Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (PROLOOG - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 578 Naisi: 411 Mehi: 167
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Tulemus VKL koht
456 314 888 Kati Aaren 1978
Tallinn
  Lehe Sport 00:47:20  
267 152 1 Triin Aarna 1986     SpordiPlixid2020 00:35:04  
178 83 2 Hillar Aasa 1966     IND 00:28:52  
387 255 5 Gerli Aasmäe 1979
Rae vald
  KRO I 00:43:58  
546 389 6 Jette Aasumäe 1990     2RTK 01:02:48  
545 388 7 Lili Aasumäe 1964     IND 01:02:23  
170 91 9 Anne Aaver 1971
Tallinn
  ABB WOL 00:28:30  
259 145 10 Liis Aaviku 1982
Harjumaa
  Grant Thornton Advisory 00:34:26  
76 43 11 Mojtaba Rostami Abandansari 1986     Forrest gump 00:24:46  
229 124 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI 00:31:25  
161 86 13 Annika Abner 1985     IND 00:28:00  
360 230 14 Ilze Abola 1978     Kes tegi? 00:42:34  
116 54 15 Helerin Abroi 1985     #rademarunning 00:26:17  
147 75 16 Anet Adamson 1993     Sinilinnud 00:27:31  
343 217 17 Helena Aeltermann 1980
Harjumaa
  SEESAMI SARMIKAD 00:41:35  
284 165 19 Tatjana Agu 1979     Storz Elektroonika 00:37:52  
97 53 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI 00:25:34  
7 7 845 Risto Ahtijainen 1985
Harjumaa
Icefire OÜ ICEFIRE 00:18:15  
145 73 22 Kristi Ainen 1981     ESTNO 00:27:23  
437 300 26 Evelyn Alamets 1973     RIKSi aeglased kiirustajad 00:46:11  
21 5 32 Olga Aleksandrova 1986
Tallinn
  IND 00:21:02  
328 204 33 Helena Alesma 1994     Balbiinokad 00:40:33  
276 118 34 Andres Aller 1979     IND 00:36:46  
56 21 902 Marie Allikmaa 1990
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:23:49  
576 409 35 Eliko Allvee 1964
Tallinn
  Spordisõbrad 01:25:30  
130 64 37 Karoline Altmäe 1993     Sinilinnud 00:26:37  
318 196 39 Anastassia Ambros 1981     Raudselt Rööpas Leedyd 00:40:00  
300 179 40 Lilly Ammon 1972
Tallinn
  Raudselt Rööpas Leedyd 00:38:56  
38 12 42 Madle Annus 1982
Tallinn
  Jooksvad Postikanad 00:22:22  
571 405 43 Violeta Anstal 1970     Greiner 01:16:47  
33 23 44 Maksim Antonov 1993     IND 00:22:05  
118 63 45 Anton Apuhtin 1989     MegaHertz 00:26:22  
517 368 46 Mari Arike 1983     Krimelte Hundid 1 00:54:50  
278 160 47 Anneli Arm 1981     Eelistan Almale Sakut 00:37:08  
39 13 48 Kristin Arm 1972
Tallinn
  Sky Plus 00:22:44  
513 149 49 Urmet Arm 1978     1+1 Office 00:54:09  
561 400 52 Piret Aru Jakobson 1971     Gasellid 01:11:10  
362 232 54 Urve Arukaevu 1966     Tõenäoliselt Linna Parim Amet 00:42:41  
246 136 55 Pille Arula 1983     Vesi jookseb 00:32:55  
341 216 57 Kertu Arumetsa 1982     Auruvedur 00:41:31  
495 349 59 Ave Aun 1970     RX metsas 00:50:30  
497 351 58 Madina Azizova 1996     Growitarikesed 00:51:01  
132 66 60 Ketlin Bachmann 1979
Harjumaa
  Elisa 5G 00:26:39  
350 222 61 Kai Bahharev 1988     Famiilia 00:42:03  
544 387 62 Alevtina Baljasnikova 1974     Five X 01:02:01  
114 62 64 Fred Baranov 1996     Greencarrier Freight Services Estonia tugevad 00:26:15  
405 271 70 Brit Bärengrub 1985
Harjumaa
  parimas EAS 00:44:40  
210 101 65 Rainer Barjabin 1974
Tallinn
  TEERULLID OSA 3 00:30:17  
95 43 66 Eveli Bauer 1982
Tallinn
  #püüaterviskinni 00:25:30  
281 162 854 Mari-Ann Bubõr 1981
Harjumaa
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:37:34  
573 167 74 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     Alga 01:18:05  
174 94 76 Marvi Eenma 1976
Harjumaa
  Lonkav puusaliiges 00:28:40  
133 67 77 Eduard Ehala 1973
Haapsalu
  ARKAADIA 00:26:41  
455 142 78 Hannes Einstein 1986     Ridanrun 00:47:19  
459 317 81 Kristiina Elden 1976
Tallinn
  ESTNO 00:47:31  
231 125 83 Reet Ellermaa 1962     IND 00:31:28  
211 102 84 Riho-Rene Ellermaa 1963     IND 00:30:17  
297 176 85 Edith End 1976
Tallinn
  Harku Kiired 00:38:49  
345 219 86 Hegle Engman 1978     Radisson Blu Sky Hotel 00:41:43  
192 104 87 Annika Ennok 1979     K&V kiired ja visad 00:29:48  
237 107 88 Indrek Erin 1983     IND 00:31:48  
374 132 89 Erich Erm 1981
Tallinn
  Lonkav puusaliiges 00:43:15  
125 65 90 Rait Ermann 1980
Tallinn
  #rademarunning 00:26:30  
453 312 96 Frederika Frank 1977     RadeMarid 00:47:17  
240 132 97 Kristina Fuks-Kuus 1976
Tallinn
   **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt** 00:32:19  
149 73 98 Semjon Galajev 1983     Otse ja ringiga 00:27:36  
399 265 99 Natalja Gapon 1970     Hornets 00:44:29  
468 325 101 Marian Gilden 1977
Tallinn
  Jooksvad Postikanad 00:48:10  
511 363 103 Anni Granström 1988     KristiineLA 00:53:25  
239 131 109 Ele Haavandi 1974     123 Läks! 00:31:51  
75 33 111 Gea Hallen 1987     Tõesti Linna Parim Amet 00:24:42  
406 272 113 Anni Hanst 1993     MATKK 00:44:45  
117 55 116 Signe Haug 1977
Tallinn
  RIK1 00:26:20  
253 142 117 Kaie Hein 1973     KristiineLA 00:34:00  
238 108 873 Olavi Hein 1989
Harjumaa
Tallinna Ülikool Armas aeg! 00:31:49  
58 36 118 Rasmus Heinla 1985     Kvalitet 00:24:00  
235 129 119 Anu Heinloo 1956     Famiilia 00:31:43  
44 29 120 Marko Heinloo 1983     Famiilia 00:22:59  
302 181 125 Helen Hiiemäe 1981     Eletal Serviis 00:39:00  
102 56 126 Einar Hillep 1970
Tallinn
  IND 00:25:47  
28 20 914 Ivo Hindreus 1983
Harjumaa
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:21:30  
287 168 127 Helen Hindrichson-Nairis 1980     Raudselt Rööpas Leedyd 00:38:01  
539 155 128 Aleksandr Hlebnikov 1971
Tallinn
  PUHAS ENERGIA 01:00:45  
288 120 132 Madis Idnurm 1980
Harjumaa
  Harku Kiired 00:38:06  
36 25 133 Jevgeni Ignatjev 1986     MegaHertz 00:22:20  
471 328 134 Stella Iis 1989     Luminor Compliance 00:48:29  
37 26 136 Sergei Iljin 1989     MegaHertz 00:22:21  
196 91 140 Marek Ilves 1974     2RTK 00:29:56  
413 279 142 Anu Irik 1989     Telliskivi Tallad 00:45:15  
294 173 167 Maire Jäärats 1978     ABB WOL 00:38:28  
64 26 143 Ülle Jakobson 1968
Tallinn
  IND 00:24:14  
489 343 144 Tiina- Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD 00:49:54  
378 246 841 Kristel Jallai 1977
Harjumaa
  IND 00:43:35  
52 34 164 Martti Järv 1985     Telegrupp 00:23:42  
322 199 165 Aivi Järve 1978
Tallinn
  Greiner 00:40:12  
510 362 166 Mai Järving 1960     Koostöös Sinuga! 00:53:23  
307 186 847 Moonika Jeenas 1969
Harjumaa
  IND 00:39:21  
221 103 147 Urmas Jegorov 1970     Radisson Blu Sky Hotel 00:30:57  
150 77 148 Alika Jeršovski 2000     #stressistdressi 00:27:37  
482 338 150 Kristiine Jerv 1986     Kiired ja Ilusad 00:49:10  
572 406 151 Kristel Jervson 1985
Tallinn
  FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 01:17:00  
565 163 152 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 01:13:59  
536 382 856 Janne Joalaid 1963
Harjumaa
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 01:00:00  
168 79 161 Tanel Jõeäär 1985     Ridanrun 00:28:25  
187 102 162 Greete Jõgi 1992     Otse ja ringiga 00:29:15  
236 130 867 Liisa Jõgisalu 1982
Harjumaa
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Start: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna 00:31:45  
411 277 163 Sigrid Jõhve 1989     Kristiine Tegevuskeskus 00:45:11  
88 39 154 Elise Joonas 1990     PMA Teine 00:25:13  
414 135 155 Tiit Jors 1968
Tallinn
  IND 00:45:17  
85 37 158 Jaanika Jundas 1975
Harjumaa
  RIK2 00:25:06  
512 364 170 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID 00:54:00  
447 308 171 Maiken Jürgenson 1982     Eleringi marjulised 00:46:57  
480 336 172 Luule Jürisson 1949     Pirita 00:49:02  
151 78 174 Kadri Jürjan 1989     ABBVIIMASED 00:27:39  
218 116 176 Maarja Kaalep 1980     Gasellid 00:30:50  
371 240 302 Kerttu Kääri 1967
Tallinn
  Spordisõbrad 00:43:10  
22 17 178 Indrek Kaarlep 1978     Ridanrun 00:21:03  
356 227 179 Kristiina Kaasik 1978     RadeMarid 00:42:17  
105 47 180 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK 00:25:54  
299 178 182 Peeli Kadastu 1968     EASy 00:38:56  
72 31 183 Elise Kaidme 1987     Playtech 00:24:34  
508 361 298 Keiti-Katriin Käige 1997     IND 00:53:02  
441 303 184 Merike Kalam 1954     Pirita 00:46:30  
346 220 185 Nele Kalda 1986     Tiim Biscuits 00:41:43  
352 224 186 Pille Kalda 1982
Harjumaa
  TAI 00:42:04  
223 120 187 Liina Kaldma 1979     Sinilinnud 00:31:01  
420 284 189 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972     EASy 00:45:27  
528 374 190 Ester Kallas 1960     IND 00:58:40  
248 138 191 Marilis Kallas 1993     Auruvedur 00:33:24  
212 110 194 Kristine Kalm 1992     Azetsi Siresääred 00:30:18  
233 127 195 Anary Kalme 1975     Käib küll 00:31:37  
186 85 196 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS 00:29:07  
390 256 197 Inge Kand 1972     SpordiPlixid2020 00:44:01  
540 156 198 Nagarjuna Kandarapu 1991     Barat 01:01:13  
188 86 200 Aimar Kann 1970
Tallinn
  Üks kord veel 00:29:27  
481 337 201 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD 00:49:02  
282 163 202 Maarika Karelson 1960     Energiavesi 00:37:44  
384 252 300 Kadri Kärner 1970
Tallinn
  IND 00:43:49  
304 183 207 Terje Karp 1961     MATKK 00:39:07  
477 333 208 Helena Karpin 1997     Otse ja ringiga 00:48:57  
323 200 209 Jane Karpin 1986     IND 00:40:17  
134 68 211 Mihkel Karuse 1992     Thorn Engineering 00:26:43  
84 48 213 Viljo Kase 1985     Eelistan Almale Sakut 00:25:04  
173 93 214 Diana Kasesalu 1997     RIK1 00:28:35  
203 95 215 Mairo Kaseväli 1983
Tallinn
  Redgate Capitali jooksusõbrad 00:30:01  
335 210 301 Lemmi Käsper 1966     IND 00:40:54  
249 139 217 Kristel Kauts 1970     123 Läks! 00:33:24  
476 332 218 Meivi Kekkar 1988
Tallinn
  Jooksvad Postikanad 00:48:56  
379 247 219 Tiina Kell 1977     IND 00:43:37  
15 2 220 Monika Kelle 1977     Krimelte Hundid 2 00:20:00  
144 72 913 Kristiin Kesamaa 1995
Harjumaa
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:27:21  
393 259 221 Kertu Kesküla 1990     Kristiine Tegevuskeskus 00:44:15  
182 99 223 Lea Kiilaspää 1990   Posti Messaging OÜ The Best! 00:29:03  
500 354 224 Katrin Kiisk 1980     Greiner 00:51:38  
49 16 225 Valeria Kiisk 1985     Redgate Capitali jooksusõbrad 00:23:23  
275 158 227 Naomi Jessica Kiivikas 1994     Redgate Capitali jooksusõbrad 00:36:41  
121 58 228 Anne Kippasto 1950     Eleringi marjulised 00:26:25  
292 171 230 Kristi Kirsman 1979
Tallinn
  Elisa 5G 00:38:25  
152 74 231 Veikko Kivipõld 1988     Lihula Wilson 00:27:40  
184 100 232 Deivi Kiviste 1983
Vaela küla
  IND 00:29:05  
171 80 233 Juhan Klementi 1987     Runango 00:28:32  
321 123 234 Erki Kogres 1975
Tallinn
  ITs moving 00:40:11  
491 345 296 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 00:50:08  
320 198 835 Katrin Kokk 1967
Harjumaa
  KRO II 00:40:01  
315 194 238 Kadri Kokla 1965     Gasellid 00:39:56  
65 39 239 Renee Kokmann 1989     Harku PEO 00:24:15  
518 369 240 Aet Kolde 1964
Tallinn
  ITs moving 00:55:00  
351 223 241 Ene Koljal 1970     Vesi jookseb 00:42:03  
349 128 242 Alari Kolk 1971
Tallinn
  Päikeselapsed 00:41:56  
448 140 243 Kaspar Kolk 1990     Fit&Proper 00:46:58  
5 5 244 Madis Kolli 1993     Auruvedur 00:17:27  
435 298 245 Merle Kollo 1975
Tallinn
  SEESAMI SARMIKAD 00:46:07  
66 27 248 Karolin Kondrat 1993     #rademarunning 00:24:20  
106 59 249 Meelis Konsa 1976     Runango 00:25:56  
181 98 250 Triin Konsap 1983     Runango 00:28:56  
163 76 251 Sander Konso 1993     Eletal Serviis 00:28:11  
569 165 252 Avo Kont 1979
Tallinn
  Sky Plus 01:16:09  
148 76 253 Siret Koopuu 1970
Tallinn
  Krimelte Hundid 1 00:27:34  
535 381 254 Kristi Koora 1977     Harku Kiired 01:00:00  
452 311 256 Krista Koppel 1986     Luminor Compliance 00:47:13  
305 184 258 Alina Kornejeva 1990     Jooksurõõm 00:39:08  
446 307 261 Darja Kortšagina 1986     Koostöös Sinuga! 00:46:50  
191 88 262 Indrek Kose 1979
Harjumaa
  Fazer 00:29:47  
100 46 265 Kajali Kotsar 1985     Eleringi marjulised 00:25:40  
185 101 297 Maarja Kõue 1991     Tõesti Linna Parim Amet 00:29:06  
263 148 266 Tatjana Kovaljova 1974     Storz A-Team 00:34:52  
277 159 263 Inessa Kozenko 1964     Five X 00:37:07  
101 55 264 Andrei Kozlov 1992     TIM putty 00:25:43  
98 45 855 Mari Kraav 1992
Harjumaa
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud 00:25:34  
59 37 268 Karel Krist 1978
Tallinn
  IND 00:24:05  
461 319 276 Kerli Krõm 1992     Naksitrallid 00:47:34  
155 80 270 Karmen Kruus 1986     KristiineLA 00:27:44  
110 50 273 Raili Kruusmaa-Moks 1982     IND 00:26:11  
330 205 274 Vivika Kruusmägi 1972     Energiavesi 00:40:38  
175 81 275 Alari Kruusvall 1979
Harjumaa
  Vaba Lehm 00:28:41  
475 331 277 Piret Kukebal 1974     IND 00:48:51  
91 41 278 Kaili Kukumägi 1980
Tallinn
  IND 00:25:15  
312 191 279 Laura Kuldkepp 1980     TH Koondatud 00:39:47  
269 154 869 Aet Kull 1964
Harjumaa
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Start: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna 00:35:08  
217 115 280 Anneli Kulver 1978     Krimelte Hundid 2 00:30:42  
183 84 281 Kaur Kulver 2004     Krimelte Hundid 2 00:29:04  
526 154 284 Lauri Kurel 1995     RIK1 00:57:06  
377 245 286 Aivi Kurim 1965     Mine metsa 00:43:34  
473 329 288 Vivika Kurnitski 1969     IND 00:48:43  
47 32 289 Pavel Kuroptev 1992     Alga 00:23:12  
205 97 305 Jaak Kütt 1972     Redgate Capitali jooksusõbrad 00:30:04  
214 112 308 Moonika Küttim 1986     Särasilmad 00:30:29  
432 295 309 Eve Küün 1961     RTK3 00:46:00  
391 257 848 Siret Kuusik 1986
Harjumaa
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:44:02  
532 378 295 Piret Kuusk 1981
Tallinn
  RIKSi aeglased kiirustajad 00:59:16  
45 30 290 Andzei Kuznets 1969     Hornets 00:23:06  
355 129 291 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA 00:42:13  
310 189 313 Ruth Laev 1953     Käib küll 00:39:31  
3 3 314 Olve Lagemaa 1992     RIK2 00:16:33  
24 6 316 Lenne Lahtvee 1991     Playtech 00:21:20  
257 144 320 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI 00:34:18  
27 19 909 Mario Lambing 1977
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret pole 00:21:29  
365 234 323 Maris Lampe 1986     KristiineLA 00:42:53  
43 28 324 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI 00:22:54  
68 28 325 Diana Laos 1989     Särasilmad 00:24:23  
202 108 330 Triin Laub 1988     Balbiinokad 00:30:00  
265 150 331 Ilse Laur 1957
Tallinn
  IND 00:34:59  
215 113 332 Triin Laur 1988     IND 00:30:29  
396 262 924 Ketter Leemet 1990
Harjumaa
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:44:22  
309 188 889 Anni Lehtmets 2016
Tallinn
  Lehe Sport 00:39:27  
570 166 887 Janek Lehtmets 1977
Tallinn
  Lehe Sport 01:16:38  
308 187 890 Lenna Lehtmets 2011
Tallinn
  Lehe Sport 00:39:27  
492 346 338 Maire Lember 1967     MATKK 00:50:19  
290 121 339 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI 00:38:12  
484 339 833 Siiri Lend 1979
Harjumaa
  KRO II 00:49:19  
428 291 343 Anneli Levertand 1969
Tallinn
  NELJAS KORRUS 00:45:54  
364 233 344 Katrin Ligi 1973     EASy 00:42:46  
165 77 345 Daimar Liiv 1966
Harjumaa
  Kohtujooksikud 00:28:12  
20 16 346 Jaagup Liiv 1983     Krimelte Hundid 3 00:20:50  
467 324 347 Kristin Liiv 1990     Naksitrallid 00:48:08  
146 74 348 Mariana Liiv 1988     SpordiPlixid2020 00:27:29  
104 58 349 Tambet Liiv 1990     IND 00:25:53  
32 10 354 Tatjana Lilienthal 1973     Päikeselapsed 00:22:02  
222 119 356 Everiin Lill 1995     PMA Teine 00:30:59  
442 304 357 Katrin Lillep 1969
Tallinn
  RX metsas 00:46:33  
426 289 358 Esther Linask 1985     Tõesti Linna Parim Amet 00:45:51  
143 71 359 Tiivi Lind 1978     Kes tegi? 00:27:21  
50 17 360 Gerli Linkgreim 1979     Kes tegi? 00:23:38  
438 138 908 Taivo Linnamägi 1984
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret pole 00:46:17  
486 340 361 Sirje Lippe 1966
Tallinn
  Meie pere 00:49:34  
339 214 379 Marika Lõhmus 1965
Tallinn
  Via 3L 00:41:05  
422 285 380 Reelika Lõhmus 1991     Harku Kiired 00:45:36  
89 50 362 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 00:25:13  
551 393 381 Britta Lõõbas 1989
Tallinn
  Jooksvad Postikanad 01:04:13  
431 294 365 Triin-Anneli Loodus 1975
Tallinn
  Kohtujooksikud 00:46:00  
53 19 366 Kristi Loot 1973     Krimelte Hundid 1 00:23:42  
26 8 369 Reet Luhaäär 1953
Tallinn
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:21:24  
74 32 370 Kaja Luigelaht 1981     Lonkav puusaliiges 00:24:35  
505 358 372 Inga Luks 1975     PMA Teine 00:52:34  
326 203 374 Margit Lunt 1971     IND 00:40:18  
23 18 376 Vahur Luts 1962
Tallinn
  Aadamad Jooksus 00:21:08  
167 89 377 Evelyn Luud 1976
Harjumaa
  Päikeselapsed 00:28:25  
494 348 378 Inge Luuk 1982
Tallinn
  2RTK 00:50:24  
86 49 383 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI 00:25:07  
298 177 384 Ethel Maarits 1987     Azetsi Siresääred 00:38:55  
493 347 386 Kadri Madison 1975     MaaSiKaS 00:50:22  
487 341 428 Ester Mäeloog 1984     RTK3 00:49:34  
272 156 429 Piret Mägi 1976     RTK3 00:36:04  
370 239 430 Annika Mägipõld 1977     ALATI LÕPUNI 00:43:04  
515 366 860 Gertu Magus 1991
Harjumaa
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 00:54:23  
285 166 387 Annela Maidla 1976     Kes tegi? 00:37:56  
404 270 388 Kristiina Maidvee 1980
Rae vald
  KRO I 00:44:38  
153 79 389 Kristina Maimann 1972     Kohtujooksikud 00:27:43  
402 268 390 Merle Maisla 1979     IND 00:44:33  
254 112 391 Ivan Makarov 1986     TIM putty 00:34:03  
109 60 392 Mait Makkar 1974
Tallinn
  RIK3 00:26:08  
534 380 393 Tiina Maldre 1969     Energiavesi 00:59:26  
324 201 431 Gerda Mälk 1986     #püüaterviskinni 00:40:17  
69 29 394 Heidi Mang 1990     Kallid kärud 00:24:24  
567 164 395 Kaupo Mang 1992     Auruvedur 01:15:07  
60 23 396 Margit Manni 1978     TH Koondatud 00:24:09  
17 14 433 Mallvio Männik 1993     Päikeselapsed 00:20:06  
204 96 397 Madis Maripuu 1970
Tallinn
  IND 00:30:03  
460 318 398 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     Greiner 00:47:32  
429 292 402 Maarika Masikas 1991     Mine metsa 00:45:59  
392 258 403 Merilin Massakas 1982
Tallinn
  FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:44:13  
142 70 894 Jaanika Mastik 1989
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Pandus 00:27:19  
18 15 404 Arturas Matsenas 1992     Runango 00:20:19  
226 123 407 Mariliis Mehik 1996     IND 00:31:14  
82 47 408 Veiko Meltsas 1974
Harjumaa
  IND 00:25:01  
67 40 409 Andres Meresmaa 1969
Tallinn
  Ensto Energy 00:24:21  
521 371 410 Iris Meristo 1970     Kristiine Tegevuskeskus 00:56:13  
485 146 411 Martin Meristo 1971
Tallinn
  Mehed Põdraga metsas 00:49:34  
376 244 412 Ülle Metsman 1979
Tallinn
  PMA - Põllumajandusamet 00:43:24  
401 267 414 Marje Metusala 1969     Luminor Compliance 00:44:30  
563 402 416 Virge Millert 1977
Harjumaa
  RIKSi aeglased kiirustajad 01:12:26  
62 38 417 Janek Minnik 1974     SKODA LAAGRI 00:24:12  
8 8 418 Roman Miroshnichenko 1992     Eletal Serviis 00:18:27  
280 119 420 Janek Missing 1978     Vesi jookseb 00:37:21  
256 113 421 Elari Moks 1981     IND 00:34:08  
230 106 837 Hans Moks 1987
Harjumaa
  KRO II 00:31:27  
274 157 427 Liia Mõrd 1987     Thorn Engineering 00:36:18  
436 299 424 Airi-Anu Mugur 1984     Mine metsa 00:46:10  
425 288 872 Kaili Muru 1984
Harjumaa
Tallinna Ülikool Armas aeg! 00:45:50  
251 141 876 Reilika Muuli 1989
Harjumaa
Tallinna Ülikool Armas aeg! 00:33:43  
224 121 437 Liina Nagel 1970     AMATÖÖRID 00:31:04  
154 75 439 Einar Namme 1965
Tallinn
  IND 00:27:44  
216 114 440 Nele Narme 1993   Posti Messaging OÜ The Best! 00:30:36  
220 118 441 Anne-Ly Nassar 1994     Kiired ja Ilusad 00:30:55  
162 87 444 Anastasia Niitmets 1994     IND 00:28:02  
430 293 447 Nele Nilb 1985
Tallinn
  Vesi jookseb 00:46:00  
503 356 455 Anzela Nõmmsalu 1984     IND 00:52:20  
340 215 449 Kristina Noor 1973
Harjumaa
  Päikeselapsed 00:41:26  
119 56 453 Nele Normak 1982     TH Koondatud 00:26:24  
258 114 454 Marek Nuka 1976     Mehed Põdraga metsas 00:34:24  
443 139 457 Kristjan Oja 1989
Tallinn
  Ridanrun 00:46:41  
213 111 458 Janika Ojakivi 1977     Särasilmad 00:30:25  
107 48 459 Katerina Ojandi 1992     Raudselt Rööpas Leedyd 00:26:03  
73 42 460 Kaido Ojaperv 1974
Tallinn
  IND 00:24:35  
197 106 461 Saale Ojapõld 1978     MaaSiKaS 00:29:59  
464 322 923 Tuuli Ojasalu 1985
Harjumaa
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool 00:47:58  
1 1 874 Sulev Oll 1964
Harjumaa
Tallinna Ülikool Armas aeg! 00:16:18  
333 208 842 Piia-Helin Oras 1992
Harjumaa
Icefire OÜ ICEFIRE 00:40:41  
577 410 469 Anne-Mari Orgla 1992     Särasilmad 01:28:13  
157 82 470 Anna-Liisa Orglaan 1983
Tallinn
  Growitarid 00:27:49  
562 401 471 Monika Orpus 1979     K&V kiired ja visad 01:11:59  
190 103 834 Sigrid Orumets 1971
Harjumaa
  KRO II 00:29:41  
169 90 472 Jelena Osminko 1986     Storz Elektroonika 00:28:27  
108 49 473 Reet Otsus 1987     Vaba Lehm 00:26:07  
120 57 474 Kristiina Ott 1978
Tallinn
  Harku PEO 00:26:25  
531 377 475 Maia Ottep 1978     RIK1 00:59:13  
470 327 476 Ave Paabel 1974     Käib küll 00:48:28  
129 63 477 Kai Paalberg 1978     Grant Thornton Advisory 00:26:36  
78 44 480 Märt Pais 1970     Telegrupp 00:24:48  
558 160 481 Urmo Paju 1989     IND 01:09:07  
358 130 482 Daaniel Markus Pajupuu 2010     IND 00:42:33  
113 52 483 Maris Pajur 1986     Grant Thornton Advisory 00:26:14  
334 209 485 Kersti Palu 1958
Tallinn
  ITs moving 00:40:46  
122 64 486 Andrus Palumäe 1973
Tallinn
  KIIRELT TÄPIKS 00:26:27  
520 370 487 Heli Paluste 1960     IND 00:56:06  
507 360 488 Nele Paluste 1982     IND 00:52:55  
289 169 489 Kaisa Papp 1991     Telliskivi Tallad 00:38:11  
342 126 490 Karl Rasmus Parbo 1997     123 Läks! 00:41:31  
179 96 491 Ilme Parik 1963     IND 00:28:52  
398 264 492 Angelika Park 1982     Mine metsa 00:44:28  
123 59 900 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kratid 00:26:28  
209 109 547 Kadri Pärtel 1991     IND 00:30:16  
4 4 868 Jürgen Parts 1988
Harjumaa
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Start: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna 00:16:46  
397 263 496 Julia Passetsnik 1988     Five X 00:44:23  
533 379 497 Helen Paul 1991     ABB WOL 00:59:26  
564 162 905 Rando Paurson 1973
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 01:13:26  
14 1 917 Kadri Pedak 1989
Harjumaa
Nortal As Nortal NUX 00:19:38  
255 143 499 Piia Pedras 1979     IND 00:34:07  
225 122 500 Tuuli Pedras 1979     IND 00:31:09  
176 95 501 Kai Peet 1977
Tallinn
  Raudselt Rööpas Leedyd 00:28:45  
16 3 503 Sigre Peetrimägi 1981     Üks kord veel 00:20:04  
543 386 504 Lada Peikre 1963     IND 01:01:51  
241 133 505 Kaja Pellis 1966
Harjumaa
  IND 00:32:26  
244 110 506 Imre Pello 1979     Storz A-Team 00:32:49  
530 376 507 Eerika Pentel 1970     Käib küll 00:58:41  
172 92 508 Kristina Pešehodko 1997     MegaHertz 00:28:34  
295 174 509 Jevgenia Petrova 1986     IND 00:38:33  
465 143 510 Viljar Pihelgas 1972     IND 00:48:02  
383 251 511 Agnes Pihelpuu 1975
Tallinn
  Sky Plus 00:43:46  
96 44 512 Mirjam Pihlak 1979     Eleringi marjulised 00:25:33  
408 274 513 Marju Piirsalu 1964
Tallinn
  Pirita 00:44:56  
234 128 514 Marilin Pikaro 1982
Tallinn
  Luminor Compliance 00:31:39  
228 105 515 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS 00:31:20  
115 53 516 Sirly Pikknurm 1990     Avo-cardio 00:26:17  
303 182 517 Anne-Krõõt Pikson 1989     --Digiprint-- 00:39:01  
417 281 520 Reelika Pirson-Heinloo 1980     Famiilia 00:45:21  
55 35 901 Priit Plado 1968
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:23:45  
180 97 522 Irene Ploom 1967     Storz A-Team 00:28:54  
457 315 540 Annika Põder 1991     #püüaterviskinni 00:47:20  
416 136 541 Kaido Põder 1979     Mehed Põdraga metsas 00:45:19  
389 134 542 Kaimo Põder 1982     Mehed Põdraga metsas 00:43:59  
439 301 523 Marili Pokrovski 1988     #püüaterviskinni 00:46:17  
177 82 546 Armand Põldoja 1963
Harjumaa
  TEERULLID OSA 3 00:28:48  
63 25 524 Kristina Poolak 1993     TIM putty 00:24:12  
444 305 548 Katrin Pööra 1972
Tallinn
  Koostöös Sinuga! 00:46:42  
373 242 525 Aile Pops 1974     parimas EAS 00:43:14  
195 90 526 Vahur Pormeister 1984     Avo-cardio 00:29:56  
450 309 527 Triin Post 1983     Fazer 00:47:04  
227 104 529 Ülar Praakel 1983     SMIT 00:31:18  
131 65 530 Anu Preegel 1981
Harjumaa
  Elisa 5G 00:26:38  
556 398 531 Elen Preimann 1980     HKO 01:06:29  
415 280 532 Liina Prohhorov 1987     Üks kord veel 00:45:19  
325 202 533 Reet Puhm 1973     RTK3 00:40:18  
319 197 534 Petriina Puolakka 1973     Luminor Compliance 00:40:00  
410 276 916 Merlin Purge 1995
Harjumaa
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:45:01  
331 206 535 Elvira Puström 1974     Storz Elektroonika 00:40:40  
293 172 536 Olesja Puumeister 1983
Tallinn
  SMIT 00:38:26  
136 69 537 Heigo Puurand 1982     IND 00:26:48  
51 18 538 Irene Puusaar 1963
Tallinn
  Eleringi marjulised 00:23:39  
366 235 539 Svea Puusepp 1970     IND 00:42:57  
363 131 550 Tarmo Rahkama 1984
Tallinn
  Grant Thornton Assurance 00:42:44  
252 111 604 Andrus Rähni 1984     Vaba Lehm 00:33:53  
159 84 551 Krista Raid 1971     IND 00:27:56  
57 22 554 Tiina Raja 1976     Harku Kiired 00:23:57  
474 330 556 Brita Rand 1995     Kristiine Tegevuskeskus 00:48:51  
463 321 558 Nele Rand 1973     Krimelte Hundid 1 00:47:40  
2 2 561 Krister Randver 1987     IND 00:16:27  
301 180 562 Triinu Rannula 1993     Eesti Traavel 00:38:57  
242 134 563 Heleri Ratt 1992     Tõesti Linna Parim Amet 00:32:35  
127 61 564 Krista Rattus 1978
Tallinn
  Krimelte Hundid 3 00:26:32  
264 149 565 Kristiina Raudsepp 1979     IND 00:34:54  
332 207 566 Piia Raudsepp 1969     K&V kiired ja visad 00:40:41  
381 249 567 Liis Rebane 1986     Radisson Blu Sky Hotel 00:43:39  
367 236 568 Riina Rebane 1955     Krimelte Hundid 3 00:42:58  
90 40 569 Triin Rebane 1989     IND 00:25:13  
283 164 571 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS 00:37:45  
449 141 572 Jeffrey Redondo 1989     Alga 00:47:00  
524 372 574 Külli Reha 1986
Tallinn
  Telliskivi Tallad 00:56:51  
137 70 575 Mikk Reha 1992     Thorn Engineering 00:26:54  
472 144 576 Kalev Reiljan 1974     Roosa panter 00:48:34  
407 273 578 Helen Reinik 1984     Avo-cardio 00:44:49  
478 334 579 Kai Remmelkoor 1970      **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt** 00:49:01  
13 13 581 Eduard Rešetov 1980     Aadamad Jooksus 00:19:36  
336 211 582 Inga Rjazanova 1975     ABB Book and Go 00:40:57  
286 167 583 Mirje Roasto 1985     IND 00:38:00  
92 51 584 Vladislav Rogalevitš 1980     Krimelte Hundid 3 00:25:17  
516 367 586 Berit Rohtjärv 1991     HKO 00:54:49  
93 42 587 Tuuliki Rohtla 1981     Lonkav puusaliiges 00:25:18  
219 117 603 Susanna Rõigas 1994     Ridanrun 00:30:50  
483 145 903 Christman Roos 1983
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:49:11  
550 158 591 Jesper Roos 2014
Tallinn
  Meie pere 01:04:09  
271 155 592 Liisa Roos 1988
Tallinn
  Meie pere 00:35:41  
369 238 596 Reet Roosimägi 1983     PMA - Põllumajandusamet 00:43:00  
522 151 886 Tiit Roosve 1963
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 00:56:24  
41 27 597 Marek Ross 1991     Aadamad Jooksus 00:22:50  
140 69 599 Rauna Paula Runnel 1992     #stressistdressi 00:27:12  
395 261 600 Ragne Russak 1969
Harjumaa
  Spordisõbrad 00:44:21  
337 212 601 Ragne Ruubel 1975     RadeMarid 00:40:59  
386 254 602 Anu Ruuven 1969
Tallinn
  IND 00:43:58  
499 353 607 Monika Rytberg 1976
Tallinn
  ALATI LÕPUNI 00:51:32  
409 275 608 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD 00:44:59  
529 375 609 Marianne Saar 1979     IND 00:58:40  
126 66 610 Mauri Saarend 1971     Eesti Traavel 00:26:31  
46 31 612 Egemen Sabah 1991     Alga 00:23:07  
25 7 681 Heli Säde 1979     Radisson Blu Sky Hotel 00:21:24  
135 67 846 Ulvi Sädem 1981
Harjumaa
Icefire OÜ ICEFIRE 00:26:45  
232 126 613 Karin Sahar-Lambinen 1987     IND 00:31:30  
262 147 614 Silvia Saks 1989     MaaSiKaS 00:34:35  
368 237 615 Ülle Saks 1977     Üks kord veel 00:42:59  
523 152 616 Silver Salben 1989     RIK3 00:56:29  
54 20 617 Christine Sallo 1997     Thorn Engineering 00:23:42  
537 383 883 Liisi Salong 1990
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 01:00:22  
554 396 921 Karin Salu 1993
Harjumaa
Nortal As Nortal NUX 01:05:11  
501 355 618 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD 00:51:54  
112 61 620 Ali Samieipour 1980     Forrest gump 00:26:14  
488 342 623 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD 00:49:54  
403 269 627 Anneli Schults 1967     PMA Teine 00:44:34  
270 116 628 Jaan Schults 1965     IND 00:35:37  
466 323 629 Hanna Seeder 1990     Azetsi Siresääred 00:48:04  
316 195 634 Evelin Selmet 1983
Tallinn
  IND 00:39:56  
419 283 636 Tiiu Sepling 1962
Tallinn
  ARKAADIA 00:45:26  
418 282 637 Annemari Sepp 1994     Kiirem kui 5G 00:45:22  
166 78 639 Taavi Sepp 1974
Tallinn
  ITs moving 00:28:13  
557 159 640 Sergei Serbin 1962     Hornets 01:06:59  
313 192 641 Marianne Sergo 1991     Balbiinokad 00:39:49  
509 148 643 Ankur Sharma 1986     Team Tesla 00:53:17  
578 411 644 Urve Sidron 1950     Kristiine Tegevuskeskus 01:40:00  
353 225 646 Häli Siimaste 1968     EASy 00:42:08  
347 221 648 Tatjana Siipan 1986     Tiim Biscuits 00:41:49  
124 60 650 Stina Silluste 1993     Sinilinnud 00:26:30  
164 88 653 Maia Sinajeva 1988     IND 00:28:11  
250 140 654 Terje Sinik 1969     Energiavesi 00:33:34  
31 22 655 Simmo Sirel 1990     Naksitrallid 00:22:02  
34 11 656 Maarja Soidla 1991     Liblekad 00:22:11  
83 36 657 Anita Sokolova 1987     IND 00:25:03  
380 248 682 Anni Sööl 1985     Särasilmad 00:43:38  
245 135 659 Anneli Soom 1976     KristiineLA 00:32:53  
454 313 661 Ethel Soome 1995     Kiirem kui 5G 00:47:17  
29 9 662 Teele Soopalu 1994     Fit&Proper 00:21:44  
354 226 663 Malle Soosaar 1988     Tiim Biscuits 00:42:10  
451 310 664 Pille-Riin Soots 1975
Tallinn
  FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:47:05  
385 253 680 Merilen Sõrmus 1988     Runango 00:43:54  
458 316 666 Jana Stepanova 1991     IND 00:47:29  
549 392 667 Jekaterina Stepanova 1968     Five X 01:03:55  
79 35 668 Helen Stimmer 1987     Liblekad 00:24:49  
504 357 670 Kädi Streff 1978
Tallinn
   **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt** 00:52:26  
344 218 683 Made Sügis 1971
Tallinn
  Otse ja ringiga 00:41:38  
400 266 673 Evelin Summer 1974     Auruvedur 00:44:30  
268 153 675 Simone Susi 1996     Greencarrier Freight Services Estonia tugevad 00:35:06  
260 146 677 Kadi Sutter 1980     Famiilia 00:34:32  
382 250 679 Aire Suurkuusk 1966     IND 00:43:43  
208 100 907 Margus Tähepõld 1978
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret pole 00:30:12  
291 170 694 Annika Talijärv 1984     Telliskivi Tallad 00:38:25  
111 51 696 Diana Talpsepp 1994     Fit&Proper 00:26:12  
6 6 843 Erlend Tamberg 1973
Harjumaa
Icefire OÜ ICEFIRE 00:17:42  
519 150 697 Andrus Tamm 1976     Telegrupp 00:55:27  
194 105 849 Kristin Tamm 1989
Harjumaa
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:29:55  
412 278 852 Ülle Tamm 1978
Harjumaa
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 00:45:13  
266 151 700 Dagmar Tamme 1982
Tallinn
  Vaba Lehm 00:35:00  
574 407 701 Kristel Tamme 1986     Vaba Lehm 01:19:07  
462 320 702 Merili Tara 1981     TH Koondatud 00:47:37  
502 147 703 Riho Taring 1971
Tallinn
  ITs moving 00:52:08  
553 395 704 Liina Tarmisto 1976
Tallinn
  Growitarid 01:05:07  
19 4 705 Triin Tartes 1991     Elisa 5G 00:20:30  
548 391 707 Tea Tasa 1969
Tallinn
  PMA - Põllumajandusamet 01:03:45  
189 87 708 Seyed Mohsen Tavahodi 1987     Forrest gump 00:29:28  
77 34 709 Astra Teede 1978     123 Läks! 00:24:47  
81 46 714 Richard Teppart 1991     RIK1 00:25:00  
327 124 904 Alar Teras 1974
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP 00:40:27  
296 175 715 Sirje Terve 1961
Tallinn
  Otse ja ringiga 00:38:35  
329 125 716 Marek Tiido 1991     --Digiprint-- 00:40:37  
479 335 717 Mari Tiirik 1988     NELJAS KORRUS 00:49:01  
547 390 718 Krista Tiitsen 1970     MATKK 01:03:26  
359 229 719 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS 00:42:33  
198 92 721 Kevin Tiks 1993     Avo-cardio 00:29:59  
11 11 722 Oliver Tiks 1979     RIK3 00:19:00  
423 286 723 Kai Timmusk 1972     PMA - Põllumajandusamet 00:45:45  
317 122 724 Peep Tinnuri 1966
Harjumaa
  Elisa 5G 00:39:58  
338 213 726 Liivi Tobbi 1991     Azetsi Siresääred 00:41:03  
490 344 727 Kaarin Tohter 1978     MATKK 00:50:00  
141 72 729 Tarmo Toiger 1979     IND 00:27:19  
421 137 748 Mihkel Tõkke 1990     Mehed Põdraga metsas 00:45:27  
559 161 892 Tanel Tomson 1976
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Pandus 01:09:17  
42 15 749 Katrin Tõnupärt 1980
Tallinn
  Eelistan Almale Sakut 00:22:52  
279 161 731 Marika Toom 1970     ABB WOL 00:37:08  
261 115 870 Tarmo Toom 1979
Harjumaa
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Start: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna 00:34:33  
138 68 734 Tuuli Tooming 1978     K&V kiired ja visad 00:27:04  
542 157 880 Juhan Toompuu 1986
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 01:01:36  
427 290 736 Tatiana Totskaya 1985     IND 00:45:54  
61 24 742 Ruth Trääder 1979
Harjumaa
  VIRU HAMBAKLIINIK 00:24:09  
575 408 739 Terje Trutsi 1962
Tallinn
  SEESAMI SARMIKAD 01:21:24  
201 94 740 Imre Truu 1979     Kiired ja Ilusad 00:30:00  
247 137 741 Kaire Truu 1974     IND 00:33:17  
538 384 743 Anu Tukia 1977
Rae vald
  KRO I 01:00:45  
48 33 744 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 00:23:21  
243 109 746 Freddi Turmann 1992     RIKSi aeglased kiirustajad 00:32:39  
128 62 747 Jaanika Tutt 1978     Azetsi Siresääred 00:26:34  
158 83 871 Olga Uhabakin 1982
Harjumaa
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Start: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna 00:27:54  
357 228 751 Tiina Uint 1987     Storz Elektroonika 00:42:30  
375 243 866 Killi Ummelas 1963
Harjumaa
MTÜ Spordiselts IND 00:43:24  
541 385 831 Annelii Üprus 1977     Telliskivi Tallad 01:01:25  
160 85 752 Liina Urb 1986     Liblekad 00:28:00  
388 133 753 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 00:43:59  
394 260 755 Virge Urke 1971     IND 00:44:21  
361 231 756 Lilo Ustaal 1967     RX metsas 00:42:36  
506 359 915 Evelin Uudeküll 1989
Harjumaa
ADM Interactive OÜ ADM Active 00:52:43  
514 365 832 Mari-Liis Üürike 1989
Tallinn
  FITEKI JOOKSVAD E-ARVED 00:54:09  
156 81 911 Grete Uustal 1995
Tartumaa
Nortal AS IND 00:27:45  
314 193 761 Meeli Vaarpuu 1965     Mine metsa 00:39:49  
568 404 762 Marin Vaher 1977     TAI 01:15:42  
311 190 763 Gaili Vahkal 1988     Radisson Blu Sky Hotel 00:39:37  
445 306 764 Maia Vahramejeva 1967     Krimelte Hundid 1 00:46:49  
372 241 766 Erika Vahtmäe 1980     Storz A-Team 00:43:13  
527 373 767 Reet Vaiga 1951     IND 00:58:00  
70 41 769 Rein Vaimel 1982     IND 00:24:29  
306 185 773 Tais Vakrõõm 1986      **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt** 00:39:21  
433 296 774 Mari Valdek 1983     MaaSiKaS 00:46:01  
525 153 824 Toomas Väljaots 1961     Eletal Serviis 00:56:55  
560 399 825 Kaisa Välk 1976     ABB Book and Go 01:09:32  
199 107 778 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD 00:30:00  
35 24 780 Erki Varbola 1975
Tallinn
  Eelistan Almale Sakut 00:22:18  
424 287 826 Kristi Värk 1980     IND 00:45:49  
200 93 827 Kristjan Värv 1978     PUHAS ENERGIA 00:30:00  
207 99 782 Uku Vasemägi 1991     Gasellid 00:30:08  
80 45 783 Raavo Vask 1977     Vesi jookseb 00:24:52  
566 403 850 Inga Vatter 1982
Harjumaa
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK 01:14:59  
10 10 785 Martin Vedler 1989     SMIT 00:18:46  
9 9 786 Tanel Veeleid 1972     IND 00:18:42  
40 14 875 Jana Veenpere 1974
Harjumaa
Tallinna Ülikool Armas aeg! 00:22:49  
12 12 788 Erki Veeroos 1977
Tallinn
  TEERULLID OSA 3 00:19:08  
434 297 790 Rena Veldt 1988     Storz A-Team 00:46:06  
71 30 792 Laura Mona Velmre 1993     Gasellid 00:24:33  
348 127 898 Ott Velsberg 1990
Harjumaa
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kratid 00:41:52  
139 71 793 Valerii Verozub 1993     Alga 00:27:12  
87 38 794 Raili Vesberg-Pikk 1982
Tallinn
  K&V kiired ja visad 00:25:08  
496 350 798 Marta Vihtre 1992     Naksitrallid 00:50:56  
206 98 799 Andres Viia 1976     ESTNO 00:30:08  
193 89 800 Tauno Viigipuu 1981     Nipernaadi 00:29:49  
273 117 802 Brent-Silvester Viin 1992     Fit&Proper 00:36:16  
498 352 805 Marianna Viirsaar 1987     Käib küll 00:51:06  
99 54 808 Marek Vilgats 1979     KIIRELT TÄPIKS 00:25:37  
94 52 811 Veiko Villo 1987     RIK3 00:25:28  
555 397 813 Kirsti Vinni 1996     Naksitrallid 01:06:24  
30 21 814 Martin Visnapuu 1982     Balbiinokad 00:21:49  
552 394 817 Katri Voit 1975     RIKSi aeglased kiirustajad 01:04:28  
440 302 818 Raili Volmer 1988     RadeMarid 00:46:27  
103 57 821 Ahti Vuks 1972
Harjumaa
  --Digiprint-- 00:25:50  
469 326 689 Elvira Zagarene 1974     TIM putty 00:48:13  
Sulge

Tulemuse detailne info

...