FENSTER 12. Rapla SELVER'i Suurjooks

 

Wed 15/05/24 - Sun 30/06/24
5 km
10 km
21,1 km

REVIN GRUPP Südasuve Challenge - Võsu 2024

 

Sat 25/05/24 - Thu 27/06/24
Panasonic 4 km
Neptunas 10 km
Cappy lastejooks

Open Water Estonia - Käsmu 2024

 

Sat 01/06/24 - Wed 26/06/24
3.5 km

Elva Südaööjooks

Virtuaaljooks

Sat 01/06/24 - Sun 30/06/24
10 km

SPORTLAND Tallinn Open Water 2024

 

Thu 13/06/24 - Wed 10/07/24
500 m
1 km
1.9 km
3.8 km

KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024

 

Sat 15/06/24 - Wed 10/07/24
Panasonic 4 km ajavõtuga
Neptunas 10 km ajavõtuga
Cappy lastejooks

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

7. etapp - Merimetsa

Mon 17/06/24 - Sun 23/06/24
7. etapp - 3,8 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

8. etapp - Pae park

Mon 24/06/24 - Sun 30/06/24
8. etapp - 4,6 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

9. etapp - 4,6 km

Mon 01/07/24 - Sun 07/07/24
9. etapp - 4,6 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

10. etapp - 6,1 km

Mon 08/07/24 - Sun 14/07/24
10. etapp - 6.1 km

Tallinna Maratoni virtuaaljooks

 

Sun 01/09/24 - Mon 30/09/24
Maratoni kombo
Virtuaalne lastejooks

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

6. etapp - Järve terviserada

Mon 10/06/24 - Sun 16/06/24
6. etapp - 4,6 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

5. etapp - Pirita

Mon 03/06/24 - Sun 09/06/24
5. etapp - 3,6 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

4. etapp - Botaanikaaed

Mon 27/05/24 - Sun 02/06/24
4. etapp - 5 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

3. etapp - Saunapunkt

Mon 20/05/24 - Sun 26/05/24
3. etapp - 4,2 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

2. etapp - Vabaõhumuuseum

Mon 13/05/24 - Sun 19/05/24
2. etapp - 4,2 km

22. TERVISEJOOKS JA KÕND

1. etapp - Nõmme Spordikeskus

Mon 06/05/24 - Sun 12/05/24
1. etapp - 4 km
LIVE events Past events

Partners