Avaleht Toimumas 47. Tartu Maraton (Virtuaalsõit/Virtual race)

47. Tartu Maraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 66 Naisi: 7 Mehi: 59
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbimise viis Tulemus
1 Andres Aamisepp 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:05:01
1 Ülar Aasa 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:34:24
  Agris Ambos 1980 Naine
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi Suusk 04:46:14
1 Heikki Bergson 1977 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:22:00
1 Rain Bõmberg 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:33:28
1 Mykhailo Dobrilovskyi 1986 Mees  
  Suusk 05:47:54
  Don Eby 1952 Mees
  Suusk 07:04:13
1 Tarmo Eerik 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:32:01
1 Mart Einasto 1969 Mees
Tartu maakond
TÜASK Jooks 08:35:24
1 Michael Foerster 1976 Mees  
  Suusk 03:18:03
  Christoph Gasche 1986 Mees  
  Suusk 03:04:11
1 Ülo Jammer 1948 Mees
Järva maakond
  Suusk 06:14:36
1 Meelis Jõemaa 1973 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:32:32
1 Andero Joorits 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:49:58
  Indrek Juhanson 1977 Mees
Harju maakond
Agrovarustus OÜ Suusk 03:58:09
1 Kari Jylhä 1953 Mees
Silvini Madshus Team Suusk 05:54:16
1 Eva Kaarli 1978 Naine
Harju maakond
  Suusk 06:08:40
1 Mihkel Kabel 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 06:27:25
1 Ossi Karjalainen 1955 Mees     Suusk 06:31:34
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:47:18
  Karl Markus Kiudma 2004 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:52:23
  Tarvo Kiudma 1966 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi Suusk 04:45:20
1 Ilkka Kivi 1953 Mees
  Suusk 06:30:23
1 Raimo Koppel 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:49:23
  Katrin Kruusamägi 1980 Naine
Harju maakond
  Suusk 05:44:58
1 Paul Kulas 1961 Mees
  Suusk 05:03:28
1 Jüri Kull 1964 Mees
Lääne maakond
Klubi Tartu Maraton Suusk 04:00:00
1 Madis Kuuskmann 1981 Mees
Pärnu maakond
Telia SK Suusk 04:22:43
1 Illari Lään 1973 Mees
Tartu maakond
Eesti Rahva Muuseum Suusk 06:32:02
1 Martin Laur 1975 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane Suusk 03:39:48
1 Rasmus Lelumees 1992 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:45:14
1 Indrek Lillo 1977 Mees
Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo & Partnerid Suusk 04:58:02
1 Ants Mailend 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:33:00
1 Leonid Malikov 1979 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:09:52
1 Andrus Männisalu 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:20:17
1 Marek Mardisoo 1983 Mees
Tartu maakond
  Suusk 05:59:01
1 Tino Meissner 1970 Mees  
  Suusk 04:43:08
1 Ülar Morel 1976 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 05:03:26
1 Juhan Muru 1977 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi Suusk 04:41:09
1 Marden Muuk 1986 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:57:51
1 Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:39:18
1 Erik Nöörlaid 1987 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:42:59
1 Tarmo Ojasalu 1966 Mees
Pärnu maakond
Volvo Estonia OÜ Suusk 04:45:09
1 Ville Paltsep 1985 Mees
Rapla maakond
  Suusk 05:54:48
1 Marju Parv 1975 Naine
Võru maakond
  Suusk 08:06:08
1 Helena Peik 1992 Naine
Valga maakond
  Suusk 04:17:37
1 Tiit Plakk 1956 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:34:05
1 Vigants Radzins 1974 Mees
  Suusk 03:46:17
1 Mart Reinson 1981 Mees
Harju maakond
Sportlove Suusk 06:23:43
1 Rein Rohtla 1974 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:48:52
1 Juha Seppälä 1975 Mees
Uusimaa
  Suusk 08:48:25
1 Mika Streng 1967 Mees
  Suusk 04:14:48
1 Mait Tafenau 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:26:01
1 Sven Tamsalu 1980 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 05:29:51
1 Märt Tars 1965 Mees
Tartu maakond
  Suusk 07:40:24
1 Siim Toomik 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:41:12
1 Olivier Traulle 1964 Mees
  Suusk 03:37:00
1 Jaanus Treffner 1971 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:00:45
  Annika Tuisk 1975 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 04:54:46
1 Andres Ütt 1986 Mees
Harju maakond
Sportland Suusk 04:42:54
1 Riina Ütt 1988 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 04:42:46
1 Alar Vaarend 1971 Mees
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi Suusk 04:52:51
1 Jaanus Vagel 1979 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 06:27:08
1 Jürgo Vahtra 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:10:20
  Niko Wirgentius 1975 Mees
Uusimaa
  Suusk 06:54:11
1 Johannes Zeilinger 1963 Mees
  Suusk 04:38:02
Sulge

Tulemuse detailne info

...