Avaleht Võistlused Skechers Suvejooks (Kaugjooks)

Skechers Suvejooks

Otsingusõna
Vkl
Sugu
Distants
Kokku: 816 Naisi: 463 Mehi: 353
Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Distants
1 Rauno Laumets
Tartu maakond
Tartu vald
Tartu Spordiselts Kalev M 10 km ajavõtuga jooks
2 Marek Võsu
Jõgeva maakond
Puurmani
SK ProRunner M 10 km ajavõtuga jooks
3 Helari Laiakivi
Võru maakond
Setomaa
  M 10 km ajavõtuga jooks
4 Jaanus Annama
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
5 Getlin Urbus
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km ajavõtuga jooks
6 Kristo Kokk
Tartu maakond
Külitse
  M 10 km ajavõtuga jooks
7 Janek Sumberg
Valga maakond
Linna küla
  M 10 km ajavõtuga jooks
9 Marge Türn
Tartu maakond
Tartu
Tartu Katoliku SK N 10 km ajavõtuga jooks
10 Veronika Rae
Harju maakond
Tallinn
Viking Motors AS N 10 km ajavõtuga jooks
11 Renno Rehtla
Tartu maakond
Tartu
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 10 km ajavõtuga jooks
12 Jüri Lember
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
13 Andrus Vihalem
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
14 Esko Miljukov
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
15 Geidy Pulk
Harju maakond
Tallinn
Fifaa/Skechers N 10 km ajavõtuga jooks
16 Raido Matson
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
17 Denis Uksov
Tartu maakond
Tartu
LEH AS M 10 km ajavõtuga jooks
18 Ingrid Lindenberg
Tartu maakond
Elva
Kevek N 10 km ajavõtuga jooks
19 Helger Metskaev
Võru maakond
Mikitamäe
MTA M 10 km ajavõtuga jooks
20 Kaarel-Paulus Kaeramaa
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
21 Ago Kärema
Harju maakond
Tallinn
Windrox
Carglass
M 10 km ajavõtuga jooks
22 Marko Liiv
Võru maakond
Antsla
  M 10 km ajavõtuga jooks
23 Kuno Oja
Valga maakond
Otepää
  M 10 km ajavõtuga jooks
24 Robi Annuk
Tartu maakond
Tartu
Myfitness M 10 km ajavõtuga jooks
25 Elin Ilves
Tartu maakond
Tartu
KEVEK N 10 km ajavõtuga jooks
26 Viljar Lille
Jõgeva maakond
Jõgeva alevik
  M 10 km ajavõtuga jooks
27 Triinu Bergmann
Tartu maakond
Tartu
SK ProRunner N 10 km ajavõtuga jooks
28 Kaimar Saareleht
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
29 Martin Maide
Tartu maakond
Tartu
Tartu Ülikool M 10 km ajavõtuga jooks
30 Marek Meus
Tartu maakond
Haaslava
  M 10 km ajavõtuga jooks
31 Marek Viilol
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
32 Kalev Kajaste
Põlva maakond
räpina
räpina sk M 10 km ajavõtuga jooks
33 Hannes Hagu
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
34 Margus Laanemäe
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
35 Mikk Põdra
Tartu maakond
Nõo
  M 10 km ajavõtuga jooks
36 Tristan Laansalu
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
37 Priit Tannik
Tartu maakond
Tartu
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor M 10 km ajavõtuga jooks
38 Teele Olgo
Jõgeva maakond
Voore küla, Mustvee vald
KJK Harta N 10 km ajavõtuga jooks
39 Arno Saar
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
40 Renee Praks
Valga maakond
nõuni
Remonter OÜ M 10 km ajavõtuga jooks
41 Jekaterina Pihlak
Järva maakond
Paide linn
  N 10 km ajavõtuga jooks
42 Taivo Kurvits
Tartu maakond
Tartu
FitLife
SA Archimedes
M 10 km ajavõtuga jooks
43 Mati Maine
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
44 Meelis Laansalu
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
45 Erhard Mandel
Põlva maakond
Krootuse
  M 10 km ajavõtuga jooks
46 Ain Laansalu
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
47 Inno Stroom
Jõgeva maakond
Põltsamaa
Woodman M 10 km ajavõtuga jooks
48 Marko Parksepp
Tartu maakond
Elva
  M 10 km ajavõtuga jooks
49 Meelis Muts
Viljandi maakond
Viljandi linn
  M 10 km ajavõtuga jooks
50 Aivar Kivi
Ida-Viru maakond
Narva
Eraisik M 10 km ajavõtuga jooks
51 Tarmo Meier
Tartu maakond
Kambja vald, sipelga põik 8-2 61708
  M 10 km ajavõtuga jooks
52 Rein Tamm
Viljandi maakond
Kolga-Jaani alevik
AS Nordwood M 10 km ajavõtuga jooks
53 Aivo Saare
Tartu maakond
Luunja
  M 10 km ajavõtuga jooks
54 Toivo Tammekivi
Tartu maakond
Ülenurme
  M 10 km ajavõtuga jooks
55 Timo Tamm
Tartu maakond
Tartu
Kuuste Piim OÜ M 10 km ajavõtuga jooks
56 Martin Rennit
Viljandi maakond
Ülde küla
  M 10 km ajavõtuga jooks
57 Merike Tamm
Tartu maakond
Tartu vald,
  N 10 km ajavõtuga jooks
58 Alo Rull
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
59 Kristi Mändoja
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
60 Piret Kolk
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
61 Ain Ülenurm
Võru maakond
Võru
  M 10 km ajavõtuga jooks
62 Sigrid Kirriland
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
63 Tauri Udras
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
64 Maris Aavik
Tartu maakond
Tartu
Ehituse ABC N 10 km ajavõtuga jooks
65 Ivo Velbaum
Viljandi maakond
Viljandi
Tripassion M 10 km ajavõtuga jooks
66 Mari-Liis Länik
Põlva maakond
Kanepi vald
  N 10 km ajavõtuga jooks
67 Inge Roose
Tartu maakond
Elva
  N 10 km ajavõtuga jooks
68 Ulvi Lond
Tartu maakond
Tartu
Tartu linnaraamatukogu N 10 km ajavõtuga jooks
69 Erkki Metsa
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km ajavõtuga jooks
70 Aija Sprivul-Dautancourt
Tartu maakond
Tartu
Orkla Eesti AS N 10 km ajavõtuga jooks
71 Nelli Nõmm
Jõgeva maakond
Pööra
  N 10 km ajavõtuga jooks
72 Robert Tiismus
Tartu maakond
Tartu
Tartu Ülikool M 10 km ajavõtuga jooks
73 Ahto Jaska
Tartu maakond
Tartu
Truvor Grupp M 10 km ajavõtuga jooks
74 Pille Laine
Tartu maakond
Tartu
Nõo Põhikool N 10 km ajavõtuga jooks
75 Urme Ernits
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
76 Triin Altmäe
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km ajavõtuga jooks
77 Stella Tuvi
Võru maakond
Misso
  N 10 km ajavõtuga jooks
78 Aire Koik
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
79 Indrek Põhjatu
Tartu maakond
Tartu
Mapri ehitus OÜ M 10 km ajavõtuga jooks
80 Kristiina Kõdar
Tartu maakond
Kambja vald
  N 10 km ajavõtuga jooks
81 Sirje Kaljumäe
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
82 Liili Vatsar
Tartu maakond
Tartu
#mariseinglid N 10 km ajavõtuga jooks
83 Kairit Kolsar
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
84 Janika Raudsepp
Tartu maakond
Nõo
  N 10 km ajavõtuga jooks
85 Kristel Tannik
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
86 Hannes Vilk
Jõgeva maakond
Põltsamaa vald
OÜ Eesti Killustik M 10 km ajavõtuga jooks
87 Silvia Annama
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
88 Liis Lehtse
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
89 Grete Veepere-Ots
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
90 Liis Lokk
Valga maakond
Otepää
  N 10 km ajavõtuga jooks
91 Maarika Muuli
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
92 Jana Meier
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
93 Helen Tammiksaar
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
94 Marilin Niilus
Tartu maakond
Tartu
Hauka Veloklubi N 10 km ajavõtuga jooks
95 Leila Lahtvee
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
96 Marju Tiisler
Viljandi maakond
olustvere, põhja-sakala vald
Eesti Höövelliist N 10 km ajavõtuga jooks
97 Kaimar Lätti
Tartu maakond
Tartu
Ehituse ABC M 10 km ajavõtuga jooks
98 Aino Sirkel
Tartu maakond
tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
99 Anet Kibin
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km ajavõtuga jooks
100 Anneliis Rüütli
Põlva maakond
Ahja alev
  N 10 km ajavõtuga jooks
101 Margareta Palgi
Põlva maakond
Himma küla, Haavistu talu
  N 10 km ajavõtuga jooks
1  2  3  4  5  6  7  8  9