|
1501
|
Anneli Pruuns |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1502
|
Reet Järveküla |
|
Viljandi maakond
Soe küla
|
Tarvastu Lasteaed
|
N |
Maratoni kombo |
|
1503
|
Maris Liström |
|
Harju maakond
Naaritsa 8-12, Karjaküla alevik, 76620
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1504
|
Joonas Poom |
|
Põlva maakond
Veriora alevik metsa 7
|
Päästeamet. Põlva PK
|
M |
Maratoni kombo |
|
1505
|
Kätty Bergštein |
|
Harju maakond
Viimsi
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1506
|
Elly Tobolin |
|
Harju maakond
Kose-Uuemõisa
|
AAS BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal
|
N |
Maratoni kombo |
|
1507
|
Erkki Paluoja |
|
Harju maakond
Tallinn
|
AAS BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal
|
M |
Maratoni kombo |
|
1508
|
Kristo Küdorf |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1509
|
Liis Rohi |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1510
|
Erik Aibast |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1511
|
Ele Liiv |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1512
|
Maari Ernits |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1513
|
Kairit Luht |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1514
|
Gaia Kruuleht |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1515
|
Katrin Lahesoo |
|
Pärnu maakond
Pärnu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1516
|
Helina Jõesaar |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1517
|
Kaire Vaher |
|
Lääne-Viru maakond
Kadrina
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1518
|
Ergo Veedler |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Elisa Spordiklubi Elisa Eesti
|
M |
Maratoni kombo |
|
1519
|
Grete Solnask |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1520
|
Ave Velt |
|
Harju maakond
Saku
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1521
|
Ingrid Rändvee |
|
Harju maakond
Klooga
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1522
|
Helme Kold |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1523
|
Mirja Savik |
|
Harju maakond
Rae vald, Vaskjala küla
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1524
|
Herdis Jakobi |
|
Harju maakond
Rae vald, Järveküla
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1525
|
Kadri Arm |
|
Harju maakond
Laagri alevik
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1526
|
Marietta Ottisaar |
|
Harju maakond
Kehra
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1527
|
Carolin Linkgreim |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1528
|
Eldin Ruuse |
|
Harju maakond
Jüri
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1529
|
Piret Sims |
|
Harju maakond
Saku vald
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1530
|
Sandra Thaumi |
|
Harju maakond
Ardu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1531
|
Kaili Kärssin |
|
Harju maakond
Peetri
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1532
|
Merje Trummal |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1533
|
Kady Kattai |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1534
|
Roman Antipjev |
|
Harju maakond
Keila
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1535
|
Imbi Kivilo |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1536
|
Stuart Kemp |
|
Satakunta
Eurajoki
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1537
|
Katrin Kivistik |
|
Satakunta
Eurajoki
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1538
|
Carmen Grünbaum |
|
Satakunta
Eurajoki
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1539
|
Carola Grünbaum |
|
Satakunta
Eurajoki
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1540
|
Patrick Szeto |
|
Tuen Mun
Tuen Mun
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1541
|
Helju Sillavee |
|
Harju maakond
TALLINN
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1542
|
Katleen Schmeiman |
|
Põlva maakond
Põlva
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1543
|
Erik Tambaur |
|
Harju maakond
Randvere
|
Sportland Team Sportland Eesti
|
M |
Maratoni kombo |
|
1544
|
Katrin Charles |
|
Harju maakond
Saue
|
Inission Tallinn OÜ
|
N |
Maratoni kombo |
|
1545
|
Aleksandar Kuzmin |
|
Pärnu maakond
Tammiste küla
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1546
|
Zorjana Mural |
|
Harju maakond
Viimsi
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1547
|
Kadi Sikk |
|
Lääne-Viru maakond
Tapa linn
|
Team Kaitsevägi
|
N |
Maratoni kombo |
|
1548
|
Virge Joorits |
|
Järva maakond
Türi
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1549
|
Roger Rooma |
|
Harju maakond
Tiskre
|
Team Sportland Sportland Eesti AS
|
M |
Maratoni kombo |
|
1550
|
Mati Piirat |
|
Lääne-Viru maakond
Rakvere
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1551
|
Nele Tambaur |
|
Harju maakond
Randvere
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1552
|
Monta Lejasbuda |
|
Ventspils novads
Ventspils
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1553
|
Margarita Dzumakajeva |
|
Jurmala
Sloka
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1554
|
Käthlin Paas |
|
Harju maakond
Kopli küla, Rae vald
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1555
|
Marika Roopärg |
|
-Uusimaa
Vantaa
|
KU-58
|
N |
Maratoni kombo |
|
1556
|
Kristo Puustusmaa |
|
Harju maakond
Loo
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1557
|
Linda Lepassalu |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sportland Team Sportland Eesti AS
|
N |
Maratoni kombo |
|
1558
|
Renko Reintam |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sportland Team Sportland Eesti AS
|
M |
Maratoni kombo |
|
1559
|
Krete Kaasik |
|
Järva maakond
Paide linn
|
Spordiklubi Kati
|
N |
Maratoni kombo |
|
1560
|
Anonüümne Viis |
|
Harju maakond
Viimsi
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1561
|
Elizaveta Pechurichko |
|
Ida-Viru maakond
Jõhvi
|
Sportland
|
N |
Maratoni kombo |
|
1562
|
Egon Peetersmann |
|
Harju maakond
Habaja Alevik
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1563
|
Kristiina Videvik |
|
Lääne-Viru maakond
Vana-Vinni, Videviku
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1564
|
Reelika Turi |
|
Harju maakond
Peetri
|
Reelika Turi
|
N |
Maratoni kombo |
|
1565
|
Helina Kalda |
|
Tartu maakond
Soinaste küla
|
Edu Akadeemia- TÕMikad liiguvad
|
N |
Maratoni kombo |
|
1566
|
Gaili Luik |
|
Pärnu maakond
Tammiste
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1567
|
Maiu Müürsepp |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Fitnurse OÜ
|
N |
Maratoni kombo |
|
1568
|
Tairi Valdre |
|
Harju maakond
rae küla
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1569
|
Maris Tustit |
|
Tartu maakond
Raadi alev
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1570
|
Ewa Metsik |
|
Harju maakond
Keila
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1571
|
Anna-Lena Wiik |
|
Västerbotten
Umeå
|
IKSU KSA
|
N |
Maratoni kombo |
|
1572
|
Eduard Kravets |
|
Görlitz
Görlitz
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1573
|
Margus Mikk |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1574
|
Arnold Nõmm |
|
Saare maakond
Mustjala
|
SJK Sarma
|
M |
Maratoni kombo |
|
1575
|
David Bailey-Lauring |
|
Harju maakond
Uuesalu
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1576
|
Laura Vartukapteine |
|
Latvia
Riga
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1577
|
Anne Nelis |
|
Saare maakond
Kuressaare
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1578
|
Patrik Veinberg |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1579
|
Tallinna Maraton |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1580
|
Nelli Nilson |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sportland Team Sportland Eesti
|
N |
Maratoni kombo |
|
1581
|
Vahur Pormeister |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sportland Team Sportland Eesti
|
M |
Maratoni kombo |
|
1582
|
Olga Bõtškova |
|
Bayern
München
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1583
|
Evely Heinpalu |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Sportland Team Sportland Eesti As
|
N |
Maratoni kombo |
|
1584
|
Aleksandr Klepikov |
|
Harju maakond
Tallinn
|
eachrace
|
M |
Maratoni kombo |
|
1585
|
Ingrid Wiscombe |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1586
|
Karmen Tiitson |
|
Saare maakond
Kuressaare
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1587
|
Rahel Behrsin |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1588
|
Ksenija Paio |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1589
|
Karl Loorens |
|
Harju maakond
Tallinn
|
Poksikkubi Kalev
|
M |
Maratoni kombo |
|
1590
|
Kersti Seli |
|
Harju maakond
Keila
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1591
|
Christopher Frost |
|
UK
Southampton
|
|
M |
Maratoni kombo |
|
1592
|
Ave Kooskora |
|
Harju maakond
Kose vald
|
RVM Systems OÜ
|
N |
Maratoni kombo |
|
1593
|
Sirje Luke |
|
Harju maakond
Tallinn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1594
|
Niina Nikitina |
|
Harju maakond
Peetri alevik
|
Multisport Estonia
|
N |
Maratoni kombo |
|
1595
|
Suvi Lantz |
|
Sweden
Morgongåva
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1596
|
Monika Grinfeld |
|
Ida-Viru maakond
Kurtna
|
Spordiselts MTÜ
|
N |
Maratoni kombo |
|
1597
|
Esti Taal |
|
Põlva maakond
Põlva vald, Põlva linn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1598
|
Merlin Vider |
|
Tartu maakond
Tartu
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1599
|
Imbi Luts |
|
Järva maakond
Paide linn
|
|
N |
Maratoni kombo |
|
1600
|
Triin Saar |
|
Viljandi maakond
Karksi-Nuia
|
|
N |
Maratoni kombo |