45:00 N60 5
1362 2231 Riina Jõe 1958
Harju maakond
Selver AS mtü spordiselts 01:27:50 N60 38
56 913 Merilyn Jõearu 1990
Harju maakond
AS Santa Maria   00:35:23 N 41
60 2533 Anneli Jõeloo 1975
Tartu maakond
    00:35:31 N45 4
537 301 Eveli Jõesaar 1992
Harju maakond
    00:48:05 N 309
219 1608 Jaanika Jõesoo 1994
Jõgeva maakond
    00:40:41 N 118
975 1076 Liina Jõeste 1970
Harju maakond
Pelguranna lasteaed   01:03:23 N50 59
81 1839 Kristel Jõgi 2005
Pärnu maakond
Pärnu Kesklinna Tennisekool   00:36:31 U16 1
1345 1782 Kristiina Jõgi 1977
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:24:27 N40 214
340 1718 Riina Jõgi 1977
Saare maakond
    00:43:43 N40 59
579 1104 Ragne Joosep 1994
Viljandi maakond
    00:49:04 N 331
570 575 Anu Jõulu 1993
Harju maakond
    00:48:45 N 326
1049 1811 Dara Jufereva 2008
Harju maakond
Tallinna Õismäe Vene Lütseum   01:06:53 U14 13
1048 1812 Lada Jufereva 2010
Harju maakond
Tallinna Õismäe Vene Lütseum   01:06:53 U12 12
1142 1449 Mare Jugandi 1956
Harju maakond
SEB   01:11:28 N60 25
127 2671 Maarit Junolainen 1984
Harju maakond
    00:38:19 N 74
484 1845 Kadri Jürgenson 1993
Lääne-Viru maakond
    00:46:34 N 276
384 693 Jaanika Jürmann 1985
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   00:44:46 N 217
508 927 Katrin Juro 1979
Pärnu maakond
    00:47:21 N40 82
524 2766 Mari Jušin 1990
Tartu maakond
Sportland Eesti AS   00:47:40 N 301
47 326 Triin Juss 1992
Harju maakond
    00:34:46 N 35
1096 1913 Kersti Justus 1975
Tartu maakond
    01:09:09 N45 113
715 2201 Küllike Juurik 1965
Rapla maakond
    00:53:13 N55 28
34 477 Egle Käämer 1985
Võru maakond
    00:34:01 N 25
334 1514 Külli Kaare 1974
Harju maakond
    00:43:27 N45 31
45 151 Olga Kaareste 1965
Pärnu maakond
    00:34:36 N55 2
539 1235 Piret Kaarlõp 1981
Lääne-Viru maakond
    00:48:07 N 311
1218 2850 Annika Kaasik 1985
Harju maakond
Orkla Eesti AS   01:15:07 N 593
522 839 Kairit Kaasik 1969
Harju maakond
    00:47:39 N50 24
185 736 Kerli Kaasik 1984
Saare maakond
    00:39:48 N 103
109 2729 Krete Kaasik 2000
Järva maakond
MTÜ SK KATI   00:37:59 U23 3
757 784 Signe Kaasik 1991
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS   00:54:42 N 423
1263 1931 Terje Kaasik 1963
Harju maakond
    01:18:14 N55 54
48 1425 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
    00:34:48 N55 3
417 230 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
    00:45:28 N60 7
726 1242 Kristiine Kabjuk 1991
Harju maakond
Nordea AB   00:53:33 N 407
1316 1485 Anneliis Kabral 1992
Tartu maakond
    01:21:38 N 634
704 1848 Eliise Kadak 2002
Harju maakond
    00:52:50 U20 13
438 2454 Rita Kadak 1982
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   00:45:44 N 248
1061 2049 Ave Kadarik 1969
Saare maakond
    01:07:13 N50 65
1170 2525 Liina Kaddarpik 1980
Tartu maakond
Eesti Haigekassa   01:12:49 N40 190
464 972 Merle Kahu 1981
Harju maakond
Puukeskus AS   00:46:10 N 265
364 1677 Raili Kaibald 1975
Hiiu maakond
    00:44:13 N45 36
1295 2004 Marge Kaiser 1978
Harju maakond
Stell Eesti AS Stell Eesti AS 01:19:59 N40 209
25 1350 Karolin Kaivoja 1992
Harju maakond
    00:33:24 N 18
220 449 Merit Kaja 1984
Pärnu maakond
    00:40:45 N 119
1417 124 Marianne Kala 1959
Harju maakond
marianne kala   01:57:30 N60 39
474 2872 Mervi Kala 1991
Harju maakond
    00:46:25 N 271
848 1466 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
    00:58:19 N40 130
260 2508 Triin Kald 1987
Saare maakond
MTü MoSo Stuudio   00:41:24 N 145
217 744 Katrin Kalda 1973
Pärnu maakond
    00:40:40 N45 20
1030 577 Annika Kaldas 1978
Harju maakond
    01:06:01 N40 169
112 1136 Liina Kaldma 1979
Harju maakond
    00:38:04 N40 20
912 1716 Kadi Kalev 1992
Rapla maakond
    01:00:54 N 477
1297 844 Kelly Kalev 1979
Harju maakond
Stell Eesti AS   01:19:59 N40 210
901 2709 Keira Kaljurand 2003
Lääne-Viru maakond
    01:00:17 U18 17
7 1681 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
    00:31:06 N 5
13 960 Kätlin Kallakas 1989
Harju maakond
EY   00:32:30 N 9
998 1817 Kadri Kallas 1986
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   01:04:31 N 502
676 501 Kelly Kallas 2002
Harju maakond
    00:51:37 U20 12
192 500 Kerly Kallas 2003
Harju maakond
    00:39:56 U18 3
615 499 Krista Kallas 1975
Harju maakond
Tallinna Mustamäe Gümnaasium   00:49:59 N45 59
883 2395 Saskia Kallas 2005
Harju maakond
    00:59:43 U16 8
348 1329 Triinu Kallas 1979
Genf
    00:43:54 N40 60
598 1418 Kristine Kalm 1992
Harju maakond
    00:49:43 N 340
656 831 Anary Kalme 1975
Harju maakond
AS Eesti Gaas   00:51:09 N45 63
666 2882 Hedy Kalvet 1988
Co Kildare
    00:51:19 N 374
1007 2845 Marina Kamardina 1989
Harju maakond
    01:04:57 N 506
1281 2125 Jekaterina Kamarik 1988
Pärnu maakond
    01:19:37 N 619
229 2857 Eva Kams 1972
Tartu maakond
    00:40:53 N45 22
765 1003 Saima Kams 1976
Järva maakond
SaSiKa OÜ   00:55:04 N40 116
1012 2172 Hille Kand 1953
Rapla maakond
  Rapla Spordiveteranide koondis 01:05:22 N65 10
1223 1945 Inge Kand 1972
Harju maakond
  Stockmanni Spordiklubi 01:15:17 N45 131
523 2724 Viktorija Kanepe 1989
Harju maakond
    00:47:39 N 300
477 923 Maia-Lii Kangro 1990
Harju maakond
    00:46:27 N 273
611 1366 Mairis Kangro 1970
Harju maakond
    00:49:58 N50 31
1397 184 Anne-Ly Kangur 1971
Harju maakond
    01:37:44 N45 153
1347 356 Birgit Kangur 1990
Tartu maakond
    01:24:46 N 648
246 2293 Grete Kangur 2001
Viljandi maakond
    00:41:11 U20 4
1413 1426 Kristina Kaniava-Ljašenko 1992
Harju maakond
    01:49:02 N 676
139 978 Külvi Kannel 1983
Harju maakond
    00:38:32 N 80
53 359 Berit Kant 2008
Harju maakond
    00:35:01 U14 1
345 358 Grete Kant 2010
Harju maakond
    00:43:51 U12 1
855 2019 Ene Kanter 1957
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS Salutaguse Pärmitehas AS 00:58:30 N60 16
821 774 Aire Käo 1969
Viljandi maakond
    00:57:08 N50 48
410 1489 Katriin Kaptein 1989
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   00:45:16 N 232
850 1253 Lea Kärbis 1957
Tartu maakond
    00:58:21 N60 15
843 1254 Lya Kärbis 1980
Tartu maakond
    00:57:57 N40 129
389 2167 Airi Karlson 1976
Harju maakond
    00:44:53 N40 69
421 1597 Kattri Kärme 1984
Harju maakond
    00:45:30 N 237
1184 468 Liina Karotamm 1980
Rapla maakond
Karotammed OÜ   01:13:17 N40 195
903 1918 Aljona Anne Karpova 1974
Harju maakond
    01:00:20 N45 91
679 2618 Hannalote Karras 1995
Harju maakond
Rademar   00:51:43 N 383
74 870 Aveli Karu 1986
Harju maakond
AS SOKOTEL   00:36:13 N 48
609 2710 Ester Karuse 1992
Valga maakond
    00:49:58 N 346
1344 2836 Kadri Kase 2000
Pärnu maakond
    01:24:22 U23 30
1415 1458 Liis Kasekänd 1991
Pärnu maakond
    01:52:04 N 678
1036 453 Mari-Liis Kasela 1988
Harju maakond
Saku Läte OÜ   01:06:21 N 520
1198 2379 Siret Kasela 1988
Harju maakond
Mistra Autex   01:13:50 N 586
625 610 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt AS   00:50:11 N 353
505 2538 Kelly Kasepuu 1993
Tartu maakond
    00:47:14 N 289
752 312 Christina Kasesalu 2006
Harju maakond
    00:54:38 U16 7
1215 1344 Heike Kasesalu 1957
Harju maakond
Santa Maria AS   01:15:00 N60 29
232 311 Veronika Kasesalu 1987
Harju maakond
    00:40:58 N 126
1409 2470 Natalja Kask 1988
Harju maakond
DPD Eesti AS   01:44:40 N 674
674 1617 Maret Kasterpalu 1980
Harju maakond
    00:51:28 N40 104
1097 1545 Eleri Kästik 1989
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   01:09:17 N 545
867 1180 Merli Kauber 1980
Harju maakond
    00:58:49 N40 133
1424 1213 Pille-Riin Kaup 1973
Harju maakond
As Tallink Grupp   02:24:04 N45 154
222 716 Agne Kaur 1988
Harju maakond
    00:40:47 N 121
1289 1450 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
    01:19:50 U14 18
36 2833 Diana Keerles 1984
Harju maakond
    00:34:03 N 27
1162 1388 Ingrid Keersalu 1973
Harju maakond
KSVEE   01:12:40 N45 123
322 1695 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
    00:43:12 N45 30
995 1237 Tiina Kell 1977
Harju maakond
Tallink   01:04:23 N40 164
907 293 Midli Kempo 2012
Rapla maakond
Rõõmsad mummid   01:00:38 U10 3
262 2795 Gertu Kendra 1992
Harju maakond
    00:41:25 N 147
1187 1412 Maarika Kenk 1968
Rapla maakond
    01:13:21 N50 80
728 2434 Siret Kesas 1985
Tartu maakond
    00:53:35 N 408
483 2055 Marju Kesksaar 1963
Harju maakond
    00:46:33 N55 16
344 994 Jane Kesküla 1985
Rapla maakond
    00:43:50 N 199
1151 2177 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
    01:11:52 N50 76
977 2213 Anetta Keviš 1982
Harju maakond
    01:03:25 N 495
294 1191 Anna Khandogina 1983
Harju maakond
    00:42:25 N 168
1044 2425 Angeelika Kibena 2009
Harju maakond
    01:06:37 U12 11
439 2600 Lea Kiilaspää 1990
Harju maakond
Rademar   00:45:44 N 249
1160 2259 Elika Kiilo-Kulpsoo 1981
Harju maakond
Eesti Kunstiakadeemia Eesti Kunstiakadeemia 01:12:36 N 571
319 1711 Kati Kiipsaar 1988
Tartu maakond
    00:43:10 N 188
1408 2021 Ene Kiivit 1955
Tartu maakond
    01:43:57 N65 15
1400 2515 Helen Kiivramees 1985
Harju maakond
    01:39:47 N 670
633 89 Jane Kikojan 1995
Viljandi maakond
    00:50:21 N 356
794 1167 Natalja Kimask 1973
Harju maakond
    00:56:12 N45 75
714 2200 Ege Kimberg 1970
Rapla maakond
    00:53:12 N50 38
532 2685 Jana Kindsiko 1981
Harju maakond
Sanofi-aventis Estonia OÜ   00:47:56 N 305
44 2584 Veronika Kingsepp 1983
Hiiu maakond
Dagöplast AS   00:34:36 N 34
858 232 Kristi Kink 1977
Harju maakond
    00:58:38 N40 131
396 1310 Krista Kinkar 1964
Harju maakond
Audentes Koolide SA   00:44:58 N55 11
54 1256 Monika Kinkar 1982
Harju maakond
Telia Eesti AS   00:35:01 N 39
702 2474 Ilona Kippasto 1983
Harju maakond
DPD Eesti AS   00:52:45 N 392
1353 1314 Viktoria Kirejeva 1979
Harju maakond
Widex   01:26:09 N40 217
632 1063 Heli Kirs 1964
Jõgeva maakond
Selver AS   00:50:21 N55 25
996 989 Katriin Kirs 2005
Harju maakond
    01:04:23 U16 12
697 592 Nele Kirs 1994
Harju maakond
    00:52:26 N 389
1335 2283 Ksenia Kiseljute 1989
Harju maakond
    01:23:23 N 644
1351 1222 Kerli Kisper 1977
Harju maakond
    01:25:27 N40 216
1315 1546 Ene Kitsemets 1960
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   01:21:23 N60 35
1361 1045 Kadi Kivi 1990
Harju maakond
    01:27:45 N 655
354 1464 Saale Kivi 1971
Jõgeva maakond
    00:44:00 N45 34
444 1791 Maria Kivimäe 1990
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:45:49 N 251
1226 1502 Meila Kivisild 1993
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   01:15:27 N 596
304 544 Kärolyn Kivistik 1988
Hiiu maakond
-   00:42:38 N 176
371 1603 Veronika Kivistik 1978
Tartu maakond
    00:44:23 N40 65
669 2514 Kristin Klaamas 1985
Rapla maakond
    00:51:24 N 376
494 1283 Külliki Klaar 1976
Tartu maakond
    00:46:49 N40 79
136 481 Nicole Maria Klais 1996
Harju maakond
    00:38:25 N 79
58 146 Liivi Kleberg 1979
Rapla maakond
    00:35:28 N40 8
466 1011 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
    00:46:17 N45 46
1193 951 Raune Kobin 1992
Harju maakond
EY   01:13:32 N 583
140 1465 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
    00:38:35 N 81
761 1184 Jana Koel 1975
Lääne maakond
    00:54:55 N45 73
1269 2507 Regina Koemets 1972
Harju maakond
    01:19:00 N45 141
808 1616 Kaire Koik 1976
Harju maakond
Klick Eesti AS   00:56:38 N40 124
932 1618 Mariann Koik 2007
Harju maakond
Klick Eesti AS   01:01:36 U14 9
381 762 Kai Koivistoinen 1981
Harju maakond
    00:44:43 N 215
387 1496 Margit Kolats 1986
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   00:44:48 N 219
159 1600 Piret Kolk 1967
Tartu maakond
    00:39:04 N50 8
1164 2170 Pilvi Kolling 1971
Harju maakond
    01:12:43 N45 125
97 1720 Kristiina Kollom 1991
Tartu maakond
    00:37:17 N 56
1169 1328 Kädi Kommel 2013
Saare maakond
    01:12:48 U10 4
1058 1494 Liisa Kõmmits 1991
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   01:07:06 N 528
819 1619 Anu Konga 1977
Harju maakond
    00:57:05 N40 126
748 2369 Maiken Konga 2010
Harju maakond
    00:54:31 U12 7
800 2264 Ingrit Kongas 1971
Viljandi maakond
Võhma lasteaed Mänguveski Võhma lasteaed Mänguveski 00:56:25 N45 76
810 270 Kersti Konist 1976
Viljandi maakond
Koduküpsis   00:56:49 N40 125
807 2530 Jelena Kont 1983
Ida-Viru maakond
Eesti Haigekassa   00:56:37 N 444
234 2599 Kertu Kook 1997
Tartu maakond
Rademar   00:41:00 N 128
1013 2728 Kadri Kööp 1990
Harju maakond
    01:05:23 N 508
1255 1624 Virge Kõosalu 1974
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   01:17:25 N45 139
177 2717 Ann-Mari Koppel 1989
Harju maakond
    00:39:31 N 99
906 1386 Kätlin Koppel 1979
Harju maakond
KSVEE   01:00:35 N40 146
538 569 Raina Koppel 1990
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   00:48:06 N 310
1348 2635 Maarika Koppen 1992
Harju maakond
    01:24:59 N 649
1372 1205 Arle Kõressaar-Vallimaa 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ   01:29:55 N40 218
1387 1281 Kaidi Korge 1986
Tartu maakond
    01:32:36 N 665
724 2449 Kristlin Kõrgesaar 1984
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   00:53:26 N 405
258 172 Gerli Korol 1981
Harju maakond
Kernu põhikool   00:41:22 N 144
845 2780 Stella Korol 1992
Harju maakond
Sportland Eesti AS   00:58:11 N 456
561 1439 Kairit Kors 1979
Harju maakond
    00:48:33 N40 93
253 1269 Marta Korts-Laur 1991
Harju maakond
    00:41:16 N 141
852 1525 Annika Kõrva 1982
Saare maakond
    00:58:25 N 459
231 1012 Kristiina Kõrvas 1989
Pärnu maakond
    00:40:55 N 125
80 626 Evelin Kose 1974
Harju maakond
    00:36:27 N45 5
113 2407 Veronika Kossar 1980
Ida-Viru maakond
    00:38:04 N40 21
265 474 Andra Kosse 1981
Uusimaa
    00:41:34 N 149
95 475 Claudia Kosse 2002
Uusimaa
    00:37:07 U20 1
407 631 Anneli Kostabi 1992
Tartu maakond
    00:45:08 N 229
1374 1298 Mariana Köster 1991
Harju maakond
    01:30:00 N 661
346 1008 Kerlyn Kotkas 1984
Lääne-Viru maakond
    00:43:51 N 200
1122 954 Oksana Kotkas 1974
Harju maakond
EY   01:10:25 N45 119
35 191 Signe Kotkas 1986
Järva maakond
Ladies Circle Estonia   00:34:01 N 26
873 1971 Merike Kovaljova 1982
Harju maakond
Iizi Kindlustusmaakler AS Iizi Kindlustusmaakler AS 00:59:18 N 463
1283 1499 Miina Krabbi 1979
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   01:19:42 N40 207
988 162 Helo Kramm 1953
Harju maakond
RMIT   01:03:56 N65 9
1094 1599 Kaire Kranich 1979
Rapla maakond
Kaitseliidu Rapla malev   01:09:04 N40 178
746 724 Heidi Krassov 1987
Harju maakond
Amello Raamatupidamisteenused OÜ   00:54:19 N 419
275 1384 Natalja Kravtsova 1988
Harju maakond
KSVEE   00:42:00 N 156
791 1523 Milvi Krehov 1990
Tartu maakond
    00:56:03 N 439
126 2690 Merili Kriisa 1983
Harju maakond
    00:38:19 N 73
452 697 Kersti Kriisk 1977
Harju maakond
    00:45:58 N40 75
575 683 Leila Kristjan 1985
Ida-Viru maakond
    00:48:56 N 330
343 1427 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
    00:43:50 N 198
1109 1395 Svetlana Krõlova 1966
Harju maakond
    01:09:54 N50 71
1085 533 Kerli Krõm 1992
Harju maakond
    01:08:31 N 540
329 1826 Anne Kroman 1965
Võru maakond
    00:43:25 N55 8
1002 2839 Berit Kroon 1981
Tartu maakond
    01:04:43 N 503
701 2592 Natalja Kruglova 1987
Harju maakond
    00:52:42 N 391
795 2527 Kadi Krull 1982
Harju maakond
Eesti Haigekassa   00:56:15 N 440
40 1809 Kristi Krull 1989
Harju maakond
    00:34:13 N 31
767 1717 Liana Krüüner 1968
Harju maakond
    00:55:04 N50 41
606 1620 Karmen Kruus 1986
Harju maakond
    00:49:55 N 345
390 1714 Tiia Kruuse 1973
Rapla maakond
    00:44:54 N45 39
1373 1680 Ene Kruusement 1965
Harju maakond
AS Selver   01:30:00 N55 60
1113 1250 Merilyn Kruusimaa 1986
Harju maakond
    01:10:06 N 552
286 512 Kairi Kruusmaa 1981
Harju maakond
    00:42:14 N 164
683 2420 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor   00:51:56 N 385
1134 2134 Merle Krüüts 1973
Espoo
    01:11:02 N45 121
1213 2024 Veronika Kudi 1975
Lääne-Viru maakond
konesko as konesko as 01:14:51 N45 129
956 2628 Annika Kukk 1980
Pärnu maakond
    01:02:44 N40 155
949 1391 Jekaterina Kukk 1969
Harju maakond
KSVEE   01:02:27 N50 57
212 1249 Kaisa Kukk 1990
Harju maakond
Nordea   00:40:28 N 115
75 404 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
    00:36:16 N40 12
605 1445 Pille Kukk 1985
Viljandi maakond
    00:49:52 N 344
776 2664 Annika Küla 2007
Harju maakond
    00:55:18 U14 4
175 1808 Mari-Liis Küla 1989
Harju maakond
    00:39:26 N 98
195 1474 Astrid Külaots 1977
Tartu maakond
    00:40:01 N40 37
312 395 Ragne Kuldmaa 2002
Pärnu maakond
    00:43:00 U20 6
308 1356 Piret Kuldner 1984
Harju maakond
    00:42:45 N 179
1127 1527 Annika Kuldsaar 1975
Harju maakond
    01:10:35 N45 120
520 365 Melany Kuldsaar 2003
Viljandi maakond
    00:47:39 U18 8
957 478 Adanna Kull 2006
Harju maakond
    01:02:46 U16 10
3 2456 Clarisse-Lilith Kullassaar 1990
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   00:29:41 N 1
151 745 Keidi Kullerkupp 1983
Harju maakond
    00:38:50 N 88
832 640 Greta-Marleen Külter 2004
Tartu maakond
    00:57:38 U18 15
700 2838 Piret Kummel 1977
Harju maakond
    00:52:42 N40 109
362 809 Elen Kuningas 1993
Pärnu maakond
    00:44:08 N 205
1425 1225 Kärt Künnapas 1984
Harju maakond
All Media Eesti AS   02:29:29 N 684
412 2426 Triin Künnapas 1992
Harju maakond
    00:45:18 N 234
266 1472 Eleri Kunto 1985
Nye Hamarøy
    00:41:34 N 150
644 739 Sirje Kupp-Sazonov 1982
Tartu maakond
    00:50:51 N 364
124 138 Katre Küppar 1991
Harju maakond
    00:38:14 N 71
688 2714 Maire Kure 1959
Jõgeva maakond
    00:52:10 N60 12
677 1682 Anett Kuris 1995
Harju maakond
    00:51:39 N 381
790 521 Kersti Kuris 1965
Lääne-Viru maakond
    00:55:54 N55 31
291 1171 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
    00:42:22 N45 27
1287 1943 Maris Kurvits 1986
Harju maakond
    01:19:50 N 621
1080 1409 Triinu Kurvits 1989
Tartu maakond
    01:08:14 N 538
1063 1777 Jevgenia Kutepova 1984
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:07:16 N 530
472 2502 Grete Kutsar 1990
Tartu maakond
    00:46:23 N 270
456 2844 Kadri-Liis Kutser 1990
Harju maakond
    00:46:01 N 260
511 2461 Anu Kütt 1967
Harju maakond
Kaitseliit/NKK Harju   00:47:22 N50 23
1249 2184 Maret Kuub 1974
Harju maakond
SA Innove SA Innove 01:17:00 N45 137
323 1270 Kadri Kuura 1980
Pärnu maakond
    00:43:18 N40 55
801 1601 Kaire Kuura 1974
Lääne maakond
    00:56:26 N45 77
331 1738 Kadri Kuurmann 1976
Järva maakond
    00:43:25 N40 56
1275 939 Emili Kuuse 1999
Tartu maakond
    01:19:19 U23 28
1341 1768 Heli Kuuse 1973
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:24:04 N45 148
910 1114 Eha Kuusemets 1970
Rapla maakond
    01:00:52 N50 56
1190 2120 Ulvi Kuusemets 1976
Rapla maakond
    01:13:27 N40 196
533 2666 Kaili Kuusik 1981
Rapla maakond
    00:47:59 N 306
174 1352 Piret Kuusma 1968
Tartu maakond
    00:39:24 N50 9
816 2068 Ülle Kuusma 1970
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE Saint Gobain Glass Estonia SE 00:57:01 N50 47
905 2287 Anne Küüsmaa 1956
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum Tallinna Prantsuse Lütseum 01:00:34 N60 17
181 490 Maily Laager 1987
Lääne-Viru maakond
SPORDIGUURUD   00:39:45 N 102
1359 2081 Mari-Liis Laan 1993
Harju maakond
    01:27:24 N 654
1360 1900 Marika Laan 1969
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia Sisekaitseakadeemia spordiklubi 01:27:24 N50 93
769 1475 Eve Laane 1978
Tartu maakond
    00:55:09 N40 118
775 988 Ly Laane 1973
Harju maakond
    00:55:17 N45 74
1016 2360 Laura-Liisa Laanemäe 2007
Jõgeva maakond
    01:05:34 U14 12
1034 2115 Merle Laanemäe 1972
Jõgeva maakond
    01:06:12 N45 105
10 58 Consuelo Laanemäe Räim 1977
Võru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   00:31:44 N40 3
841 2114 Lisbeth Laanemets 2002
Harju maakond
    00:57:50 U20 15
1355 2040 Reelika Laanemets 1986
Pärnu maakond
    01:26:35 N 652
254 2511 Anneli Laaneväli 1969
Harju maakond
    00:41:17 N50 15
736 2520 Angelina Laaniste 1987
Tartu maakond
    00:53:54 N 414
1143 1760 Eve Laansoo 1981
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:11:28 N 564
251 1121 Caroliina Laantee 1994
Tartu maakond
LHV   00:41:15 N 139
182 1521 Eike Laas 1979
Harju maakond
    00:39:46 N40 34
184 1655 Inge Laas 1975
Harju maakond
EAS   00:39:48 N45 18
1411 1383 Irene Laas 1976
Harju maakond
KSVEE   01:47:14 N40 225
368 838 Kärt Laas 1985
Harju maakond
Stora Enso Eesti AS   00:44:19 N 209
193 1066 Marianne Laas 2003
Harju maakond
    00:39:57 U18 4
1196 722 Kärol Lisett Lääts 2006
Harju maakond
    01:13:42 U16 17
198 1836 Regina Labent 1975
Tartu maakond
    00:40:05 N45 19
884 2555 Kristiina Ladvas 1984
Harju maakond
    00:59:46 N 469
249 1831 Reelika Laes 1980
Rapla maakond
    00:41:13 N40 47
401 1313 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
    00:45:04 N 225
869 63 Jaanika Laht 1983
Harju maakond
Multicompany OÜ   00:58:54 N 462
85 566 Liina Laidla 1973
Pärnu maakond
    00:36:41 N45 8
172 1684 Tiina Laidsalu 1976
Rapla maakond
    00:39:22 N40 31
370 1153 Pille Laine 1980
Tartu maakond
Nõo Põhikool   00:44:23 N40 64
764 2722 Maarja Lainola 1990
Tartu maakond
Umami OÜ   00:55:04 N 428
651 2658 Ingrit Lämmerkänd 1992
Harju maakond
    00:51:03 N 368
788 573 Maria Lande 1991
Harju maakond
    00:55:46 N 437
1420 2822 Külli Lang 1978
Harju maakond
Eugesta Eesti AS Eugesta Eesti AS 02:09:50 N40 226
514 710 Oksana Lang 1988
Harju maakond
    00:47:31 N 295
1114 2149 Evi Lapp 1964
Pärnu maakond
    01:10:07 N55 48
888 1259 Yulia Lapshina 1987
Harju maakond
Spordiselts OÜ   00:59:51 N 471
498 1591 Irina Larionova 1984
Harju maakond
    00:46:55 N 284
1212 2381 Gerli Lass 1995
Harju maakond
    01:14:51 N 592
970 2703 Raili Lass 1976
Tartu maakond
    01:03:10 N40 157
805 583 Reilika Lass 1985
Harju maakond
    00:56:33 N 442
1076 2204 Kristel Laug 1984
Lääne maakond
    01:07:59 N 536
1328 2107 Katrin Laukse 1983
Lääne-Viru maakond
    01:22:22 N 641
1323 2131 Lenne Laukse 1975
Lääne-Viru maakond
Konesko AS konesko as 01:22:08 N45 146
359 546 Anneli Laul 1979
Harju maakond
Häirekeskus   00:44:02 N40 63
963 2831 Ilse Laur 1957
Harju maakond
    01:02:56 N60 19
1055 2442 Kristiina Lauri 1991
Harju maakond
MyFitness   01:07:01 N 527
871 2270 Merle Laurimäe 1973
Harju maakond
    00:59:05 N45 88
385 1830 Piret Laurimäe 1983
Lääne-Viru maakond
    00:44:46 N 218
166 968 Kätlin Laurson 1999
Harju maakond
    00:39:17 U23 5
1033 771 Katriin Laurson 1996
Harju maakond
    01:06:10 N 519
271 1457 Merilin Laurson 1991
Tartu maakond
    00:41:52 N 153
309 427 Jana Lavrentjeva 1984
Harju maakond
    00:42:47 N 180
599 1453 Õnne Lebedev 1974
Pärnu maakond
    00:49:45 N45 55
353 1740 Elise Lee 1988
Harju maakond
    00:43:59 N 203
789 2587 Maarja Lee 1994
Viljandi maakond
    00:55:51 N 438
1148 2289 Maike Leemets 1981
Harju maakond
    01:11:45 N 567
196 1228 Brigitta Lees 2001
Harju maakond
All Media Eesti AS   00:40:01 U20 3
42 1050 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia AS   00:34:21 N45 2
1066 2141 Kertu Lehes 1998
Rapla maakond
    01:07:30 U23 23
1065 2140 Piret Lehes 1977
Rapla maakond
    01:07:25 N40 174
30 2837 Mirjam Lehismets 1983
Harju maakond
    00:33:51 N 22
1180 1612 Sälly Lehtla 1988
Harju maakond
    01:13:12 N 578
283 588 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
    00:42:09 N 162
83 705 Vairi Lehtsaar 1971
Rapla maakond
Kasti-Orgita Lasteaed   00:36:36 N45 7
1028 1626 Merlyn-Mai Leiaru 1993
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   01:06:00 N 516
1261 1909 Epp Leibur 1953
Harju maakond
Multilingua Multilingua 01:18:12 N65 12
117 86 Angelika Leichter 1984
Valga maakond
    00:38:08 N 66
356 1552 Ulvi Leidtorp 1979
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   00:44:00 N40 62
1308 1922 Tiina Leiger 1988
Harju maakond
mummukummut oü mummukummut oü 01:20:54 N 630
223 1415 Lenne Grettel Leitmaa 1999
Harju maakond
TalTech Rahvatantsuansambel Kuljus   00:40:47 U23 6
1078 2039 Katre Lember 1989
Harju maakond
    01:08:00 N 537
560 2565 Marjana Lember 1981
Jõgeva maakond
    00:48:32 N 321
1210 1750 Annika Lents 1983
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:14:27 N 591
457 508 Liivi Leomar 1975
Harju maakond
    00:46:04 N45 44
9 137 Kädi Lepberg 1987
Harju maakond
    00:31:35 N 6
130 1059 Jaanika Lepik 1974
Harju maakond
    00:38:21 N45 12
1125 2824 Leiu Lepik 1990
Pärnu maakond
Eugesta Eesti AS Eugesta Eesti AS 01:10:33 N 557
338 2846 Maie Lepik 1991
Jõgeva maakond
    00:43:37 N 195
1356 1554 Pille Lepik 1966
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   01:26:51 N50 92
208 448 Elis Lepikmäe 1988
Harju maakond
    00:40:15 N 112
33 369 Marju Lepmets 1977
Pärnu maakond
Rahandusministeerium   00:34:00 N40 7
1313 1190 Kairi Leppenen 1988
Harju maakond
    01:21:19 N 633
1286 2266 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
    01:19:49 N60 31
105 1408 Siiri Leskov 1978
Harju maakond
    00:37:48 N40 19
1271 2472 Kristina Lett 1986
Harju maakond
DPD Eesti AS   01:19:01 N 614
1073 1754 Christyn-Anelle Liblik 1995
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   01:07:50 N 535
1303 54 Viivika Liidemaa 1981
Harju maakond
    01:20:23 N 628
186 2701 Lisette Liige 2003
Järva maakond
    00:39:50 U18 2
252 1452 Sigrid Liige 1994
Järva maakond
    00:41:16 N 140
1243 1962 Ave Liik 1973
Harju maakond
    01:16:23 N45 135
622 1224 Elis Liipa 2004
Harju maakond
All Media Eesti AS   00:50:09 U18 10
453 929 Karin Liipa 1982
Lääne maakond
    00:46:00 N 257
8 541 Mari-Liis Liipa 1979
Harju maakond
    00:31:13 N40 2
1042 2075 Reelike Liit 1981
Hiiu maakond
    01:06:32 N 525
1266 527 Kristin Liiv 1990
Harju maakond
korp! Sororitas Estoniae   01:18:55 N 611
419 212 Anu Liiva 1962
Harju maakond
    00:45:28 N55 13
285 1241 Laura Liivamägi 1992
Harju maakond
    00:42:13 N 163
189 2562 Viivika Liivaste 1977
Lääne-Viru maakond
    00:39:55 N40 36
763 641 Kristin Liivat 1997
Tartu maakond
    00:55:00 N 427
476 1005 Kadri Liivjõe 2005
Harju maakond
    00:46:26 U16 5
1322 2577 Klaarika Liivmaa 1981
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   01:22:06 N 638
1343 2436 Liudmila Likhacheva 1940
Ida-Viru maakond
    01:24:10 N75 4
49 530 Tatjana Lilienthal 1973
Harju maakond
Inchcape Motors Estonia   00:34:48 N45 3
411 13 Mirjam Lilleoja 1988
Harju maakond
    00:45:17 N 233
55 1795 Maris Lillep 1986
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla   00:35:22 N 40
610 969 Tiina Lillepool 1968
Harju maakond
    00:49:58 N50 30
366 386 Eli Lilles 1982
Harju maakond
    00:44:15 N 207