Avaleht Võistlused 18. TRADEHOUSE Tervisejooks (PROLOOG - 4 km)

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

Otsingusõna
Sugu
Distants
Kokku: 925 Naisi: 630 Mehi: 295
Nr Nimi Võistkond Riik Elukoht Klubi/firma/kool Distants
97 Kristina Fuks-Kuus  **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt**
Tallinn
  4 km
579 Kai Remmelkoor  **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt**     4 km
580 Kristiina Repp  **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt**     4 km
670 Kädi Streff  **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt**
Tallinn
  4 km
773 Tais Vakrõõm  **Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt**     4 km
25 Kätly Aksim --Digiprint--     4 km
382 Lembit Lühi --Digiprint--     4 km
517 Anne-Krõõt Pikson --Digiprint--     4 km
716 Marek Tiido --Digiprint--     4 km
821 Ahti Vuks --Digiprint--
Harjumaa
  4 km
63 Pille Banhard #püüaterviskinni     4 km
66 Eveli Bauer #püüaterviskinni
Tallinn
  4 km
431 Gerda Mälk #püüaterviskinni     4 km
523 Marili Pokrovski #püüaterviskinni     4 km
540 Annika Põder #püüaterviskinni     4 km
15 Helerin Abroi #rademarunning     4 km
90 Rait Ermann #rademarunning
Tallinn
  4 km
248 Karolin Kondrat #rademarunning     4 km
830 Helina Ärtis #rademarunning     4 km
148 Alika Jeršovski #stressistdressi     4 km
156 Marcus Juksar #stressistdressi     4 km
169 Regina Jürgens #stressistdressi     4 km
355 Anni Lill #stressistdressi     4 km
599 Rauna Paula Runnel #stressistdressi     4 km
49 Urmet Arm 1+1 Office     4 km
100 Ketlin Genergard 1+1 Office     4 km
353 Karmen Lilienthal 1+1 Office     4 km
710 Jürka Teesalu 1+1 Office     4 km
711 Marje Teesalu 1+1 Office
Tallinn
  4 km
109 Ele Haavandi 123 Läks!     4 km
217 Kristel Kauts 123 Läks!     4 km
490 Karl Rasmus Parbo 123 Läks!     4 km
611 Külli Saarepera 123 Läks!     4 km
709 Astra Teede 123 Läks!     4 km
6 Jette Aasumäe 2RTK     4 km
140 Marek Ilves 2RTK     4 km
378 Inge Luuk 2RTK
Tallinn
  4 km
464 Irja Ollino 2RTK
Tallinn
  4 km
745 Virge Tumm 2RTK     4 km
376 Vahur Luts Aadamad Jooksus
Tallinn
  4 km
581 Eduard Rešetov Aadamad Jooksus     4 km
597 Marek Ross Aadamad Jooksus     4 km
621 Vadim Samson Aadamad Jooksus
Tallinn
  4 km
633 Olle Selliov Aadamad Jooksus
Tallinn
  4 km
50 Raido Marek Arro ABB Aktiivse Bilansi Botased     4 km
129 Susanne Holdt ABB Aktiivse Bilansi Botased     4 km
272 Birgit Kruusmaa ABB Aktiivse Bilansi Botased     4 km
557 Eneken Rand ABB Aktiivse Bilansi Botased
Elva
  4 km
82 Mirian Ellermaa ABB BombSquad     4 km
123 Maarit Heinsalu ABB BombSquad     4 km
210 Roland Karro ABB BombSquad     4 km
303 Kristel Küts ABB BombSquad     4 km
779 Getter Valner ABB BombSquad     4 km
271 Katrin Kruus ABB Book and Go     4 km
307 Natalja Kütt ABB Book and Go
Tartu
  4 km
582 Inga Rjazanova ABB Book and Go     4 km
825 Kaisa Välk ABB Book and Go     4 km
67 Viktoria Belehhova ABB Girls Power     4 km
285 Clelia Kurg ABB Girls Power     4 km
462 Laura Oleinikov ABB Girls Power     4 km
699 Reelika Tamm ABB Girls Power
Tallinn
  4 km
36 Gerly Alp ABB Nippa-Nappa     4 km
68 Piia Bergštein ABB Nippa-Nappa     4 km
121 Eleri Heinnurm ABB Nippa-Nappa     4 km
235 Merit Kohv ABB Nippa-Nappa     4 km
326 Liise-Kristiine Laos ABB Nippa-Nappa     4 km
9 Anne Aaver ABB WOL
Tallinn
  4 km
167 Maire Jäärats ABB WOL     4 km
497 Helen Paul ABB WOL     4 km
595 Keiri Roosi ABB WOL     4 km
731 Marika Toom ABB WOL     4 km
174 Kadri Jürjan ABBVIIMASED     4 km
293 Raili Kuurits ABBVIIMASED     4 km
502 Hedi Peetermann ABBVIIMASED     4 km
678 Maili Suurekivi ABBVIIMASED     4 km
812 Anna Vinkelberg ABBVIIMASED     4 km
912 Katariina Muru ADM Active
Harjumaa
ADM Interactive OÜ 4 km
913 Kristiin Kesamaa ADM Active
Harjumaa
ADM Interactive OÜ 4 km
914 Ivo Hindreus ADM Active
Harjumaa
ADM Interactive OÜ 4 km
915 Evelin Uudeküll ADM Active
Harjumaa
ADM Interactive OÜ 4 km
916 Merlin Purge ADM Active
Harjumaa
ADM Interactive OÜ 4 km
160 Hannes Juuse ALATI LÕPUNI     4 km
320 Kaari Lainevool ALATI LÕPUNI     4 km
339 Kaido Lemendik ALATI LÕPUNI     4 km
430 Annika Mägipõld ALATI LÕPUNI     4 km
607 Monika Rytberg ALATI LÕPUNI
Tallinn
  4 km
74 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias Alga     4 km
289 Pavel Kuroptev Alga     4 km
572 Jeffrey Redondo Alga     4 km
612 Egemen Sabah Alga     4 km
793 Valerii Verozub Alga     4 km
882 Rauno Kööp ALPI 1
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
883 Liisi Salong ALPI 1
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
884 Kaupo Kööp ALPI 1
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
885 Silja Krusimäe ALPI 1
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
886 Tiit Roosve ALPI 1
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
877 Andres Jakobson ALPI 2
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
878 Petre Põldma ALPI 2
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
879 Evert Usin ALPI 2
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
880 Juhan Toompuu ALPI 2
Harjumaa
Alpi Eesti OÜ 4 km
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10