Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (15. etapp - 6,2 km Pirita rannapromenaad)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 404 Naisi: 292 Mehi: 112
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Tulemus
248 171 1 Kati Aaren 1978 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 171 01:06:46
302 213 6 Gerli Aasmäe 1979 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 213 01:12:54
397 286 7 Jette Aasumäe 1990 Naine     2RTK N 286 02:15:20
352 255 12 Katri Abel-Ollo 1979 Naine     TAI N 255 01:23:56
161 96 13 Annika Abner 1985 Naine       N 96 00:53:19
34 12 15 Helerin Abroi 1985 Naine     #RADEMARUNNING N 12 00:35:22
223 147 17 Helena Aeltermann 1980 Naine
  SEESAMI SARMIKAD N 147 01:04:35
266 183 19 Tatjana Agu 1979 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 183 01:08:30
6 7 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 7 00:30:24
3 3 21 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 3 00:28:06
129 70 27 Evelyn Alamets 1973 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 70 00:45:07
51 20 34 Helena Alesma 1994 Naine     BALBIINOKAD N 20 00:36:51
41 26 35 Andres Aller 1979 Mees       M 26 00:36:05
93 46 36 Marie Allikmaa 1990 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 46 00:40:30
55 24 37 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 24 00:37:01
218 142 39 Eliko Allvee 1964 Naine
  SPORDISÕBRAD N 142 01:04:07
326 234 40 Gerly Alp 1990 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 234 01:17:41
160 95 42 Karoline Altmäe 1993 Naine     SINILINNUD N 95 00:53:15
228 78 48 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 78 01:05:13
177 111 54 Anneli Arm 1981 Naine     EELISTAN ALMALE SAKUT N 111 00:56:15
104 51 55 Kristin Arm 1972 Naine
  SKY PLUS N 51 00:41:39
17 13 56 Urmet Arm 1978 Mees     1+1 OFFICE M 13 00:33:07
279 196 63 Kertu Arumetsa 1982 Naine     AURUVEDUR N 196 01:09:31
112 55 66 Ave Aun 1970 Naine     RX METSAS N 55 00:42:04
134 74 68 Ketlin Bachmann 1979 Naine
  ELISA 5G N 74 00:46:26
291 205 72 Kristiina Bank 1996 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 205 01:10:51
324 232 78 Piia Bergštein 1992 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 232 01:17:21
231 153 79 Kerttu Birk 1993 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 153 01:05:39
349 253 81 Mari-Ann Bubõr 1981 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 253 01:23:14
170 105 85 Veronika Djomina 1986 Naine     ARKAADIA N 105 00:55:02
344 96 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987 Mees     ALGA M 96 01:22:08
277 194 88 Teili Dreifeldt 1995 Naine
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 194 01:09:27
362 103 93 Hannes Einstein 1986 Mees     RIDANRUN M 103 01:28:22
109 54 98 Reet Ellermaa 1962 Naine       N 54 00:41:53
110 56 99 Riho-Rene Ellermaa 1963 Mees       M 56 00:41:53
185 117 100 Edith End 1976 Naine
  HARKU KIIRED N 117 00:58:26
116 58 102 Annika Ennok 1979 Naine       N 58 00:42:42
404 112 103 Indrek Erin 1983 Mees       M 112 04:46:19
256 81 104 Erich Erm 1981 Mees
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 81 01:07:17
84 42 105 Rait Ermann 1980 Mees
  #RADEMARUNNING M 42 00:39:31
227 150 111 Natalja Fomenko 1969 Naine
  PUHAS ENERGIA N 150 01:05:00
382 274 112 Frederika Frank 1977 Naine     RADEMARID N 274 01:41:45
238 160 113 Siiri Freiberg 1967 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri BJT N 160 01:06:14
219 143 114 Kristina Fuks-Kuus 1976 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 143 01:04:09
149 64 115 Semjon Galajev 1983 Mees     OTSE JA RINGIGA M 64 00:49:26
402 291 116 Natalja Gapon 1970 Naine     HORNETS N 291 03:32:24
385 277 119 Marian Gilden 1977 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 277 01:43:40
265 182 121 Anni Granström 1988 Naine     KRISTIINELA N 182 01:08:00
106 55 123 Janno Greenbaum 1974 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 55 00:41:41
367 263 125 Külli Haab 1978 Naine
  ENERGIAVESI N 263 01:31:00
205 132 127 Ele Haavandi 1974 Naine     123 LÄKS! N 132 01:02:08
234 156 130 Reet Hansen 1970 Naine     TIIM BISCUITS N 156 01:05:54
262 180 131 Anni Hanst 1993 Naine     MATKK N 180 01:07:51
95 48 132 Riina Harik 1977 Naine     TH KOONDATUD N 48 00:40:53
20 6 134 Signe Haug 1977 Naine
  RIK1 N 6 00:34:00
124 66 135 Kaie Hein 1973 Naine     KRISTIINELA N 66 00:44:05
139 62 137 Rasmus Heinla 1985 Mees     KVALITET M 62 00:47:33
91 45 140 Eleri Heinnurm 1988 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 45 00:40:27
281 198 144 Helen Hiiemäe 1981 Naine     ELETAL SERVIIS N 198 01:09:45
33 22 145 Einar Hillep 1970 Mees
    M 22 00:35:21
24 17 146 Ivo Hindreus 1983 Mees
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 17 00:34:39
380 108 148 Aleksandr Hlebnikov 1971 Mees
  PUHAS ENERGIA M 108 01:41:16
193 121 152 Tiina Hunt 1981 Naine     MAAST LAHTI N 121 00:59:30
350 254 156 Stella Iis 1989 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 254 01:23:17
10 9 158 Sergei Iljin 1989 Mees     MEGAHERTZ M 9 00:32:13
2 2 164 Marek Ilves 1974 Mees     2RTK M 2 00:27:39
255 175 166 Anu Irik 1989 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 175 01:07:16
167 102 195 Maire Jäärats 1978 Naine     ABB WOL N 102 00:54:19
192 120 169 Tiina-Marju Jaksen 1966 Naine     NURMENUKUD N 120 00:59:24
398 287 170 Kristel Jallai 1977 Naine
Harju maakond
    N 287 02:16:12
208 134 193 Aivi Järve 1978 Naine
  GREINER N 134 01:02:26
230 152 178 Kristel Jervson 1985 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 152 01:05:21
140 78 190 Greete Jõgi 1992 Naine     OTSE JA RINGIGA N 78 00:47:40
322 231 181 Kairi Johanson 1987 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 231 01:17:08
242 163 191 Sigrid Jõhve 1989 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 163 01:06:24
77 39 182 Elise Joonas 1990 Naine     PMA TEINE N 39 00:38:51
188 71 183 Tiit Jors 1968 Mees
    M 71 00:58:58
42 16 202 Kadri Jürjan 1989 Naine     ABBVIIMASED N 16 00:36:07
203 130 351 Kerttu Kääri 1967 Naine
  SPORDISÕBRAD N 130 01:02:05
94 47 206 Indrek Kaarlep 1978 Mees     RIDANRUN M 47 00:40:50
347 251 207 Kristiina Kaasik 1978 Naine     RADEMARID N 251 01:23:00
199 126 209 Nadežda Kabrda 1967 Naine     PUHAS ENERGIA N 126 01:01:07
289 204 210 Peeli Kadastu 1968 Naine     EASY N 204 01:10:37
29 8 211 Elise Kaidme 1987 Naine     PLAYTECH N 8 00:35:00
314 225 347 Keiti-Katriin Käige 1997 Naine       N 225 01:15:16
339 246 213 Nele Kalda 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 246 01:20:37
157 93 214 Pille Kalda 1982 Naine
  TAI N 93 00:52:07
133 73 215 Liina Kaldma 1979 Naine     SINILINNUD N 73 00:45:41
239 161 219 Marilis Kallas 1993 Naine     AURUVEDUR N 161 01:06:17
154 90 222 Kristine Kalm 1992 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 90 00:50:38
111 57 224 Pavel Kanarjov 1985 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 57 00:42:01
370 265 230 Pille Kapp 1972 Naine     NURMENUKUD N 265 01:33:00
232 154 231 Maarika Karelson 1960 Naine     ENERGIAVESI N 154 01:05:49
317 227 237 Terje Karp 1961 Naine     MATKK N 227 01:15:21
268 185 238 Helena Karpin 1997 Naine     OTSE JA RINGIGA N 185 01:08:39
171 106 239 Jane Karpin 1986 Naine       N 106 00:55:08
38 25 241 Mihkel Karuse 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 25 00:35:46
351 97 242 Steven Kase 1989 Mees     TEAM SR M 97 01:23:55
379 107 243 Viljo Kase 1985 Mees     EELISTAN ALMALE SAKUT M 107 01:40:46
179 113 244 Kaire Kasearu 1979 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 113 00:56:25
376 270 245 Signe Kasepalu 1990 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 270 01:37:57
98 49 246 Diana Kasesalu 1997 Naine     RIK1 N 49 00:41:05
83 41 247 Mairo Kaseväli 1983 Mees
  REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 41 00:39:30
252 174 249 Kristel Kauts 1970 Naine     123 LÄKS! N 174 01:07:00
68 32 250 Meivi Kekkar 1988 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 32 00:38:14
374 268 254 Kertu Kesküla 1990 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 268 01:35:04
43 17 258 Katrin Kiisk 1980 Naine     GREINER N 17 00:36:12
180 114 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Naine     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 114 00:56:39
371 266 262 Evelin Kikas 1980 Naine
Harju maakond
  NIPERNAADI N 266 01:33:33
345 249 266 Kristi Kirsman 1979 Naine
  ELISA 5G N 249 01:22:09
89 43 268 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 43 00:39:59
183 67 269 Juhan Klementi 1987 Mees     RUNANGO M 67 00:57:41
301 89 271 Erki Kogres 1975 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 89 01:12:40
378 272 272 Merit Kohv 1996 Naine     ABB NIPPA-NAPPA N 272 01:40:25
80 40 282 Kaspar Kolk 1990 Mees       M 40 00:39:09
22 15 283 Madis Kolli 1993 Mees     AURUVEDUR M 15 00:34:15
395 284 286 Ruta Kompost 1959 Naine     TEAM SR N 284 02:11:02
14 3 287 Karolin Kondrat 1993 Naine     #RADEMARUNNING N 3 00:33:00
186 69 288 Meelis Konsa 1976 Mees     RUNANGO M 69 00:58:33
60 27 289 Triin Konsap 1983 Naine     RUNANGO N 27 00:37:14
99 50 291 Avo Kont 1979 Mees
  SKY PLUS M 50 00:41:07
343 95 352 Kaupo Kööp 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 95 01:21:20
267 184 293 Kristi Koora 1977 Naine     HARKU KIIRED N 184 01:08:33
25 18 294 Kardo Koplus 1991 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 18 00:34:40
276 193 296 Krista Koppel 1986 Naine     LUMINOR COMPLIANCE N 193 01:09:20
88 46 299 Aleksandr Korotajev 1991 Mees       M 46 00:39:58
332 240 301 Darja Kortšagina 1986 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 240 01:18:54
137 77 346 Maarja Kõue 1991 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 77 00:47:20
153 89 306 Tatjana Kovaljova 1974 Naine     STORZ A-TEAM N 89 00:50:11
117 59 303 Inessa Kozenko 1964 Naine     FIVE X N 59 00:42:46
136 76 308 Mari Kraav 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 76 00:46:59
100 51 311 Karel Krist 1978 Mees
    M 51 00:41:13
207 133 314 Karmen Kruus 1986 Naine     KRISTIINELA N 133 01:02:18
165 100 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Naine       N 100 00:53:49
214 139 318 Vivika Kruusmägi 1972 Naine     ENERGIAVESI N 139 01:03:35
142 80 319 Liisa Kruustük 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 80 00:47:53
195 73 320 Alari Kruusvall 1979 Mees
  VABA LEHM M 73 01:00:26
392 282 322 Piret Kukebal 1974 Naine       N 282 02:04:53
39 14 325 Aet Kull 1964 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 14 00:35:53
58 26 326 Anneli Kulver 1978 Naine     KRIMELTE HUNDID 2 N 26 00:37:13
336 243 333 Aivi Kurim 1965 Naine     MINE METSA N 243 01:19:47
152 88 359 Moonika Küttim 1986 Naine     SÄRASILMAD N 88 00:50:03
400 289 340 Raili Kuurits 1978 Naine     ABBVIIMASED N 289 03:01:02
196 124 341 Edith Kuusemägi 1975 Naine     KOOSTÖÖS SINUGA! N 124 01:00:30
221 145 342 Siret Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 145 01:04:18
148 85 344 Piret Kuusk 1981 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 85 00:49:14
286 85 338 Vadim Kuzovkov 1987 Mees     ARKAADIA M 85 01:10:12
325 233 366 Ruth Laev 1953 Naine     KÄIB KÜLL N 233 01:17:22
182 116 374 Kaari Lainevool 1977 Naine     ALATI LÕPUNI N 116 00:57:38
273 191 378 Maris Lampe 1986 Naine     KRISTIINELA N 191 01:09:06
66 36 379 Elari Langu 1978 Mees     SKODA LAAGRI M 36 00:37:55
18 5 380 Diana Laos 1989 Naine     SÄRASILMAD N 5 00:33:23
353 256 382 Eleri Lapp 1985 Naine     AMATÖÖRID N 256 01:24:02
151 87 385 Triin Laub 1988 Naine     BALBIINOKAD N 87 00:50:00
175 109 386 Ilse Laur 1957 Naine
    N 109 00:55:44
293 207 389 Ketter Leemet 1990 Naine
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 207 01:11:22
249 169 392 Anni Lehtmets 2016 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 169 01:06:46
359 101 393 Janek Lehtmets 1977 Mees
Harju maakond
  Lehe Sport M 101 01:27:01
250 170 394 Lenna Lehtmets 2011 Naine
Harju maakond
  Lehe Sport N 170 01:06:46
328 237 398 Maire Lember 1967 Naine     MATKK N 237 01:18:02
86 44 399 Kaido Lemendik 1977 Mees     ALATI LÕPUNI M 44 00:39:47
212 138 405 Anneli Levertand 1969 Naine
  NELJAS KORRUS N 138 01:03:06
5 5 404 Andreas Leznevsky 1975 Mees       M 5 00:28:48
46 18 406 Katrin Ligi 1973 Naine     EASY N 18 00:36:26
11 2 409 Kristin Liiv 1990 Naine     NAKSITRALLID N 2 00:32:14
335 242 414 Eleen Lilienthal 1989 Naine     NIPERNAADI N 242 01:19:34
240 162 415 Karmen Lilienthal 1995 Naine     1+1 OFFICE N 162 01:06:23
130 71 418 Everiin Lill 1995 Naine     PMA TEINE N 71 00:45:15
297 209 419 Katrin Lillep 1969 Naine
  RX METSAS N 209 01:11:45
210 136 420 Esther Linask 1985 Naine     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 136 01:02:33
191 119 422 Gerli Linkgreim 1979 Naine     KES TEGI? N 119 00:59:13
97 49 423 Taivo Linnamägi 1984 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 49 00:40:57
147 84 443 Marika Lõhmus 1965 Naine
  VIA 3L N 84 00:49:01
403 292 444 Reelika Lõhmus 1991 Naine     HARKU KIIRED N 292 03:35:28
213 75 425 Karel Lomp 1990 Mees     TEERULLID OSA 3 M 75 01:03:30
331 239 445 Britta Lõõbas 1989 Naine
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 239 01:18:21
64 30 432 Kaja Luigelaht 1981 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 30 00:37:43
32 11 433 Elen Lukas 1974 Naine     LONKAV PUUSALIIGES N 11 00:35:19
259 177 434 Inga Luks 1975 Naine     PMA TEINE N 177 01:07:41
224 148 437 Margit Lunt 1971 Naine       N 148 01:04:46
372 267 441 Inge Luuk 1982 Naine
  2RTK N 267 01:34:30
7 6 447 Allan Maar 1971 Mees     SKODA LAAGRI M 6 00:30:24
201 128 448 Ethel Maarits 1987 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 128 01:01:28
96 48 449 Andre Maasikas 1972 Mees     PLAYTECH M 48 00:40:56
237 159 450 Kadri Madison 1975 Naine     MAASIKAS N 159 01:06:09
220 144 503 Piret Mägi 1976 Naine     RTK3 N 144 01:04:12
202 129 504 Annika Mägipõld 1977 Naine     ALATI LÕPUNI N 129 01:01:52
275 192 451 Annela Maidla 1976 Naine     KES TEGI? N 192 01:09:08
306 217 452 Kristiina Maidvee 1980 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 217 01:13:08
4 4 456 Mait Makkar 1974 Mees
  RIK3 M 4 00:28:25
396 285 457 Tiina Maldre 1969 Naine     ENERGIAVESI N 285 02:14:16
386 278 459 Maria Malva 1986 Naine
Harju maakond
Eksfisk OÜ Peetri Lõheäri N 278 01:46:27
108 53 462 Margit Manni 1978 Naine     TH KOONDATUD N 53 00:41:49
216 141 463 Gertu Margus 1991 Naine
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 141 01:03:46
118 60 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971 Naine     GREINER N 60 00:42:52
369 264 469 Maarika Masikas 1991 Naine     MINE METSA N 264 01:32:21
81 41 470 Merilin Massakas 1982 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 41 00:39:17
52 21 471 Jaanika Mastik 1989 Naine
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 21 00:36:52
65 35 473 Bruno Meder 1991 Mees     GRANT THORNTON ASSURANCE M 35 00:37:54
178 112 475 Mariliis Mehik 1996 Naine       N 112 00:56:19
47 29 476 Veiko Meltsas 1974 Mees
    M 29 00:36:30
23 16 477 Andres Meresmaa 1969 Mees
  ENSTO ENERGY M 16 00:34:38
260 179 478 Iris Meristo 1970 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 179 01:07:50
258 82 479 Martin Meristo 1971 Mees
  MEHED PÕDRAGA METSAS M 82 01:07:40
122 64 480 Ülle Metsman 1979 Naine
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 64 00:44:00
172 107 483 Krista Mihkelsaar 1975 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 107 00:55:14
337 244 484 Virge Millert 1977 Naine
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 244 01:19:47
30 21 485 Janek Minnik 1974 Mees     SKODA LAAGRI M 21 00:35:02
225 77 489 Elari Moks 1981 Mees       M 77 01:04:51
296 88 490 Hans Moks 1987 Mees
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 88 01:11:41
158 94 501 Liia Mõrd 1987 Naine     THORN ENGINEERING N 94 00:52:24
263 181 494 Airi-Anu Mugur 1984 Naine     MINE METSA N 181 01:07:57
387 109 495 Sander Muhu 1982 Mees     RX METSAS M 109 01:47:59
383 275 496 Anne Murd 1973 Naine
  TAI N 275 01:42:13
233 155 498 Katariina Muru 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 155 01:05:52
146 83 500 Reilika Muuli 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 83 00:48:53
150 86 511 Liina Nagel 1970 Naine     AMATÖÖRID N 86 00:49:38
37 24 513 Einar Namme 1965 Mees
    M 24 00:35:45
126 68 514 Nele Narme 1993 Naine     THE BEST! N 68 00:44:42
299 211 515 Anne-Ly Nassar 1994 Naine     KIIRED JA ILUSAD N 211 01:12:33
27 9 520 Kristi Niitsoo 1986 Naine     DECOLAND N 9 00:35:00
44 27 526 Ants Noot 1969 Mees
  KES TEGI? M 27 00:36:14
198 125 528 Nele Normak 1982 Naine     TH KOONDATUD N 125 01:00:46
184 68 529 Marek Nuka 1976 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 68 00:57:56
308 219 538 Saale Ojapõld 1978 Naine     MAASIKAS N 219 01:13:58
19 14 541 Sulev Oll 1964 Mees
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 14 00:33:42
292 206 550 Anna-Liisa Orglaan 1983 Naine
  GROWITARID N 206 01:10:59
135 75 552 Sigrid Orumets 1971 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 75 00:46:39
121 63 554 Reet Otsus 1987 Naine     VABA LEHM N 63 00:43:47
245 166 970 Evelin Õunapuu 1976 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 166 01:06:43
164 99 557 Ave Paabel 1974 Naine     KÄIB KÜLL N 99 00:53:47
92 47 558 Kai Paalberg 1978 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 47 00:40:30
13 11 561 Märt Pais 1970 Mees     TELEGRUPP M 11 00:32:56
323 92 563 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees       M 92 01:17:11
102 50 564 Maris Pajur 1986 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 50 00:41:25
123 65 565 Anu Palloson 1994 Naine
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 65 00:44:02
366 262 566 Lemme Palmet 1980 Naine
  HKO N 262 01:30:40
315 226 567 Kersti Palu 1958 Naine
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 226 01:15:20
59 33 569 Andrus Palumäe 1973 Mees
  KIIRELT TÄPIKS M 33 00:37:13
246 167 572 Kaisa Papp 1991 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 167 01:06:45
253 173 575 Angelika Park 1982 Naine     MINE METSA N 173 01:07:00
56 32 578 Jürgen Parts 1988 Mees
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 32 00:37:09
381 273 580 Julia Passetsnik 1988 Naine     FIVE X N 273 01:41:25
28 20 582 Rando Paurson 1973 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 20 00:35:00
125 67 587 Kai Peet 1977 Naine
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 67 00:44:29
278 195 588 Hedi Peetermann 1994 Naine     ABBVIIMASED N 195 01:09:30
69 33 589 Sigre Peetrimägi 1981 Naine     ÜKS KORD VEEL N 33 00:38:15
141 79 591 Kaja Pellis 1966 Naine
    N 79 00:47:50
131 60 592 Imre Pello 1979 Mees     STORZ A-TEAM M 60 00:45:17
375 269 594 Kristina Pešehodko 1997 Naine     MEGAHERTZ N 269 01:37:32
138 61 595 Robert Peterson 1976 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 61 00:47:29
388 110 597 Viljar Pihelgas 1972 Mees       M 110 01:48:00
348 252 598 Agnes Pihelpuu 1975 Naine
  SKY PLUS N 252 01:23:02
189 72 602 Tiit Pikk 1973 Mees     KIIRELT TÄPIKS M 72 00:59:02
54 23 603 Sirly Pikknurm 1990 Naine     AVO-CARDIO N 23 00:36:57
341 94 605 Taavi Piller 1984 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 94 01:20:57
364 104 611 Priit Plado 1968 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 104 01:29:22
75 37 612 Irene Ploom 1967 Naine     STORZ A-TEAM N 37 00:38:44
318 91 634 Kaido Põder 1979 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 91 01:15:58
241 79 635 Kaimo Põder 1982 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 79 01:06:23
300 212 613 Marili Pokrovski 1988 Naine     #PÜÜATERVISKINNI N 212 01:12:34
78 39 640 Armand Põldoja 1963 Mees
  TEERULLID OSA 3 M 39 00:38:58
272 189 643 Katrin Pööra 1972 Naine
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 189 01:09:04
166 101 615 Aile Pops 1974 Naine     PARIMAS EAS N 101 00:54:00
174 66 616 Vahur Pormeister 1984 Mees     AVO-CARDIO M 66 00:55:42
354 257 618 Jelena Praakel 1984 Naine     VIA 3L N 257 01:24:06
290 86 619 Ülar Praakel 1983 Mees     SMIT M 86 01:10:47
401 290 627 Merlin Purge 1995 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 290 03:19:06
342 248 628 Elvira Puström 1974 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 248 01:21:11
340 247 629 Olesja Puumeister 1983 Naine
  SMIT N 247 01:20:39
73 37 630 Heigo Puurand 1982 Mees       M 37 00:38:26
217 140 632 Svea Puusepp 1970 Naine       N 140 01:03:46
368 105 645 Tarmo Rahkama 1984 Mees
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 105 01:31:14
31 10 649 Tiina Raja 1976 Naine     HARKU KIIRED N 10 00:35:11
320 229 651 Brita Rand 1995 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 229 01:16:32
287 202 653 Nele Rand 1973 Naine     KRIMELTE HUNDID 1 N 202 01:10:18
190 118 658 Triinu Rannula 1993 Naine     EESTI TRAAVEL N 118 00:59:13
82 42 660 Krista Rattus 1978 Naine
  KRIMELTE HUNDID 3 N 42 00:39:22
204 131 662 Piia Raudsepp 1969 Naine       N 131 01:02:06
244 164 663 Liis Rebane 1986 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 164 01:06:32
391 281 666 Ingrid Rechlin 1967 Naine
  NELJAS KORRUS N 281 02:03:53
284 84 668 Jeffrey Redondo 1989 Mees     ALGA M 84 01:10:00
294 208 670 Külli Reha 1986 Naine
  TELLISKIVI TALLAD N 208 01:11:29
295 87 671 Mikk Reha 1992 Mees     THORN ENGINEERING M 87 01:11:33
162 97 675 Helen Reinik 1984 Naine     AVO-CARDIO N 97 00:53:35
49 19 676 Kai Remmelkoor 1970 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 19 00:36:41
305 216 677 Kristiina Repp 1971 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 216 01:13:05
50 31 678 Eduard Rešetov 1980 Mees     AADAMAD JOOKSUS M 31 00:36:46
57 25 703 Susanna Rõigas 1994 Naine     RIDANRUN N 25 00:37:09
101 52 686 Viljar Rooda 1989 Mees     TELEGRUPP M 52 00:41:14
87 45 687 Christman Roos 1983 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 45 00:39:52
35 23 695 Tiit Roosve 1963 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 23 00:35:32
235 157 700 Ragne Russak 1969 Naine
  SPORDISÕBRAD N 157 01:06:03
173 108 701 Ragne Ruubel 1975 Naine     RADEMARID N 108 00:55:22
61 28 707 Elo Rüütel 1978 Naine     RTK3 N 28 00:37:34
85 43 709 Andrus Rüütelmaa 1972 Mees
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 43 00:39:40
282 199 710 Monika Rytberg 1976 Naine
  ALATI LÕPUNI N 199 01:09:57
132 72 716 Angelika Saarniit 1979 Naine
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 72 00:45:19
377 271 719 Karin Sahar-Lambinen 1987 Naine       N 271 01:39:21
67 31 720 Silvia Saks 1989 Naine     MAASIKAS N 31 00:38:07
226 149 721 Ülle Saks 1977 Naine     ÜKS KORD VEEL N 149 01:04:58
333 93 722 Silver Salben 1989 Mees     RIK3 M 93 01:19:11
261 178 726 Margot Salumets 1989 Naine     SEESAMI SARMIKAD N 178 01:07:50
280 197 727 Ulvi Salundo 1972 Naine     SPORDIPLIXID2020 N 197 01:09:41
169 104 735 Jana Sarri 1980 Naine     NIPERNAADI N 104 00:54:50
222 146 736 Anneli Schults 1967 Naine     PMA TEINE N 146 01:04:28
389 279 738 Hanna Seeder 1990 Naine     AZETSI SIRESÄÄRED N 279 01:54:31
194 122 739 Eike Sein 1966 Naine
  MAAST LAHTI N 122 00:59:55
8 8 742 Olle Selliov 1974 Mees
  AADAMAD JOOKSUS M 8 00:31:47
365 261 753 Urve Sidron 1950 Naine     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 261 01:30:00
71 35 754 Madle Sihver 1991 Naine     PARIMAS EAS N 35 00:38:25
358 258 757 Tatjana Siipan 1986 Naine     TIIM BISCUITS N 258 01:26:04
76 38 759 Stina Silluste 1993 Naine     SINILINNUD N 38 00:38:50
40 15 762 Maia Sinajeva 1988 Naine       N 15 00:36:04
312 223 763 Terje Sinik 1969 Naine     ENERGIAVESI N 223 01:14:40
90 44 793 Anni Sööl 1985 Naine     SÄRASILMAD N 44 00:40:03
319 228 771 Ethel Soome 1995 Naine     KIIREM KUI 5G N 228 01:16:12
145 82 773 Malle Soosaar 1988 Naine     TIIM BISCUITS N 82 00:48:52
304 215 774 Pille-Riin Soots 1975 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 215 01:13:02
70 34 790 Merilen Sõrmus 1988 Naine     RUNANGO N 34 00:38:24
209 135 775 Gätlin Spiridonov 1995 Naine     ARKAADIA N 135 01:02:26
307 218 780 Kädi Streff 1978 Naine
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 218 01:13:33
119 61 794 Made Sügis 1971 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 61 00:43:11
270 187 797 Marija Šukolajets 1985 Naine     STORZ ELEKTROONIKA N 187 01:09:00
251 172 783 Evelin Summer 1974 Naine     AURUVEDUR N 172 01:06:51
181 115 788 Maili Suurekivi 1995 Naine     ABBVIIMASED N 115 00:56:49
107 52 805 Külliki Tafel-Viia 1979 Naine     ESTNO N 52 00:41:43
1 1 873 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 1 00:27:30
163 98 806 Annika Talijärv 1984 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 98 00:53:39
356 99 810 Andrus Tamm 1976 Mees     TELEGRUPP M 99 01:25:01
176 110 811 Gerli Tamm 1992 Naine     TIIM BISCUITS N 110 00:56:02
114 57 812 Kristin Tamm 1989 Naine
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 57 00:42:24
298 210 815 Dagmar Tamme 1982 Naine
  VABA LEHM N 210 01:11:46
303 214 816 Kristel Tamme 1986 Naine     VABA LEHM N 214 01:13:00
394 111 818 Arno Taremäe 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 111 02:07:23
316 90 819 Riho Taring 1971 Mees
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 90 01:15:21
274 190 820 Liina Tarmisto 1976 Naine
  GROWITARID N 190 01:09:06
21 7 821 Triin Tartes 1991 Naine     ELISA 5G N 7 00:34:05
361 259 822 Häli Tarum 1987 Naine     HKO N 259 01:28:16
63 34 826 Jürka Teesalu 1971 Mees     1+1 OFFICE M 34 00:37:41
62 29 827 Marje Teesalu 1976 Naine
  1+1 OFFICE N 29 00:37:35
197 123 832 Sirje Terve 1961 Naine
  OTSE JA RINGIGA N 123 01:00:30
330 238 834 Mari Tiirik 1988 Naine     NELJAS KORRUS N 238 01:18:17
329 236 835 Krista Tiitsen 1970 Naine     MATKK N 236 01:18:02
120 62 836 Liis Tiitson 1992 Naine     NELJAS KORRUS N 62 00:43:39
128 59 838 Sten Tikerpe 1993 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 59 00:45:06
74 38 839 Kevin Tiks 1993 Mees     AVO-CARDIO M 38 00:38:40
399 288 843 Angela Tirp 1992 Naine
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 288 02:50:00
229 151 844 Marika Tiru 1986 Naine     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 151 01:05:13
313 224 847 Kaarin Tohter 1978 Naine     MATKK N 224 01:15:02
156 92 848 Merily Toiger 1996 Naine     THE BEST! N 92 00:51:37
355 98 871 Mihkel Tõkke 1990 Mees     MEHED PÕDRAGA METSAS M 98 01:24:51
206 74 851 Tanel Tomson 1976 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 74 01:02:17
53 22 872 Katrin Tõnupärt 1980 Naine
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 22 00:36:54
127 69 853 Ragna Toom 1953 Naine     PMA TEINE N 69 00:44:50
115 58 857 Juhan Toompuu 1986 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 58 00:42:31
390 280 866 Anu Tukia 1977 Naine
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 280 02:00:29
12 10 867 Kristjan Tulp 1981 Mees     TEERULLID OSA 3 M 10 00:32:17
144 81 874 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 81 00:48:41
9 1 875 Birgit Uibu 1991 Naine     GRANT THORNTON ADVISORY N 1 00:31:51
311 222 973 Annelii Üprus 1977 Naine     TELLISKIVI TALLAD N 222 01:14:18
159 65 879 Raimo Urgard 1988 Mees     PUHAS ENERGIA 2 M 65 00:53:12
247 168 881 Virge Urke 1971 Naine       N 168 01:06:45
215 76 882 Evert Usin 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 76 01:03:39
243 165 883 Lilo Ustaal 1967 Naine     RX METSAS N 165 01:06:32
211 137 884 Evelin Uudeküll 1989 Naine
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 137 01:02:50
346 250 974 Mari-Liis Üürike 1989 Naine
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 250 01:22:34
254 80 885 Ants Uus 1974 Mees
  DECOLAND M 80 01:07:06
310 221 886 Inessa Uus 1977 Naine
  DECOLAND N 221 01:14:14
384 276 890 Meeli Vaarpuu 1965 Naine     MINE METSA N 276 01:42:39
338 245 892 Marin Vaher 1977 Naine     TAI N 245 01:20:00
257 176 893 Gaili Vahkal 1988 Naine     RADISSON BLU SKY HOTEL N 176 01:07:37
113 56 898 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
    N 56 00:42:05
79 40 899 Marge Vaikjärv 1989 Naine
Tartu maakond
University Of Tartu   N 40 00:39:02
72 36 902 Laine Vain 1983 Naine     HARKU PEO N 36 00:38:25
269 186 905 Tais Vakrõõm 1986 Naine      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 186 01:08:47
236 158 906 Mari Valdek 1983 Naine     MAASIKAS N 158 01:06:07
15 12 907 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 12 00:33:00
327 235 967 Kaisa Välk 1976 Naine     ABB BOOK AND GO N 235 01:17:53
155 91 911 Killut Vallandi 1965 Naine     NURMENUKUD N 91 00:51:03
187 70 914 Erki Varbola 1975 Mees
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 70 00:58:53
105 54 915 Tauno Vare 1974 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 54 00:41:40
360 102 917 Uku Vasemägi 1991 Mees     GASELLID M 102 01:28:03
45 28 919 Raavo Vask 1977 Mees     VESI JOOKSEB M 28 00:36:18
357 100 920 Sina Vatanparast 1987 Mees
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED M 100 01:25:51
26 19 922 Martin Vedler 1989 Mees     SMIT M 19 00:34:59
36 13 924 Jana Veenpere 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 13 00:35:36
334 241 927 Airi Vekmann 1975 Naine     PARIMAS EAS N 241 01:19:22
168 103 928 Rena Veldt 1988 Naine     STORZ A-TEAM N 103 00:54:32
288 203 930 Laura Mona Velmre 1993 Naine     GASELLID N 203 01:10:31
48 30 931 Ott Velsberg 1990 Mees
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 30 00:36:37
143 63 932 Valerii Verozub 1993 Mees     ALGA M 63 00:48:38
285 201 937 Marta Vihtre 1992 Naine     NAKSITRALLID N 201 01:10:04
103 53 938 Andres Viia 1976 Mees     ESTNO M 53 00:41:29
264 83 949 Jaanis Vilimäe 1987 Mees
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 83 01:08:00
393 283 950 Triin Viljamaa 1984 Naine       N 283 02:07:18
321 230 954 Anna Vinkelberg 1996 Naine     ABBVIIMASED N 230 01:16:45
16 4 955 Kirsti Vinni 1996 Naine     NAKSITRALLID N 4 00:33:02
373 106 956 Martin Visnapuu 1982 Mees     BALBIINOKAD M 106 01:34:38
271 188 959 Katri Voit 1975 Naine     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 188 01:09:04
363 260 960 Raili Volmer 1988 Naine     RADEMARID N 260 01:29:11
309 220 801 Elvira Zagarene 1974 Naine     TIM PUTTY N 220 01:14:00
283 200 802 Evelyn Zahrens 1977 Naine     SKY PLUS N 200 01:10:00
200 127 804 Jelena Zuravel 1981 Naine     MEGAHERTZ N 127 01:01:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...