47. Tartu Maraton

virtuaalsõit

Mon 08/02/21 - Sun 14/03/21
63 km
31 km
16 km

AUDI Heategevuslik Jooksupäev

Kaugjooks

Sat 19/12/20 - Wed 31/03/21
Audi Heategevuslik jooksupäev

Viking Line Eesti Ööjooks - Talve eri

Virtuaaljooks

Tue 01/12/20 - Thu 31/12/20
42.2 km
21.1 km
10 km
5 km

Pärnu Rannajooks

Virtuaaljooks

Thu 15/10/20 - Sun 01/11/20
10 km jooks ja kõnd
5 km jooks ja kõnd
Lastejooks

Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere

Virtuaaljooks

Sat 15/08/20 - Thu 15/10/20
NIKE 21,1 km
POWERADE 10 km
SPORTLAND 5 km
CAPPY lastejooks

Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri

Virtuaaljooks

Sat 29/08/20 - Tue 13/10/20
POWERADE 10 km
SPORTLAND 5 km

9. Tartu Linnamaraton

Virtuaaljooks

Thu 24/09/20 - Sun 11/10/20
42,2 km jooks/run
21.1 km jooks/run
10 km jooks/run
virtuaal TILLU/MINI

8. Rapla SELVER'i Suurjooks

Virtuaaljooks

Tue 15/09/20 - Sun 11/10/20
10 km
21,1 km
5 km
Calendar of events Past events

Partners