Avaleht Võistlused Tallinna Maraton (Virtuaaljooks)

Tallinna Maraton

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 262 Naisi: 61 Mehi: 201
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 879 Mads Berge 1989 Mees
Vestfold og Telemark
Team Sportsmanden
Høydalsmo IL
M 1 02:31:16
2 2 1024 Aaro Tiiksaar 1978 Mees
Harju maakond
BE GROUP M 2 02:44:55
3 3 808 Benjamin Arbaugh 1996 Mees
California
Davis Elite M 3 02:45:38
4 4 798 Alexander Khvostikov 1989 Mees
Saint-Petersburg
  M 4 02:52:39
5 5 573 Marius Aave 1986 Mees
Tartu maakond
Sk Prorunner M 5 02:54:08
6 6 586 Marek Enok 1981 Mees
Harju maakond
Pakendikeskus AS M 6 02:58:16
7 7 497 Rainer Nagel 1981 Mees
Harju maakond
Kulgur Team M 7 03:03:26
8 8 1091 Konstantin Root 1979 Mees
Harju maakond
MeRun
Fringely AI
M 8 03:08:04
9 9 1057 Indrek Tikva 1970 Mees
Harju maakond
  M 9 03:09:48
10 10 917 Leonid Homin 1987 Mees
Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M 10 03:10:14
11 11 1217 Allar Adamson 1987 Mees
Harju maakond
iConsultation OÜ M 11 03:12:33
12 12 1305 Aleksei Tkach 1985 Mees
Harju maakond
  M 12 03:13:05
13 13 1205 Tanel Kümnik 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 13 03:13:18
14 14 469 Taivo Martõnov 1975 Mees
Jõgeva maakond
  M 14 03:14:01
15 15 1030 Oleg Kozlov 1993 Mees
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 15 03:15:04
16 16 568 David Del Valle 1973 Mees
Hispaania
E.M.T M 16 03:15:07
17 17 422 Veikko Punkka 1966 Mees
Pirkanmaa
NAMI M 17 03:16:12
18 1 826 Siiri Leskov 1978 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner N 1 03:16:14
19 18 785 Dariusz Bulsa 1975 Mees
Poland
  M 18 03:16:56
20 19 978 Leho Laja 1971 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner M 19 03:20:02
21 20 1174 Risto Tamme 1978 Mees
Harju maakond
Ektaco AS M 20 03:20:18
22 21 521 Nikita Kuzjomin 2004 Mees
Harju maakond
OMK M 21 03:21:21
23 22 1125 Jorma Liivalaid 1993 Mees
Lääne-Viru maakond
Ruutmeetrid kinnisvara M 22 03:25:27
24 23 1135 Rein Kahro 1979 Mees  
Harjumaa
MyFitness
MyFitness
M 23 03:25:52
25 24 1060 Lauri Valdmaa 1980 Mees
Harju maakond
SK Prorunner M 24 03:27:00
26 25 456 Ragnar Leimann 1981 Mees
Harju maakond
Pipedrive M 25 03:27:55
27 26 602 Vesa Kanerva 1984 Mees
Nurmijärvi
  M 26 03:28:20
28 27 592 Henn Zvorovski 1967 Mees
Harju maakond
HP Sport Team
EANS
M 27 03:29:53
29 28 765 Randel Mets 1986 Mees
Hiiu maakond
Extery M 28 03:30:38
30 29 1311 Fernando Pecchenino 1971 Mees
Waldstraße 36
  M 29 03:30:42
31 30 1018 Mark Naylor 1983 Mees
Virginia
  M 30 03:30:57
32 2 1158 Aili Siht 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 2 03:31:37
33 31 1126 Vladimir Berzin 1977 Mees
Ida-Viru maakond
Politsei ja Piirivalveamet M 31 03:31:48
34 32 1019 Robert Harrison 1959 Mees
Surrey
Herne Hill Harriers M 32 03:32:43
35 33 1144 Timo Truu 1995 Mees
Tartu maakond
Vastseliina Spordiklubi
PPA
M 33 03:35:30
36 34 891 Heiko Saava 1979 Mees
Harju maakond
Structo Group OÜ M 34 03:35:43
37 35 963 Marko Honkaniemi 1971 Mees
Seinäjoki
La-Ve M 35 03:36:53
38 36 557 Tarass Snitsarenko 1982 Mees
Harju maakond
  M 36 03:37:30
39 37 1317 Meelis Luiks 1976 Mees
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
M 37 03:38:39
40 3 1309 Anna Streckenbach 1994 Naine
Germany
  N 3 03:38:49
41 38 1211 Robert Klen Mõistus 1998 Mees
Harju maakond
MTÜ spordiselts
Nordea
M 38 03:39:37
42 39 636 Brian Pim 1958 Mees
UK
  M 39 03:40:10
43 40 1043 Edgar Lipping 1986 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 40 03:40:58
44 41 914 Kristjan Prants 1978 Mees
Harju maakond
  M 41 03:41:17
45 42 430 Nikolay Kuznetsov 1958 Mees
Harju maakond
  M 42 03:41:31
46 43 520 Aapo Reinikainen 1988 Mees
Pohjois-Savo
Beercules United M 43 03:41:58
47 4 550 Svetlana Kovaleva 1981 Naine
Московская область, Дмитровский район
  N 4 03:42:53
48 44 529 Jani Rintamäki 1973 Mees
Finland
Lahden Ahkera M 44 03:42:55
49 45 1173 Aleksei Gilfanov 1983 Mees
Harju maakond
PSI CRO OU M 45 03:43:02
50 46 1164 Mikk Marran 1978 Mees
Harju maakond
Välisluureamet M 46 03:43:14
51 47 607 Priit Lopsik 1979 Mees
Harju maakond
Swedbank SK M 47 03:43:56
52 48 404 Marcus Kivi 1991 Mees
Finland
  M 48 03:44:44
53 49 946 Allan Meltsas 1972 Mees
Harju maakond
SK Prorunner M 49 03:45:07
54 50 1314 Tommy Ferlatte 1974 Mees
Canada
  M 50 03:45:28
55 5 642 Tea Mey 1974 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner N 5 03:45:38
56 6 1219 Kristel Sillaots 1975 Naine
Harju maakond
Pakendikeskus AS N 6 03:45:51
57 7 1084 Kätlin Aasmaa 1982 Naine
Tartu maakond
  N 7 03:46:09
58 51 928 Harri Altroff 1972 Mees
Tartu maakond
  M 51 03:47:04
59 8 866 Elena Malaffo 1974 Naine
Verona
A.s.d. Team km sport N 8 03:48:03
60 52 498 Aleksei Veetlev 1985 Mees
Harju maakond
  M 52 03:48:43
61 53 638 Kieron Mumford 1974 Mees
Kent
  M 53 03:48:50
62 54 1193 Hannes Metssalu 1993 Mees
Tartu maakond
  M 54 03:49:15
63 55 1061 Andreas Duchmann 1984 Mees
Germany
  M 55 03:50:29
64 56 1203 Margo Siimumäe 1965 Mees
Harju maakond
  M 56 03:50:52
65 57 1290 Massimo Cortella 1968 Mees
San Giovanni Lupatoto
  M 57 03:51:45
66 58 1059 Volker Schuricht 1967 Mees
Mecklenburg-Vorpommern
  M 58 03:51:48
67 59 832 Jake Ridley 1976 Mees
Harju maakond
  M 59 03:52:01
68 60 824 Taras Oleksiv 1969 Mees
Ukraine
  M 60 03:52:23
69 61 421 Marko Villemson 1980 Mees
Harju maakond
Poltsei- ja Piirivalveamet M 61 03:52:48
70 62 647 Tanel Kukk 1995 Mees
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 62 03:52:51
71 63 690 Marek Pihu 1991 Mees
Pärnu maakond
  M 63 03:53:12
72 64 416 Karl-Sander Eensoo 1996 Mees
Harju maakond
FC Flora
FC Flora
M 64 03:54:26
73 65 1023 Ats Pihl 1990 Mees
Harju maakond
  M 65 03:54:36
74 66 672 Kaido Saarma 1961 Mees
Harju maakond
  M 66 03:55:20
75 67 1001 Kristo Leemets 1990 Mees
Harju maakond
Bondora M 67 03:55:25
76 68 1036 Peeter Hendrikson 1967 Mees
Harju maakond
Haanja Rattaklubi
Softsystems OÜ
M 68 03:55:43
77 9 1268 Triinu Ahman 1979 Naine
Harju maakond
SPAK Ehituse Oü N 9 03:56:11
78 69 646 Evgeny Gantu 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  M 69 03:56:21
79 10 975 Kristiina Ranne 1975 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine N 10 03:56:28
80 70 1280 Risto Sidok 1987 Mees
Harju maakond
  M 70 03:58:16
81 71 916 Olev Vahemaa 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
Kristi
Softrend
M 71 03:58:34
82 72 828 Ludger Schüren 1963 Mees
Hamburg
Stornoway Running and Athletics Club SRAC M 72 03:58:37
83 73 871 Bert Pohlak 1980 Mees
Sweden
  M 73 03:58:59
84 74 954 Andro Järvemets 1996 Mees
Pärnu maakond
  M 74 03:59:07
85 75 1308 Leonardo Maduro 1985 Mees
Netherlands
Runningdentist M 75 03:59:11
86 76 686 Margus Ibis 1967 Mees
Viljandi maakond
  M 76 03:59:38
87 77 641 Igor Sõtšugov 1987 Mees
Harju maakond
  M 77 04:00:02
88 78 1172 Timo Vares 1980 Mees
Harju maakond
  M 78 04:01:19
89 79 697 Andrei Babin 1953 Mees
Harju maakond
OÜ AB-Biograf M 79 04:01:33
90 80 781 Vaido Laitus 1971 Mees
Harju maakond
  M 80 04:01:37
91 81 695 Laur Saar 1966 Mees
Harju maakond
MyFitness M 81 04:02:26
92 82 667 Janek Mõndresku 1974 Mees
Viljandi maakond
  M 82 04:02:27
93 83 688 Kaspar Teder 1980 Mees
Harju maakond
  M 83 04:03:13
94 84 658 Marko Adamson 1993 Mees
Harju maakond
Adamson Koolitus M 84 04:04:03
95 85 985 Ioannis Avgenikos 1974 Mees
Greece
  M 85 04:04:12
96 11 490 Kadi Hunt 1992 Naine
Harju maakond
Golden Club N 11 04:04:51
97 86 614 Peep Bušin 1985 Mees
Tartu maakond
  M 86 04:04:59
98 12 407 Kaili Toomel 1975 Naine
Harju maakond
  N 12 04:05:10
99 87 822 Vahur Kungur 1964 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 87 04:06:58
100 88 752 Toomas Piigli 1976 Mees
Harju maakond
UP Sport
Audi Eesti
M 88 04:07:26
101 89 680 Henri Haldre 1978 Mees
Harju maakond
  M 89 04:08:29
102 90 1230 Martin Palm 1987 Mees
Harju maakond
MTÜ Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
M 90 04:08:43
103 13 1042 Caisa-Merili Mõik 1986 Naine
Harju maakond
  N 13 04:09:05
104 91 776 Urmas Pihlak 1972 Mees
Harju maakond
  M 91 04:09:30
105 92 962 Andres Siim 1971 Mees
Espoo
  M 92 04:09:32
106 93 1046 Taavi Kasela 1982 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 93 04:09:49
107 94 987 Rein Raikna 1983 Mees
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
M 94 04:10:08
108 14 952 Kristina Judina 1991 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
N 14 04:11:15
109 15 882 Kaivi Kukk 1979 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine
Ehitus5ECO
N 15 04:12:11
110 95 1116 Signis Vavere 1977 Mees
Latvia
VSK Noskrien
#esesmustirnubuks
M 95 04:12:20
111 96 1131 Eric Paquay 1974 Mees
Harju maakond
Mikkeller Running Club M 96 04:12:37
112 97 1143 Tanel Vassiljev 1990 Mees
Harju maakond
Elering AS M 97 04:13:14
113 98 821 Eric De Man 1963 Mees
Netherlands
  M 98 04:13:56
114 99 624 Vladimir Rõžov 1968 Mees
Põlva maakond
  M 99 04:14:00
115 100 1007 Paul O Connor 1975 Mees
Dublin
  M 100 04:14:10
116 101 502 Sergio Pires Pimentel 1981 Mees
Harju maakond
  M 101 04:15:20
117 16 1102 Ingrid Morrison 1971 Naine
Australia
Melbourne Midday Milers N 16 04:15:56
118 102 758 Abraham Baan 1964 Mees
Overijssel
  M 102 04:16:26
119 103 1134 Raul Torga 1990 Mees
Harju maakond
  M 103 04:17:48
120 104 950 Masahiko Shimmo 1973 Mees
Harju maakond
  M 104 04:18:31
121 105 1224 Serafim Lapõnin 1949 Mees
Harju maakond
Fiscaladmin M 105 04:18:58
122 106 1025 Kristo Lilleoja 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 106 04:19:08
123 107 726 Illar Kukk 1962 Mees
Harju maakond
  M 107 04:19:18
124 17 491 Fiona Pocklington 1980 Naine
Berkshire
  N 17 04:19:44
125 108 1106 Yury Valevich 1977 Mees
Minsk
  M 108 04:20:29
126 18 639 Anne Küttim-Rips 1970 Naine
Tartu maakond
  N 18 04:21:38
127 109 493 Ringo Krilovs 1980 Mees
Ida-Viru maakond
Voka M 109 04:22:18
128 110 590 Indrek Kangur 1990 Mees
Valga maakond
  M 110 04:23:11
129 19 1242 Klaarika Liivmaa 1981 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 19 04:24:07
130 111 1226 Tiit Vunk 1983 Mees
Tartu maakond
Maanteeamet M 111 04:24:14
131 112 1248 Marko Tõll 1980 Mees
Harju maakond
  M 112 04:24:22
132 113 708 Oliver Eglit 1986 Mees
Harju maakond
Lival Sport M 113 04:24:30
133 114 1190 Enn Pärt 1959 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 114 04:24:45
134 115 661 Jegor Borodin 1988 Mees
Harju maakond
  M 115 04:26:04
135 116 1056 Detlef Blaesse 1963 Mees
Koburger Str. 3a
RWO Endurance Team M 116 04:26:22
136 20 1241 Pille Jaani 1978 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 20 04:26:31
137 21 1160 Mari Valgepea 1996 Naine
Tartu maakond
Rademar N 21 04:26:42
138 117 628 Indrek Sinijärv 1973 Mees
Harju maakond
  M 117 04:27:06
139 118 1123 Tarmo Saremat 1982 Mees
Harju maakond
JCI ESTONIA M 118 04:27:12
140 119 1101 Aulo Aasmaa 1981 Mees
Harju maakond
  M 119 04:27:39
141 22 635 Samanta Petakova 1986 Naine
Latvia
  N 22 04:27:53
142 23 1161 Maarja Valdmets 1988 Naine
Harju maakond
Rademar N 23 04:28:00
143 120 458 David Hart 1971 Mees
Australia
  M 120 04:28:45
144 121 685 Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
Altia Eesti AS M 121 04:28:52
145 122 819 Indrek Laineveer 1978 Mees
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 122 04:31:39
146 123 584 Urmas Johanson 1970 Mees
Võru maakond
  M 123 04:33:18
147 124 1133 Nikolai Satšuk 1966 Mees
Ida-Viru maakond
Kumpuru
Kumpuru
M 124 04:34:02
148 24 936 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
Express Post AS N 24 04:34:08
149 125 921 Ülar Aasa 1976 Mees
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 125 04:34:47
150 25 472 Grita Mägi 1975 Naine
Harju maakond
Ensto Ensek AS N 25 04:35:11
151 126 1068 Veiko Aunapuu 1992 Mees
Harju maakond
-
Elering
M 126 04:35:39
152 128 716 Indrek Lippa 1973 Mees
Harju maakond
  M 128 04:35:55
153 127 1207 Gregorio Machadinho 1976 Mees
Harju maakond
Adcash M 127 04:35:55
154 129 643 Alph Keogh 1954 Mees
Kilkenny
  M 129 04:35:57
155 130 958 Aleksandr Aug 1974 Mees
Harju maakond
  M 130 04:36:06
156 131 1215 Clemens Zecha 1964 Mees
Hessen
Von Null auf 42 M 131 04:36:35
157 132 883 Herman Petrov 1996 Mees
Harju maakond
Aitado
Barong Family
M 132 04:36:42
158 133 1096 Karl Olaf Ott 1997 Mees
Võru maakond
  M 133 04:37:23
159 134 1069 Leho Rennit 1960 Mees
Harju maakond
Albe Team M 134 04:37:34
160 26 827 Triin Rennit 1998 Naine
Harju maakond
Albe Team
AS Arco Transport
N 26 04:37:34
161 135 1316 Öivind Amundsen 1967 Mees
Oslo
Vaaghalsen M 135 04:38:42
162 136 953 Tõnis Harjaks 1976 Mees
Pärnu maakond
Henkel Balti M 136 04:39:48
163 137 705 Sten-Martin Kreisberg 1979 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi M 137 04:40:06
164 138 525 Andrus Tamboom 1971 Mees
Harju maakond
  M 138 04:41:01
165 27 489 Eilin Ree 1985 Naine
Harju maakond
Golden Club N 27 04:42:36
166 139 1223 Pavlo Derkach 1985 Mees
Сhernigiv
  M 139 04:43:06
167 28 1249 Marju Pihelgas 1975 Naine
Harju maakond
  N 28 04:43:51
168 140 684 Svens Naumockins 1997 Mees
Liepaja
  M 140 04:44:28
169 141 626 Stanislav Stšastnõi 1987 Mees
Harju maakond
Saybolt Esti M 141 04:46:33
170 142 1034 Andres Pärnaste 1991 Mees
Harju maakond
  M 142 04:46:35
171 143 1142 Alan Chesters 1952 Mees
North Yorkshire
Bentham Beagles Running Club M 143 04:46:53
172 144 1062 Jens Möller-Lange 1958 Mees
Schleswig-Holstein
FC St. Pauli Marathon M 144 04:48:15
173 145 1063 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi
Kitman Thulema AS
M 145 04:48:42
174 146 1238 Jan Skjoensfjell 1971 Mees
Troms
  M 146 04:48:44
175 147 483 Mart Arro 1970 Mees
Harju maakond
  M 147 04:49:09
176 29 957 Katja Saarinen 1974 Naine
Lappeenranta
Ylämaan pyrkijät N 29 04:50:12
177 148 1083 Bernd Völker 1959 Mees
Baden-Wuerttemberg
Marathon-Team Ketsch M 148 04:50:20
178 30 508 Aimi Murumäe 1972 Naine
Harju maakond
Aima SK N 30 04:50:33
179 31 572 Hene Karumaa 1969 Naine
Harju maakond
  N 31 04:51:22
180 149 858 Daniel Habersetzer 1986 Mees
Saksamaa
Oster-Wald-Team M 149 04:51:37
181 32 925 Merilin Anijärv 1998 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 32 04:52:53
182 150 951 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
Õunapuu M 150 04:53:21
183 151 655 Taimar Ala 1979 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur
Keskkonnaagentuur
M 151 04:53:44
184 152 1281 Ott Õismaa 1992 Mees
Harju maakond
  M 152 04:55:26
185 153 1132 Miltiadis Zisis 1960 Mees
  M 153 04:55:29
186 154 694 Antti Mustonen 1982 Mees
Lahti
  M 154 04:55:51
187 155 759 Jan Paraniak 1950 Mees
Rådstuguvägen 9 141 35 Huddinge
Team Skavsåret IF M 155 04:56:20
188 156 1097 Alejandro Soto Coronado 1981 Mees
Harju maakond
  M 156 04:56:20
189 33 420 Maichl Suur 1976 Naine
Põlva maakond
  N 33 04:56:49
190 157 601 Michael Prager 1967 Mees
Hessen
  M 157 04:57:16
191 158 774 Dominique Dubreuil 1960 Mees
Prantsusmaa
ACPI ST-QUENTIN M 158 04:57:21
192 159 802 Airet Andresson 1977 Mees
Tartu maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 159 04:57:40
193 160 692 Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
  M 160 04:59:37
194 35 583 Salla Lautanala 1973 Naine
Varsinais-Suomi
Vehmaan Kiisto N 35 05:00:00
195 34 802 Katja Lehtola 1971 Naine
Päijät-Häme
  N 34 05:00:00
196 161 763 Viljo Prantsus 1971 Mees
Viljandi maakond
SK VÕHMA M 161 05:00:01
197 36 981 Kaie Henno 1970 Naine
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 36 05:00:12
198 162 1139 Raivo Nõmmik 1977 Mees
Harju maakond
  M 162 05:01:06
199 163 772 Villu Veel 1971 Mees
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA M 163 05:03:55
200 37 530 Kati Blomqvist 1970 Naine
Finland
Helsinki Triathlon Ry N 37 05:05:05
201 164 743 Miku Lill 1974 Mees
Skåne län
Löparglädje Sweden
Språkservice Sverige AB
M 164 05:06:53
202 165 1159 Pavel Dvoinos 1984 Mees
Harju maakond
Runwise
Transferwise
M 165 05:08:03
203 166 736 Remi Boileau 1959 Mees
France
COURIR A VAUVERT M 166 05:08:58
204 167 1295 Eilert Pettersson 1964 Mees
sweden
  M 167 05:09:01
205 168 1028 Oskar Helde 1987 Mees
Harju maakond
  M 168 05:09:53
206 38 806 Evelin Helde 1987 Naine
Harju maakond
  N 38 05:10:07
207 169 1099 Andres Jahimaa 1986 Mees
Harju maakond
  M 169 05:10:15
208 39 495 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  N 39 05:10:40
209 170 549 Stanislav Iljin 1984 Mees
Harju maakond
  M 170 05:10:43
210 171 1270 Jose Caceres 1972 Mees
Jurmala
Sustainablearth M 171 05:12:36
211 172 703 Meelis Välk 1976 Mees
Harju maakond
Jõelähtme Singel M 172 05:12:40
212 173 1232 Vahur Kivaste 1988 Mees
Harju maakond
  M 173 05:14:43
213 174 1145 Margus Rahula 1971 Mees
Pärnu maakond
  M 174 05:17:43
214 175 750 Stanislav Kulyk 1983 Mees
Ukraine
  M 175 05:17:54
215 176 885 Aleksei Tereštšenkov 1963 Mees
Harju maakond
Telia SK MTÜ M 176 05:19:04
216 40 880 Jaanika Kindlam 1976 Naine
Harju maakond
Telia SK MTÜ N 40 05:20:12
217 41 967 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
SK Prorunner N 41 05:22:10
218 177 613 Marek Jõela 1974 Mees
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia
M 177 05:27:38
219 42 1167 Anastassia Sommer 1987 Naine
Finstadjordet
  N 42 05:29:47
220 178 1117 Niclas Dia 1964 Mees
Sweden
Kongsberg IF
Kongsberg
M 178 05:30:00
221 179 900 Ralf Heinsoo 1995 Mees
Saare maakond
  M 179 05:31:36
222 43 676 Kadri Kaldam 1978 Naine
Harju maakond
  N 43 05:31:46
223 180 989 Mait Kadarpik 1989 Mees
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
M 180 05:33:28
224 181 423 Risto Känd 1991 Mees
Harju maakond
  M 181 05:33:30
225 182 842 Jyri Marttelin 1979 Mees
Uusimaa
Oinasjoen Osuma M 182 05:34:30
226 183 542 Timo Pyykkönen 1954 Mees
Tampere
Wihan kilometrit
Wihan kilometrit
M 183 05:34:37
227 44 507 Mall Vendel 1980 Naine
Harju maakond
Aima SK N 44 05:35:04
228 184 941 Igors Karuzins 1973 Mees
kurzeme
  M 184 05:35:30
229 185 1031 Juhan Haldre 1979 Mees
Tartu maakond
  M 185 05:35:44
230 45 1070 Renee Rosenthal 1964 Naine
Usa
  N 45 05:35:52
231 46 1180 Egle Küngas 1992 Naine
Harju maakond
Reval Sport
CompAct
N 46 05:36:25
232 47 504 Darcy Neago 1983 Naine
USA
  N 47 05:36:31
233 48 1026 Maili Antons 1970 Naine
Järva maakond
Ambla SK
Naiskodukaitse Järva ringkond
N 48 05:40:00
234 49 1166 Emma Long 1982 Naine
Middlesex
  N 49 05:40:15
235 50 565 Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
SK Prorunner N 50 05:42:25
236 186 527 Paavo Pajunen 1950 Mees
Finland
100+ Mikkeli M 186 05:43:36
237 51 1163 Angi Miksch 1968 Naine
Germany
KRAFT Runners e.V. N 51 05:46:24
238 187 1179 Petr Latyshev 1988 Mees
Moscow region
  M 187 05:51:01
239 52 1078 Cornelia Barth 1977 Naine
Baden-Württemberg
  N 52 05:51:02
240 53 1154 Kaja Reilent 1993 Naine
Harju maakond
  N 53 05:51:08
241 188 834 Toivo Mikkus 1976 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 188 05:54:12
242 189 1156 Paavo Nael 1972 Mees
Harju maakond
  M 189 05:55:10
243 190 1265 Meelis Koskaru 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama Spordiklubi M 190 05:55:55
244 54 872 Aija Haimola 1979 Naine
Uusimaa
  N 54 05:57:42
245 191 1094 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ M 191 06:01:12
246 192 1189 Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 192 06:02:49
247 55 580 Riina Tammistu 1969 Naine
Jõgeva maakond
Suusahullud N 55 06:09:16
248 193 1165 Reigo Kimmel 1980 Mees
Harju maakond
  M 193 06:09:26
249 56 606 Barbara Hathaway 1970 Naine
Hampshire
Clanfield Joggers N 56 06:12:16
250 194 654 Valentins Kravcenko 1954 Mees
Riga
  M 194 06:14:58
251 57 1067 Aili Münt 1983 Naine
Järva maakond
  N 57 06:17:02
252 195 1187 Markus Põder 2012 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M 195 06:20:51
253 58 1188 Mairi Põder 1972 Naine
Harju maakond
  N 58 06:20:51
254 59 850 Kadri Kuurmann 1976 Naine
Järva maakond
  N 59 06:23:04
255 196 531 Rein Pärn 1940 Mees
Harju maakond
  M 196 06:36:04
256 197 983 Kaarel Tõruvere 1984 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 197 06:51:37
257 60 1147 Sirje Lubi 1953 Naine
Harju maakond
  N 60 07:20:42
258 198 729 Deniss Sekajev 1971 Mees
Ida-Viru maakond
  M 198 07:59:24
259 61 1168 Aili Tamm 1949 Naine
Järva maakond
  N 61 08:00:07
260 199 1114 John Zeleznikow 1950 Mees
Victoria
Glenhuntly Athletics Club
La Trobe University
M 199 08:11:00
261 200 1194 Eero Kookla 1972 Mees
Harju maakond
jooksupartner
Ferroline Grupp OÜ
M 200 08:11:13
262 201 405 Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
marathon100 M 201 09:37:19
Sulge

Tulemuse detailne info

...