Tervisekilomeetrid 2021

TRADEHOUSE Tervisejooksu osalejate virtuaalne väljakutse

Thu 01/04/21 - Fri 31/12/21
TERVISEKILOMEETRID

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

1. etapp - 5,2 km - Kadriorg

Mon 03/05/21 - Sun 09/05/21
1. etapp - 5,2 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Mon 10/05/21 - Sun 16/05/21
2. etapp - 4 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

3. etapp - 3,8 km - Merimetsa

Mon 17/05/21 - Sun 23/05/21
3. etapp - 3,8 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

4. etapp - 4,6 km - Järve terviserada

Mon 24/05/21 - Sun 30/05/21
4. etapp - 4.6 km

9. Rapla SELVER'i Suurjooks

Virtuaaljooks

Sun 30/05/21 - Thu 30/09/21
5 km
10 km
21 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

5. etapp - 4,6 km - Pae park

Mon 31/05/21 - Sun 06/06/21
5. etapp - 4,6 km

Parkmetsa kaugjooks 2021

 

Sat 05/06/21 - Wed 30/06/21
7 km ajavõtuga jooks
7 km ajavõtuta jooks-kõnd
7 km ajavõtuga kõnd
2,5 km ajavõtuga jooks-kõnd
2,5 km ajavõtuta jooks-kõnd
Mr. Pritt lastejooksud - 400 m
LIVE events Past events

Partners