|
101
|
Mai-Liis Kolk |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Rimi Eesti
|
N |
Narva 21 kombo |
|
102
|
Tatjana Tšurkina |
|
Harju maakond
Tallinn
|
SPA Tours OÜ
|
N |
Narva 21 kombo |
|
103
|
Eva-Lota Meres |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
104
|
Olesja Evstafieva |
|
Ida-Viru maakond
Narva-joesuu linn
|
Narva Lidl
|
N |
Narva 21 kombo |
|
105
|
Kaja Karv |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
106
|
Kelli Siidirätsep |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
107
|
Ruth Rohi |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
108
|
Ahto Kingla |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
109
|
Jaanus Ruut |
|
Viljandi maakond
Viljandi
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
110
|
Karl Kristian Kits |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Energia AS
|
M |
Narva 21 kombo |
|
111
|
Skaidrite Mäesalu |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Eesti Energia AS
|
N |
Narva 21 kombo |
|
112
|
Liisi Taar |
|
Harju maakond
Kose-uuemõisa
|
MTÜ Spordiselts AS Selver
|
N |
Narva 21 kombo |
|
113
|
Epp Jalakas |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sisekaitseakadeemia spordiklubi Sisekaitseakadeemia
|
N |
Narva 21 kombo |
|
114
|
Ain Rääbis |
|
Tartu maakond
Ülenurme
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
115
|
Juulia Veski |
|
Jõgeva maakond
Põltsamaa
|
Rimi Eesti
|
N |
Narva 21 kombo |
|
116
|
Helle Jürgenson |
|
Jõgeva maakond
Põltsamaa
|
Rimi Eesti
|
N |
Narva 21 kombo |
|
117
|
Anna Igaševa-Mašin |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Tartu Tervishoiu Kõrgkool
|
N |
Narva 21 kombo |
|
118
|
Sergei Igašev |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
119
|
Sergei Igašev |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
120
|
Igor Mašin |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
121
|
Marika Kohv |
|
Pärnu maakond
Pärnu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
122
|
Mikk Orasmaa |
|
Tartu maakond
Tartu
|
Nortal AS
|
M |
Narva 21 kombo |
|
123
|
Aigars Voicescuks |
|
Salacgrivas novads
Salacgriva
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
124
|
Johann Chevrier |
|
Moselle
Walscheid
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
125
|
Tanel Sempelson |
|
Järva maakond
Türi vald
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
126
|
Iveta Voicescuka |
|
Viļņu 9-20
Salacgrīva
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
127
|
Lea Sepp |
|
Pärnu maakond
Vändra
|
MS Balti Trafo
|
N |
Narva 21 kombo |
|
128
|
Katrin Pirn |
|
Harju maakond
Saku alevik
|
EKP Reskontro
|
N |
Narva 21 kombo |
|
129
|
Naima Kabral |
|
Põlva maakond
Krootuse
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
130
|
Tiina Põld |
|
Lääne maakond
Taebla
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
131
|
Krista Riener-Kose |
|
Harju maakond
Paldiski
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
132
|
Ilona Kononova |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Ehte Humanitaargümnaasium
|
N |
Narva 21 kombo |
|
133
|
Aigi Lamus |
|
uusimaa
Espoo
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
134
|
Jelena Romanova |
|
Ida-Viru maakond
Narva
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
135
|
Katrin Dulder |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
136
|
Aili Metsamaa |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
137
|
Jelena Mets |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Telia SK AS Connecto Eesti
|
N |
Narva 21 kombo |
|
138
|
Jane Aus |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
139
|
Kaarel-Paulus Kaeramaa |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
140
|
Ly Laane |
|
Harju maakond
Saku vald, Saustinõmme
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
141
|
Eve Laane |
|
Tartu maakond
TARTU
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
142
|
Ly Traus |
|
Lääne-Viru maakond
Rakvere
|
Traus-RAK
|
N |
Narva 21 kombo |
|
143
|
Gerli Köösel |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
144
|
Kati Rünk |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
145
|
Eiko Kadarik |
|
Harju maakond
Keila
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
146
|
Jana Pärtel |
|
Lääne-Viru maakond
Haljala vald Põdruse küla Valli mü
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
147
|
Õnne Lees |
|
Lääne-Viru maakond
Tapa
|
Eesti Energia Spordiklubi Eesti Energia AS
|
N |
Narva 21 kombo |
|
148
|
Neve Karjus |
|
Tartu maakond
Elva
|
Saint Gobain Glass Estonia SE
|
N |
Narva 21 kombo |
|
149
|
Karina Kelle |
|
Tartu maakond
Elva
|
Saint Gobain Glass Estonia SE
|
N |
Narva 21 kombo |
|
150
|
Regina Labent |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
151
|
Alla Alber |
|
Jõgeva maakond
Jõgeva
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
152
|
Imbi Luts |
|
Järva maakond
Paide linn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
153
|
Mariliis Kurs |
|
Ida-Viru maakond
Kohtla-Nõmme
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
154
|
Kätlin Tammesoo |
|
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts NORDEA
|
N |
Narva 21 kombo |
|
155
|
Liis Randus |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
156
|
Marje Orav |
|
Rapla maakond
Vana-Vigala
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
157
|
Reilika Pikerpõld |
|
Harju maakond
Turba, Saue vald
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
158
|
Terje Pikerpõld |
|
Harju maakond
Turba, Saue vald
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
159
|
Sirli Kleitz |
|
Järva maakond
Vao küla,Järva vald
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
160
|
Kaili Korolkov |
|
Järva maakond
Paide
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
161
|
Hanna Seeder |
|
Harju maakond
Tallinn
|
MTÜ Spordiselts
|
N |
Narva 21 kombo |
|
162
|
Olga Kravtsova |
|
Harju maakond
Viimsi vald, Püünsi küla
|
Naine
|
N |
Narva 21 kombo |
|
163
|
Pauli Arbelius |
|
Kanta-Häme
Turenki
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
164
|
Galina Fix |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Reval Sport
|
N |
Narva 21 kombo |
|
165
|
Andres Tõnissaar |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
166
|
Renno Rehtla |
|
Tartu maakond
Tartu linn
|
Elektest OÜ
|
M |
Narva 21 kombo |
|
167
|
Saimon Raidma |
|
Tartu maakond
Tartu linn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
168
|
Sirena Heinaru |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
169
|
Teele Loss |
|
Harju maakond
Viimsi
|
Eesti Energia Spordiklubi Eesti Energia
|
N |
Narva 21 kombo |
|
170
|
Helen Saal |
|
Tartu maakond
Tartu
|
Kaitseliit Tartu malev
|
N |
Narva 21 kombo |
|
171
|
Kati Rammo |
|
Tartu maakond
Äksi
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
172
|
Heelika Aus |
|
Saare maakond
Kuressaare
|
GOWORKABIT ESTONIA OÜ
|
N |
Narva 21 kombo |
|
173
|
Janne Klusova |
|
Viljandi maakond
Viljandi
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
174
|
Jelena Melnikova |
|
Harju maakond
Viimsi
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
175
|
Kaja Lend |
|
Pärnu maakond
Kilingi-Nõmme Saarde vald Pärnumaa
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
176
|
Age Laane |
|
Pärnu maakond
Pärnu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
177
|
Mare Makkonen |
|
Harju maakond
Keila
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
178
|
Ingrid Treu |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
179
|
Lilia Karu |
|
Harju maakond
TALLINN
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
180
|
Kaimo Karu |
|
Harju maakond
TALLINN
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
181
|
Kristi Väljaru |
|
Tartu maakond
Tartu linn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
182
|
Sergey Masterov |
|
Ida-Viru maakond
Narva
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
183
|
Oksana Mihnenko |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
184
|
Taimi Hinnosaar |
|
Lääne-Viru maakond
Väike-Maarja vald
|
Pearaamat OÜ
|
N |
Narva 21 kombo |
|
185
|
Eveli Pruuli |
|
Jõgeva maakond
Siimusti
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
186
|
Kerli Gretškov |
|
Harju maakond
Saue
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
187
|
Ülle Gretškov |
|
Harju maakond
Saue
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
188
|
Reet Reimann |
|
Lääne-Viru maakond
Kiltsi alevik
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
189
|
Andrus Möll |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
190
|
Anneliis Kabral |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
191
|
Kalle Kuusik |
|
Ida-Viru maakond
Kohtla-Järve
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
192
|
Jana Leemann |
|
Rapla maakond
Kodila küla
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
193
|
Ingrid Soidla |
|
Ida-Viru maakond
Jõhvi Küla
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
194
|
Kadri Kõrm |
|
Hiiu maakond
Käina
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
195
|
Signe Laiuste |
|
Tartu maakond
Tartu
|
MTÜ Spordiselts Selver AS
|
N |
Narva 21 kombo |
|
196
|
Gaida Jakson |
|
Lääne maakond
Haapsalu
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
197
|
Sirje Mürk |
|
Hiiu maakond
Hiiumaa
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
198
|
Efecan Yildiz |
|
Harju maakond
TALLINN
|
|
M |
Narva 21 kombo |
|
199
|
Heily Epro-Volmer |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |
|
200
|
Kersti Hiiemaa |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Narva 21 kombo |