Avaleht Võistlused Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (Virtuaalne)

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 117 Naisi: 68 Mehi: 49
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 59 Richard Kaup-Lapõnin 2005
Harju maakond
Fiscaladmin Poisid B 1 00:10:38
2 1 67 Lisett Alt 2004
Saare maakond
Anu Jooksutrennid Tüdrukud A 1 00:11:42
3 2 28 Tomy Suur 2005
Pärnu maakond
Hc Pärnu Poisid B 2 00:12:03
4 3 23 Taavi Tammik 1993
Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu Mehed 1 00:12:20
5 4 22 Vesse Leok 2009
Pärnu maakond
  Poisid C 1 00:12:34
6 2 10 Triin Mäger 1991
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid Naised 1 00:13:17
7 3 26 Eerika Sarapuu 2006
Pärnu maakond
Pärnu Kalevi KJK Tüdrukud B 1 00:13:17
8 5 80 Aleksandr Šurõgin 2006
Pärnu maakond
Pärnu JK Vaprus Poisid B 3 00:13:22
9 6 89 Sebastian Saar 2009
Pärnu maakond
Pärnu Kalev Kergejõustikuklubi / PJK Poisid C 2 00:13:28
10 7 33 Risto Väljak 1994
Harju maakond
Metos Mehed 2 00:13:31
11 4 5 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
  Naised 2 00:13:59
12 8 21 Rain-Robin Kurg 2005
Pärnu maakond
  Poisid B 4 00:14:06
13 5 16 Maarja-Helena Veskimägi 2006
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Tüdrukud B 2 00:14:11
14 9 14 Ragnar Puio 2006
Harju maakond
  Poisid B 5 00:14:13
15 10 52 Kert Mäesaar 2004
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi Poisid A 1 00:14:22
16 11 13 Rasmus Jõesaar 2002
Pärnu maakond
Pärnu sõudeklubi MJ 1 00:14:25
17 12 98 Karl Tuka 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 3 00:14:28
18 13 75 Aksel Ojas 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 4 00:14:35
19 14 51 Markus Steinberg 2003
Pärnu maakond
  Poisid A 2 00:15:28
20 6 3 Pilleriin Türnpu 2005
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud B 3 00:15:48
21 7 2 Emma Juhkov 2004
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud B 4 00:15:48
22 15 74 Gregor Elviste 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 5 00:16:02
23 16 92 Jako Kohv 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 6 00:16:10
24 8 70 Heelika Aus 1994
Saare maakond
  Naised 3 00:16:12
25 17 61 Jaroslav Lunevski 2005
Ida-Viru maakond
  Poisid B 6 00:16:15
26 18 29 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  Mehed 3 00:16:16
27 9 85 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 1 00:16:21
28 10 58 Kertu Sassi 1996
Harju maakond
  Naised 4 00:16:32
29 11 20 Egle-Eliise Kurg 2007
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud C 2 00:16:35
30 19 12 Mathias Lõõbas 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 7 00:17:06
31 12 40 Kristel Jõgi 2005
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 5 00:17:14
32 20 8 Ott Aasma 2007
Harju maakond
  Poisid C 8 00:17:15
33 21 41 Janar Jõgi 2009
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi Poisid C 9 00:17:20
34 13 1 Nicole Maria Klais 1996
Harju maakond
UP Sport Naised 5 00:17:35
35 14 69 Heleri Alliksoo 1996
Pärnu maakond
Kahe Silla Klubi Naised 6 00:17:41
36 15 81 Annabel Mõtus 1999
Pärnu maakond
  Naised 7 00:17:55
37 16 30 Ereli Eenraid 2010
Pärnu maakond
JK Poseidon Tüdrukud C 3 00:17:56
38 17 96 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  Naised 8 00:18:11
39 22 42 Jaren Lilleste 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 7 00:18:23
40 23 88 Steven Sesmin 2011
Harju maakond
  Poisid C 10 00:18:28
41 24 104 Oskar Torim 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 11 00:18:30
42 25 95 Kerdon Laubert 2006
Pärnu maakond
  Poisid B 8 00:18:31
43 18 66 Liisbet Einla 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 4 00:18:35
44 26 119 Kerdo Käärma 2003
Pärnu maakond
  Poisid A 3 00:18:58
45 19 7 Sirelin Jürgens 2007
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 5 00:19:06
46 20 125 Katrin Künnapuu 1993
Tartu maakond
  Naised 9 00:19:08
47 21 110 Marleen Parm 1996
Pärnu maakond
  Naised 10 00:19:21
48 27 94 Keiron Laubert 2005
Pärnu maakond
  Poisid B 9 00:19:50
49 22 50 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  Tüdrukud A 2 00:19:52
50 24 32 Eneli Eenraid 2010
Pärnu maakond
JK Poseidon Tüdrukud C 6 00:20:07
51 23 6 Sireta Jürgens 2003
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 3 00:20:07
52 25 111 Kendra Kaljurand 2020
Lääne-Viru maakond
  None 1 00:20:16
53 28 97 Kristen Hioväin 2010
Harju maakond
  Poisid C 12 00:20:37
54 29 72 Remil Anvar Ild 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 13 00:20:43
55 26 63 Eliise Ellik 2007
Pärnu maakond
Sk Altius Tüdrukud C 7 00:21:09
56 27 62 Eneli Tender 2007
Harju maakond
  Tüdrukud C 8 00:21:18
57 28 36 Anna Helene Rauk 2012
Harju maakond
Triathlon Estonia Tüdrukud C 9 00:21:26
58 30 103 Silvester Sarapik 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 14 00:21:39
59 31 25 Mattias Oks 2009
Viljandi maakond
  Poisid C 15 00:22:09
60 29 24 Mirtel Oks 2011
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 10 00:22:11
61 30 60 Eleanor Oppo 2010
Viljandi maakond
  Tüdrukud C 11 00:22:26
62 31 71 Karmen Kartau 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 12 00:22:29
63 32 49 Maige Vallik 1994
Saare maakond
Spordikomitee Naised 11 00:22:53
64 33 64 Liise Saare 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 13 00:22:59
65 32 65 Kevin Saare 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 16 00:23:12
66 34 113 Annabel Saavan 2010
Järva maakond
  Tüdrukud C 14 00:23:27
67 33 121 Sten Markus Paulberg 2010
Pärnu maakond
  Poisid C 17 00:23:33
68 34 122 Aron Allikas 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 18 00:23:39
69 35 19 Kaisa-Maria Kurg 2008
Pärnu maakond
SK Altius Tüdrukud C 15 00:24:50
70 36 87 Elina Maarja Suitso 1996
Tartu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi Naised 12 00:24:51
71 35 68 Rasmus Tommula 2005
Järva maakond
Ambla SK Poisid B 10 00:25:06
72 37 78 Astrela Angela Linder 2005
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 6 00:25:45
73 38 18 Elis Mihkelsoo 2000
Pärnu maakond
  Naised 13 00:25:48
74 39 27 Marilin Niilus 1993
Tartu maakond
Hauka Veloklubi Naised 14 00:25:54
75 36 37 Oskar Rauk 2015
Harju maakond
Triathlon Estonia Poisid C 19 00:25:59
76 40 34 Karolin Alliku 2010
Pärnu maakond
Zinzino Health Club Tüdrukud C 16 00:27:29
77 38 47 Jan-Egert Valdmann 2005
Lääne-Viru maakond
  Poisid B 11 00:27:45
78 37 115 Christopher Scott Sternfeld 2007
Harju maakond
  Poisid C 20 00:27:45
79 41 73 Elise Holter 1996
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla Klubi Naised 15 00:27:48
80 39 86 Rasmus Luht 2006
Harju maakond
  Poisid B 12 00:27:52
81 40 45 Rednar Orman 2011
Harju maakond
  Poisid C 22 00:27:53
82 41 46 Rander Orman 2013
Harju maakond
  Poisid C 21 00:27:53
83 42 84 Iiris Toomesoo 2005
Pärnu maakond
SK Altius
Ilusad Hetked OÜ
Tüdrukud B 7 00:28:13
84 43 93 Marilin Tisler 2006
Hiiu maakond
  Tüdrukud B 8 00:28:55
85 43 102 Mattias Allikas 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 23 00:29:05
86 42 48 Kristjan Oliver Saul 2006
Harju maakond
  Poisid B 13 00:29:05
87 44 91 Marten Letlane 2007
Valga maakond
  Poisid C 24 00:29:19
88 45 38 Robin Allik 2010
Harju maakond
  Poisid C 25 00:29:57
89 44 15 Kreete Karits 2005
Pärnu maakond
  Tüdrukud B 9 00:30:31
90 45 120 Rosette Paane 2008
Harju maakond
  Tüdrukud C 17 00:30:36
91 46 114 Gertrud Vaeno 2020
Pärnu maakond
  None 2 00:30:37
92 47 44 Ly-Sandra Uueni 2008
Harju maakond
  Tüdrukud C 18 00:30:50
93 48 83 Gerda Paukson 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 19 00:30:58
94 49 82 Laura Paukson 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 20 00:30:58
95 50 11 Laureen Lõõbas 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 21 00:32:10
96 51 79 Kristi Raudsepp 2001
Pärnu maakond
  NJ 1 00:32:30
97 52 112 Eneli Piirme 2009
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 22 00:32:39
98 53 39 Carolina Allik 2008
Harju maakond
  Tüdrukud C 23 00:33:22
99 54 90 Angelina Liivak 1996
Harju maakond
  Naised 16 00:34:43
100 57 105 Eliisabet Aas 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 24 00:36:00
101 55 107 Sandra Saar 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 26 00:36:00
102 56 56 Grettel Tatra 2014
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 25 00:36:00
103 58 109 Liina Norvik 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 27 00:37:00
104 59 106 Viktoria Setško 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 28 00:37:11
105 46 101 Robert Järvesaar 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 26 00:37:31
106 47 99 Daaniel Rebonen 2007
Pärnu maakond
  Poisid C 27 00:37:39
107 60 108 Annabel Bauer 2008
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 29 00:38:00
108 61 54 Viktoria Pihlak 2005
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud B 10 00:38:09
109 62 55 Ellen Hale 2010
Pärnu maakond
  Tüdrukud C 30 00:38:32
110 63 117 Elise Pani 2003
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 4 00:39:23
111 64 116 Anette Esken 2004
Pärnu maakond
  Tüdrukud A 5 00:39:45
112 65 57 Ketter Sassi 2010
Harju maakond
  Tüdrukud C 31 00:39:46
113 66 77 Emmalin Jammer 2010
Lääne maakond
  Tüdrukud C 32 00:43:27
114 67 118 Olga Petsonkina 1983
Harju maakond
G4S NV35 1 00:45:06
115 68 35 Kirke Anton 2001
Pärnu maakond
  NJ 2 00:49:53
116 48 100 Andrian Popov 2008
Pärnu maakond
  Poisid C 28 01:03:00
117 49 43 Joonas Viilik 0008
Pärnu maakond
  None 3 02:20:03
Sulge

Tulemuse detailne info

...