Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (5. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 704 Naisi: 502 Mehi: 202
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl
466 1 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport 00:44:01 N
534 2 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 00:47:48 N
235 3 Hillar Aasa 1966       00:28:50 M
42 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:21:28 M
549 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA 00:48:57 N
614 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:53:59 N
405 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK 00:41:19 N
412 8 Lili Aasumäe 1964       00:41:35 N
688 10 Anne Aaver 1971
  ABB WOL 01:21:47 N
308 11 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY 00:34:34 N
386 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:40:34 N
266 13 Annika Abner 1985       00:30:48 N
492 14 Ilze Abola 1978     KES TEGI? 00:45:12 N
124 15 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING 00:24:40 N
9 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD 00:17:42 N
49 18 Jüri Aganitš 1988     RIK2 00:21:58 M
329 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA 00:36:39 N
47 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:21:57 M
4 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:02 M
606 22 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM 00:53:28 N
179 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:26:37 N
682 26 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- 01:14:09 N
258 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:30:21 N
283 29 Seyed Arman Alavirad 1983     FORREST GUMP 00:32:15 M
130 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD 00:24:46 N
111 35 Andres Aller 1979       00:24:11 M
142 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:25:13 N
603 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:53:12 N
373 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD 00:39:43 N
205 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA 00:27:31 N
354 41 Annika Alt 1977
Harju maakond
    00:38:51 N
160 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD 00:25:49 N
312 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:35:00 N
297 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:33:08 N
442 971 Jane Änilane 1988     ENSTO ENERGY 00:42:43 N
666 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 01:06:09 M
22 51 Maksim Antonov 1993       00:19:34 M
101 52 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ 00:23:52 M
260 53 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 00:30:24 N
350 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:38:27 N
128 55 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS 00:24:44 N
20 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE 00:19:18 M
398 60 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET 00:41:00 N
469 61 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB 00:44:11 N
605 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO 00:53:23 N
420 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR 00:41:55 N
229 64 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:28:35 N
200 66 Ave Aun 1970     RX METSAS 00:27:20 N
152 67 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:25:36 N
133 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G 00:24:48 N
311 69 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA 00:34:54 N
680 70 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X 01:13:31 N
604 72 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:53:20 N
463 73 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD 00:43:58 M
134 82 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS 00:24:58 N
50 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 00:22:02 M
161 75 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI 00:25:54 N
547 76 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER 00:48:50 N
293 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:32:53 N
615 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X 00:54:02 N
353 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA 00:38:46 N
657 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA 01:04:37 M
409 88 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER 00:41:25 N
392 90 Polina Dvinskihh 1986
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:40:52 N
143 91 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES 00:25:14 N
677 92 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA 01:10:32 M
533 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN 00:47:44 M
649 96 Kristiina Elden 1976
  ESTNO 01:01:56 N
263 98 Reet Ellermaa 1962       00:30:42 N
276 99 Riho-Rene Ellermaa 1963       00:31:43 M
332 100 Edith End 1976
  HARKU KIIRED 00:36:53 N
330 101 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:36:44 N
236 102 Annika Ennok 1979       00:28:53 N
454 103 Indrek Erin 1983       00:43:39 M
493 104 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges 00:45:16 M
122 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING 00:24:39 M
180 108 Hannes Falten 1973     ÜKS KORD VEEL 00:26:39 M
678 111 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA 01:12:00 N
599 112 Frederika Frank 1977     RADEMARID 00:52:51 N
496 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:45:31 N
611 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA 00:53:51 M
523 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS 00:47:16 N
607 117 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO 00:53:31 N
545 118 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE 00:48:46 N
601 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:53:08 N
602 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:53:08 N
588 120 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 00:51:59 N
426 121 Anni Granström 1988     KRISTIINELA 00:42:01 N
129 122 James Gray 1978     PLAYTECH 00:24:44 M
19 123 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:19:15 M
654 124 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER 01:03:11 M
390 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI 00:40:49 N
537 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:47:55 M
254 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! 00:30:09 N
93 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:23:45 N
596 131 Anni Hanst 1993     MATKK 00:52:44 N
299 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD 00:33:14 N
453 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI 00:43:25 N
416 134 Signe Haug 1977
  RIK1 00:41:46 N
191 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA 00:27:06 N
183 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET 00:26:48 M
290 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA 00:32:34 N
120 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA 00:24:30 M
278 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA 00:31:45 N
324 141 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD 00:35:59 N
419 142 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD 00:41:52 N
383 144 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS 00:40:28 N
82 145 Einar Hillep 1970
    00:23:27 M
32 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:20:35 M
186 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:26:55 N
475 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA 00:44:24 M
644 149 Susanne Holdt 1993     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 01:00:00 N
304 151 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:34:05 M
159 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED 00:25:47 M
64 155 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ 00:22:40 M
526 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE 00:47:24 N
27 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ 00:20:20 M
46 159 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD 00:21:57 N
84 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN 00:23:30 N
385 161 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:40:33 N
659 162 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO 01:05:04 N
264 163 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI 00:30:44 N
536 164 Marek Ilves 1974     2RTK 00:47:52 M
637 165 Ülle Ilves 1953
  TAI 00:57:40 N
626 166 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD 00:55:45 N
316 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:35:11 N
34 167 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:20:48 M
456 168 Ülle Jakobson 1968
    00:43:42 N
490 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:45:10 N
395 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    00:40:57 N
51 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP 00:22:03 M
366 193 Aivi Järve 1978
  GREINER 00:39:20 N
355 172 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    00:38:52 N
282 174 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:32:13 M
12 175 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI 00:18:29 N
689 176 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI 01:23:23 N
319 177 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD 00:35:27 N
471 178 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:44:16 N
670 179 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 01:07:43 M
671 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 01:07:53 N
204 189 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN 00:27:27 M
169 190 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA 00:26:14 N
623 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY 00:55:23 N
567 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:50:34 N
86 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE 00:23:33 N
502 183 Tiit Jors 1968
    00:45:50 M
238 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 00:29:02 N
647 198 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 01:01:00 N
621 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED 00:55:04 N
559 200 Luule Jürisson 1949     PIRITA 00:49:52 N
524 202 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:47:17 N
595 187 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID 00:52:44 N
321 188 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI 00:35:36 M
388 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD 00:40:37 N
29 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN 00:20:25 M
397 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID 00:40:57 N
480 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK 00:44:37 N
417 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA 00:41:47 N
432 210 Peeli Kadastu 1968     EASY 00:42:31 N
145 211 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH 00:25:21 N
528 212 Merike Kalam 1954     PIRITA 00:47:35 N
360 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS 00:39:03 N
322 214 Pille Kalda 1982
  TAI 00:35:41 N
250 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD 00:29:45 N
424 216 Marjaane Kalf 1977       00:41:56 N
449 217 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY 00:43:07 N
627 218 Ester Kallas 1960       00:55:48 N
315 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR 00:35:11 N
498 221 Kreeta Kallion 1996       00:45:43 N
220 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED 00:28:14 N
245 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL 00:29:14 N
75 224 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS 00:23:08 M
429 225 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 00:42:17 N
109 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL 00:24:06 M
157 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:25:46 N
252 231 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI 00:30:01 N
272 349 Kadri Kärner 1970
    00:31:23 N
394 236 Kadri Karner 1986       00:40:56 N
625 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA 00:55:41 N
541 239 Jane Karpin 1986       00:48:05 N
696 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING 01:34:29 M
598 242 Steven Kase 1989     TEAM SR 00:52:50 M
33 243 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT 00:20:42 M
465 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:43:59 N
460 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:43:53 N
497 246 Diana Kasesalu 1997     RIK1 00:45:37 N
44 247 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:21:47 M
393 350 Lemmi Käsper 1966       00:40:54 N
267 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! 00:30:52 N
577 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:51:17 N
281 251 Tiina Kell 1977       00:32:10 N
24 252 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:19:50 N
78 253 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:23:17 N
582 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:51:31 N
501 255 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G 00:45:50 N
697 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty 01:44:40 M
110 257 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! 00:24:06 N
333 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER 00:36:53 N
67 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:22:46 N
692 260 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET 01:28:21 N
608 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:53:33 N
309 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI 00:34:36 N
430 263 Kelly-Cärolin Kikas 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT 00:42:20 N
202 264 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED 00:27:22 N
564 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G 00:50:23 N
164 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON 00:26:05 M
178 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   00:26:37 N
167 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO 00:26:11 M
302 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL 00:33:46 N
484 271 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:44:47 M
171 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON 00:26:27 M
552 274 Tajo Koiksaar 1977     LINCONA SEGABÄND 00:49:17 M
594 345 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:52:41 N
404 276 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:41:14 N
365 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID 00:39:15 N
132 278 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO 00:24:46 M
539 279 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:48:00 N
406 280 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB 00:41:20 N
253 281 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED 00:30:02 M
246 282 Kaspar Kolk 1990       00:29:20 M
23 283 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR 00:19:40 M
641 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR 00:59:20 N
662 286 Ruta Kompost 1959     TEAM SR 01:05:29 N
97 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING 00:23:48 N
572 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO 00:51:03 M
218 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO 00:28:03 N
663 290 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS 01:05:45 M
628 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:56:06 M
55 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:22:08 M
207 292 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 00:27:36 N
470 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED 00:44:15 N
71 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:22:55 M
425 296 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE 00:41:57 N
296 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM 00:33:01 N
61 299 Aleksandr Korotajev 1991       00:22:25 M
6 300 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY 00:17:33 M
667 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! 01:06:16 N
243 302 Indrek Kose 1979
  FAZER 00:29:09 M
514 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED 00:46:22 N
199 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:27:19 N
346 306 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM 00:37:50 N
224 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X 00:28:18 N
146 304 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY 00:25:26 M
140 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:25:12 N
175 309 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    00:26:31 N
335 310 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    00:36:55 N
88 311 Karel Krist 1978
    00:23:39 M
642 312 Kadri Kristlepp 1989       00:59:32 N
345 321 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID 00:37:45 N
237 314 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA 00:28:57 N
154 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       00:25:39 N
444 318 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI 00:42:44 N
244 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:29:12 N
616 322 Piret Kukebal 1974       00:54:19 N
155 323 Kaili Kukumägi 1980
    00:25:45 N
147 324 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD 00:25:28 N
219 326 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 00:28:08 N
36 327 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 00:20:52 M
367 328 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 00:39:22 M
584 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA 00:51:43 N
691 334 Pille Kurnitski 2004       01:27:35 N
665 335 Vivika Kurnitski 1969       01:05:45 N
57 336 Pavel Kuroptev 1992     ALGA 00:22:11 M
216 356 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD 00:27:56 M
126 359 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD 00:24:43 N
504 360 Eve Küün 1961     RTK3 00:45:58 N
516 340 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED 00:46:39 N
363 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! 00:39:07 N
527 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:47:34 N
448 343 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD 00:43:02 N
37 344 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:20:58 N
69 337 Andzei Kuznets 1969     HORNETS 00:22:52 M
39 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 00:21:13 M
344 365 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND 00:37:41 M
563 364 Märt Laanemets 1969       00:50:22 M
445 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL 00:42:45 N
1 367 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:15:09 M
565 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS 00:50:26 N
30 369 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH 00:20:26 N
38 373 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:21:02 M
127 374 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI 00:24:43 N
648 375 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI 01:01:50 N
56 377 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:22:09 M
337 378 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA 00:36:59 N
52 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:22:03 M
73 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD 00:23:05 N
477 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA 00:44:32 N
391 382 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID 00:40:51 N
495 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD 00:45:27 N
314 386 Ilse Laur 1957
    00:35:10 N
620 387 Triin Laur 1988       00:55:00 N
184 388 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:26:48 N
80 389 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:23:24 N
467 392 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport 00:44:01 N
686 393 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport 01:19:46 M
473 394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport 00:44:22 N
661 398 Maire Lember 1967     MATKK 01:05:28 N
503 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:45:52 N
580 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS 00:51:31 N
25 404 Andreas Leznevsky 1975       00:19:58 M
517 406 Katrin Ligi 1973     EASY 00:46:41 N
234 407 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD 00:28:46 M
16 408 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 00:18:56 M
437 409 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID 00:42:38 N
228 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 00:28:29 N
585 411 Tambet Liiv 1990       00:51:43 M
176 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI 00:26:32 N
277 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE 00:31:43 N
374 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS 00:39:54 N
486 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:44:54 N
41 421 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? 00:21:21 N
342 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? 00:37:20 N
151 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:25:35 M
668 424 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 01:06:32 N
510 443 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L 00:46:15 N
325 444 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED 00:36:12 N
72 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 00:22:59 M
203 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad 00:27:25 N
488 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD 00:45:07 N
100 428 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 00:23:51 N
17 431 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:18:57 N
87 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:23:34 N
550 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES 00:49:02 N
531 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE 00:47:41 N
380 437 Margit Lunt 1971       00:40:19 N
640 438 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED 00:59:10 N
11 439 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS 00:18:23 M
683 440 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED 01:16:00 N
617 441 Inge Luuk 1982
  2RTK 00:54:24 N
62 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI 00:22:28 M
381 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED 00:40:21 N
462 450 Kadri Madison 1975     MAASIKAS 00:43:55 N
368 502 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:39:29 N
389 503 Piret Mägi 1976     RTK3 00:40:44 N
487 504 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI 00:45:01 N
356 451 Annela Maidla 1976     KES TEGI? 00:38:56 N
542 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:48:10 N
431 454 Merle Maisla 1979       00:42:21 N
586 455 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY 00:51:55 M
569 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 00:50:35 M
600 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI 00:53:04 N
410 505 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI 00:41:27 N
483 458 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:44:40 M
433 459 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:42:31 N
687 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR 01:20:11 M
26 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD 00:20:01 N
656 507 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED 01:04:34 M
560 463 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:49:53 N
259 464 Madis Maripuu 1970
    00:30:24 M
251 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER 00:29:54 N
699 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 02:49:37 M
500 469 Maarika Masikas 1991     MINE METSA 00:45:47 N
137 470 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:25:03 N
188 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:26:58 N
15 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE 00:18:43 M
479 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL 00:44:35 N
257 475 Mariliis Mehik 1996       00:30:17 N
94 476 Veiko Meltsas 1974
    00:23:45 M
139 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY 00:25:07 M
211 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:27:46 N
525 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:47:20 N
509 482 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE 00:46:14 N
274 483 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:31:26 N
505 484 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:46:00 N
43 486 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS 00:21:42 M
427 489 Elari Moks 1981       00:42:07 M
300 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:33:16 M
512 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:46:21 N
513 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED 00:46:21 N
459 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING 00:43:53 N
434 494 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA 00:42:32 N
54 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS 00:22:05 M
576 496 Anne Murd 1973
  TAI 00:51:16 N
399 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:41:03 N
256 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:30:17 N
701 510 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT 17:33:00 M
63 513 Einar Namme 1965
    00:22:38 M
684 532 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO 01:18:00 N
592 514 Nele Narme 1993     THE BEST! 00:52:13 N
163 515 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD 00:26:01 N
622 518 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA 00:55:14 M
664 519 Anastasia Niitmets 1994       01:05:45 N
222 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND 00:28:17 N
396 522 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB 00:40:57 N
74 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? 00:23:07 M
262 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD 00:30:37 N
339 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:37:10 M
362 534 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN 00:39:06 M
288 535 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD 00:32:30 N
403 537 Kaido Ojaperv 1974
    00:41:08 M
242 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS 00:29:04 N
455 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:43:42 N
583 540 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER 00:51:36 N
115 541 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:24:18 M
591 545 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:52:10 N
162 550 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID 00:26:01 N
230 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II 00:28:36 N
174 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM 00:26:30 N
68 556 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO 00:22:46 N
695 555 Maia Ottep 1978     RIK1 01:30:18 N
554 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 00:49:34 N
618 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL 00:54:26 N
113 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY 00:24:12 N
91 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP 00:23:44 M
639 562 Urmo Paju 1989       00:58:58 M
231 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010       00:28:41 M
144 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY 00:25:16 N
107 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:24:04 N
334 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:36:53 N
271 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS 00:31:15 M
313 572 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD 00:35:04 N
370 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! 00:39:36 M
232 574 Ilme Parik 1963       00:28:43 N
284 575 Angelika Park 1982     MINE METSA 00:32:15 N
153 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:25:39 N
65 577 Kristjan Part 1992     LINCONA SEGABÄND 00:22:41 M
240 642 Kadri Pärtel 1991       00:29:03 N
59 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:22:15 M
630 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X 00:56:14 N
632 581 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:56:45 N
491 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:45:10 M
702 583 Helen Pavlov 1981
  VIA 3L 18:12:41 N
21 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:19:24 N
422 585 Piia Pedras 1979       00:41:55 N
173 586 Tuuli Pedras 1979       00:26:29 N
223 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD 00:28:18 N
190 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED 00:27:04 N
95 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL 00:23:46 N
529 590 Lada Peikre 1963       00:47:37 N
268 591 Kaja Pellis 1966
    00:30:53 N
208 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM 00:27:40 M
571 593 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL 00:50:50 N
215 594 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ 00:27:55 N
279 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:31:45 M
213 596 Jevgenia Petrova 1986       00:27:53 N
400 597 Viljar Pihelgas 1972       00:41:03 M
338 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS 00:36:59 N
198 599 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED 00:27:16 N
557 600 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA 00:49:38 N
150 601 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE 00:25:35 N
379 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:40:09 M
66 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO 00:22:42 N
694 604 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- 01:29:15 N
587 605 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:51:55 M
530 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA 00:47:41 N
538 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA 00:47:56 N
165 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:26:05 M
227 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM 00:28:28 N
551 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI 00:49:11 N
573 634 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:51:05 M
408 635 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:41:21 M
291 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI 00:32:35 N
40 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:21:16 M
136 640 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 00:24:59 M
99 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY 00:23:48 N
447 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! 00:43:02 N
352 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS 00:38:41 N
555 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO 00:49:35 M
619 618 Jelena Praakel 1984     VIA 3L 00:54:26 N
196 619 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:27:13 M
428 620 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G 00:42:16 N
105 621 Elen Preimann 1980     HKO 00:24:03 N
327 622 Henry Prits 1980
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:36:25 M
414 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL 00:41:45 N
318 624 Reet Puhm 1973     RTK3 00:35:24 N
255 625 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   00:30:17 M
544 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:48:43 N
436 644 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI 00:42:38 N
310 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA 00:34:37 N
377 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT 00:40:05 N
85 630 Heigo Puurand 1982       00:23:31 M
172 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED 00:26:27 N
540 632 Svea Puusepp 1970       00:48:04 N
472 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE 00:44:19 M
458 704 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM 00:43:53 M
217 646 Krista Raid 1971       00:28:02 N
53 649 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED 00:22:04 N
239 705 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:29:02 N
508 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 00:46:10 N
651 652 Eneken Rand 1967
  ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED 01:02:30 N
2 656 Krister Randver 1987       00:16:11 M
341 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL 00:37:17 N
451 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET 00:43:17 N
574 660 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 00:51:07 N
562 662 Piia Raudsepp 1969       00:50:18 N
411 663 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:41:31 N
359 664 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 00:39:01 N
116 665 Triin Rebane 1989       00:24:22 N
675 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS 01:09:42 N
292 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS 00:32:42 N
521 670 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD 00:47:07 N
693 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING 01:28:38 M
548 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:48:54 M
241 673 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER 00:29:04 M
117 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:24:22 N
418 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:41:50 N
131 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS 00:24:46 M
655 679 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO 01:03:50 N
158 680 Mirje Roasto 1985       00:25:47 N
83 681 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 00:23:27 M
112 682 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:24:11 M
331 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:36:51 N
102 684 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES 00:23:54 N
125 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN 00:24:41 N
141 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP 00:25:13 M
635 687 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:57:21 M
317 689 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:35:22 M
193 690 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere 00:27:08 N
343 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:37:20 N
443 695 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:42:43 M
60 696 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS 00:22:22 M
177 697 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP 00:26:34 M
629 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR 00:56:09 N
535 699 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI 00:47:49 N
372 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD 00:39:41 N
382 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID 00:40:21 N
77 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 00:23:11 N
201 709 Andrus Rüütelmaa 1972
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:27:21 M
364 702 Anu Ruuven 1969
    00:39:11 N
415 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI 00:41:45 N
690 711 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 01:25:30 N
269 712 Lene Saar 1996
Harju maakond
  #RADEMARUNNING 00:30:55 N
624 713 Marianne Saar 1979       00:55:38 N
166 714 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL 00:26:08 M
233 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! 00:28:46 N
187 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY 00:26:56 N
92 717 Egemen Sabah 1991     ALGA 00:23:44 M
248 718 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit 00:29:38 N
28 791 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:20:24 N
185 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:26:50 N
348 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       00:38:04 N
135 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS 00:24:58 N
347 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL 00:37:53 N
210 722 Silver Salben 1989     RIK3 00:27:46 M
294 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:32:57 N
349 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:38:22 N
485 727 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 00:44:53 N
192 728 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP 00:27:06 M
609 731 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD 00:53:35 N
301 733 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri 00:33:35 N
673 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI 01:09:08 N
452 736 Anneli Schults 1967     PMA TEINE 00:43:23 N
214 737 Jaan Schults 1965       00:27:54 M
589 738 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED 00:52:02 N
7 742 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS 00:17:35 M
336 743 Evelin Selmet 1983
    00:36:56 N
556 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:49:37 N
476 745 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA 00:44:26 N
407 746 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G 00:41:21 N
669 749 Sergei Serbin 1962     HORNETS 01:07:07 M
634 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD 00:57:20 N
76 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA 00:23:08 M
643 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS 01:00:00 N
181 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS 00:26:40 N
387 755 Häli Siimaste 1968     EASY 00:40:35 N
612 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS 00:53:54 N
194 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD 00:27:13 N
357 763 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI 00:38:59 N
579 764 Simmo Sirel 1990     NAKSITRALLID 00:51:31 M
48 765 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD 00:21:58 N
546 766 Anita Sokolova 1987       00:48:50 N
515 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD 00:46:22 N
79 769 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA 00:23:23 N
461 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G 00:43:55 N
149 772 Teele Soopalu 1994       00:25:35 N
286 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS 00:32:23 N
575 774 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:51:13 N
108 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO 00:24:06 N
522 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA 00:47:12 N
636 776 Jana Stepanova 1991       00:57:21 N
681 777 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X 01:13:58 N
506 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:46:02 N
323 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA 00:35:57 N
413 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA 00:41:36 N
468 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR 00:44:09 N
326 786 Teelika Sutov 1979     KVALITET 00:36:18 N
103 787 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA 00:23:54 N
247 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED 00:29:24 N
532 789 Aire Suurkuusk 1966       00:47:43 N
195 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO 00:27:13 N
3 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:16:56 M
351 806 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD 00:38:36 N
273 808 Diana Talpsepp 1994       00:31:24 N
8 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:36 M
638 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP 00:58:11 M
249 811 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS 00:29:41 N
221 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:28:16 N
593 814 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:52:32 N
371 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM 00:39:40 N
328 817 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD 00:36:27 N
438 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 00:42:39 M
499 819 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving 00:45:45 M
375 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID 00:40:00 N
18 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G 00:19:04 N
568 822 Häli Tarum 1987     HKO 00:50:35 N
553 823 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:49:33 N
561 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! 00:50:11 N
123 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE 00:24:39 M
121 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE 00:24:36 N
58 830 Richard Teppart 1991     RIK1 00:22:15 M
421 831 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:41:55 M
303 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA 00:33:52 N
45 833 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- 00:21:50 M
494 834 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS 00:45:19 N
685 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK 01:19:19 N
482 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:44:39 N
570 837 Marren Tiivits 1993     KIIREM KUI 5G 00:50:43 N
275 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO 00:31:29 M
14 840 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:18:34 M
474 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET 00:44:23 N
225 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:28:21 N
439 846 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED 00:42:40 N
440 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:42:40 N
402 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! 00:41:07 N
170 849 Tarmo Toiger 1979       00:26:21 M
478 871 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS 00:44:33 M
298 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 00:33:13 M
358 853 Ragna Toom 1953     PMA TEINE 00:39:01 N
106 854 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:24:04 M
212 856 Tuuli Tooming 1978       00:27:48 N
674 857 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 01:09:09 M
507 858 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL 00:46:06 N
307 859 Tatiana Totskaya 1985       00:34:16 N
148 865 Ruth Trääder 1979
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:25:31 N
658 862 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD 01:04:47 N
209 864 Kaire Truu 1974       00:27:41 N
660 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I 01:05:06 N
96 867 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 00:23:47 M
435 868 Virge Tumm 1971     2RTK 00:42:38 N
305 869 Freddi Turmann 1992     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD 00:34:06 M
401 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED 00:41:06 N
270 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA 00:31:05 N
206 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY 00:27:33 N
631 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA 00:56:27 N
369 877 Killi Ummelas 1963
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   00:39:34 N
558 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD 00:49:40 N
90 878 Liina Urb 1986     LIBLEKAD 00:23:41 N
700 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 02:52:17 M
518 881 Virge Urke 1971       00:46:48 N
13 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 00:18:33 M
457 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS 00:43:46 N
197 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:27:14 N
261 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:30:28 N
543 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND 00:48:28 M
464 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND 00:43:59 N
226 888 Grete Uustal 1995
Tartu maakond
Nortal AS   00:28:24 N
450 890 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA 00:43:10 N
295 893 Gaili Vahkal 1988     RADISSON BLU SKY HOTEL 00:33:00 N
280 896 Erika Vahtmäe 1980     STORZ A-TEAM 00:31:46 N
566 897 Reet Vaiga 1951       00:50:32 N
189 898 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    00:27:03 N
81 901 Rein Vaimel 1982       00:23:25 M
182 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO 00:26:46 N
114 903 Taniel Vain 1987     HARKU PEO 00:24:15 M
118 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI 00:24:23 N
361 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** 00:39:04 N
384 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS 00:40:29 N
652 907 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS 01:02:57 M
119 908 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE 00:24:27 M
704 910 Kristy Valgma-Antsmäe 1975
Harju maakond
  ENSTO ENERGY 23:47:00 N
610 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO 00:53:49 N
265 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD 00:30:46 N
646 912 Getter Valner 1996     ABB BOMBSQUAD 01:00:39 N
31 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT 00:20:31 M
89 915 Tauno Vare 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE 00:23:40 M
489 968 Kristi Värk 1980       00:45:09 N
376 969 Kristjan Värv 1978     PUHAS ENERGIA 00:40:00 M
441 917 Uku Vasemägi 1991     GASELLID 00:42:41 M
653 921 Inga Vatter 1982
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 01:02:59 N
98 922 Martin Vedler 1989     SMIT 00:23:48 M
10 923 Tanel Veeleid 1972       00:18:12 M
156 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! 00:25:45 N
5 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 00:17:17 M
446 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM 00:43:00 N
672 930 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID 01:08:13 N
289 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID 00:32:33 M
70 932 Valerii Verozub 1993     ALGA 00:22:54 M
138 933 Raili Vesberg-Pikk 1982
    00:25:06 N
104 935 Kristi Vettik 1977     KRIMELTE HUNDID 2 00:23:59 N
320 936 Raivo Videvik 1981     ROOSA PANTER 00:35:28 M
633 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID 00:57:10 N
698 938 Andres Viia 1976     ESTNO 01:52:40 M
581 939 Jana Viia 1988
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX 00:51:31