100 km jooks ümber Jalpugi järve

#STANDWITHUKRAINE

Fri 15/04/22 - Sat 09/07/22
100 km jooks ümber Jalpugi järve

Virtuaalne LHV Maijooks

 

Sun 01/05/22 - Sat 21/05/22
Maijooksu kombo
Virtuaalne lastejooks

RIMI Eesti Ööjooks - Rakvere 2022

Virtuaaljooks

Sun 01/05/22 - Sat 04/06/22
21 km
10 km
Cappy lastejooks

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

1. etapp - 5,2 km - KADRIORG

Mon 02/05/22 - Sun 08/05/22
1. etapp - 5,2 km

Skechers Tartu Kevadjooks 2022

Virtuaaljooks

Sat 14/05/22 - Sun 29/05/22
10 km ajavõtuga jooks
10 km ajavõtuta jooks-kõnd
10 km ajavõtuga kõnd
5 km ajavõtuga jooks-kõnd
5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Poolmaraton (21,1 km)
Mr. Pritt lastejooksud (400 m)

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

3. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus

Mon 16/05/22 - Sun 22/05/22
3. etapp - 4 km

10. Rapla Selveri Suurjooks

Virtuaaljooks

Mon 16/05/22 - Thu 30/06/22
42,2 km
21,1 km
10 km
5 km

Hawaii Expressi 41. Tartu Rattaralli

virtuaalsõit / Virtual Race

Fri 20/05/22 - Sun 05/06/22
128 km
kombo 128 km
60 km
27 km
Lastesõit / Children Race

Narva virtuaaljooks

 

Wed 01/06/22 - Tue 21/06/22
Narva 21 kombo
Virtuaalne lastejooks

Tallinna Maratoni virtuaaljooks

 

Thu 01/09/22 - Fri 30/09/22
Maratoni kombo
Virtuaalne lastejooks
LIVE events Past events

Partners