Avaleht Võistlused Tartu Parkmetsa kaugjooks

Tartu Parkmetsa kaugjooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 274 Naisi: 146 Mehi: 128
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus Vkl VKL koht
155 67 43 Heret Adamson 1993 Naine
Põlva maakond
    00:42:58 N 67
132 52 392 Triin Altmäe 1982 Naine
Harju maakond
    00:41:30 N 52
12 10 386 Harri Altroff 1972 Mees
Tartu maakond
    00:28:50 M 10
179 99 306 Ants Animägi 1963 Mees
Tartu maakond
    00:44:47 M 99
112 74 87 Robi Annuk 1990 Mees
Tartu maakond
    00:39:52 M 74
124 47 148 Lilian Ariva 1978 Naine
Tartu maakond
    00:40:58 N 47
103 34 54 Cärolyn Aromets 1997 Naine
Tartu maakond
    00:38:52 N 34
9 7 140 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
    00:28:32 M 7
252 132 100 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
    00:57:56 N 132
141 83 25 Ergo Bereznjov 1980 Mees
Tartu maakond
    00:42:13 M 83
234 119 334 Merilin Bereznjov 1987 Naine
Tartu maakond
    00:52:08 N 119
87 26 53 Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
    00:37:32 N 26
24 21 356 Vladimir Berzin 1977 Mees
Ida-Viru maakond
    00:30:28 M 21
191 105 282 Ken Böckler 1992 Mees
Tartu maakond
    00:46:04 M 105
90 63 258 Mathis Bogens 1989 Mees
Tartu maakond
Neway   00:37:43 M 63
78 55 349 Rainer Bõkov 1998 Mees
Lääne-Viru maakond
    00:37:06 M 55
188 86 354 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
    00:45:43 N 86
147 61 196 Irena Budanova 2001 Naine
Pärnu maakond
    00:42:32 N 61
36 31 366 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Orkla Eesti AS   00:32:30 M 31
149 87 351 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
    00:42:43 M 87
211 99 86 Krista Elmet 1971 Naine
Harju maakond
    00:47:35 N 99
39 6 236 Liis Elmet 1992 Naine
Harju maakond
    00:33:06 N 6
5 4 141 Lauri Enn 1980 Mees
Tartu maakond
    00:26:51 M 4
143 84 344 Rait Ermann 1980 Mees
Harju maakond
OÜ Rademar   00:42:21 M 84
116 42 360 Ingrit Ernits 1965 Naine
Tartu maakond
    00:40:17 N 42
151 64 201 Urme Ernits 1978 Naine
Tartu maakond
    00:42:52 N 64
10 8 291 Artjom Fjodorov 1985 Mees
Ida-Viru maakond
    00:28:34 M 8
169 92 382 Juris Gaidelis 1954 Mees
Cesu novads
    00:43:54 M 92
244 127 269 Triin Gorbunov 1979 Naine
Tartu maakond
    00:53:44 N 127
182 81 350 Evelin Haava 1987 Naine
Espoo
    00:45:13 N 81
123 77 115 Raivo Haaviste 1994 Mees
Tartu maakond
    00:40:55 M 77
80 56 169 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
    00:37:10 M 56
193 107 44 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool   00:46:09 M 107
61 46 255 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
    00:35:33 M 46
97 67 357 Reiko Hell 1983 Mees
Tartu maakond
    00:38:14 M 67
199 90 156 Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
    00:46:53 N 90
171 78 342 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
    00:43:59 N 78
205 111 338 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
    00:47:16 M 111
4 1 170 Pille Hinn 1991 Naine
Harju maakond
    00:26:32 N 1
113 39 213 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
    00:39:54 N 39
33 5 309 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
    00:31:27 N 5
168 91 7 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
Truvor Grupp   00:43:39 M 91
51 39 248 Deniss Jeršov 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Kunstikool   00:34:37 M 39
31 27 337 Aivar Jesse 1959 Mees
Valga maakond
OÜ Combiwood   00:31:02 M 27
88 27 332 Anneli Jõeloo 1975 Naine
Tartu maakond
    00:37:35 N 27
210 112 231 Rauno Jõgi 1993 Mees
Tartu maakond
    00:47:34 M 112
159 89 40 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
    00:43:07 M 89
253 133 330 Helina Juvanen 1988 Naine
Jõgeva maakond
    00:58:48 N 133
201 92 385 Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:47:00 N 92
204 94 109 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
    00:47:11 N 94
22 19 207 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
Mariine Auto AS   00:30:18 M 19
86 61 99 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Tartu maakond
    00:37:29 M 61
128 50 226 Helen Kalberg 1980 Naine
Tartu maakond
    00:41:12 N 50
125 48 321 Sirje Kaljumäe 1963 Naine
Tartu maakond
    00:41:02 N 48
45 10 238 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:33:37 N 10
258 136 361 Pille Kaljuste 1969 Naine
Tartu maakond
    01:03:06 N 136
221 108 355 Maili Kallaste 1983 Naine
Tartu maakond
SA Tartu Ärinõuandla   00:49:40 N 108
265 141 383 Birgit Kangur 1990 Naine
Tartu maakond
    01:11:24 N 141
52 40 234 Aigar Kärgenberg 1978 Mees
Tartu maakond
    00:34:41 M 40
56 15 277 Kate Kasvo 1996 Naine
Viljandi maakond
    00:34:57 N 15
130 80 39 Alar Kattai 1960 Mees
Tartu maakond
LuxExpress Estonian AS   00:41:24 M 80
11 9 173 Raiko Kavak 1983 Mees
Tartu maakond
    00:28:43 M 9
222 114 222 Marko Keerberg 1976 Mees
Tartu maakond
    00:49:49 M 114
67 50 359 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
    00:35:59 M 50
118 44 326 Evelyn Kerge 1979 Naine
Sveits
    00:40:26 N 44
231 116 396 Krista Kesvatera 1982 Naine
Tartu maakond
    00:51:32 N 116
157 69 367 Ebbe Kiis 1979 Naine
Rapla maakond
    00:43:02 N 69
218 105 289 Eveli Kiis 1974 Naine
Tartu maakond
    00:49:02 N 105
48 11 32 Kaija Kikkas 1986 Naine
Tartu maakond
    00:34:22 N 11
140 58 144 Viktoria Kirpu 1996 Naine
Tartu maakond
Tervise Arengu Instituut   00:42:05 N 58
223 109 153 Liina Kirs 1973 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:50:08 N 109
137 56 293 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
    00:41:54 N 56
89 62 243 Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
    00:37:35 M 62
174 96 199 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik   00:44:31 M 96
158 70 56 Veronika Kivistik 1978 Naine
Tartu maakond
    00:43:06 N 70
240 123 107 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
    00:52:59 N 123
108 36 3 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
    00:39:41 N 36
79 24 183 Kaire Klaus 1977 Naine
Võru maakond
    00:37:07 N 24
209 98 23 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
    00:47:30 N 98
81 57 139 Riho Klement 1989 Mees
Tartu maakond
    00:37:16 M 57
99 31 324 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
    00:38:24 N 31
270 127 305 Rasmus Kodres 1991 Mees
Viljandi maakond
    01:16:00 M 127
95 30 191 Piret Kolk 1967 Naine
Tartu maakond
    00:38:05 N 30
94 29 172 Kristiina Kollom 1991 Naine
Tartu maakond
    00:38:05 N 29
148 62 278 Liisbeth Kose 1991 Naine
Pärnu maakond
    00:42:41 N 62
259 123 331 Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
    01:03:42 M 123
162 72 37 Anne Kroman 1965 Naine
Võru maakond
    00:43:27 N 72
2 2 394 Aleksandr Kuleshov 1979 Mees
Harju maakond
    00:24:04 M 2
110 73 114 Martin Kull 1985 Mees
Jõgeva maakond
    00:39:48 M 73
213 100 239 Kadri Kunst-Teniste 1985 Naine
Tartu maakond
Neway   00:47:57 N 100
164 74 178 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
    00:43:32 N 74
93 65 300 Taivo Kurvits 1975 Mees
Tartu maakond
SA Archimedes   00:38:05 M 65
248 129 159 Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
    00:55:12 N 129
142 59 6 Grete Kutsar 1990 Naine
Tartu maakond
    00:42:17 N 59
101 33 232 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
    00:38:27 N 33
229 114 288 Eve Laane 1978 Naine
Tartu maakond
    00:51:14 N 114
243 126 379 Ly Laane 1973 Naine
Harju maakond
    00:53:27 N 126
160 90 308 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
    00:43:17 M 90
212 113 151 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
    00:47:47 M 113
69 51 61 Meelis Laansalu 1965 Mees
Tartu maakond
    00:36:28 M 51
106 71 228 Riho Laar 1988 Mees
Valga maakond
    00:39:27 M 71
60 45 131 Tarvi Laar 1982 Mees
Tartu maakond
    00:35:29 M 45
195 109 75 Tambet Laasik 1984 Mees
Tartu maakond
    00:46:18 M 109
152 65 27 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
    00:42:54 N 65
263 139 130 Leila Lahtvee 1984 Naine
Tartu maakond
    01:09:22 N 139
242 125 4 Pille Laine 1980 Naine
Tartu maakond
Nõo Põhikool   00:53:17 N 125
226 115 67 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
    00:50:41 M 115
185 84 341 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
    00:45:20 N 84
264 140 327 Raili Lass 1976 Naine
Tartu maakond
    01:11:10 N 140
70 19 163 Eleryn Laul 1994 Naine
Tartu maakond
    00:36:41 N 19
1 1 312 Rauno Laumets 1990 Mees
Tartu maakond
    00:23:34 M 1
85 60 161 Artur Leete 1993 Mees
Tartu maakond
Neway OÜ   00:37:28 M 60
161 71 5 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
    00:43:20 N 71
227 112 273 Elsa Leiten 1975 Naine
Tartu maakond
    00:50:44 N 112
136 55 298 Jane Lemendik 1984 Naine
Tartu maakond
    00:41:53 N 55
38 33 21 Raul Lepik 1980 Mees
Tartu maakond
    00:33:01 M 33
271 144 381 Eetel Leppsaar-Naigla 1989 Naine
Harju maakond
    01:18:41 N 144
72 20 295 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
    00:36:50 N 20
262 138 375 Liisi Liir 1991 Naine
Harju maakond
Fifaa/Skechers   01:07:24 N 138
247 128 362 Maile Lilletai 1984 Naine
Pärnu maakond
    00:54:59 N 128
27 23 49 Mart Lindpere 1972 Mees
Tartu maakond
    00:30:44 M 23
235 120 347 Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
    00:52:10 N 120
246 119 214 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
    00:54:40 M 119
13 11 46 Andres Lõhmus 1978 Mees
Tartu maakond
SMIT   00:29:00 M 11
146 60 384 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
    00:42:27 N 60
68 18 198 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
    00:36:11 N 18
216 103 217 Sirje Lott 1970 Naine
Viljandi maakond
    00:48:27 N 103
65 17 333 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
    00:35:50 N 17
245 118 57 Rauno Luksepp 1989 Mees
Võru maakond
    00:54:21 M 118
84 59 85 Kristjan Lusikas 1985 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee   00:37:27 M 59
114 40 12 Ele Luuk 1985 Naine
Ida-Viru maakond
    00:39:55 N 40
256 122 296 Peeter Maamets 1976 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia   01:01:19 M 122
3 3 17 Jaanus Mäe 1987 Mees
Pärnu maakond
    00:25:46 M 3
49 12 192 Marlen Mäesalu 1987 Naine
Tartu maakond
    00:34:26 N 12
37 32 94 Martin Maide 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool   00:32:31 M 32
215 102 352 Maarja Maisla 1992 Naine
Tartu maakond
    00:48:26 N 102
272 145 167 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
Viljandi maantee 74   01:29:41 N 145
119 75 322 Kert Männik 1996 Mees
Viljandi maakond
LHV Pank AS   00:40:30 M 75
167 77 176 Jaanika Mardla 1994 Naine
Viljandi maakond
    00:43:35 N 77
92 28 235 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
    00:38:00 N 28
220 107 376 Liisa Martma 1993 Naine
Harju maakond
Fifaa/Skechers   00:49:40 N 107
30 26 188 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
    00:30:57 M 26
172 94 390 Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
    00:44:26 M 94
236 121 233 Jana Meier 1983 Naine
Tartu maakond
    00:52:29 N 121
32 28 121 Tarmo Meier 1981 Mees
Tartu maakond
    00:31:22 M 28
239 117 329 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
    00:52:53 M 117
230 115 283 Ingrid Mesila 1959 Naine
Tartu maakond
    00:51:29 N 115
126 78 216 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
    00:41:03 M 78
180 100 90 Mihkel Mikkelsaar 1983 Mees
Tartu maakond
    00:45:09 M 100
35 30 112 Esko Miljukov 1979 Mees
Tartu maakond
    00:31:42 M 30
7 5 203 Tauno Mölder 1986 Mees
Võru maakond
    00:27:49 M 5
173 95 120 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
    00:44:30 M 95
53 13 272 Rita Muttel 1982 Naine
Harju maakond
    00:34:42 N 13
75 54 395 Janar Müür 1978 Mees
Järva maakond
    00:36:58 M 54
109 37 71 Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
    00:39:44 N 37
57 42 174 Toomas Naaber 1991 Mees
Tartu maakond
Neway   00:35:04 M 42
257 135 363 Gerttu Naruski 1985 Naine
Tartu maakond
    01:01:57 N 135
54 41 13 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
    00:34:51 M 41
261 137 285 Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
    01:06:41 N 137
260 124 393 Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
Marathon100 OÜ   01:05:40 M 124
15 13 297 Tiit Oinus 1987 Mees
Tartu maakond
    00:29:28 M 13
120 45 24 Ele Oja 1991 Naine
Tartu maakond
    00:40:35 N 45
63 16 51 Liivika Paas 2005 Naine
Tartu maakond
    00:35:47 N 16
100 32 102 Anari Pabort 1984 Naine
Tartu maakond
Herb spa   00:38:25 N 32
166 76 371 Eleri Pähn 1988 Naine
Tartu maakond
    00:43:34 N 76
254 134 9 Margareta Palgi 1964 Naine
Põlva maakond
    00:58:48 N 134
145 86 353 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
    00:42:25 M 86
192 106 105 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
    00:46:04 M 106
139 82 311 Riho Pärn 1982 Mees
Tartu maakond
    00:42:02 M 82
96 66 45 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
    00:38:07 M 66
200 91 134 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
    00:46:58 N 91
266 125 19 Taavi Pedaja 1982 Mees
Tartu maakond
    01:13:26 M 125
102 69 184 Karel Pedaste 2006 Mees
Tartu maakond
    00:38:36 M 69
8 6 187 Margus Pedaste 1976 Mees
Tartu maakond
    00:28:19 M 6
62 47 69 Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
    00:35:35 M 47
76 22 364 Katariina Peksar 1995 Naine
Pärnu maakond
    00:37:01 N 22
131 51 189 Evelin Pellenen 1977 Naine
Tartu maakond
    00:41:29 N 51
17 15 276 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
    00:29:35 M 15
42 8 270 Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
    00:33:17 N 8
21 3 95 Siiri Pilt 1970 Naine
Tartu maakond
    00:29:54 N 3
196 87 388 Vilve Pilv 1966 Naine
Harju maakond
    00:46:20 N 87
214 101 185 Anne Pirn 1973 Naine
Tartu maakond
Mandatum Life   00:48:07 N 101
98 68 268 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ   00:38:21 M 68
117 43 370 Evgenia Poldsepp 1988 Naine
Tartu maakond
    00:40:21 N 43
177 80 63 Kairit Põlgaste 1985 Naine
Tartu maakond
    00:44:43 N 80
178 98 271 Rivo Põlgaste 1984 Mees
Tartu maakond
    00:44:43 M 98
58 43 48 Karlis Poljakov 1992 Mees
Tartu maakond
    00:35:20 M 43
197 88 339 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
    00:46:39 N 88
219 106 137 Jannely Punnisson 1992 Naine
Tartu maakond
    00:49:33 N 106
190 104 194 Mairo Puusepp 1970 Mees
Tartu maakond
    00:45:53 M 104
217 104 259 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
    00:48:41 N 104
105 70 315 Raul Ratas-Pähnapuu 1996 Mees
Tartu maakond
    00:39:03 M 70
156 68 30 Kaili Rätsep 1978 Naine
Tartu maakond
    00:42:59 N 68
138 57 158 Janika Raudsepp 1981 Naine
Tartu maakond
    00:42:00 N 57
14 12 241 Raivo Raudsepp 1964 Mees
Järva maakond
    00:29:27 M 12
133 81 155 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
    00:41:39 M 81
55 14 179 Ruth Rebane 1984 Naine
Tartu maakond
    00:34:54 N 14
249 130 135 Aliine Rehtla 2007 Naine
Tartu maakond
Elektest OÜ   00:55:16 N 130
26 22 103 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
    00:30:41 M 22
176 97 346 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
    00:44:40 M 97
29 25 247 Martin Rennit 1986 Mees
Viljandi maakond
    00:30:51 M 25
202 110 122 Peter Repkin 1971 Mees
Tartu maakond
    00:47:04 M 110
267 142 348 Marina Ristal 1987 Naine
Pärnu maakond
    01:14:32 N 142
186 85 182 Candela Roos 1988 Naine
Tartu maakond
    00:45:29 N 85
41 7 303 Liisi Roosik 1995 Naine
Tartu maakond
    00:33:12 N 7
154 88 119 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
    00:42:57 M 88
43 9 310 Kristiina Rull 1972 Naine
Tartu maakond
    00:33:24 N 9
50 38 242 Virgo Rüütel 1990 Mees
Tartu maakond
    00:34:31 M 38
165 75 319 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
    00:43:33 N 75
18 16 387 Maidu Saar 1978 Mees
Tartu maakond
    00:29:39 M 16
44 35 124 Kaimar Saareleht 2002 Mees
Tartu maakond
    00:33:27 M 35
107 72 281 Reimu Saaremaa 1992 Mees
Tartu maakond
    00:39:39 M 72
59 44 93 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
    00:35:28 M 44
181 101 35 Ivo Saarniit 1981 Mees
Tartu maakond
    00:45:11 M 101
237 122 336 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
    00:52:32 N 122
203 93 150 Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
    00:47:05 N 93
153 66 368 Triin Sasi 1983 Naine
Tartu maakond
    00:42:54 N 66
19 17 200 Jevgeni Savostkin 1990 Mees
Tartu maakond
    00:29:42 M 17
183 82 245 Viivika Semm 1994 Naine
Tartu maakond
    00:45:15 N 82
189 103 96 Keijo Siimer 1991 Mees
Jõgeva maakond
    00:45:46 M 103
64 48 218 Roman Šikov 1990 Mees
Tartu maakond
    00:35:50 M 48
115 41 365 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS   00:40:07 N 41
6 2 373 Laura Suur 1990 Naine
Tartu maakond
    00:26:55 N 2
111 38 31 Annabel Taaber 2006 Naine
Tartu maakond
    00:39:49 N 38
207 96 345 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
    00:47:25 N 96
121 46 34 Ene Talu 1986 Naine
Viljandi maakond
    00:40:37 N 46
23 20 340 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
    00:30:22 M 20
129 79 215 Robin Tamm 2008 Mees
Tartu maakond
    00:41:23 M 79
198 89 136 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
    00:46:42 N 89
250 120 325 Tauri Tammesson 1990 Mees
Harju maakond
  Eesti Energia Spordiklubi 00:57:14 M 120
225 111 59 Helen Tammiksaar 1983 Naine
Tartu maakond
    00:50:33 N 111
251 131 157 Jaana Tents 1982 Naine
Tartu maakond
    00:57:49 N 131
175 79 83 Moonika Teppo 1979 Naine
Tartu maakond
    00:44:39 N 79
135 54 47 Tiina Terasmaa 1977 Naine
Tartu maakond
    00:41:46 N 54
255 121 73 Andrus Tigane 1973 Mees
Tartu maakond
    00:59:41 M 121
241 124 343 Marju Tiisler 1971 Naine
Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ   00:53:12 N 124
16 14 229 Jiri Tintera 1981 Mees
Tartu maakond
    00:29:33 M 14
184 83 202 Egle Tolk 1985 Naine
Tartu maakond
    00:45:20 N 83
238 116 164 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ   00:52:34 M 116
77 23 190 Ene Trikkant 1962 Naine
Tartu maakond
    00:37:05 N 23
228 113 68 Katrin Trumm 1974 Naine
Tartu maakond
Maanteeamet   00:50:47 N 113
25 4 284 Marge Türn 1976 Naine
Tartu maakond
    00:30:30 N 4
224 110 223 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
Sanofi   00:50:32 N 110
28 24 302 Denis Uksov 1984 Mees
Tartu maakond
Tarbatu   00:30:47 M 24
71 52 154 Morten Ulp 2004 Mees
Tartu maakond
    00:36:41 M 52
83 58 263 Toomas Erik Uus 1999 Mees
Harju maakond
    00:37:26 M 58
233 118 369 Teele Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
    00:51:35 N 118
232 117 123 Tuuli Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
    00:51:35 N 117
170 93 299 Arvo Vahtra 1970 Mees
Tartu maakond
    00:43:59 M 93
150 63 254 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi   00:42:47 N 63
66 49 29 Ergo Vaik 1975 Mees
Pärnu maakond
    00:35:55 M 49
194 108 165 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
    00:46:09 M 108
187 102 181 Kristjan Valge 1977 Mees
Tartu maakond
    00:45:30 M 102
144 85 186 Pärtel Valge 2007 Mees
Tartu maakond
    00:42:24 M 85
47 37 168 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
Metos   00:34:21 M 37
134 53 292 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
    00:41:44 N 53
91 64 15 Rein Vares 1970 Mees
Tartu maakond
Päästeamet   00:37:52 M 64
206 95 313 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
Häirekeskus   00:47:17 N 95
122 76 301 Gaspar Värv 1980 Mees
Viljandi maakond
    00:40:41 M 76
273 146 180 Katrin Värv 1992 Naine
Tartu maakond
    01:54:05 N 146
127 49 98 Kristiina Värv 1992 Naine
Viljandi maakond
    00:41:09 N 49
163 73 28 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
    00:43:30 N 73
268 143 372 Inna Veizenen 1992 Naine
Tartu maakond
    01:15:51 N 143
34 29 377 Kardo Velberg 1987 Mees
Harju maakond
Fifaa/Skechers   00:31:36 M 29
74 53 26 Rauno Vester 1988 Mees
Tartu maakond
    00:36:55 M 53
104 35 358 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
    00:39:00 N 35
20 18 160 Andrus Vihalem 1983 Mees
Tartu maakond
    00:29:46 M 18
82 25 128 Virve Vihman 1973 Naine
Tartu maakond
    00:37:18 N 25
40 34 116 Aare Villem 1962 Mees
Viljandi maakond
    00:33:10 M 34
73 21 55 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
    00:36:52 N 21
208 97 42 Maia-Liisa Voolaid 1991 Naine
Tartu maakond
    00:47:26 N 97
269 126 380 Andri Võsokovski 1999 Mees
Tartu maakond
    01:15:51 M 126
274 128 77 Tiit Vürv 1990 Mees
Tartu maakond
    01:54:05 M 128
46 36 205 Igor Zahharov 1990 Mees
Viljandi maakond
    00:33:42 M 36
Sulge

Tulemuse detailne info

...