Avaleht Võistlused Elva Südaööjooks

Elva Südaööjooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 544 Naisi: 332 Mehi: 212
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 225 Indrek Tobreluts 1976 Mees
Tartu maakond
  M 1 00:32:44
2 2 12 Rauno Laumets 1990 Mees
Tartu maakond
  M 2 00:35:20
3 3 393 Priit Simson 1977 Mees
Harju maakond
  M 3 00:37:33
4 4 526 Meelis Paumets 1976 Mees
Tartu maakond
  M 4 00:39:48
5 5 286 Arvo Luts 1976 Mees
Uusimaa
1976 M 5 00:39:49
6 6 62 Ahti Nuga 1984 Mees
Rapla maakond
  M 6 00:40:14
7 7 162 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
  M 7 00:40:42
8 8 555 Imre Kuklase 1984 Mees
Võru maakond
  M 8 00:40:54
9 9 468 Erko Kurvits 1982 Mees
Tartu maakond
  M 9 00:41:27
10 10 130 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  M 10 00:41:43
11 11 141 Hans Leonhard Kõrgesaar 2000 Mees
Tartu maakond
  M 11 00:41:59
12 12 129 Orm Leopold Lukas 2004 Mees
Tartu maakond
Artium ITC OÜ M 12 00:42:15
13 13 485 Arles Taal 1973 Mees
Harju maakond
Eesti Energia M 13 00:42:19
14 14 364 Jaan Kostjukov 1987 Mees
Harju maakond
- M 14 00:42:40
15 15 88 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
  M 15 00:43:23
16 1 390 Maigi Vaikla 1975 Naine
Võru maakond
  N 1 00:43:38
17 16 354 Rasmus Kruusa 2000 Mees
Tartu maakond
Artium ITC OÜ M 16 00:43:55
18 17 51 Renno Merenäkk 2005 Mees
Tartu maakond
  M 17 00:44:00
19 18 122 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
  M 18 00:44:10
20 19 209 Kristjan Palm 1990 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 19 00:44:12
21 2 560 Kadri Raudvere 1983 Naine
Tartu maakond
#mariseinglid N 2 00:44:15
22 3 421 Maris Tamm 1984 Naine
Tartu maakond
#mariseinglid N 3 00:44:22
23 20 127 Tiit Vunk 1983 Mees
Tartu maakond
  M 20 00:44:31
24 21 341 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  M 21 00:44:31
25 4 167 Getlin Urbus 1982 Naine
Harju maakond
  N 4 00:44:41
26 22 310 Urmas Telling 1963 Mees
Pärnu maakond
  M 22 00:45:10
27 23 358 Maido Janke 1983 Mees
Viljandi maakond
  M 23 00:45:16
28 24 467 Ahto Kingla 1987 Mees
Põlva maakond
  M 24 00:45:22
29 5 192 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 5 00:45:44
30 25 75 Arno Kärg 1992 Mees
Tartu maakond
Politsei-ja Piirivalveamet M 25 00:46:05
31 26 324 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Hää Kraam M 26 00:46:10
32 27 543 Ergo Veedler 1988 Mees
Harju maakond
  M 27 00:46:22
33 28 579 Indrek Viron 1978 Mees
Harju maakond
  M 28 00:46:26
34 6 443 Ave Külter 1983 Naine
Tartu maakond
  N 6 00:46:34
35 29 204 Ragnar Nauka 1987 Mees
Harju maakond
  M 29 00:46:43
36 30 67 Indrek Karolin 1973 Mees
Põlva maakond
  M 30 00:46:56
37 31 574 Jan Kõrva 1981 Mees
Saare maakond
Sigma M 31 00:47:01
38 32 128 Kaspar Karolin 2005 Mees
Põlva maakond
  M 32 00:47:26
39 33 32 Tambet Tõnisson 1975 Mees
Harju maakond
  M 33 00:47:27
40 34 575 Kaarel Koitne 1989 Mees
Harju maakond
  M 34 00:47:36
41 35 187 Kaimar Saareleht 2002 Mees
Tartu maakond
  M 35 00:47:49
42 36 200 Tarmo Meier 1981 Mees
Tartu maakond
  M 36 00:47:52
43 37 240 Marko Teinburk 1987 Mees
Pärnu maakond
Bravo Catering M 37 00:47:55
44 7 587 Kaire Roosalk 1973 Naine
Viljandi maakond
  N 7 00:48:07
45 38 442 Kaspar Teder 1980 Mees
Harju maakond
  M 38 00:48:08
46 39 552 Mihkel Tikerpalu 1987 Mees
Harju maakond
OÜ Tikerberry M 39 00:48:13
47 40 386 Ergo Vaik 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 40 00:48:29
48 41 451 Raul Torga 1990 Mees
Harju maakond
  M 41 00:48:33
49 8 556 Kadri Orula 1980 Naine
Tartu maakond
  N 8 00:48:46
50 9 2 Külli Hunt 1984 Naine
Viljandi maakond
  N 9 00:48:52
51 42 145 Siim Jänes 1969 Mees
Tartu maakond
  M 42 00:48:59
52 43 109 Martin Rennit 1986 Mees
Viljandi maakond
Trafox Eesti OÜ M 43 00:49:04
53 10 253 Kristi Helekivi 1991 Naine
Tartu maakond
  N 10 00:49:05
54 44 273 Sander Brõsov 2005 Mees
Saare maakond
  M 44 00:49:12
55 45 325 Riho Õun 1988 Mees
Saare maakond
  M 45 00:49:12
56 11 248 Rita Muttel 1982 Naine
Harju maakond
  N 11 00:49:22
57 46 8 Martti Kiuru 1990 Mees
Tartu maakond
  M 46 00:49:29
58 47 334 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  M 47 00:49:30
59 48 519 Madis Šumanov 1988 Mees
Tartu maakond
  M 48 00:49:30
60 49 357 Denis Uksov 1984 Mees
Tartu maakond
Tarbatu M 49 00:49:41
61 12 397 Maris Jaama 1967 Naine
Valga maakond
Tõrva Gümnaasium N 12 00:49:55
62 50 435 Marko Palm 1983 Mees
Saare maakond
  M 50 00:49:56
63 51 281 Ardi Ailt 1990 Mees
Pärnu maakond
  M 51 00:50:00
64 52 42 Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
  M 52 00:50:06
65 13 505 Kaivi Kukk 1979 Naine
Harju maakond
  N 13 00:50:18
66 53 523 Randy Orel 1968 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia M 53 00:50:20
67 54 411 Igor Zahharov 1990 Mees
Viljandi maakond
  M 54 00:50:30
68 14 48 Kädi Lepberg 1987 Naine
Harju maakond
  N 14 00:50:41
69 55 262 Tommi Ründal 1991 Mees
Harju maakond
  M 55 00:50:50
70 56 74 Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
Altia Eesti AS M 56 00:50:54
71 15 251 Katariina Peksar 1995 Naine
Pärnu maakond
  N 15 00:51:00
72 57 384 Kalle Otsa 1968 Mees
Tartu maakond
  M 57 00:51:25
73 58 178 Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
  M 58 00:51:26
74 59 254 Teet Juhanson 1973 Mees
Tartu maakond
  M 59 00:51:40
75 16 142 Terje Tasane 1990 Naine
Harju maakond
  N 16 00:51:44
76 17 333 Heleri Alter 1991 Naine
Harju maakond
  N 17 00:51:49
77 60 314 Koit Pruunlep 1978 Mees
Saare maakond
  M 60 00:51:51
78 18 71 Caroliina Altmäe 1985 Naine
Pärnu maakond
  N 18 00:51:55
79 61 6 Toomas Kuris 1970 Mees
Tartu maakond
  M 61 00:51:55
80 62 440 Olev Järvala 1991 Mees
Tartu maakond
  M 62 00:51:57
81 19 89 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
  N 19 00:51:58
82 63 424 Tarmo Toom 1984 Mees
Viljandi maakond
  M 63 00:52:19
83 64 261 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  M 64 00:52:23
84 20 319 Maria Sarv 1983 Naine
Tartu maakond
#mariseinglid N 20 00:52:23
85 65 119 Tarvi Laar 1982 Mees
Tartu maakond
  M 65 00:52:26
86 21 331 Kaija Kikkas 1986 Naine
Tartu maakond
  N 21 00:52:28
87 22 539 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
  N 22 00:52:33
88 66 444 Sander Savi 1985 Mees
Tartu maakond
  M 66 00:52:34
89 23 188 Kristel Kivi 1973 Naine
Tartu maakond
  N 23 00:52:41
90 24 368 Egle Villik 1981 Naine
Tartu maakond
  N 24 00:52:47
91 67 404 Caspar Tubarik 1979 Mees
Harju maakond
  M 67 00:52:56
92 25 506 Katrin Hämäläinen 1985 Naine
Harju maakond
  N 25 00:52:57
93 68 376 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  M 68 00:53:01
94 69 82 Ott Alekõrs 1997 Mees
Møre og Romsdal
  M 69 00:53:02
95 70 124 Aivar Jesse 1959 Mees
Valga maakond
OŪ Combiwood M 70 00:53:09
96 26 524 Merje Uueni 1978 Naine
Harju maakond
  N 26 00:53:10
97 71 428 Vootele Sammal 1976 Mees
Lääne maakond
  M 71 00:53:13
98 72 327 Veikko Roos 1977 Mees
Harju maakond
  M 72 00:53:23
99 73 447 Virgo Rüütel 1990 Mees
Tartu maakond
  M 73 00:53:28
100 27 425 Anneli Jõeloo 1975 Naine
Tartu maakond
  N 27 00:53:33
101 74 313 Jaan Mandriks 1981 Mees
Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 74 00:53:37
102 75 582 Kristjan Kuljus 1991 Mees
Võru maakond
  M 75 00:53:49
103 28 509 Karoli Lust 1994 Naine
Harju maakond
  N 28 00:53:52
104 76 54 Kristjan Vinni 1990 Mees
Tartu maakond
  M 76 00:53:55
105 77 302 Mart Vendla 1974 Mees
Harju maakond
  M 77 00:53:55
106 78 308 Martin Nassar 1993 Mees
Viljandi maakond
  M 78 00:54:02
107 29 120 Kristina Golubeva 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N 29 00:54:20
108 79 36 Marko Tõll 1980 Mees
Harju maakond
  M 79 00:54:22
109 80 14 Raimo Saul 1976 Mees
Harju maakond
  M 80 00:54:26
110 30 366 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 Naine
Tartu maakond
  N 30 00:54:29
111 81 70 Maksim Niinep 1978 Mees
Ida-Viru maakond
  M 81 00:54:34
112 31 455 Kristiina Kollom 1991 Naine
Tartu maakond
  N 31 00:54:41
113 82 330 Mihkel Konsa 1953 Mees
Uusimaa
Selekta M 82 00:54:45
114 32 229 Reet Luhaäär 1953 Naine
Harju maakond
  N 32 00:54:54
115 33 483 Maie Alaots 1965 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 33 00:54:56
116 83 104 Meelis Muts 1973 Mees
Viljandi maakond
  M 83 00:54:58
117 84 426 Urmas Kaljuvee 1971 Mees
Harju maakond
  M 84 00:54:59
118 85 500 Rando Kall 1975 Mees
Tartu maakond
  M 85 00:55:04
119 86 182 Mait Kask 1988 Mees
Tartu maakond
  M 86 00:55:08
120 87 52 Kaupo Mändla 1985 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur M 87 00:55:13
121 34 112 Kersti Rätsep 1987 Naine
Harju maakond
  N 34 00:55:16
122 88 81 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Harju maakond
  M 88 00:55:17
123 35 64 Heli Ajaots 1972 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS N 35 00:55:23
124 36 243 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
  N 36 00:55:31
125 37 478 Cris Ekholm 1990 Naine
Tartu maakond
  N 37 00:55:32
126 38 362 Anastasiia Galitskihh 1991 Naine
Harju maakond
  N 38 00:55:48
127 39 115 Karin Truu 1979 Naine
Tartu maakond
  N 39 00:55:50
128 89 477 Talis Kesküla 1983 Mees
Varsinais-suomi
  M 89 00:55:51
129 40 379 Veronika Kossar 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N 40 00:56:03
130 41 160 Anni Leiger 1985 Naine
Hiiu maakond
  N 41 00:56:13
131 90 1 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
Metos M 90 00:56:13
132 91 479 Jaano Kaaver 1964 Mees
Tartu maakond
  M 91 00:56:13
133 92 168 Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
  M 92 00:56:17
134 93 432 Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 93 00:56:21
135 94 349 Helmet Orgse 1981 Mees
Harju maakond
  M 94 00:56:22
136 95 457 Raido Puusalu 1998 Mees
Valga maakond
  M 95 00:56:32
137 42 377 Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
  N 42 00:56:33
138 96 9 Andres Kutsar 1985 Mees
Järva maakond
  M 96 00:56:34
139 43 305 Sigrid Janke 1972 Naine
Viljandi maakond
  N 43 00:56:35
140 44 480 Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 44 00:56:39
141 97 7 Margus Ambos 1974 Mees
Rapla maakond
  M 97 00:56:48
142 98 407 Marek Pihlak 1977 Mees
Tartu maakond
  M 98 00:56:53
143 99 223 Heiki Prants 1964 Mees
Võru maakond
  M 99 00:56:55
144 100 45 Margo Pihlak 1974 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 100 00:56:57
145 101 437 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  M 101 00:56:58
146 102 463 Mihkel Luht 1985 Mees
Tartu maakond
  M 102 00:57:00
147 45 562 Brit Padjus 1984 Naine
Tartu maakond
  N 45 00:57:05
148 46 398 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  N 46 00:57:05
149 47 507 Kaire Klaus 1977 Naine
Võru maakond
  N 47 00:57:08
150 48 489 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
  N 48 00:57:17
151 103 343 Rasmus Kivari 2005 Mees
Tartu maakond
Sk Altia M 103 00:57:20
152 104 299 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ M 104 00:57:25
153 49 59 Tiina Puusalu 1977 Naine
Valga maakond
  N 49 00:57:26
154 50 563 Maili Vilson 1985 Naine
Tartu maakond
  N 50 00:57:30
155 105 155 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  M 105 00:57:31
156 51 589 Madli Kasemaa 1989 Naine
Jõgeva maakond
  N 51 00:57:34
157 52 194 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  N 52 00:57:34
158 53 180 Piret Pikma 1985 Naine
Tartu maakond
  N 53 00:57:35
159 54 95 Luise Puu 1978 Naine
Tartu maakond
  N 54 00:57:39
160 106 460 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  M 106 00:57:52
161 55 86 Marge Põder 1975 Naine
Harju maakond
  N 55 00:58:06
162 56 395 Maare Liiv 1985 Naine
Harju maakond
  N 56 00:58:12
163 57 257 Piret Kuusma 1968 Naine
Tartu maakond
  N 57 00:58:15
164 58 236 Eveli Melder 1993 Naine
Tartu maakond
  N 58 00:58:16
165 59 31 Piret Kolk 1967 Naine
Tartu maakond
  N 59 00:58:17
166 60 58 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  N 60 00:58:21
167 107 427 Rene Nurges 1992 Mees
Harju maakond
  M 107 00:58:26
168 61 488 Madli Jentson 1992 Naine
Tartu maakond
Sportland Eesti AS N 61 00:58:27
169 62 170 Relika Maripuu 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 62 00:58:32
170 63 100 Kaja Jõemets 1965 Naine
Ida-Viru maakond
IVKH N 63 00:58:33
171 64 564 Liisi Park 1987 Naine
Tartu maakond
  N 64 00:58:36
172 65 107 Kerli Nurk 1987 Naine
Tartu maakond
  N 65 00:58:36
173 108 35 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  M 108 00:58:37
174 66 263 Siret Lehtmaa 1986 Naine
Pärnu maakond
  N 66 00:58:41
175 67 487 Deivi Tuppits 1989 Naine
Harju maakond
  N 67 00:58:41
176 68 296 Sirli Kleitz 1975 Naine
Järva maakond
  N 68 00:58:45
177 69 199 Maris Pärn 1994 Naine
Pärnu maakond
  N 69 00:58:48
178 70 434 Kady Palm 1988 Naine
Saare maakond
  N 70 00:58:51
179 71 134 Viigi Kipper 1988 Naine
Viljandi maakond
  N 71 00:58:52
180 72 544 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  N 72 00:58:58
181 73 108 Pille Alder 1986 Naine
Harju maakond
JELD-WEN N 73 00:59:02
182 74 137 Liisa Maalder 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna Tuule lasteaed N 74 00:59:04
183 109 414 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 109 00:59:05
184 75 326 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
  N 75 00:59:10
185 76 226 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  N 76 00:59:18
186 77 60 Aire Leppik 1976 Naine
Tartu maakond
  N 77 00:59:18
187 78 309 Urme Ernits 1978 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Tripsik N 78 00:59:18
188 79 172 Merilin Vips 1980 Naine
Harju maakond
  N 79 00:59:19
189 110 140 Andres Kungla 1986 Mees
Harju maakond
Tallinna Kammerorkester M 110 00:59:23
190 111 588 Sten Jõgi 1982 Mees
Tartu maakond
  M 111 00:59:26
191 80 323 Anneli Müürsalu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 80 00:59:28
192 112 530 Algis Kork 1976 Mees
Tartu maakond
  M 112 00:59:36
193 113 568 Villu Serv 1999 Mees
Põlva maakond
  M 113 00:59:36
194 81 445 Eve Jaeski 1974 Naine
Tartu maakond
  N 81 00:59:37
195 82 470 Luise-Ly Westholm-Truber 1991 Naine
Saare maakond
  N 82 00:59:39
196 83 267 Laura Liivamägi 1991 Naine
Tartu maakond
  N 83 00:59:39
197 84 175 Moonika Küttim 1986 Naine
Harju maakond
  N 84 00:59:41
198 114 511 Rauno Jõgi 1993 Mees
Tartu maakond
  M 114 00:59:49
199 85 196 Kristina Paide 1992 Naine
Tartu maakond
  N 85 00:59:50
200 115 181 Ando Käos 1982 Mees
Tartu maakond
  M 115 00:59:51
201 86 350 Jaana Urm 1976 Naine
Uusimaa
  N 86 00:59:57
202 87 450 Kätlin Pendarov 1991 Naine
Harju maakond
  N 87 00:59:59
203 88 69 Ave Murtokangas 1972 Naine
Etela-Pohjanmaa
  N 88 01:00:01
204 116 363 Vladimir Tõsjak 1976 Mees
Tartu maakond
  M 116 01:00:13
205 89 586 Birgit Tuulemets 1981 Naine
Valga maakond
  N 89 01:00:16
206 90 133 Ivi Randmaa 1966 Naine
Harju maakond
Mr N 90 01:00:25
207 117 21 Kristo Krinpus 1986 Mees
Harju maakond
  M 117 01:00:28
208 91 50 Anni Krinpus 1991 Naine
Harju maakond
  N 91 01:00:31
209 92 177 Grete Kutsar 1990 Naine
Tartu maakond
  N 92 01:00:36
210 93 46 Anneli Laaneväli 1969 Naine
Harju maakond
Kehra Tervisekeskus OÜ N 93 01:00:38
211 94 275 Rete-Keyt Uibo 1996 Naine
Tartu maakond
  N 94 01:00:40
212 95 234 Kadri Treffner 1985 Naine
Põlva maakond
  N 95 01:00:42
213 96 429 Eva Kams 1972 Naine
Tartu maakond
  N 96 01:00:53
214 97 213 Zinaida Kruusalu 1973 Naine
Harju maakond
  N 97 01:01:01
215 98 469 Hanne-Liisa Hiiemäe 1995 Naine
Viljandi maakond
  N 98 01:01:08
216 118 68 Reimu Saaremaa 1992 Mees
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ M 118 01:01:12
217 119 77 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool M 119 01:01:14
218 99 399 Triin Sasi 1983 Naine
Tartu maakond
  N 99 01:01:14
219 120 295 Clyde Lens 1982 Mees
Viljandi maakond
  M 120 01:01:23
220 100 322 Hille Sepa 1970 Naine
Harju maakond
  N 100 01:01:29
221 121 136 Uno Õunapuu 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 121 01:01:39
222 101 576 Maarja Doyle 1977 Naine
Valga maakond
  N 101 01:01:40
223 102 417 Margit Kaur 1989 Naine
Pärnu maakond
  N 102 01:01:41
224 122 542 Germo Alliksoo 1997 Mees
Võru maakond
  M 122 01:01:41
225 123 329 Hans Mäesalu 1988 Mees
Tartu maakond
  M 123 01:01:42
226 103 233 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  N 103 01:01:43
227 104 126 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  N 104 01:01:44
228 105 216 Marina Kostin 1982 Naine
Ida-Viru maakond
  N 105 01:01:45
229 106 578 Enelin Alter 1987 Naine
Valga maakond
  N 106 01:01:45
230 107 561 Ruth Trääder 1979 Naine
Harju maakond
  N 107 01:01:48
231 108 338 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 108 01:01:57
232 109 61 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  N 109 01:02:00
233 110 5 Ruth Simpson 1986 Naine
Harju maakond
  N 110 01:02:02
234 124 29 Rain Vaikmäe 1989 Mees
Jõgeva maakond
  M 124 01:02:03
235 111 461 Liina Lõhmus 1988 Naine
Võru maakond
Wagenküll Hotell OÜ N 111 01:02:06
236 112 525 Eveli Kiis 1974 Naine
Tartu maakond
  N 112 01:02:08
237 125 462 Margus Raud 1986 Mees
Tartu maakond
  M 125 01:02:15
238 113 529 Kati Kala 1976 Naine
Tartu maakond
  N 113 01:02:16
239 114 57 Eli Lilles 1982 Naine
Harju maakond
  N 114 01:02:17
240 126 508 Renno Reitsnik 1987 Mees
Tartu maakond
  M 126 01:02:17
241 127 208 Tauri Tammesson 1990 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi M 127 01:02:19
242 128 472 Margus Merilo 1985 Mees
Harju maakond
  M 128 01:02:21
243 129 102 Gaidar Jalla 1983 Mees
Tartu maakond
  M 129 01:02:29
244 115 558 Mari-Liis Virkala 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 115 01:02:31
245 116 85 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
  N 116 01:02:31
246 117 190 Olga Bõtškova 1990 Naine
Harju maakond
  N 117 01:02:33
247 118 78 Karin Liipa 1982 Naine
Harju maakond
  N 118 01:02:36
248 119 231 Anna Marie Reimann 1993 Naine
Jõgeva maakond
  N 119 01:02:41
249 120 232 Kristi Väljaru 1982 Naine
Tartu maakond
  N 120 01:02:41
250 130 300 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  M 130 01:02:48
251 131 436 Tauno Ojasaar 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 131 01:02:52
252 121 161 Merilin Algma 1984 Naine
Harju maakond
  N 121 01:02:53
253 122 184 Liis Köörna 1983 Naine
Harju maakond
  N 122 01:02:58
254 123 301 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 123 01:02:58
255 124 389 Janika Raudsepp 1981 Naine
Tartu maakond
  N 124 01:03:00
256 125 573 Jekaterina Vimberg 1981 Naine
Ida-Viru maakond
  N 125 01:03:02
257 132 219 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
  M 132 01:03:03
258 126 585 Julia Troitskaja 1978 Naine
Harju maakond
  N 126 01:03:03
259 133 214 Aimar Parve 1979 Mees
Võru maakond
  M 133 01:03:04
260 127 532 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  N 127 01:03:06
261 128 504 Airi Karlson 1976 Naine
Harju maakond
  N 128 01:03:06
262 129 380 Eve Varik 1957 Naine
Viljandi maakond
- N 129 01:03:19
263 130 533 Rutt Tamm 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 130 01:03:21
264 134 156 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 134 01:03:27
265 131 569 Liisbeth Kose 1991 Naine
Pärnu maakond
  N 131 01:03:28
266 132 335 Inge Roose 1967 Naine
Tartu maakond
  N 132 01:03:36
267 133 224 Kati Kiipsaar 1988 Naine
Tartu maakond
  N 133 01:03:45
268 134 164 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N 134 01:03:50
269 135 279 Maarika Barteneva 1981 Naine
Harju maakond
  N 135 01:04:00
270 136 276 Airi Alnek 1963 Naine
Tartu maakond
  N 136 01:04:01
271 135 132 Tiimar Tartes 1982 Mees
Tartu maakond
  M 135 01:04:02
272 137 541 Jaanika Kärmas 1983 Naine
Tartu maakond
  N 137 01:04:36
273 136 394 Martin Marjapuu 1986 Mees
Harju maakond
  M 136 01:04:42
274 138 371 Daisy Kroon 1967 Naine
Ida-Viru maakond
  N 138 01:04:46
275 139 256 Merike Tamm 1974 Naine
Tartu maakond
  N 139 01:04:49
276 137 197 Robin Tamm 2008 Mees
Tartu maakond
  M 137 01:04:49
277 138 277 Erhard Mandel 1968 Mees
Põlva maakond
  M 138 01:04:50
278 139 567 Tomas Lants 1969 Mees
Harju maakond
  M 139 01:04:58
279 140 372 Anastassia Turkina 1991 Naine
Harju maakond
VERIFF OÜ N 140 01:05:00
280 141 114 Imbi Joasaar 1958 Naine
Harju maakond
  N 141 01:05:01
281 142 503 Gerlin-Eliise Suur 2003 Naine
Tartu maakond
  N 142 01:05:01
282 143 373 Anu Väli 1976 Naine
Järva maakond
  N 143 01:05:05
283 140 584 Mick Hermlin 1977 Mees
Harju maakond
  M 140 01:05:09
284 144 312 Kadri Kuurmann 1976 Naine
Järva maakond
  N 144 01:05:12
285 145 340 Kristi Saard 1981 Naine
Pärnu maakond
  N 145 01:05:21
286 141 131 Meelis Külaots 1975 Mees
Tartu maakond
  M 141 01:05:23
287 146 271 Viorika Tšebotar 1982 Naine
Võru maakond
  N 146 01:05:23
288 142 117 Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  M 142 01:05:26
289 147 193 Ursula Hiiemäe 1977 Naine
Tartu maakond
  N 147 01:05:27
290 148 365 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
  N 148 01:05:28
291 149 255 Irma Tubli 1982 Naine
Tartu maakond
Teravad sakid N 149 01:05:32
292 150 454 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 150 01:05:41
293 151 24 Kristiina Varjo 1991 Naine
Tartu maakond
  N 151 01:05:46
294 143 369 Härmo Hiiemäe 1983 Mees
Tartu maakond
  M 143 01:05:51
295 152 268 Margit Huttunen 1971 Naine
Vantaa
  N 152 01:05:52
296 144 553 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
Truvor Grupp M 144 01:06:00
297 153 441 Anne-Ly Kangur 1971 Naine
Harju maakond
  N 153 01:06:20
298 154 546 Reelika Talviste 1984 Naine
Pärnu maakond
  N 154 01:06:29
299 155 321 Irena Budanova 2001 Naine
Pärnu maakond
  N 155 01:06:31
300 145 439 Kullar Kert 1984 Mees
Tartu maakond
  M 145 01:06:31
301 146 34 Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  M 146 01:06:36
302 147 266 Valmar Vallimäe 1974 Mees
Tartu maakond
  M 147 01:06:36
303 156 298 Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  N 156 01:06:36
304 157 495 Kaili Rätsep 1978 Naine
Tartu maakond
  N 157 01:06:39
305 158 514 Anne Pirn 1973 Naine
Tartu maakond
Mandatum Life N 158 01:06:44
306 159 499 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  N 159 01:06:50
307 160 135 Kadri Pärtel 1991 Naine
Harju maakond
  N 160 01:06:53
308 148 496 Pärtel Valge 2007 Mees
Tartu maakond
  M 148 01:06:58
309 149 11 Avo Lode 1963 Mees
Põlva maakond
  M 149 01:06:59
310 150 247 Lajehang Limbu 1997 Mees
Kent
  M 150 01:06:59
311 161 246 Moonika Männiste 1977 Naine
Tartu maakond
  N 161 01:07:02
312 162 186 Kirke Härma-Tamme 1986 Naine
Harju maakond
  N 162 01:07:25
313 151 492 Mait Karu 1982 Mees
Tartu maakond
  M 151 01:07:31
314 163 76 Ele Luuk 1985 Naine
Ida-Viru maakond
  N 163 01:07:47
315 164 283 Jekaterina Madisson 1984 Naine
Harju maakond
  N 164 01:07:47
316 165 396 Raina Vangonen 1977 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 165 01:07:50
317 166 79 Liili Vatsar 1980 Naine
Tartu maakond
  N 166 01:07:55
318 152 378 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  M 152 01:07:55
319 167 554 Kaja Suur 1968 Naine
Viljandi maakond
  N 167 01:07:59
320 153 270 Robert Utsar 2002 Mees
Harju maakond
  M 153 01:08:05
321 154 110 Andres Luik 1982 Mees
Saare maakond
  M 154 01:08:11
322 168 304 Pille Laine 1980 Naine
Tartu maakond
Nõo Põhikool N 168 01:08:19
323 169 212 Diana Ruitlane-Rüütli 1982 Naine
Võru maakond
  N 169 01:08:22
324 170 241 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  N 170 01:08:23
325 171 16 Evelin Pihlak 1977 Naine
Tartu maakond
  N 171 01:08:32
326 172 481 Mari Kalda 1986 Naine
Rapla maakond
  N 172 01:08:43
327 173 292 Kadri Vilbaste 2001 Naine
Pärnu maakond
  N 173 01:08:45
328 174 294 Anneli Kostabi 1992 Naine
Tartu maakond
  N 174 01:08:51
329 175 221 Siiri Ojasalu 1985 Naine
Tartu maakond
  N 175 01:08:52
330 176 211 Mai Kalda 1981 Naine
Rapla maakond
  N 176 01:08:54
331 177 203 Jaanika Kuuspalu 1995 Naine
Rapla maakond
  N 177 01:08:57
332 178 476 Katriin Alasoo 1981 Naine
Harju maakond
  N 178 01:09:00
333 155 303 Kalle Kruustok 1994 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 155 01:09:04
334 156 111 Aldan Arthur Leppik 2006 Mees
Tartu maakond
  M 156 01:09:05
335 179 406 Maigi Mäela 1986 Naine
Põlva maakond
  N 179 01:09:08
336 180 345 Ilvi Remmel 1964 Naine
Rapla maakond
PPA N 180 01:09:15
337 181 80 Viivika Kasuk 1974 Naine
Tartu maakond
  N 181 01:09:28
338 157 515 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
  M 157 01:09:29
339 182 387 Marilyn Marjapuu 1988 Naine
Harju maakond
  N 182 01:09:35
340 183 244 Laura-Liisa Pihlak 2006 Naine
Tartu maakond
  N 183 01:09:40
341 158 374 Illimar Merilain 1969 Mees
Tartu maakond
  M 158 01:09:43
342 184 47 Inge Peetersoo 1980 Naine
Viljandi maakond
  N 184 01:09:46
343 185 522 Lya Uibo 1978 Naine
Hiiu maakond
  N 185 01:09:59
344 186 264 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
  N 186 01:10:03
345 159 531 Hardi Kuslap 1987 Mees
Tartu maakond
  M 159 01:10:08
346 187 353 Tatjana Noskova 1975 Naine
Harju maakond
  N 187 01:10:14
347 160 92 Toomas Juht 1989 Mees
Harju maakond
  M 160 01:10:17
348 188 183 Birgit Taska 1989 Naine
Harju maakond
  N 188 01:10:17
349 161 235 Virgo Agan 1993 Mees
Tartu maakond
  M 161 01:10:27
350 162 423 Mart Weber 1991 Mees
Tartu maakond
  M 162 01:10:33
351 189 242 Anne Kroman 1965 Naine
Võru maakond
  N 189 01:10:34
352 190 26 Kaili Kuusik 1981 Naine
Rapla maakond
  N 190 01:10:36
353 191 288 Kädu Aasma 1979 Naine
Hiiu maakond
  N 191 01:10:38
354 192 528 Marika Koppel 1969 Naine
Hiiu maakond
  N 192 01:10:41
355 163 410 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  M 163 01:10:42
356 193 158 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
  N 193 01:10:44
357 194 285 Anni Ratas 1994 Naine
Lääne maakond
  N 194 01:10:45
358 195 422 Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  N 195 01:10:45
359 164 527 Sergey Masterov 1980 Mees
Ida-Viru maakond
  M 164 01:10:54
360 196 456 Inga Tihhomirova 1979 Naine
Harju maakond
  N 196 01:11:00
361 197 228 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
  N 197 01:11:11
362 165 198 Andre Kruustok 1988 Mees
Järva maakond
  M 165 01:11:18
363 198 189 Kristine Langi 1982 Naine
Harju maakond
  N 198 01:11:18
364 199 344 Jana Meier 1983 Naine
Tartu maakond
  N 199 01:11:19
365 200 237 Merily Keskküla 2000 Naine
Tartu maakond
Teravad sakid N 200 01:11:21
366 201 116 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  N 201 01:11:23
367 202 97 Sirje Lott 1970 Naine
Viljandi maakond
  N 202 01:11:32
368 166 99 Marten Holter 2006 Mees
Pärnu maakond
  M 166 01:11:33
369 167 583 Gunnar Eensoo 1974 Mees
Viljandi maakond
  M 167 01:11:54
370 203 540 Tiia Kruuse 1973 Naine
Rapla maakond
  N 203 01:11:58
371 204 572 Oksana Mihnenko 1981 Naine
Harju maakond
  N 204 01:11:59
372 205 171 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
  N 205 01:12:00
373 206 494 Laura Kaur 1992 Naine
Tartu maakond
  N 206 01:12:01
374 168 210 Oliver Kristjan Kivil 2010 Mees
Tartu maakond
  M 168 01:12:09
375 207 38 Kristel Andresen 1998 Naine
Harju maakond
  N 207 01:12:09
376 208 220 Dina Avila 1978 Naine
Harju maakond
  N 208 01:12:11
377 169 138 Jaano Kivil 1976 Mees
Tartu maakond
  M 169 01:12:16
378 170 222 Kevin Uustalu 1997 Mees
Võru maakond
  M 170 01:12:20
379 171 289 Andres Brõsov 1981 Mees
Saare maakond
  M 171 01:12:29
380 209 548 Viktoria Jallai 1983 Naine
Harju maakond
  N 209 01:12:29
381 210 191 Greta-Marleen Külter 2004 Naine
Tartu maakond
  N 210 01:12:32
382 211 518 Kertu Sassi 1996 Naine
Harju maakond
  N 211 01:12:35
383 172 259 Andrus Kuusk 1992 Mees
Jõgeva maakond
  M 172 01:13:00
384 212 278 Marie Helene Hein 1996 Naine
Rapla maakond
Sisekaitseakadeemia N 212 01:13:15
385 213 150 Liis Masik-Uuk 1984 Naine
Tartu maakond
  N 213 01:13:16
386 214 272 Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 214 01:13:42
387 173 206 Paul Kolla 1958 Mees
Viljandi maakond
Securitas Eesti AS M 173 01:13:48
388 174 342 Ruudi Pukk 1982 Mees
Tartu maakond
  M 174 01:13:56
389 175 56 Hardi Pukk 1986 Mees
Tartu maakond
  M 175 01:14:04
390 215 375 Eda Merilain 1972 Naine
Tartu maakond
  N 215 01:14:19
391 216 91 Jekaterina Tšerpuhhina 1983 Naine
Harju maakond
  N 216 01:14:34
392 217 169 Olga Marchuk 1989 Naine
Harju maakond
  N 217 01:14:50
393 218 547 Riina Harik 1977 Naine
Harju maakond
  N 218 01:15:10
394 219 497 Anna Gontšarova 1987 Naine
Tartu maakond
  N 219 01:15:16
395 220 565 Egle Sarapik 1978 Naine
Tartu maakond
  N 220 01:15:37
396 176 591 Kristo Hõrrak 1995 Mees
Tartu maakond
  M 176 01:15:39
397 221 65 Sirli Sarapuu 1991 Naine
Harju maakond
  N 221 01:15:40
398 222 22 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 222 01:15:45
399 177 96 Enn Hallik 1950 Mees
Pärnu maakond
  M 177 01:15:46
400 223 416 Kätlin Küünemäe 1978 Naine
Harju maakond
  N 223 01:15:52
401 178 83 Johannes Rohiväli 2008 Mees
Valga maakond
  M 178 01:15:53
402 179 39 Arvo Sarapuu 1965 Mees
Harju maakond
  M 179 01:15:57
403 224 517 Kaisa Hanko 2000 Naine
Tartu maakond
  N 224 01:16:08
404 225 44 Laura Kõrgvee 1984 Naine
Tartu maakond
  N 225 01:16:10
405 180 90 Ergo Bereznjov 1980 Mees
Tartu maakond
  M 180 01:16:11
406 226 153 Ingrid Alla 2002 Naine
Tartu maakond
  N 226 01:16:15
407 227 452 Pille Vinne 1980 Naine
Põlva maakond
  N 227 01:16:24
408 228 230 Ilme Parik 1963 Naine
Harju maakond
  N 228 01:16:25
409 229 473 Anne Visnapuu 1985 Naine
Tartu maakond
  N 229 01:16:31
410 230 534 Ülle Voolaine 1978 Naine
Tartu maakond
  N 230 01:16:34
411 181 535 Erik Tõnn Rast 2006 Mees
Tartu maakond
  M 181 01:16:43
412 231 290 Pille Väinma 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 231 01:16:59
413 232 316 Merilin Bereznjov 1987 Naine
Tartu maakond
  N 232 01:17:00
414 233 287 Merle Must 1975 Naine
Valga maakond
  N 233 01:17:08
415 234 201 Epp Metsaluik 1969 Naine
Põlva maakond
  N 234 01:17:22
416 235 482 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
Häirekeskus N 235 01:17:25
417 236 382 Triin Saar 1988 Naine
Tartu maakond
  N 236 01:17:40
418 237 438 Grete Sammal 1997 Naine
Harju maakond
  N 237 01:17:50
419 182 245 Tarvo Rohiväli 1982 Mees
Valga maakond
  M 182 01:17:57
420 238 337 Ene Ojaperv 1970 Naine
Tartu maakond
  N 238 01:18:04
421 239 400 Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
  N 239 01:18:36
422 240 367 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
  N 240 01:18:38
423 183 249 Priit Remmelgas 1984 Mees
Harju maakond
  M 183 01:18:58
424 241 40 Anna Remmelgas 1987 Naine
Harju maakond
  N 241 01:19:10
425 242 545 Emma Jugomägi 2007 Naine
Põlva maakond
  N 242 01:19:23
426 243 459 Inga Annast 1983 Naine
Tartu maakond
  N 243 01:19:33
427 244 403 Jessika Luhamaa 1987 Naine
Tartu maakond
  N 244 01:19:38
428 245 446 Mery-Lii Luhamaa 1989 Naine
Tartu maakond
  N 245 01:20:12
429 246 238 Triinu Ülemaante 1996 Naine
Rapla maakond
  N 246 01:20:24
430 184 356 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  M 184 01:20:24
431 247 227 Paula Elise Paluoja 2002 Naine
Tartu maakond
  N 247 01:20:28
432 185 512 Raimond Pihlap 1985 Mees
Tartu maakond
  M 185 01:21:04
433 186 490 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  M 186 01:21:23
434 248 493 Triin Gorbunov 1979 Naine
Tartu maakond
  N 248 01:21:34
435 187 491 Nikita Skolozhabskyy 2010 Mees
Ida-Viru maakond
  M 187 01:22:04
436 188 351 Teet Rumberg 1964 Mees
Pärnu maakond
  M 188 01:22:29
437 249 18 Kattrina Berting 1990 Naine
Tartu maakond
  N 249 01:22:29
438 250 484 Helina Juvanen 1988 Naine
Jõgeva maakond
  N 250 01:22:38
439 251 53 Kaidi Kaupo 1997 Naine
Võru maakond
  N 251 01:22:45
440 252 458 Vanessa Vulf 2007 Naine
Tartu maakond
  N 252 01:23:13
441 253 307 Maarja Lainola 1990 Naine
Tartu maakond
Umami OÜ N 253 01:23:17
442 254 471 Karin Merilo 1986 Naine
Harju maakond
  N 254 01:23:18
443 189 20 Tanel Täpsi 1993 Mees
Tartu maakond
  M 189 01:23:23
444 255 577 Katri Kukk 1991 Naine
Viljandi maakond
  N 255 01:23:31
445 256 98 Maie Ojasaar 1973 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 256 01:23:41
446 257 101 Margareta Palgi 1964 Naine
Põlva maakond
  N 257 01:23:58
447 258 15 Agnes Pärnamägi 1980 Naine
Harju maakond
  N 258 01:24:14
448 259 239 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
  N 259 01:24:15
449 260 502 Anne Serv 1994 Naine
Põlva maakond
  N 260 01:24:17
450 261 501 Tiiu Serv 1970 Naine
Põlva maakond
  N 261 01:24:17
451 262 293 Merike Palopson 1990 Naine
Tartu maakond
  N 262 01:24:21
452 263 176 Liina Ivask 1975 Naine
Tartu maakond
  N 263 01:24:56
453 264 159 Piia Põder 2009 Naine
Harju maakond
  N 264 01:24:58
454 265 202 Mairi Põder 1972 Naine
Harju maakond
  N 265 01:24:58
455 266 359 Ulja Käos 1972 Naine
Tartu maakond
  N 266 01:25:05
456 267 205 Kristi Ploomipuu 1998 Naine
Tartu maakond
  N 267 01:25:07
457 268 320 Maarit Lääne 1973 Naine
Tartu maakond
  N 268 01:25:33
458 269 10 Jaana Tents 1982 Naine
Tartu maakond
  N 269 01:25:34
459 270 113 Sigrit Sarapuu 1990 Naine
Harju maakond
  N 270 01:25:43
460 190 418 Argo Miljand 1973 Mees
Harju maakond
  M 190 01:25:59
461 271 269 Regina Paulus 1977 Naine
Hiiu maakond
  N 271 01:26:22
462 272 385 Tuuli Raamat 1976 Naine
Saare maakond
PPA N 272 01:26:25
463 273 383 Inga Hunt 1988 Naine
Põlva maakond
  N 273 01:26:31
464 274 157 Erle Aasmäe 1984 Naine
Jõgeva maakond
  N 274 01:26:32
465 275 151 Marju Tiisler 1971 Naine
Viljandi maakond
Eesti Höövelliist OÜ N 275 01:26:35
466 276 566 Margit Partei 1992 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool N 276 01:26:46
467 191 13 Kaarel Tõruvere 1984 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia M 191 01:26:46
468 192 148 Matti Silber 1949 Mees
Tartu maakond
  M 192 01:26:46
469 277 391 Karin Vichmann 1973 Naine
Tartu maakond
  N 277 01:27:19
470 193 580 Janek Oblikas 1972 Mees
Harju maakond
Marathon100 OÜ M 193 01:27:49
471 278 215 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 278 01:27:53
472 279 250 Loona Eskla 1972 Naine
Võru maakond
  N 279 01:28:00
473 280 339 Marilin Niilus 1993 Naine
Tartu maakond
  N 280 01:28:23
474 281 413 Carmen Kazantseva 2007 Naine
Viljandi maakond
  N 281 01:28:37
475 194 73 Karl Künnapuu 1991 Mees
Tartu maakond
  M 194 01:28:50
476 195 328 Jay Martin Ploomipuu 1997 Mees
Tartu maakond
  M 195 01:29:06
477 196 306 Andres Eskla 1968 Mees
Võru maakond
  M 196 01:29:44
478 282 28 Gerttu Naruski 1985 Naine
Tartu maakond
IROSPORT N 282 01:30:11
479 283 311 Kaja Randviir 1968 Naine
Tartu maakond
  N 283 01:30:23
480 284 431 Milvi Krehov 1990 Naine
Tartu maakond
  N 284 01:31:26
481 285 217 Triinu Vares 1985 Naine
Põlva maakond
  N 285 01:32:00
482 286 105 Eve-Liis Aidma 1982 Naine
Tartu maakond
  N 286 01:32:07
483 287 513 Lea Kont 1959 Naine
Tartu maakond
  N 287 01:33:00
484 288 475 Katrin Kivari 1969 Naine
Tartu maakond
  N 288 01:33:15
485 289 474 Kristiina Kivari 1993 Naine
Harju maakond
  N 289 01:33:16
486 290 360 Kaidi Sööt 1986 Naine
Tartu maakond
  N 290 01:33:38
487 291 154 Liina Sarapuu 1967 Naine
Harju maakond
  N 291 01:33:45
488 292 453 Marliis Käämer 1985 Naine
Tartu maakond
  N 292 01:34:10
489 197 557 Dmitri Nadivski 1985 Mees
Viljandi maakond
  M 197 01:34:36
490 293 381 Kersti Konist 1976 Naine
Viljandi maakond
Koduküpsis OÜ N 293 01:34:37
491 294 318 Kirsika Soomer 1984 Naine
Tartu maakond
  N 294 01:35:03
492 295 317 Ene Liiv 1978 Naine
Tartu maakond
  N 295 01:35:03
493 296 284 Riina Tammistu 1969 Naine
Jõgeva maakond
  N 296 01:35:09
494 297 93 Merge Reining 1977 Naine
Viljandi maakond
  N 297 01:35:19
495 298 25 Olga Lapp 1985 Naine
Ida-Viru maakond
  N 298 01:36:00
496 299 402 Nataliya Lobosok 1975 Naine
Ida-Viru maakond
Likman Grupp OÜ N 299 01:36:14
497 300 63 Virge Joorits 1982 Naine
Järva maakond
  N 300 01:36:31
498 198 23 Rainer Meier 2008 Mees
Tartu maakond
  M 198 01:36:41
499 199 94 Janek Trik 1978 Mees
Tartu maakond
  M 199 01:36:58
500 200 346 Janek Lember 1974 Mees
Jõgeva maakond
  M 200 01:37:10
501 301 139 Marjana Lember 1981 Naine
Jõgeva maakond
  N 301 01:37:10
502 302 146 Kerttu Hein 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet N 302 01:37:49
503 303 123 Merje Meerits 1975 Naine
Ida-Viru maakond
  N 303 01:38:17
504 304 498 Tiina Salla 1974 Naine
Ida-Viru maakond
Kaitseliit/Häirekeskus N 304 01:38:17
505 305 486 Sirly Jürioja 1980 Naine
Herefordshire
  N 305 01:38:46
506 201 19 Marko Veinberg 1993 Mees
Victoria
  M 201 01:39:15
507 306 218 Helen Puusalu 1977 Naine
Võru maakond
  N 306 01:39:46
508 307 538 Kadri-Triin Truija 1985 Naine
Harju maakond
  N 307 01:40:26
509 202 27 Margo Puusalu 1977 Mees
Võru maakond
  M 202 01:40:47
510 203 405 Leander Tammistu 2009 Mees
Viljandi maakond
  M 203 01:40:51
511 308 30 Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
  N 308 01:40:57
512 204 419 Siim Rein 1986 Mees
Viljandi maakond
  M 204 01:41:40
513 309 179 Maarja Käis 1973 Naine
Tartu maakond
  N 309 01:41:52
514 310 195 Krista Toom 1978 Naine
Tartu maakond
  N 310 01:41:52
515 205 571 Kristjan Oliver Saul 2006 Mees
Harju maakond
  M 205 01:42:55
516 311 433 Siiri Pungas 1973 Naine
Tartu maakond
  N 311 01:43:28
517 206 466 Kaspar Ranna 1999 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 206 01:44:51
518 312 4 Liivi Tobbi 1991 Naine
Harju maakond
  N 312 01:45:08
519 313 43 Grete-Geteli Võõsa 2001 Naine
Harju maakond
  N 313 01:45:26
520 207 348 Andres Luka Uksov 2007 Mees
Tartu maakond
  M 207 01:45:27
521 314 464 Birgit Kangur 1990 Naine
Tartu maakond
  N 314 01:45:34
522 315 17 Maria Kazlovskaya 1989 Naine
Harju maakond
  N 315 01:46:09
523 316 430 Kati Taur 1996 Naine
Tartu maakond
  N 316 01:46:25
524 317 106 Jelena Jermišina 1990 Naine
Harju maakond
  N 317 01:46:35
525 318 41 Oksana Zahharova 1980 Naine
Tartu maakond
  N 318 01:47:15
526 208 550 Reio Jan Jallai 2005 Mees
Harju maakond
  M 208 01:47:47
527 209 549 Rain Jallai 1976 Mees
Harju maakond
  M 209 01:47:57
528 319 332 Kerly Kull 1995 Naine
Tartu maakond
  N 319 01:48:05
529 320 388 Käroly Raudsepp 2001 Naine
Tartu maakond
  N 320 01:49:02
530 321 297 Jelena Prants 1967 Naine
Võru maakond
  N 321 01:49:27
531 210 570 Robin Mölder 2008 Mees
Tartu maakond
  M 210 01:49:27
532 322 412 Nelli Zahharova 1963 Naine
Viljandi maakond
  N 322 01:50:21
533 323 291 Evelin Aller 2001 Naine
Rapla maakond
  N 323 01:50:26
534 324 103 Agne Tilsen 1983 Naine
Tartu maakond
  N 324 01:50:51
535 325 449 Dagne Oriehov 2007 Naine
Pärnu maakond
  N 325 01:53:23
536 326 420 Kätlin Pari 1982 Naine
Viljandi maakond
sa Viljandi Haigla N 326 01:53:31
537 327 521 Kai Voolaine 1958 Naine
Harju maakond
  N 327 01:53:48
538 211 87 Rasmus Kodres 1991 Mees
Viljandi maakond
Cleveron AS M 211 01:54:00
539 328 282 Mari Kikerpill 1986 Naine
Tartu maakond
  N 328 01:55:45
540 212 280 Marko Raud 1987 Mees
Tartu maakond
  M 212 01:55:45
541 329 448 Laine Ülemaante 1982 Naine
Pärnu maakond
  N 329 01:56:58
542 330 121 Liisi Taar 1988 Naine
Harju maakond
AS Selver N 330 02:05:58
543 331 143 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  N 331 02:06:00
544 332 33 Margit Karu 1970 Naine
Jõgeva maakond
  N 332 02:51:28
Sulge

Tulemuse detailne info

...