EOK SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE

 

Fri 23/09/22 - Mon 31/10/22
Vähemalt 10 liikumiskorda

11. Tartu Linnamaraton

Virtuaaljooks / Virtual Race

Fri 23/09/22 - Sun 09/10/22
42.2 km
21.1 km
10 km
kombo 42.2 km
Lastejooks / Kids Race

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

21. etapp - 4,1 km - Kadriorg

Mon 26/09/22 - Sun 02/10/22
21. etapp - 4,1 km

Tallinna Maratoni virtuaaljooks

 

Thu 01/09/22 - Fri 30/09/22
Maratoni kombo
Virtuaalne lastejooks

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

20. etapp - 4,8 km - Kesklinn

Mon 19/09/22 - Sun 25/09/22
20. etapp - 4,8 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

19. etapp - 3,6 km - Pirita Spordikeskus

Mon 12/09/22 - Sun 18/09/22
19. etapp - 3,6 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

18. etapp - 4,7 km - Pae park

Mon 05/09/22 - Sun 11/09/22
18. etapp - 4,7 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

17. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Mon 29/08/22 - Sun 04/09/22
17. etapp - Vabaõhumuuseum

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

16. etapp - 4,7 km - Tallinna Botaanikaaed

Mon 22/08/22 - Sun 28/08/22
16. etapp - 4,7 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

15. etapp - 4 km - Hiiu terviserada

Mon 15/08/22 - Sun 21/08/22
15. etapp - 4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

14. etapp - 5,1 km - Ülemiste mets ja Järve terviserada

Mon 08/08/22 - Sun 14/08/22
14. etapp - 5,1 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

13. etapp - 4 km - Vanalinn

Mon 01/08/22 - Sun 07/08/22
13. etapp - 4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

12. etapp - 6,4 km - Paljassaare

Mon 25/07/22 - Sun 31/07/22
12. etapp - 6,4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

11. etapp - 4,4 km - Sütiste parkmets

Mon 18/07/22 - Sun 24/07/22
11. etapp - 4,4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

10. etapp - 4,6 km - Maarjamäe/Lauluväljak

Mon 11/07/22 - Sun 17/07/22
10. etapp - 4,6 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

9. etapp - 5 km - Pirita

Mon 04/07/22 - Sun 10/07/22
9. etapp - 5 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

8. etapp - 4,7 km - Järve Terviserada

Mon 20/06/22 - Sun 26/06/22
8. etapp - 4,7 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

7. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Mon 13/06/22 - Sun 19/06/22
7. etapp - 5 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

5. etapp - 3,6 km - Merimetsa

Mon 30/05/22 - Sun 05/06/22
5. etapp - 3,6 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

4. etapp - 4,6 km - Botaanikaaed

Mon 23/05/22 - Sun 29/05/22
4. etapp - 4.6 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

3. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus

Mon 16/05/22 - Sun 22/05/22
3. etapp - 4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Mon 09/05/22 - Sun 15/05/22
2. etapp - 4 km

20. TRADEHOUSE Tervisejooks

1. etapp - 5,2 km - KADRIORG

Mon 02/05/22 - Sun 08/05/22
1. etapp - 5,2 km
LIVE events Past events

Partners