Avaleht Toimumas 47. Tartu Maraton (Virtuaalsõit/Virtual race)

47. Tartu Maraton

Otsingusõna
Sugu
Riik
Läbimise viis
Kokku: 247 Naisi: 68 Mehi: 179 Läbitud distants kokku: 7657 km Aeg kokku: 699:25:15
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Läbimise viis Tulemus
1 Raul Aarma 1976 Mees
Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Suusk 02:52:27
1 Hannes Aavaste 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:15:00
  Maret Abel 1994 Naine
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 01:54:04
1 Annika Adoberg 1986 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Suusk 02:33:55
1 Heli Ajaots 1972 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS Suusk 02:39:08
1 Aivars Aksenoks 1961 Mees
  Suusk 02:22:24
1 Kaspars Aksenoks 1972 Mees
  Suusk 03:19:00
1 Sandra Aleksius 1994 Naine
Harju maakond
  Suusk 03:01:26
1 Silver Ambos 1958 Mees
Valga maakond
  Suusk 02:31:17
1 Grete Ani 1984 Naine
Põlva maakond
  Suusk 01:55:55
1 Pekka Anttonen 1953 Mees
Worldloppet Masters Finland Suusk 03:38:06
1 Barry Atkinson 1948 Mees
  Suusk 03:30:34
1 Evelin Avi 1976 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:28:37
1 Michaela Bäckman 1974 Naine
  Suusk 02:40:40
1 Kirill Barsukov 1988 Mees
  Suusk 02:04:07
1 Erki Birnbaum 1975 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed Suusk 02:30:04
1 Bernhard Böckl 1978 Mees
  Suusk 02:25:36
1 Jakob Böckl 2004 Mees
  Suusk 02:29:35
1 Konstantin Bordukov 1975 Mees
SF Vershina Suusk 03:03:57
1 Martin Borkmann 1983 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:52:36
1 Monika Brauer 1980 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 02:30:03
1 Armands Broks 1982 Mees   VSK Burkanciems & Co Suusk 03:03:25
1 William Brown 1961 Mees
  Suusk 02:26:29
1 Heather Bundy 1972 Naine
  Maastikurattasõit 01:23:00
1 Irena Burgar 1969 Naine
  Suusk 03:02:57
1 Nancy Caviet 1950 Naine
  Maastikurattasõit 02:31:48
1 Vincent Dautancourt 1984 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool Suusk 02:01:03
1 Kwasi Debrah 1964 Mees
  Rullsuusk 02:06:27
1 Anna Demers 1984 Naine
  Maastikurattasõit 01:40:03
1 Aleksandr Dubov 1963 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Suusk 02:12:05
1 Marc Ebanks 1970 Mees
  Rullsuusk 02:20:18
1 Priit Eenraid 1971 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 02:01:58
1 Ardi Eensoo 1973 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:07:39
1 Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
SK ProRunner Suusk 03:28:46
1 Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:56:06
  Jaan Goltsov 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:17:01
1 Sabine Gravelsina 1988 Naine
  Suusk 03:19:22
1 Valdis Groza 1962 Mees
  Suusk 03:21:32
1 Kati-Riin Grünberg 1984 Naine
Viljandi maakond
  Suusk 02:45:56
1 Lubos Halgas 1968 Mees
  Maastikurattasõit 00:58:10
  Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:55:57
1 Uku Hänni 1943 Mees
Tartu maakond
Rahandusministeerium Suusk 03:07:13
1 Elela Heinam 1977 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 02:09:25
  Oksana Iakimenko 1986 Naine     Suusk 02:07:28
1 Tiina Ilus 1980 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:34:22
1 Mari Jääger 1983 Naine
Harju maakond
Nortal Maastikurattasõit 01:40:01
1 Urmas Jäe 1962 Mees
Saare maakond
Pöide Spordiselts Suusk 02:13:38
1 Grete Jaeski 2000 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:15:27
  Indrek Jaks 1969 Mees
Tartu maakond
SK VELO Suusk 02:52:42
1 John Johnson 1950 Mees
Ayrshire
  Maastikurattasõit 01:46:53
1 Mia Johnsson 1986 Naine
  Suusk 02:11:37
  Markus Juhkam 2007 Mees
Põlva maakond
OK Põlva Kobras Suusk 02:46:12
1 Tiiu Jüriado 1978 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:20:50
1 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:22:46
1 Ilmar Kaarna 1978 Mees
Tartu maakond
Suusahullud Suusk 02:47:39
  Kaido Kaik 1979 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:14:21
  Mart Kainel 1945 Mees
Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi Suusk 02:48:52
1 Kalevi Kairemo 1955 Mees   Worldloppet Masters Finland Suusk 03:08:56
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet Suusk 02:36:37
1 Mati Kallemets 1947 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa Suusk 03:05:10
1 Kadri Kalvo 1986 Naine
  Suusk 03:18:48
  Eva Kams 1972 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:33:12
1 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased Suusk 02:54:51
  Tuuli Kattago 1972 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:54:13
1 Aron Kaurit 2002 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:12:51
1 Hugo Markus Kelk 2005 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 02:46:30
1 Margus Kelk 1967 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:57:11
1 Urmo Kiitam 1989 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:05:50
1 Reelika Kiivit 1978 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:07:48
1 Priit Kingo 1977 Mees
Harju maakond
Swedbank AS Suusk 01:58:30
1 Jüri-August Kirch 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:08:31
1 Jaano Kivil 1976 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:46:51
1 Margus Kivimäe 1984 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:40:52
1 Wojciech Klimiuk 1956 Mees
  Maastikurattasõit 01:52:50
  Janis Kopmanis 1976 Mees
  Suusk 02:47:34
  Raul Koppel 1984 Mees
Saare maakond
  Suusk 02:48:43
1 Olga Korkina 1979 Naine
SF Vershina Suusk 03:12:52
1 Marge Kõrkjas 1974 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi Suusk 03:57:42
1 Michael Kornell 1960 Mees
  Suusk 02:00:59
  Aivars Krastinsh 1961 Mees
Valka
  Suusk 02:35:55
1 Ants Kraut 1955 Mees
Järva maakond
  Suusk 04:59:24
  Erki Kriks 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:26:56
  Henery Kroon 1989 Naine
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 01:33:42
1 Kristo Krumm 1972 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:03:02
1 Toms Krumpans 1975 Mees
  Suusk 02:03:37
1 Roberts Krusts 1976 Mees
Salaspils novads
  Suusk 02:54:50
1 Marge Kruusimägi 1957 Naine
Lääne-Viru maakond
  Suusk 03:43:07
1 Uudo Kruusimägi 1955 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 03:21:05
1 Urmet Külaots 1974 Mees
Tartu maakond
Suusahullud Suusk 02:21:08
1 Enn Kurik 1962 Mees
Harju maakond
  Suusk 05:02:20
1 Kadi Kuru 1985 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 03:28:42
1 Karmo Kurvits 1986 Mees
Tartu maakond
  Suusk 04:08:05
1 Karin Kütt 1964 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:33:22
1 Jüri Laanmets 1956 Mees
Harju maakond
  Kõnd 04:57:37
1 Gunnar Laas 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:40:10
1 Johan Laas 1941 Mees
Harju maakond
Saku Suusaklubi Suusk 02:47:04
  Reno Laidre 1977 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:56:40
1 Rejean Larouche 1953 Mees
gatineau
Gatineau Loppet Suusk 02:36:28
1 Mary Lee 1947 Naine
  Maastikurattasõit 01:46:57
1 Raul Lehismets 1990 Mees
Valga maakond
  Maastikurattasõit 02:00:25
1 Inga Lehiste 1984 Naine
Põlva maakond
  Suusk 04:44:45
  Andres Lehtla 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:57:22
1 Andrus Lehtmets 1974 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:32:59
1 Rain Leisi 1968 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:59:18
1 Cal Lenz 1957 Mees
  Suusk 03:26:00
1 Rein Lepberg 1962 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:00:15
1 Riina Lepistik 1965 Naine
Võru maakond
MTÜ Spordiselts Suusk 02:10:37
1 Sandris Lidums 1970 Mees
  Kõnd 07:05:23
1 Madis Ligi 1954 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:16:01
1 Milvi Lojander 1969 Naine
Jõgeva maakond
  Suusk 03:02:17
1 Ats Lokutsievski 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:10:27
  Heigo Lomp 1978 Mees
Tartu maakond
AC Racing Suusk 02:25:56
1 Jalmar Lorenz 1971 Mees
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 02:22:00
1 Olga Lozinski 1984 Naine
Harju maakond
  Suusk 03:06:05
1 Einar Luiga 1973 Mees
Lääne maakond
  Suusk 02:38:48
  Ilmar Luup 1973 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:07:50
1 Margit Maidla 1976 Naine
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet Suusk 02:14:29
1 Margus Maidla 1973 Mees
Harju maakond
Treeningpartner Suusk 01:55:43
1 Peeter Maipuu 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:53:46
1 Michele Marshall 1966 Naine
  Rullsuusk 02:07:00
  Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:46:37
1 Ivan Maurakh 1960 Mees
Moscow region
Sparta Spordiselts Kõnd 05:42:00
1 Vilis Mednis 1951 Mees
Smiltenes novads
  Suusk 02:37:59
1 Andrey Medvedev 1981 Mees
  Suusk 02:40:13
1 Jaanus Metsar 1990 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:39:44
1 Arthur Michalek 1981 Mees
  Suusk 02:41:35
1 Ragnar Mikson 1980 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:27:36
1 Tatsunori Munakata 1964 Mees
  Suusk 04:26:18
1 Olev Murd 1960 Mees
Rapla maakond
  Suusk 02:12:56
1 Viktor Murnikov 1961 Mees
Pskov region
Pskov Ski Team Suusk 02:47:20
1 Gatis Neimanis 1968 Mees
5A-Valka / LV Suusk 02:08:25
1 Renno Nellis 1982 Mees
Lääne maakond
  Suusk 02:16:29
1 Andrei Nesterov 1959 Mees
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:42:38
1 Valentina Nesterova 1984 Naine   SF Vershina Suusk 02:21:42
1 Maili Nestor 1990 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:39:15
1 Minna Nieminen 1972 Naine
  Suusk 02:23:35
1 Anre Nõmme 1973 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking Suusk 03:00:09
1 Antti Nöps 1969 Mees
Tartu maakond
  Suusk 01:44:40
  Wolfgang Nuding 1968 Mees
  Rullsuusk 01:45:35
  Kalle Nurmik 1973 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:25:12
1 Anders Nygard 1974 Mees
  Suusk 03:03:33
1 Margus Oks 1973 Mees
Tartu maakond
  Kõnd 04:55:25
1 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:32:50
1 Rihard Orav 1989 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:15:30
1 Riho Ots 1965 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 02:02:57
1 Epp Paal 1975 Naine
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton Suusk 02:24:14
1 Robert Page 1972 Mees
  Maastikurattasõit 01:42:02
1 Märt Pais 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:54:26
1 Rain Pajur 1976 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:39:02
  Ele Pajusaar 1983 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:48:03
1 Meelis Palover 1975 Mees
Tartu maakond
Suusahullud Suusk 03:10:21
1 Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team Suusk 02:32:15
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi Suusk 02:14:41
1 Karl Põder 1972 Mees
Jõgeva maakond
  Suusk 02:40:16
1 Kimmo Pohjola 1970 Mees
  Suusk 01:47:21
1 Sanna Pohjola 1976 Naine
  Suusk 02:27:26
  Sven Põierpaas 1969 Mees
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet Suusk 05:43:05
1 Nadezda Poljakova 1946 Naine
Ida-Viru maakond
Äkke Suusk 02:34:39
  Neeme Ponder 1958 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 02:41:58
1 Neeme Praks 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:38:10
1 Jaanus Pruuli 1971 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 02:47:02
1 Kaia Pruuli 1976 Naine
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 02:59:11
1 Paul Pruuli 2006 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 02:30:48
1 Tõnu Pullerits 1947 Mees
Harju maakond
  Maastikurattasõit 01:51:33
1 Kalev Pullonen 1964 Mees
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus Suusk 02:02:26
1 Birgi Putkonen 1965 Naine
  Suusk 02:28:24
1 Joosep Püüa 1989 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:52:21
1 Tammo Puura 1982 Mees
  Suusk 02:22:59
1 Matti Rajasaari 1943 Mees
  Suusk 03:10:00
1 Kadriann Randmer 1982 Naine
Harju maakond
  Suusk 03:17:05
1 Mati Randoja 1949 Mees
Ida-Viru maakond
Äkke Suusk 02:59:05
1 Henn Rast 1974 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:06:17
1 Kristiina Ratt 1971 Naine
Harju maakond
  Suusk 05:18:16
1 Endel Raud 1942 Mees
Saare maakond
  Suusk 04:08:43
  Marek Raud 1977 Mees
Saare maakond
  Suusk 04:12:09
1 Veli Rautiainen 1948 Mees
Finland
  Suusk 03:10:00
1 Jaan Reinson 1955 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:39:54
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:00:06
1 Giorgio Rota Negroni 1967 Mees
  Suusk 02:05:16
1 Friederike Rümelin 1993 Naine
  Suusk 04:05:00
1 Gowtham S 1979 Mees
  Suusk 02:59:44
1 Härmo Saag 1975 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:06:48
  Marek Saar 1970 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:51:53
1 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 02:35:23
1 Reigo Saarmas 1982 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:45:07
1 Raymond Alexander Sabur 1999 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:19:25
1 Bjorn Sagmo 1962 Mees
  Suusk 02:32:01
1 Silver Sauman 1980 Mees
Tartu maakond
Eesti Raudtee AS Suusk 02:30:34
1 Thorsten Schmidt 1970 Mees
  Suusk 02:16:53
1 Annika Seero 1983 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi Suusk 02:53:14
1 Jurijs Seleznovs 1958 Mees
  Suusk 03:04:31
1 Triin Seli 1990 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:39:00
1 Hille Sepa 1970 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:37:00
1 Leons Seškens 1956 Mees
  Suusk 02:21:31
1 Katrin Sihver 1970 Naine
Pärnu maakond
  Suusk 03:36:56
1 Erki Sing 1983 Mees
Lääne-Viru maakond
  Suusk 02:59:22
1 Kadri-Anna Sklave 1988 Naine
Harju maakond
ABB AS Suusk 03:41:00
1 Charlie Snow 1959 Mees
  Suusk 02:33:24
1 Lori Steinbach 1949 Naine
  Suusk 03:24:41
  Andrei Stepanov 1990 Mees
SF Vershina Suusk 02:22:45
1 Andrey Storozhuk 1982 Mees
Harju maakond
  Suusk 01:45:26
1 Christoph Strutz 1979 Mees
  Suusk 02:36:52
  Kristo Subi 1979 Mees
Viljandi maakond
  Suusk 02:10:48
1 Kirsti Süvaorg 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  Kõnd 04:59:01
1 Jarek Swiercz 1961 Mees
  Suusk 03:34:55
1 Merle Sirje Tael 1997 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:41:00
  Urmas Tamm 1977 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:19:27
1 Kalev Tammik 1955 Mees
Pärnu maakond
  Suusk 03:46:29
1 Silver Tammik 1979 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:21:16
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
Päästeamet Suusk 02:28:21
1 Maali Tars 1997 Naine
Tartu maakond
  Suusk 04:20:36
1 Aare Tatsi 1962 Mees
Valga maakond
  Suusk 04:16:55
1 Tarmo Terreping 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:26:59
1 Parvin Tiks 2003 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:23:43
1 Priit Tiks 1979 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:21:29
1 Andri Tõnstein 1975 Mees
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi Suusk 02:20:22
1 Getter Toome 1985 Naine
Harju maakond
Nortal Suusk 02:45:36
1 Külli Tootsi 1967 Naine
Tartu maakond
  Suusk 02:21:27
1 Risto Treksler 1978 Mees
Alberta
  Suusk 02:20:54
1 Jüri Truus 1967 Mees
Tartu maakond
  Suusk 03:58:53
4035 Vladimir Tshaikin 1948 Mees
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:32:14
1 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
  Maastikurattasõit 01:28:53
1 Andrei Uksov 1980 Mees
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 01:27:47
1 Lee Vaalma 1999 Naine
Tartu maakond
  Suusk 03:56:39
1 Gerly Vahe 1977 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:50:58
1 Tõnu Vahtra 1986 Mees
Tartu maakond
Trismile Suusk 03:07:29
1 Mait Vaino 2007 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:01:35
1 Enric Valencia 1964 Mees
  Rullsuusk 01:44:45
  Lisbeth Vallimäe 2002 Naine
Tartu maakond
  Suusk 04:06:59
  Kalmer Valtin 1967 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi Suusk 02:25:17
1 Eero Vanaale 1981 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS Suusk 03:05:55
1 Merike Vanjuk 1976 Naine
Hiiu maakond
  Suusk 02:46:35
1 Martin Veeroos 1981 Mees
Harju maakond
  Suusk 02:18:59
1 Raul Velt 1964 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:35:57
1 Veronika Versh 1977 Naine
Harju maakond
  Suusk 02:22:29
1 Hannes Viherpuu 1972 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:25:25
1 Raimond Viiding 1978 Mees
Tartu maakond
  Suusk 02:56:32
1 Mihkel Vijar 1983 Mees
Tartu maakond
  Maastikurattasõit 01:57:12
1 Voova Vilberg 1945 Mees
Harju maakond
  Suusk 04:36:02
1 Ago Vill 1966 Mees
Harju maakond
  Suusk 03:22:32
1 Andrey Volodin 1991 Mees   SF Vershina Suusk 02:12:10
1 Andrus Voolaine 1954 Mees
Rapla maakond
  Suusk 03:06:06
1 Kevin Walter 1968 Mees
  Suusk 02:43:19
1 Jacques Wong 1945 Mees
  Suusk 03:20:10
1 Florian Zeilinger 1991 Mees
  Suusk 03:41:25
1 Hannes Zeilinger 1963 Mees
  Suusk 02:52:45
1 Mihail Zuev 1954 Mees
Ida-Viru maakond
  Suusk 02:09:41
Sulge

Tulemuse detailne info

...