Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (5. etapp - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 706 Naisi: 503 Mehi: 203
Koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Tulemus
468 1 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:44:01
535 2 Triin Aarna 1986     SPORDIPLIXID2020 N 00:47:48
236 3 Hillar Aasa 1966       M 00:28:50
42 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:21:28
550 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 00:48:57
615 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:53:59
406 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:41:19
413 8 Lili Aasumäe 1964       N 00:41:35
690 10 Anne Aaver 1971
  ABB WOL N 01:21:47
309 11 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY N 00:34:34
387 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 00:40:34
267 13 Annika Abner 1985       N 00:30:48
493 14 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 00:45:12
125 15 Helerin Abroi 1985     #RADEMARUNNING N 00:24:40
9 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:17:42
48 18 Jüri Aganitš 1988     RIK2 M 00:21:58
330 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:36:39
46 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:21:57
4 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:02
607 22 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM N 00:53:28
179 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:26:37
684 26 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- N 01:14:09
259 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:30:21
284 29 Seyed Arman Alavirad 1983     FORREST GUMP M 00:32:15
132 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:24:46
112 35 Andres Aller 1979       M 00:24:11
142 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:13
604 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:53:12
84 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:23:30
374 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:39:43
206 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 00:27:31
355 41 Annika Alt 1977
Harju maakond
    N 00:38:51
161 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:25:49
313 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:00
298 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:33:08
444 971 Jane Änilane 1988     ENSTO ENERGY N 00:42:43
668 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 01:06:09
22 51 Maksim Antonov 1993       M 00:19:34
102 52 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 00:23:52
261 53 Mari Arike 1983     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:30:24
351 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:38:27
130 55 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 00:24:44
20 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:19:18
399 60 Urve Arukaevu 1966     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 00:41:00
470 61 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB N 00:44:11
606 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 00:53:23
423 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:41:55
230 64 Nele Aruvee 1986
Harju maakond
  TEAM TESLA N 00:28:35
201 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:27:20
153 67 Marite Aus 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:25:36
134 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:24:48
312 69 Kai Bahharev 1988     FAMIILIA N 00:34:54
682 70 Alevtina Baljasnikova 1974     FIVE X N 01:13:31
605 72 Kristiina Bank 1996
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 00:53:20
464 73 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:43:58
136 82 Brit Bärengrub 1985
  PARIMAS EAS N 00:24:58
50 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:22:02
162 75 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI N 00:25:54
548 76 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER N 00:48:50
294 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:32:53
616 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 00:54:02
354 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:38:46
659 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 01:04:37
410 88 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 00:41:25
393 90 Polina Dvinskihh 1986
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:40:52
144 91 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES N 00:25:14
679 92 Eduard Ehala 1973
  ARKAADIA M 01:10:32
534 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:47:44
651 96 Kristiina Elden 1976
  ESTNO N 01:01:56
264 98 Reet Ellermaa 1962       N 00:30:42
278 99 Riho-Rene Ellermaa 1963       M 00:31:43
335 100 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 00:36:53
331 101 Hegle Engman 1978     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:36:44
237 102 Annika Ennok 1979       N 00:28:53
455 103 Indrek Erin 1983       M 00:43:39
494 104 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 00:45:16
124 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:24:39
181 108 Hannes Falten 1973     ÜKS KORD VEEL M 00:26:39
680 111 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 01:12:00
600 112 Frederika Frank 1977     RADEMARID N 00:52:51
497 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:45:31
612 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:53:51
524 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 00:47:16
608 117 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO N 00:53:31
546 118 Ketlin Genergard 1986     1+1 OFFICE N 00:48:46
602 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:53:08
603 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:53:08
589 120 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 N 00:51:59
427 121 Anni Granström 1988     KRISTIINELA N 00:42:01
129 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:24:44
19 123 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:19:15
656 124 Priit Grosnõi 1991     ROOSA PANTER M 01:03:11
391 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:40:49
538 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:47:55
255 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:30:09
94 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:23:45
596 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 00:52:44
300 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 00:33:14
454 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:43:25
417 134 Signe Haug 1977
  RIK1 N 00:41:46
193 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 00:27:06
185 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 00:26:48
291 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 00:32:34
121 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:24:30
279 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:31:45
325 141 Karin Heinsaar 1979     SINILINNUD N 00:35:59
420 142 Maarit Heinsalu 1986     ABB BOMBSQUAD N 00:41:52
384 144 Helen Hiiemäe 1981     ELETAL SERVIIS N 00:40:28
83 145 Einar Hillep 1970
    M 00:23:27
32 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 00:20:35
187 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:26:55
476 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:44:24
645 149 Susanne Holdt 1993     ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED N 01:00:00
305 151 Martin Hunt 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 00:34:05
159 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:25:47
64 155 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ M 00:22:40
527 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 00:47:24
27 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:20:20
47 159 Liis Ilula-Niinemets 1987     LIBLEKAD N 00:21:57
85 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:23:30
386 161 Evelyn Ilves 1976
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:40:33
661 162 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO N 01:05:04
265 163 Kaidi Ilves 1979     MAAST LAHTI N 00:30:44
537 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 00:47:52
638 165 Ülle Ilves 1953
  TAI N 00:57:40
627 166 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 00:55:45
316 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:35:11
35 167 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:20:48
457 168 Ülle Jakobson 1968
    N 00:43:42
492 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:45:10
398 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:40:57
52 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:22:03
367 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:39:20
356 172 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    N 00:38:52
283 174 Urmas Jegorov 1970     RADISSON BLU SKY HOTEL M 00:32:13
12 175 Alika Jeršovski 2000     #STRESSISTDRESSI N 00:18:29
691 176 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI N 01:23:23
320 177 Kristiine Jerv 1986     KIIRED JA ILUSAD N 00:35:27
472 178 Kristel Jervson 1985
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:44:16
672 179 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 M 01:07:43
673 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 01:07:53
205 189 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN M 00:27:27
170 190 Greete Jõgi 1992     OTSE JA RINGIGA N 00:26:14
624 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:55:23
568 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:50:34
87 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:23:33
503 183 Tiit Jors 1968
    M 00:45:50
240 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:29:02
649 198 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID N 01:01:00
622 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:55:04
560 200 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 00:49:52
525 202 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED N 00:47:17
597 187 Sirli Jurjev 1976
  AMATÖÖRID N 00:52:44
322 188 Hannes Juuse 1969     ALATI LÕPUNI M 00:35:36
389 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 00:40:37
29 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:20:25
396 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:40:57
482 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 00:44:37
418 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 00:41:47
434 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:42:31
146 211 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH N 00:25:21
529 212 Merike Kalam 1954     PIRITA N 00:47:35
361 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:39:03
323 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:35:41
251 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 00:29:45
425 216 Marjaane Kalf 1977       N 00:41:56
450 217 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASY N 00:43:07
628 218 Ester Kallas 1960       N 00:55:48
317 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:35:11
499 221 Kreeta Kallion 1996       N 00:45:43
221 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:28:14
246 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:29:14
75 224 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS M 00:23:08
430 225 Inge Kand 1972     SPORDIPLIXID2020 N 00:42:17
110 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:24:06
158 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:25:46
253 231 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI N 00:30:01
273 349 Kadri Kärner 1970
    N 00:31:23
395 236 Kadri Karner 1986       N 00:40:56
626 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 00:55:41
542 239 Jane Karpin 1986       N 00:48:05
698 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 01:34:29
599 242 Steven Kase 1989     TEAM SR M 00:52:50
33 243 Viljo Kase 1985     EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:20:42
465 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:43:59
461 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:43:53
498 246 Diana Kasesalu 1997     RIK1 N 00:45:37
44 247 Mairo Kaseväli 1983
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 00:21:47
394 350 Lemmi Käsper 1966       N 00:40:54
268 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 00:30:52
578 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:51:17
282 251 Tiina Kell 1977       N 00:32:10
24 252 Monika Kelle 1977     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:19:50
78 253 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:23:17
581 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:51:31
502 255 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G N 00:45:50
699 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 01:44:40
109 257 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 00:24:06
334 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:36:53
67 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:22:46
694 260 Piret Kiiss 1963     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 01:28:21
609 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:53:33
310 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 00:34:36
431 263 Kelly-Cärolin Kikas 1993
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 00:42:20
203 264 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 00:27:22
565 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:50:23
165 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:26:05
180 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 00:26:37
168 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:26:11
303 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:33:46
485 271 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:44:47
173 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 00:26:27
553 274 Tajo Koiksaar 1977     LINCONA SEGABÄND M 00:49:17
595 345 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 N 00:52:41
405 276 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:41:14
366 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:39:15
131 278 Renee Kokmann 1989     HARKU PEO M 00:24:46
540 279 Aet Kolde 1964
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:48:00
407 280 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB N 00:41:20
254 281 Alari Kolk 1971
  PÄIKESELAPSED M 00:30:02
247 282 Kaspar Kolk 1990       M 00:29:20
23 283 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 00:19:40
642 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 00:59:20
664 286 Ruta Kompost 1959     TEAM SR N 01:05:29
99 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:23:48
573 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 00:51:03
219 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 00:28:03
666 290 Sander Konso 1993     ELETAL SERVIIS M 01:05:45
629 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:56:06
55 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:22:08
208 292 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 00:27:36
471 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 00:44:15
71 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:22:55
426 296 Krista Koppel 1986     LUMINOR COMPLIANCE N 00:41:57
297 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 00:33:01
61 299 Aleksandr Korotajev 1991       M 00:22:25
6 300 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY M 00:17:33
669 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 01:06:16
244 302 Indrek Kose 1979
  FAZER M 00:29:09
515 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 00:46:22
200 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:27:19
347 306 Tatjana Kovaljova 1974     STORZ A-TEAM N 00:37:50
224 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:28:18
147 304 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 00:25:26
141 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:12
176 309 Getter Krabbi 1994
Harju maakond
    N 00:26:31
336 310 Carmen Kressa 1987
Harju maakond
    N 00:36:55
89 311 Karel Krist 1978
    M 00:23:39
643 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:59:32
346 321 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID N 00:37:45
238 314 Karmen Kruus 1986     KRISTIINELA N 00:28:57
155 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:25:39
445 318 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI N 00:42:44
245 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:29:12
617 322 Piret Kukebal 1974       N 00:54:19
157 323 Kaili Kukumägi 1980
    N 00:25:45
148 324 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 00:25:28
220 326 Anneli Kulver 1978     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:28:08
36 327 Kaur Kulver 2004     KRIMELTE HUNDID 2 M 00:20:52
368 328 Rünno Kulver 1975     KRIMELTE HUNDID 2 M 00:39:22
585 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:51:43
693 334 Pille Kurnitski 2004       N 01:27:35
665 335 Vivika Kurnitski 1969       N 01:05:45
57 336 Pavel Kuroptev 1992     ALGA M 00:22:11
217 356 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 00:27:56
127 359 Moonika Küttim 1986     SÄRASILMAD N 00:24:43
505 360 Eve Küün 1961     RTK3 N 00:45:58
517 340 Raili Kuurits 1978     ABBVIIMASED N 00:46:39
364 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:39:07
528 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:47:34
448 343 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD N 00:43:02
37 344 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:20:58
69 337 Andzei Kuznets 1969     HORNETS M 00:22:52
39 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 00:21:13
345 365 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND M 00:37:41
564 364 Märt Laanemets 1969       M 00:50:22
446 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 00:42:45
1 367 Olve Lagemaa 1992     RIK2 M 00:15:09
566 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 00:50:26
30 369 Lenne Lahtvee 1991     PLAYTECH N 00:20:26
647 372 Marko Laigna 1978
  PUHAS ENERGIA M 01:00:32
38 373 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:21:02
128 374 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 00:24:43
650 375 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 01:01:50
56 377 Mario Lambing 1977
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:22:09
339 378 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 00:36:59
51 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:22:03
73 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:23:05
478 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:44:32
392 382 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 00:40:51
496 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD N 00:45:27
315 386 Ilse Laur 1957
    N 00:35:10
621 387 Triin Laur 1988       N 00:55:00
184 388 Ingrid Lauringson 1994
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:26:48
80 389 Ketter Leemet 1990
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 00:23:24
467 392 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:44:01
688 393 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 01:19:46
474 394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:44:22
663 398 Maire Lember 1967     MATKK N 01:05:28
504 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:45:52
580 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:51:31
25 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:19:58
518 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:46:41
234 407 Daimar Liiv 1966
  KOHTUJOOKSIKUD M 00:28:46
16 408 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:18:56
438 409 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 00:42:38
229 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 00:28:29
586 411 Tambet Liiv 1990       M 00:51:43
177 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 00:26:32
277 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:31:43
375 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:39:54
487 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:44:54
41 421 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 00:21:21
343 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:37:20
152 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:25:35
670 424 Sirje Lippe 1966
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 01:06:32
511 443 Marika Lõhmus 1965
  VIA 3L N 00:46:15
326 444 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED N 00:36:12
72 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 00:22:59
204 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:27:25
489 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:45:07
101 428 Kristi Loot 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:23:51
17 431 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:18:57
88 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:23:34
551 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 00:49:02
531 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:47:41
381 437 Margit Lunt 1971       N 00:40:19
641 438 Kristel Lusikas 1996     GROWITARIKESED N 00:59:10
11 439 Vahur Luts 1962
  AADAMAD JOOKSUS M 00:18:23
685 440 Evelyn Luud 1976
  PÄIKESELAPSED N 01:16:00
618 441 Inge Luuk 1982
  2RTK N 00:54:24
62 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:22:28
383 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:40:21
463 450 Kadri Madison 1975     MAASIKAS N 00:43:55
369 502 Ester Mäeloog 1984     RTK3 N 00:39:29
390 503 Piret Mägi 1976     RTK3 N 00:40:44
488 504 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI N 00:45:01
357 451 Annela Maidla 1976     KES TEGI? N 00:38:56
543 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:48:10
432 454 Merle Maisla 1979       N 00:42:21
587 455 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY M 00:51:55
569 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:50:35
601 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 00:53:04
411 505 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI N 00:41:27
484 458 Jürgen Malva 1987
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri M 00:44:40
433 459 Maria Malva 1986
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 00:42:31
689 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 01:20:11
26 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:20:01
658 507 Mallvio Männik 1993     PÄIKESELAPSED M 01:04:34
561 463 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 00:49:53
260 464 Madis Maripuu 1970
    M 00:30:24
252 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 00:29:54
701 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 02:49:37
501 469 Maarika Masikas 1991     MINE METSA N 00:45:47
138 470 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:25:03
189 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:26:58
15 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:18:43
480 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 00:44:35
256 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:30:17
95 476 Veiko Meltsas 1974
    M 00:23:45
140 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 00:25:07
211 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:27:46
526 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:47:20
510 482 Marje Metusala 1969     LUMINOR COMPLIANCE N 00:46:14
275 483 Krista Mihkelsaar 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:31:26
506 484 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:46:00
43 486 Roman Miroshnichenko 1992     ELETAL SERVIIS M 00:21:42
428 489 Elari Moks 1981       M 00:42:07
301 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:33:16
513 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 00:46:21
514 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 00:46:21
460 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:43:53
435 494 Airi-Anu Mugur 1984     MINE METSA N 00:42:32
54 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:22:05
577 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:51:16
400 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:41:03
258 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:30:17
703 510 Anilkumar Nagavelli 1991     BARAT M 17:33:00
63 513 Einar Namme 1965
    M 00:22:38
686 532 Margit Närep 1979
Harju maakond
  INFO N 01:18:00
593 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:52:13
163 515 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD N 00:26:01
623 518 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA M 00:55:14
667 519 Anastasia Niitmets 1994       N 01:05:45
223 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 00:28:17
397 522 Nele Nilb 1985
  VESI JOOKSEB N 00:40:57
74 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:23:07
263 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:30:37
340 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:37:10
363 534 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN M 00:39:06
289 535 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 00:32:30
404 537 Kaido Ojaperv 1974
    M 00:41:08
242 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:29:04
456 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 00:43:42
584 540 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER N 00:51:36
116 541 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 00:24:18
592 545 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:52:10
164 550 Anna-Liisa Orglaan 1983
  GROWITARID N 00:26:01
231 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:28:36
175 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 00:26:30
68 556 Kristiina Ott-Rätsepp 1978
Harju maakond
  HARKU PEO N 00:22:46
697 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 01:30:18
555 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:34
619 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 00:54:26
114 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:24:12
92 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 00:23:44
640 562 Urmo Paju 1989       M 00:58:58
232 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010       M 00:28:41
145 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:25:16
108 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:24:04
333 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:36:53
272 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:31:15
314 572 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD N 00:35:04
371 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 00:39:36
233 574 Ilme Parik 1963       N 00:28:43
285 575 Angelika Park 1982     MINE METSA N 00:32:15
154 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:25:39
65 577 Kristjan Part 1992     LINCONA SEGABÄND M 00:22:41
241 642 Kadri Pärtel 1991       N 00:29:03
59 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:22:15
631 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 00:56:14
633 581 Helen Paul 1991     ABB WOL N 00:56:45
491 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:45:10
704 583 Helen Pavlov 1981
  VIA 3L N 18:12:41
21 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:19:24
421 585 Piia Pedras 1979       N 00:41:55
174 586 Tuuli Pedras 1979       N 00:26:29
225 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:28:18
191 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:27:04
96 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:23:46
530 590 Lada Peikre 1963       N 00:47:37
269 591 Kaja Pellis 1966
    N 00:30:53
209 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:27:40
572 593 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 00:50:50
216 594 Kristina Pešehodko 1997     MEGAHERTZ N 00:27:55
280 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:31:45
214 596 Jevgenia Petrova 1986       N 00:27:53
401 597 Viljar Pihelgas 1972       M 00:41:03
338 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:36:59
199 599 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 00:27:16
558 600 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 00:49:38
150 601 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 00:25:35
380 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:40:09
66 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:22:42
696 604 Anne-Krõõt Pikson 1989     --DIGIPRINT-- N 01:29:15
588 605 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:51:55
532 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 00:47:41
539 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:47:56
166 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:26:05
228 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:28:28
552 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:49:11
574 634 Kaido Põder 1979     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:51:05
409 635 Kaimo Põder 1982     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:41:21
292 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:32:35
40 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:21:16
137 640 Armand Põldoja 1963
  TEERULLID OSA 3 M 00:24:59
100 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 00:23:48
449 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:43:02
353 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:38:41
556 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 00:49:35
620 618 Jelena Praakel 1984     VIA 3L N 00:54:26
196 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:27:13
429 620 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G N 00:42:16
106 621 Elen Preimann 1980     HKO N 00:24:03
328 622 Henry Prits 1980
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:36:25
415 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:41:45
319 624 Reet Puhm 1973     RTK3 N 00:35:24
257 625 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   M 00:30:17
545 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:48:43
436 644 Margit Püss 1965     MAAST LAHTI N 00:42:38
311 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:34:37
378 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 00:40:05
86 630 Heigo Puurand 1982       M 00:23:31
172 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 00:26:27
541 632 Svea Puusepp 1970       N 00:48:04
473 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:44:19
459 704 Andrus Rähni 1984     VABA LEHM M 00:43:53
218 646 Krista Raid 1971       N 00:28:02
53 649 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED N 00:22:04
239 705 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:29:02
509 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:46:10
653 652 Eneken Rand 1967
  ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED N 01:02:30
2 656 Krister Randver 1987       M 00:16:11
342 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:37:17
452 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:43:17
575 660 Krista Rattus 1978
  KRIMELTE HUNDID 3 N 00:51:07
563 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:50:18
412 663 Liis Rebane 1986     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:41:31
360 664 Riina Rebane 1955     KRIMELTE HUNDID 3 N 00:39:01
117 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:22
678 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 01:09:42
293 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 00:32:42
522 670 Külli Reha 1986
  TELLISKIVI TALLAD N 00:47:07
695 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 01:28:38
549 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:48:54
243 673 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER M 00:29:04
118 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:24:22
419 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:41:50
133 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:24:46
657 679 Inga Rjazanova 1975     ABB BOOK AND GO N 01:03:50
160 680 Mirje Roasto 1985       N 00:25:47
82 681 Vladislav Rogalevitš 1980     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:23:27
113 682 Sven Rohlin 1966     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET M 00:24:11
332 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:36:51
104 684 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:23:54
126 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 00:24:41
143 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:25:13
636 687 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:57:21
318 689 Jesper Roos 2014
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere M 00:35:22
194 690 Liisa Roos 1988
Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting Meie pere N 00:27:08
344 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:37:20
443 695 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:42:43
60 696 Marek Ross 1991     AADAMAD JOOKSUS M 00:22:22
178 697 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP M 00:26:34
630 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:56:09
536 699 Rauna Paula Runnel 1992     #STRESSISTDRESSI N 00:47:49
373 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:39:41
382 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:40:21
77 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:23:11
202 709 Andrus Rüütelmaa 1972
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 00:27:21
365 702 Anu Ruuven 1969
    N 00:39:11
416 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 00:41:45
692 711 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 01:25:30
270 712 Lene Saar 1996
Harju maakond
  #RADEMARUNNING N 00:30:55
625 713 Marianne Saar 1979       N 00:55:38
167 714 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL M 00:26:08
235 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:28:46
188 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:26:56
93 717 Egemen Sabah 1991     ALGA M 00:23:44
249 718 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:29:38
28 791 Heli Säde 1979     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:20:24
186 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:26:50
349 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 00:38:04
135 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:24:58
348 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:37:53
212 722 Silver Salben 1989     RIK3 M 00:27:46
295 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:32:57
350 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:38:22
486 727 Ulvi Salundo 1972     SPORDIPLIXID2020 N 00:44:53
192 728 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP M 00:27:06
610 731 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD N 00:53:35
302 733 Katriin Sarap 1988
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 00:33:35
675 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 01:09:08
453 736 Anneli Schults 1967     PMA TEINE N 00:43:23
215 737 Jaan Schults 1965       M 00:27:54
590 738 Hanna Seeder 1990     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:52:02
7 742 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 00:17:35
337 743 Evelin Selmet 1983
    N 00:36:56
557 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:49:37
477 745 Tiiu Sepling 1962
  ARKAADIA N 00:44:26
408 746 Annemari Sepp 1994     KIIREM KUI 5G N 00:41:21
671 749 Sergei Serbin 1962     HORNETS M 01:07:07
635 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:57:20
76 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:23:08
644 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 01:00:00
182 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 00:26:40
388 755 Häli Siimaste 1968     EASY N 00:40:35
613 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 00:53:54
195 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:27:13
358 763 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI N 00:38:59
583 764 Simmo Sirel 1990     NAKSITRALLID M 00:51:31
49 765 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD N 00:21:58
547 766 Anita Sokolova 1987       N 00:48:50
516 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:46:22
79 769 Anneli Soom 1976     KRISTIINELA N 00:23:23
462 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:43:55
151 772 Teele Soopalu 1994       N 00:25:35
287 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 00:32:23
576 774 Pille-Riin Soots 1975
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:51:13
111 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:24:06
523 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:47:12
637 776 Jana Stepanova 1991       N 00:57:21
683 777 Jekaterina Stepanova 1968     FIVE X N 01:13:58
507 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:46:02
324 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:35:57
414 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:41:36
469 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:44:09
327 786 Teelika Sutov 1979     KVALITET N 00:36:18
103 787 Kadi Sutter 1980     FAMIILIA N 00:23:54
248 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 00:29:24
533 789 Aire Suurkuusk 1966       N 00:47:43
197 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:27:13
3 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:16:56
352 806 Annika Talijärv 1984     TELLISKIVI TALLAD N 00:38:36
274 808 Diana Talpsepp 1994       N 00:31:24
8 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:36
639 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:58:11
250 811 Gerli Tamm 1992     TIIM BISCUITS N 00:29:41
222 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:28:16
594 814 Ülle Tamm 1978
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:52:32
372 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:39:40
329 817 Merili Tara 1981     TH KOONDATUD N 00:36:27
439 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:42:39
500 819 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:45:45
376 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:40:00
18 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:19:04
570 822 Häli Tarum 1987     HKO N 00:50:35
554 823 Tea Tasa 1969
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:49:33
562 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:50:11
123 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:24:39
122 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:24:36
58 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:22:15
422 831 Alar Teras 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:41:55
304 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:33:52
45 833 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- M 00:21:50
495 834 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS N 00:45:19
687 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 01:19:19
483 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 00:44:39
571 837 Marren Tiivits 1993     KIIREM KUI 5G N 00:50:43
276 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:31:29
14 840 Oliver Tiks 1979     RIK3 M 00:18:34
475 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:44:23
226 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:28:21
441 846 Liivi Tobbi 1991     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:42:40
440 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:42:40
403 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:41:07
171 849 Tarmo Toiger 1979       M 00:26:21
479 871 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:44:33
299 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:33:13
359 853 Ragna Toom 1953     PMA TEINE N 00:39:01
107 854 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:24:04
213 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:27:48
676 857 Juhan Toompuu 1986
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 01:09:09
508 858 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL N 00:46:06
308 859 Tatiana Totskaya 1985       N 00:34:16
149 865 Ruth Trääder 1979
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:25:31
660 862 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD N 01:04:47
210 864 Kaire Truu 1974       N 00:27:41
662 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:05:06
97 867 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 M 00:23:47
437 868 Virge Tumm 1971     2RTK N 00:42:38
306 869 Freddi Turmann 1992     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD M 00:34:06
402 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:41:06
271 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:31:05
207 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:27:33
632 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:56:27
370 877 Killi Ummelas 1963
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 00:39:34
559 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:49:40
91 878 Liina Urb 1986     LIBLEKAD N 00:23:41
702 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 02:52:17
519 881 Virge Urke 1971       N 00:46:48
13 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:18:33
458 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:43:46
198 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:27:14
262 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:30:28
544 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:48:28
466 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:43:59
227 888 Grete Uustal 1995
Tartu maakond
Nortal AS   N 00:28:24
451 890 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA N 00:43:10
296 893 Gaili Vahkal 1988     RADISSON BLU SKY HOTEL N 00:33:00
281 896 Erika Vahtmäe 1980     STORZ A-TEAM N 00:31:46
567 897 Reet Vaiga 1951       N 00:50:32
190 898 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    N 00:27:03
81 901 Rein Vaimel 1982       M 00:23:25
183 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:26:46
115 903 Taniel Vain 1987     HARKU PEO M 00:24:15
119 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:24:23
362 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:39:04
385 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:40:29
654 907 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 01:02:57
120 908 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE M 00:24:27
706 910 Kristy Valgma-Antsmäe 1975
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 23:47:00
611 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:53:49
266 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:30:46
648 912 Getter Valner 1996     ABB BOMBSQUAD N 01:00:39
31 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:20:31
90 915 Tauno Vare 1974