Avaleht Võistlused Tartu Parkmetsa kaugjooks

Tartu Parkmetsa kaugjooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 37 Naisi: 30 Mehi: 7
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
27 22 4035 Koidula Grauberg 1955 Naine
Tartu maakond
  N 22 00:26:24
28 23 4022 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
  N 23 00:26:33
14 10 4014 Kaidi Käärmann 1980 Naine
Tartu maakond
  N 10 00:17:06
34 6 4016 Allvar Kabral 1991 Mees
Tartu maakond
  M 6 00:38:32
35 29 4044 Anneliis Kabral 1992 Naine
Tartu maakond
  N 29 00:39:02
26 21 4007 Kaili Kallasaru 1980 Naine
Tartu maakond
  N 21 00:25:55
6 5 4047 Viivika Kasuk 1974 Naine
Tartu maakond
  N 5 00:14:43
12 8 4019 Siret Kesas 1985 Naine
Tartu maakond
  N 8 00:16:57
11 4 4032 Anti Kiiver 1967 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 4 00:16:26
30 25 4004 Keili Kleitz 1999 Naine
Harju maakond
  N 25 00:29:11
5 4 4003 Kaidi Koort 1986 Naine
Tartu maakond
  N 4 00:14:28
20 15 4042 Kaisa Koskor 1973 Naine
Tartu maakond
  N 15 00:24:00
21 16 4015 Saskia Koskor 2008 Naine
Tartu maakond
  N 16 00:24:00
13 9 4021 Angelina Laaniste 1987 Naine
Tartu maakond
  N 9 00:17:00
15 11 4049 Margit Laidvee 1975 Naine
Tartu maakond
  N 11 00:18:00
9 6 4010 Ülle Lipp 1960 Naine
Järva maakond
  N 6 00:16:05
36 7 4008 Jaanus Mäe 1987 Mees
Pärnu maakond
  M 7 01:10:32
22 17 4013 Nele Meier 2010 Naine
Tartu maakond
  N 17 00:24:42
8 3 4026 Rainer Meier 2008 Mees
Tartu maakond
  M 3 00:15:10
7 2 4038 Marten Miljukov 2012 Mees
Tartu maakond
  M 2 00:15:06
24 19 4030 Kairi Möller 1981 Naine
Tartu maakond
  N 19 00:25:50
4 3 4017 Kristina Paide 1992 Naine
Tartu maakond
  N 3 00:13:50
18 13 4033 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 13 00:22:51
10 7 4037 Emeline Põldsepp 2013 Naine
Tartu maakond
  N 7 00:16:11
23 18 4025 Sigrid Purgats 1984 Naine
Tartu maakond
  N 18 00:24:58
29 24 4011 Kersti Rattasepp 1978 Naine
Tartu maakond
  N 24 00:26:59
37 30 4002 Rigne Raudsepp 1986 Naine
Pärnu maakond
  N 30 01:17:58
2 1 4006 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
Naiskodukaitse N 1 00:12:57
17 5 4050 Kristjan Oliver Saul 2006 Mees
Harju maakond
  M 5 00:21:05
31 26 4027 Kaira Sild 2003 Naine
Järva maakond
  N 26 00:29:11
33 28 4020 Riina Soggar-Henk 1982 Naine
Viljandi maakond
  N 28 00:33:32
25 20 4012 Sirle Sussen 1976 Naine
Tartu maakond
  N 20 00:25:54
1 1 4001 Robert Tiismus 1968 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 1 00:11:16
3 2 4043 Karin Tintera 2011 Naine
Tartu maakond
  N 2 00:13:31
32 27 4009 Kersti Treial 1986 Naine
Tartu maakond
  N 27 00:31:16
16 12 4045 Regina Vaarik 1983 Naine
Tartu maakond
  N 12 00:20:59
19 14 4040 Maimu Vahtra 1942 Naine
Võru maakond
  N 14 00:23:21
Sulge

Tulemuse detailne info

...