Avaleht Toimumas 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (20. etapp - 4 km Vabaõhumuuseum)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 379 Naisi: 280 Mehi: 99
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
167 106 1 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 106 00:38:01
131 74 2 Triin Aarna 1986 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 74 00:32:06
319 234 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 234 00:52:18
356 262 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 262 01:03:36
200 133 8 Lili Aasumäe 1964 Naine       N 133 00:41:22
179 115 10 Anne Aaver 1971 Naine
  ABB WOL N 115 00:39:19
124 69 11 Liis Aaviku 1982 Naine
  GRANT THORNTON ADVISORY N 69 00:30:25
176 112 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 112 00:39:14
163 102 13 Annika Abner 1985 Naine       N 102 00:37:47
215 146 14 Ilze Abola 1978 Naine     KES TEGI? N 146 00:42:31
64 24 15 Helerin Abroi 1985 Naine     #RADEMARUNNING N 24 00:24:13
42 17 16 Anet Adamson 1993 Naine     SINILINNUD N 17 00:22:54
16 11 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 11 00:19:51
7 5 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 5 00:18:24
100 51 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 51 00:26:56
210 142 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 142 00:41:58
50 31 35 Andres Aller 1979 Mees       M 31 00:23:27
214 145 36 Marie Allikmaa 1990 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 145 00:42:22
56 22 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 22 00:23:53
86 41 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 41 00:25:49
76 31 40 Gerly Alp 1990 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 31 00:24:58
289 207 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 207 00:49:05
277 196 45 Lilly Ammon 1972 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 196 00:47:37
377 278 47 Madle Annus 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 278 01:58:39
36 23 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 M 23 00:22:35
43 26 52 Anton Apuhtin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 26 00:22:58
128 71 53 Mari Arike 1983 Naine     KRIMELTE HUNDID 1 N 71 00:31:03
184 119 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 119 00:39:54
17 12 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 12 00:19:52
339 247 59 Piret Aru Jakobson 1971 Naine     GASELLID N 247 00:57:09
234 163 60 Urve Arukaevu 1966 Naine     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 163 00:44:00
182 118 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 118 00:39:42
79 34 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 34 00:25:08
135 78 68 Ketlin Bachmann 1979 Naine
  ELISA 5G N 78 00:32:41
294 212 71 Pille Banhard 1976 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 212 00:49:54
347 253 82 Brit Bärengrub 1985 Naine
  PARIMAS EAS N 253 01:00:00
257 180 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 180 00:45:29
139 82 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 82 00:34:12
364 96 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Mees     ALGA M 96 01:10:27
94 47 91 Marvi Eenma 1976 Naine
  LONKAV PUUSALIIGES N 47 00:26:20
73 29 98 Reet Ellermaa 1962 Naine       N 29 00:24:39
72 44 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Mees       M 44 00:24:39
155 97 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 97 00:36:53
127 57 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 57 00:30:55
149 91 107 Kristel Evardi 1984 Naine     PLAYTECH N 91 00:36:00
346 254 111 Natalja Fomenko 1969 Naine
  PUHAS ENERGIA N 254 01:00:00
367 271 112 Frederika Frank 1977 Naine     RADEMARID N 271 01:14:32
223 153 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 153 00:43:09
191 126 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 126 00:40:41
126 56 115 Semjon Galajev 1983 Mees     OTSE JA RINGIGA M 56 00:30:53
372 275 116 Natalja Gapon 1970 Naine     HORNETS N 275 01:30:40
343 251 118 Ketlin Genergard 1986 Naine     1+1 OFFICE N 251 00:59:04
361 266 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 266 01:07:47
55 34 122 James Gray 1978 Mees     PLAYTECH M 34 00:23:45
58 36 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 36 00:24:00
154 96 127 Ele Haavandi 1974 Naine     123 LÄKS! N 96 00:36:50
47 19 129 Gea Hallen 1987 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 19 00:23:13
225 155 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 155 00:43:29
4 1 132 Riina Harik 1977 Naine     TH KOONDATUD N 1 00:17:05
39 15 134 Signe Haug 1977 Naine
  RIK1 N 15 00:22:42
123 55 136 Olavi Hein 1989 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 55 00:30:15
15 10 137 Rasmus Heinla 1985 Mees     KVALITET M 10 00:19:40
204 137 140 Eleri Heinnurm 1988 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 137 00:41:34
138 81 141 Karin Heinsaar 1979 Naine     SINILINNUD N 81 00:33:28
29 20 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 20 00:21:56
108 58 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 58 00:28:00
19 14 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 14 00:20:00
156 98 152 Tiina Hunt 1981 Naine     MAAST LAHTI N 98 00:37:20
231 160 156 Stella Iis 1989 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 160 00:43:46
14 9 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 9 00:19:38
34 12 159 Liis Ilula-Niinemets 1987 Naine     LIBLEKAD N 12 00:22:29
238 73 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 73 00:44:28
297 215 165 Ülle Ilves 1953 Naine
  TAI N 215 00:50:17
357 263 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 263 01:03:43
237 165 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 165 00:44:15
276 195 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 195 00:47:16
366 270 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 270 01:14:13
261 184 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 184 00:46:00
350 256 176 Jaana Jerv 1983 Naine     STARTER MURRAB LÄBI N 256 01:00:43
337 245 177 Kristiine Jerv 1986 Naine     KIIRED JA ILUSAD N 245 00:56:10
130 73 178 Kristel Jervson 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 73 00:31:52
336 244 180 Janne Joalaid 1963 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 244 00:55:50
348 94 189 Tanel Jõeäär 1985 Mees     RIDANRUN M 94 01:00:07
88 42 190 Greete Jõgi 1992 Naine     OTSE JA RINGIGA N 42 00:25:57
242 168 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 168 00:44:48
53 21 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 21 00:23:43
269 78 183 Tiit Jors 1968 Mees
    M 78 00:46:30
280 199 202 Kadri Jürjan 1989 Naine     ABBVIIMASED N 199 00:47:47
318 233 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 233 00:52:18
300 218 209 Nadežda Kabrda 1967 Naine     PUHAS ENERGIA N 218 00:50:45
205 136 210 Peeli Kadastu 1968 Naine     EASY N 136 00:41:34
351 257 213 Nele Kalda 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 257 01:01:08
291 209 214 Pille Kalda 1982 Naine
  TAI N 209 00:49:22
98 50 215 Liina Kaldma 1979 Naine     SINILINNUD N 50 00:26:47
213 144 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 144 00:42:22
197 130 222 Kristine Kalm 1992 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 130 00:41:10
168 62 224 Pavel Kanarjov 1985 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 62 00:38:04
349 255 225 Inge Kand 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 255 01:00:31
109 51 228 Aimar Kann 1970 Mees
  ÜKS KORD VEEL M 51 00:28:10
106 56 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 56 00:27:53
281 200 239 Jane Karpin 1986 Naine       N 200 00:47:48
358 95 241 Mihkel Karuse 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 95 01:05:15
272 80 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 80 00:46:48
323 87 243 Viljo Kase 1985 Mees     EELISTAN ALMALE SAKUT M 87 00:53:11
134 77 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 77 00:32:41
267 190 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 N 190 00:46:18
5 4 247 Mairo Kaseväli 1983 Mees
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 4 00:17:42
328 240 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Jooksvad Postikanad N 240 00:53:53
153 95 251 Tiina Kell 1977 Naine       N 95 00:36:49
26 7 252 Monika Kelle 1977 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 7 00:21:47
81 36 253 Kristiin Kesamaa 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 36 00:25:29
284 203 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 203 00:48:13
119 54 256 Michael Keumatio Lontsie 1992 Mees
Harju maakond
  TIM PUTTY M 54 00:29:49
83 38 257 Lea Kiilaspää 1990 Naine     THE BEST! N 38 00:25:39
75 30 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 30 00:24:51
178 114 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 114 00:39:19
298 216 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 216 00:50:28
331 241 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 241 00:54:27
303 222 270 Laura Kogerman 1991 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 222 00:51:04
185 120 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 120 00:40:14
87 46 282 Kaspar Kolk 1990 Mees       M 46 00:25:54
25 19 283 Madis Kolli 1993 Mees     AURUVEDUR M 19 00:21:30
195 129 284 Merle Kollo 1975 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 129 00:41:01
314 229 285 Kadri Kompost 1980 Naine
  TEAM SR N 229 00:51:59
338 246 286 Ruta Kompost 1959 Naine     TEAM SR N 246 00:56:23
46 18 287 Karolin Kondrat 1993 Naine     #RADEMARUNNING N 18 00:23:12
172 63 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 63 00:38:13
320 86 291 Avo Kont 1979 Mees
  SKY PLUS M 86 00:53:00
324 237 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 237 00:53:18
32 22 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 22 00:22:24
227 157 296 Krista Koppel 1986 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 157 00:43:34
45 28 299 Aleksandr Korotajev 1991 Mees       M 28 00:23:07
311 227 301 Darja Kortšagina 1986 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 227 00:51:38
199 132 346 Maarja Kõue 1991 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 132 00:41:19
146 88 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 88 00:35:43
66 25 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 25 00:24:14
80 35 314 Karmen Kruus 1986 Naine     KRISTIINELA N 35 00:25:22
93 46 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 46 00:26:19
118 64 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 64 00:29:34
352 258 322 Piret Kukebal 1974 Naine       N 258 01:02:03
37 14 325 Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 14 00:22:38
256 179 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 179 00:45:27
40 24 336 Pavel Kuroptev 1992 Mees     ALGA M 24 00:22:46
104 54 359 Moonika Küttim 1986 Naine     SÄRASILMAD N 54 00:27:06
230 161 340 Raili Kuurits 1978 Naine     ABBVIIMASED N 161 00:43:46
228 158 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 158 00:43:41
251 175 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 175 00:45:15
152 94 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 94 00:36:47
329 89 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 89 00:54:15
10 4 369 Lenne Lahtvee 1991 Naine     PLAYTECH N 4 00:18:57
59 37 373 Indrek Laineveer 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 37 00:24:03
187 122 378 Maris Lampe 1986 Naine     KRISTIINELA N 122 00:40:26
305 84 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 84 00:51:07
38 16 380 Diana Laos 1989 Naine     SÄRASILMAD N 16 00:22:42
249 173 381 Liise-Kristiine Laos 1995 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 173 00:45:09
304 221 382 Eleri Lapp 1985 Naine     AMATÖÖRID N 221 00:51:04
120 66 385 Triin Laub 1988 Naine     BALBIINOKAD N 66 00:29:51
140 83 386 Ilse Laur 1957 Naine
    N 83 00:34:22
360 265 389 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool N 265 01:07:06
165 104 392 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 104 00:38:01
345 93 393 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 93 00:59:56
166 105 394 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 105 00:38:01
132 75 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 75 00:32:09
9 6 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 6 00:18:54
33 11 409 Kristin Liiv 1990 Naine     NAKSITRALLID N 11 00:22:26
216 147 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 147 00:42:31
95 48 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 48 00:26:36
180 116 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 116 00:39:30
35 13 421 Tiivi Lind 1978 Naine     KES TEGI? N 13 00:22:35
188 123 422 Gerli Linkgreim 1979 Naine     KES TEGI? N 123 00:40:27
11 7 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 7 00:19:06
283 202 444 Reelika Lõhmus 1991 Naine     HARKU KIIRED N 202 00:47:57
326 88 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 88 00:53:32
266 189 427 Triin-Anneli Loodus 1975 Naine
  KOHTUJOOKSIKUD N 189 00:46:16
13 5 431 Reet Luhaäär 1953 Naine
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 00:19:22
68 27 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 27 00:24:16
209 141 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 141 00:41:55
202 134 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 134 00:41:24
302 220 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 220 00:50:59
21 15 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 15 00:21:02
169 108 448 Ethel Maarits 1987 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 108 00:38:11
99 49 449 Andre Maasikas 1972 Mees     PLAYTECH M 49 00:26:55
218 149 503 Piret Mägi 1976 Naine     RTK3 N 149 00:42:49
171 109 451 Annela Maidla 1976 Naine     KES TEGI? N 109 00:38:12
313 230 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 230 00:51:59
48 29 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 29 00:23:17
375 277 459 Maria Malva 1986 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 277 01:42:18
20 6 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 1 N 6 00:21:00
105 55 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 55 00:27:21
278 197 469 Maarika Masikas 1991 Naine     MINE METSA N 197 00:47:42
193 127 470 Merilin Massakas 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 127 00:40:55
52 20 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 20 00:23:42
12 8 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 8 00:19:11
248 172 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 172 00:45:06
44 27 476 Veiko Meltsas 1974 Mees
    M 27 00:23:01
203 135 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 135 00:41:33
201 68 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 68 00:41:22
327 239 480 Ülle Metsman 1979 Naine
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 239 00:53:41
220 151 482 Marje Metusala 1969 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 151 00:43:02
241 167 483 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 167 00:44:36
164 103 484 Virge Millert 1977 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 103 00:37:55
221 70 489 Elari Moks 1981 Mees       M 70 00:43:07
274 81 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 81 00:46:57
246 75 495 Sander Muhu 1982 Mees     RX METSAS M 75 00:45:06
219 150 496 Anne Murd 1973 Naine
  TAI N 150 00:43:00
268 191 497 Kaili Muru 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 191 00:46:23
112 61 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 61 00:28:45
117 65 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 65 00:29:34
24 18 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 18 00:21:23
151 93 514 Nele Narme 1993 Naine     THE BEST! N 93 00:36:16
340 248 520 Kristi Niitsoo 1986 Naine     DECOLAND N 248 00:57:13
57 35 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 35 00:24:00
129 72 528 Nele Normak 1982 Naine     TH KOONDATUD N 72 00:31:19
141 58 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 58 00:34:32
322 236 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 236 00:53:10
293 211 540 Laura Oleinikov 1989 Naine     ABB GIRLS POWER N 211 00:49:36
103 50 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 50 00:27:06
122 68 552 Sigrid Orumets 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 68 00:30:06
342 250 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 250 00:58:17
239 166 555 Maia Ottep 1978 Naine     RIK1 N 166 00:44:32
207 139 970 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 139 00:41:49
353 259 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 259 01:02:49
78 33 558 Kai Paalberg 1978 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 33 00:25:03
41 25 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 25 00:22:51
252 77 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees       M 77 00:45:18
89 43 564 Maris Pajur 1986 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 43 00:25:59
67 26 565 Anu Palloson 1994 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 26 00:24:15
206 138 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti SK
Telia Eesti
ITs moving N 138 00:41:41
18 13 568 Silver Palu 1978 Mees
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 13 00:19:54
224 154 572 Kaisa Papp 1991 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 154 00:43:26
107 57 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 57 00:27:54
102 53 642 Kadri Pärtel 1991 Naine       N 53 00:27:05
74 45 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 45 00:24:42
341 249 580 Julia Passetsnik 1988 Naine     FIVE X N 249 00:57:16
370 97 582 Rando Paurson 1973 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 97 01:19:47
121 67 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 67 00:30:06
279 198 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 198 00:47:43
30 10 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 10 00:22:02
125 70 590 Lada Peikre 1963 Naine       N 70 00:30:50
321 235 591 Kaja Pellis 1966 Naine
    N 235 00:53:00
115 53 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 53 00:29:17
368 272 593 Eerika Pentel 1970 Naine     KÄIB KÜLL N 272 01:15:13
255 178 594 Kristina Pešehodko 1997 Naine     MEGAHERTZ N 178 00:45:23
113 52 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt OÜ
Kprojekt 2 M 52 00:29:12
330 90 597 Viljar Pihelgas 1972 Mees       M 90 00:54:16
285 204 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 204 00:48:20
175 64 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 64 00:39:06
82 37 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 37 00:25:35
258 181 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980 Naine     FAMIILIA N 181 00:45:40
54 33 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 33 00:23:43
77 32 612 Irene Ploom 1967 Naine     STORZ A-TEAM N 32 00:25:01
315 228 633 Annika Põder 1991 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 228 00:51:59
198 131 613 Marili Pokrovski 1988 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 131 00:41:14
183 65 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 65 00:39:51
186 121 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 121 00:40:21
192 66 616 Vahur Pormeister 1984 Mees     AVO-CARDIO M 66 00:40:48
159 59 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 59 00:37:34
286 205 620 Anu Preegel 1981 Naine
  ELISA 5G N 205 00:48:37
282 201 623 Liina Prohhorov 1987 Naine     ÜKS KORD VEEL N 201 00:47:49
287 82 625 Uno Pukk 1956 Mees
Harju maakond
OÜ Meraco   M 82 00:48:54
374 276 626 Petriina Puolakka 1973 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 276 01:34:32
379 280 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 280 02:39:02
292 210 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 210 00:49:28
23 17 645 Tarmo Rahkama 1984 Mees
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 17 00:21:16
232 71 704 Andrus Rähni 1984 Mees     VABA LEHM M 71 00:43:54
3 3 656 Krister Randver 1987 Mees       M 3 00:17:04
69 42 657 Hendrick Rang 1988 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 42 00:24:18
270 192 659 Heleri Ratt 1992 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 192 00:46:33
173 110 660 Krista Rattus 1978 Naine
  KRIMELTE HUNDID 3 N 110 00:38:16
208 140 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 140 00:41:50
310 226 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 226 00:51:36
369 273 667 Janne Rechlin 1993 Naine     NELJAS KORRUS N 273 01:15:53
240 74 668 Jeffrey Redondo 1989 Mees     ALGA M 74 00:44:33
263 186 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 186 00:46:05
147 89 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 89 00:35:47
90 44 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 44 00:26:03
262 185 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 185 00:46:02
196 67 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 67 00:41:08
8 3 683 Berit Rohtjärv 1991 Naine     HKO N 3 00:18:35
114 62 684 Tuuliki Rohtla 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 62 00:29:14
60 38 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 38 00:24:07
190 125 694 Reet Roosimägi 1983 Naine     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 125 00:40:37
51 32 695 Tiit Roosve 1963 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 32 00:23:37
71 43 696 Marek Ross 1991 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 43 00:24:34
150 92 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 92 00:36:11
27 8 707 Elo Rüütel 1978 Naine     RTK3 N 8 00:21:55
271 79 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
SK ProRunner
Peetri Lasteaed-Põhikool
Peetri Lasteaed-Põhikool M 79 00:46:41
378 279 711 Anu Saar 1975 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 279 02:12:31
233 162 715 Külli Saarepera 1973 Naine     123 LÄKS! N 162 00:44:00
97 49 792 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 49 00:26:43
157 99 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine       N 99 00:37:32
226 156 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 156 00:43:30
308 224 721 Ülle Saks 1977 Naine     ÜKS KORD VEEL N 224 00:51:23
325 238 726 Margot Salumets 1989 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 238 00:53:29
244 170 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 170 00:44:52
365 269 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 269 01:11:41
142 84 736 Anneli Schults 1967 Naine     PMA TEINE N 84 00:34:34
162 61 737 Jaan Schults 1965 Mees       M 61 00:37:39
362 267 738 Hanna Seeder 1990 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 267 01:08:20
335 243 744 Kätlin Sepik 1979 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 243 00:55:48
253 176 750 Marianne Sergo 1991 Naine     BALBIINOKAD N 176 00:45:19
295 213 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 213 00:50:00
371 274 754 Madle Sihver 1991 Naine     PARIMAS EAS N 274 01:20:30
111 60 759 Stina Silluste 1993 Naine     SINILINNUD N 60 00:28:15
312 85 764 Simmo Sirel 1990 Mees     NAKSITRALLID M 85 00:51:53
92 45 766 Anita Sokolova 1987 Naine       N 45 00:26:16
28 9 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 9 00:21:56
84 39 772 Teele Soopalu 1994 Naine       N 39 00:25:46
177 113 773 Malle Soosaar 1988 Naine     TIIM BISCUITS N 113 00:39:17
275 194 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 194 00:47:12
363 268 777 Jekaterina Stepanova 1968 Naine     FIVE X N 268 01:08:44
85 40 778 Helen Stimmer 1987 Naine     LIBLEKAD N 40 00:25:48
236 72 782 Stanislav Stsastnoi 1987 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 72 00:44:12
143 85 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 85 00:35:33
264 187 797 Marija Šukolajets 1985 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 187 00:46:12
309 225 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 225 00:51:31
211 143 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 143 00:42:02
260 183 789 Aire Suurkuusk 1966 Naine       N 183 00:45:59
1 1 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 1 00:16:04
299 217 808 Diana Talpsepp 1994 Naine       N 217 00:50:45
2 2 809 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 2 00:16:13
376 99 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 99 01:57:37
250 174 812 Kristin Tamm 1989 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 174 00:45:14
344 252 814 Ülle Tamm 1978 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 252 00:59:06
243 169 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 169 00:44:50
194 128 816 Kristel Tamme 1986 Naine     VABA LEHM N 128 00:40:58
116 63 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 63 00:29:32
65 23 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 23 00:24:13
161 101 825 Astra Teede 1978 Naine     123 LÄKS! N 101 00:37:37
160 60 826 Jürka Teesalu 1971 Mees     1+1 OFFICE M 60 00:37:34
158 100 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 100 00:37:34
22 16 830 Richard Teppart 1991 Mees     RIK1 M 16 00:21:05
136 79 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 79 00:32:56
265 188 834 Mari Tiirik 1988 Naine     NELJAS KORRUS N 188 00:46:13
96 48 838 Sten Tikerpe 1993 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 48 00:26:36
247 76 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 76 00:45:06
235 164 841 Kai Timmusk 1972 Naine     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 164 00:44:09
290 208 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 208 00:49:19
317 232 848 Merily Toiger 1996 Naine     THE BEST! N 232 00:52:16
332 91 871 Mihkel Tõkke 1990 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 91 00:54:42
212 69 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 69 00:42:13
144 86 853 Ragna Toom 1953 Naine     PMA TEINE N 86 00:35:40
306 83 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 83 00:51:07
137 80 864 Kaire Truu 1974 Naine       N 80 00:33:24
355 261 866 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 261 01:03:34
101 52 874 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 52 00:26:58
6 2 875 Birgit Uibu 1991 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 2 00:18:16
334 242 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 242 00:55:29
70 28 878 Liina Urb 1986 Naine     LIBLEKAD N 28 00:24:28
189 124 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 124 00:40:34
229 159 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 159 00:43:42
296 214 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek AS
FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 214 00:50:01
273 193 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 193 00:46:54
110 59 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
University Of Tartu
  N 59 00:28:13
170 107 905 Tais Vakrõõm 1986 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 107 00:38:11
217 148 906 Mari Valdek 1983 Naine     MAASIKAS N 148 00:42:37
91 47 907 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 47 00:26:07
307 223 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 223 00:51:17
145 87 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 87 00:35:41
31 21 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 21 00:22:19
62 40 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 40 00:24:10
373 98 917 Uku Vasemägi 1991 Mees     GASELLID M 98 01:33:25
61 39 919 Raavo Vask 1977 Mees     VESI JOOKSEB M 39 00:24:08
254 177 928 Rena Veldt 1988 Naine     STORZ A-TEAM N 177 00:45:21
316 231 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 231 00:52:09
63 41 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 41 00:24:13
49 30 932 Valerii Verozub 1993 Mees     ALGA M 30 00:23:24
181 117 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 117 00:39:41
333 92 942 Brent-Silvester Viin 1992 Mees       M 92 00:55:03
301 219 943 Kristel Viirmann 1982 Naine
  BALBIINOKAD N 219 00:50:49
354 260 950 Triin Viljamaa 1984 Naine       N 260 01:03:31
174 111 954 Anna Vinkelberg 1996 Naine     ABBVIIMASED N 111 00:38:17
359 264 955 Kirsti Vinni 1996 Naine     NAKSITRALLID N 264 01:05:44
222 152 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 152 00:43:08
148 90 962 Julia Vuhk Vuht 1973 Naine       N 90 00:35:52
133 76 800 Oksana Zadonski 1964 Naine
    N 76 00:32:34
288 206 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 206 00:49:03
259 182 803 Nonna Zingfeld 1940 Naine       N 182 00:45:49
245 171 804 Jelena Zuravel 1981 Naine     MEGAHERTZ N 171 00:45:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...