9. Rapla SELVER'i Suurjooks
Kokku: 314
Naisi: 220
Mehi: 94
Nimi | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants | |
---|---|---|---|---|---|---|
Andra Adra |
Rapla maakond
Rapla
|
Rapla Gümnaasium | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Pauli Arbelius |
Kanta-Häme
Turenki
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Moonika Aruvälja |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Dina Avila |
Harju maakond
TALLINN
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Janely Berg |
Järva maakond
Paide
|
Keskkonnaamet Keskkonnaamet |
N | 5 km | Lisa tulemus | |
Emily Dobrus |
Rapla maakond
Rapla
|
Rapla Gümnaasium | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Egle Eek |
Pärnu maakond
Pärnu linn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Elise-Marleen Eek |
Pärnu maakond
Pärnu linn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Algo Eskla |
Harju maakond
Kurtna
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Helen Gorban |
Harju maakond
Tallinn
|
Spordiürituste Korraldamise Klubi Spordiürituste Korraldamise Klubi |
N | 5 km | Lisa tulemus | |
Marika Heinleht |
Harju maakond
Turba alevik, pargi 5-9
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kaja Heinsaar |
Rapla maakond
Kaiu
|
KL Rapla Malev | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Ave Hiiemäe |
Hiiu maakond
Suuremõisa, Uus 5-13
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Ly Hõbe |
Harju maakond
Tallinn
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Katariina Ingerma |
Harju maakond
Jüri
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Janika Jakobson |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Impuls | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Reelika Järv |
Tartu maakond
Kambja vald
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Jaana Järve |
Lääne-Viru maakond
Rakvere
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Teet Järvsaar |
Harju maakond
VIIMSI
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Janika Johannson |
Pärnu maakond
Pärnu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kerdo Käärma |
Pärnu maakond
Pärnu
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Gaida Kabral |
Rapla maakond
Rapla
|
Vesiroosi kool | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Kerli Kadak |
Harju maakond
Ellamaa, Saue Vald
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Hille Kand |
Rapla maakond
RAPLAMAA
|
Rapla spordiveteranide koondis | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Merike Kangro |
Tartu maakond
Tartu
|
Myfitness | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Helen Kärp |
Rapla maakond
Rapla
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kelvin Kärp |
Rapla maakond
Rapla
|
Rapla Vesiroosi Kool | M | 5 km | Lisa tulemus | |
Kaisa Karu |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Marko Kaska |
Harju maakond
TALLINN
|
SPARTA | M | 5 km | Lisa tulemus | |
Carmen Kazantseva |
Viljandi maakond
Viljandi
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Krista Kesma |
Lääne-Viru maakond
Kungla 4-30, Rakvere 44308
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Terje Kinksep |
Harju maakond
Ellamaa, Saue Vald
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Nicole Maria Klais |
Harju maakond
Tallinn
|
UP Sport | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Piret Kodar |
Pärnu maakond
Pärnu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kaia Koitmäe |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Urmas Kolga |
Lääne maakond
Haapsalu. Uuemõisa. Kaare 15/1-7.
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kersti Konist |
Viljandi maakond
Viljandi linn
|
Koduküpsis OÜ | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Gerli Korol |
Harju maakond
Kernu
|
Kernu kool | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Jaanika Kosk |
Järva maakond
Õnne 1-8, Viisu küla, Paide linn, 73202
|
AS Kuma | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Katrin Kruusamägi |
Harju maakond
Kose vald, Kose-Uuemõisa
|
MTÜ Spordiselts | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Gerli Kruusmäe |
Rapla maakond
Rapla
|
Olybet | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Kadri Kukk |
Viljandi maakond
Viljandi
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Pille Kukk |
Viljandi maakond
Olustvere
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Triin Kukk |
Rapla maakond
MÄRJAMAA
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Risto Kulbas |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Maimu Kureküla |
Rapla maakond
Rapla
|
Omniva Spordiklubi Eesti Post AS |
N | 5 km | Lisa tulemus | |
Maria-Ursula Kurm |
Harju maakond
Tuulna küla
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Mariliis Kurs |
Ida-Viru maakond
Kohtla-Nõmme
|
sk järve | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Diana Kuulma |
Harju maakond
Aruküla
|
Tallinna Tuule lasteaed | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Karl Kuulma |
Harju maakond
Aruküla
|
Sisekaitseakadeemia | M | 5 km | Lisa tulemus | |
Karmen Kuulma |
Harju maakond
Aruküla
|
Aruküla Vaba Waldorfkool | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Regina Labent |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Tiina Laidsalu |
Rapla maakond
Pihali
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Tiina Laurits |
Rapla maakond
Rapla linn
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Kristi Lill |
Tartu maakond
Tila küla
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Niina Lõhmus |
Rapla maakond
Rapla
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Evely Luik |
Võru maakond
Võru
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Margit Lunt |
Harju maakond
Randvere küla
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Imbi Luts |
Järva maakond
Paide linn
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Maris Mägi |
Tartu maakond
Elva
|
Promens AS | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Külli Mahla |
Rapla maakond
Kohila
|
Salutaguse Pärmitehas AS | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Carin-Anett Männik |
Rapla maakond
Aespa Alevik,Kohila Vald
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Tarmo Margat |
Harju maakond
Tallinn
|
Spordiselts | M | 5 km | Lisa tulemus | |
Sigrid Mark |
Põlva maakond
Kanepi vald
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Heliise Matsalu |
Rapla maakond
Rapla
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Markus Villem Matsalu |
Rapla maakond
Rapla
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Monika Merje Meinberg |
Rapla maakond
Rapla
|
Rapla Gümnaasium | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Mark Mets |
Harju maakond
Tallinn
|
Tallinna Ehituskool | M | 5 km | Lisa tulemus | |
Maret Metsaäär |
Rapla maakond
Kehtna
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Aili Metsamaa |
Harju maakond
Tallinn
|
FESTLINE OÜ | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Ave Mikk |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Maive Mikola |
Järva maakond
Oisu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kerli Mõisnik |
Rapla maakond
rapla
|
mtü spordiselts | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Kreete Mõisnik |
Rapla maakond
rapla
|
mtü spordiselts | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Anett Mölder |
Harju maakond
Tallinn
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Dmitri Nadivski |
Viljandi maakond
Viljandi
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kirsti Nikkolo |
Järva maakond
Paide linn
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Leili-Ly Onno |
Rapla maakond
Rapla
|
Saarioinen Eesti oü | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Dagne Oriehov |
Pärnu maakond
Kilingi-Nõmme
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Siiri Orman |
Harju maakond
Paldiski
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Kristi Paalman |
Põlva maakond
Valgjärve, Kanepi Vald
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Sandra Paalman |
Põlva maakond
Valgjärve, Kanepi Vald
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Magne Pai |
Tartu maakond
Nõo
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Priidik Parmi |
Tartu maakond
Tartu
|
SK RAADI | 5 km | Lisa tulemus | ||
Monika Pärna |
Viljandi maakond
Viljandi
|
Nordwood | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Sirje Pärnoja |
Pärnu maakond
Pärnu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Reigo Peil |
Järva maakond
Ambla
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Karol Pert |
Pärnu maakond
Rõusa
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Annamar Pesor |
Rapla maakond
Rapla
|
Rapla Gümnaasium | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Marek Piiri |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Tiina Põld |
Lääne maakond
Taebla
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Evelyn Poom |
Lääne-Viru maakond
Rakvere
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Rauno Puks |
Harju maakond
Tallinn
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Argo Puntso |
Rapla maakond
Rapla
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Sigrid Purgats |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Airi Raidma |
Viljandi maakond
Viljandi
|
Kolmeks | N | 5 km | Lisa tulemus | |
Kaie Raud |
Pärnu maakond
Virtsu
|
N | 5 km | Lisa tulemus | ||
Udo Reinsalu |
Valga maakond
Valga
|
M | 5 km | Lisa tulemus | ||
Toomas Reismaa |
Harju maakond
Tallinn
|
5 km | Lisa tulemus | |||
Dmytro Revkov |
Harju maakond
Tallinn
|
Vinnica Eolane |
M | 5 km | Lisa tulemus |
1 2 3 4 |