Avaleht Võistlused Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (Virtuaalne)

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 950 Naisi: 552 Mehi: 398
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 862 Raido Mitt 1991
Harju maakond
#Headinimesed
Eesti Olümpiakomitee
Mehed 1 00:32:48
2 2 185 Tarvi Tameri 1984
Harju maakond
Jooksurullid Mehed 2 00:34:58
3 3 51 Veiko Sulev 1980
Harju maakond
  MV40 1 00:37:00
4 4 160 Janar Juhkov 1987
Harju maakond
Treeningpartner Sportland jookustiim
MTÜ Spordiselts
Mehed 3 00:37:11
5 5 899 Enar Mustonen 1996
Harju maakond
Treeningpartner Mehed 4 00:37:42
6 6 153 Aaro Tiiksaar 1978
Harju maakond
BE GROUP MV40 2 00:38:24
7 1 867 Marion Tibar 1981
Harju maakond
#HeadInimesed NV35 1 00:38:30
8 7 126 Rene Lehismets 1996
Pärnu maakond
  Mehed 5 00:38:34
9 8 804 Lauri Enn 1980
Tartu maakond
  MV40 3 00:39:09
10 9 784 Roman Jõerand 1984
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Remolis OÜ
Mehed 6 00:39:20
11 10 263 Silver Nuga 1987
Rapla maakond
  Mehed 7 00:39:26
12 11 64 Urmet Arusoo 1987
Viljandi maakond
  Mehed 8 00:39:42
13 12 815 Allan Jaakson 1980
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Pristis AS
MV40 4 00:40:07
14 13 280 Ahti Nuga 1984
Rapla maakond
ProRunner Mehed 9 00:40:10
15 14 337 Avo Taats 1977
Pärnu maakond
  MV40 5 00:40:15
16 2 794 Anu Piiroja 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid NV35 2 00:40:29
17 15 222 Marius Aave 1986
Tartu maakond
SK Prorunner Mehed 10 00:40:47
18 16 469 Raivo Raudsepp 1964
Järva maakond
  MV50 1 00:40:55
19 17 261 Andrus Vaher 1983
Viljandi maakond
VAK Staier Mehed 11 00:41:20
20 3 521 Mirtti Verbitskas 1981
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Wendre
NV35 3 00:41:32
21 18 345 Janek Sumberg 1975
Valga maakond
  MV40 6 00:41:35
22 19 144 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  Mehed 12 00:42:11
23 20 619 Indrek Valge 1991
Tartu maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed 13 00:42:16
24 21 281 Leonid Homin 1987
Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Mehed 14 00:42:25
25 22 322 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
MKM Jooksuklubi MV40 7 00:42:37
26 23 901 Marek Mustonen 1973
Pärnu maakond
  MV40 8 00:42:40
27 24 511 Sander Sulu 1990
Pärnu maakond
  Mehed 15 00:42:41
28 25 530 Jüri Jaanson 1965
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MV50 2 00:42:53
29 26 467 Urmo Kesküla 1977
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
Päästeamet
MV40 9 00:42:54
30 27 405 Üllar Raud 1980
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ MV40 10 00:43:06
31 28 288 Arnold Viinamäe 1966
Harju maakond
  MV50 3 00:43:08
32 4 406 Hannula-Katrin Pandis 1990
Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Naised 1 00:43:51
33 29 799 Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 4 00:43:51
34 30 412 Priit Kingo 1977
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ MV40 11 00:43:52
35 31 172 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
  Mehed 16 00:43:53
36 32 16 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  Mehed 17 00:43:57
37 34 91 Valeri Kääpa 1958
Lääne maakond
  MV60 1 00:44:12
38 33 417 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
  Mehed 18 00:44:12
39 35 282 Jonas Nõukas 1971
Pärnu maakond
  MV40 12 00:44:14
40 36 485 Urmas Pärn 1967
Pärnu maakond
  MV50 5 00:44:17
41 5 204 Anet Adamson 1993
Harju maakond
  Naised 2 00:44:34
42 37 724 Brenet Volmerson 2004
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid A 1 00:44:41
43 38 877 Taavi Pentma 1980
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV40 13 00:44:55
44 39 227 Reemet Valting 1982
Järva maakond
  Mehed 19 00:45:04
45 40 388 Janek Ollep 1970
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid MV50 6 00:45:06
46 41 32 Taavi Tammik 1993
Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu Mehed 20 00:45:07
47 42 1011 Jan Kõrva 1981
Saare maakond
JK Sarma
Sigma
Mehed 21 00:45:23
48 43 183 Taimar Ala 1979
Harju maakond
Keskkonnaagentuur
Keskkonnaagentuur
MV40 14 00:45:34
49 6 770 Laura Maasik 1993
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Naised 3 00:45:38
50 45 618 Jaanus Jõgis 1976
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi MV40 15 00:45:42
51 44 859 Maksim Olissov 1981
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
Mehed 22 00:45:42
52 46 980 Sergei Sotsugov 1974
Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn MV40 16 00:45:49
53 47 1018 Kaido Kirsimäe 1984
Pärnu maakond
  Mehed 24 00:45:50
54 48 822 Maario Koplus 1984
Pärnu maakond
  Mehed 23 00:45:50
55 49 193 Jagnar Jakobson 1992
Harju maakond
  Mehed 25 00:45:51
56 50 279 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS Mehed 26 00:45:53
57 51 632 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM jooksuklubi MV40 17 00:45:54
58 52 74 Tomy Suur 2005
Pärnu maakond
Hc Pärnu Poisid B 1 00:45:56
59 53 45 Mait Mõttus 1977
Pärnu maakond
Run4Fun MV40 18 00:45:57
60 54 529 Marko Maasik 1985
Harju maakond
  Mehed 27 00:46:00
61 55 398 Priit Lopsik 1979
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ MV40 19 00:46:04
62 56 1050 Henri Kaarma 1974
Harju maakond
Sparta
Swedbank
MV40 20 00:46:07
63 7 985 Maret Müür 1984
Järva maakond
  NV35 4 00:46:09
64 57 738 Indrek Viron 1978
Harju maakond
BAUHAUS EESTI UÜ MV40 21 00:46:10
65 58 249 Kaspar Teder 1980
Harju maakond
  MV40 22 00:46:19
66 59 669 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  MV40 23 00:46:24
67 60 787 Ermo Pajuväli 1986
Pärnu maakond
  Mehed 28 00:46:30
68 61 368 Mairo Kirss 1980
Harju maakond
Riigi Kinnisvara MV40 24 00:46:44
69 62 800 Dag Kivila 1964
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 7 00:46:47
70 8 805 Marika Roopärg 1967
Uusimaa
Täppsportlased NV45 1 00:46:50
71 63 528 Indrek Karolin 1973
Põlva maakond
  MV40 25 00:46:58
72 64 118 Kristjan Tuisk 1981
Harju maakond
Õhuvägi Mehed 29 00:46:59
73 65 517 Oleg Jefremkin 1976
Harju maakond
  MV40 26 00:47:13
74 67 494 Marko Teinburk 1987
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Bravo Catering
Mehed 30 00:47:16
75 66 13 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  MV40 27 00:47:16
76 68 509 Kristo Kaukver 1979
Pärnu maakond
SA Pärnu Haigla MV40 28 00:47:19
77 69 691 Harlis Põldaru 1987
Lääne-Viru maakond
  Mehed 31 00:47:30
78 70 978 Priit Põder 1963
Pärnu maakond
A2K Spordiklubi MV50 8 00:47:31
79 71 621 Kristo Sussen 1980
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi MV40 29 00:47:33
80 72 259 Kristjan Palm 1990
Lääne-Viru maakond
  Mehed 32 00:47:35
81 73 380 Siim Piirak 1990
Pärnu maakond
  Mehed 33 00:47:35
82 74 219 Kermo Teral 1993
Tartu maakond
SK ProRunner Mehed 34 00:47:41
83 75 679 Hardi Brenner 1985
Harju maakond
Bondora Mehed 35 00:47:47
84 76 117 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  MV40 30 00:47:49
85 9 703 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi NV45 2 00:47:53
86 77 60 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  MV50 9 00:47:57
87 78 575 Ergo Vaik 1975
Pärnu maakond
  MV40 31 00:48:08
88 10 1029 Eneli Sarv 1986
Harju maakond
FB Jooksmine Naised 4 00:48:12
89 11 21 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  NV35 5 00:48:14
90 79 332 Kristo Tamsalu 1974
Lääne maakond
  MV40 32 00:48:21
91 12 340 Merje Uueni 1978
Harju maakond
  NV35 6 00:48:30
92 80 15 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  MV40 33 00:48:31
93 13 893 Riina Rahuoja 1972
Pärnu maakond
anu jooksutrennid NV45 3 00:48:37
94 81 155 Ats Pihl 1990
Harju maakond
  Mehed 36 00:48:42
95 82 145 Rene Abel 1981
Rapla maakond
Märjamaa PK
Päästeamet
Mehed 37 00:48:52
96 83 965 Keiron Laubert 2005
Pärnu maakond
  Poisid B 2 00:48:52
97 14 72 Piret Bart 1985
Pärnu maakond
  NV35 7 00:48:59
98 85 313 Ahti Raba 1986
Harju maakond
LHV Pank Mehed 38 00:49:14
99 84 924 Randy Orel 1968
Järva maakond
Eesti Energia Spordiklubi MV50 10 00:49:14
100 15 887 Margit Lott 1991
Pärnu maakond
  Naised 5 00:49:18
101 86 239 Kaupo Mändla 1985
Tartu maakond
  Mehed 39 00:49:21
102 87 231 Kaarel Kotkas 1983
Järva maakond
AS Jalax Mehed 40 00:49:26
103 16 1035 Catry Kiipus 1981
Harju maakond
  NV35 8 00:49:28
104 88 536 Kalle Rahu 1971
Pärnu maakond
Sportlove
Hansab AS
MV40 34 00:49:30
105 18 674 Ulvi Lond 1967
Tartu maakond
  NV45 4 00:49:31
106 17 473 Irja Bernard 1956
Pärnu maakond
  NV55 1 00:49:31
107 89 7 Renno Rehtla 1985
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
Mehed 41 00:49:33
108 90 76 Andrus Möll 1960
Harju maakond
  MV60 2 00:49:34
109 19 377 Mare Padu 1975
Harju maakond
FB Jooksmine NV45 5 00:49:35
110 91 366 Kerol Kiviselg 1983
Pärnu maakond
Plekispets Mehed 42 00:49:38
111 92 508 Margus Randmäe 1981
Pärnu maakond
  Mehed 43 00:49:41
112 93 788 Vahur Mäe 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi MV40 35 00:49:41
113 94 163 Aleksei Tereštšenkov 1963
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
MV50 11 00:49:43
114 20 958 Merly Kosenkranius 1991
Pärnu maakond
  Naised 6 00:49:44
115 95 171 Mihkel Tikerpalu 1987
Harju maakond
OÜ Tikerberry
OÜ Tikerberry
Mehed 44 00:49:46
116 96 974 August Killing 1986
Pärnu maakond
Tuuletallajad
Metsä Wood
Mehed 45 00:49:55
117 97 678 Kristo Leemets 1990
Harju maakond
Bondora Mehed 46 00:50:04
118 21 201 Aivi Laurik 1973
Harju maakond
Sparta NV45 6 00:50:06
119 98 1054 Raimond Elblaus 1966
Viljandi maakond
Päästeamet MV50 12 00:50:08
120 22 891 Jaana Õunaid 1978
Pärnu maakond
Rademar NV35 9 00:50:11
121 23 50 Birgit Paal 1985
Harju maakond
  NV35 10 00:50:16
122 99 741 Silver Soosaar 1981
Pärnu maakond
www.koristaja.ee Mehed 47 00:50:26
123 100 910 Janek Veedla 1988
Harju maakond
  Mehed 48 00:50:28
124 101 754 Üllar Kütt 1973
Pärnu maakond
PPA MV40 36 00:50:33
125 102 487 Väino Türk 1974
Pärnu maakond
  MV40 37 00:50:37
126 103 265 Janek Mondresku 1974
Viljandi maakond
  MV40 38 00:50:44
127 24 407 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ NV35 11 00:50:46
128 104 704 Urmas Teeorg 1962
Harju maakond
  MV50 13 00:50:47
129 106 255 Jaanus Arukaevu 1966
Harju maakond
  MV50 14 00:50:50
130 105 921 Janno Abi 1979
Pärnu maakond
  MV40 39 00:50:50
131 107 479 Ülar Põld 1976
Pärnu maakond
  MV40 40 00:51:03
132 108 373 Kaur-Luukas Karama 2005
Harju maakond
  Poisid B 3 00:51:07
133 109 987 Simmo Rahu 1975
Pärnu maakond
  MV40 41 00:51:15
134 25 140 Liina Laidla 1973
Pärnu maakond
  NV45 7 00:51:18
135 110 707 Arno Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 49 00:51:20
136 111 97 Kaupo Pedosk 1982
Tartu maakond
Luik Triplets Club Mehed 50 00:51:20
137 112 93 Rauno Merila 1995
Pärnu maakond
  Mehed 51 00:51:24
138 26 92 Viivi Kääpa 1962
Lääne maakond
  NV55 2 00:51:24
139 27 563 Kadri Janson 1986
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
My Fitness AS
Naised 7 00:51:28
140 28 1055 Pille-Riin Piirmets 1980
Harju maakond
Õhuvägi NV35 12 00:51:31
141 29 999 Geily Sinijärv 1995
Harju maakond
  Naised 8 00:51:34
142 113 934 Risto Väljak 1994
Harju maakond
  Mehed 52 00:51:34
143 30 234 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  NV55 3 00:51:38
144 114 686 Marek Einla 1984
Pärnu maakond
  Mehed 53 00:51:41
145 115 233 Priit Eenraid 1971
Pärnu maakond
  MV40 42 00:51:46
146 116 180 Raimo Saul 1976
Harju maakond
  MV40 43 00:51:55
147 31 562 Mailiis Stolts 1986
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
My Fitness AS
Naised 9 00:51:57
148 117 419 Airet Andresson 1977
Tartu maakond
G4s Spordiklubi
G4s Eesti AS
MV40 44 00:51:58
149 32 885 Maris Männik 1980
Pärnu maakond
Omniva NV35 13 00:52:00
150 118 620 Rene Pere 1963
Harju maakond
Saku Õlletehase Spordiklubi MV50 15 00:52:01
151 120 687 Siim Ventsel 1987
Pärnu maakond
  Mehed 54 00:52:03
152 33 793 Ester Leiten-Kukk 1976
Harju maakond
  NV35 14 00:52:03
153 119 777 Robert Nael 2006
Harju maakond
  Poisid B 4 00:52:03
154 34 154 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  Naised 10 00:52:05
155 121 159 Juhan Telling 1967
Lääne maakond
JK Hermes MV50 16 00:52:06
156 122 808 Viljar Ott 1969
Viljandi maakond
  MV50 17 00:52:08
157 123 70 Igors Vucans 1979
Daugavpils
  MV40 45 00:52:15
158 35 942 Katrin Tuiken 1972
Harju maakond
  NV45 8 00:52:15
159 124 1049 Lennart Trussmann 1989
Pärnu maakond
  Mehed 55 00:52:24
160 36 198 Keiti-Eliise Rebane 2005
Harju maakond
  Tüdrukud B 1 00:52:25
161 37 786 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Naised 11 00:52:27
162 125 268 Toivo Ivainen 1964
Lääne-Viru maakond
  MV50 18 00:52:30
163 126 23 Peeter Puio 1974
Harju maakond
  MV40 46 00:52:32
164 127 988 Viljo Prantsus 1971
Viljandi maakond
SK Võhma MV40 47 00:52:34
165 129 816 Stig-Airon Jaakson 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 1 00:52:35
166 128 266 Vladimir Rõžov 1968
Põlva maakond
  MV50 19 00:52:35
167 38 993 Kaja Jaakson 1975
Pärnu maakond
Pärnu JK Vaprus NV45 9 00:52:38
168 130 315 Jüri Pärn 1996
Pärnu maakond
  Mehed 56 00:52:39
169 39 1009 Diana Audru 1977
Valga maakond
G4S SK NV35 15 00:52:42
170 131 184 Valter Ritso 1979
Harju maakond
  MV40 48 00:52:43
171 40 393 Terje Odamus 1969
Harju maakond
Rannarootsi Lihatööstus AS NV45 10 00:52:44
172 132 182 Caspar Tubarik 1979
Harju maakond
  MV40 49 00:52:47
173 133 558 Jüri Leesmäe 1946
Pärnu maakond
OK West MV60 3 00:52:50
174 134 446 Randel Länts 1978
Harju maakond
  MV40 50 00:52:51
175 135 164 Ülari Rebane 1985
Harju maakond
Telia SK MTÜ Mehed 57 00:52:52
176 136 818 Kevin Kubilius 2001
Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi MJ 1 00:52:55
177 138 493 Riho Ots 1965
Viljandi maakond
  MV50 20 00:52:57
178 137 308 Jaanus Roosileht 1967
Järva maakond
  MV50 21 00:52:57
179 41 873 Tiina Kadak 1977
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV35 16 00:53:00
180 139 378 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE Mehed 58 00:53:02
181 140 1053 Arto Kivila 1988
Pärnu maakond
  Mehed 59 00:53:03
182 141 79 Jaan Lehismets 1987
Pärnu maakond
  Mehed 60 00:53:04
183 42 492 Mariann Sulg 1987
Pärnu maakond
  Naised 12 00:53:04
184 43 276 Hene Karumaa 1969
Harju maakond
  NV45 11 00:53:09
185 142 67 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
  Mehed 61 00:53:10
186 144 960 Priit Jõeäär 1983
Päijät-Häme
  Mehed 62 00:53:11
187 143 354 Jaanus Saarepera 1977
Harju maakond
  MV40 51 00:53:11
188 44 844 Jana Jaaksalu 1985
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 17 00:53:12
189 45 609 Signe Holm 1978
Harju maakond
  NV35 18 00:53:12
190 145 342 Priit Paulus 1986
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS Mehed 63 00:53:15
191 146 966 Kerdon Laubert 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 5 00:53:17
192 147 127 Ahto Kingla 2020
Tartu maakond
  None 1 00:53:18
193 148 192 Andres Kiisler 1972
Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
MV40 52 00:53:20
194 149 606 Lauri Kaaviste 1972
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
MV40 53 00:53:24
195 46 25 Caroliina Altmäe 1985
Pärnu maakond
  NV35 19 00:53:27
196 150 344 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  MV40 54 00:53:33
197 151 229 Ahto Selter 1970
Järva maakond
AS Eesti Pagar MV50 22 00:53:35
198 47 814 Katrin Kuntus 1981
Pärnu maakond
Tre Raadio NV35 20 00:53:36
199 152 174 Madis Lundre 1992
Harju maakond
  Mehed 64 00:53:41
200 48 685 Kristina Helery Hiiu 1994
Pärnu maakond
Frodo Naised 13 00:53:43
201 154 177 Karl Erlenheim 1986
Harju maakond
Ühinenud Gängstaräpparid
AS Meditsiinigrupp
Mehed 65 00:53:44
202 153 1043 Raul Metsaäär 1976
Rapla maakond
  MV40 55 00:53:44
203 156 971 Karl-Vahur Vahemets 2006
Pärnu maakond
HC Pärnu Poisid B 6 00:53:45
204 155 128 Rain Hallimäe 1957
Harju maakond
  MV60 4 00:53:45
205 49 912 Anu Vill 1972
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 12 00:53:46
206 158 886 Uno Hakk 1975
Pärnu maakond
  MV40 56 00:53:50
207 157 66 Kusti Org 1988
Viljandi maakond
Maanteeamet Mehed 66 00:53:50
208 50 151 Kristiina Ranne 1975
Harju maakond
FB Jooksmine NV45 13 00:53:50
209 51 397 Maarja Peep 1994
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Naised 14 00:53:51
210 52 113 Pille-Triin Borgmann 1996
Tartu maakond
  Naised 15 00:53:54
211 159 892 Timo Loorits 1974
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi MV40 57 00:54:00
212 160 148 Erki Tetsmann 1976
Pärnu maakond
  MV40 58 00:54:13
213 161 869 Romet Puuram 1983
Pärnu maakond
  Mehed 67 00:54:14
214 162 630 Riido Villup 1981
Pärnu maakond
  Mehed 68 00:54:15
215 53 27 Kaja Mulla 1966
Harju maakond
Spordiselts
Securitas Eesti
NV45 14 00:54:15
216 163 565 Heigo Jänes 1980
Rapla maakond
  MV40 59 00:54:17
217 164 1039 Vahur Mägi 1981
Harju maakond
  Mehed 69 00:54:18
218 54 922 Pirjo Hämäläinen 1970
Uusimaa
  NV45 15 00:54:21
219 166 722 Karl-Joosep Raudkivi 2004
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid A 2 00:54:22
220 165 991 Marek Orumaa 1982
Saare maakond
Õhuvägi Mehed 70 00:54:22
221 167 583 Ando Laanesoo 1970
Lääne maakond
  MV50 23 00:54:24
222 55 616 Helena Kangur 1986
Pärnu maakond
  Naised 16 00:54:28
223 168 250 Ove Sesmin 1973
Harju maakond
G4S Eesti AS
G4S Eesti AS
MV40 60 00:54:30
224 169 831 Tarmo Eerik 1982
Harju maakond
  Mehed 71 00:54:36
225 170 776 Priit Nael 1975
Harju maakond
  MV40 61 00:54:36
226 171 1022 Keido Tarkin 1989
Harju maakond
  Mehed 72 00:54:37
227 56 582 Merilin Vips 1980
Harju maakond
  NV35 21 00:54:37
228 172 603 Priit Erm 1971
Pärnu maakond
  MV40 62 00:54:38
229 173 701 Allan Kartau 1983
Pärnu maakond
Allra Ehitus OÜ Mehed 73 00:54:40
230 174 257 Riivo Vilgo 1987
Rapla maakond
  Mehed 74 00:54:43
231 175 220 Saimon Raidma 1982
Tartu maakond
  Mehed 75 00:54:44
232 176 346 Mati Soolo 1975
Pärnu maakond
  MV40 63 00:54:47
233 57 551 Maile Jõgiste 1974
Pärnu maakond
Wendre NV45 16 00:54:47
234 58 975 Karin Tamm 1975
Pärnu maakond
SK Jõulu NV45 17 00:54:48
235 59 243 Ly Ruul 1979
Järva maakond
  NV35 22 00:54:49
236 60 379 Marju Pihelgas 1975
Harju maakond
  NV45 18 00:54:50
237 177 986 Taavi Kõrvits 1986
Pärnu maakond
  Mehed 76 00:54:50
238 61 984 Meeli Laos 1981
Lääne maakond
Kirbla NV35 23 00:54:50
239 178 401 Veiko Mäekivi 1983
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Mehed 77 00:54:51
240 179 774 Ott Artel 1981
Pärnu maakond
KL PN
KL PN
Mehed 79 00:54:54
241 180 383 Indrek Põhjatu 1991
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ Mehed 78 00:54:54
242 62 812 Cris Ekholm 1990
Tartu maakond
  Naised 17 00:54:57
243 63 5 Tiina Kapten 1974
Harju maakond
Sõudespinning.ee NV45 19 00:55:02
244 181 1047 Tarmo Šeiko 1974
Pärnu maakond
  MV40 64 00:55:02
245 64 865 Taivi Jaaksalu 1980
Pärnu maakond
Run4Fun NV35 24 00:55:06
246 182 52 Arvo Turba 1970
Põlva maakond
  MV50 24 00:55:11
247 65 923 Virve Kohtaniemi 1965
Kymenlaakso
  NV55 4 00:55:14
248 183 465 Juris Gaidelis 1954
Cesis
Maratona klubs MV60 5 00:55:18
249 185 1005 Marek Adli 1974
Lääne-Viru maakond
  MV40 65 00:55:27
250 184 389 Ott-Joosep Ollep 2005
Pärnu maakond
  Poisid B 7 00:55:27
251 66 329 Siiri Särev 1961
Pärnu maakond
Sivina NV55 5 00:55:36
252 186 857 Tanel Kelder 1975
Saare maakond
Tallink MV40 66 00:55:37
253 187 761 Janno Kasemaa 1979
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank MV40 67 00:55:42
254 188 191 Sander Klaos 1982
Harju maakond
  Mehed 80 00:55:47
255 67 1048 Anu Toomjõe 1969
Võru maakond
Hauka Veloklubi NV45 20 00:55:48
256 68 809 Kadi Valdaru 1987
Pärnu maakond
  Naised 18 00:55:52
257 69 328 Ene Trikkant 1962
Tartu maakond
  NV55 6 00:55:56
258 70 20 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  NV45 21 00:55:59
259 189 845 Rauno Oidram 1988
Harju maakond
  Mehed 81 00:55:59
260 71 89 Järvi Valter 1956
Harju maakond
Selver NV55 7 00:56:00
261 190 136 Meelis Mändla 1975
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts MV40 68 00:56:00
262 191 168 Mihkel Jürimaa 1988
Harju maakond
  Mehed 82 00:56:02
263 192 320 Deivid Urbus 1982
Harju maakond
  Mehed 83 00:56:02
264 193 1044 Allan Abroi 1973
Tartu maakond
  MV40 69 00:56:06
265 194 232 Taavi Juht 1986
Pärnu maakond
  Mehed 84 00:56:09
266 72 688 Marjanne Priidik 1993
Pärnu maakond
  Naised 19 00:56:14
267 195 676 Kairo Kraaner 1984
Harju maakond
Bondora Mehed 85 00:56:15
268 73 296 Terje Õiglane 1968
Pärnu maakond
Mispo NV45 22 00:56:16
269 196 215 Ain Rääbis 1969
Tartu maakond
  MV50 25 00:56:18
270 197 1010 Indrek Koff 1975
Harju maakond
Härra Tee & proua Kohvi Mitteametlik Üheliikmeline Spordiklubi
Härra Tee & proua Kohvi
MV40 70 00:56:19
271 74 896 Riina Soolo 1975
Viljandi maakond
  NV45 23 00:56:23
272 198 341 Rene Käsik 1973
Tartu maakond
Eesti Lennuakadeemia MV40 71 00:56:23
273 199 834 Avo Kask 1964
Pärnu maakond
  MV50 26 00:56:34
274 75 49 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  NV45 24 00:56:34
275 76 883 Gerri Laev 1973
Pärnu maakond
  NV45 25 00:56:40
276 200 717 Raul Kond 1980
Pärnu maakond
  MV40 72 00:56:41
277 201 495 Margus Leedo 1990
Harju maakond
  Mehed 86 00:56:46
278 202 542 Tauno Tanilas 1975
Harju maakond
  MV40 73 00:56:47
279 203 188 Mart Moor 1990
Harju maakond
  Mehed 87 00:56:49
280 77 400 Merili Aaspalu 1994
Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Naised 20 00:56:49
281 78 496 Jekaterina Leedo 1999
Harju maakond
  Naised 21 00:56:50
282 79 121 Evelin Ojaper 1984
Järva maakond
  NV35 25 00:56:53
283 204 375 Marko Kallaspoolik 1967
Harju maakond
  MV50 27 00:56:57
284 205 130 Nikolai Satsuk 1966
Ida-Viru maakond
Kumpuru
Kumpuru
MV50 28 00:57:00
285 80 370 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  NV45 26 00:57:02
286 206 402 Rain Eller 1977
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ MV40 74 00:57:06
287 207 352 Heldur Sepp 1978
Pärnu maakond
  MV40 75 00:57:06
288 208 46 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
Altia Eesti AS MV40 76 00:57:07
289 209 349 Kalle Smirnov 1978
Pärnu maakond
  MV40 77 00:57:08
290 210 169 Kristjan Gold 1982
Harju maakond
  Mehed 88 00:57:09
291 81 399 Helena Peik 1992
Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Naised 22 00:57:10
292 211 230 Toomas Laimets 1963
Järva maakond
  MV50 29 00:57:14
293 82 211 Siret Lehtmaa 1986
Pärnu maakond
  Naised 23 00:57:16
294 212 527 Rain-Robin Kurg 2005
Pärnu maakond
  Poisid B 8 00:57:16
295 83 559 Carmen Kuusik 1982
Tartu maakond
  NV35 26 00:57:17
296 213 297 Steve Võsu 1985
Viljandi maakond
  Mehed 89 00:57:18
297 84 450 Merje Luik 1968
Pärnu maakond
  NV45 27 00:57:18
298 214 6 Margus Teska 1984
Jõgeva maakond
Teaduskeskus Ahhaa Mehed 90 00:57:26
299 215 387 Aleksei Zahharov 1965
Ida-Viru maakond
AS USS Narva. MV50 30 00:57:26
300 216 635 Jüri Soovik 1958
Viljandi maakond
  MV60 6 00:57:32
301 85 868 Kristi Puuram 1985
Pärnu maakond
  NV35 27 00:57:32
302 86 115 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  NV35 28 00:57:33
303 217 519 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Tõstamaa MALEV MV40 78 00:57:33
304 218 832 Lauri Preimann 1963
Rapla maakond
  MV50 31 00:57:34
305 87 953 Kadri Sammelselg 1985
Harju maakond
Tallinna Vangla NV35 29 00:57:36
306 219 554 Sergei Ivanov 1981
Pärnu maakond
Wendre Mehed 91 00:57:44
307 220 803 Indrek Pähn 1976
Harju maakond
  MV40 79 00:57:44
308 221 930 Peeter Oja 1960
Pärnu maakond
2sillaklbi
osaühing PAIKRE
MV60 7 00:57:45
309 222 711 Vahur Palksaar 1962
Viljandi maakond
  MV50 32 00:57:48
310 88 861 Liis Sinijärv 1987
Pärnu maakond
  Naised 24 00:57:52
311 89 904 Paula Kutt 2006
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 2 00:57:53
312 90 994 Rutt Tamm 1985
Lääne-Viru maakond
  NV35 30 00:57:54
313 223 592 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
  MV40 80 00:57:58
314 91 197 Isabella Raiendik 2006
Harju maakond
  Tüdrukud B 3 00:57:58
315 224 224 Kevin Nutov 2002
Järva maakond
  MJ 2 00:58:02
316 92 771 Siiri Pajulaid 1982
Harju maakond
  NV35 31 00:58:02
317 225 871 Ilmar Naaber 1964
Pärnu maakond
  MV50 33 00:58:03
318 93 763 Linda Krimm 1969
Harju maakond
  NV45 28 00:58:05
319 226 286 Ili Grandberg 1993
Järva maakond
  Mehed 92 00:58:05
320 94 472 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  NV35 32 00:58:09
321 95 139 Kaja Loot 1971
Pärnu maakond
Run4Fun NV45 29 00:58:09
322 96 518 Ingrid Teder 1982
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid NV35 33 00:58:11
323 97 1032 Triin Altmäe 1982
Harju maakond
  NV35 34 00:58:14
324 98 753 Ann-Mari Koppel 1989
Harju maakond
  Naised 25 00:58:20
325 227 1027 Ardi Tiitus 1970
Pärnu maakond
  MV50 34 00:58:22
326 99 617 Anneli Peegel 1974
Pärnu maakond
EH Connector OÜ NV45 30 00:58:27
327 100 847 Elina Šeiko 1982
Pärnu maakond
  NV35 35 00:58:28
328 101 943 Eha Lehtoja 1960
Pärnu maakond
  NV55 8 00:58:29
329 102 339 Helen Elbing 1978
Pärnu maakond
  NV35 36 00:58:31
330 103 1001 Anu Väli 1976
Järva maakond
  NV35 37 00:58:34
331 228 285 Peep Eenraid 1978
Pärnu maakond
  MV40 81 00:58:37
332 229 382 Ivars Putrics 1970
Pärnu maakond
Haamer IP OÜ MV50 35 00:58:39
333 230 167 Marko Mägi 1972
Harju maakond
  MV40 82 00:58:42
334 104 778 Külli Mitt 1976
Pärnu maakond
Run4Fan NV35 38 00:58:42
335 231 194 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 93 00:58:43
336 105 302 Iti Marii Varik 2002
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
NJ 1 00:58:45
337 232 178 Marko Kaska 1974
Harju maakond
Sparta MV40 83 00:58:45
338 106 133 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  Naised 26 00:58:45
339 107 714 Reelika Laes 1980
Rapla maakond
  NV35 39 00:58:47
340 233 890 Veiko Kase 2020
Harju maakond
  None 2 00:58:48
341 108 949 Karoli Lust 1994
Harju maakond
  Naised 27 00:58:51
342 109 533 Linda Meiesaar 1967
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi NV45 31 00:58:53
343 110 420 Krista Elmet 1971
Harju maakond
  NV45 32 00:58:54
344 111 365 Nicole Maria Klais 1996
Harju maakond
UP Sport Naised 28 00:58:58
345 234 860 Toomas Holm 1968
Pärnu maakond
  MV50 36 00:58:59
346 236 221 Vahur Teller 1981
Tartu maakond
  Mehed 94 00:58:59
347 235 247 Juhan Paabstel 1959
Harju maakond
  MV60 8 00:58:59
348 112 749 Tiina Toomela 1989
Pärnu maakond
Run4Fun Naised 29 00:59:09
349 113 367 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  NV45 33 00:59:09
350 237 299 Imre Viin 1976
Pärnu maakond
Kolm Paksu
Pidutelk
MV40 84 00:59:10
351 238 951 Mait Ruumet 1989
Pärnu maakond
Matogard Oü Mehed 95 00:59:15
352 114 696 Heleri Alliksoo 1996
Pärnu maakond
Kahe Silla Klubi Naised 30 00:59:16
353 239 78 Herki Laanmets 1981
Tartu maakond
  Mehed 96 00:59:16
354 240 464 Tõnis Harjaks 1976
Pärnu maakond
  MV40 85 00:59:19
355 115 756 Kady Palm 1988
Saare maakond
  Naised 31 00:59:23
356 116 240 Nele Kivimäe 1987
Järva maakond
  Naised 32 00:59:24
357 241 179 Laur Saar 1966
Harju maakond
MyFitness MV50 37 00:59:24
358 117 386 Katariina Peksar 1995
Pärnu maakond
  Naised 33 00:59:26
359 242 256 Omari Sulamanidze 1972
Põlva maakond
  MV40 86 00:59:26
360 118 86 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  NV35 40 00:59:26
361 243 709 Dainius Stulgys 1960
Lithuania
  MV60 9 00:59:26
362 244 301 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA MV40 87 00:59:28
363 119 1041 Marjana Tammik 1972
Järva maakond
  NV45 34 00:59:29
364 120 806 Kristin Peterson 1995
Valga maakond
  Naised 34 00:59:32
365 245 156 Urmo Karu 1991
Harju maakond
Sparta Mehed 97 00:59:35
366 247 95 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  MV50 38 00:59:40
367 246 889 Marko Palm 1983
Saare maakond
Piltnik24.ee Mehed 98 00:59:40
368 121 12 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
Järve SK NV45 35 00:59:41
369 123 795 Heitti Sammalpärg 1990
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Naised 36 00:59:43
370 122 589 Anni Tomson 1989
Pärnu maakond
  Naised 35 00:59:43
371 248 125 Siim Oselein 1995
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi Mehed 99 00:59:44
372 124 989 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  NV45 36 00:59:46
373 125 587 Luise-Ly Westholm-Truber 1991
Saare maakond
  Naised 37 00:59:47
374 126 489 Mona Lellsaar 1987
Gloucestershire
  Naised 38 00:59:51
375 249 694 Peep Kallip 1961
Lääne-Viru maakond
  MV50 39 00:59:52
376 128 40 Tekla Liisa Vilberg 2001
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid NJ 2 00:59:55
377 127 56 Margit Huttunen 1971
Uusimaa
  NV45 37 00:59:55
378 251 336 Targo Taggo 1982
Pärnu maakond
Pärnu ilm ja hoiatused Mehed 100 00:59:59
379 250 228 Ragnar Kiveste 1979
Järva maakond
  MV40 88 00:59:59
380 252 872 Margo Rannu 1981
Lääne-Viru maakond
  Mehed 101 01:00:00
381 129 541 Gerli Korol 1981
Harju maakond
Kernu kool NV35 41 01:00:01
382 131 879 Siiri Paiste 1991
Pärnu maakond
EÜS Põhjala Naised 39 01:00:02
383 130 520 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet NV45 38 01:00:02
384 132 443 Age Laane 1980
Pärnu maakond
  NV35 42 01:00:03
385 253 331 Sander Tiitson 1992
Harju maakond
  Mehed 102 01:00:03
386 254 371 Kevin Kelder 1999
Tartu maakond
  Mehed 103 01:00:07
387 255 697 Veiko Lille 1983
Pärnu maakond
OK West Mehed 104 01:00:18
388 133 290 Virge Tähemäe 1979
Uusimaa
  NV35 43 01:00:29
389 256 110 Rein Toodu 1963
Pärnu maakond
  MV50 40 01:00:29
390 134 540 Anni Krinpus 1991
Harju maakond
  Naised 40 01:00:33
391 257 248 Marko Pill 1964
Harju maakond
  MV50 41 01:00:35
392 135 294 Kandela Õun 1976
Pärnu maakond
  NV35 44 01:00:39
393 258 900 Hillar Nuut 1963
Pärnu maakond
  MV50 42 01:00:47
394 136 214 Anne Pirn 1973
Tartu maakond
Mandatum Life NV45 39 01:00:54
395 137 766 Liia Peetsalu 1982
Pärnu maakond
  NV35 45 01:01:00
396 138 360 Kätlin Kuusk 2020
Harju maakond
  None 3 01:01:01
397 139 80 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo OÜ NV35 46 01:01:07
398 140 672 Lisett Heil 1990
Pärnu maakond
  Naised 41 01:01:13
399 259 507 Sander Brõsov 2005
Saare maakond
  Poisid B 9 01:01:19
400 141 979 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
Eesti Haigekassa NV35 47 01:01:20
401 260 310 Udo Reinsalu 1963
Valga maakond
  MV50 43 01:01:20
402 142 22 Maire Vares 1974
Valga maakond
  NV45 40 01:01:22
403 143 915 Anu Aunapuu 1970
Pärnu maakond
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž NV45 41 01:01:24
404 262 175 Marek Ross 1991
Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS
Tallinna Linnatranspordi AS
Mehed 105 01:01:29
405 261 802 Meelis Juursoo 1970
Tartu maakond
  MV50 44 01:01:29
406 263 681 Vadim Palamartšuk 1986
Harju maakond
Bondora Mehed 106 01:01:32
407 264 453 Vahur Lilleste 1975
Pärnu maakond
  MV40 89 01:01:33
408 265 952 Tiit Mauer 1968
Tartu maakond
  MV50 45 01:01:34
409 144 855 Juta Timofejeva 1969
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 42 01:01:36
410 266 468 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  Mehed 107 01:01:37
411 267 665 Märt Pilme 1989
Pärnu maakond
  Mehed 108 01:01:41
412 145 671 Mirell Põlma 1993
Pärnu maakond
  Naised 42 01:01:41
413 268 497 Kalle Kolt 1969
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
MV50 46 01:01:43
414 146 498 Kaie Kodasma 1970
Pärnu maakond
OK WEST
Hansaprint OÜ
NV45 43 01:01:43
415 269 903 Margus Kütt 1975
Pärnu maakond
  MV40 90 01:01:49
416 147 461 Kaie Henno 1970
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE NV45 44 01:01:49
417 270 905 Kaarel Kütt 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 2 01:01:49
418 148 209 Merit Kaja 1984
Pärnu maakond
  NV35 48 01:01:56
419 149 608 Silja Rohde 1974
Pärnu maakond
Wendre NV45 45 01:01:58
420 271 114 Toivo Tõnisson 1964
Rapla maakond
  MV50 47 01:02:05
421 272 24 Ragnar Puio 2006
Harju maakond
  Poisid B 10 01:02:06
422 273 88 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
eraisik MV40 91 01:02:09
423 150 149 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
Preab NV35 49 01:02:13
424 152 119 Tuuli Saksa 1982
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi NV35 50 01:02:16
425 151 272 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
SA Eesti Kontsert NV35 51 01:02:16
426 153 689 Hedvig Ots 1995
Viljandi maakond
  Naised 43 01:02:21
427 154 455 Laura Liivamägi 1991
Tartu maakond
  Naised 44 01:02:27
428 155 835 Grit Lelle 2003
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Tüdrukud A 1 01:02:33
429 274 591 Meelis Kukk 1959
Pärnu maakond
  MV60 10 01:02:35
430 275 796 Kristjan Männigo 1983
Harju maakond
Ars Projekt OÜ Mehed 109 01:02:46
431 156 957 Regina Laubert 1984
Pärnu maakond
SA Pärnu Haigla NV35 52 01:02:49
432 157 970 Kaire Kongas 1975
Pärnu maakond
Pärnu Bay Golf Links NV45 46 01:02:53
433 158 1004 Veena Randväli 1970
Lääne-Viru maakond
  NV45 47 01:02:54
434 276 797 Rene Safin 1976
Harju maakond
  MV40 92 01:03:02
435 277 264 Heilo Järve 1972
Viljandi maakond
  MV40 93 01:03:03
436 160 361 Ragne Kuldmaa 2002
Pärnu maakond
  NJ 3 01:03:05
437 159 801 Liina Kink 1976
Harju maakond
  NV35 53 01:03:05
438 278 1042 Priidu Leok 1974
Pärnu maakond
  MV40 94 01:03:06
439 279 292 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
Õunapuu MV60 11 01:03:07
440 280 746 Mattias Blehner 1995
Pärnu maakond
OK West Mehed 110 01:03:10
441 161 842 Ira Münter 1961
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid NV55 9 01:03:16
442 162 200 Monika Raiendik 1977
Harju maakond
  NV35 54 01:03:17
443 281 745 Sander Blehner 1972
Pärnu maakond
OK West
Pärnu Linnavalitsus
MV40 95 01:03:22
444 163 48 Sirli Kalbus 1984
Harju maakond
  NV35 55 01:03:24
445 282 841 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid MV60 12 01:03:25
446 164 335 Jaanika Talv 1986
Pärnu maakond
  Naised 45 01:03:26
447 165 466 Ingrid Treu 1983
Harju maakond
  NV35 56 01:03:27
448 166 1026 Monika Peetson 1976
Pärnu maakond
  NV35 57 01:03:29
449 167 929 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
  NV55 10 01:03:30
450 283 523 Oskar Must 1990
Pärnu maakond
Wendre Mehed 111 01:03:38
451 284 124 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi MJ 3 01:03:42
452 285 218 Robert Tiismus 1968
Tartu maakond
Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
MV50 48 01:03:45
453 168 395 Kait Arenberg 1979
Pärnu maakond
Maksu- ja Tolliamet NV35 58 01:03:52
454 286 909 Teet Tuulik 2001
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi MJ 4 01:03:53
455 169 881 Olga Kronk 1984
Ida-Viru maakond
  NV35 59 01:03:54
456 170 84 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  NV35 60 01:03:55
457 171 18 Annabel Taaber 2006
Tartu maakond
  Tüdrukud B 4 01:04:04
458 172 404 Tiina Anderson 1987
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ Naised 46 01:04:04
459 287 590 Romek Kosenkranius 1969
Pärnu maakond
  MV50 49 01:04:14
460 173 135 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  NV55 11 01:04:26
461 174 96 Virve Vuks 1975
Pärnu maakond
Baltosport NV45 48 01:04:33
462 175 775 Marju Tammeleht 1970
Harju maakond
  NV45 49 01:04:34
463 288 742 Lennart Pulk 1973
Pärnu maakond
www.koristaja.ee MV40 96 01:04:35
464 176 564 Melissa Mänd 1991
Pärnu maakond
MyFitness Pärnu
MyFitness AS
Naised 47 01:04:35
465 289 152 Jaan Tammik 1985
Harju maakond
  Mehed 112 01:04:38
466 177 199 Kai Treier 1969
Harju maakond
  NV45 50 01:04:43
467 290 452 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  MV60 13 01:04:51
468 178 907 Gerly Alp 1990
Harju maakond
  Naised 48 01:04:55
469 179 41 Pille Teller 1972
Saare maakond
  NV45 51 01:04:55
470 291 278 Janek Trik 1978
Tartu maakond
ProRunner MV40 97 01:04:58
471 292 103 Mark Mets 1998
Harju maakond
  Mehed 113 01:05:00
472 180 1034 Elen Haamer 1978
Järva maakond
  NV35 61 01:05:03
473 293 146 Anti Teearu 1984
Uusimaa
Finlasi Oy Mehed 114 01:05:04
474 182 1037 Kristi Uibomäe 1979
Pärnu maakond
  NV35 63 01:05:05
475 181 143 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek
NV35 62 01:05:05
476 183 636 Elina Praakel 1988
Harju maakond
  Naised 49 01:05:06
477 184 927 Lisa Marie Haabmets 1996
Põlva maakond
  Naised 50 01:05:09
478 294 594 Madis Kuuskmann 1981
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 115 01:05:10
479 295 595 Krister Tamm 1980
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi MV40 98 01:05:10
480 296 323 Kaarel Tõruvere 1984
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE Mehed 116 01:05:18
481 185 147 Maris Kirsi 1980
Uusimaa
Finlasi Oy NV35 64 01:05:18
482 186 59 Margit Kaur 1989
Pärnu maakond
Karateklubi Corpore Naised 51 01:05:23
483 297 596 Andres Lilleste 1982
Pärnu maakond
Pereauto Sõprade Spordiklubi Mehed 117 01:05:28
484 187 422 Pille Alder 1986
Harju maakond
  Naised 52 01:05:30
485 298 579 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  MV40 99 01:05:31
486 299 720 Robin Hunt 2006
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid B 11 01:05:32
487 300 972 Vahur Vahemets 1969
Pärnu maakond
Pärnu Bay Golf Links MV50 50 01:05:40
488 188 343 Tiivi Lind 1978
Harju maakond
  NV35 65 01:05:42
489 189 106 Evgenia Põldsepp 1988
Tartu maakond
  Naised 53 01:05:44
490 190 940 Anna-Liisa Kuinberg 1993
Pärnu maakond
  Naised 54 01:05:48
491 191 876 Janeli Juhalo 1998
Harju maakond
  Naised 55 01:05:50
492 301 875 Ivo Ellik 1983
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Mehed 118 01:05:54
493 192 895 Helle Nuut 1965
Pärnu maakond
  NV55 12 01:05:59
494 194 553 Eliis Jõgisalu 1992
Pärnu maakond
Wendre Naised 56 01:06:00
495 193 673 Katria Saul 1971
Lääne maakond
  NV45 52 01:06:00
496 302 706 Andres Bester 1985
Pärnu maakond
  Mehed 119 01:06:02
497 303 525 Rauno Kask 1991
Pärnu maakond
Wendre Mehed 120 01:06:05
498 195 690 Moonika Puusild 1981
Pärnu maakond
Lõbus Jooks(Run4Fun) NV35 66 01:06:11
499 196 534 Dina Tkatsenko 1986
Harju maakond
  Naised 57 01:06:28
500 197 424 Anneli Aidla 1978
Pärnu maakond
Hedon Spa NV35 67 01:06:30
501 198 827 Leili Põder 1977
Harju maakond
  NV35 68 01:06:34
502 304 459 Franz Mathias Ints 1998
Pärnu maakond
  Mehed 121 01:06:40
503 199 33 Karin Liipa 1982
Harju maakond
  NV35 69 01:06:47
504 200 9 Egle Villik 1981
Tartu maakond
  NV35 70 01:06:50
505 305 945 Jaak Kukk 1984
Rapla maakond
Harju malev
Kaitseliit
Mehed 122 01:06:54
506 306 837 Sebastian Orav 2006
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid B 12 01:06:57
507 201 550 Annika Kuldkepp 1993
Pärnu maakond
Wendre Naised 58 01:06:58
508 307 640 Ahti Ints 1973
Pärnu maakond
Trimtex Dreamteam
Trimtex Baltic OÜ
MV40 100 01:06:59
509 308 560 Sergei Nikiforov 1975
Pärnu maakond
SV team MV40 101 01:07:07
510 202 122 Maris Pajur 1986
Järva maakond
  Naised 59 01:07:23
511 203 976 Eve Paugus 1966
Pärnu maakond
Maksu- ja Tolliamet NV45 53 01:07:26
512 309 157 Yurii Moroziuk 1995
Harju maakond
Gunvor Group Ltd Mehed 123 01:07:30
513 205 752 Kadi Palm 1978
Västmanland
  NV35 71 01:07:33
514 204 516 Ingrid Saare 1989
Pärnu maakond
  Naised 60 01:07:33
515 206 715 Natalja Gusseva 1986
Pärnu maakond
  Naised 61 01:07:35
516 207 81 Mari Tasane 1990
Pärnu maakond
  Naised 63 01:07:36
517 208 580 Kertu Sassi 1996
Harju maakond
  Naised 62 01:07:36
518 209 611 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  NV45 54 01:07:37
519 210 1028 Merle Norvik 1981
Pärnu maakond
  NV35 72 01:07:38
520 211 284 Kristi Saard 1981
Pärnu maakond
  NV35 73 01:07:40
521 212 959 Liis Riso 1991
Harju maakond
  Naised 64 01:07:41
522 310 604 Kristjan Rea 1986
Pärnu maakond
  Mehed 124 01:07:42
523 214 8 Elina Hunt 1994
Pärnu maakond
  Naised 65 01:07:48
524 213 578 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
EEK Mainor
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
NV35 74 01:07:48
525 311 684 Eduard Virkus 1952
Pärnu maakond
  MV60 14 01:07:53
526 215 483 Liisi Naar 1989
Pärnu maakond
  Naised 66 01:07:59
527 312 438 Raul Enn 1955
Pärnu maakond
  MV60 15 01:08:04
528 216 625 Egle Šahhov 1979
Pärnu maakond
Estonia Spa Hotels AS NV35 75 01:08:11
529 217 695 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
  NV55 13 01:08:14
530 218 14 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  NV35 76 01:08:17
531 219 82 Airi Karlson 1976
Harju maakond
  NV35 77 01:08:18
532 313 990 Tiit Kivisild 1954
Rapla maakond
Rapla JK Atli MV60 16 01:08:24
533 220 880 Madli Murumaa 1993
Pärnu maakond
  Naised 67 01:08:25
534 221 362 Kairi Kukk 1976
Pärnu maakond
  NV35 78 01:08:26
535 222 307 Õnne Roosileht 1969
Järva maakond
  NV45 55 01:08:26
536 314 740 Silver Merevits 1980
Pärnu maakond
  MV40 102 01:08:27
537 223 700 Teele Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 68 01:08:37
538 315 581 Illimar Merilain 1969
Tartu maakond
  MV50 51 01:08:39
539 317 226 Priit Rask 1978
Järva maakond
  MV40 103 01:08:48
540 316 283 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  MV60 17 01:08:48
541 224 836 Kreete Keersalu 2003
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Tüdrukud A 2 01:08:49
542 225 866 Maris Luht 1983
Harju maakond
  NV35 79 01:08:52
543 226 1040 Maris Harumäe 1984
Harju maakond
  NV35 80 01:08:53
544 227 274 Kadri Ööbik 1989
Harju maakond
  Naised 69 01:09:00
545 229 615 Sirpa Vaahtola 1960
Harju maakond
  NV55 14 01:09:09
546 228 312 Airi Raidma 1979
Viljandi maakond
  NV35 81 01:09:09
547 230 451 Sirje Lott 1970
Viljandi maakond
  NV45 56 01:09:10
548 231 981 Marina Kumanina 1974
Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn NV45 57 01:09:12
549 232 150 Imbi Joasaar 1958
Harju maakond
  NV55 15 01:09:16
550 318 902 Andrus Rahu 1978
Pärnu maakond
Olerex AS MV40 104 01:09:19
551 233 725 Margis Hunt 1982
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi NV35 82 01:09:23
552 234 751 Therese Karlsson 1981
Västmanland
  NV35 83 01:09:24
553 319 764 Rone Grahe 1959
Harju maakond
  MV60 18 01:09:44
554 320 506 Andres Brõsov 1981
Saare maakond
  Mehed 125 01:09:44
555 235 442 Anelle Jakobson 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 1 01:09:52
556 236 573 Kristiina Malm 1979
Tartu maakond
  NV35 84 01:09:55
557 237 734 Maris Org 1987
Tartu maakond
  Naised 70 01:10:14
558 321 824 Enn Hallik 1950
Pärnu maakond
LTK Vint-90 MV60 19 01:10:15
559 238 418 Ave Annuk 1985
Pärnu maakond
  NV35 85 01:10:28
560 239 303 Eve Varik 1957
Viljandi maakond
Perekond Varik
-
NV55 16 01:10:29
561 240 477 Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
  Naised 71 01:10:37
562 241 716 Anastasija-Grazyna Shcherbachenia 1990
Pärnu maakond
JK Vaprus Naised 72 01:10:40
563 322 755 Jael Põldnurk 1980
Harju maakond
Eesti Merevägi MV40 105 01:10:42
564 242 478 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  NV55 17 01:10:43
565 243 840 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  NV35 86 01:10:48
566 323 138 Arvo Villmann 1960
Pärnu maakond
  MV60 20 01:10:50
567 324 394 Andrus Arukaevu 2007
Harju maakond
  Poisid C 3 01:11:00
568 244 675 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
  Naised 73 01:11:00
569 245 158 Saima Rand 1954
Pärnu maakond
Pärnu Klubi Tervisesport NV55 18 01:11:05
570 247 1023 Anna Khandogina 1983
Harju maakond
  NV35 87 01:11:09
571 246 557 Jelena Scharonberg 1969
Ida-Viru maakond
  NV45 58 01:11:09
572 325 826 Sergei Nerling 1991
Pärnu maakond
  Mehed 126 01:11:23
573 326 920 Dmitri Sillaste 2007
Pärnu maakond
Pärnu Spordikool Poisid C 4 01:11:26
574 248 357 Laura Kõrgvee 1984
Tartu maakond
  NV35 88 01:11:30
575 327 327 Andres Tõnismäe 1978
Pärnu maakond
Maadlusklubi Leo MV40 106 01:11:31
576 249 588 Triin Gorbunov 1979
Tartu maakond
  NV35 89 01:11:37
577 250 631 Aile Pops 1974
Harju maakond
  NV45 59 01:11:40
578 251 602 Triin Lipsik 1985
Pärnu maakond
  NV35 90 01:11:48
579 252 208 Moonika Villem 1977
Viljandi maakond
Coop
Coop
NV35 91 01:11:59
580 253 390 Helen Ollep 1969
Pärnu maakond
  NV45 60 01:12:00
581 254 1024 Mari Kalda 1986
Rapla maakond
  Naised 74 01:12:05
582 328 137 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK MV60 21 01:12:13
583 329 447 Rasmus Länts 2007
Harju maakond
  Poisid C 5 01:12:14
584 330 568 Renee Remmel 1981
Viljandi maakond
Baltische Codemaster Mehed 127 01:12:15
585 255 948 Kairi Kangur 1974
Tartu maakond
  NV45 61 01:12:19
586 256 614 Ilona Nissinen 1960
Päijät-Häme
  NV55 20 01:12:29
587 257 613 Anu Pulkkinen 1965
Päijät-Häme
  NV55 19 01:12:29
588 258 94 Maris Kirikal 1968
Tartu maakond
  NV45 62 01:12:37
589 331 364 Raivo Kohv 1977
Pärnu maakond
Eesti Kinnisvara MV40 107 01:12:45
590 332 928 Ülo Tuur 1945
Ida-Viru maakond
  MV60 22 01:13:00
591 259 522 Lily Allas 1976
Pärnu maakond
Wendre NV35 92 01:13:18
592 260 823 Kelly Raadik 1992
Pärnu maakond
  Naised 75 01:13:22
593 333 356 Urmas Kõrgvee 1979
Tartu maakond
Suusahullud
Tartu Linnavalitsus
MV40 108 01:13:26
594 261 1051 Naima Raiv-Altosaar 1976
Valga maakond
Hauka Veloklubi NV35 93 01:13:36
595 262 785 Kristina Ernits 1979
Ida-Viru maakond
  NV35 94 01:13:37
596 263 267 Anneli Priinits 1972
Viljandi maakond
Viljandi Coop NV45 63 01:13:45
597 334 116 Mehis Laanem 1988
Lääne-Viru maakond
  Mehed 128 01:13:54
598 264 852 Erika Pettai 1990
Pärnu maakond
Scanfil OÜ Naised 76 01:13:56
599 265 484 Karin Vichmann 1973
Tartu maakond
  NV45 64 01:14:04
600 266 515 Leili Teeväli 1946
Tartu maakond
SK Prorunner NV55 21 01:14:06
601 267 769 Piret Kruusimaa 1964
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont NV55 22 01:14:08
602 268 849 Renate Murašin 2020
Pärnu maakond
  None 4 01:14:12
603 335 499 Kaspar Kodasma 1997
Pärnu maakond
PVK
Sõlmik OÜ
Mehed 129 01:14:19
604 336 916 Valter Mihkels 1961
Pärnu maakond
Zinzino Health Club MV50 52 01:14:21
605 337 68 Eiko Kadarik 1985
Harju maakond
  Mehed 130 01:14:27
606 269 680 Evely Tarre 1977
Harju maakond
Bondora NV35 95 01:14:29
607 270 947 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  NV35 96 01:14:31
608 271 779 Tuuli Vaarak 1987
Viljandi maakond
  Naised 77 01:14:39
609 272 39 Anne Urban 1988
Pärnu maakond
Fein-Elast Estonia OÜ Naised 78 01:14:41
610 273 260 Sigrid Mark 1968
Põlva maakond
  NV45 65 01:14:44
611 274 291 Pille Udikas 1985
Pärnu maakond
  NV35 97 01:14:53
612 275 105 Jelena Mets 1965
Harju maakond
AS Connecto Eesti NV55 23 01:15:00
613 276 757 Ene Pungar 1971
Tartu maakond
  NV45 66 01:15:07
614 338 430 Kristofer Põld 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 13 01:15:16
615 277 851 Lagle Mozessov 1975
Pärnu maakond
Scanfil OÜ NV45 67 01:15:29
616 279 102 Maarit Lääne 2020
Tartu maakond
  None 5 01:15:35