Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (15. etapp - 6,2 km Pirita rannapromenaad)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Vkl
Sugu
Distants
Kokku: 976 Naisi: 671 Mehi: 305
Nr Nimi Võistkond Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Distants
114 Kristina Fuks-Kuus  **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tallinn
  N 6,2 km
676 Kai Remmelkoor  **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**     N 6,2 km
677 Kristiina Repp  **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**     N 6,2 km
780 Kädi Streff  **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tallinn
  N 6,2 km
905 Tais Vakrõõm  **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**     N 6,2 km
26 Kätly Aksim --DIGIPRINT--     N 6,2 km
446 Lembit Lühi --DIGIPRINT--     M 6,2 km
604 Anne-Krõõt Pikson --DIGIPRINT--     N 6,2 km
833 Marek Tiido --DIGIPRINT--     M 6,2 km
963 Ahti Vuks --DIGIPRINT--
Harjumaa
  M 6,2 km
71 Pille Banhard #PÜÜATERVISKINNI     N 6,2 km
75 Eveli Bauer #PÜÜATERVISKINNI
Tallinn
  N 6,2 km
505 Gerda Mälk #PÜÜATERVISKINNI     N 6,2 km
613 Marili Pokrovski #PÜÜATERVISKINNI     N 6,2 km
633 Annika Põder #PÜÜATERVISKINNI     N 6,2 km
15 Helerin Abroi #RADEMARUNNING     N 6,2 km
105 Rait Ermann #RADEMARUNNING
Tallinn
  M 6,2 km
287 Karolin Kondrat #RADEMARUNNING     N 6,2 km
712 Lene Saar #RADEMARUNNING
Harju maakond
Tallinn
  N 6,2 km
972 Helina Ärtis #RADEMARUNNING     N 6,2 km
175 Alika Jeršovski #STRESSISTDRESSI     N 6,2 km
184 Marcus Juksar #STRESSISTDRESSI     M 6,2 km
197 Regina Jürgens #STRESSISTDRESSI     N 6,2 km
417 Anni Lill #STRESSISTDRESSI     N 6,2 km
699 Rauna Paula Runnel #STRESSISTDRESSI     N 6,2 km
56 Urmet Arm 1+1 OFFICE     M 6,2 km
118 Ketlin Genergard 1+1 OFFICE     N 6,2 km
415 Karmen Lilienthal 1+1 OFFICE     N 6,2 km
826 Jürka Teesalu 1+1 OFFICE     M 6,2 km
827 Marje Teesalu 1+1 OFFICE
Tallinn
  N 6,2 km
127 Ele Haavandi 123 LÄKS!     N 6,2 km
249 Kristel Kauts 123 LÄKS!     N 6,2 km
573 Karl Rasmus Parbo 123 LÄKS!     M 6,2 km
715 Külli Saarepera 123 LÄKS!     N 6,2 km
825 Astra Teede 123 LÄKS!     N 6,2 km
7 Jette Aasumäe 2RTK     N 6,2 km
164 Marek Ilves 2RTK     M 6,2 km
441 Inge Luuk 2RTK
Tallinn
  N 6,2 km
543 Irja Ollino 2RTK
Tallinn
  N 6,2 km
868 Virge Tumm 2RTK     N 6,2 km
439 Vahur Luts AADAMAD JOOKSUS
Tallinn
  M 6,2 km
678 Eduard Rešetov AADAMAD JOOKSUS     M 6,2 km
696 Marek Ross AADAMAD JOOKSUS     M 6,2 km
729 Vadim Samson AADAMAD JOOKSUS
Tallinn
  M 6,2 km
742 Olle Selliov AADAMAD JOOKSUS
Tallinn
  M 6,2 km
57 Raido Marek Arro ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED     M 6,2 km
149 Susanne Holdt ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED     N 6,2 km
316 Birgit Kruusmaa ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED     N 6,2 km
652 Eneken Rand ABB AKTIIVSE BILANSI BOTASED
Elva
  N 6,2 km
97 Mirian Ellermaa ABB BOMBSQUAD     N 6,2 km
142 Maarit Heinsalu ABB BOMBSQUAD     N 6,2 km
240 Roland Karro ABB BOMBSQUAD     M 6,2 km
354 Kristel Küts ABB BOMBSQUAD     N 6,2 km
912 Getter Valner ABB BOMBSQUAD     N 6,2 km
315 Katrin Kruus ABB BOOK AND GO     N 6,2 km
358 Natalja Kütt ABB BOOK AND GO
Tartu
  N 6,2 km
679 Inga Rjazanova ABB BOOK AND GO     N 6,2 km
967 Kaisa Välk ABB BOOK AND GO     N 6,2 km
76 Viktoria Belehhova ABB GIRLS POWER     N 6,2 km
88 Teili Dreifeldt ABB GIRLS POWER
Harju maakond
Jüri
  N 6,2 km
332 Clelia Kurg ABB GIRLS POWER     N 6,2 km
540 Laura Oleinikov ABB GIRLS POWER     N 6,2 km
813 Reelika Tamm ABB GIRLS POWER
Tallinn
  N 6,2 km
37 Heleri Alliksoo ABB MMAHL
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
38 Marja-Liisa Alliksoo ABB MMAHL
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
67 Marite Aus ABB MMAHL
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
270 Laura Kogerman ABB MMAHL
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
843 Angela Tirp ABB MMAHL
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
40 Gerly Alp ABB NIPPA-NAPPA     N 6,2 km
78 Piia Bergštein ABB NIPPA-NAPPA     N 6,2 km
140 Eleri Heinnurm ABB NIPPA-NAPPA     N 6,2 km
272 Merit Kohv ABB NIPPA-NAPPA     N 6,2 km
381 Liise-Kristiine Laos ABB NIPPA-NAPPA     N 6,2 km
84 Hemakshi Trisha Dhaliah Kasaven ABB power team
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
402 Anniky Lepik ABB power team
Harju maakond
Jüri
  N 6,2 km
609 Kadri Pius ABB power team
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
767 Mariia Soldatova ABB power team
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
913 Arry Varatu ABB power team
Harju maakond
Tallinn
ABB M 6,2 km
235 Eliina Karma ABB rABBit
Harju maakond
Jüri
  N 6,2 km
499 Liisi Mustkivi ABB rABBit
Harju maakond
Tallinn
ABB AS N 6,2 km
705 Merili Rämmel ABB rABBit
Harju maakond
Tallinn
ABB AS N 6,2 km
718 Natalja Sabanova ABB rABBit
Harju maakond
Tallinn
ABB AS N 6,2 km
953 Greete Vilu ABB rABBit
Harju maakond
Tallinn
ABB AS N 6,2 km
50 Oleg Antipov ABB Run Station RUN
Harju maakond
Tallinn
ABB M 6,2 km
77 Oleg Bereznjak ABB Run Station RUN
Harju maakond
Tallinn
ABB M 6,2 km
110 Sergei Filippov ABB Run Station RUN
Harju maakond
Jüri
  M 6,2 km
160 Signe Ilumets ABB Run Station RUN
Harju maakond
Tallinn
ABB N 6,2 km
491 Denis Molodtsov ABB Run Station RUN
Harju maakond
Tallinn
ABB M 6,2 km
10 Anne Aaver ABB WOL
Tallinn
  N 6,2 km
195 Maire Jäärats ABB WOL     N 6,2 km
581 Helen Paul ABB WOL     N 6,2 km
693 Keiri Roosi ABB WOL     N 6,2 km
852 Marika Toom ABB WOL     N 6,2 km
202 Kadri Jürjan ABBVIIMASED     N 6,2 km
340 Raili Kuurits ABBVIIMASED     N 6,2 km
588 Hedi Peetermann ABBVIIMASED     N 6,2 km
788 Maili Suurekivi ABBVIIMASED     N 6,2 km
954 Anna Vinkelberg ABBVIIMASED     N 6,2 km
146 Ivo Hindreus ADM Active
Harju maakond
Tallinna linn
ADM Interactive OÜ M 6,2 km
253 Kristiin Kesamaa ADM Active
Harju maakond
Tallinna linn
ADM Interactive OÜ N 6,2 km
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10