Avaleht Võistlused Elva Südaööjooks

Elva Südaööjooks

Otsingusõna
Vkl
Sugu
Distants
Kokku: 946 Naisi: 658 Mehi: 288
Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Distants
1 Risto Väljak
Harju maakond
Jüri
Metos M 10 km jooksmine
2 Külli Hunt
Viljandi maakond
Viljandi
  N 10 km jooksmine
3 Grete Vares
Viljandi maakond
Mustla
  N 10 km jooksmine
4 Liivi Tobbi
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
5 Ruth Simpson
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
6 Toomas Kuris
Tartu maakond
Elva
  M 10 km jooksmine
7 Margus Ambos
Rapla maakond
Raela küla
  M 10 km jooksmine
8 Martti Kiuru
Tartu maakond
Alatskivi
  M 10 km jooksmine
9 Andres Kutsar
Järva maakond
PAIDE
  M 10 km jooksmine
10 Jaana Tents
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
11 Avo Lode
Põlva maakond
Mooste
  M 10 km jooksmine
12 Rauno Laumets
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
13 Kaarel Tõruvere
Tartu maakond
Elva
Saint Gobain Glass Estonia M 10 km jooksmine
14 Raimo Saul
Harju maakond
Tallinn
  M 10 km jooksmine
15 Agnes Pärnamägi
Harju maakond
TALLINN
  N 10 km jooksmine
16 Evelin Pihlak
Tartu maakond
Elva
  N 10 km jooksmine
17 Maria Kazlovskaya
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
18 Kattrina Berting
Tartu maakond
Roiu
  N 10 km jooksmine
19 Marko Veinberg
Victoria
Sale
  M 10 km jooksmine
20 Tanel Täpsi
Tartu maakond
Maarja- Magdaleena
  M 10 km jooksmine
21 Kristo Krinpus
Harju maakond
Saue
  M 10 km jooksmine
22 Kairi Pihlak
Lääne-Viru maakond
Rakvere
  N 10 km jooksmine
23 Rainer Meier
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
24 Kristiina Varjo
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
25 Olga Lapp
Ida-Viru maakond
Kohtla- Järve
  N 10 km jooksmine
26 Kaili Kuusik
Rapla maakond
Rapla
  N 10 km jooksmine
27 Margo Puusalu
Võru maakond
Rõuge vald
  M 10 km jooksmine
28 Gerttu Naruski
Tartu maakond
Tartu
IROSPORT N 10 km jooksmine
29 Rain Vaikmäe
Jõgeva maakond
Jõgeva linn
  M 10 km jooksmine
30 Helen Helmet
Tartu maakond
Tartu linn, Mõisavahe 62-34. 50707
  N 10 km jooksmine
31 Piret Kolk
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
32 Tambet Tõnisson
Harju maakond
Tallinn
  M 10 km jooksmine
33 Margit Karu
Jõgeva maakond
Jõgeva
  N 10 km jooksmine
34 Rasmus Vallimäe
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
35 Herki Laanmets
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
36 Marko Tõll
Harju maakond
Tallinn
  M 10 km jooksmine
37 Martin Järveoja
Tartu maakond
Elva
  M 10 km jooksmine
38 Kristel Andresen
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
39 Arvo Sarapuu
Harju maakond
Saue vald Laitse küla Põrgupõhja AÜ 2
  M 10 km jooksmine
40 Anna Remmelgas
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
41 Oksana Zahharova
Tartu maakond
Tila küla
  N 10 km jooksmine
42 Roger Pajur
Harju maakond
Viimsi
  M 10 km jooksmine
43 Grete-Geteli Võõsa
Harju maakond
Loksa
  N 10 km jooksmine
44 Laura Kõrgvee
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
45 Margo Pihlak
Lääne-Viru maakond
Rakvere
  M 10 km jooksmine
46 Anneli Laaneväli
Harju maakond
Aruküla Raasiku vald Põllu 38
Kehra Tervisekeskus OÜ N 10 km jooksmine
47 Inge Peetersoo
Viljandi maakond
Viljandi
  N 10 km jooksmine
48 Kädi Lepberg
Harju maakond
Laagri
  N 10 km jooksmine
49 Marge Almre
Viljandi maakond
Mustla
Valmets OÜ N 10 km jooksmine
50 Anni Krinpus
Harju maakond
Saue
  N 10 km jooksmine
51 Renno Merenäkk
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
52 Kaupo Mändla
Tartu maakond
Räni alevik
Keskkonnaagentuur M 10 km jooksmine
53 Kaidi Kaupo
Võru maakond
Lindora küla
  N 10 km jooksmine
54 Kristjan Vinni
Tartu maakond
Elva
  M 10 km jooksmine
55 Piret Vaaderpass
Tartu maakond
Elva
  N 10 km jooksmine
56 Hardi Pukk
Tartu maakond
Tartu
  M 10 km jooksmine
57 Eli Lilles
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
58 Marika Kisand
Tartu maakond
Kambja vald
  N 10 km jooksmine
59 Tiina Puusalu
Valga maakond
Valga
  N 10 km jooksmine
60 Aire Leppik
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
61 Merike Ilves
Pärnu maakond
Pärnu Vingi 2- 4, 80013
  N 10 km jooksmine
62 Ahti Nuga
Rapla maakond
Märjamaa vald Mõraste küla 78116 Laasimaa
  M 10 km jooksmine
63 Virge Joorits
Järva maakond
Türi
  N 10 km jooksmine
64 Heli Ajaots
Tartu maakond
Elav
Enics Eesti AS N 10 km jooksmine
65 Sirli Sarapuu
Harju maakond
Saue vald Laitse küla Põrgupõhja AÜ 2
  N 10 km jooksmine
66 Sergei Baranovski
Harju maakond
Maardu
  M 10 km jooksmine
67 Indrek Karolin
Põlva maakond
Kiidjärve küla
  M 10 km jooksmine
68 Reimu Saaremaa
Tartu maakond
Tartu
Mapri Ehitus OÜ M 10 km jooksmine
69 Ave Murtokangas
Etela-Pohjanmaa
Alajärvi
  N 10 km jooksmine
70 Maksim Niinep
Ida-Viru maakond
Kohtla Järve
  M 10 km jooksmine
71 Caroliina Altmäe
Pärnu maakond
Tulika 14-4 Pärnu
  N 10 km jooksmine
72 Maarja Maisla
Tartu maakond
Tõrvandi
  N 10 km jooksmine
73 Karl Künnapuu
Tartu maakond
Nõo
  M 10 km jooksmine
74 Urmas Hallik
Pärnu maakond
Pärnu
Altia Eesti AS M 10 km jooksmine
75 Arno Kärg
Tartu maakond
Tartu
Politsei-ja Piirivalveamet M 10 km jooksmine
76 Ele Luuk
Ida-Viru maakond
Toila vald/Kohtla-Nõmme alev
  N 10 km jooksmine
77 Andres Hallik
Harju maakond
Tallinn
Ristiku Põhikool M 10 km jooksmine
78 Karin Liipa
Harju maakond
Lubja küla, viimsi vald
  N 10 km jooksmine
79 Liili Vatsar
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
80 Viivika Kasuk
Tartu maakond
Luunja
  N 10 km jooksmine
81 Kaarel-Paulus Kaeramaa
Harju maakond
Tallinn
  M 10 km jooksmine
82 Ott Alekõrs
Møre og Romsdal
Åndalsnes
  M 10 km jooksmine
83 Johannes Rohiväli
Valga maakond
Lutike küla
  M 10 km jooksmine
84 Helina Aavik
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
85 Tiina Säälik
Jõgeva maakond
Kassinurme
  N 10 km jooksmine
86 Marge Põder
Harju maakond
Saue linn
  N 10 km jooksmine
87 Rasmus Kodres
Viljandi maakond
Vastemõisa Küla, Põhja-Sakala Vald
Cleveron AS M 10 km jooksmine
88 Erlend Tamberg
Harju maakond
Viimsi
  M 10 km jooksmine
89 Ulvi Lond
Tartu maakond
Tartu
  N 10 km jooksmine
90 Ergo Bereznjov
Tartu maakond
Kastre vald
  M 10 km jooksmine
91 Jekaterina Tšerpuhhina
Harju maakond
Tallinn
  N 10 km jooksmine
92 Toomas Juht
Harju maakond
Järveküla küla
  M 10 km jooksmine
93 Merge Reining
Viljandi maakond
Viljandi linn
  N 10 km jooksmine
94 Janek Trik
Tartu maakond
Supilinn, Kartuli 4-4 Tartu 51007
  M 10 km jooksmine
95 Luise Puu
Tartu maakond
Tartu linn
  N 10 km jooksmine
96 Enn Hallik
Pärnu maakond
Pärnu
  M 10 km jooksmine
97 Sirje Lott
Viljandi maakond
Tänava elamu Leemeti küla
  N 10 km jooksmine
98 Maie Ojasaar
Lääne-Viru maakond
Simuna
  N 10 km jooksmine
99 Marten Holter
Pärnu maakond
Tori vald
  M 10 km jooksmine
100 Kaja Jõemets
Ida-Viru maakond
Jõhvi
IVKH N 10 km jooksmine
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10