Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (8. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 402 Naisi: 298 Mehi: 104
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Tulemus
56 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:24:18
308 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:47:14
243 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:41:31
297 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 00:46:10
137 13 Annika Abner 1985       N 00:29:17
143 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:29:51
227 17 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 00:39:57
154 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:30:57
17 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:21:02
4 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:40
122 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:28:23
124 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:28:31
286 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:44:50
74 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:39
85 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:26:04
94 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:26:32
285 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:44:43
111 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 00:27:29
320 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:48:37
182 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:00
184 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:15
359 47 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:55:54
141 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:29:34
130 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:28:53
126 55 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 00:28:40
23 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:21:40
346 59 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 00:52:51
287 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 00:44:58
296 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:46:06
92 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:26:19
319 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:48:21
20 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:21:15
88 75 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI N 00:26:12
361 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:56:13
304 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:46:39
220 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 00:39:21
246 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:41:44
113 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 00:27:34
291 88 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 00:45:12
89 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:26:17
104 102 Annika Ennok 1979       N 00:27:03
140 103 Indrek Erin 1983       M 00:29:32
63 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:24:51
167 107 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH N 00:33:01
393 111 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 01:16:11
203 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:37:32
157 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:31:20
301 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 00:46:19
398 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 01:38:17
73 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:25:37
228 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:40:12
270 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:43:34
151 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:30:32
79 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:25:45
196 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:36:50
373 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 01:00:14
114 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 00:27:40
67 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 00:25:01
153 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 00:30:53
170 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:33:12
158 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:31:25
12 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 00:19:50
134 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:29:13
355 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:54:46
386 152 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI N 01:06:41
215 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:38:47
383 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 01:05:26
5 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:18:37
76 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:25:42
397 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 01:33:57
369 165 Ülle Ilves 1953
  TAI N 00:59:08
357 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:55:02
279 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:44:23
190 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:36:14
1 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:16:30
209 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:38:06
222 172 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    N 00:39:34
336 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:50:25
290 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:45:09
117 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:28:15
280 183 Tiit Jors 1968
    M 00:44:24
116 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:28:09
267 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:43:24
300 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 00:46:16
105 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:27:03
234 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:41:01
317 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 00:48:09
374 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 01:00:14
310 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:47:17
271 211 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH N 00:43:40
293 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:45:35
249 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:42:16
149 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 00:30:24
283 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:44:30
191 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:36:15
364 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:57:29
261 224 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS M 00:43:02
125 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:28:38
335 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:50:19
169 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:33:10
347 236 Kadri Karner 1986       N 00:52:54
353 237 Terje Karp 1961     MATKK N 00:54:33
250 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 00:42:18
258 239 Jane Karpin 1986       N 00:42:50
337 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:50:41
314 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:47:23
180 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 00:34:49
223 251 Tiina Kell 1977       N 00:39:36
263 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:43:03
133 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 00:29:11
100 257 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 00:26:48
99 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:26:40
108 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:27:16
183 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:35:01
376 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 01:00:31
84 264 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 00:26:00
343 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:52:20
62 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:24:50
127 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 00:28:44
360 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:56:10
302 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:46:22
259 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 00:42:54
109 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 00:27:27
238 276 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:41:14
218 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:38:58
42 283 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 00:23:19
339 284 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 00:51:36
206 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:37:57
236 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 00:41:07
37 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 00:22:54
272 291 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 00:43:45
45 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:23:26
7 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:19:14
102 292 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 00:26:52
331 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 00:49:58
33 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:22:34
221 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 00:39:29
78 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 00:25:43
225 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:39:43
86 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:26:05
112 304 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 00:27:32
81 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:53
48 311 Karel Krist 1978
    M 00:23:49
354 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:54:40
55 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:24:16
160 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:31:45
173 320 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 00:33:58
39 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:23:04
330 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:49:55
334 334 Pille Kurnitski 2004       N 00:50:10
333 335 Vivika Kurnitski 1969       N 00:50:10
254 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:42:27
278 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:44:17
16 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 00:20:53
131 363 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:29:00
214 374 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 00:38:37
349 378 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 00:53:36
29 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:22:20
26 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:22:02
193 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:36:28
362 382 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 00:56:35
294 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD N 00:45:44
148 385 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD N 00:30:00
187 386 Ilse Laur 1957
    N 00:35:32
306 398 Maire Lember 1967     MATKK N 00:46:59
147 399 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI M 00:29:58
281 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:44:26
318 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:48:17
9 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:19:20
211 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:38:18
19 408 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:21:13
382 409 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 01:05:18
129 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 00:28:50
138 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:29:23
205 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:37:51
208 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:38:05
35 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:22:53
265 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 00:43:19
136 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:29:14
266 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:43:23
6 431 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:19:07
27 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:22:11
194 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 00:36:42
212 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:38:29
248 437 Margit Lunt 1971       N 00:41:51
395 441 Inge Luuk 1982
  2RTK N 01:20:00
54 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:24:15
316 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:47:32
284 503 Piret Mägi 1976     RTK3 N 00:44:35
309 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:47:16
299 454 Merle Maisla 1979       N 00:46:16
385 455 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY M 01:06:02
90 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:26:18
379 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 01:03:28
401 506 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 02:09:57
384 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 01:06:01
72 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:25:34
312 463 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 00:47:20
150 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 00:30:25
199 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 00:37:12
66 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:24:59
43 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:23:25
120 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:28:20
21 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 00:21:24
146 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:29:56
256 484 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:42:40
161 489 Elari Moks 1981       M 00:32:10
139 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:29:26
119 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:28:19
46 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:23:27
323 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:49:06
282 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:44:29
135 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:29:13
58 513 Einar Namme 1965
    M 00:24:22
142 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:29:49
40 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:23:12
97 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:26:39
192 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:36:20
83 535 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 00:25:55
345 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:52:44
390 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 01:15:02
247 540 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER N 00:41:49
365 545 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:57:42
103 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:26:55
389 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 01:13:52
370 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 00:59:44
326 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:32
338 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 00:50:46
106 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:27:08
52 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 00:24:05
98 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:26:40
80 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:51
201 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:37:15
36 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:22:54
82 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 00:25:55
123 574 Ilme Parik 1963       N 00:28:24
91 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:26:19
340 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:51:39
367 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 00:58:15
387 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 01:10:00
24 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:21:42
145 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:29:52
348 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:53:29
31 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:22:31
311 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:47:18
159 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:31:37
172 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:33:45
163 599 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 00:32:28
61 601 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 00:24:41
164 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:32:32
30 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:22:28
375 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 01:00:20
277 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:44:13
87 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:26:10
101 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:26:48
363 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:57:03
168 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:33:09
25 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:21:54
378 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 01:02:53
264 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:43:15
251 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:42:18
176 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:34:17
233 620 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G N 00:40:54
341 622 Henry Prits 1980
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:51:43
237 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:41:13
295 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:46:00
231 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:40:35
95 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 00:26:37
260 632 Svea Puusepp 1970       N 00:42:54
274 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:43:54
69 646 Krista Raid 1971       N 00:25:08
372 647 Ulla Raid 1968     AMATÖÖRID N 01:00:00
321 705 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:48:52
268 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:43:24
241 653 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:41:24
344 657 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:52:38
197 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:36:55
132 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:29:04
235 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:41:04
64 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:52
396 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 01:33:05
305 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 00:46:51
60 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:24:31
224 675 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 00:39:41
51 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:24:05
381 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 01:04:31
34 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:22:39
400 680 Mirje Roasto 1985       N 01:45:01
38 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:22:56
128 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 00:28:46
65 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:24:57
165 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:32:36
47 695 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:23:39
350 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:53:44
352 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:54:25
230 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:40:32
57 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:24:19
298 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 00:46:13
313 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:47:21
75 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:25:40
242 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:41:29
391 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:15:05
93 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:26:32
166 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:32:38
358 722 Silver Salben 1989     RIK3 M 00:55:41
257 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:42:49
322 731 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD N 00:48:53
269 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 00:43:32
10 742 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 00:19:40
219 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:39:10
366 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:58:11
18 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:21:07
356 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:55:00
329 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 00:49:39
71 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:25:28
49 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:23:55
171 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:33:20
288 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 00:45:03
32 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:22:31
253 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:42:26
292 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:45:22
198 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:37:02
273 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:43:49
325 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:49:31
118 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:28:17
3 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:17:20
388 808 Diana Talpsepp 1994       N 01:12:09
2 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:16:54
324 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:49:13
239 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:41:17
252 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:42:18
307 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:47:10
179 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:34:43
15 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:20:38
207 822 Häli Tarum 1987     HKO N 00:38:03
229 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:40:23
185 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:35:17
188 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:35:41
22 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:21:35
174 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:34:06
399 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 01:39:12
377 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 01:01:24
195 838 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:36:48
68 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:25:04
186 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:35:24
178 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:34:42
276 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:44:10
315 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:47:25
332 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:50:05
155 852 Marika Toom 1970     ABB WOL N 00:30:57
210 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:38:08
200 859 Tatiana Totskaya 1985       N 00:37:14
342 862 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD N 00:51:46
232 864 Kaire Truu 1974       N 00:40:45
394 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:16:20
28 867 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 M 00:22:17
217 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:38:55
107 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:27:10
8 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:19:19
303 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:46:26
328 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:49:36
162 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 00:32:26
44 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:23:25
244 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:41:31
289 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:45:04
152 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:30:42
226 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:39:43
262 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:43:02
216 898 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    N 00:38:50
14 901 Rein Vaimel 1982       M 00:20:36
110 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:27:27
53 903 Taniel Vain 1987     HARKU PEO M 00:24:09
70 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:25:10
189 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:35:54
245 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:41:38
121 965 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON M 00:28:21
351 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:54:06
50 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:24:01
13 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:20:09
41 919 Raavo Vask 1977     VESI JOOKSEB M 00:23:13
275 921 Inga Vatter 1982
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:43:55
213 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:38:34
96 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:26:37
11 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 M 00:19:40
368 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 00:59:00
59 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 00:24:23
327 930 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID N 00:49:32
204 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:37:44
77 933 Raili Vesberg-Pikk 1982
    N 00:25:42
177 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID N 00:34:31
115 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:27:49
156 939 Jana Viia 1988
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:31:06
175 940 Tauno Viigipuu 1981     NIPERNAADI M 00:34:13
181 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:34:56
371 945 Marianna Viirsaar 1987     KÄIB KÜLL N 00:59:53
402 953 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 02:41:53
144 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:29:52
240 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:41:23
392 800 Oksana Zadonski 1964
    N 01:15:58
380 801 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY N 01:03:31
255 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:42:32
202 804 Jelena Zuravel 1981     MEGAHERTZ N 00:37:16
Sulge

Tulemuse detailne info

...