Skechers Suvejooks
Kokku: 816
Naisi: 463
Mehi: 353
Nr | Nimi | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rauno Laumets |
Tartu maakond
Tartu vald
|
Tartu Spordiselts Kalev | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
2 | Marek Võsu |
Jõgeva maakond
Puurmani
|
SK ProRunner | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
3 | Helari Laiakivi |
Võru maakond
Setomaa
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
4 | Jaanus Annama |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
5 | Getlin Urbus |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
6 | Kristo Kokk |
Tartu maakond
Külitse
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
7 | Janek Sumberg |
Valga maakond
Linna küla
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
9 | Marge Türn |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Katoliku SK | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
10 | Veronika Rae |
Harju maakond
Tallinn
|
Viking Motors AS | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
11 | Renno Rehtla |
Tartu maakond
Tartu
|
SK ProRunner Elektest OÜ |
M | 10 km ajavõtuga jooks | |
12 | Jüri Lember |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
13 | Andrus Vihalem |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
14 | Esko Miljukov |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
15 | Geidy Pulk |
Harju maakond
Tallinn
|
Fifaa/Skechers | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
16 | Raido Matson |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
17 | Denis Uksov |
Tartu maakond
Tartu
|
LEH AS | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
18 | Ingrid Lindenberg |
Tartu maakond
Elva
|
Kevek | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
19 | Helger Metskaev |
Võru maakond
Mikitamäe
|
MTA | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
20 | Kaarel-Paulus Kaeramaa |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
21 | Ago Kärema |
Harju maakond
Tallinn
|
Windrox Carglass |
M | 10 km ajavõtuga jooks | |
22 | Marko Liiv |
Võru maakond
Antsla
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
23 | Kuno Oja |
Valga maakond
Otepää
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
24 | Robi Annuk |
Tartu maakond
Tartu
|
Myfitness | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
25 | Elin Ilves |
Tartu maakond
Tartu
|
KEVEK | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
26 | Viljar Lille |
Jõgeva maakond
Jõgeva alevik
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
27 | Triinu Bergmann |
Tartu maakond
Tartu
|
SK ProRunner | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
28 | Kaimar Saareleht |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
29 | Martin Maide |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Ülikool | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
30 | Marek Meus |
Tartu maakond
Haaslava
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
31 | Marek Viilol |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
32 | Kalev Kajaste |
Põlva maakond
räpina
|
räpina sk | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
33 | Hannes Hagu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
34 | Margus Laanemäe |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
35 | Mikk Põdra |
Tartu maakond
Nõo
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
36 | Tristan Laansalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
37 | Priit Tannik |
Tartu maakond
Tartu
|
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
38 | Teele Olgo |
Jõgeva maakond
Voore küla, Mustvee vald
|
KJK Harta | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
39 | Arno Saar |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
40 | Renee Praks |
Valga maakond
nõuni
|
Remonter OÜ | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
41 | Jekaterina Pihlak |
Järva maakond
Paide linn
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
42 | Taivo Kurvits |
Tartu maakond
Tartu
|
FitLife SA Archimedes |
M | 10 km ajavõtuga jooks | |
43 | Mati Maine |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
44 | Meelis Laansalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
45 | Erhard Mandel |
Põlva maakond
Krootuse
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
46 | Ain Laansalu |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
47 | Inno Stroom |
Jõgeva maakond
Põltsamaa
|
Woodman | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
48 | Marko Parksepp |
Tartu maakond
Elva
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
49 | Meelis Muts |
Viljandi maakond
Viljandi linn
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
50 | Aivar Kivi |
Ida-Viru maakond
Narva
|
Eraisik | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
51 | Tarmo Meier |
Tartu maakond
Kambja vald, sipelga põik 8-2 61708
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
52 | Rein Tamm |
Viljandi maakond
Kolga-Jaani alevik
|
AS Nordwood | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
53 | Aivo Saare |
Tartu maakond
Luunja
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
54 | Toivo Tammekivi |
Tartu maakond
Ülenurme
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
55 | Timo Tamm |
Tartu maakond
Tartu
|
Kuuste Piim OÜ | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
56 | Martin Rennit |
Viljandi maakond
Ülde küla
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
57 | Merike Tamm |
Tartu maakond
Tartu vald,
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
58 | Alo Rull |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
59 | Kristi Mändoja |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
60 | Piret Kolk |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
61 | Ain Ülenurm |
Võru maakond
Võru
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
62 | Sigrid Kirriland |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
63 | Tauri Udras |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
64 | Maris Aavik |
Tartu maakond
Tartu
|
Ehituse ABC | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
65 | Ivo Velbaum |
Viljandi maakond
Viljandi
|
Tripassion | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
66 | Mari-Liis Länik |
Põlva maakond
Kanepi vald
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
67 | Inge Roose |
Tartu maakond
Elva
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
68 | Ulvi Lond |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu linnaraamatukogu | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
69 | Erkki Metsa |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga jooks | ||
70 | Aija Sprivul-Dautancourt |
Tartu maakond
Tartu
|
Orkla Eesti AS | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
71 | Nelli Nõmm |
Jõgeva maakond
Pööra
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
72 | Robert Tiismus |
Tartu maakond
Tartu
|
Tartu Ülikool | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
73 | Ahto Jaska |
Tartu maakond
Tartu
|
Truvor Grupp | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
74 | Pille Laine |
Tartu maakond
Tartu
|
Nõo Põhikool | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
75 | Urme Ernits |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
76 | Triin Altmäe |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
77 | Stella Tuvi |
Võru maakond
Misso
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
78 | Aire Koik |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
79 | Indrek Põhjatu |
Tartu maakond
Tartu
|
Mapri ehitus OÜ | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
80 | Kristiina Kõdar |
Tartu maakond
Kambja vald
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
81 | Sirje Kaljumäe |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
82 | Liili Vatsar |
Tartu maakond
Tartu
|
#mariseinglid | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
83 | Kairit Kolsar |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
84 | Janika Raudsepp |
Tartu maakond
Nõo
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
85 | Kristel Tannik |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
86 | Hannes Vilk |
Jõgeva maakond
Põltsamaa vald
|
OÜ Eesti Killustik | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
87 | Silvia Annama |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
88 | Liis Lehtse |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
89 | Grete Veepere-Ots |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
90 | Liis Lokk |
Valga maakond
Otepää
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
91 | Maarika Muuli |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
92 | Jana Meier |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
93 | Helen Tammiksaar |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
94 | Marilin Niilus |
Tartu maakond
Tartu
|
Hauka Veloklubi | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
95 | Leila Lahtvee |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
96 | Marju Tiisler |
Viljandi maakond
olustvere, põhja-sakala vald
|
Eesti Höövelliist | N | 10 km ajavõtuga jooks | |
97 | Kaimar Lätti |
Tartu maakond
Tartu
|
Ehituse ABC | M | 10 km ajavõtuga jooks | |
98 | Aino Sirkel |
Tartu maakond
tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
99 | Anet Kibin |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
100 | Anneliis Rüütli |
Põlva maakond
Ahja alev
|
N | 10 km ajavõtuga jooks | ||
101 | Margareta Palgi |
Põlva maakond
Himma küla, Haavistu talu
|
N | 10 km ajavõtuga jooks |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 |