Skechers Suvejooks
Kokku: 816
Naisi: 463
Mehi: 353
Nr | Nimi | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | Distants |
---|---|---|---|---|---|---|
2020 | Hele Järv |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2021 | Maarja-Lill Madisson |
Tartu maakond
Tartu
|
TUK | N | 10 km ajavõtuga kõnd | |
2022 | Anna Elisabeth Rehema |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2023 | Kerly Nahkur |
Tartu maakond
Illi Küla, Matu, Nõo vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2024 | Katrin Künnapuu |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2025 | Sirje Mürk |
Hiiu maakond
Hiiumaa
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2026 | Natalia Petrova |
Tartu maakond
Lohkva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2027 | Janek Suur |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2028 | Janek Trik |
Tartu maakond
Tartu, Tartu linn
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2029 | Kätlin Soosaar |
Tartu maakond
TArtu LINN
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2030 | Janely Epro |
Tartu maakond
Laeva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2031 | Helerin Hein |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2032 | Anneli Müürsalu |
Lääne-Viru maakond
Väike-Maarja
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2033 | Laura Saar |
Hiiu maakond
Aruküla
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2034 | Mairi Villmäe |
Hiiu maakond
Käina
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2035 | Helsanna Viilukas |
Hiiu maakond
Käina
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2036 | Helen Viilukas |
Hiiu maakond
Käina
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2037 | Carmen Allik |
Harju maakond
Alliku küla
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2038 | Risto Allik |
Harju maakond
Alliku küla
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2039 | Maarika Illi |
Järva maakond
Paide
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2040 | Kertu-Karin Vända |
Valga maakond
Valga
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2041 | Hannele Raaper |
Põlva maakond
Ruusa küla Räpina vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2042 | Sergei Mestiljainen |
Põlva maakond
Ruusa küla, Räpina vald
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2043 | Oksana Zahharova |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2044 | Evelin Viilukas |
Hiiu maakond
Käina
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2045 | Marilin Tisler |
Hiiu maakond
Käina
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2046 | Aune Lõo |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2047 | Maila Maisväli |
Tartu maakond
Kambja vald
|
IROSPORT SA TÜ Kliinikum |
N | 10 km ajavõtuga kõnd | |
2048 | Ilse Laur |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2049 | Annika Suur |
Tartu maakond
Tartu linn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2050 | Sirle Eelma |
Järva maakond
Türi linn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2051 | Gerli Edela |
Tartu maakond
Nõo
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2052 | Tiina Juhani |
Harju maakond
Riisipere
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2053 | Kristi Videvik |
Tartu maakond
Tõrvandi, Ringtee 2-41
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2054 | Jana Pärtel |
Lääne-Viru maakond
Haljala vald Põdruse küla
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2055 | Piret Savimägi |
Tartu maakond
Nõo
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2056 | Jaana Järve |
Lääne-Viru maakond
Rakvere
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2057 | Katrin Malinin |
Harju maakond
Keila linn Kalda tn.10-1 76608
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2058 | Anneli Jaska |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2059 | Eliise Hermann |
Valga maakond
Tõrva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2060 | Anneli Jõgisuu |
Valga maakond
Tõrva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2061 | Janely Trahv |
Põlva maakond
Põlva vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2062 | Piret Kozlovski |
Põlva maakond
Ahja
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2063 | Ly Tumanov |
Valga maakond
Valga
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2064 | Eve Liiv |
Valga maakond
Otepää
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2065 | Klaarika Prii |
Pärnu maakond
Pärnu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2066 | Jane Krasilnikova |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2067 | Karl Johan Krasilnikov |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2068 | Margit Karu |
Jõgeva maakond
Jõgeva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2069 | Merike Ers |
Saare maakond
Meedla
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2070 | Gerli Lutvärk |
Pärnu maakond
Pärnu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2071 | Helena Spilevoi |
Tartu maakond
Elva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2072 | Liis Õige |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2073 | Helena Ranna |
Viljandi maakond
Viljandi vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2074 | Sigrid Kivimaa |
Saare maakond
Veeriku küla
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2075 | Milvi Tamm |
Viljandi maakond
Olustvere Keskuse 1-15 70401
|
OÜ EESTI HÖÖVELLIIST | N | 10 km ajavõtuga kõnd | |
2076 | Hellika Luik |
Harju maakond
Tallinn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2077 | Diana Sopova |
Harju maakond
Keila linn
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2078 | Natalja Korpenkov |
Tartu maakond
Tartu linn, Jaama 181-30
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2079 | Sigrid Oks |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2080 | Margus Oks |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2081 | Helle Michelson |
Võru maakond
Võru vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2082 | Triinu Kurvits |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2083 | Reelika Noormägi |
Tartu maakond
Elva
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2084 | Maigi Mäela |
Põlva maakond
Põlva
|
OK Põlva Kobras | N | 10 km ajavõtuga kõnd | |
2085 | Helger Toom |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
2086 | Monika Kannelaud |
Jõgeva maakond
Põltsamaa vald
|
N | 10 km ajavõtuga kõnd | ||
1001 | Priit Oidram |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1002 | Urmas Rohtla |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1003 | Erkki Ehasalu |
Tartu maakond
Tartu
|
SK ProRunner | M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1004 | Kerli Hallik |
Harju maakond
Tallinn
|
Fifaa/Skechers | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1005 | Kristjan Lusikas |
Tartu maakond
Tartu
|
eratreening.ee | M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1006 | Helvi Nikkel |
Jõgeva maakond
Põltsamaa
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1007 | Roger Pajur |
Harju maakond
Viimsi
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1008 | Marko Uku Tõdu Madi |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1010 | Liis Köörna |
Harju maakond
Tallinn
|
SK Prorunner | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1011 | Leili Teeväli |
Tartu maakond
Tartu
|
SK Prorunner | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1012 | Kaivi Kukk |
Harju maakond
Tallinn
|
FB Jooksmine | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1013 | Anne Kuudeberg |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1014 | Carmen Kazantseva |
Viljandi maakond
Viljandi
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1016 | Morten Ulp |
Tartu maakond
Tartu linn
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1017 | Jaan Rea |
Ida-Viru maakond
Toila vald
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1018 | Marten Miljukov |
Tartu maakond
Tartu
|
TUK | M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1020 | Karin Hõrrak |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1021 | Mariliis Kurs |
Ida-Viru maakond
Kohtla-Nõmme
|
Järve SK eraisik |
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1022 | Jaak Vaiknemets |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1023 | Aivi Käba |
Lääne-Viru maakond
Hulja
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1024 | Albert Sau |
Tartu maakond
Lähte
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1025 | Markus Olaf Merioja |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1026 | Kaidi Koort |
Tartu maakond
Vahi alevik, Tartu vald
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1027 | Margit Jürgenson |
Tartu maakond
Tartu
|
Eesti Energia Spordiklubi | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1028 | Andra Puusepp |
Harju maakond
Tallinn
|
Täppsportlased | N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1029 | Helen Helmet |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1030 | Maila Vahtra |
Võru maakond
Võru linn
|
Eesti Energia Spordiklubi Eesti Energia Spordiklubi |
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | |
1031 | Janek Lember |
Jõgeva maakond
Mällikvere
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1032 | Marjana Lember |
Jõgeva maakond
Mällikvere
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1033 | Regina Labent |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1035 | Tiit Mauer |
Tartu maakond
Tartu vald
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1036 | Kaire Prüüs |
Tartu maakond
Tartu
|
N | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd | ||
1037 | Mihkel Vaher |
Tartu maakond
Tartu
|
M | 5 km ajavõtuga jooks-kõnd |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 |