Avaleht Võistlused Tartu Parkmetsa kaugjooks

Tartu Parkmetsa kaugjooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 274 Naisi: 146 Mehi: 128
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
155 67 43 Heret Adamson 1993 Naine
Põlva maakond
    N 67 00:42:58
132 52 392 Triin Altmäe 1982 Naine
Harju maakond
    N 52 00:41:30
12 10 386 Harri Altroff 1972 Mees
Tartu maakond
    M 10 00:28:50
179 99 306 Ants Animägi 1963 Mees
Tartu maakond
    M 99 00:44:47
112 74 87 Robi Annuk 1990 Mees
Tartu maakond
    M 74 00:39:52
124 47 148 Lilian Ariva 1978 Naine
Tartu maakond
    N 47 00:40:58
103 34 54 Cärolyn Aromets 1997 Naine
Tartu maakond
    N 34 00:38:52
9 7 140 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
    M 7 00:28:32
252 132 100 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
    N 132 00:57:56
141 83 25 Ergo Bereznjov 1980 Mees
Tartu maakond
    M 83 00:42:13
234 119 334 Merilin Bereznjov 1987 Naine
Tartu maakond
    N 119 00:52:08
87 26 53 Triinu Bergmann 1996 Naine
Tartu maakond
    N 26 00:37:32
24 21 356 Vladimir Berzin 1977 Mees
Ida-Viru maakond
    M 21 00:30:28
191 105 282 Ken Böckler 1992 Mees
Tartu maakond
    M 105 00:46:04
90 63 258 Mathis Bogens 1989 Mees
Tartu maakond
Neway   M 63 00:37:43
78 55 349 Rainer Bõkov 1998 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 55 00:37:06
188 86 354 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
    N 86 00:45:43
147 61 196 Irena Budanova 2001 Naine
Pärnu maakond
    N 61 00:42:32
36 31 366 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Orkla Eesti AS   M 31 00:32:30
149 87 351 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
    M 87 00:42:43
211 99 86 Krista Elmet 1971 Naine
Harju maakond
    N 99 00:47:35
39 6 236 Liis Elmet 1992 Naine
Harju maakond
    N 6 00:33:06
5 4 141 Lauri Enn 1980 Mees
Tartu maakond
    M 4 00:26:51
143 84 344 Rait Ermann 1980 Mees
Harju maakond
OÜ Rademar   M 84 00:42:21
116 42 360 Ingrit Ernits 1965 Naine
Tartu maakond
    N 42 00:40:17
151 64 201 Urme Ernits 1978 Naine
Tartu maakond
    N 64 00:42:52
10 8 291 Artjom Fjodorov 1985 Mees
Ida-Viru maakond
    M 8 00:28:34
169 92 382 Juris Gaidelis 1954 Mees
Cesu novads
    M 92 00:43:54
244 127 269 Triin Gorbunov 1979 Naine
Tartu maakond
    N 127 00:53:44
182 81 350 Evelin Haava 1987 Naine
Espoo
    N 81 00:45:13
123 77 115 Raivo Haaviste 1994 Mees
Tartu maakond
    M 77 00:40:55
80 56 169 Tauri Hainsoo 1987 Mees
Põlva maakond
    M 56 00:37:10
193 107 44 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool   M 107 00:46:09
61 46 255 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
    M 46 00:35:33
97 67 357 Reiko Hell 1983 Mees
Tartu maakond
    M 67 00:38:14
199 90 156 Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
    N 90 00:46:53
171 78 342 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
    N 78 00:43:59
205 111 338 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
    M 111 00:47:16
4 1 170 Pille Hinn 1991 Naine
Harju maakond
    N 1 00:26:32
113 39 213 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
    N 39 00:39:54
33 5 309 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
    N 5 00:31:27
168 91 7 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
Truvor Grupp   M 91 00:43:39
51 39 248 Deniss Jeršov 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Kunstikool   M 39 00:34:37
31 27 337 Aivar Jesse 1959 Mees
Valga maakond
OÜ Combiwood   M 27 00:31:02
88 27 332 Anneli Jõeloo 1975 Naine
Tartu maakond
    N 27 00:37:35
210 112 231 Rauno Jõgi 1993 Mees
Tartu maakond
    M 112 00:47:34
159 89 40 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
    M 89 00:43:07
253 133 330 Helina Juvanen 1988 Naine
Jõgeva maakond
    N 133 00:58:48
201 92 385 Aivi Käba 1959 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 92 00:47:00
204 94 109 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
    N 94 00:47:11
22 19 207 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
Mariine Auto AS   M 19 00:30:18
86 61 99 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Tartu maakond
    M 61 00:37:29
128 50 226 Helen Kalberg 1980 Naine
Tartu maakond
    N 50 00:41:12
125 48 321 Sirje Kaljumäe 1963 Naine
Tartu maakond
    N 48 00:41:02
45 10 238 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 10 00:33:37
258 136 361 Pille Kaljuste 1969 Naine
Tartu maakond
    N 136 01:03:06
221 108 355 Maili Kallaste 1983 Naine
Tartu maakond
SA Tartu Ärinõuandla   N 108 00:49:40
265 141 383 Birgit Kangur 1990 Naine
Tartu maakond
    N 141 01:11:24
52 40 234 Aigar Kärgenberg 1978 Mees
Tartu maakond
    M 40 00:34:41
56 15 277 Kate Kasvo 1996 Naine
Viljandi maakond
    N 15 00:34:57
130 80 39 Alar Kattai 1960 Mees
Tartu maakond
LuxExpress Estonian AS   M 80 00:41:24
11 9 173 Raiko Kavak 1983 Mees
Tartu maakond
    M 9 00:28:43
222 114 222 Marko Keerberg 1976 Mees
Tartu maakond
    M 114 00:49:49
67 50 359 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
    M 50 00:35:59
118 44 326 Evelyn Kerge 1979 Naine
Sveits
    N 44 00:40:26
231 116 396 Krista Kesvatera 1982 Naine
Tartu maakond
    N 116 00:51:32
157 69 367 Ebbe Kiis 1979 Naine
Rapla maakond
    N 69 00:43:02
218 105 289 Eveli Kiis 1974 Naine
Tartu maakond
    N 105 00:49:02
48 11 32 Kaija Kikkas 1986 Naine
Tartu maakond
    N 11 00:34:22
140 58 144 Viktoria Kirpu 1996 Naine
Tartu maakond
Tervise Arengu Instituut   N 58 00:42:05
223 109 153 Liina Kirs 1973 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 109 00:50:08
137 56 293 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
    N 56 00:41:54
89 62 243 Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
    M 62 00:37:35
174 96 199 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik   M 96 00:44:31
158 70 56 Veronika Kivistik 1978 Naine
Tartu maakond
    N 70 00:43:06
240 123 107 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
    N 123 00:52:59
108 36 3 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
    N 36 00:39:41
79 24 183 Kaire Klaus 1977 Naine
Võru maakond
    N 24 00:37:07
209 98 23 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
    N 98 00:47:30
81 57 139 Riho Klement 1989 Mees
Tartu maakond
    M 57 00:37:16
99 31 324 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
    N 31 00:38:24
270 127 305 Rasmus Kodres 1991 Mees
Viljandi maakond
    M 127 01:16:00
95 30 191 Piret Kolk 1967 Naine
Tartu maakond
    N 30 00:38:05
94 29 172 Kristiina Kollom 1991 Naine
Tartu maakond
    N 29 00:38:05
148 62 278 Liisbeth Kose 1991 Naine
Pärnu maakond
    N 62 00:42:41
259 123 331 Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
    M 123 01:03:42
162 72 37 Anne Kroman 1965 Naine
Võru maakond
    N 72 00:43:27
2 2 394 Aleksandr Kuleshov 1979 Mees
Harju maakond
    M 2 00:24:04
110 73 114 Martin Kull 1985 Mees
Jõgeva maakond
    M 73 00:39:48
213 100 239 Kadri Kunst-Teniste 1985 Naine
Tartu maakond
Neway   N 100 00:47:57
164 74 178 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
    N 74 00:43:32
93 65 300 Taivo Kurvits 1975 Mees
Tartu maakond
SA Archimedes   M 65 00:38:05
248 129 159 Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
    N 129 00:55:12
142 59 6 Grete Kutsar 1990 Naine
Tartu maakond
    N 59 00:42:17
101 33 232 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
    N 33 00:38:27
229 114 288 Eve Laane 1978 Naine
Tartu maakond
    N 114 00:51:14
243 126 379 Ly Laane 1973 Naine
Harju maakond
    N 126 00:53:27
160 90 308 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
    M 90 00:43:17
212 113 151 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
    M 113 00:47:47
69 51 61 Meelis Laansalu 1965 Mees
Tartu maakond
    M 51 00:36:28
106 71 228 Riho Laar 1988 Mees
Valga maakond
    M 71 00:39:27
60 45 131 Tarvi Laar 1982 Mees
Tartu maakond
    M 45 00:35:29
195 109 75 Tambet Laasik 1984 Mees
Tartu maakond
    M 109 00:46:18
152 65 27 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
    N 65 00:42:54
263 139 130 Leila Lahtvee 1984 Naine
Tartu maakond
    N 139 01:09:22
242 125 4 Pille Laine 1980 Naine
Tartu maakond
Nõo Põhikool   N 125 00:53:17
226 115 67 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
    M 115 00:50:41
185 84 341 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
    N 84 00:45:20
264 140 327 Raili Lass 1976 Naine
Tartu maakond
    N 140 01:11:10
70 19 163 Eleryn Laul 1994 Naine
Tartu maakond
    N 19 00:36:41
1 1 312 Rauno Laumets 1990 Mees
Tartu maakond
    M 1 00:23:34
85 60 161 Artur Leete 1993 Mees
Tartu maakond
Neway OÜ   M 60 00:37:28
161 71 5 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
    N 71 00:43:20
227 112 273 Elsa Leiten 1975 Naine
Tartu maakond
    N 112 00:50:44
136 55 298 Jane Lemendik 1984 Naine
Tartu maakond
    N 55 00:41:53
38 33 21 Raul Lepik 1980 Mees
Tartu maakond
    M 33 00:33:01
271 144 381 Eetel Leppsaar-Naigla 1989 Naine
Harju maakond
    N 144 01:18:41
72 20 295 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
    N 20 00:36:50
262 138 375 Liisi Liir 1991 Naine
Harju maakond
Fifaa/Skechers   N 138 01:07:24
247 128 362 Maile Lilletai 1984 Naine
Pärnu maakond
    N 128 00:54:59
27 23 49 Mart Lindpere 1972 Mees
Tartu maakond
    M 23 00:30:44
235 120 347 Triin Lipsik 1985 Naine
Pärnu maakond
    N 120 00:52:10
246 119 214 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
    M 119 00:54:40
13 11 46 Andres Lõhmus 1978 Mees
Tartu maakond
SMIT   M 11 00:29:00
146 60 384 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
    N 60 00:42:27
68 18 198 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
    N 18 00:36:11
216 103 217 Sirje Lott 1970 Naine
Viljandi maakond
    N 103 00:48:27
65 17 333 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
    N 17 00:35:50
245 118 57 Rauno Luksepp 1989 Mees
Võru maakond
    M 118 00:54:21
84 59 85 Kristjan Lusikas 1985 Mees
Tartu maakond
eratreening.ee   M 59 00:37:27
114 40 12 Ele Luuk 1985 Naine
Ida-Viru maakond
    N 40 00:39:55
256 122 296 Peeter Maamets 1976 Mees
Tartu maakond
Playtech Estonia   M 122 01:01:19
3 3 17 Jaanus Mäe 1987 Mees
Pärnu maakond
    M 3 00:25:46
49 12 192 Marlen Mäesalu 1987 Naine
Tartu maakond
    N 12 00:34:26
37 32 94 Martin Maide 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool   M 32 00:32:31
215 102 352 Maarja Maisla 1992 Naine
Tartu maakond
    N 102 00:48:26
272 145 167 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
Viljandi maantee 74   N 145 01:29:41
119 75 322 Kert Männik 1996 Mees
Viljandi maakond
LHV Pank AS   M 75 00:40:30
167 77 176 Jaanika Mardla 1994 Naine
Viljandi maakond
    N 77 00:43:35
92 28 235 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
    N 28 00:38:00
220 107 376 Liisa Martma 1993 Naine
Harju maakond
Fifaa/Skechers   N 107 00:49:40
30 26 188 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
    M 26 00:30:57
172 94 390 Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
    M 94 00:44:26
236 121 233 Jana Meier 1983 Naine
Tartu maakond
    N 121 00:52:29
32 28 121 Tarmo Meier 1981 Mees
Tartu maakond
    M 28 00:31:22
239 117 329 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
    M 117 00:52:53
230 115 283 Ingrid Mesila 1959 Naine
Tartu maakond
    N 115 00:51:29
126 78 216 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
    M 78 00:41:03
180 100 90 Mihkel Mikkelsaar 1983 Mees
Tartu maakond
    M 100 00:45:09
35 30 112 Esko Miljukov 1979 Mees
Tartu maakond
    M 30 00:31:42
7 5 203 Tauno Mölder 1986 Mees
Võru maakond
    M 5 00:27:49
173 95 120 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 95 00:44:30
53 13 272 Rita Muttel 1982 Naine
Harju maakond
    N 13 00:34:42
75 54 395 Janar Müür 1978 Mees
Järva maakond
    M 54 00:36:58
109 37 71 Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
    N 37 00:39:44
57 42 174 Toomas Naaber 1991 Mees
Tartu maakond
Neway   M 42 00:35:04
257 135 363 Gerttu Naruski 1985 Naine
Tartu maakond
    N 135 01:01:57
54 41 13 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
    M 41 00:34:51
261 137 285 Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
    N 137 01:06:41
260 124 393 Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
Marathon100 OÜ   M 124 01:05:40
15 13 297 Tiit Oinus 1987 Mees
Tartu maakond
    M 13 00:29:28
120 45 24 Ele Oja 1991 Naine
Tartu maakond
    N 45 00:40:35
63 16 51 Liivika Paas 2005 Naine
Tartu maakond
    N 16 00:35:47
100 32 102 Anari Pabort 1984 Naine
Tartu maakond
Herb spa   N 32 00:38:25
166 76 371 Eleri Pähn 1988 Naine
Tartu maakond
    N 76 00:43:34
254 134 9 Margareta Palgi 1964 Naine
Põlva maakond
    N 134 00:58:48
145 86 353 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
    M 86 00:42:25
192 106 105 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
    M 106 00:46:04
139 82 311 Riho Pärn 1982 Mees
Tartu maakond
    M 82 00:42:02
96 66 45 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
    M 66 00:38:07
200 91 134 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
    N 91 00:46:58
266 125 19 Taavi Pedaja 1982 Mees
Tartu maakond
    M 125 01:13:26
102 69 184 Karel Pedaste 2006 Mees
Tartu maakond
    M 69 00:38:36
8 6 187 Margus Pedaste 1976 Mees
Tartu maakond
    M 6 00:28:19
62 47 69 Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
    M 47 00:35:35
76 22 364 Katariina Peksar 1995 Naine
Pärnu maakond
    N 22 00:37:01
131 51 189 Evelin Pellenen 1977 Naine
Tartu maakond
    N 51 00:41:29
17 15 276 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
    M 15 00:29:35
42 8 270 Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
    N 8 00:33:17
21 3 95 Siiri Pilt 1970 Naine
Tartu maakond
    N 3 00:29:54
196 87 388 Vilve Pilv 1966 Naine
Harju maakond
    N 87 00:46:20
214 101 185 Anne Pirn 1973 Naine
Tartu maakond
Mandatum Life   N 101 00:48:07
98 68 268 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ   M 68 00:38:21
117 43 370 Evgenia Poldsepp 1988 Naine
Tartu maakond
    N 43 00:40:21
177 80 63 Kairit Põlgaste 1985 Naine
Tartu maakond
    N 80 00:44:43
178 98 271 Rivo Põlgaste 1984 Mees
Tartu maakond
    M 98 00:44:43
58 43 48 Karlis Poljakov 1992 Mees
Tartu maakond
    M 43 00:35:20
197 88 339 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
    N 88 00:46:39
219 106 137 Jannely Punnisson 1992 Naine
Tartu maakond
    N 106 00:49:33
190 104 194 Mairo Puusepp 1970 Mees
Tartu maakond
    M 104 00:45:53
217 104 259 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
    N 104 00:48:41
105 70 315 Raul Ratas-Pähnapuu 1996 Mees
Tartu maakond
    M 70 00:39:03
156 68 30 Kaili Rätsep 1978 Naine
Tartu maakond
    N 68 00:42:59
138 57 158 Janika Raudsepp 1981 Naine
Tartu maakond
    N 57 00:42:00
14 12 241 Raivo Raudsepp 1964 Mees
Järva maakond
    M 12 00:29:27
133 81 155 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
    M 81 00:41:39
55 14 179 Ruth Rebane 1984 Naine
Tartu maakond
    N 14 00:34:54
249 130 135 Aliine Rehtla 2007 Naine
Tartu maakond
Elektest OÜ   N 130 00:55:16
26 22 103 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
    M 22 00:30:41
176 97 346 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
    M 97 00:44:40
29 25 247 Martin Rennit 1986 Mees
Viljandi maakond
    M 25 00:30:51
202 110 122 Peter Repkin 1971 Mees
Tartu maakond
    M 110 00:47:04
267 142 348 Marina Ristal 1987 Naine
Pärnu maakond
    N 142 01:14:32
186 85 182 Candela Roos 1988 Naine
Tartu maakond
    N 85 00:45:29
41 7 303 Liisi Roosik 1995 Naine
Tartu maakond
    N 7 00:33:12
154 88 119 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
    M 88 00:42:57
43 9 310 Kristiina Rull 1972 Naine
Tartu maakond
    N 9 00:33:24
50 38 242 Virgo Rüütel 1990 Mees
Tartu maakond
    M 38 00:34:31
165 75 319 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
    N 75 00:43:33
18 16 387 Maidu Saar 1978 Mees
Tartu maakond
    M 16 00:29:39
44 35 124 Kaimar Saareleht 2002 Mees
Tartu maakond
    M 35 00:33:27
107 72 281 Reimu Saaremaa 1992 Mees
Tartu maakond
    M 72 00:39:39
59 44 93 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
    M 44 00:35:28
181 101 35 Ivo Saarniit 1981 Mees
Tartu maakond
    M 101 00:45:11
237 122 336 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
    N 122 00:52:32
203 93 150 Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
    N 93 00:47:05
153 66 368 Triin Sasi 1983 Naine
Tartu maakond
    N 66 00:42:54
19 17 200 Jevgeni Savostkin 1990 Mees
Tartu maakond
    M 17 00:29:42
183 82 245 Viivika Semm 1994 Naine
Tartu maakond
    N 82 00:45:15
189 103 96 Keijo Siimer 1991 Mees
Jõgeva maakond
    M 103 00:45:46
64 48 218 Roman Šikov 1990 Mees
Tartu maakond
    M 48 00:35:50
115 41 365 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS   N 41 00:40:07
6 2 373 Laura Suur 1990 Naine
Tartu maakond
    N 2 00:26:55
111 38 31 Annabel Taaber 2006 Naine
Tartu maakond
    N 38 00:39:49
207 96 345 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
    N 96 00:47:25
121 46 34 Ene Talu 1986 Naine
Viljandi maakond
    N 46 00:40:37
23 20 340 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
    M 20 00:30:22
129 79 215 Robin Tamm 2008 Mees
Tartu maakond
    M 79 00:41:23
198 89 136 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
    N 89 00:46:42
250 120 325 Tauri Tammesson 1990 Mees
Harju maakond
  Eesti Energia Spordiklubi M 120 00:57:14
225 111 59 Helen Tammiksaar 1983 Naine
Tartu maakond
    N 111 00:50:33
251 131 157 Jaana Tents 1982 Naine
Tartu maakond
    N 131 00:57:49
175 79 83 Moonika Teppo 1979 Naine
Tartu maakond
    N 79 00:44:39
135 54 47 Tiina Terasmaa 1977 Naine
Tartu maakond
    N 54 00:41:46
255 121 73 Andrus Tigane 1973 Mees
Tartu maakond
    M 121 00:59:41
241 124 343 Marju Tiisler 1971 Naine
Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ   N 124 00:53:12
16 14 229 Jiri Tintera 1981 Mees
Tartu maakond
    M 14 00:29:33
184 83 202 Egle Tolk 1985 Naine
Tartu maakond
    N 83 00:45:20
238 116 164 Rein Traus 1948 Mees
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ   M 116 00:52:34
77 23 190 Ene Trikkant 1962 Naine
Tartu maakond
    N 23 00:37:05
228 113 68 Katrin Trumm 1974 Naine
Tartu maakond
Maanteeamet   N 113 00:50:47
25 4 284 Marge Türn 1976 Naine
Tartu maakond
    N 4 00:30:30
224 110 223 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
Sanofi   N 110 00:50:32
28 24 302 Denis Uksov 1984 Mees
Tartu maakond
Tarbatu   M 24 00:30:47
71 52 154 Morten Ulp 2004 Mees
Tartu maakond
    M 52 00:36:41
83 58 263 Toomas Erik Uus 1999 Mees
Harju maakond
    M 58 00:37:26
233 118 369 Teele Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
    N 118 00:51:35
232 117 123 Tuuli Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
    N 117 00:51:35
170 93 299 Arvo Vahtra 1970 Mees
Tartu maakond
    M 93 00:43:59
150 63 254 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi   N 63 00:42:47
66 49 29 Ergo Vaik 1975 Mees
Pärnu maakond
    M 49 00:35:55
194 108 165 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
    M 108 00:46:09
187 102 181 Kristjan Valge 1977 Mees
Tartu maakond
    M 102 00:45:30
144 85 186 Pärtel Valge 2007 Mees
Tartu maakond
    M 85 00:42:24
47 37 168 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
Metos   M 37 00:34:21
134 53 292 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
    N 53 00:41:44
91 64 15 Rein Vares 1970 Mees
Tartu maakond
Päästeamet   M 64 00:37:52
206 95 313 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
Häirekeskus   N 95 00:47:17
122 76 301 Gaspar Värv 1980 Mees
Viljandi maakond
    M 76 00:40:41
273 146 180 Katrin Värv 1992 Naine
Tartu maakond
    N 146 01:54:05
127 49 98 Kristiina Värv 1992 Naine
Viljandi maakond
    N 49 00:41:09
163 73 28 Grete Veepere-Ots 1985 Naine
Tartu maakond
    N 73 00:43:30
268 143 372 Inna Veizenen 1992 Naine
Tartu maakond
    N 143 01:15:51
34 29 377 Kardo Velberg 1987 Mees
Harju maakond
Fifaa/Skechers   M 29 00:31:36
74 53 26 Rauno Vester 1988 Mees
Tartu maakond
    M 53 00:36:55
104 35 358 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
    N 35 00:39:00
20 18 160 Andrus Vihalem 1983 Mees
Tartu maakond
    M 18 00:29:46
82 25 128 Virve Vihman 1973 Naine
Tartu maakond
    N 25 00:37:18
40 34 116 Aare Villem 1962 Mees
Viljandi maakond
    M 34 00:33:10
73 21 55 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
    N 21 00:36:52
208 97 42 Maia-Liisa Voolaid 1991 Naine
Tartu maakond
    N 97 00:47:26
269 126 380 Andri Võsokovski 1999 Mees
Tartu maakond
    M 126 01:15:51
274 128 77 Tiit Vürv 1990 Mees
Tartu maakond
    M 128 01:54:05
46 36 205 Igor Zahharov 1990 Mees
Viljandi maakond
    M 36 00:33:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...