Avaleht Toimumas 47. Tartu Maraton (Virtuaalsõit/Virtual race)

47. Tartu Maraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 321 Naisi: 164 Mehi: 157 Läbitud distants kokku: 5136 km Aeg kokku: 657:24:04
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbimise viis Tulemus
1 Sirli Aia 1994 Naine
Tartu maakond
OK Põlva Kobras Suusk 02:03:36
1 Robyn Aidnik 2000 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:54:43
  Harri Alliku 1954 Mees
Pärnu maakond
Zinzino OÜ Suusk 02:05:45
1 Heili Anni 1992 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:21:30
1 Minna Aro 1987 Naine
  Suusk 02:24:04
1 Kristjan Arras 1989 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:11:01
1 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:36:29
1 Ken Blatt 1946 Mees
  Suusk 01:58:09
1 Herbert Böckl 1985 Mees
  Suusk 01:45:13
1 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:18:47
1 Gatis Bridaks 1978 Mees
  Suusk 01:46:12
  Irene Chawko 1959 Naine
  Rullsuusk 01:29:30
1 Sandi Coleman 1946 Naine
  Maastikurattasõit 01:04:00
1 William Combes 1966 Mees
Tartu maakond
Baltic Defence College Suusk 02:04:52
1 Radoslaw Czekirda 1966 Mees
  Suusk 01:53:59
1 Evzen Demcenko 1976 Mees
  Suusk 00:55:58
  Kseniia Dzerzhinskaia 1984 Naine   SF Vershina Suusk 01:34:29
1 Merili Eenraid 2003 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 01:44:10
1 Raimond Elblaus 1966 Mees
Viljandi maakond
  Jooks 01:12:08
1 Eliise Elviira Eljaste 2002 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:10:06
  Arvo Elm 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:30:06
  Eliisa Epro 1995 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:41:35
1 Janne Eskor 1976 Naine
Põlva maakond
  Kõnd 03:20:32
1 Gernot Feischl 1983 Mees
  Suusk 01:33:18
1 Desmond Goff 1948 Mees
London Loppeters Rullsuusk 01:33:51
1 David Grist 1954 Mees
  Jooks 02:15:35
1 Claudia Hahn 1963 Naine
  Suusk 01:30:06
1 Tiia Hallimäe 1957 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:08:07
1 Tarmo Hanni 1951 Mees
Harju maakond
EWK Suusk 01:39:01
1 Einar Hillep 1970 Mees
Harju maakond
  Kõnd 02:30:31
1 Evelyn Himma 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi Suusk 02:29:25
  Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
  Jooks 02:11:01
1 Hannes Hollo 2003 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:09:30
1 Mihkel Hollo 1975 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:15:05
1 Roger Homyer 1954 Mees
  Suusk 01:34:29
  Helir Hoop 2009 Mees
Võru maakond
  Kõnd 02:56:48
1 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
Warmeston OÜ Suusk 02:15:42
1 Matti Huotari 1943 Mees
  Suusk 02:00:51
1 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  Suusk 02:07:39
1 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 01:35:12
1 Lii Isup 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:17:06
1 Taavi Isup 1976 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:18:32
1 Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur Suusk 01:28:02
1 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:13:11
1 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi Maastikurattasõit 01:21:30
1 Robin Järg 2000 Mees
Võru maakond
  Suusk 01:24:59
1 Frank Jargon 1965 Mees
  Rullsuusk 01:27:46
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  Kõnd 02:52:23
1 Märt Järve 2004 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:32:12
1 Nora Järve 2006 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:43:33
1 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 02:47:54
  Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell Suusk 02:57:08
1 Siivi Jõgi 1970 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:25:38
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:05:56
1 Tarmo Jukarainen 1968 Mees
  Suusk 01:17:14
1 Rainer Jürgenson 1974 Mees
Tartu maakond
Lamberts Eesti Maastikurattasõit 00:50:21
1 Taimi Jürgenstein 1964 Naine
Järva maakond
  Kõnd 02:56:51
1 Kaja Käär 1984 Naine
Rapla maakond
  Suusk 02:19:05
1 Tiiu-Tiivi Kahr 1995 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 01:28:18
1 Triin Kahr 1994 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:27:47
1 Kai Kaljumäe 1986 Naine
Tartu maakond
  Jooks 01:49:09
1 Didzis Kalnins 1967 Mees
Maratona Klubs Suusk 01:28:19
1 Mairis Kangro 1970 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:14:56
1 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 02:42:59
  Külliki Karask 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:27:43
  Anton Kärkkänen 1984 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:07:41
1 Annika Kartsepp 1996 Naine
Tartu maakond
Swedbank AS Suusk 02:11:31
1 Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:58:25
  Anton Kashin 1985 Mees   SF Vershina Suusk 01:07:22
1 Menduri Kasper 1977 Mees
  Suusk 01:02:55
1 Terje Kastehein 1976 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:12:00
  Paul Kaye 1969 Mees
  Rullsuusk 01:52:34
1 Jonathan-Lukas Keedus 2011 Mees
Harju maakond
Telia SK Suusk 03:03:39
1 Taavi Keedus 1979 Mees
Harju maakond
Telia SK Suusk 03:03:39
1 Aime Keis 1968 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 02:11:00
1 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:56:23
1 Nele Keres-Valvas 1975 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 03:25:22
1 Hendrik Kibus 2010 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:35:54
1 Martin Kiis 1989 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:10:06
  Piret Kilgi 1969 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:11:47
1 Otto Conrad Kippasto 2008 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:57:41
  Sander Kipper 2008 Mees
Harju maakond
SK CFC Suusk 01:18:29
1 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:11:47
1 Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 00:57:49
1 Villem Kivimäe 1953 Mees
Järva maakond
  Suusk 02:39:31
1 Merilin Kiviorg 1973 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 02:10:35
1 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:50:34
  Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
  Jooks 02:10:51
1 Karily Klaus 2001 Naine
Põlva maakond
  Suusk 02:04:58
1 Grete Kleitsmann 1985 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:16:49
1 Chris Kluiters 1958 Mees
  Rullsuusk 15:42:20
1 Cassandra Knight 1972 Naine
  Maastikurattasõit 01:19:49
1 Sander Koks 1991 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 01:02:01
1 Annela Kolk 1967 Naine
Harju maakond
  Maastikurattasõit 00:57:26
  Liudmila Kolobanova 1944 Naine
  Suusk 02:06:22
1 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 02:18:35
  Veronika Kossar 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  Suusk 01:37:34
1 Triinu Kree 2005 Naine
Viljandi maakond
  Kõnd 03:39:46
1 Kädi Krillo 1982 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:53:30
1 Ander Markus Kroon 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 00:59:43
1 Siret Kruk 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:16:03
1 Rihards Krusts 2007 Mees
  Suusk 01:59:50
1 Merle Kruusamägi 1977 Naine
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:26:14
  Nikolai Kuha 1941 Mees
Tartu maakond
  Kõnd 03:56:36
1 Raivo Külasepp 1959 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:10:53
1 Krzysztof Kulig 1955 Mees
  Suusk 02:04:52
1 Jevgeni Kulikov 1948 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:58:20
1 Kaisa Kullas 1998 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ Suusk 02:00:05
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 01:30:17
1 Ivo Künnapuu 1982 Mees
Saare maakond
  Suusk 01:28:58
1 Rene Kurisoo 1973 Mees
Rapla maakond
  Suusk 02:09:32
1 Riho Kurisoo 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:13:37
1 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
SK Järve Suusk 01:24:09
  Triinu Kurvits 1989 Naine
Tartu maakond
Tartu Tervishoiu Kõrgkool Kõnd 02:49:49
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:35:58
1 Ingrid Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:47:07
1 Anneli Laaneväli 1969 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:40:23
1 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:23:17
1 Anneli Laigu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:44:06
  Sten Laineste 1982 Mees
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 00:56:24
1 Imre Lall 1978 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 01:46:30
1 Markus Lall 2003 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:10:06
1 Franco Landra 1962 Mees
  Suusk 01:23:12
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:40:08
1 Siiri Latik 1977 Naine
Põlva maakond
  Suusk 02:29:25
1 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:09:05
1 Igor Lebedev 1958 Mees
pskov
Pskov Ski Team Suusk 01:17:47
1 Louis-Philippe Leclerc 1989 Mees
  Suusk 01:14:09
1 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:29:30
1 Gunnar Lepamets 1962 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:43:05
  Maarja Lepamets 1990 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:30:18
1 Elis Leppik 2007 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:00:40
1 Alan Levy 1961 Mees
ACT
  Maastikurattasõit 01:23:45
  Elvar Liiv 1989 Mees
Harju maakond
Korp! Sakala Kõnd 03:07:55
1 Raul Liivrand 1991 Mees
Harju maakond
Sportland Jooks 02:11:38
  Merle Lillik 1971 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 02:11:32
1 Lisell Linkholm 2002 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 01:15:09
  Andres Linnasmägi 1978 Mees
Harju maakond
ABB AS Suusk 01:35:15
1 Merle Lint 1961 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:11:06
1 Hilary Lodge 1957 Naine
  Jooks 02:14:21
1 Egle Lomp 1986 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 03:27:38
1 Andrei Lopsik 1955 Mees
Ida-Viru maakond
  Jooks 02:12:25
1 Jesper Lorenz 2009 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:30:45
1 Karoliina Lorenz 1999 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:45:03
1 Kristiina-Maria Lorenz 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:30:45
1 Maris Luht 1983 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:17:33
1 Lauri Luige 1986 Mees
Harju maakond
  Maastikurattasõit 01:08:36
1 Ain Lust 2003 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:18:38
1 Charlie Maddaus 1951 Mees
  Suusk 01:17:49
1 Marti Mäger 1979 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 01:10:45
1 Geidi Maidla 1991 Naine
Põlva maakond
  Kõnd 03:09:59
1 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 01:12:50
1 Konstantin Malinin 1971 Mees
  Suusk 01:46:57
1 Marje Männisalu 1990 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:02:56
1 Raul Männisalu 1991 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla Suusk 01:40:15
1 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 01:39:58
  Eve Mardo 1958 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:43:20
1 Allan Marsland 1944 Mees
  Maastikurattasõit 01:04:00
1 Ellen Matla 1958 Naine
Lääne-Viru maakond
  Jooks 01:56:23
1 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976 Naine
  Suusk 02:10:28
1 Koit Milder 1967 Mees
Harju maakond
  Kõnd 03:09:36
1 Terje-Margitta Milder 1968 Naine
Harju maakond
  Kõnd 03:02:05
1 Libor Mokroš 1973 Mees
  Kõnd 02:45:43
  Liliia Monakhova 1998 Naine   SF Vershina Suusk 01:21:51
1 Tarmo Moor 1960 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 01:33:17
  Shauna Moroney 1968 Naine
  Rullsuusk 02:05:20
1 Hanno Mosov-Hallik 1976 Mees
Tartu maakond
Swedbank AS Suusk 01:36:29
1 Aivi Must 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  Kõnd 03:33:21
  Indrek Nägelik 1991 Mees
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ Suusk 02:13:23
1 Ekke Nellis 2008 Mees
Lääne maakond
  Suusk 02:45:07
1 Kaidi Nellis 1984 Naine
Saare maakond
  Suusk 02:57:00
1 Kaur Nellis 2006 Mees
Lääne maakond
  Suusk 01:49:31
  Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College Suusk 01:37:10
1 Markku Nieminen 1967 Mees
  Suusk 01:07:20
1 Hannes Nigulas 1977 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet Suusk 01:22:00
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  Kõnd 03:09:12
1 Ingrid Niklus 1976 Naine
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur Suusk 01:51:23
1 Marika Nokkur 1964 Naine
Rapla maakond
  Suusk 02:44:48
1 Anuliine Noobel 2004 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:29:25
1 Stanislav Novikov 1973 Mees
  Suusk 01:20:34
  Oskar Nurmik 2009 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:57:58
1 Jim Nye 1969 Mees
  Rullsuusk 01:34:14
1 Mairis Õispuu 1997 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 01:33:14
1 Marek Oja 1986 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:55:28
1 Mathias Oja 2001 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:29:25
1 Kaido Ojaperv 1974 Mees
Harju maakond
  Kõnd 02:47:22
1 Sigrid Oks 1976 Naine
Tartu maakond
  Jooks 01:50:15
1 Marko Oldermann 1981 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:31:02
1 Ondrej Andreas Ondryas 2010 Mees       Suusk 03:56:44
1 Radek Ondryas 1971 Mees  
  Suusk 02:18:24
1 Veronika Ondryasova 2008 Naine
  Suusk 03:56:44
  Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Transpordiamet Jooks 01:39:06
1 Doris Oriehovs 2005 Naine
Saare maakond
  Suusk 01:40:19
1 Cäroly Paatsi 2002 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 02:10:06
1 Tiiu Pajur 1957 Naine
Harju maakond
  Maastikurattasõit 01:43:57
  Tarmo Pajusaar 1969 Mees
Harju maakond
  Kõnd 02:59:38
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:35:45
1 Karin Pärtelpoeg 2005 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:47:25
1 Katren Parve 1971 Naine
Harju maakond
  Kõnd 02:36:15
  Allar Peetmaa 1980 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:55:01
  Christiano Peetmaa 2014 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:02:00
  Kaupo Peetmaa 1946 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:02:15
1 Ray Peterson 1952 Mees
  Suusk 01:41:30
1 Torbjoern Pettersson 1960 Mees
  Kõnd 02:32:39
1 Ulrika Pettersson 1969 Naine
  Kõnd 02:32:39
  Jekaterina Pihlak 1970 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:49:41
1 Liia Piho 1972 Naine
Valga maakond
  Suusk 01:37:00
1 Ave Pilt 1977 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:53:19
1 Dmitriy Poltorukho 1981 Mees
Ida-Viru maakond
  Jooks 01:35:48
1 Artur Pool 1995 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:02:57
1 Malle Poska 1953 Naine
Viljandi maakond
  Jooks 02:17:10
1 Hergo Prei 1976 Mees
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis Suusk 01:19:30
1 Signe Pruul 1983 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 02:46:33
1 Kadi Puusepp 1987 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:35:58
  Jaanika Raik 1998 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:35:26
1 Heiki Raimets 1966 Mees
Jõgeva maakond
  Suusk 01:23:48
1 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:05:32
  Priit Rämson 1979 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:52:38
  Raul Ratas-Pähnapuu 1996 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:17:27
1 Kristo Raud 1987 Mees
Tartu maakond
Salvest AS Suusk 01:53:28
1 Eva-Maria Raudsepp 2004 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:10:01
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:37:59
1 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
Transpordiamet Suusk 01:31:03
1 Jüri Rea 1976 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 01:15:34
  Judith Reid 1955 Naine
  Maastikurattasõit 01:05:39
  Lagle Reidma 1972 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:09:00
1 Anti Reiman 1982 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:13:44
1 Margus Reimann 1998 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:30:30
1 Rainer Reinberk 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:17:49
  Koit Reinik 1956 Mees
Harju maakond
  Maastikurattasõit 01:43:57
1 Anne Reppo 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:28:11
1 Marek Reppo 1976 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:58:24
1 Tiina Reppo 1973 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:58:13
1 Albert Reynaste 1959 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:04:11
1 Martin Riidamets 1955 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 01:36:22
1 Martin Rits 1987 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:46:48
1 Arvo Rodi 1946 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:03:52
1 Kristjan Roosvald 1986 Mees
Ida-Viru maakond
  Suusk 01:20:28
1 Marge Rootalu 1975 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:45:04
1 Tiit Rosenberg 1946 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 01:37:00
1 Aino Saava 1971 Naine
Tartu maakond
  Suusk 11:52:00
1 Andres Salumäe 1960 Mees
Harju maakond
  Maastikurattasõit 01:08:01
1 Meelis Sarapuu 1986 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:37:26
  Tatjana Saulits 1987 Naine
Ida-Viru maakond
  Kõnd 02:41:46
  Asko Seeba 1975 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi Suusk 01:39:55
  Ilmar Šelemba 1977 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:07:55
1 Nikoleta Seleznova 2005 Naine
Yle Suusk 01:46:52
1 Emilia Sell 2008 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 03:00:02
  Raili Sell 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 02:57:57
1 Simona Sell 2012 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 03:00:00
1 Vladimir Shokman 1948 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:55:03
  Ahto Siilaberg 1958 Mees
Rapla maakond
  Suusk 02:25:55
1 Anneliis Siim 1995 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 02:03:59
1 Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi Suusk 02:16:09
  Marina Smirnova 1988 Naine   SF Vershina Suusk 01:16:00
  Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:54:22
1 Kaire Sokolov 1978 Naine
Harju maakond
Rahandusministeerium Suusk 01:29:05
  Irina Soldatova 1973 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:02:10
1 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 01:35:42
1 Paul Sorokin 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:39:05
1 Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:55:16
1 Piret Suitso 1946 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 02:14:44
1 Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV Suusk 01:20:49
1 Liliana Szczeparska 1991 Naine
  Suusk 02:14:14
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:35:46
1 Kai Tamm 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:45:02
1 Kaja Tamm 1973 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:45:02
  Kristina Tannenberg 1976 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:47:12
1 Karina Tasa 1998 Naine
Harju maakond
  Kõnd 02:52:22
  Janika Tasane 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:38:22
1 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:17:57
1 Eha Teever 1969 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 01:41:09
1 Veljo Tiimus 1964 Mees
Tartu maakond
Trismile Suusk 02:45:02
1 Kadri Tinits 1955 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:21:12
1 Aare Tinn 1960 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:42:47
1 Signe Tölp 1975 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:31:34
1 Märt Tomp 1961 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 02:10:06
1 Katrin Tomson 1956 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:46:48
1 Jaano Tootsi 1965 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:37:13
  Tauno Topkin 1979 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:32:41
  Kaarel Tõruvere 1984 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE Jooks 03:23:42
1 Kristjan Tuisk 1981 Mees
Harju maakond
Õhuvägi Maastikurattasõit 00:37:16
1 Katre Uibo 1999 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:49:22
1 Kuldar Uibomägi 1967 Mees
Valga maakond
  Suusk 01:44:00
1 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:43:24
1 Joosep Ülper 2007 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:54:25
  Erik-Voldemar Üprus 1942 Mees
Harju maakond
  Jooks 02:27:00
1 Teele Uudeberg 2010 Naine
Valga maakond
  Suusk 02:00:14
1 Toomas Uudeberg 1960 Mees
Lääne-Viru maakond
SK LosToros Suusk 01:27:17
  Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:29:31
1 Liivo Uueni 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 01:43:47
1 Eneli Vadi 1994 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 01:17:24
1 Sille Vadi 1979 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 01:31:37
  Andres Vaga 1975 Mees
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 00:59:20
  Reet Vaga 1976 Naine
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 00:58:27
1 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi Suusk 01:38:35
1 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:12:53
1 Katrin Vainola 1970 Naine
Pärnu maakond
  Kõnd 03:08:00
1 Heli Välba 1960 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:30:43
1 Janika Vana 1977 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:35:29
1 Johanna Vana 1999 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti Suusk 01:47:34
  Kersti Varik 1976 Naine
Järva maakond
  Kõnd 02:56:45
1 Matti Varik 1945 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:47:28
1 Erich Veitmaa 1967 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:29:25
1 Hele Viilukas 1975 Naine
Hiiu maakond
  Suusk 02:03:23
  Kristina Vikat 1979 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:58:14
  Marii-Kristiin Vikat 2003 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:51:08
  Juha Viljamaa 1954 Mees
Worldloppet Masters Finland Suusk 01:49:44
1 Sari Viljamaa 1958 Naine
  Suusk 01:49:44
1 Vaidika Viljat 1993 Naine
Harju maakond
Sportland Jooks 02:11:38
1 Merlin Villik 1978 Naine
Põlva maakond
  Suusk 01:49:08
1 Triinu Virgepuu 1978 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:21:59
1 Christian Vogelgsang 1983 Mees
  Suusk 01:57:18
  Aire Võidula 1984 Naine
Harju maakond
  Kõnd 02:26:02
1 Cristina Vonzun 1963 Naine
  Suusk 01:05:00
1 Kai Voolaine 1958 Naine
Harju maakond
  Suusk 04:10:28
1 Toivo Võsu 1950 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:38:59
1 Mart Weber 1991 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:57:59
  Konrad Wiltmann 1990 Mees
  Suusk 01:16:36
1 Ramona Zarina 1998 Naine
  Suusk 01:15:00
1 Pati Zeilinger-Harbich 1963 Naine
  Suusk 01:33:06
Sulge

Tulemuse detailne info

...