50. Tartu Maraton

Virtuaalsõit / Virtual Race

Tue 16/01/24 - Sat 16/03/24
63 km
31 km
16 km
kombo 63 km
kombo 2x63 km
Lastesõit / Children Race

Virtuaalne Talvine Välja Kutse

 

Thu 01/02/24 - Thu 29/02/24
Tervisekilomeetrid (min 3 km)

Virtuaalne LHV Maijooks

 

Wed 01/05/24 - Sat 18/05/24
Maijooksu kombo
Virtuaalne lastejooks

Tallinna Maratoni virtuaaljooks

 

Sun 01/09/24 - Mon 30/09/24
Maratoni kombo
Virtuaalne lastejooks

Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023

 

Wed 01/11/23 - Thu 30/11/23
Stebby 5 km
Neptunas 10 km

Pärnu Rannajooks

Virtuaaljooks

Sat 14/10/23 - Tue 31/10/23
10 km
5 km

12. Tartu Linnamaraton

Virtuaaljooks / Virtual Race

Fri 29/09/23 - Sun 15/10/23
42.2 km
21.1 km
10 km
kombo 42.2 km
Lastejooks / Kids Race

21. TRADEHOUSE Tervisejooks

21. etapp - 4,4 km - Kadrioru ööetapp

Mon 25/09/23 - Sun 01/10/23
21. etapp - 4,4 km
LIVE events Past events

Partners