Tartu Parkmetsa kaugjooks
Kokku: 770
Naisi: 452
Mehi: 318
Nr | Nimi | Võistkond | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|---|
325 | Tauri Tammesson | Eesti Energia Spordiklubi |
Harju maakond
Tallinn, Moonalao 11-25, 13524
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
1 | Andrus Mutli |
Tartu maakond
Kõrveküla
|
Tartu KEVEK | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
2 | Priit Tannik |
Tartu maakond
Tartu linn
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
3 | Nicole Maria Klais |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
4 | Pille Laine |
Tartu maakond
Tartu
|
Nõo Põhikool | N | 7 km ajavõtuga jooks | ||
5 | Liis Lehtse |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
6 | Grete Kutsar |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
7 | Ahto Jaska |
Tartu maakond
Tartu
|
Truvor Grupp | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
8 | Hannes Metssalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
9 | Margareta Palgi |
Põlva maakond
Himma küla, Haavistu talu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
10 | Kermo Teral |
Tartu maakond
Tartu linn
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
11 | Jane Lepik |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
12 | Ele Luuk |
Ida-Viru maakond
Toila vald/Kohtla-Nõmme alev
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
13 | Urmas Neerot |
Põlva maakond
Mooste
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
14 | Tiit Oja |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
15 | Rein Vares |
Tartu maakond
Alatskivi
|
Päästeamet | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
16 | Egne Eerik |
Jõgeva maakond
Jõgeva linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
17 | Jaanus Mäe |
Pärnu maakond
Tori vald
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
18 | Heikki Avi |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
19 | Taavi Pedaja |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
21 | Raul Lepik |
Tartu maakond
Tartu linn
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
22 | Maarja Merioja |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
23 | Sirli Kleitz |
Järva maakond
Vao küla, Järva vald
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
24 | Ele Oja |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
25 | Ergo Bereznjov |
Tartu maakond
Kastre vald
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
26 | Rauno Vester |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
27 | Regina Labent |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
28 | Grete Veepere-Ots |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
29 | Ergo Vaik |
Pärnu maakond
Lagle 8, Paikuse vald, Pärnu, 86602
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
30 | Kaili Rätsep |
Tartu maakond
Tartu vald
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
31 | Annabel Taaber |
Tartu maakond
Vahi alevik, Tartu vald
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
32 | Kaija Kikkas |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
33 | Andra Mõttus |
Tartu maakond
Õssu küla
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
34 | Ene Talu |
Viljandi maakond
Karksi-Nuia
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
35 | Ivo Saarniit |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
36 | Evelin Leppik |
Tartu maakond
Luunja
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
37 | Anne Kroman |
Võru maakond
Võru linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
38 | Arlis Hunt |
Tartu maakond
Tartumaa,Kambja vald
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
39 | Alar Kattai |
Tartu maakond
Tartu
|
LuxExpress Estonian AS | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
40 | Meelis Juursoo |
Tartu maakond
Tartu linn
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
41 | Astrid Lepp |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
42 | Maia-Liisa Voolaid |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
43 | Heret Adamson |
Põlva maakond
Kanepi vald
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
44 | Andres Hallik |
Harju maakond
Tallinn
|
Ristiku Põhikool | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
45 | Tõnis Pärnala |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
46 | Andres Lõhmus |
Tartu maakond
Tartu
|
SMIT | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
47 | Tiina Terasmaa |
Tartu maakond
Luunja vald, Veibri küla
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
48 | Karlis Poljakov |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
49 | Mart Lindpere |
Tartu maakond
Tartu linn
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
50 | Kunnar Sults |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
51 | Liivika Paas |
Tartu maakond
Tila küla Pärna allee
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
52 | Kalle Koop |
Pärnu maakond
Kilingi-Nõmme
|
Päästeamet | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
53 | Triinu Bergmann |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
54 | Cärolyn Aromets |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
55 | Egle Villik |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
56 | Veronika Kivistik |
Tartu maakond
Elva
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
57 | Rauno Luksepp |
Võru maakond
Võru
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
58 | Björn Puna |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
59 | Helen Tammiksaar |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
60 | Katrin Suits |
Tartu maakond
Kambja vald, Soinaste küla
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
61 | Meelis Laansalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
62 | Karmen Lepp |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
63 | Kairit Põlgaste |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
64 | Triinu Palo |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
65 | Liis Köörna |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
66 | Andreas Trumm |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
67 | Kristo Lang |
Harju maakond
Loo
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
68 | Katrin Trumm |
Tartu maakond
Tartu
|
Maanteeamet | N | 7 km ajavõtuga jooks | ||
69 | Kaupo Pedosk |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
70 | Katrin Tamm |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
71 | Tiiu Müürsepp |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
72 | Lisandra Vaher |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
73 | Andrus Tigane |
Tartu maakond
Elva
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
74 | Kairis Ulp |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
75 | Tambet Laasik |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
76 | Aire Koik |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
77 | Tiit Vürv |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
78 | Pilvi Kuld |
Tartu maakond
Tartu
|
Naiskodukaitse | N | 7 km ajavõtuga jooks | ||
79 | Jarek Mäestu |
Tartu maakond
Tila küla
|
Tartu Rulluisuklubi | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
80 | Keret Einaste |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
81 | Marek Habakuk |
Tartu maakond
Tartu vald
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
82 | Ain Laansalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
83 | Moonika Teppo |
Tartu maakond
Tartu vald, Tila küla
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
84 | Veiko Trumm |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
85 | Kristjan Lusikas |
Tartu maakond
Tartu
|
eratreening.ee | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
86 | Krista Elmet |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
87 | Robi Annuk |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
88 | Mae Kirbits |
Tartu maakond
TARTU
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
89 | Eric Keskpaik |
Tartu maakond
Tartu linn
|
Bigbank AS | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
90 | Mihkel Mikkelsaar |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
91 | Kristel Kübar |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Vangla | N | 7 km ajavõtuga jooks | ||
92 | Lauri Loog |
Jõgeva maakond
Põltsamaa
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
93 | Mart Saareoja |
Pärnu maakond
Pärnu linn , Papsaare küla , Saare talu , 88317
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
94 | Martin Maide |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Ülikool | M | 7 km ajavõtuga jooks | ||
95 | Siiri Pilt |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
96 | Keijo Siimer |
Jõgeva maakond
Jõgeva
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
97 | Guido Bergmann |
Tartu maakond
Nõo vald
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
98 | Kristiina Värv |
Viljandi maakond
Ängi küla
|
N | 7 km ajavõtuga jooks | |||
99 | Kaarel-Paulus Kaeramaa |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 7 km ajavõtuga jooks | |||
100 | Merilin Aruots |
Põlva maakond
Põlva
|
N | 7 km ajavõtuga jooks |
1 2 3 4 5 6 7 8 |