Avaleht Toimumas SINILILLEJOOKS 2021 (Virtuaaljooks)

SINILILLEJOOKS 2021

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 848 Naisi: 607 Mehi: 241 Läbitud distants kokku: 2714 km Aeg kokku: 346:57:58
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 Carlo Fabio Marcello Calcagni 1968 Mees
Lecce
TEAM CALCAGNI "MAI ARRENDERSI" M40 1 3.2 km 00:09:06
2 2 Leonid Latsepov 1998 Mees
Harju maakond
Sparta M 1 3.2 km 00:09:28
3 3 Martin Vilismäe 1989 Mees
Harju maakond
Sparta
STVP
M 2 3.2 km 00:09:34
4 4 Raido Mitt 1991 Mees
Harju maakond
Eesti Olümpiakomitee M 3 3.2 km 00:09:40
5 5 Sander Linnus 1991 Mees
Harju maakond
Õhuvägi M 4 3.2 km 00:10:09
6 6 Mairo Mändla 1985 Mees
Saare maakond
  M 5 3.2 km 00:10:27
7 7 Lauri Loodsalu 1979 Mees
Harju maakond
PEPS
PPA
M40 2 3.2 km 00:10:48
8 8 Leivo Sepp 1972 Mees
Harju maakond
HOKA / Ekstreem.EE M40 3 3.2 km 00:10:49
9 9 Indrek Oja 1987 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid M 6 3.2 km 00:10:54
10 10 Mikk Rajaver 1988 Mees
Harju maakond
Kliimaseade OÜ Jooksuklubi
Poke Bowl
M 7 3.2 km 00:11:03
11 11 Lauri Tanner 1978 Mees
Lääne maakond
Risti SK M40 4 3.2 km 00:11:14
12 12 Urmas Rajaver 1988 Mees
Saare maakond
Kaitsevägi
TVJ
M 8 3.2 km 00:11:16
13 13 Jannes Mäeots 1979 Mees
Harju maakond
SK Prorunner
SSAB
M40 5 3.2 km 00:11:17
14 14 Henrik Johan Kitt 2005 Mees
Harju maakond
Elite Sport P16 1 3.2 km 00:11:26
15 15 Alekszej Morgunov 1990 Mees
Harju maakond
Sparta M 9 3.2 km 00:11:38
16 16 Kenzo Talviste 2001 Mees
Pärnu maakond
  M 10 3.2 km 00:11:46
17 17 Andres Hiiemäe 1976 Mees
Tartu maakond
Elva Suusaklubi M40 6 3.2 km 00:11:47
18 18 Roman Jõerand 1984 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Remolis OÜ
M 11 3.2 km 00:11:48
19 19 Aigar Kõuhkna 1982 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 12 3.2 km 00:11:49
20 1 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
SJK Aameraas
Tornimäe kodutütred
N 1 3.2 km 00:11:59
21 20 Kaupo Kaiv 1970 Mees
Võru maakond
  M40 7 3.2 km 00:12:09
22 21 Jüri Vlassov 1979 Mees
Harju maakond
CC Rekord M40 8 3.2 km 00:12:13
23 22 Sven Ringvee 1979 Mees
Harju maakond
Vahipataljon M40 9 3.2 km 00:12:18
24 23 Ergo Mets 1989 Mees
Harju maakond
EVVÜ M 13 3.2 km 00:12:19
25 24 Armo Lüütsepp 1995 Mees
Jõgeva maakond
  M 14 3.2 km 00:12:20
26 25 Villem Lõbu 1985 Mees
Tartu maakond
Kaitseressursside Amet M 15 3.2 km 00:12:20
27 26 Albert Ploom 2001 Mees
Harju maakond
  M 16 3.2 km 00:12:27
28 2 Piret Bart 1985 Naine
Pärnu maakond
  N35 1 3.2 km 00:12:28
29 3 Annika Roosleht 1999 Naine
Harju maakond
TREENINGPARTNER-SPORTLAND JOOKSUTIIM N 2 3.2 km 00:12:29
30 27 Argo Miller 1986 Mees
Harju maakond
  M 17 3.2 km 00:12:30
31 29 Raul Reiljan 1991 Mees
Võru maakond
  M 18 3.2 km 00:12:33
32 28 Kuno Kongas 1977 Mees
Saare maakond
Myfit Run Viljandi
Sandla Puit OÜ
M40 10 3.2 km 00:12:33
33 30 Jaak Tuksam 1982 Mees
Harju maakond
Elering M 19 3.2 km 00:12:38
34 31 Juhan Liivamägi 1981 Mees
Tartu maakond
  M40 11 3.2 km 00:12:43
35 32 Taavi Tali 1989 Mees
Pärnu maakond
Wise Ltd. M 20 3.2 km 00:12:44
36 33 Margus Rajaver 1989 Mees
Saare maakond
Kliimaseade Jooksuklubi
Nordecon AS
M 21 3.2 km 00:12:48
37 4 Mei Margaret Tatter 2007 Naine
Harju maakond
SK Fortis
Tallinna Reaalkool
N16 1 3.2 km 00:12:48
38 35 Kalle Kilk 1977 Mees
Harju maakond
  M40 13 3.2 km 00:12:51
39 34 Ahto Tatter 1974 Mees
Harju maakond
Sparta
Sparta
M40 12 3.2 km 00:12:51
40 36 Priit Narusk 1977 Mees
Võru maakond
Võru Biathlon
Kaitsevägi
M40 14 3.2 km 00:12:55
41 5 Emma Priisaar 2006 Naine
Harju maakond
Elite Sport N16 2 3.2 km 00:12:58
42 6 Helina Pärn 1983 Naine
Saare maakond
MTÜ Saaremaa Jk AameraaS N35 2 3.2 km 00:13:02
43 37 Ago Lilleorg 1969 Mees
Harju maakond
Ago Lilleorg
TVJ ToTeKe
M40 15 3.2 km 00:13:02
44 7 Eliise Hoogand 1993 Naine
Saare maakond
Treeningpartner Sportland N 3 3.2 km 00:13:04
45 38 Meelis Vilippus 1977 Mees
London
Eesti Saatkond Londonis M40 16 3.2 km 00:13:05
46 39 Kristo Lilleoja 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
Küberväejuhatus M 22 3.2 km 00:13:08
47 40 Indrek Ilves 1979 Mees
Viljandi maakond
  M40 17 3.2 km 00:13:09
48 41 Silver Pijon 1993 Mees
Tartu maakond
  M 23 3.2 km 00:13:12
49 8 Ave Ojasoon 1987 Naine
Harju maakond
Viimsi Gümnaasium N 4 3.2 km 00:13:13
50 9 Dagmar Vlassov 1981 Naine
Harju maakond
Sparta N35 3 3.2 km 00:13:17
51 43 Jan Alferov 2000 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 24 3.2 km 00:13:17
52 42 Kaido Voogla 1978 Mees
Harju maakond
KJK M40 18 3.2 km 00:13:17
53 44 Karl-Eerik Sarapuu 2008 Mees
Pärnu maakond
  P16 2 3.2 km 00:13:20
54 45 Peeter Puio 1974 Mees
Harju maakond
  M40 19 3.2 km 00:13:21
55 46 Lars Riisalu 1981 Mees
Harju maakond
Merevägi M40 20 3.2 km 00:13:23
56 47 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 25 3.2 km 00:13:24
57 48 Andres Kiisler 1972 Mees
Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
M40 21 3.2 km 00:13:25
58 50 Taavi Tuisk 1977 Mees
Saare maakond
Kuressaare Ametikool M40 22 3.2 km 00:13:26
59 49 Mihkel Anderson 1982 Mees
Harju maakond
Treeningupartner
E-Betoonelement As
M 26 3.2 km 00:13:26
60 10 Ingrid Paats 1988 Naine
Harju maakond
  N 5 3.2 km 00:13:27
61 52 Marko Tooming 1984 Mees
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M 28 3.2 km 00:13:34
62 11 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 4 3.2 km 00:13:34
63 51 Rain Saar 1985 Mees
Rapla maakond
  M 27 3.2 km 00:13:34
64 53 Andres Vambola 1995 Mees
Pärnu maakond
  M 29 3.2 km 00:13:37
65 54 Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
LSS M 30 3.2 km 00:13:38
66 55 Ragnar Nauka 1987 Mees
Harju maakond
  M 31 3.2 km 00:13:39
67 56 Kardo Kutti 2008 Mees
Harju maakond
  P16 3 3.2 km 00:13:43
68 12 Hanna-Brita Kaasik 1999 Naine
Jõgeva maakond
Kuningamäe SPKL
naiskodukaitse
N 6 3.2 km 00:13:45
69 13 Liis Kilk 1985 Naine
Harju maakond
SK ProRunner N35 5 3.2 km 00:13:47
70 57 Keit Fomotškin 1981 Mees
Harju maakond
  M40 23 3.2 km 00:13:48
71 14 Marika Koplimägi 1972 Naine
Tartu maakond
ProRunner
Kaitseväe Akadeemia
N35 6 3.2 km 00:13:51
72 15 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
  N35 7 3.2 km 00:13:52
73 58 Ragnar Puio 2006 Mees
Harju maakond
  P16 4 3.2 km 00:13:54
74 59 Roland Mäe 1979 Mees
Harju maakond
SK Jooksupartner M40 24 3.2 km 00:13:55
75 16 Marit Tarm 2011 Naine
Harju maakond
Sparta SS
Saku Gümnaasium
N16 3 3.2 km 00:13:55
76 60 Airos Lain 1983 Mees
Tartu maakond
Tartu KEVEK M 32 3.2 km 00:13:56
77 61 Veiko Randaru 1967 Mees
Tartu maakond
KL Tartu malev M40 25 3.2 km 00:13:59
78 62 Erki Salk 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid M 33 3.2 km 00:14:04
79 17 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
  N55 1 3.2 km 00:14:07
80 63 Aigar Paejärv 2007 Mees
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ P16 5 3.2 km 00:14:10
81 65 Rando Anni 1982 Mees
Tartu maakond
KL Tartu malev M 34 3.2 km 00:14:12
82 64 Indrek Koff 1975 Mees
Harju maakond
Indrek Koff M40 26 3.2 km 00:14:12
83 18 Grete Ojala 1994 Naine
Tartu maakond
  N 7 3.2 km 00:14:15
84 66 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi M40 27 3.2 km 00:14:15
85 19 Geily Sinijärv 1995 Naine
Harju maakond
  N 8 3.2 km 00:14:16
86 67 Kristjan Tammsaar 1984 Mees
Tartu maakond
Kivisepad AS M 35 3.2 km 00:14:17
87 68 Raul Vinni 1977 Mees
Saare maakond
Treeningpartner M40 28 3.2 km 00:14:17
88 71 Pelle Pohlak 1988 Mees
Harju maakond
FC Flora M 37 3.2 km 00:14:19
89 69 Villu Veel 1971 Mees
Saare maakond
SJK Sarma / SK Maailmarändurid / ISAMAA M40 29 3.2 km 00:14:19
90 70 Kalmer Tänavsuu 1987 Mees
Harju maakond
  M 36 3.2 km 00:14:19
91 20 Kaili Jagant 2004 Naine
Lääne-Viru maakond
RSKsPORTKUNDA N 9 3.2 km 00:14:21
92 72 Sander Ott 1989 Mees
Harju maakond
KÜVJ M 38 3.2 km 00:14:22
93 21 Annely Ahtma 1982 Naine
Pärnu maakond
Run4Fun N35 8 3.2 km 00:14:22
94 23 Maarja Kurm 1987 Naine
Hertfordshire
  N 10 3.2 km 00:14:27
95 22 Anne Maidla 1981 Naine
Harju maakond
  N35 9 3.2 km 00:14:27
96 73 Artjom Leonov 1988 Mees
Ida-Viru maakond
Narva Baza
Kaitseliit
M 39 3.2 km 00:14:27
97 74 Tavo Parisson 1984 Mees
Võru maakond
  M 40 3.2 km 00:14:28
98 75 Johannes Upin 1977 Mees
Harju maakond
  M40 30 3.2 km 00:14:28
99 76 Jürgen Part 1985 Mees
Saare maakond
  M 41 3.2 km 00:14:30
100 24 Liisi Muiste 1989 Naine
Tartu maakond
Kaitsevägi N 11 3.2 km 00:14:30
101 25 Marge Türn 1976 Naine
Tartu maakond
Tartu Katoliku SK N35 10 3.2 km 00:14:31
102 77 Robert Kitt 1977 Mees
Harju maakond
  M40 31 3.2 km 00:14:31
103 26 Elis Ramst 1991 Naine
Trondheim
  N 12 3.2 km 00:14:33
104 27 Mari-Liis Valma 1991 Naine
Harju maakond
FB Jooksmine N 13 3.2 km 00:14:33
105 78 Kurmet Kutti 2005 Mees
Harju maakond
  P16 6 3.2 km 00:14:34
106 28 Siiri Pilt 1970 Naine
Tartu maakond
  N35 11 3.2 km 00:14:34
107 79 Hardo Kasesalu 1982 Mees
Harju maakond
IseVabasÕhus M 42 3.2 km 00:14:35
108 29 Kadri Orula 1980 Naine
Pärnu maakond
  N35 12 3.2 km 00:14:35
109 80 Joonas Hansen 1985 Mees
Viljandi maakond
Eesti AGA Spordiklubi M 43 3.2 km 00:14:36
110 30 Angela Madisson 1973 Naine
Harju maakond
  N35 13 3.2 km 00:14:36
111 81 Oliver Valgre 1999 Mees
Harju maakond
  M 45 3.2 km 00:14:37
112 82 Rudolf Osman 1982 Mees
Harju maakond
  M 44 3.2 km 00:14:37
113 31 Marju Lepmets 1977 Naine
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Rahandusministeerium
N35 14 3.2 km 00:14:41
114 83 Enari Ilves 1981 Mees
Harju maakond
Merevägi M40 32 3.2 km 00:14:44
115 32 Rutt Tamm 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 15 3.2 km 00:14:45
116 33 Liina Kaldma 1979 Naine
Harju maakond
Treeningpartner N35 16 3.2 km 00:14:45
117 34 Matilde Sigijane 2002 Naine
Harju maakond
  N 14 3.2 km 00:14:48
118 84 Taavi Oja 1991 Mees
Harju maakond
Kaitsevägi M 46 3.2 km 00:14:49
119 85 Silver Annion 1983 Mees
Harju maakond
Kevin Renno Võitlusspordi akateemia
Tallinna Krematoorium
M 47 3.2 km 00:14:53
120 35 Anete Pavlov 2005 Naine
Põlva maakond
  N16 4 3.2 km 00:14:55
121 87 Veiko Vengerfeldt 1980 Mees
Tartu maakond
Riiamäe Hambakliinik M40 34 3.2 km 00:14:56
122 86 Caspar Tubarik 1979 Mees
Harju maakond
  M40 33 3.2 km 00:14:56
123 36 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
  N35 17 3.2 km 00:14:59
124 37 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Naine
Harju maakond
  N35 18 3.2 km 00:15:00
125 88 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 48 3.2 km 00:15:00
126 38 Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
  N35 19 3.2 km 00:15:01
127 89 Brandon Paimal 1994 Mees
Harju maakond
  M 49 3.2 km 00:15:02
128 90 Alvar Kaasik 1989 Mees
Saare maakond
AKv M 50 3.2 km 00:15:03
129 91 Eldar Ispert 2006 Mees
Viljandi maakond
  P16 7 3.2 km 00:15:04
130 92 Mikk Sarik 1987 Mees
Harju maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
M 51 3.2 km 00:15:05
131 40 Pille Valk 1965 Naine
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi N55 2 3.2 km 00:15:07
132 41 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
Saunaguru OÜ N 16 3.2 km 00:15:07
133 39 Mari Otto 1990 Naine
Harju maakond
Hoiame Kokku Grupp OÜ N 15 3.2 km 00:15:07
134 43 Maarit Junolainen 1984 Naine
Harju maakond
  N35 20 3.2 km 00:15:10
135 42 Maarja Melani Pastak 1997 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 17 3.2 km 00:15:10
136 44 Kadi Kallas 1990 Naine
Tartu maakond
Eesti Töötukassa N 18 3.2 km 00:15:11
137 45 Sirly Salandi 1993 Naine
Rapla maakond
  N 19 3.2 km 00:15:12
138 46 Merike Järvamägi 1996 Naine
Tartu maakond
  N 20 3.2 km 00:15:13
139 94 Indrek Lippa 1973 Mees
Harju maakond
  M40 36 3.2 km 00:15:15
140 93 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  M40 35 3.2 km 00:15:15
141 48 Külli Kaldma 1982 Naine
Harju maakond
  N35 22 3.2 km 00:15:15
142 47 Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
  N35 21 3.2 km 00:15:15
143 49 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
Tartu linnaraamatukogu N35 23 3.2 km 00:15:16
144 96 Artur Ilves 2011 Mees
Viljandi maakond
  P16 8 3.2 km 00:15:16
145 95 Raido Puusalu 1998 Mees
Valga maakond
  M 52 3.2 km 00:15:16
146 50 Airi Tooming 1979 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
N35 24 3.2 km 00:15:17
147 51 Marika Kookla 1995 Naine
Viljandi maakond
SK ProRunner N 21 3.2 km 00:15:18
148 98 Joonatan Kirschbaum 2009 Mees
Võru maakond
  P16 9 3.2 km 00:15:20
149 97 Art Aleksander Tatter 2014 Mees
Harju maakond
FC Flora
Tallinna LA Vesiroos
P16 10 3.2 km 00:15:20
150 52 Reelika Sinisalu 1999 Naine
Harju maakond
Küberväejuhatus N 22 3.2 km 00:15:21
151 53 Inga Leetmaa 1982 Naine
Harju maakond
Mikkeller Running Club Tallinn N35 25 3.2 km 00:15:25
152 54 Marie Pohlak 1991 Naine
Harju maakond
  N 23 3.2 km 00:15:27
153 99 Valdo Hälvin 1988 Mees
Harju maakond
Milrem Robotics M 53 3.2 km 00:15:27
154 55 Merilin Saksing 1979 Naine
Tartu maakond
Naiskodukaitse N35 26 3.2 km 00:15:28
155 56 Kaidi Jagant 2002 Naine
Lääne-Viru maakond
RSKsPORTKUNDA N 24 3.2 km 00:15:30
156 57 Oksana Aasa 1980 Naine
Võru maakond
Võru Gümnaasium N35 27 3.2 km 00:15:32
157 58 Taire Ojala 1987 Naine
Pärnu maakond
  N 25 3.2 km 00:15:34
158 60 Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner N55 3 3.2 km 00:15:38
159 59 Hanna-Greta Veersalu 1982 Naine
Harju maakond
  N35 28 3.2 km 00:15:38
160 100 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
  M40 37 3.2 km 00:15:39
161 61 Angela Notton 1982 Naine
Harju maakond
  N35 29 3.2 km 00:15:40
162 62 Mirjam Võsu 1987 Naine
Viljandi maakond
  N 26 3.2 km 00:15:44
163 101 Margo Jagant 2005 Mees
Lääne-Viru maakond
  P16 11 3.2 km 00:15:44
164 102 Steve Võsu 1985 Mees
Viljandi maakond
  M 54 3.2 km 00:15:46
165 63 Kaisa Morgenson 2009 Naine
Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi N16 5 3.2 km 00:15:50
166 103 Martin Mägi 1971 Mees
Harju maakond
  M40 38 3.2 km 00:15:50
167 104 Andres Rattassep 1991 Mees
Harju maakond
Eesti Jalgpalli Liit M 55 3.2 km 00:15:51
168 105 Herkki Leemet 1988 Mees
Saare maakond
KJK Saare
Politsei-ja Piirivalveamet
M 56 3.2 km 00:15:53
169 106 Eero Pärm 1976 Mees
Harju maakond
  M40 39 3.2 km 00:15:54
170 107 Lauri Lipp 1960 Mees
Järva maakond
Kaitseliit Järva malev M60 1 3.2 km 00:15:55
171 108 Sten-Marcus Pulin 2008 Mees
Viljandi maakond
  P16 12 3.2 km 00:15:55
172 64 Ingrid Hiiemäe 2007 Naine
Tartu maakond
Elva Suusaklubi N16 6 3.2 km 00:15:58
173 65 Pia Sofia Tatter 2008 Naine
Harju maakond
SK Fortis
Tallinna Reaalkool
N16 7 3.2 km 00:16:00
174 66 Pille Rosin 1979 Naine
Rapla maakond
PPA N35 30 3.2 km 00:16:01
175 67 Anu Liiva 1983 Naine
Pärnu maakond
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, Häädemeeste Vallav N35 31 3.2 km 00:16:03
176 68 Diana Teemo 1987 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 27 3.2 km 00:16:07
177 109 Indrek Võhumõõk 1976 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M40 40 3.2 km 00:16:10
178 70 Kareli Kilter 1987 Naine
Tartu maakond
  N 28 3.2 km 00:16:10
179 69 Külliki Trepp 1981 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse N35 32 3.2 km 00:16:10
180 71 Merilin Algma 1984 Naine
Harju maakond
Viking Security AS N35 33 3.2 km 00:16:12
181 110 Magnus Jagant 2008 Mees
Lääne-Viru maakond
  P16 13 3.2 km 00:16:16
182 72 Berit Kant 2008 Naine
Harju maakond
  N16 8 3.2 km 00:16:16
183 73 Kertu Niilus 1992 Naine
Võru maakond
Hauka Veloklubi N 29 3.2 km 00:16:19
184 74 Ülle Madise 1974 Naine
Harju maakond
Õiguskantsleri Kantselei N35 34 3.2 km 00:16:20
185 111 Meelis Viisut 1992 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 57 3.2 km 00:16:25
186 75 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 35 3.2 km 00:16:25
187 77 Maria Tammiste 2007 Naine
Harju maakond
  N16 9 3.2 km 00:16:29
188 112 Lauri Kaaviste 1972 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Trimtex Baltic OÜ
M40 41 3.2 km 00:16:29
189 76 Marrit Kanna 1975 Naine
Tartu maakond
  N35 36 3.2 km 00:16:29
190 113 Ahti Paju 1979 Mees
Saare maakond
  M40 43 3.2 km 00:16:30
191 114 Toomas Tähnas 1976 Mees
Harju maakond
  M40 42 3.2 km 00:16:30
192 115 Priit Paulus 1986 Mees
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS M 58 3.2 km 00:16:32
193 116 Karl Haava 1988 Mees
Tartu maakond
  M 59 3.2 km 00:16:32
194 78 Daisy Kudre 1993 Naine
Võru maakond
Värska OK Peko N 30 3.2 km 00:16:33
195 117 Maikel Magnus Välja 2011 Mees
Harju maakond
Aruküla sk P16 14 3.2 km 00:16:34
196 118 Airet Andresson 1977 Mees
Tartu maakond
G4S Spordiklubi
Brink's Eesti OÜ
M40 44 3.2 km 00:16:35
197 119 Sanders Kändma 2010 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Jalgaplliklubi Tulevik P16 15 3.2 km 00:16:37
198 79 Maarja Vigel 1989 Naine
Põlva maakond
  N 31 3.2 km 00:16:38
199 120 Algirdas Medeikis 1979 Mees
Tartu maakond
Begimo klubas
BDCOL
M40 45 3.2 km 00:16:38
200 121 Henri-Rene Kuningas 1975 Mees
Harju maakond
  M40 46 3.2 km 00:16:39
201 80 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner
Naiskodukaitse
N35 38 3.2 km 00:16:40
202 82 Kersti Kaljulaid 1969 Naine
Harju maakond
Spordiklubi IKS N35 37 3.2 km 00:16:40
203 81 Lehte Türk 1992 Naine
Tartu maakond
  N 32 3.2 km 00:16:40
204 122 Marek Aru 1972 Mees
Harju maakond
  M40 47 3.2 km 00:16:45
205 83 Karin Pai 1983 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool N35 39 3.2 km 00:16:46
206 123 Tõnu Jää 1979 Mees
Harju maakond
  M40 48 3.2 km 00:16:47
207 86 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
  N55 4 3.2 km 00:16:49
208 85 Lilian Ariva 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 40 3.2 km 00:16:49
209 84 Kaire Kruusamägi 1988 Naine
Tartu maakond
  N 33 3.2 km 00:16:49
210 87 Ulvi Nigol 1968 Naine
Tartu maakond
  N35 41 3.2 km 00:16:51
211 88 Gerly Gnezdov 1992 Naine
Pärnu maakond
  N 35 3.2 km 00:16:53
212 89 Jana Vološtšuk 1991 Naine
Ida-Viru maakond
  N 34 3.2 km 00:16:53
213 90 Kristi Elbrecht 1975 Naine
Harju maakond
  N35 42 3.2 km 00:16:54
214 124 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  M60 2 3.2 km 00:16:55
215 91 Getter Oper 1987 Naine
Harju maakond
  N 36 3.2 km 00:16:56
216 125 Mart Särg 1990 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 60 3.2 km 00:16:56
217 126 Margo Jõgi 1982 Mees
Harju maakond
  M 61 3.2 km 00:16:57
218 92 Victoria Alexandra Virkus 2002 Naine
Harju maakond
  N 37 3.2 km 00:16:58
219 127 Arno Ruusalepp 1973 Mees
Tartu maakond
  M40 49 3.2 km 00:17:00
220 93 Minna-Liisa Herman 2001 Naine
Harju maakond
  N 38 3.2 km 00:17:00
221 94 Merje Uueni 1978 Naine
Harju maakond
  N35 43 3.2 km 00:17:00
222 96 Liisi Mäesalu 2006 Naine
Harju maakond
FC Flora N16 10 3.2 km 00:17:01
223 97 Heidi Sosi 1983 Naine
Pärnu maakond
  N35 44 3.2 km 00:17:01
224 95 Tiina Puusalu 1977 Naine
Valga maakond
  N35 45 3.2 km 00:17:01
225 128 Veljo Soome 1985 Mees
Saare maakond
Kaitseliit Saaremaa malev M 62 3.2 km 00:17:01
226 130 Martin Tooming 1990 Mees
Harju maakond
  M 63 3.2 km 00:17:02
227 98 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  N35 46 3.2 km 00:17:02
228 129 Endel Apsalon 1961 Mees
Harju maakond
  M60 3 3.2 km 00:17:02
229 99 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
  N35 47 3.2 km 00:17:02
230 100 Kersti Andronova 1990 Naine
Lääne-Viru maakond
1.Jalaväebrigaad Scoutspataljon N 39 3.2 km 00:17:03
231 101 Eneli Kutter 1991 Naine
Harju maakond
Merevägi N 41 3.2 km 00:17:04
232 102 Elis Häätarõ 1988 Naine
Harju maakond
  N 40 3.2 km 00:17:04
233 103 Marja-Liisa Karu 1985 Naine
Lääne maakond
PPA N35 48 3.2 km 00:17:07
234 131 Kaspar Kast 1995 Mees
Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik M 64 3.2 km 00:17:08
235 105 Liis Alliksoo 1994 Naine
Harju maakond
  N 42 3.2 km 00:17:09
236 104 Egle Adams 1992 Naine
Harju maakond
  N 43 3.2 km 00:17:09
237 106 Eve Belokurova 1960 Naine
Tartu maakond
Vahtramägi MTÜ N55 5 3.2 km 00:17:10
238 107 Margret Rand 1997 Naine
Harju maakond
  N 45 3.2 km 00:17:11
239 108 Airin Laasma 1990 Naine
Pärnu maakond
  N 44 3.2 km 00:17:11
240 109 Reelika Mägi 1993 Naine
Saare maakond
Luksusjaht AS N 46 3.2 km 00:17:14
241 132 Henri Ojatamm 1987 Mees
Pärnu maakond
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, Häädemeeste Vallav M 65 3.2 km 00:17:15
242 110 Pille Siidra 1987 Naine
Harju maakond
  N 47 3.2 km 00:17:15
243 133 Timo Uri 2011 Mees
Viljandi maakond
  P16 16 3.2 km 00:17:16
244 111 Liina Sala 1994 Naine
Harju maakond
  N 48 3.2 km 00:17:17
245 134 Ingvar Pärnamäe 1977 Mees
Harju maakond
  M40 50 3.2 km 00:17:18
246 112 Mari-Ann Voogla 1983 Naine
Harju maakond
  N35 49 3.2 km 00:17:18
247 135 Andre Põder 2008 Mees
Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik P16 17 3.2 km 00:17:20
248 136 Rauno Oidram 1988 Mees
Harju maakond
Keefirivunts OÜ M 66 3.2 km 00:17:21
249 113 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  N35 50 3.2 km 00:17:21
250 114 Aleksandra Shustrova 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 51 3.2 km 00:17:22
251 115 Mari Talvik 1988 Naine
Tartu maakond
  N 49 3.2 km 00:17:22
252 116 Karoliina Kets 2005 Naine
Põlva maakond
OK Kobras
Kodutütred
N16 11 3.2 km 00:17:23
253 117 Kersti Rätsep 1987 Naine
Harju maakond
  N 50 3.2 km 00:17:23
254 118 Piret Kuldner 1984 Naine
Harju maakond
  N35 52 3.2 km 00:17:26
255 137 Martin Noot 2002 Mees
Lääne maakond
  M 67 3.2 km 00:17:27
256 119 Egle Särg 1991 Naine
Harju maakond
  N 51 3.2 km 00:17:29
257 120 Piret Born 1986 Naine
Pärnu maakond
  N35 53 3.2 km 00:17:30
258 122 Silva Lill 1996 Naine
Jõgeva maakond
  N 53 3.2 km 00:17:32
259 121 Eve Hurtado 1976 Naine
Cun
  N35 54 3.2 km 00:17:32
260 139 Erki Kodar 1982 Mees
Harju maakond
Välisministeerium M 69 3.2 km 00:17:32
261 123 Lisanna Lipu 1994 Naine
Rapla maakond
  N 52 3.2 km 00:17:32
262 138 Meelis Karema 2000 Mees
Ida-Viru maakond
Viru jalaväepataljon M 68 3.2 km 00:17:32
263 124 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
  N35 55 3.2 km 00:17:34
264 125 Marilyn Luhtoja 1993 Naine
Pärnu maakond
  N 54 3.2 km 00:17:36
265 140 Anti Rõmmel 1984 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama Spordiklubi M 70 3.2 km 00:17:36
266 141 Toomas Tiisler 1989 Mees
Tartu maakond
Õhuseiredivisjon M 71 3.2 km 00:17:37
267 126 Krislin Pärt 1984 Naine
Rapla maakond
Baltosport N35 56 3.2 km 00:17:37
268 127 Kristiina Kahur 1971 Naine
Helsinki
HC Management Consulting OU N35 57 3.2 km 00:17:42
269 128 Kadri Viks 1989 Naine
Harju maakond
  N 55 3.2 km 00:17:44
270 129 Kristina Golubeva 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 58 3.2 km 00:17:46
271 130 Liis-Eleen Kalmer 1996 Naine
Tartu maakond
Riiamäe Hambakliinik N 56 3.2 km 00:17:48
272 142 Lemmit Kaplinski 1980 Mees
Tartu maakond
  M40 51 3.2 km 00:17:50
273 131 Maare Liiv 1985 Naine
Harju maakond
  N35 59 3.2 km 00:17:51
274 133 Maris Aavik 1986 Naine
Tartu maakond
  N35 60 3.2 km 00:17:53
275 132 Hele-Mai Sammel 1981 Naine
Järva maakond
  N35 61 3.2 km 00:17:53
276 143 Raimond Laats 1979 Mees
Pärnu maakond
G4S spordiklubi
G4S Eesti aAS
M40 52 3.2 km 00:17:53
277 134 Gerri Laev 1973 Naine
Pärnu maakond
  N35 62 3.2 km 00:17:54
278 135 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
  N35 63 3.2 km 00:17:54
279 136 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  N35 64 3.2 km 00:17:56
280 137 Signe Pulin 1982 Naine
Viljandi maakond
  N35 65 3.2 km 00:17:57
281 138 Monika Kirss 1985 Naine
Järva maakond
  N35 66 3.2 km 00:17:58
282 144 Gert Roost 1983 Mees
Harju maakond
  M 72 3.2 km 00:18:01
283 139 Piret Pajuste 1986 Naine
Harju maakond
  N35 67 3.2 km 00:18:03
284 140 Reelika Piigli 1981 Naine
Uusimaa
  N35 68 3.2 km 00:18:04
285 145 Vahur Kobin 1991 Mees
Harju maakond
  M 73 3.2 km 00:18:04
286 141 Veronika Vodolaztsenko 1988 Naine
Rapla maakond
  N 57 3.2 km 00:18:05
287 146 Mattias Minejev 2004 Mees
Harju maakond
Gustav Adolfi Gümnaasium M 74 3.2 km 00:18:05
288 142 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 69 3.2 km 00:18:06
289 143 Triinu Haavapuu 1979 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 70 3.2 km 00:18:07
290 144 Pärje Leok 2011 Naine
Pärnu maakond
  N16 12 3.2 km 00:18:07
291 148 Vesse Leok 2009 Mees
Pärnu maakond
  P16 18 3.2 km 00:18:07
292 147 Erki Adams 1986 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 75 3.2 km 00:18:07
293 145 Anneli Aru 1975 Naine
Rapla maakond
  N35 71 3.2 km 00:18:09
294 146 Kea Kendra 1987 Naine
Harju maakond
  N 58 3.2 km 00:18:11
295 147 Kairi Jagant 2006 Naine
Lääne-Viru maakond
RSKsPORTKUNDA N16 13 3.2 km 00:18:12
296 148 Grete Põder 1994 Naine
Harju maakond
  N 59 3.2 km 00:18:13
297 149 Janely Kuuskler-Adler 1982 Naine
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid N35 72 3.2 km 00:18:14
298 150 Sireli Leok 2014 Naine
Pärnu maakond
  N16 14 3.2 km 00:18:14
299 151 Epp Jalakas 1970 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia
Sisekaitseakadeemia
N35 73 3.2 km 00:18:14
300 152 Krista Zinkovski 1987 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 60 3.2 km 00:18:15
301 153 Elina Kutti 1982 Naine
Harju maakond
  N35 74 3.2 km 00:18:16
302 149 Urmet Arusoo 1987 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 76 3.2 km 00:18:17
303 155 Triinu Kannel 1976 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run N35 76 3.2 km 00:18:18
304 154 Merje Matvere 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 77 3.2 km 00:18:18
305 156 Marian Punane 1985 Naine
Harju maakond
  N35 75 3.2 km 00:18:18
306 157 Kadi Rõuk 1993 Naine
Harju maakond
PERH N 61 3.2 km 00:18:20
307 158 Grete Kant 2010 Naine
Harju maakond
  N16 15 3.2 km 00:18:23
308 159 Kristi Vaher 1984 Naine
Harju maakond
  N35 78 3.2 km 00:18:24
309 160 Triinu Haavisto 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 79 3.2 km 00:18:26
310 150 Margus-Mikael Jõesaar 1979 Mees
Harju maakond
  M40 53 3.2 km 00:18:27
311 161 Eleri Kang 1992 Naine
Järva maakond
  N 62 3.2 km 00:18:28
312 151 Andreas Vaher 2008 Mees
Viljandi maakond
VAK Staier P16 19 3.2 km 00:18:28
313 152 Kristjan Prikk 1977 Mees
Harju maakond
  M40 54 3.2 km 00:18:29
314 162 Joana Jõgela 1992 Naine
Tartu maakond
  N 63 3.2 km 00:18:31
315 163 Egle Pent 1993 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 64 3.2 km 00:18:32
316 165 Keiu Liivak 1983 Naine
Harju maakond
  N35 81 3.2 km 00:18:33
317 164 Kirly Kadastik 1986 Naine
Jõgeva maakond
  N35 80 3.2 km 00:18:33
318 153 Priit Kuuseorg 1991 Mees
Harju maakond
  M 77 3.2 km 00:18:34
319 166 Tiina Anderson 1987 Naine
Harju maakond
Nord spordiklubi
Swedbank As
N 65 3.2 km 00:18:34
320 167 Kristi Kant 1980 Naine
Harju maakond
  N35 82 3.2 km 00:18:35
321 154 Lars Ispert 2009 Mees
Viljandi maakond
  P16 20 3.2 km 00:18:36
322 168 Kaidi Koort 1986 Naine
Tartu maakond
  N35 83 3.2 km 00:18:37
323 155 Alar Sadam 1986 Mees
Jõgeva maakond
  M 78 3.2 km 00:18:37
324 169 Tiiu Kannes 1972 Naine
Valga maakond
NKK Otepää jaoskond N35 84 3.2 km 00:18:37
325 156 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  M40 55 3.2 km 00:18:38
326 170 Kaia Koitmäe 1987 Naine
Harju maakond
  N 66 3.2 km 00:18:39
327 171 Eve Tuisk 1981 Naine
Saare maakond
Piiprellid
Naiskodukaitse
N35 86 3.2 km 00:18:39
328 172 Virve Vuks 1975 Naine
Pärnu maakond
Baltosport N35 85 3.2 km 00:18:39
329 157 Jaan Vill 1988 Mees
Harju maakond
  M 79 3.2 km 00:18:40
330 173 Mari-Liis Pärnoja 1976 Naine
Harju maakond
  N35 87 3.2 km 00:18:40
331 158 Sören Võsu 2014 Mees
Viljandi maakond
  P16 21 3.2 km 00:18:42
332 159 Aigar Köster 1981 Mees
Valga maakond
  M40 56 3.2 km 00:18:42
333 174 Veronika Verš 1977 Naine
Harju maakond
  N35 88 3.2 km 00:18:44
334 175 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
Nordea N 67 3.2 km 00:18:44
335 176 Elin Kummets 1988 Naine
Pärnu maakond
  N 68 3.2 km 00:18:45
336 177 Katre Nurk 1992 Naine
Pärnu maakond
  N 69 3.2 km 00:18:45
337 179 Maarja Põldoja 1991 Naine
Saare maakond
  N 70 3.2 km 00:18:46
338 178 Pille Varsamaa 1966 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N55 6 3.2 km 00:18:46
339 181 Maria Sikk 1987 Naine
Valga maakond
Valga KHK Piiripealsed /Naiskodukaitse N 71 3.2 km 00:18:47
340 180 Kaili Maasikmäe 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 89 3.2 km 00:18:47
341 184 Marina Runno 1962 Naine
Rapla maakond
Livalsport
Käo Tugikeskus
N55 7 3.2 km 00:18:48
342 160 Tiit Runno 1961 Mees
Rapla maakond
Harviker M60 4 3.2 km 00:18:48
343 185 Terje Tiido 1979 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 90 3.2 km 00:18:48
344 183 Margareth Kampmann 2002 Naine
Lääne maakond
Naiskodukaitse N 73 3.2 km 00:18:48
345 182 Helena Ramst 1989 Naine
Saare maakond
  N 72 3.2 km 00:18:48
346 186 Katrin Lanina 1983 Naine
Harju maakond
Naiskodukaitse N35 91 3.2 km 00:18:49
347 187 Eleanora Lanina 2007 Naine
Harju maakond
Kodutütar N16 16 3.2 km 00:18:49
348 190 Veronika Härm 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  N35 92 3.2 km 00:18:50
349 188 Gertrud Alatare 1994 Naine
Järva maakond
Eesti Paralümpiakomitee N 74 3.2 km 00:18:50
350 189 Veronika Pamberg 1975 Naine
Pärnu maakond
KL Viru Malev N35 93 3.2 km 00:18:50
351 191 Kati Rimmel 1984 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 94 3.2 km 00:18:51
352 192 Kaja Loot 1971 Naine
Pärnu maakond
Baltosport / Run4Fun N35 95 3.2 km 00:18:52
353 194 Karin Kiilaspä 1992 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 76 3.2 km 00:18:53
354 193 Merilin Metsatsirk 1992 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 75 3.2 km 00:18:53
355 196 Riina Lempu 1974 Naine
Tartu maakond
Kaitsevägi N35 97 3.2 km 00:18:54
356 195 Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 96 3.2 km 00:18:54
357 198 Silja Põder 1974 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 98 3.2 km 00:18:55
358 197 Krista Koval 1994 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi N 77 3.2 km 00:18:55
359 161 Erki Birnbaum 1975 Mees
Pärnu maakond
Püha Loomaaed M40 58 3.2 km 00:18:56
360 162 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  M40 57 3.2 km 00:18:56
361 163 Aron Altmets 2004 Mees
Harju maakond
  M 80 3.2 km 00:18:58
362 164 Kaur Kannel 2010 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi P16 22 3.2 km 00:19:00
363 200 Aurika Reiles 1987 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N 78 3.2 km 00:19:00
364 199 Sirli Põder 2002 Naine
Viljandi maakond
VAK Staier N 79 3.2 km 00:19:00
365 201 Piret Pent 1974 Naine
Järva maakond
Kaitseliidu Peastaap N35 99 3.2 km 00:19:04
366 203 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  N35 101 3.2 km 00:19:05
367 202 Marlen Vihman 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 100 3.2 km 00:19:05
368 204 Tuulikki Kuuseorg 1988 Naine
Harju maakond
  N 80 3.2 km 00:19:06
369 165 Revo Vilipuu 1978 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq AS M40 59 3.2 km 00:19:06
370 206 Birgit Veebel 1979 Naine
Harju maakond
  N35 103 3.2 km 00:19:07
371 205 Maarika Reiles 1967 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run viljandi N35 102 3.2 km 00:19:07
372 207 Inga Selmet 1983 Naine
Harju maakond
  N35 104 3.2 km 00:19:08
373 208 Helena Karpin 1997 Naine
Harju maakond
  N 82 3.2 km 00:19:08
374 209 Mari-Liis Toobal 1990 Naine
Harju maakond
  N 81 3.2 km 00:19:08
375 210 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
  N35 105 3.2 km 00:19:10
376 211 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Naiskodukaitse N35 106 3.2 km 00:19:13
377 166 Madis Paltser 1988 Mees
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 81 3.2 km 00:19:13
378 167 Marten Lauri Anderson 2010 Mees
Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
Tallinna Õismäe Gümnaasium
P16 23 3.2 km 00:19:14
379 212 Anett Liisa Parts 2009 Naine
Harju maakond
Ambla Spordiklubi N16 17 3.2 km 00:19:15
380 213 Janeli Morgenson 2013 Naine
Jõgeva maakond
Kuningamäe Spordiklubi N16 18 3.2 km 00:19:16
381 214 Marieta Lokk 2000 Naine
Tartu maakond
  N 83 3.2 km 00:19:17
382 215 Merike Rand 1960 Naine
Harju maakond
Merike Rand N55 8 3.2 km 00:19:17
383 216 Cady Rivera 1981 Naine
Harju maakond
  N35 107 3.2 km 00:19:18
384 168 Tristan Link 2009 Mees
Harju maakond
  P16 24 3.2 km 00:19:21
385 219 Liina Kurvits 1977 Naine
Harju maakond
Nord Sail N35 108 3.2 km 00:19:22
386 217 Agathe Vetka 2011 Naine
Harju maakond
  N16 19 3.2 km 00:19:22
387 218 Sirje Salundi 1956 Naine
Põlva maakond
Naiskodukaitse N55 9 3.2 km 00:19:22
388 169 Aigar Rääk 1996 Mees
Harju maakond
Militarist M 82 3.2 km 00:19:23
389 220 Anneli Peegel 1974 Naine
Pärnu maakond
Vatla VPK N35 109 3.2 km 00:19:23
390 221 Annemari Kotkas 1995 Naine
Harju maakond
  N 84 3.2 km 00:19:24
391 223 Kerli Kuusk 1979 Naine
Harju maakond
Tallinna Laagna Gümnaasium N35 110 3.2 km 00:19:26
392 222 Ketlin Suvi 1998 Naine
Tartu maakond
  N 85 3.2 km 00:19:26
393 224 Monika Künnap 1961 Naine
Uusimaa
  N55 10 3.2 km 00:19:26
394 226 Laura Teemägi 1998 Naine
Harju maakond
Hoiame Kokku Grupp OÜ N 86 3.2 km 00:19:28
395 225 Kädi Kuslap 1973 Naine
Tartu maakond
  N35 111 3.2 km 00:19:28
396 227 Berit Neumann 1992 Naine
Tartu maakond
  N 87 3.2 km 00:19:31
397 228 Laura Rogenbaum 1993 Naine
Harju maakond
  N 89 3.2 km 00:19:33
398 231 Jane Oidekivi 1974 Naine
Harju maakond
21CC Triatloniklubi N35 113 3.2 km 00:19:33
399 229 Eleri Raju 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 112 3.2 km 00:19:33
400 230 Laivi Laanemets 1988 Naine
Tartu maakond
  N 88 3.2 km 00:19:33
401 232 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  N35 114 3.2 km 00:19:35
402 170 Rivo Piigli 1979 Mees
Uusimaa
  M40 60 3.2 km 00:19:35
403 233 Sabrina Käst 1989 Naine
Tartu maakond
  N 90 3.2 km 00:19:37
404 171 Marek Tiits 1980 Mees
Viljandi maakond
Viljandi JK Tulevik M40 61 3.2 km 00:19:37
405 234 Doris Kudre 1997 Naine
Võru maakond
  N 91 3.2 km 00:19:40
406 172 Karl-Erik Kirschbaum 1984 Mees
Võru maakond
  M 83 3.2 km 00:19:41
407 235 Katrin Maastik 1986 Naine
Tartu maakond
  N35 115 3.2 km 00:19:43
408 236 Brigitta Rimm 1999 Naine
Valga maakond
  N 92 3.2 km 00:19:43
409 238 Helia-Gea Augasmägi 2009 Naine
Harju maakond
21CC Triatloniklubi N16 20 3.2 km 00:19:44
410 237 Elen Haamer 1978 Naine
Järva maakond
  N35 116 3.2 km 00:19:44
411 240 Ülle Lipp 1960 Naine
Järva maakond
  N55 11 3.2 km 00:19:45
412 239 Maarja Kirschbaum 1983 Naine
Võru maakond
  N35 117 3.2 km 00:19:45
413 241 Kertu Noormets 2005 Naine
Põlva maakond
Kodutütar N16 21 3.2 km 00:19:47
414 242 Evelin Haava 1987 Naine
Uusimaa
  N 93 3.2 km 00:19:49
415 243 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
  N35 118 3.2 km 00:19:50
416 245 Signe Mäeorg 1980 Naine
Võru maakond
  N35 120 3.2 km 00:19:52
417 247 Miina Arop 1995 Naine
Harju maakond
  N 94 3.2 km 00:19:52
418 246 Kristi Vohla 1985 Naine
Harju maakond
  N35 119 3.2 km 00:19:52
419 244 Eveli Adams 1988 Naine
Viljandi maakond
  N 95 3.2 km 00:19:52
420 249 Egle Kukumägi 1990 Naine
Tartu maakond
  N 96 3.2 km 00:19:54
421 251 Merlyn Hõbemäe 1984 Naine
Viljandi maakond
  N35 121 3.2 km 00:19:54
422 250 Egle Kukumägi 1990 Naine
Tartu maakond
  N 97 3.2 km 00:19:54
423 248 Siiri Harrati 1978 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Päikese Kool N35 122 3.2 km 00:19:54
424 252 Mirjam Pooland 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
Aqva spordiklubi N 98 3.2 km 00:19:57
425 173 Jon-Paul Barr 1975 Mees
Harju maakond
  M40 62 3.2 km 00:19:58
426 253 Kristi Lõuk 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 123 3.2 km 00:19:58
427 254 Tiina Paju 1979 Naine
Saare maakond
  N35 124 3.2 km 00:20:00
428 255 Miina Tursk 1992 Naine
Harju maakond
  N 99 3.2 km 00:20:00
429 256 Karita Käesel 2000 Naine
Tartu maakond
  N 100 3.2 km 00:20:03
430 257 Triin Suigusaar 1988 Naine
Harju maakond
  N 101 3.2 km 00:20:04
431 258 Hellika Landsmann 1988 Naine
Harju maakond
  N 102 3.2 km 00:20:05
432 259 Piia Riim 1972 Naine
Tartu maakond
  N35 125 3.2 km 00:20:05
433 260 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport N 103 3.2 km 00:20:06
434 261 Anneli Õige 1967 Naine
Saare maakond
Naiskodukaitse N35 126 3.2 km 00:20:06
435 174 Ranno Pettai 1977 Mees
Saare maakond
  M40 63 3.2 km 00:20:07
436 263 Mariel Padar 1990 Naine
Tartu maakond
  N 104 3.2 km 00:20:07
437 264 Merle Sillat 1973 Naine
Pärnu maakond
  N35 127 3.2 km 00:20:07
438 262 Reelika Virma 1995 Naine
Harju maakond
  N 105 3.2 km 00:20:07
439 265 Helena Ivanov 1989 Naine
Harju maakond
  N 106 3.2 km 00:20:09
440 175 Viktor Ivanov 1986 Mees
Harju maakond
  M 84 3.2 km 00:20:09
441 266 Monika Toomemäe 1977 Naine
Harju maakond
  N35 128 3.2 km 00:20:14
442 267 Annely Saks 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 107 3.2 km 00:20:15
443 268 Kerstin Kotkas 1986 Naine
Harju maakond
Surfhouse Team N35 129 3.2 km 00:20:15
444 269 Monika Veelma 1965 Naine
Harju maakond
Arenculle N55 12 3.2 km 00:20:18
445 271 Liisa Linnaks 1994 Naine
Tartu maakond
  N 108 3.2 km 00:20:22
446 272 Merle Sillat 1973 Naine
Pärnu maakond
  N35 130 3.2 km 00:20:22
447 270 Gerly Tevis 1983 Naine
Harju maakond
  N35 131 3.2 km 00:20:22
448 273 Kätliin Gertrud Vilbo 2001 Naine
Harju maakond
  N 109 3.2 km 00:20:23
449 274 Tracy Anne Wenzinger 1968 Naine
Harju maakond
  N35 132 3.2 km 00:20:24
450 177 Andreas Jürimäe 1994 Mees
Harju maakond
  M 85 3.2 km 00:20:24
451 176 Toomas Pindis 1971 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi
Kaitseliit
M40 64 3.2 km 00:20:24
452 275 Getter Erenurm 1989 Naine
Pärnu maakond
  N 110 3.2 km 00:20:26
453 276 Aire Kallas-Maddison 1981 Naine
Pärnu maakond
Häädemeeste Vallavalitsus N35 134 3.2 km 00:20:27
454 277 Pille Udikas 1985 Naine
Pärnu maakond
  N35 133 3.2 km 00:20:27
455 278 Sandra Fomotškin 1986 Naine
Harju maakond
  N35 135 3.2 km 00:20:28
456 178 Aimar Parve 1979 Mees
Võru maakond
  M40 65 3.2 km 00:20:28
457 279 Riina Jõgi 1977 Naine
Harju maakond
  N35 136 3.2 km 00:20:29
458 280 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  N35 137 3.2 km 00:20:33
459 281 Pille Kukk 1985 Naine
Viljandi maakond
  N35 138 3.2 km 00:20:34
460 283 Jelena Sulamanidze 1977 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 139 3.2 km 00:20:35
461 282 Kadi Keskülla 1993 Naine
Pärnu maakond
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, Häädemeeste Vallav N 111 3.2 km 00:20:35
462 284 Vivian Arusaar 1971 Naine
Harju maakond
AS ITK N35 140 3.2 km 00:20:36
463 285 Moonika Tuhkanen 1980 Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Solita oü
N35 141 3.2 km 00:20:38
464 287 Merili Kallaste 1997 Naine
Harju maakond
  N 112 3.2 km 00:20:39
465 286 Maarja Maisla 1992 Naine
Tartu maakond
  N 113 3.2 km 00:20:39
466 288 Ellen Matla 1958 Naine
Tartu maakond
  N55 13 3.2 km 00:20:40
467 290 Katrin Vernik 1975 Naine
Tartu maakond
  N35 142 3.2 km 00:20:41
468 289 Kadri Pärtel 1991 Naine
Harju maakond
  N 114 3.2 km 00:20:41
469 292 Anne-Lii Kaldvee 1966 Naine
Tartu maakond
  N55 14 3.2 km 00:20:43
470 291 Jana Poder 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 143 3.2 km 00:20:43
471 179 Egert Miljan 1992 Mees
Pärnu maakond
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, Häädemeeste Vallav M 86 3.2 km 00:20:44
472 180 Taivo Kurvits 1975 Mees
Tartu maakond
Haridus- ja Noorteamet M40 66 3.2 km 00:20:46
473 293 Mari-Liis Kurvits 2005 Naine
Tartu maakond
Tartu Forseliuse Kool N16 22 3.2 km 00:20:46
474 294 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 144 3.2 km 00:20:48
475 295 Kätlin Kilkmees 2001 Naine
Jõgeva maakond
  N 115 3.2 km 00:20:49
476 296 Siiri Raamets 1975 Naine
Valga maakond
  N35 145 3.2 km 00:20:50
477 297 Anita Lipu 2001 Naine
Rapla maakond
  N 116 3.2 km 00:20:54
478 298 Karoli Hindriks 1983 Naine
Harju maakond
Jobbatical N35 146 3.2 km 00:20:55
479 299 Piret Tamm 1966 Naine
Harju maakond
Pindi Kinnisvara OÜ N55 15 3.2 km 00:20:55
480 301 Triinu Lepiku 1981 Naine
Pärnu maakond
Triinu Lepiku N35 147 3.2 km 00:20:56
481 300 Cris Ekholm 1990 Naine
Tartu maakond
  N 117 3.2 km 00:20:56
482 303 Kaili Kalm 1975 Naine
Jõgeva maakond
  N35 148 3.2 km 00:20:57
483 302 Kirke Võsu 2012 Naine
Viljandi maakond
  N16 23 3.2 km 00:20:57
484 304 Kai Koivistoinen 1981 Naine
Harju maakond
  N35 149 3.2 km 00:20:58
485 305 Maili Kahu 1972 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 150 3.2 km 00:21:02
486 307 Eneken Ude 1976 Naine
Viljandi maakond
  N35 151 3.2 km 00:21:04
487 306 Merilin Kiima 1993 Naine
Tartu maakond
  N 118 3.2 km 00:21:04
488 308 Kristi Roots 1974 Naine
Harju maakond
  N35 152 3.2 km 00:21:05
489 309 Jonne Rooma 1997 Naine
Ida-Viru maakond
  N 120 3.2 km 00:21:05
490 310 Kristina Bannikova 1991 Naine
Pärnu maakond
  N 119 3.2 km 00:21:05
491 181 Andreas-Ra Adoson 1999 Mees
Harju maakond
  M 87 3.2 km 00:21:06
492 311 Vaige Aav 1972 Naine
Saare maakond
Saaremaa Orienteerumisklubi N35 154 3.2 km 00:21:07
493 312 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
  N35 153 3.2 km 00:21:07
494 313 Triinu Tõnts 2002 Naine
Jõgeva maakond
  N 121 3.2 km 00:21:08
495 315 Piret Pallase 1978 Naine
Viljandi maakond
  N35 155 3.2 km 00:21:09
496 314 Maarja Žugova 1980 Naine
Harju maakond
Eesti Haigekassa N35 156 3.2 km 00:21:09
497 182 Kristjan Hiob 1993 Mees
Harju maakond
Hoiame Kokku Grupp OÜ M 88 3.2 km 00:21:09
498 316 Merlin Villik 1978 Naine
Põlva maakond
  N35 157 3.2 km 00:21:11
499 317 Mariann Pauls 1990 Naine
Harju maakond
  N 122 3.2 km 00:21:12
500 318 Kristiina Veerde 1992 Naine
Harju maakond
  N 123 3.2 km 00:21:13
501 319 Natalja Stepanov 1985 Naine
Ida-Viru maakond
Naiskodukaitse, Alutaguse ringkond N35 158 3.2 km 00:21:14
502 321 Katrin Kullasepp 1974 Naine
Harju maakond
  N35 159 3.2 km 00:21:15
503 320 Alice Rehkli 1996 Naine
Valga maakond
  N 124 3.2 km 00:21:15
504 183 Helari Pilve 1974 Mees
Tartu maakond
Kaitsevägi M40 67 3.2 km 00:21:16
505 184 Priit Averkin 1976 Mees
Harju maakond
  M40 68 3.2 km 00:21:17
506 322 Triin Kand 1991 Naine
Harju maakond
  N 125 3.2 km 00:21:19
507 324 Liina Ojatamm 1986 Naine
Pärnu maakond
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus, Häädemeeste Vallav N35 160 3.2 km 00:21:20
508 323 Triin Hütt 1973 Naine
Tartu maakond
  N35 161 3.2 km 00:21:20
509 325 Marje Piirsalu 1982 Naine
Tartu maakond
  N35 162 3.2 km 00:21:22
510 326 Kelli Siidirätsep 1998 Naine
Harju maakond
  N 126 3.2 km 00:21:25
511 327 Laura Indus 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 127 3.2 km 00:21:26
512 328 Ave Tepper 1971 Naine
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N35 163 3.2 km 00:21:28
513 330 Triin Pohlak 1991 Naine
Tartu maakond
  N 129 3.2 km 00:21:32
514 331 Raina Jeeberg 1990 Naine
Lääne maakond
  N 128 3.2 km 00:21:32
515 329 Marianne Hanson 1989 Naine
Järva maakond
  N 130 3.2 km 00:21:32
516 185 Erki Rehkli 2000 Mees
Valga maakond
  M 89 3.2 km 00:21:33
517 186 Armin Vaher 2010 Mees
Viljandi maakond
  P16 25 3.2 km 00:21:35
518 332 Eva Vipper 1990 Naine
Harju maakond
  N 131 3.2 km 00:21:39
519 333 Katariina Õunpuu 1996 Naine
Lääne maakond
  N 132 3.2 km 00:21:40
520 334 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
  N35 164 3.2 km 00:21:41
521 335 Gerli Ikla 1972 Naine
Viljandi maakond
  N35 165 3.2 km 00:21:42
522 336 Mare Müürsepp 1958 Naine
Harju maakond
Randvere Kool N55 16 3.2 km 00:21:46
523 337 Kaire Tali 1976 Naine
Viljandi maakond
  N35 166 3.2 km 00:21:50
524 338 Aidi Avarsalu 1980 Naine
Harju maakond
  N35 167 3.2 km 00:21:51
525 339 Kristel Sarri 1963 Naine
Harju maakond
Eesti Talleks AS N55 17 3.2 km 00:21:52
526 340 Minni Andla 1991 Naine
Harju maakond
  N 133 3.2 km 00:21:54
527 341 Sirje Ojasaar 1978 Naine
Järva maakond
  N35 168 3.2 km 00:21:58
528 342 Hanna Liis Kiho 1998 Naine
Valga maakond
  N 134 3.2 km 00:21:59
529 343 Merje Lani 1971 Naine
Jõgeva maakond
  N35 169 3.2 km 00:22:06
530 344 Marii Soosaar 2009 Naine
Harju maakond
  N16 24 3.2 km 00:22:06
531 345 Katrin Tamm 1974 Naine
Tartu maakond
  N35 170 3.2 km 00:22:10
532 346 Pille Väinma 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 171 3.2 km 00:22:12
533 347 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  N35 172 3.2 km 00:22:14
534 348 Geidi Mitt 1991 Naine
Harju maakond
  N 135 3.2 km 00:22:18
535 349 Sigrid Paavle 1997 Naine
Tartu maakond
  N 136 3.2 km 00:22:22
536 350 Kaia Mia Kalda 2002 Naine
Harju maakond
Foxartistic N 137 3.2 km 00:22:25
537 351 Roberta Sibul 1996 Naine
Harju maakond
  N 138 3.2 km 00:22:25
538 352 Mariann Heil 1971 Naine
Võru maakond
  N35 173 3.2 km 00:22:25
539 353 Merike Palopson 1990 Naine
Tartu maakond
Merike Palopson N 139 3.2 km 00:22:28
540 355 Raina Vangonen 1977 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 174 3.2 km 00:22:28
541 354 Reet Kruusmann 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
Mtü Rakvere Bont rulluisuklubi N35 175 3.2 km 00:22:28
542 356 Kätlin Treima 1985 Naine
Harju maakond
  N35 176 3.2 km 00:22:35
543 357 Helen Tiisler 1997 Naine
Tartu maakond
  N 140 3.2 km 00:22:39
544 358 Marje Peltser 1987 Naine
Tartu maakond
  N 141 3.2 km 00:22:41
545 359 Liisi Kirch 1990 Naine
Pärnu maakond
Rahandusministeerium N 142 3.2 km 00:22:44
546 362 Teisi-Liis Vaik 1999 Naine
Harju maakond
  N 143 3.2 km 00:22:45
547 361 Katrin Mustasaar 1970 Naine
Harju maakond
  N35 177 3.2 km 00:22:45
548 360 Mari Koks 1987 Naine
Harju maakond
  N 144 3.2 km 00:22:45
549 364 Kaira Sild 2003 Naine
Järva maakond
  N 145 3.2 km 00:22:47
550 363 Meelika Villers 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  N35 178 3.2 km 00:22:47
551 365 Kristin Klaamas 1985 Naine
Rapla maakond
  N35 179 3.2 km 00:22:51
552 366 Krista Pihlapuu 1975 Naine
Harju maakond
  N35 180 3.2 km 00:22:52
553 187 Indrek Rahi 1966 Mees
Harju maakond
Thomas Int M40 69 3.2 km 00:22:55
554 188 Justin Hale 1970 Mees
Pärnu maakond
  M40 70 3.2 km 00:22:57
555 189 Janek Hukov 1975 Mees
Harju maakond
  M40 71 3.2 km 00:23:01
556 367 Tiivi Klooren 1983 Naine
Tartu maakond
  N35 181 3.2 km 00:23:03
557 368 Kerli Roosimaa 1991 Naine
Harju maakond
  N 146 3.2 km 00:23:09
558 369 Julianna Jurtšenko 1990 Naine
Harju maakond
  N 147 3.2 km 00:23:10
559 371 Kaidi Pastak 1986 Naine
Harju maakond
  N35 183 3.2 km 00:23:11
560 370 Mailis Petrovits 1985 Naine
Harju maakond
  N35 182 3.2 km 00:23:11
561 372 Anna Fomina 1987 Naine
Harju maakond
  N 148 3.2 km 00:23:20
562 373 Pille Tali 1970 Naine
Harju maakond
  N35 184 3.2 km 00:23:23
563 374 Triin Killing 1996 Naine
Harju maakond
Green Killing OÜ N 149 3.2 km 00:23:27
564 190 Ants Kristjan Prikk 2011 Mees
Harju maakond
ROPK P16 26 3.2 km 00:23:30
565 375 Laura Saar 1994 Naine
Hiiu maakond
  N 150 3.2 km 00:23:33
566 376 Jekaterina Fedkina 1990 Naine
Harju maakond
  N 151 3.2 km 00:23:34
567 377 Kadri Soonberg 1989 Naine
Harju maakond
  N 152 3.2 km 00:23:36
568 379 Marianne Šnaider 2004 Naine
Ida-Viru maakond
  N 153 3.2 km 00:23:39
569 378 Kairi Kreek 1985 Naine
Rapla maakond
MTÜ Kelgukoerte Klubi Baltosport N35 185 3.2 km 00:23:39
570 381 Triinu Nurmjõe 1997 Naine
Tartu maakond
Korporatsioon Sororitas Estoniae N 155 3.2 km 00:23:42
571 380 Anna-Liisa Kreitsman 1992 Naine
Harju maakond
PPA N 154 3.2 km 00:23:42
572 382 Eve Tobias 1967 Naine
Harju maakond
  N35 186 3.2 km 00:23:46
573 191 Andres Lillemägi 1971 Mees
Lääne-Viru maakond
Näpi Kool M40 72 3.2 km 00:23:47
574 383 Merike Kesküla 1969 Naine
Hiiu maakond
  N35 187 3.2 km 00:23:52
575 384 Pille Sassi 1984 Naine
Harju maakond
  N35 188 3.2 km 00:23:53
576 385 Katrin Kommel 1984 Naine
Saare maakond
  N35 189 3.2 km 00:23:54
577 386 Kaisa Lepik 1991 Naine
Tartu maakond
  N 156 3.2 km 00:23:55
578 387 Getter Lindau 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 157 3.2 km 00:23:56
579 388 Carol Tsepelin 1979 Naine
Harju maakond
Kaitsevägi N35 190 3.2 km 00:23:57
580 192 Rannar Tsepelin 2012 Mees
Harju maakond
Paldiski Ühisgümnaasium P16 27 3.2 km 00:23:57
581 389 Kelly Hiibus 1996 Naine
Tartu maakond
Tartu Kiirabi N 158 3.2 km 00:23:59
582 392 Koidu Kask 1973 Naine
Harju maakond
  N35 193 3.2 km 00:24:00
583 390 Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
  N35 191 3.2 km 00:24:00
584 391 Gaili Grüning 1985 Naine
Harju maakond
  N35 192 3.2 km 00:24:00
585 193 Kristjan Kask 1980 Mees
Harju maakond
  M40 73 3.2 km 00:24:06
586 393 Kristel Veerus 1993 Naine
Harju maakond
  N 159 3.2 km 00:24:06
587 394 Anu Vaher 1987 Naine
Harju maakond
  N 160 3.2 km 00:24:09
588 395 Anneli Vilde 1983 Naine
Pärnu maakond
  N35 194 3.2 km 00:24:10
589 396 Kersti Tääker 1952 Na