Avaleht Toimumas 47. Tartu Maraton (Virtuaalsõit/Virtual race)

47. Tartu Maraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 142 Naisi: 73 Mehi: 69
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbimise viis Tulemus
1 Ken Blatt 1946 Mees
  Suusk 01:58:09
1 Herbert Böckl 1985 Mees
  Suusk 01:45:13
1 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:18:47
1 Gatis Bridaks 1978 Mees
  Suusk 01:46:12
1 William Combes 1966 Mees
Tartu maakond
Baltic Defence College Suusk 02:04:52
1 Evzen Demcenko 1976 Mees
  Suusk 00:55:58
1 Merili Eenraid 2003 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 01:44:10
1 Eliise Elviira Eljaste 2002 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:10:06
1 Janne Eskor 1976 Naine
Põlva maakond
  Kõnd 03:20:32
1 Gernot Feischl 1983 Mees
  Suusk 01:33:18
1 Claudia Hahn 1963 Naine  
  Suusk 01:30:06
1 Tiia Hallimäe 1957 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:08:07
1 Tarmo Hanni 1951 Mees
Harju maakond
EWK Suusk 01:39:01
1 Evelyn Himma 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi Suusk 02:29:25
1 Roger Homyer 1954 Mees
  Suusk 01:34:29
  Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
Warmeston OÜ Suusk 02:15:42
1 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  Suusk 02:07:39
1 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 01:35:12
1 Lii Isup 1974 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:25:07
1 Valdo Jahilo 1972 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur Suusk 01:28:02
1 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:13:11
1 Frank Jargon 1965 Mees  
  Rullsuusk 01:27:46
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  Kõnd 02:52:23
1 Märt Järve 2004 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:32:12
1 Nora Järve 2006 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:43:33
1 Marianne Juhkental-Pajupuu 1984 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:05:56
  Tarmo Jukarainen 1968 Mees
  Suusk 01:17:14
1 Kaja Käär 1984 Naine
Rapla maakond
  Suusk 02:19:05
1 Tiiu-Tiivi Kahr 1995 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 01:28:18
1 Triin Kahr 1994 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:27:47
1 Didzis Kalnins 1967 Mees
Maratona Klubs Suusk 01:28:19
1 Mairis Kangro 1970 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:14:56
1 Monika Kannelaud 1984 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 02:42:59
1 Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:58:25
1 Menduri Kasper 1977 Mees  
  Suusk 01:02:55
1 Terje Kastehein 1976 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:12:00
1 Nele Keres-Valvas 1975 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 03:25:22
1 Martin Kiis 1989 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:10:06
1 Otto Conrad Kippasto 2008 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:57:41
  Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 00:57:49
  Villem Kivimäe 1953 Mees
Järva maakond
  Suusk 02:39:31
1 Merilin Kiviorg 1973 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 02:10:35
1 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:50:34
1 Grete Kleitsmann 1985 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:16:49
1 Kädi Krillo 1982 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:53:30
1 Ander Markus Kroon 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 00:59:43
1 Rihards Krusts 2007 Mees
  Suusk 01:59:50
1 Merle Kruusamägi 1977 Naine
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:26:14
1 Krzysztof Kulig 1955 Mees
  Suusk 02:04:52
1 Jevgeni Kulikov 1948 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:58:20
1 Kaisa Kullas 1998 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ Suusk 02:00:05
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 01:30:17
1 Ivo Künnapuu 1982 Mees
Saare maakond
  Suusk 01:28:58
1 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
SK Järve Suusk 01:24:09
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:35:58
1 Ingrid Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:47:07
1 Anneli Laaneväli 1969 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:40:23
1 Anneli Laigu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:44:06
1 Markus Lall 2003 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:10:06
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:40:08
1 Siiri Latik 1977 Naine
Põlva maakond
  Suusk 02:29:25
1 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:09:05
  Maarja Lepamets 1990 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:30:18
1 Alan Levy 1961 Mees
ACT
  Maastikurattasõit 01:23:45
1 Lisell Linkholm 2002 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 01:15:09
1 Egle Lomp 1986 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 03:27:38
1 Ain Lust 2003 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:18:38
  Marti Mäger 1979 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 01:10:45
1 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976 Naine
  Suusk 02:10:28
  Indrek Nägelik 1991 Mees
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ Suusk 02:13:23
1 Ekke Nellis 2008 Mees
Lääne maakond
  Suusk 02:45:07
1 Kaur Nellis 2006 Mees
Lääne maakond
  Suusk 01:49:31
1 Hannes Nigulas 1977 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet Suusk 01:22:00
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  Kõnd 03:09:12
1 Anuliine Noobel 2004 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:29:25
1 Stanislav Novikov 1973 Mees
  Suusk 01:20:34
1 Jim Nye 1969 Mees
  Rullsuusk 01:34:14
1 Mairis Õispuu 1997 Naine
Harju maakond
Sportland Suusk 01:33:14
1 Mathias Oja 2001 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:29:25
1 Kaido Ojaperv 1974 Mees
Harju maakond
  Kõnd 02:47:22
1 Ondrej Andreas Ondryas 2010 Mees       Suusk 03:56:44
1 Radek Ondryas 1971 Mees  
  Suusk 02:18:24
1 Veronika Ondryasova 2008 Naine
  Suusk 03:56:44
1 Doris Oriehovs 2005 Naine
Saare maakond
  Suusk 01:40:19
1 Cäroly Paatsi 2002 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 02:10:06
1 Karin Pärtelpoeg 2005 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:47:25
1 Ray Peterson 1952 Mees
  Suusk 01:41:30
1 Torbjoern Pettersson 1960 Mees
  Kõnd 02:32:39
1 Ulrika Pettersson 1969 Naine
  Kõnd 02:32:39
1 Liia Piho 1972 Naine
Valga maakond
  Suusk 01:37:00
1 Artur Pool 1995 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:02:57
1 Hergo Prei 1976 Mees
Tartu maakond
Korp! Fraternitas Liviensis Suusk 01:19:30
1 Signe Pruul 1983 Naine
Tartu maakond
  Kõnd 02:46:33
1 Kadi Puusepp 1987 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:35:58
  Jaanika Raik 1998 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:35:26
1 Kristo Raud 1987 Mees
Tartu maakond
Salvest AS Suusk 01:53:28
  Eva-Maria Raudsepp 2004 Naine
Järva maakond
  Suusk 01:10:01
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:37:59
1 Jaan Rea 1979 Mees
Ida-Viru maakond
Transpordiamet Suusk 01:31:03
1 Jüri Rea 1976 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 01:15:34
1 Anti Reiman 1982 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:13:44
1 Margus Reimann 1998 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:30:30
1 Rainer Reinberk 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:17:49
1 Anne Reppo 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:28:11
1 Marek Reppo 1976 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:58:24
1 Tiina Reppo 1973 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:58:13
1 Marge Rootalu 1975 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:45:04
1 Tiit Rosenberg 1946 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 01:37:00
1 Meelis Sarapuu 1986 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:37:26
1 Emilia Sell 2008 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 03:00:02
  Raili Sell 1983 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 02:57:57
  Simona Sell 2012 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 03:00:00
1 Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi Suusk 02:16:09
1 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 01:35:42
1 Paul Sorokin 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:39:05
1 Piret Suitso 1946 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 02:14:44
1 Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV Suusk 01:20:49
1 Liliana Szczeparska 1991 Naine
  Suusk 02:14:14
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:35:46
1 Kai Tamm 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:45:02
1 Kaja Tamm 1973 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:45:02
1 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:17:57
1 Veljo Tiimus 1964 Mees
Tartu maakond
Trismile Suusk 02:45:02
1 Kadri Tinits 1955 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:21:12
1 Signe Tölp 1975 Naine
Tartu maakond
  Suusk 01:31:34
1 Märt Tomp 1961 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 02:10:06
1 Katrin Tomson 1956 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:46:48
1 Kuldar Uibomägi 1967 Mees
Valga maakond
  Suusk 01:44:00
  Toomas Uudeberg 1960 Mees
Lääne-Viru maakond
SK LosToros Suusk 01:27:17
1 Sille Vadi 1979 Naine
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 01:31:37
1 Maila Vahtra 1977 Naine
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi Suusk 01:38:35
1 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:12:53
1 Heli Välba 1960 Naine
Harju maakond
  Suusk 01:30:43
1 Matti Varik 1945 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:47:28
1 Erich Veitmaa 1967 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:29:25
1 Hele Viilukas 1975 Naine
Hiiu maakond
  Suusk 02:03:23
1 Triinu Virgepuu 1978 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:21:59
1 Christian Vogelgsang 1983 Mees  
  Suusk 01:57:18
1 Cristina Vonzun 1963 Naine  
  Suusk 01:05:00
1 Toivo Võsu 1950 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:38:59
1 Mart Weber 1991 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:57:59
1 Pati Zeilinger-Harbich 1963 Naine
  Suusk 01:33:06
Sulge

Tulemuse detailne info

...