Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (4. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 710 Naisi: 509 Mehi: 201
Koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl
393 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport 00:40:30 N
308 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 00:36:03 N
149 Hillar Aasa 1966       00:25:35 M
32 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:20:29 M
379 Monika Aaslaid 1951     PIRITA 00:39:41 N
546 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:32 N
499 Jette Aasumäe 1990     2RTK 00:45:45 N
472 Lili Aasumäe 1964       00:44:25 N
182 Anne Aaver 1971
  ABB WOL 00:26:35 N
240 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY 00:29:09 N
582 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:51:13 N
178 Annika Abner 1985       00:26:30 N
156 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING 00:25:45 N
129 Anet Adamson 1993     SINILINNUD 00:24:52 N
358 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD 00:38:50 N
58 Jüri Aganitš 1988     RIK2 00:22:25 M
287 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA 00:33:18 N
29 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:20:22 M
8 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:48 M
702 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM 01:21:50 N
228 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:28:38 N
474 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- 00:44:27 N
261 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:30:51 N
119 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD 00:24:24 N
128 Andres Aller 1979       00:24:51 M
127 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:24:49 N
391 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:40:13 N
470 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD 00:44:23 N
505 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA 00:46:10 N
242 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD 00:29:20 N
301 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:35:00 N
574 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:50:35 N
444 Jane Änilane 1988     ENSTO ENERGY 00:43:28 N
473 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:44:26 N
254 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:30:20 M
271 Violeta Anstal 1970     GREINER 00:31:55 N
25 Maksim Antonov 1993       00:20:14 M
77 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ 00:23:17 M
267 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 00:31:22 N
337 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:37:28 N
362 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS 00:39:05 N
363 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE 00:39:06 M
607 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID 00:53:33 N
339 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:37:30 N
397 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB 00:40:38 N
566 Kadri Arumetsa 1991     HKO 00:50:11 N
436 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR 00:43:10 N
530 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:47:32 N
418 Ave Aun 1970     RX METSAS 00:41:56 N
438 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:43:12 N
176 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G 00:26:26 N
378 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA 00:39:41 N
668 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X 01:02:52 N
587 Pille Banhard 1976     #PÜÜATERVISKINNI 00:51:32 N
698 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 01:18:19 N
3 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:17:05 M
669 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS 01:03:21 N
56 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 00:22:19 M
175 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI 00:26:25 N
537 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER 00:48:00 N
205 Berit Brandt 1987     SPORDIPLIXID2020 00:27:33 N
494 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:45:26 N
392 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA 00:40:27 N
184 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA 00:26:38 M
420 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER 00:42:04 N
413 Polina Dvinskihh 1986
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:41:45 N
548 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES 00:48:47 N
313 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA 00:36:11 M
218 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN 00:28:05 M
568 Kristiina Elden 1976
  ESTNO 00:50:14 N
278 Reet Ellermaa 1962       00:32:41 N
272 Riho-Rene Ellermaa 1963       00:31:56 M
290 Edith End 1976
  HARKU KIIRED 00:33:36 N
291 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:33:48 N
243 Annika Ennok 1979       00:29:21 N
252 Indrek Erin 1983       00:30:14 M
446 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges 00:43:30 M
198 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING 00:27:15 M
163 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH 00:26:00 N
532 Hannes Falten 1973     ÜKS KORD VEEL 00:47:44 M
681 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA 01:10:00 N
534 Frederika Frank 1977     RADEMARID 00:47:58 N
368 Siiri Freiberg 1967
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:39:24 N
257 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:30:28 N
258 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA 00:30:30 M
502 Natalja Gapon 1970     HORNETS 00:45:53 N
357 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO 00:38:49 N
674 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE 01:05:16 N
561 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:49:43 N
504 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 00:46:07 N
455 Anni Granström 1988     KRISTIINELA 00:43:55 N
108 James Gray 1978     PLAYTECH 00:24:15 M
112 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:24:16 M
653 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER 00:59:53 M
584 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI 00:51:22 N
667 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE 01:02:19 M
260 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! 00:30:46 N
70 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:23:02 N
239 Anni Hanst 1993     MATKK 00:29:08 N
155 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD 00:25:45 N
384 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:40:00 N
79 Signe Haug 1977
  RIK1 00:23:22 N
222 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA 00:28:21 N
307 Rasmus Heinla 1985     KVALITET 00:36:00 M
442 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA 00:43:25 N
138 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA 00:25:05 M
146 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA 00:25:23 N
311 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:36:07 N
586 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD 00:51:30 N
347 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS 00:38:05 N
72 Einar Hillep 1970
    00:23:08 M
12 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:19:07 M
221 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:28:15 N
554 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA 00:49:10 M
655 Susanne Holdt 1993     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 01:00:00 N
360 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:38:57 M
324 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI 00:36:46 N
411 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED 00:41:39 M
75 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ 00:23:17 M
527 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE 00:47:20 N
45 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ 00:21:18 M
54 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD 00:22:02 N
135 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN 00:25:03 N
692 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO 01:13:26 N
556 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI 00:49:11 N
528 Marek Ilves 1974     2RTK 00:47:21 M
630 Ülle Ilves 1953
  TAI 00:55:48 N
550 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD 00:48:52 N
493 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:45:26 N
27 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:20:18 M
74 Ülle Jakobson 1968
    00:23:17 N
412 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:41:43 N
370 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    00:39:30 N
51 Martti Järv 1985     TELEGRUPP 00:21:53 M
405 Aivi Järve 1978
  GREINER 00:41:13 N
628 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:55:26 N
319 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    00:36:30 N
294 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:34:32 M
41 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI 00:21:09 N
489 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI 00:45:20 N
540 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD 00:48:02 N
589 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:51:38 N
576 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 00:50:48 M
660 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 01:00:55 N
140 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN 00:25:09 M
249 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA 00:29:54 N
592 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY 00:51:50 N
501 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:45:52 N
132 Elise Joonas 1990     PMA TEINE 00:24:57 N
487 Tiit Jors 1968
    00:45:13 M
144 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 00:25:21 N
683 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 01:10:39 N
469 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED 00:44:22 N
538 Luule Jürisson 1949     PIRITA 00:48:00 N
400 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:40:52 N
449 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:43:35 N
616 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID 00:54:20 N
40 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI 00:21:08 M
475 Maarja Kaalep 1980     GASELLID 00:44:28 N
302 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD 00:35:07 N
48 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN 00:21:46 M
545 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID 00:48:31 N
162 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK 00:25:59 N
492 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA 00:45:23 N
383 Peeli Kadastu 1968     EASY 00:39:55 N
562 Keiti-Katriin Käige 1997       00:49:46 N
605 Merike Kalam 1954     PIRITA 00:53:29 N
317 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS 00:36:23 N
299 Pille Kalda 1982
  TAI 00:34:59 N
256 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD 00:30:26 N
428 Marjaane Kalf 1977       00:42:41 N
498 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY 00:45:44 N
553 Ester Kallas 1960       00:49:04 N
637 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR 00:57:39 N
633 Kreeta Kallion 1996       00:57:00 N
235 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED 00:28:48 N
253 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL 00:30:18 N
167 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS 00:26:05 M
434 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 00:43:01 N
676 Nagarjuna Kandarapu 1991
Harju maakond
  BARAT 01:06:18 M
90 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL 00:23:49 M
422 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:42:06 N
396 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI 00:40:35 N
341 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit 00:37:33 N
578 Kadri Kärner 1970
    00:51:03 N
402 Terje Karp 1961     MATKK 00:41:05 N
632 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA 00:56:10 N
543 Jane Karpin 1986       00:48:17 N
206 Roland Karro 1988     ABB BOMBSQUAD 00:27:37 M
193 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING 00:26:59 M
699 Steven Kase 1989     TEAM SR 01:18:22 M
194 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:27:02 N
264 Diana Kasesalu 1997     RIK1 00:31:06 N
173 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:26:18 M
424 Lemmi Käsper 1966       00:42:08 N
276 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! 00:32:27 N
695 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 01:16:57 N
503 Tiina Kell 1977       00:45:53 N
18 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:19:47 N
552 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:48:59 N
509 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G 00:46:26 N
273 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty 00:32:10 M
177 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! 00:26:30 N
342 Katrin Kiisk 1980     GREINER 00:37:42 N
98 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:23:58 N
430 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:42:49 N
593 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI 00:51:55 N
145 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED 00:25:22 N
564 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G 00:50:09 N
172 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON 00:26:18 M
211 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   00:27:46 N
118 Juhan Klementi 1987     RUNANGO 00:24:21 M
274 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:32:24 M
38 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON 00:21:03 M
269 Tajo Koiksaar 1977     LINCONA SEGABÄND 00:31:37 M
525 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:47:16 N
385 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:40:01 N
329 Kadri Kokla 1965     GASELLID 00:37:01 N
67 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO 00:22:57 M
350 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB 00:38:34 N
262 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED 00:30:51 M
289 Kaspar Kolk 1990       00:33:27 M
220 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR 00:28:10 M
557 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD 00:49:14 N
448 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR 00:43:34 N
638 Ruta Kompost 1959     TEAM SR 00:57:51 N
76 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING 00:23:17 N
114 Meelis Konsa 1976     RUNANGO 00:24:19 M
197 Triin Konsap 1983     RUNANGO 00:27:09 N
551 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS 00:48:57 M
659 Avo Kont 1979
  SKY PLUS 01:00:20 M
328 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:36:58 M
43 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:21:13 M
181 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 00:26:34 N
652 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED 00:59:50 N
59 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:22:32 M
244 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE 00:29:23 N
323 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM 00:36:42 N
61 Aleksandr Korotajev 1991       00:22:39 M
13 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY 00:19:09 M
560 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:49:40 N
226 Indrek Kose 1979
  FAZER 00:28:28 M
99 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED 00:24:02 N
404 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:41:09 N
305 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM 00:35:48 N
183 Inessa Kozenko 1964     FIVE X 00:26:36 N
233 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY 00:28:43 M
139 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:25:07 N
168 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    00:26:05 N
93 Karel Krist 1978
    00:23:52 M
623 Kadri Kristlepp 1989       00:55:02 N
432 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID 00:43:00 N
225 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA 00:28:26 N
693 Birgit Kruusmaa 1997     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 01:14:40 N
188 Raili Kruusmaa-Moks 1982       00:26:46 N
343 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI 00:37:50 N
268 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:31:26 N
352 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM 00:38:40 M
604 Piret Kukebal 1974       00:53:26 N
166 Kaili Kukumägi 1980
    00:26:04 N
88 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD 00:23:45 N
78 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:23:21 N
210 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 00:27:45 N
47 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 00:21:41 M
529 Aivi Kurim 1965     MINE METSA 00:47:31 N
641 Pille Kurnitski 2004       00:58:11 N
650 Vivika Kurnitski 1969       00:59:45 N
84 Pavel Kuroptev 1992     ALGA 00:23:40 M
407 Heilika Kutsch 1981     RIK2 00:41:18 N
165 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:26:03 M
101 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD 00:24:08 N
555 Eve Küün 1961     RTK3 00:49:10 N
406 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED 00:41:15 N
382 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:39:55 N
531 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:47:34 N
515 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:46:51 N
37 Andzei Kuznets 1969     HORNETS 00:21:03 M
685 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 01:10:49 M
174 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:26:21 N
359 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND 00:38:53 M
571 Märt Laanemets 1969       00:50:22 M
679 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL 01:08:10 N
14 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:19:17 M
680 Natalja Lahk 1960     HORNETS 01:08:14 N
21 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH 00:19:58 N
11 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:18:39 M
463 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:44:13 N
208 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:27:40 M
480 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA 00:44:43 N
80 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:23:28 M
63 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD 00:22:42 N
601 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA 00:52:55 N
573 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID 00:50:32 N
296 Ilse Laur 1957
    00:34:41 N
558 Triin Laur 1988       00:49:14 N
425 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:42:12 N
395 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport 00:40:30 N
684 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport 01:10:41 M
394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport 00:40:30 N
662 Maire Lember 1967     MATKK 01:01:13 N
510 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:46:36 N
458 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS 00:44:03 N
33 Andreas Leznevsky 1975       00:20:33 M
423 Katrin Ligi 1973     EASY 00:42:07 N
567 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID 00:50:11 N
203 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 00:27:27 N
468 Tambet Liiv 1990       00:44:20 M
199 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI 00:27:17 N
315 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE 00:36:14 N
30 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED 00:20:24 N
245 Everiin Lill 1995     PMA TEINE 00:29:25 N
340 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS 00:37:32 N
464 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:44:16 N
57 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? 00:22:19 N
42 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? 00:21:12 N
110 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:24:15 M
678 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:07:04 N
326 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L 00:36:48 N
333 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED 00:37:18 N
207 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:27:39 N
441 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD 00:43:22 N
94 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:23:53 N
26 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:20:17 N
151 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:25:37 N
371 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES 00:39:33 N
375 Margit Lunt 1971       00:39:37 N
690 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED 01:11:56 N
16 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS 00:19:44 M
585 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED 00:51:24 N
629 Inge Luuk 1982
  2RTK 00:55:29 N
28 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI 00:20:22 M
513 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED 00:46:41 N
223 Andre Maasikas 1972     PLAYTECH 00:28:23 M
377 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:39:40 N
318 Piret Mägi 1976     RTK3 00:36:26 N
477 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI 00:44:35 N
389 Annela Maidla 1976     KES TEGI? 00:40:10 N
544 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:26 N
440 Merle Maisla 1979       00:43:21 N
618 Mait Makkar 1974
  RIK3 00:54:35 M
596 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI 00:52:06 N
367 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI 00:39:23 N
706 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED 01:35:37 N
321 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:36:40 M
398 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:40:44 N
81 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR 00:23:30 M
19 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD 00:19:49 N
594 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:52:00 N
204 Madis Maripuu 1970
    00:27:28 M
250 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER 00:29:55 N
581 Maarika Masikas 1991     MINE METSA 00:51:12 N
153 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:25:39 N
95 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:23:54 N
483 Arturas Matšenas 1992
Harju maakond
  RUNANGO 00:45:01 M
107 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:24:14 M
535 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL 00:47:59 N
157 Mariliis Mehik 1996       00:25:47 N
85 Veiko Meltsas 1974
    00:23:40 M
97 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY 00:23:57 M
215 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:28:03 N
625 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:55:17 N
506 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE 00:46:15 N
541 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:48:04 N
60 Janek Minnik 1974     SKODA LAAGRI 00:22:32 M
549 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS 00:48:49 M
150 Janek Missing 1978     VESI JOOKSEB 00:25:35 M
280 Elari Moks 1981       00:33:03 M
435 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:43:08 M
437 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:43:11 N
200 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING 00:27:18 N
703 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA 01:23:02 N
634 Sander Muhu 1982     RX METSAS 00:57:08 M
559 Anne Murd 1973
  TAI 00:49:24 N
414 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:41:49 N
213 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:27:55 N
709 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT 12:40:40 M
704 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID 01:30:19 N
102 Einar Namme 1965
    00:24:10 M
665 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO 01:02:00 N
292 Nele Narme 1993     THE BEST! 00:34:12 N
185 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD 00:26:38 N
591 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA 00:51:42 M
526 Anastasia Niitmets 1994       00:47:18 N
644 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND 00:58:38 N
647 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB 00:59:23 N
686 Anzela Nõmmsalu 1984       01:11:00 N
707 Ants Noot 1969
  KES TEGI? 01:37:29 M
111 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD 00:24:16 N
286 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:33:18 M
450 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN 00:43:36 M
190 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD 00:26:55 N
248 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS 00:29:43 N
479 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER 00:44:43 N
160 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:25:54 M
456 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:43:55 N
631 Anne-Mari Orgla 1992     SÄRASILMAD 00:55:58 N
180 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID 00:26:34 N
697 Monika Orpus 1979       01:17:49 N
232 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:28:42 N
671 Jelena Osminko 1986     STORZ ELEKTROONIKA 01:04:00 N
191 Reet Otsus 1987     VABA LEHM 00:26:55 N
270 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO 00:31:41 N
708 Maia Ottep 1978     RIK1 01:59:19 N
533 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:47:54 N
673 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL 01:05:15 N
126 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY 00:24:46 N
688 Tiina Paalberg 1946     PIRITA 01:11:12 N
133 Märt Pais 1970     TELEGRUPP 00:24:57 M
701 Urmo Paju 1989       01:19:31 M
238 Daaniel Markus Pajupuu 2010       00:29:03 M
459 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY 00:44:04 N
169 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:26:10 N
636 Lemme Palmet 1980
  HKO 00:57:21 N
374 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:39:36 N
34 Silver Palu 1978
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:20:38 M
336 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS 00:37:25 M
353 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD 00:38:43 N
186 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! 00:26:43 M
231 Ilme Parik 1963       00:28:42 N
386 Angelika Park 1982     MINE METSA 00:40:03 N
161 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:25:57 N
116 Kristjan Part 1992     LINCONA SEGABÄND 00:24:20 M
217 Kadri Pärtel 1991       00:28:03 N
666 Julia Passetsnik 1988     FIVE X 01:02:12 N
579 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:51:05 N
115 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:24:19 M
710 Helen Pavlov 1981
  VIA 3L 18:40:00 N
100 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:24:06 N
246 Piia Pedras 1979       00:29:33 N
189 Tuuli Pedras 1979       00:26:52 N
143 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:25:18 N
24 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED 00:20:10 N
44 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL 00:21:13 N
429 Lada Peikre 1963       00:42:44 N
282 Kaja Pellis 1966
    00:33:10 N
212 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM 00:27:48 M
536 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL 00:47:59 N
229 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ 00:28:41 N
610 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:53:44 M
259 Jevgenia Petrova 1986       00:30:42 N
381 Viljar Pihelgas 1972       00:39:52 M
490 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS 00:45:21 N
142 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED 00:25:15 N
572 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA 00:50:32 N
187 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE 00:26:45 N
454 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:43:52 M
113 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO 00:24:16 N
279 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- 00:32:57 N
496 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:45:31 M
580 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:51:06 N
478 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:44:40 N
621 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:54:55 M
230 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM 00:28:42 N
520 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI 00:47:05 N
512 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:46:38 M
369 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:39:29 M
331 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI 00:37:08 N
164 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:26:02 M
134 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 00:25:02 M
46 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY 00:21:33 N
491 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! 00:45:22 N
408 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS 00:41:24 N
416 Triin Post 1983     FAZER 00:41:56 N
595 Jelena Praakel 1984     VIA 3L 00:52:02 N
265 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:31:12 M
399 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G 00:40:44 N
130 Elen Preimann 1980     HKO 00:24:52 N
417 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL 00:41:56 N
648 Reet Puhm 1973     RTK3 00:59:28 N
304 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   00:35:27 M
542 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:48:15 N
403 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI 00:41:08 N
334 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA 00:37:20 N
297 Olesja Puumeister 1983
  SMIT 00:34:46 N
91 Heigo Puurand 1982       00:23:50 M
92 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED 00:23:51 N
569 Svea Puusepp 1970       00:50:14 N
62 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE 00:22:40 M
390 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM 00:40:11 M
171 Krista Raid 1971       00:26:15 N
55 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED 00:22:08 N
677 Jaana Rajamäe 1981       01:06:20 N
209 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:27:44 N
522 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:47:11 N
622 Eneken Rand 1967
  ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 00:55:00 N
682 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 01:10:37 N
1 Krister Randver 1987       00:15:56 M
670 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 01:03:28 M
332 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL 00:37:13 N
427 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:42:30 N
316 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 00:36:21 N
615 Piia Raudsepp 1969       00:54:06 N
431 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:42:54 N
365 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 00:39:08 N
83 Triin Rebane 1989       00:23:37 N
705 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS 01:34:51 N
524 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD 00:47:15 N
664 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING 01:02:00 M
49 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:21:47 M
481 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER 00:44:48 M
482 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO 00:44:55 N
64 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:22:43 N
675 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 01:05:59 N
104 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS 00:24:13 M
117 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO 00:24:20 N
306 Mirje Roasto 1985       00:36:00 N
120 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 00:24:24 M
50 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:21:52 M
20 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:19:49 N
125 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:24:44 N
103 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN 00:24:11 N
136 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP 00:25:03 M
154 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:25:40 M
635 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:57:15 M
224 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:28:23 N
484 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:45:04 N
71 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:23:04 M
141 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP 00:25:09 M
643 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR 00:58:32 N
201 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI 00:27:20 N
354 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD 00:38:43 N
401 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID 00:41:01 N
65 Elo Rüütel 1978     RTK3 00:22:53 N
627 Tom Rüütel 1988
Harju maakond
    00:55:25 M
251 Andrus Rüütelmaa 1972
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:30:13 M
451 Anu Ruuven 1969
    00:43:45 N
421 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI 00:42:06 N
611 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 00:53:47 N
380 Lene Saar 1996
Harju maakond
  #RADEMARUNNING 00:39:52 N
575 Marianne Saar 1979       00:50:47 N
124 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL 00:24:38 M
241 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! 00:29:13 N
234 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY 00:28:46 N
36 Egemen Sabah 1991     ALGA 00:20:44 M
266 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:31:18 N
23 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:20:07 N
325 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:36:48 N
247 Karin Sahar-Lambinen 1987       00:29:36 N
159 Silvia Saks 1989     MAASIKAS 00:25:51 N
237 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL 00:28:55 N
639 Silver Salben 1989     RIK3 00:57:54 M
275 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:32:26 N
335 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:37:22 N
600 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 00:52:54 N
39 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP 00:21:05 M
349 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:38:30 N
355 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI 00:38:44 N
303 Anneli Schults 1967     PMA TEINE 00:35:12 N
219 Jaan Schults 1965       00:28:07 M
598 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED 00:52:24 N
122 Priit Selg 1977     LINCONA MEESTEBÄND 00:24:33 M
9 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS 00:17:53 M
373 Evelin Selmet 1983
    00:39:36 N
309 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:36:04 N
410 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA 00:41:29 N
460 Sergei Serbin 1962     HORNETS 00:44:04 M
415 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD 00:41:55 N
285 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA 00:33:18 M
672 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 01:05:00 N
462 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS 00:44:11 N
338 Häli Siimaste 1968     EASY 00:37:29 N
196 Stina Silluste 1993     SINILINNUD 00:27:05 N
87 Maia Sinajeva 1988       00:23:41 N
300 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI 00:35:00 N
640 Simmo Sirel 1990     NAKSITRALLID 00:57:56 M
35 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD 00:20:40 N
123 Anita Sokolova 1987       00:24:36 N
131 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD 00:24:55 N
152 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA 00:25:39 N
642 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G 00:58:27 N
137 Teele Soopalu 1994       00:25:05 N
461 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:44:10 N
82 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO 00:23:33 N
565 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA 00:50:10 N
608 Jana Stepanova 1991       00:53:38 N
590 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X 00:51:40 N
96 Helen Stimmer 1987     LIBLEKAD 00:23:54 N
516 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:46:53 N
310 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA 00:36:05 N
443 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA 00:43:26 N
518 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR 00:47:01 N
617 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:54:22 N
195 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA 00:27:03 N
322 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED 00:36:40 N
507 Aire Suurkuusk 1966       00:46:17 N
216 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO 00:28:03 N
2 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:16:40 M
330 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD 00:37:03 N
277 Diana Talpsepp 1994       00:32:37 N
5 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:13 M
465 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP 00:44:16 M
388 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:40:10 N
348 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM 00:38:17 N
409 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD 00:41:25 N
602 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:52:57 M
523 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:47:13 M
445 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID 00:43:30 N
22 Triin Tartes 1991     ELISA 5G 00:20:02 N
539 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:48:02 N
563 Astra Teede 1978     123 LÄKS! 00:50:01 N
624 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE 00:55:07 M
314 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE 00:36:13 N
66 Richard Teppart 1991     RIK1 00:22:55 M
351 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:38:40 M
344 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA 00:37:54 N
471 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- 00:44:23 M
620 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS 00:54:43 N
696 Krista Tiitsen 1970     MATKK 01:17:42 N
447 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:43:33 N
657 Marren Tiivits 1993     KIIREM KUI 5G 01:00:08 N
147 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO 00:25:24 M
17 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:19:47 M
694 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 01:16:05 N
613 Angela Tirp 1992
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:54:00 N
281 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:33:09 N
495 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED 00:45:29 N
467 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:44:20 N
361 Merily Toiger 1996     THE BEST! 00:39:01 N
121 Tarmo Toiger 1979       00:24:29 M
599 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:52:32 M
508 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:46:21 M
69 Katrin Tõnupärt 1980
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:23:00 N
327 Marika Toom 1970     ABB WOL 00:36:54 N
372 Ragna Toom 1953     PMA TEINE 00:39:36 N
53 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:22:00 M
656 Tuuli Tooming 1978       01:00:00 N
700 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 01:18:54 M
514 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL 00:46:49 N
227 Tatiana Totskaya 1985       00:28:30 N
109 Ruth Trääder 1979
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:24:15 N
603 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD 00:53:20 N
658 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 01:00:08 N
6 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 00:17:29 M
452 Virge Tumm 1971     2RTK 00:43:47 N
356 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED 00:38:47 N
105 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:24:14 N
295 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY 00:34:34 N
570 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA 00:50:18 N
519 Killi Ummelas 1963
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   00:47:02 N
614 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD 00:54:01 N
86 Liina Urb 1986     LIBLEKAD 00:23:41 N
485 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 00:45:04 M
488 Virge Urke 1971       00:45:17 N
158 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:25:47 M
426 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS 00:42:16 N
288 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:33:21 N
263 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:30:54 N
457 Ants Uus 1974
  DECOLAND 00:43:56 M
500 Inessa Uus 1977
  DECOLAND 00:45:46 N
486 Grete Uustal 1995
Tartu maakond
Nortal AS   00:45:07 N
521 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA 00:47:09 N
583 Marin Vaher 1977     TAI 00:51:20 N
346 Gaili Vahkal 1988     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:38:04 N
687 Maia Vahramejeva 1967     KRIMELTE HUNDID 1 01:11:10 N
298 Jana Vahter 1971
    00:34:56 N
466 Erika Vahtmäe 1980     STORZ A-TEAM 00:44:17 N
517 Reet Vaiga 1951       00:46:55 N
364 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    00:39:06 N
10 Rein Vaimel 1982       00:18:31 M
170 Laine Vain 1983     HARKU PEO 00:26:10 N
192 Taniel Vain 1987     HARKU PEO 00:26:56 M
547 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI 00:48:44 N
366 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:39:12 N
376 Mari Valdek 1983     MAASIKAS 00:39:37 N
179 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:26:32 M
73 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:23:17 M
588 Kristy Valgma-Antsmäe 1975
Harju maakond
  ENSTO ENERGY 00:51:36 N
645 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO 00:59:08 N
293 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD 00:34:21 N
52 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:21:54 M
15 Tauno Vare 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:19:35 M
476 Kristi Värk 1980       00:44:34 N
433 Kristjan Värv 1978     PUHAS ENERGIA 00:43:00 M
577 Uku Vasemägi 1991     GASELLID 00:50:56 M
106 Raavo Vask 1977     VESI JOOKSEB 00:24:14 M
689 Inga Vatter 1982
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 01:11:45 N
31 Martin Vedler 1989     SMIT 00:20:27 M
7 Tanel Veeleid 1972       00:17:40 M
236 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:28:52 N
320 Krista Veerme-Tamla 1979     KVALITET 00:36:32 N
4 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 00:17:07 M
654 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS 01:00:00 N
511 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM 00:46:37 N
597 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:52:20 M
663 Valerii Verozub 1993     ALGA 01:01:29 M
214 Kristi Vettik 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:27:56 N
312 Raivo Videvik 1981     ROOSA PANTER 00:36:08 M
646 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID 00:59:22 N
202 Andres Viia 1976     ESTNO 00:27:27 M
284 Jana Viia 1988
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:33:17 N
283 Brent-Silvester Viin 1992       00:33:14 M
661 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD 01:01:01 N
606 Marianna Viirsaar 1987     KÄIB KÜLL 00:53:32 N
497 Riina Vilbiks 1963
    00:45:37 N
68 Marek Vilgats 1979     KIIRELT TÄPIKS 00:23:00 M
691 Jaanis Vilimäe 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 01:12:00 M
609 Triin Viljamaa 1984       00:53:42 N
148 Veiko Villo 1987     RIK3 00:25:32 M
651 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:59:47 N
453 Anna Vinkelberg 1996     ABBVIIMASED 00:43:51 N
612 Kirsti Vinni 1996     NAKSITRALLID 00:53:47 N
649 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD 00:59:41 M
439 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:43:13 N
387 Julia Vuhk Vuht 1973       00:40:07 N