Avaleht Võistlused Tartu Parkmetsa kaugjooks

Tartu Parkmetsa kaugjooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 59 Naisi: 50 Mehi: 9
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Osales
2065 Mirjam Ahosepp 1986
Harju maakond
  N Osales
2024 Jelena Babjak 1967
Tartu maakond
  N Osales
2060 Kattrina Berting 1990
Tartu maakond
  N Osales
2075 Raili Eller 1983
Tartu maakond
Luunja LA Midrimaa N Osales
2034 Olga Gontsarik 1967
Harju maakond
  N Osales
2042 Anna Gontšarova 1987
Tartu maakond
  N Osales
2001 Minna Tuulikki Hamunen 1967
Tartu maakond
  N Osales
2054 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
  N Osales
2050 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M Osales
2030 Jarmo-Juhani Huttunen 1964
Vantaa
  M Osales
2033 Margit Huttunen 1971
Vantaa
  N Osales
2064 Marika Kasemägi 1978
Põlva maakond
  N Osales
2008 Kelly Kasepuu 1993
Tartu maakond
  N Osales
2052 Martti Kiuru 1990
Tartu maakond
  M Osales
2016 Kristel Kivimets 1978
Harju maakond
  N Osales
2056 Lea Kont 1959
Tartu maakond
  N Osales
2009 Laura Kõrgvee 1984
Tartu maakond
  N Osales
2053 Urmas Kõrgvee 1979
Tartu maakond
  M Osales
2059 Jevgeni Kuvsinov 1980
Tartu maakond
  M Osales
2057 Jelena Kuvsinova 1987
Tartu maakond
  N Osales
2015 Siire Leiger 1964
Hiiu maakond
  N Osales
2082 Angelina Liivak 1996
Harju maakond
  N Osales
2086 Marge Maasikas 1979
Harju maakond
  N Osales
2066 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  N Osales
2023 Marje Märss 1983
Tartu maakond
  N Osales
2019 Liis Masik-Uuk 1984
Tartu maakond
  N Osales
2062 Eda Merilain 1972
Tartu maakond
  N Osales
2022 Siiri Mets 1989
Tartu maakond
  N Osales
2085 Avely Müür 2007
Järva maakond
  N Osales
2061 Terje Pahk 1968
Pärnu maakond
  N Osales
2084 Monika Pärna 1978
Viljandi maakond
LEMEKS N Osales
2035 Lisette Parts 2001
Tartu maakond
  N Osales
2018 Avely Parve 1966
Uusimaa
  N Osales
2063 Daisi Pfaifer 1984
Tartu maakond
  N Osales
2039 Heleri Puiemets 1987
Tartu maakond
  N Osales
2049 Ingrid Puis 1966
Tartu maakond
  N Osales
2004 Leanne Puusalu 1988
Tartu maakond
  N Osales
2005 Eerika Raud 1992
Tartu maakond
  N Osales
2072 Laura Saar 1994
Hiiu maakond
  N Osales
2038 Alesia Shvedava 1985
Tartu maakond
  N Osales
2002 Hendrik Sikk 1996
Jõgeva maakond
  M Osales
2031 Grete Suik 1994
Jõgeva maakond
  N Osales
2020 Merike Tamm 1974
Tartu maakond
  N Osales
2068 Marilin Tisler 2006
Hiiu maakond
  N Osales
2010 Ljudmila Titova 1985
Tartu maakond
  N Osales
2028 Mailika Troska 1982
Tartu maakond
  N Osales
2073 Diana Tull 1977
Tartu maakond
  N Osales
2014 Katre Uibo 1999
Tartu maakond
  N Osales
2045 Villu Uibo 1966
Tartu maakond
  M Osales
2083 Aive Vähejaus 1973
Hiiu maakond
  N Osales
2006 Urve Varblane 1969
Tartu maakond
  N Osales
2067 Evelin Viilukas 1978
Hiiu maakond
  N Osales
2069 Helen Viilukas 1975
Hiiu maakond
  N Osales
2070 Helsanna Viilukas 2001
Hiiu maakond
  N Osales
2011 Martin Vilimaa 1983
Tartu maakond
  M Osales
2080 Pille Viljak 1965
Tartu maakond
Luunja LA Midrimaa N Osales
2058 Natalja Villemson 1985
Tartu maakond
Tugevus OÜ N Osales
2013 Marianne Võime 1988
Tartu maakond
eratreening.ee N Osales
2027 Mart Weber 1991
Tartu maakond
  M Osales
Sulge

Tulemuse detailne info

...