Avaleht Toimumas 19. TRADEHOUSE Tervisejooks (6. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus)

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Läbimise viis
Kokku: 491 Naisi: 386 Mehi: 105 Läbitud distants kokku: 1964 km Aeg kokku: 351:04:25
Koht M/N koht Nr Nimi Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Läbimise viis Tulemus
336 255 8 Mari-Liis Aas Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Kõnd 00:46:43
387 303 10 Monika Aaslaid Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:50:02
344 262 11 Gerli Aasmäe Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:47:21
312 235 12 Jette Aasumäe Naine
Harju maakond
  2RTK N 4 km Kõnd 00:45:09
253 183 13 Lili Aasumäe Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 4 km Kõnd 00:41:41
225 159 16 Ilze Abola Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Jooks 00:40:32
20 17 17 Andre Adler Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Jooks 00:21:38
276 204 18 Eva Adoson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:43:05
445 350 21 Evelin Agu Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 01:01:09
455 360 22 Tatjana Agu Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Kõnd 01:05:22
461 96 23 Siim Erik Akermann Mees
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 M 4 km Kõnd 01:08:30
323 245 24 Evelyn Alamets Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Kõnd 00:45:37
358 275 25 Karin Alavere Naine
Tartu maakond
    N 4 km Jooks 00:47:54
112 60 27 Sandra Aleksius Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Jooks 00:28:33
8 8 28 Andres Aller Mees
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 4 km Jooks 00:19:59
27 6 901 Marja-Liisa Alliksoo Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:22:26
185 125 30 Reili Allmere Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Jooks 00:37:48
261 192 33 Anastassia Ambros Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Kõnd 00:41:59
101 49 34 Kristel Amer Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:27:32
350 267 35 Lilly Ammon Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Kõnd 00:47:27
295 76 36 Vladimir Anaimanovich Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Kõnd 00:44:12
164 105 37 Birgit Andermann Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Kõnd 00:35:37
47 34 845 Priit Annusver Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Jooks 00:23:49
328 250 42 Annifriida Arge Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Kõnd 00:46:15
192 131 43 Anneli Arm Naine
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Jooks 00:38:18
131 76 44 Kristin Arm Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Jooks 00:31:41
160 101 46 Maire Arras Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Kõnd 00:34:37
53 19 49 Pille Arula Naine
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb N 4 km Jooks 00:24:09
264 196 50 Kertu Arumetsa Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Kõnd 00:42:01
441 346 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Kõnd 01:00:30
151 93 53 Mari Aua Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Jooks 00:33:24
92 42 54 Ave Aun Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Jooks 00:26:57
298 222 902 Marite Aus Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:44:27
449 354 970 Kaisa Autto Naine
Harju maakond
ABB The Last Ones N 4 km Kõnd 01:03:00
305 228 56 Helina Avamere Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Kõnd 00:44:45
113 61 58 Ketlin Bachmann Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:28:34
399 312 71 Brit Bärengrub Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:51:21
21 18 952 Rainer Barjabin Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:21:46
475 372 63 Julia Bogdanova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Kõnd 01:20:53
463 98 68 Jevgeni Budjak Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 01:09:20
231 165 69 Natalja Bukrejeva Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:40:51
488 383 70 Valeria Buravljova Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Kõnd 02:14:14
473 103 73 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Kõnd 01:17:13
402 313 74 Natalia Družinina Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:51:36
415 91 75 Eduard Ehala Mees
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE M 4 km Kõnd 00:54:38
412 322 76 Maire Ehala Naine
Harju maakond
Haapsalu MEK OÜ Spordiselts TAHE N 4 km Kõnd 00:53:54
478 104 937 Urmas Eigla Mees
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4 km Kõnd 01:24:54
356 273 80 Estin Engbusk Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:47:46
195 134 868 Elisabeth Erik Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Kõnd 00:38:34
333 81 907 Elis Fels Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Kõnd 00:46:37
241 173 85 Kristel Filippov Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:41:10
193 132 86 Kristina Fuks-Kuus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 00:38:27
118 53 87 Semjon Galajev Mees
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4 km Jooks 00:29:05
491 386 88 Natalja Gapon Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 04:32:25
16 3 89 Triin Gede Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Jooks 00:20:54
459 364 90 Merilin Gedvil Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 01:08:02
278 206 92 Marian Gilden Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Jooks 00:43:09
141 57 93 Tedo Gogoladze Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Jooks 00:32:41
119 54 96 James Ralph Gray Mees
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Jooks 00:29:09
139 83 97 Monika Grinfeld Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Jooks 00:32:33
308 231 847 Uljana Grinina Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Kõnd 00:44:57
256 186 99 Külli Haab Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:41:47
379 295 100 Jana Haage Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Kõnd 00:49:34
33 10 101 Kadri Haamer Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Jooks 00:22:45
135 80 103 Ele Haavandi Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Jooks 00:32:00
424 332 106 Reet Hansen Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:55:59
487 382 109 Liis Havi Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 02:01:57
169 109 875 Irina Hazinski Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Jooks 00:36:10
114 62 110 Kaie Hein Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:28:43
134 79 112 Eleri Heinnurm Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:31:57
480 105 927 Aleksei Heinsaar Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Kõnd 01:26:35
35 25 114 Ivo Hindreus Mees
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4 km Jooks 00:22:51
93 43 115 Helen Hindrichson-Nairis Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Jooks 00:27:12
243 69 116 Marko Hinn Mees
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Kõnd 00:41:17
291 216 122 Ly Hõbe Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Kõnd 00:43:52
17 14 950 Sven Holter Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:21:08
197 135 121 Tiina Hunt Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Kõnd 00:38:41
343 261 124 Helena Idarand Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:47:17
12 11 126 Sergei Iljin Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:20:41
170 111 129 Kaidi Ilves Naine
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Kõnd 00:36:20
472 102 130 Marek Ilves Mees
Harju maakond
  2RTK M 4 km Kõnd 01:15:44
426 334 131 Ülle Ilves Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 00:56:41
199 137 890 Janika Jaago Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Kõnd 00:38:42
430 337 156 Maire Jäärats Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:57:14
202 140 134 Elen Jahimaa Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Jooks 00:39:04
319 241 887 Katrin Jakovleva Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:45:24
239 68 135 Dmitri Jalakas Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:41:05
391 305 136 Kristel Jallai Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:50:22
24 5 137 Eve Janis Naine
Harju maakond
    N 4 km Jooks 00:22:12
188 127 140 Anneli Jervson Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:38:09
98 47 142 Marion Jogenbro Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Jooks 00:27:16
263 191 149 Greete Jõgi Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Kõnd 00:41:59
381 297 150 Sigrid Jõhve Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:49:41
81 33 144 Elise Joonas Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Jooks 00:26:05
110 58 145 Krista Joonas Naine
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4 km Jooks 00:28:30
490 385 147 Jaanika Jundas Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Kõnd 02:39:25
420 329 158 Katri Jürine Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Kõnd 00:55:13
158 99 160 Aire Jüriväli Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Jooks 00:34:13
465 100 161 Margus Jüriväli Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Kõnd 01:10:32
91 41 162 Kadri Jürjan Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Jooks 00:26:40
318 240 164 Signe Kaasik Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Kõnd 00:45:23
310 234 165 Peeli Kadastu Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Kõnd 00:45:08
392 306 278 Liina Kägu Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Kõnd 00:50:27
338 257 279 Keiti-Katriin Käige Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:46:52
1 1 168 Tarmo Kaisla Mees
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:15:08
227 161 169 Kristin Kaivo Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:40:42
30 8 170 Liina Kala Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:22:34
84 35 171 Birgit Kald Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Jooks 00:26:12
437 343 172 Birgit Kald Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:59:31
293 218 173 Nele Kalda Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Jooks 00:44:07
376 292 174 Pille Kalda Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Kõnd 00:49:17
206 143 176 Kerli Kaldoja Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:39:09
369 286 178 Urvi Kaljas Naine
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Kõnd 00:48:48
311 233 182 Tiina Kallas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:45:08
109 57 183 Anary Kalme Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Jooks 00:28:23
322 244 897 Enelys Kalmus Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:45:35
330 251 186 Marina Karasjova Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:46:21
242 174 187 Maarika Karelson Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:41:15
69 27 188 Eliina Karma Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Jooks 00:25:06
146 89 281 Kaidi-Kerli Kärner Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Jooks 00:33:00
64 23 189 Helena Karpin Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Jooks 00:24:44
335 254 190 Jane Karpin Naine
Harju maakond
Ericsson   N 4 km Jooks 00:46:41
282 73 894 Roland Karro Mees
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4 km Kõnd 00:43:28
178 119 192 Ines Karu Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Jooks 00:37:24
432 94 193 Viljo Kase Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Kõnd 00:58:11
4 4 195 Taavi Kasela Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Jooks 00:17:51
268 198 196 Annika Kaseorg Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 00:42:07
77 46 198 Mairo Kaseväli Mees
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Jooks 00:25:36
214 150 200 Astrid Kauber Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:39:33
66 26 203 Keidi Keidla Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4 km Jooks 00:24:51
434 340 204 Meivi Kekkar Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:58:52
168 110 206 Helin Kerna Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Kõnd 00:36:10
418 327 207 Katrin Kersten Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Jooks 00:55:00
96 46 208 Kristiin Kesamaa Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Jooks 00:27:15
39 28 926 Karl Kesküla Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:23:11
474 371 209 Kertu Kesküla Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 01:19:19
229 163 898 Karoliine Kessler Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Kõnd 00:40:43
136 56 212 Michael Keumatio Lontsie Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Jooks 00:32:08
444 349 214 Kertu Kiinvald Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Kõnd 01:00:51
107 55 215 Valeria Kiisk Naine
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Jooks 00:28:11
124 70 217 Evelin Kikas Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Jooks 00:30:03
277 205 220 Pille Kink Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Kõnd 00:43:06
337 256 222 Liina Kippasto Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:46:49
258 188 223 Kristi Kirsman Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Kõnd 00:41:50
394 87 905 Robert Kitt Mees
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Jooks 00:50:31
166 107 225 Külli Kivioja-Ööpik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 00:35:46
489 384 228 Sigrid Kleidov Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Kõnd 02:14:56
108 56 891 Reelika Kliimre Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Jooks 00:28:14
397 310 853 Merit Kohv Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 00:51:18
80 48 871 Tajo Koiksaar Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Jooks 00:26:02
63 41 230 Andres Koitmäe Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Jooks 00:24:43
149 58 869 Sander Kollom Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Jooks 00:33:19
127 55 239 Vjatšeslav Koop Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Jooks 00:30:18
129 74 240 Siret Koopuu Naine
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 4 km Jooks 00:31:04
48 33 846 Kardo Koplus Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Jooks 00:23:49
65 24 241 Triin Kosso Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Jooks 00:24:48
19 16 242 Stiven Kossorotov Mees
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Jooks 00:21:36
326 248 245 Kajali Kotsar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:46:05
307 230 246 Tatjana Kovaljova Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Jooks 00:44:48
115 63 243 Inessa Kozenko Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Jooks 00:28:55
85 50 925 Matthew Krisenthal Mees
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Jooks 00:26:16
316 239 249 Kätlin Kroll Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 00:45:20
222 156 253 Karmen Kruus Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:40:23
209 145 254 Katrin Kruusamägi Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Kõnd 00:39:14
411 321 255 Anne Kruusement Naine
Harju maakond
    N 4.1 km Kõnd 00:53:50
120 66 256 Kairi Kruusma Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Jooks 00:29:37
175 116 258 Vivika Kruusmägi Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:37:12
220 66 260 Mikhail Kudinskiy Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:39:58
172 113 263 Jekaterina Kukk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:36:26
232 166 266 Marion Kurg Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Kõnd 00:40:54
453 358 267 Aivi Kurim Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 01:03:31
6 6 269 Pavel Kuroptev Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Jooks 00:19:38
76 31 896 Kristel Küts Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Jooks 00:25:35
290 215 272 Raili Kuurits Naine
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Kõnd 00:43:47
385 301 273 Edith Kuusemägi Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:49:55
104 52 275 Piret Kuusk Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Jooks 00:27:59
352 270 290 Ruth Laev Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 00:47:31
460 365 292 Natalja Lahk Naine
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Kõnd 01:08:14
479 375 293 Kairi Laht Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Kõnd 01:25:05
147 90 867 Maris Lallo Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Jooks 00:33:05
281 209 301 Maris Lampe Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Jooks 00:43:26
334 253 303 Triin Laub Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Kõnd 00:46:40
454 359 305 Ketter Leemet Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Kõnd 01:03:59
201 139 307 Anni Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Kõnd 00:39:02
200 138 309 Lenna Lehtmets Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Kõnd 00:38:58
111 59 319 Liina-Maria Lepik Naine
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Jooks 00:28:32
309 232 321 Eliise Lepp Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:44:59
10 9 325 Andreas Ležnevsky Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4 km Jooks 00:20:10
215 151 326 Katrin Ligi Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Kõnd 00:39:46
183 123 330 Liina Liiv Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Kõnd 00:37:41
224 158 333 Eleen Lilienthal Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Kõnd 00:40:28
116 64 335 Everiin Lill Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Jooks 00:29:02
177 118 336 Katrin Lillep Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Kõnd 00:37:22
400 88 337 Martin Lillepuu Mees
Harju maakond
    M 4 km Kõnd 00:51:22
370 84 338 Andres Lilleste Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4 km Kõnd 00:48:52
283 74 339 Karl Limbak Mees
Harju maakond
  Gone with the win M 4 km Kõnd 00:43:31
50 16 340 Tiivi Lind Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Jooks 00:23:53
103 51 341 Siret Link Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Jooks 00:27:57
75 30 342 Gerli Linkgreim Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Jooks 00:25:28
57 36 343 Taivo Linnamägi Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:24:27
171 112 346 Kristi Listmann Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:36:23
403 314 347 Olga Litovskihh Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Kõnd 00:52:00
205 141 349 Katrin Lohk Naine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Kõnd 00:39:06
383 299 363 Reelika Lõhmus Naine
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Kõnd 00:49:52
207 64 949 Karel Lomp Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Kõnd 00:39:12
284 210 350 Triin-Anneli Loodus Naine
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Jooks 00:43:32
142 85 351 Kairit Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Kõnd 00:32:43
145 88 352 Karoliine Lootus Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Kõnd 00:32:54
286 212 353 Tiia Lorents Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 4 km Kõnd 00:43:36
259 190 356 Janeli Lukats Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:41:52
349 268 967 Airi Lukina Naine
Harju maakond
Eolane Tallinn AS Eolane Tallinn AS N 4 km Kõnd 00:47:27
153 95 911 Liis Lume Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:33:42
398 311 359 Viktoria Lumi Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:51:18
216 152 360 Margit Lunt Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:39:49
406 317 362 Inge Luuk Naine
Harju maakond
  2RTK N 4 km Kõnd 00:52:51
456 361 368 Maarika Maasikas-Tõkke Naine
Harju maakond
  Maasikad N 4 km Kõnd 01:05:34
94 44 426 Britt Mäekuusk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Jooks 00:27:12
292 217 428 Piret Mägi Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Kõnd 00:44:06
433 339 370 Heleen Maibak Naine
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4 km Kõnd 00:58:19
233 167 371 Annela Maidla Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Jooks 00:40:57
351 269 372 Kristiina Maidvee Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:47:30
62 40 376 Mait Makkar Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Jooks 00:24:42
417 326 377 Tiina Maldre Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:54:49
355 272 378 Olga Mamajeva Naine
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD N 4 km Kõnd 00:47:44
31 23 379 Ilja Mandrikov Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Jooks 00:22:39
451 356 431 Maie Männiste Naine
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Kõnd 01:03:10
288 213 848 Gertu Margus Naine
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Kõnd 00:43:41
133 78 382 Karin Marjapuu Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Jooks 00:31:53
416 325 383 Margit Marma Naine
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4 km Kõnd 00:54:40
329 79 385 Bogdan Martšenko Mees
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Kõnd 00:46:16
49 15 387 Merilin Massakas Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Jooks 00:23:52
436 342 388 Djan Matsova Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Kõnd 00:59:26
247 70 392 Taavi Meier Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Kõnd 00:41:29
401 89 393 Martin Meisalu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Jooks 00:51:30
83 49 395 Veiko Meltsas Mees
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4 km Jooks 00:26:10
130 75 397 Maarja Mere Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Jooks 00:31:06
304 227 398 Iris Meristo Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:44:43
296 77 399 Martin Meristo Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Jooks 00:44:16
414 324 400 Ülle Metsman Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:54:36
443 348 402 Oksana Mihailova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Jooks 01:00:40
152 94 404 Airi Miilits Naine
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Kõnd 00:33:39
176 117 405 Kertu Mikk Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Jooks 00:37:16
467 367 406 Virge Millert Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 01:11:30
180 121 407 Katrin Milva Naine
Tartu maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:37:36
203 63 410 Elari Moks Mees
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4 km Kõnd 00:39:05
317 78 411 Hans Moks Mees
Harju maakond
  KRO II M 4 km Kõnd 00:45:20
274 72 412 Andrus Moor Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4 km Kõnd 00:42:56
117 65 425 Liia Mõrd Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4 km Jooks 00:29:05
275 203 413 Jekaterina Mordassova Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:43:02
423 92 414 Anton Moržuhhin Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 00:55:56
320 242 415 Veronika Mossov Naine
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4 km Kõnd 00:45:28
181 122 416 Airi-Anu Mugur Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:37:36
331 80 417 Sander Muhu Mees
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Kõnd 00:46:23
279 207 418 Anne Murd Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 00:43:15
314 237 419 Kaili Muru Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4 km Kõnd 00:45:14
223 157 422 Inga Mustonen Naine
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Kõnd 00:40:24
154 96 423 Reilika Muuli Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Jooks 00:33:47
58 37 435 Einar Namme Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4 km Jooks 00:24:35
245 176 454 Epp Näpp Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 00:41:21
212 148 436 Jana Napritson Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4 km Kõnd 00:39:27
13 10 849 Ragnar Nauka Mees
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4 km Jooks 00:20:41
303 226 437 Kristina Petrova Nedeva Naine
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Kõnd 00:44:43
373 289 439 Kristi Neidra Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Kõnd 00:49:02
361 278 441 Anne Neroda Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Kõnd 00:48:13
156 98 442 Tiina Niilis Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Jooks 00:33:58
196 62 447 Marek Nuka Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Kõnd 00:38:38
388 302 448 Lea Nulk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:50:02
121 67 449 Reet Nurm Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Jooks 00:29:41
211 146 457 Eveli Ojamäe-Veider Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:39:20
300 223 458 Tuuli Ojasalu Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Kõnd 00:44:30
378 294 461 Kairin Oras Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Kõnd 00:49:30
269 71 930 Avo Org Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 4 km Kõnd 00:42:15
55 20 462 Maarika Org Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:24:14
270 199 921 Sirje Org Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:42:15
226 160 463 Eve Oro Naine
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Kõnd 00:40:37
377 293 465 Helena Orumets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Kõnd 00:49:18
249 179 828 Evelin Õunapuu Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 00:41:38
228 162 829 Maarja Õunmaa Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:40:43
452 357 470 Tatjana Ovsjankina Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 01:03:22
11 2 472 Ksenia Ovtšinikova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Jooks 00:20:14
428 336 473 Ave Paabel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 00:56:53
123 69 474 Epp Paalberg Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Jooks 00:30:00
368 285 475 Tiina Paalberg Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:48:38
186 61 544 Siim Pääro Mees
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4 km Kõnd 00:38:03
466 366 477 Õnnela Paas Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 01:11:08
22 19 481 Märt Pais Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Jooks 00:21:46
464 99 482 Urmo Paju Mees
Harju maakond
  TUGITOOLIJOOKSJAD M 4 km Kõnd 01:10:16
470 101 483 Ivar Pajuste Mees
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Kõnd 01:12:46
458 363 484 Nele Pajuste Naine
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Kõnd 01:06:41
73 28 485 Egle Palk Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4 km Jooks 00:25:17
250 180 486 Gerda Palmits Naine
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Kõnd 00:41:39
32 9 487 Delica Brigita Palmsalu Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Jooks 00:22:42
230 164 873 Niina Palu Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Jooks 00:40:46
297 220 492 Kaisa Papp Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4 km Kõnd 00:44:24
248 178 493 Ilme Parik Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:41:29
59 22 540 Anna-Liisa Pärnalaas Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Jooks 00:24:38
61 39 495 Jürgen Parts Mees
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Jooks 00:24:39
408 318 496 Julia Passetšnik Naine
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Kõnd 00:53:17
38 27 498 Maksim Pavlov Mees
Harju maakond
  Runderful M 4 km Jooks 00:23:03
137 81 501 Kai Peet Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Jooks 00:32:16
67 25 912 Hedi Peetermann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Jooks 00:24:51
272 201 504 Lada Peikre Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:42:51
360 277 505 Eerika Pentel Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 00:48:12
204 142 514 Agnes Pihelpuu Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:39:06
167 108 515 Mirjam Pihlak Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:36:05
421 330 516 Marja-Liina Piir Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Kõnd 00:55:41
252 182 517 Kerly Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:41:41
384 300 518 Marju Piirsalu Naine
Harju maakond
  Pirita N 4 km Kõnd 00:49:53
194 133 519 Anke Pikner Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Kõnd 00:38:28
287 75 520 Andrus Pisarev Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Kõnd 00:43:38
41 29 522 Priit Plado Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Jooks 00:23:21
189 128 523 Veera Platonova Naine
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Jooks 00:38:10
357 274 524 Irene Ploom Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Kõnd 00:47:50
161 102 525 Natalia Plotnikova Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 00:35:04
182 60 537 Kaido Põder Mees
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Kõnd 00:37:36
68 42 951 Armand Põldoja Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:24:52
18 15 844 Priit Põltsama Mees
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Jooks 00:21:14
346 264 528 Kristi Poobus Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Kõnd 00:47:24
315 238 838 Tuuliki Poom Naine
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Kõnd 00:45:15
342 260 545 Katrin Pööra Naine
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Kõnd 00:47:05
105 53 530 Aile Pops Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Jooks 00:28:10
471 370 532 Karin Pugatšev Naine
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Kõnd 01:13:42
435 341 533 Merlin Purge Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Kõnd 00:59:01
87 37 535 Irene Puusaar Naine
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Jooks 00:26:27
405 316 551 Piret-Ireen Raidmets Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Kõnd 00:52:49
266 195 552 Raili Raidvee Naine
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Kõnd 00:42:01
386 85 553 Urmo Raiend Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Kõnd 00:50:00
218 153 555 Jaana Rajamäe Naine
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4 km Jooks 00:39:56
364 281 557 Ann Randver Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:48:25
246 177 904 Kaili Ränkel Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Kõnd 00:41:28
380 296 559 Triin Rannut Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:49:40
163 104 599 Angela Rättel Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Kõnd 00:35:20
332 252 561 Piia Raudsepp Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:46:36
78 47 562 Timo Kalevi Raussi Mees
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4 km Jooks 00:25:53
273 202 563 Liis Rebane Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Jooks 00:42:53
173 114 565 Janne Rechlin Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Kõnd 00:36:37
254 184 570 Merli Reinmann Naine
Harju maakond
  LauMer N 4 km Kõnd 00:41:42
280 208 571 Julia Reisenbuk Naine
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 4 km Kõnd 00:43:20
159 100 572 Eve Relvik Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Jooks 00:34:16
95 45 920 Kai Remmelkoor Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 00:27:14
457 362 573 Kristiina Repp Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Jooks 01:06:20
60 38 574 Eduard Rešetov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:24:38
100 48 575 Merilyn Retter Naine
Harju maakond
  Mango N 4 km Jooks 00:27:21
128 73 578 Brigitta Rimm Naine
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Jooks 00:30:26
3 3 581 Sven Rohlin Mees
Harju maakond
  PTA Esimene M 4 km Jooks 00:17:46
140 84 585 Ilmatar Rooda Naine
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Jooks 00:32:37
54 35 586 Viljar Rooda Mees
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Jooks 00:24:13
70 43 587 Christman Roos Mees
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4 km Jooks 00:25:11
190 129 590 Reet Roosimägi Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Jooks 00:38:14
341 259 591 Gerly Roosmets Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Kõnd 00:46:59
285 211 863 Sirje Roosnurm Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:43:34
125 71 859 Airi Rosimannus Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Jooks 00:30:04
262 193 592 Margit Rosin Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:41:59
427 335 600 Katrin Rüütel Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:56:50
302 225 910 Hele-Riin Saal Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:44:39
486 381 603 Anu Saar Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Kõnd 01:49:26
234 168 607 Külli Saarepera Naine
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Kõnd 00:40:58
348 266 895 Reti-Lis Sabalisk Naine
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Kõnd 00:47:27
36 11 674 Heli Säde Naine
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Jooks 00:22:57
321 243 610 Natalja Saiko Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Kõnd 00:45:30
46 14 611 Silvia Saks Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Jooks 00:23:40
148 91 612 Ülle Saks Naine
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4 km Jooks 00:33:09
393 307 613 Shirley Salm Naine
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Kõnd 00:50:28
34 24 614 Silver Salundo Mees
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4 km Jooks 00:22:49
174 115 621 Jana Sarri Naine
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Kõnd 00:36:48
26 7 622 Kadi Sau Naine
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Jooks 00:22:26
372 287 623 Alla Saul Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:49:01
7 7 627 Olle Selliov Mees
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Jooks 00:19:57
155 97 676 Anna Šerstjuk Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Kõnd 00:33:57
74 45 630 Andrii Shchablyka Mees
Harju maakond
    M 4 km Jooks 00:25:25
363 280 631 Madle Sihver Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:48:16
371 288 872 Tairi Siilbaum Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Kõnd 00:49:01
138 82 632 Lotta Siim Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Jooks 00:32:20
382 298 633 Häli Siimaste Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Kõnd 00:49:46
301 224 635 Tatjana Siipan Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Kõnd 00:44:36
374 290 637 Jaana Siliksaar Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Kõnd 00:49:03
213 149 638 Kerli Sillamaa Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Kõnd 00:39:27
187 126 639 Anu Sillandi Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Jooks 00:38:09
485 380 641 Maia Sinajeva Naine
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4 km Jooks 01:38:15
257 187 642 Terje Sinik Naine
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Kõnd 00:41:49
359 276 644 Siivi Sirotkin Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:48:06
42 13 860 Merit Sisas Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Jooks 00:23:26
440 345 645 Elerin Sisask Naine
Harju maakond
ABB   N 4 km Kõnd 01:00:06
25 20 646 Mark Slavin Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Jooks 00:22:13
395 308 647 Natalja Sleptšuk Naine
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4 km Kõnd 00:50:31
345 263 652 Anneli Soom Naine
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Kõnd 00:47:22
191 130 656 Malle Soosaar Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Jooks 00:38:16
366 283 659 Natalja Sorokin Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Kõnd 00:48:33
431 338 662 Ingrid Stamm Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Kõnd 00:57:51
446 351 665 Kädi Streff Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Kõnd 01:01:55
165 106 675 Made Sügis Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Kõnd 00:35:43
15 13 667 Raul Sulu Mees
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Jooks 00:20:51
237 170 668 Sirli Sumeri Naine
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Kõnd 00:41:02
97 51 669 Armin Sutter Mees
Rapla maakond
  Käbipätid M 4 km Jooks 00:27:16
82 34 670 Kadi Sutter Naine
Rapla maakond
  Käbipätid N 4 km Jooks 00:26:09
221 155 671 Maili Suurekivi Naine
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4 km Kõnd 00:40:05
375 291 672 Aire Suurkuusk Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:49:05
267 197 900 Marianne Taberland Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Kõnd 00:42:03
2 2 750 Margus Tähepõld Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:16:39
327 249 683 Ksenja Tajur Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Kõnd 00:46:12
404 315 684 Kristi Talbach Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:52:02
251 181 686 Ave Talts Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:41:40
217 65 687 Rain Talvoja Mees
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4 km Kõnd 00:39:51
365 282 688 Age Tamm Naine
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Kõnd 00:48:29
179 120 691 Marleen Tamm Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Kõnd 00:37:35
429 93 692 Talis Tamm Mees
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4 km Jooks 00:57:08
481 376 695 Kätlin Tammesoo Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Kõnd 01:30:43
143 86 697 Marju Tammik Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Jooks 00:32:44
144 87 698 Merilin Tammik Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Jooks 00:32:49
52 18 701 Triin Tartes Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Jooks 00:24:09
347 265 702 Tea Tasa Naine
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Kõnd 00:47:25
367 284 703 Evely Taul Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Kõnd 00:48:37
469 369 906 Hela Teesalu Naine
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Kõnd 01:12:25
40 12 705 Pia Tein Naine
Harju maakond
  KRO II N 4 km Jooks 00:23:17
476 373 843 Lilian Teinmann Naine
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Kõnd 01:22:15
208 144 881 Siret Telliskivi Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:39:13
255 185 707 Jane Teresk Naine
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Kõnd 00:41:44
324 246 708 Svetlana Ternavskihh Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Jooks 00:45:52
219 154 709 Sirje Terve Naine
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Kõnd 00:39:57
244 175 712 Liis Tiitson Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Kõnd 00:41:20
44 32 713 Kevin Tiks Mees
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Jooks 00:23:37
71 44 870 Priit Tiks Mees
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Jooks 00:25:15
88 38 903 Angela Tirp Naine
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Jooks 00:26:35
5 5 717 Raido Tisler Mees
Harju maakond
  Mango M 4 km Jooks 00:18:45
294 219 852 Evelyn Tohvri Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Kõnd 00:44:12
439 95 748 Mihkel Tõkke Mees
Harju maakond
  Maasikad M 4 km Kõnd 00:59:47
340 82 720 Tanel Tomson Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Kõnd 00:46:57
210 147 749 Taimi Tõnisson Naine
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Kõnd 00:39:20
86 36 892 Evelin Toobal Naine
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Jooks 00:26:19
236 169 721 Ragna Toom Naine
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Kõnd 00:40:59
238 171 722 Anni Tooma Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4 km Kõnd 00:41:03
299 221 723 Terly Toomast Naine
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Kõnd 00:44:27
289 214 724 Jana Toomi Naine
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Kõnd 00:43:43
353 271 728 Liina Toomlaid Naine
Harju maakond
  TIREL N 4 km Kõnd 00:47:36
235 67 729 Hans Tort Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Kõnd 00:40:58
106 54 732 Kristi Treier Naine
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Jooks 00:28:11
51 17 734 Dominica Trubetskoi Naine
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Jooks 00:24:01
484 379 735 Terje Trutsi Naine
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Kõnd 01:32:41
447 352 737 Larissa Truu Naine
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Kõnd 01:02:05
407 90 739 Maksim Tšikiljov Mees
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Kõnd 00:53:00
422 331 741 Moonika Tuhkanen Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4 km Kõnd 00:55:42
90 40 876 Anna-Maria Tuisk Naine
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Jooks 00:26:40
396 309 742 Epp Tuisk Naine
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Kõnd 00:51:17
483 378 744 Anu Tukia Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Kõnd 01:31:55
162 103 831 Kerta Übner Naine
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Jooks 00:35:11
306 229 760 Lilo Ustaal Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Kõnd 00:44:46
410 320 761 Evelin Uudeküll Naine
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Kõnd 00:53:38
409 319 833 Mari-Liis Üürike Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:53:20
89 39 762 Kairi Uustulnd Naine
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4 km Jooks 00:26:37
45 31 824 Erkki Vähi Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Jooks 00:23:37
79 32 766 Arie Vaigurand Naine
Harju maakond
  Raiari N 4 km Jooks 00:25:59
56 21 767 Marge Vaikjärv Naine
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4 km Jooks 00:24:16
390 304 768 Kerstin Vaikmaa Naine
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Kõnd 00:50:10
354 83 825 Norman Väin Mees
Harju maakond
  ERL M 4 km Kõnd 00:47:39
271 200 772 Eleene Vaino Naine
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Kõnd 00:42:50
482 377 773 Tais Vakrõõm Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Kõnd 01:31:21
43 30 776 Jaanus Valdmaa Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 4 km Jooks 00:23:27
448 353 778 Birgit Valgus Naine
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet BEMM N 4 km Kõnd 01:02:51
425 333 781 Liis Valma Naine
Harju maakond
  Runderful N 4 km Kõnd 00:56:01
157 59 782 Olavi Valner Mees
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Kõnd 00:34:03
132 77 784 Anni Sandra Varblane Naine
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Kõnd 00:31:52
462 97 785 Rain Varblane Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Kõnd 01:09:08
28 21 786 Erki Varbola Mees
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Jooks 00:22:27
99 52 787 Tauno Vare Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Jooks 00:27:20
37 26 788 Raavo Vask Mees
Harju maakond
AS Viimsi Vesi Vesi jookseb M 4 km Jooks 00:22:59
102 50 789 Ingrid Vedler Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Jooks 00:27:38
23 4 791 Jana Veenpere Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Jooks 00:21:57
450 355 792 Birgit Patrice Veer Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 01:03:03
14 12 948 Erki Veeroos Mees
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Jooks 00:20:47
9 1 793 Hanna-Greta Veersalu Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Jooks 00:20:03
184 124 796 Laura Venig Naine
Harju maakond
  LauMer N 4 km Kõnd 00:37:44
72 29 797 Mariia Verozub Naine
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4 km Jooks 00:25:17
29 22 798 Valerii Verozub Mees
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 4 km Jooks 00:22:28
413 323 800 Mare Veskimägi Naine
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Kõnd 00:54:12
260 189 806 Margit Viilmaa Naine
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Kõnd 00:41:52
362 279 807 Kristel Viirmann Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Kõnd 00:48:15
477 374 808 Marianna Viirsaar Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Kõnd 01:23:54
265 194 809 Kairi Viitung Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Kõnd 00:42:01
325 247 810 Katrin Viks Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Kõnd 00:45:59
442 347 813 Triin Viljamaa Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:00:35
419 328 814 Greete Vilu Naine
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Jooks 00:55:06
389 86 818 Martin Visnapuu Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4 km Kõnd 00:50:02
313 236 819 Kairi Vjatkin Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Kõnd 00:45:12
339 258 820 Katri Voit Naine
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Kõnd 00:46:54
468 368 822 Irina Voronina Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 01:11:38
126 72 823 Julia Vuhk Vuht Naine
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Jooks 00:30:09
122 68 965 Gätlin Vunk Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Jooks 00:29:42
240 172 835 Viktoria Yurchuk Naine
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Jooks 00:41:06
150 92 679 Darja Zabrovskaja Naine
Harju maakond
  ERL N 4 km Jooks 00:33:22
438 344 681 Evelyn Zahrens Naine
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Kõnd 00:59:40
198 136 682 Jelena Žuravel Naine
Harju maakond
    N 4 km Kõnd 00:38:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...