Avaleht Toimumas 40. Tartu Rattaralli (Virtuaalsõit)

40. Tartu Rattaralli

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 597 Naisi: 61 Mehi: 536 Läbitud distants kokku: 76417 km Aeg kokku: 2938:28:24
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Jaanus Aal 1981 Mees
Tartu maakond
Enics Eesti AS 04:19:30
1 Marko Aalik 1975 Mees
Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi 04:19:14
1 Tõnu Aamisepp 1953 Mees
Harju maakond
Kiili Spordiklubi 06:24:25
1 Indrek Aarna 1969 Mees
Harju maakond
Viru Keemia Grupp AS 04:26:10
1 Andres Aas 1977 Mees
Viljandi maakond
Flexoil OÜ 04:59:32
1 Innar Aas 1971 Mees
Harju maakond
  04:52:48
1 Markko Abel 1978 Mees
Harju maakond
  05:34:00
1 Niklavs Adats 1972 Mees
  06:20:58
1 Mihkel Adler 1990 Mees
Harju maakond
  05:17:44
1 Mairold Agu 1977 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:30:52
1 Markku Ainsalu 1979 Mees
Tartu maakond
ProShopTeam 03:16:09
1 Kristaps Akenoks 2002 Mees
  05:27:35
1 Kaspars Aksenoks 1972 Mees
  05:47:10
1 Magnar Alev 1972 Mees
Valga maakond
  03:45:42
1 Alan Alliksoo 1991 Mees
Võru maakond
  04:31:49
1 Enn Altin 1971 Mees
Tartu maakond
  05:18:47
1 Riivo Ambos 1980 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:20:18
1 Mart Andresson 1985 Mees
Tartu maakond
TÜASK 04:07:41
1 Raul Andresson 1967 Mees
Harju maakond
Tallinn-Pühajärve ODC 05:09:38
1 Meelis Angerma 1979 Mees
Harju maakond
  03:41:58
1 Juhan Änilane 1951 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 06:06:07
1 Reiko Anniko 1990 Mees
Valga maakond
Velomaniakid 04:35:12
1 Silver Annion 1983 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:09:01
1 Merike Annuk 1978 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 04:54:18
1 Heret Annus 1973 Naine
Harju maakond
  08:25:56
1 Janek-Steve Annus 1971 Mees
Harju maakond
  08:28:10
1 Arno Anton 1957 Mees
Valga maakond
  05:30:52
1 Juss Apivala 1984 Mees
Valga maakond
  04:18:58
1 Endrus Arge 1974 Mees
Harju maakond
  05:10:47
1 Janek Arme 1987 Mees
Tartu maakond
Põltsamaa Jalgrattaklubi 04:07:35
1 Mihkel Arro 1986 Mees
Valga maakond
Mapri Ehitus OÜ 04:43:00
1 Raul Arula 1958 Mees
Tartu maakond
  03:55:52
1 Endrik Arumägi 1978 Mees
Harju maakond
JK Must Puudel 05:44:44
1 Joel Arumets 1970 Mees
Tartu maakond
  05:15:28
1 Marek Atonen 1977 Mees
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 05:57:00
1 Hanno Aua 1977 Mees
Harju maakond
  04:15:42
1 Krister Aule 1977 Mees
Viljandi maakond
Viimsi Sport 04:19:29
1 Avely Austa 1987 Naine
Tartu maakond
Telia SK 03:54:15
1 Imre Avalo 1980 Mees
Harju maakond
Team TT 03:50:00
1 Jens Bäckman 1989 Mees
Lovisa
  05:09:19
1 Vsevolod Barinov 1962 Mees
Harju maakond
  05:06:34
1 Priit Baumann 1980 Mees
Espoo
  04:49:13
1 Vladimir Beljajev 1966 Mees
Tartu maakond
SK VELO 04:29:32
1 Heikki Bergson 1977 Mees
Harju maakond
  04:09:00
1 Andrey Bezborodko 1974 Mees
  06:51:37
1 Erki Birnbaum 1975 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:21:03
1 Vsevolod Bul 1981 Mees
Russsian Federation
FreeCyclists Saint-Petersburg 05:40:12
1 Martin Carlsson 1973 Mees
  05:00:44
1 Aleksey Cheredilov 1957 Mees
  05:00:20
1 Andris Dainis 1949 Mees
5A-Valka / LV 04:17:56
1 Margo Dengo 1982 Mees
Harju maakond
  05:45:47
1 Aleksandr Dubov 1963 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA 04:22:26
1 Pavel Dvoinos 1984 Mees
Harju maakond
Runwise 05:24:36
1 Ketlin Edela 1986 Naine
Tartu maakond
Sportland 04:38:51
1 Priit Eenraid 1971 Mees
Pärnu maakond
  04:25:03
1 Andrus Eesmaa 1971 Mees
Harju maakond
  05:32:22
1 Mihkel Eesmaa 2002 Mees
Harju maakond
  05:23:11
1 Mikhail Efimov 1971 Mees
Ida-Viru maakond
  05:06:01
1 Marek Einla 1984 Mees
Pärnu maakond
  04:54:32
1 Tiit Einmaa 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
Eesti Raudtee AS 05:02:14
1 Elmars Eleksis 1952 Mees
  04:18:28
1 Karel Ellermaa 1993 Mees
Harju maakond
  04:11:32
1 Teet Elstein 1979 Mees
Hiiu maakond
  05:05:27
1 Margo Engel 1975 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 05:46:13
1 Joergen Eriksen 1976 Mees
  04:24:40
1 Illimar Erm 1978 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 05:30:15
1 Ardu Ernits 1960 Mees
Jõgeva maakond
  04:11:22
1 Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
SK Jooksupartner 05:26:52
1 Rando Marten Evendi 2001 Mees
Harju maakond
  05:12:52
1 Riho Ever 1966 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 04:15:51
1 Mati Filatenko 1965 Mees
Tartu maakond
  05:16:56
1 Ain Fjodorov 1972 Mees
Valga maakond
Seiklushunt 03:45:08
1 Vladislav Gabets 1966 Mees
Harju maakond
  05:08:12
1 Siim Gontmacher 1978 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 04:32:14
1 Aleksei Gorov 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 03:58:40
1 Tommy Grahn 1953 Mees
  06:09:11
1 Marko Greenbaum 1979 Mees
Harju maakond
  05:27:10
1 Roland Guläjev 1977 Mees
Harju maakond
  05:26:42
1 Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
Elisa 03:53:00
1 Julia Gustjakova 1987 Naine
Harju maakond
  05:57:11
1 Viljar Haav 1975 Mees
Harju maakond
V/H Team 03:36:25
1 Urmas Hallik 1978 Mees
Pärnu maakond
SportID 05:07:49
1 Kaspar Hanni 1977 Mees
Harju maakond
  05:22:06
1 Toomas Hanni 1970 Mees
Tartu maakond
  05:13:44
1 Jaan Harak 1954 Mees
Hiiu maakond
  04:40:16
1 Hardi Heinsar 1972 Mees
Valga maakond
2. Jalaväebrigaad 04:37:26
1 Oliver Hellaste 1994 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 05:37:38
1 Einar Helmik 1972 Mees
Harju maakond
Kaitsejõudude Spordiklubi 04:18:25
1 Tertu Hendrikson 1989 Naine
Harju maakond
Hawaii Express 05:33:00
1 Jaanek Hermet 1975 Mees
Harju maakond
  04:10:01
1 Kristina Helery Hiiu 1994 Naine
Pärnu maakond
  04:37:00
1 Lauri Hingla 1985 Mees
Tartu maakond
Baltyre 04:21:17
1 Jaanus Hintser 1972 Mees
Harju maakond
Fixus 04:13:45
1 Sergei Hodõrev 1968 Mees
Ida-Viru maakond
  06:15:55
1 Kristo Hüdsi 1988 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 03:45:20
1 Mati Ilves 1962 Mees
Pärnu maakond
  04:53:56
1 Ott Ilves 1991 Mees
Harju maakond
  04:27:47
1 Teet Ilves 1965 Mees
Harju maakond
  04:28:51
1 Iren Irbe 1980 Naine
Harju maakond
RedBike 05:14:13
1 Vadim Ivlijev 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  03:48:58
1 Heiki Jääger 1965 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 04:40:37
1 Jouko Jalonen 1946 Mees
Turun Urheiluliitto 06:18:39
1 Martti Järv 1985 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:14:00
1 Alo Järve 1976 Mees
Tartu maakond
  05:04:03
1 Toomas Jõgeva 1967 Mees
Harju maakond
  04:09:18
1 Johannes Jõgi 1989 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:14:43
1 Joonas Jõgi 1991 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:09:09
1 Kristi Johanson 1978 Naine
Põlva maakond
Eesti Tõukerattaliit 06:45:22
1 Raoul Johanson 1962 Mees
Pärnu maakond
SK VELO 03:56:56
1 Erol Jürgenson 1987 Mees
Harju maakond
  04:46:02
1 Lauri Jürgenson 2000 Mees
Tartu maakond
  04:51:08
1 Laura-Liis Juursalu 1980 Naine
Pärnu maakond
SK Endla 04:35:34
1 Kaimo Käärmann-Liive 1975 Mees
Harju maakond
SK Saue Tammed 06:24:59
1 Kaspar Kaasla 1994 Mees
Tartu maakond
Hawaii Express 04:04:26
1 Iljar Kabral 1975 Mees
Valga maakond
  05:19:13
1 Gaido Kaeramaa 1968 Mees
Tartu maakond
  04:53:07
1 Rasmus Kagge 1977 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 05:00:28
1 Kaido Kaik 1979 Mees
Harju maakond
  05:42:08
1 Karl-Oliver Kakko 1974 Mees
Tartu maakond
  05:44:51
1 Ben Kala 1989 Mees
  05:27:50
1 Bill Kala 1989 Mees
  05:30:10
1 Kaimur Kala 1964 Mees
Tartu maakond
  05:19:27
1 Mihkel Kalamees 1987 Mees
Tartu maakond
  04:42:14
1 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
AS G4S Eesti 04:46:53
1 Rain Kalda 1981 Mees
Tartu maakond
Elisa 04:51:12
1 Priit Kalja 1968 Mees
Tartu maakond
  05:15:28
1 Kalle Kaljula 1978 Mees
Harju maakond
  04:42:43
1 Kersti Kaljulaid 1969 Naine
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:35:44
1 Karl Kallas 1991 Mees
Tartu maakond
DNF Cycling Team 05:11:48
1 Tarmo Kallaste 1974 Mees
Viljandi maakond
  05:17:48
1 Rasmus Kallion 1986 Mees
Harju maakond
  05:56:04
1 Veiko Kalliste 1982 Mees
Harju maakond
Mikitamäe Aironmään Klubi 04:19:58
1 Kelly Kalm 1997 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 04:13:42
1 Toomas Kalm 1971 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 04:06:58
1 Andreas Stefen Kalmu 2009 Mees
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi 05:08:59
1 Dmitri Kalugin 1980 Mees
Tartu maakond
  05:09:52
1 Jüri Kämärä 1966 Mees
tartu maakond
  04:01:37
1 Ene Kangrumägi 1983 Naine
Rapla maakond
  05:54:54
1 Kaido Kangur 1968 Mees
Rapla maakond
  04:27:50
1 Toomas Kantsik 1977 Mees
Tartu maakond
  04:10:16
1 Bruno Kapp 1969 Mees
Tartu maakond
  04:06:24
1 Indrek Karolin 1973 Mees
Põlva maakond
  05:10:40
1 Mait Karu 1982 Mees
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit 06:45:40
1 Andrus Kasekamp 1973 Mees
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts 03:56:43
1 Anne Kasemäe 1971 Naine
Harju maakond
  04:42:13
1 Risto Kasemäe 1972 Mees
Harju maakond
  04:42:13
1 Mairo Kaseväli 1983 Mees
Harju maakond
  04:05:40
1 Ranol Kaseväli 1984 Mees
Harju maakond
Southwestern 04:04:28
1 Marko Käsi 1974 Mees
Tartu maakond
Peloton 03:32:43
1 Ants Kask 1969 Mees
Harju maakond
RedBike 04:35:27
1 Aivo Käsnar 1968 Mees
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 04:25:38
1 Roman Kattai 1966 Mees
Valga maakond
Tartumaa Sangpommiklubi 07:01:02
1 Ulvar Kaubi 1971 Mees
Harju maakond
  05:01:20
1 Jaanus Kaur 1963 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 04:43:58
1 Karel Keis 2003 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 04:44:20
1 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
Tallinki Spordiklubi 04:57:51
1 Indrek Kelk 1969 Mees
Tartu maakond
  05:10:03
1 Aivar Kelt 1972 Mees
Põlva maakond
  04:05:29
1 Andres Kesvatera 1979 Mees
Harju maakond
  04:13:22
1 Tair Kibal 1982 Mees
Võru maakond
Hawaii Express 04:11:37
1 Siim Kibus 1983 Mees
Harju maakond
SportID 04:56:32
1 Kaarel Kiiver 2003 Mees
Tartu maakond
TÜASK 05:04:15
1 Kaupo Kiiver 1972 Mees
Tartu maakond
  05:04:15
1 Lauri Kiivit 1976 Mees
Tartu maakond
Kulgur Team 04:30:12
1 Lauri Kikerpill 1976 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 05:18:53
1 Riho Kikkas 1976 Mees
Tartu maakond
Valio Eesti AS 04:05:58
1 Kaido Kilk 1994 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 05:45:28
1 Marko Kilp 1988 Mees
Tartu maakond
  05:50:47
1 Avo Kirsipuu 1967 Mees
Harju maakond
SK Kirss 04:54:17
1 Alexandr Kiselev 1983 Mees
  03:57:33
1 Margus Kivi 1984 Mees
Saare maakond
Hawaii Express 04:17:17
1 Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
  04:12:52
1 Kirsika Kivine 1983 Naine
Harju maakond
Hawaii Express 05:59:27
1 Margus Kivirüüt 1979 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 03:48:11
1 Edgar Kivit 1993 Mees
Harju maakond
Staabi- ja Sidepataljon 04:19:17
1 Meelis Kleinson 1973 Mees
Tartu maakond
Kulgur Team 04:31:32
1 Marek Kodasma 1976 Mees
Harju maakond
  04:39:48
1 Toivo Kogger 1976 Mees
Tartu maakond
  05:03:14
1 Toomas Kogger 1974 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 05:33:47
1 Kardon Kõiv 1975 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 05:54:52
1 Kalmer Kongo 1960 Mees
Võru maakond
Baltic Agro Team 05:14:34
1 Inge Kool 1975 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 04:24:44
1 Lauri Koort 1981 Mees
Harju maakond
  04:10:45
1 Tauno Koort 1969 Mees
Tartu maakond
Amserv Team 02:24:14
1 Kaarel Koosapoeg 1987 Mees
Harju maakond
  04:36:13
1 Aivi Koppa 1977 Naine
Harju maakond
RedBike 05:10:55
1 Kaido Koppa 1974 Mees
Harju maakond
RedBike 05:09:50
1 Mart Enn Koppel 1970 Mees
Harju maakond
Korp! Rotalia 06:24:25
1 Urmas Kõrgvee 1979 Mees
Tartu maakond
Suusahullud 07:21:37
1 Marianne Kõrver 1980 Naine
Harju maakond
  05:02:54
1 Indrek Köster 1970 Mees
Harju maakond
  04:09:03
1 Marko Kotkas 1978 Mees
Harju maakond
SK CFC 05:15:11
1 Marek Kõva 1977 Mees
Võru maakond
  04:23:41
1 Sulev Kraam 1980 Mees
Harju maakond
Leguar Fitness Club 04:16:49
1 Aivars Krastinsh 1961 Mees  
Valka
  04:19:44
1 Edgar Kriisk 1986 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 05:41:12
1 Kaspar Kristal 1994 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 03:54:21
1 Tõnis Kristal 1965 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 03:53:56
1 Ander Markus Kroon 2002 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 04:28:01
1 Hanno Kross 1978 Mees
Harju maakond
  06:27:15
1 Nikolay Krupin 1957 Mees
Ida-Viru maakond
  04:39:40
1 Kaupo Kruus 1972 Mees
Harju maakond
SK CFC 03:38:26
1 Mari Kruuser 1990 Naine
Valga maakond
Hawaii Express 03:50:00
1 Aaro Kruve 1979 Mees
Harju maakond
  04:26:29
1 Kaur Kruve 2006 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:26:28
1 Alvin Kuimet 1975 Mees
Harju maakond
Sportland 04:29:44
1 Kalle Kukk 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi 04:57:11
1 Toomas Kukk 1968 Mees
Harju maakond
  05:04:34
1 Paul Kulas 1961 Mees
  05:11:05
1 Toivo Kuldmäe 1963 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 03:52:50
1 Andres Kungla 1986 Mees
Harju maakond
  07:13:43
1 Janis Kupits 1992 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 04:21:44
1 Arko Kurg 1989 Mees
Harju maakond
  04:57:03
1 Eke Kurg 1966 Mees
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 05:21:03
1 Jaanika Kurgjärv 1988 Naine
Tartu maakond
Hawaii Express 05:34:54
1 Jörgen Kursk 1990 Mees
Tartu maakond
  06:54:32
1 Rauno Kurusk 1990 Mees
Tartu maakond
Palmako AS 05:47:34
1 Johan Kütt 1983 Mees
Tartu maakond
Alpiklubi FIRN 05:21:57
1 Marek Küünarpuu 1983 Mees
Tartu maakond
Arens Mööbel AS 06:30:20
1 Raivo Küüt 1969 Mees
Harju maakond
  03:58:57
1 Mihkel Lääne 1984 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:47:34
1 Siim Läänelaid 1979 Mees
Tartu maakond
  04:16:04
1 Angela Laaneleht 1969 Naine
Tartu maakond
  05:38:32
1 Kristjan Laanemaa 1982 Mees
Harju maakond
Viimsi Rattaklubi 03:55:28
1 Mart Laaniste 1974 Mees
Järva maakond
Järva-Jaani RSK 04:20:39
1 Herki Laanmets 1981 Mees
Tartu maakond
  06:25:03
1 Ailar Ladva 1970 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 04:05:00
1 Mihkel Ladvik 1991 Mees
Harju maakond
  06:10:25
1 Urmas Laht 1975 Mees
Harju maakond
  04:47:22
1 Tommy Lahti 1980 Mees
  05:14:17
1 Mart Laid 1970 Mees
Harju maakond
  04:19:12
1 Marko Lamp 1978 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 04:53:23
1 Timo Lanno 1993 Mees
Tartu maakond
  04:26:47
1 Caress Laur 1968 Mees
Tartu maakond
Trismile 05:05:21
1 Tarmo Lauri 1980 Mees
Lääne maakond
  04:25:30
1 Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 04:42:05
1 Dmitrii Lebedinskii 1977 Mees
Pskov Ski Team 04:15:37
1 Are Lee 1951 Mees
Tartu maakond
  04:48:48
1 Priit Lee 1975 Mees
Tartu maakond
  04:49:35
1 Rasmus Lehe 1977 Mees
Harju maakond
Ikodor AS 05:24:57
1 Kadri Lehtme 1977 Naine
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 05:04:30
1 Meelis Leidt 1969 Mees
Tartu maakond
Peloton 04:11:00
1 Toomas Lelumees 1965 Mees
Tartu maakond
SAK Tartu 04:04:22
1 Aidi Lepik 1995 Naine
Valga maakond
  08:05:09
1 Urmas Lepik 1975 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:14:08
1 Madis Lepiksaar 1989 Mees
Lääne-Viru maakond
Koidu Suusaklubi 04:34:19
1 Kristi Leping 1977 Naine
Tartu maakond
SK ProRunner 06:00:03
1 Pertti Liitmäe 1990 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 05:30:15
1 Madis Liiv 1976 Mees
Harju maakond
  04:48:03
1 Kristo Lilleoja 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:38:00
1 Tanel Lillesaar 1980 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:36:21
1 Indrek Lindsaar 1973 Mees
Tartu maakond
  05:35:25
1 Kauri Link 1979 Mees
Pärnu maakond
  04:18:48
1 Paul Lõiv 1972 Mees
Tartu maakond
  03:53:10
1 Joonas Lõmps 1992 Mees
Tartu maakond
  05:02:45
1 Anti Looskari 1977 Mees
Harju maakond
Suusasemud 04:29:25
1 Raivo Loost 1979 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 05:40:35
1 Olga Lozinski 1984 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 05:44:10
1 Juhan Lukk 1949 Mees
Lääne maakond
SK Sula 04:44:28
1 Ahti Luts 1972 Mees
Tartu maakond
  05:15:28
1 Taavi Luts 1968 Mees
Tartu maakond
Henkel Balti 04:18:08
1 Vello Luts 1976 Mees
Harju maakond
Trismile 04:44:48
1 Ervin Luur 1957 Mees
Pärnu maakond
  03:52:15
1 Villu Lüüsalu 1970 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:32:24
1 Jekaterina Luzik 1987 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 05:31:23
1 Kädy Maadväli 1987 Naine
Harju maakond
  04:38:38
1 Andres Maarits 1973 Mees
Harju maakond
  04:09:45
1 Kaido Maasen 1972 Mees
Tartu maakond
  06:10:24
1 Janar Madison 1979 Mees
Tartu maakond
Hawaii Express 04:34:04
1 Heiki Mägi 1967 Mees
Tartu maakond
Autospirit Tartu OÜ 05:52:01
1 Indrek Mägi 1977 Mees
Viljandi maakond
  05:10:45
1 Siim Mägi 1989 Mees
Harju maakond
Rullibuss Team 04:00:35
1 Margus Maidla 1973 Mees
Harju maakond
Treeningpartner 04:17:45
1 Rene Mainsoo 1979 Mees
Viljandi maakond
ProShopTeam 16:41:38
1 Vahur Makke 1964 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 04:41:09
1 Alina Malinina 1984 Naine
Harju maakond
I Love Supersport 05:07:17
1 Janno Mangelsoo 1982 Mees
Harju maakond
RedBike 04:43:30
1 Viljar Mangelsoo 1976 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 03:59:06
1 Raiko Maremäe 1981 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:27:59
1 Sander Märs 1992 Mees
Tartu maakond
Jumek Team 05:15:30
1 Andres Martins 1962 Mees
Jõgeva maakond
  06:05:52
1 Tõnu Martis 1987 Mees
Tartu maakond
  05:11:36
1 Märt-Martin Märtson 1991 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 03:54:06
1 Mihkel Märtson 1985 Mees
Tartu maakond
  04:01:57
1 Raido Matson 1970 Mees
Tartu maakond
  04:31:42
1 Vallo Matto 1969 Mees
Tartu maakond
  05:44:53
1 Andrey Matveev 1971 Mees
  03:46:56
1 Tiit Matvejev 1999 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:12:04
1 Toomas Matvejev 1990 Mees
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:16:54
1 Juri Maurin 1970 Mees
Ida-Viru maakond
  03:49:13
1 Ainars Mazurs 1968 Mees
5A-Valka / LV 04:17:56
1 Algirdas Medeikis 1979 Mees
Baltic Defence College 06:10:00
1 Ahto Meri 1969 Mees
Harju maakond
  04:57:12
1 Raul Metsaäär 1976 Mees
Rapla maakond
  04:39:23
1 Merilin Metsalu 1987 Naine
Harju maakond
Hawaii Express 05:04:13
1 Hannes Metssalu 1993 Mees
Tartu maakond
  05:21:17
1 Stanislav Mihkels 1974 Mees
Tartu maakond
SVK Dünamo 05:06:44
1 Rauno Mihkelsaar 1985 Mees
Harju maakond
  05:37:05
1 Karin Mikk 1979 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 04:16:07
1 Mait Mikk 1975 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 04:21:24
1 Mart Mikkelsaar 1960 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:54:05
1 Andro Mikkor 1984 Mees
Harju maakond
Transpordiamet 03:57:31
1 Margus Mikson 1975 Mees
Tartu maakond
Valio Eesti AS 04:11:30
1 Meelis Milistver 1975 Mees
Pärnu maakond
  04:15:58
1 Tarmo Milva 1968 Mees
  06:44:30
1 Jan Minski 1973 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 03:51:10
1 Raivo Möll 1967 Mees
Tartu maakond
  04:57:49
1 Pille Muni 1982 Naine
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:41:13
1 Tiina Muts 1977 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Tervisesport 04:32:30
1 Eerik Muuli 1993 Mees
Tartu maakond
  05:03:13
1 Maret Müür 1984 Naine
Järva maakond
  04:31:16
1 Lauri Naaber 1989 Mees
Tartu maakond
  06:30:20
1 Aivo Nadel 1967 Mees
Harju maakond
Freesport 04:54:31
1 Indrek Nägelik 1991 Mees
Ida-Viru maakond
Juvente MTÜ 08:23:54
1 Mait Nanits 1962 Mees
SK VELO 04:31:04
1 Alger Närska 1970 Mees
Harju maakond
  04:33:13
1 Kati Nelis 1977 Naine
Hiiu maakond
Rae Rattaklubi 05:21:18
1 Margus Nerman 1971 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 04:40:44
1 Alar Nigul 1965 Mees
Harju maakond
SK CFC 03:54:10
1 Raido Niitav 1968 Mees
Harju maakond
  04:23:59
1 Andrei Nikitin 1972 Mees
  03:58:48
1 Evgeni Nikolaevski 1987 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi 03:54:31
1 Eiko Nõgols 1972 Mees
Viljandi maakond
  05:38:00
1 Anre Nõmme 1973 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 03:49:16
1 Alar Nõmmik 1991 Mees
Järva maakond
  05:43:34
1 Jaanus Nõmmisto 1972 Mees
Hiiu maakond
JK Paralepa 04:15:48
1 Ain Noor 1961 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi 06:23:21
1 Aivar Noormets 1960 Mees
Harju maakond
  04:20:45
1 Riho Nöps 1970 Mees
Tartu maakond
Scania Eesti AS 04:53:02
1 Tarmo Nork 1968 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:42:30
1 Rait Nurm 1980 Mees
Harju maakond
  04:20:04
1 Lennart Nurmiste 1979 Mees
Harju maakond
  04:08:54
1 Rain Nurmsalu 1967 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:35:04
1 Sigrid Nuude 1985 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus 04:39:52
1 Rein Oder 1972 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 04:32:19
1 Kristjan Õim 1976 Mees
Harju maakond
Salme Reegi nimeline Bridžiklubi 06:08:08
1 Madis Ojaliiv 1977 Mees
Lääne-Viru maakond
RedBike 05:20:59
1 Marta Olvet 1992 Naine
Tartu maakond
  05:00:25
1 Marko Ööman 1975 Mees
Harju maakond
RedBike 04:19:39
1 Hendrik Osula 1993 Mees
Harju maakond
  07:59:00
1 Aimar-Alarik Ots 1969 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 05:12:40
1 Diana Ots 1974 Naine
Lääne maakond
SK Sula 05:12:05
1 Ivar-Illimar Ots 1977 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 05:12:09
1 Raigo Paas 1976 Mees
Harju maakond
  05:04:39
1 Andres Pae 1970 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 05:55:36
1 Harles Paesüld 1974 Mees
Harju maakond
  04:25:13
1 Heigo Paglant 1976 Mees
Harju maakond
Järva-Jaani RSK 04:21:29
1 Janno Pajupuu 1984 Mees
Harju maakond
Päästeamet 04:39:07
1 Tarmo Pajusaar 1969 Mees
Harju maakond
  05:17:47
1 Martin Pajussaar 1996 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:27:23
1 Lembit Pallas 1953 Mees
Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool 04:49:43
1 Andrus Palu 1970 Mees
Hiiu maakond
  05:04:22
1 Liisi Park 1987 Naine
Tartu maakond
TÜASK 06:10:32
1 Peeter Parmask 1961 Mees
Tartu maakond
SK VELO 04:13:03
1 Riho Pärn 1982 Mees
Tartu maakond
  05:42:59
1 Risto Pärnapuu 1995 Mees
Tartu maakond
  05:24:39
1 Rasmus Pärsim 1980 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:35:43
1 Ahto Pärt 1962 Mees
Viljandi maakond
  03:58:58
1 Valdur Pärt 1969 Mees
Rapla maakond
  07:22:24
1 Aldur Parts 1960 Mees
Harju maakond
  04:54:24
1 Jaanika Parts 1976 Naine
Harju maakond
Elisa 04:25:19
1 Dmitry Parygin 1974 Mees
Pskovskaya oblast
Pskov Ski Team 04:14:16
1 Anar Paulus 1983 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:15:05
1 Raul Pavlov 1984 Mees
Tartu maakond
  04:35:32
1 Andrus Pedai 1972 Mees
Harju maakond
Trismile 03:48:31
1 Martin Pedai 1974 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 04:00:21
1 Margus Pedaste 1976 Mees
Tartu maakond
  03:38:17
1 Kadi Peedo 1982 Naine
Tartu maakond
  05:54:54
1 Vivika Peets 1969 Naine
Tartu maakond
Ravimiamet 04:51:24
1 Helena Peik 1992 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 04:36:56
1 Toomas Penner 1974 Mees
Tartu maakond
  04:49:17
1 Kaido Pern 1988 Mees
Harju maakond
  04:04:14
1 Sergei Pestriakov 1961 Mees
Russland
PskovRoadRace 04:25:17
1 Indrek Peterkopf 1970 Mees
Tartu maakond
  04:40:00
1 Mikhail Petrochenko 1988 Mees
Symposiym Elite 05:06:25
1 Andrus Pihlau 1976 Mees
Tartu maakond
  04:17:35
1 Janek Piho 1968 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 04:22:21
1 Priit Piilberg 1967 Mees
Tartu maakond
Peloton 05:23:52
1 Taivo Piir 1980 Mees
Tartu maakond
  05:08:35
1 Peeter Piirimägi 1979 Mees
Võru maakond
  04:38:14
1 Sergey Pimenov 1973 Mees
  04:01:21
1 Toomas Pindis 1971 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 04:34:46
1 Paavo Planken 1984 Mees
Tartu maakond
Baltyre 03:50:40
1 Andrei Pluzhnikov 1992 Mees
  05:06:20
1 Kaspar Põder 1996 Mees
Harju maakond
Põltsamaa Jalgrattaklubi 05:50:48
1 Priit Põder 1963 Mees
Pärnu maakond
SK Jõulu 04:19:13
1 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ 04:50:16
1 Aivar Põlda 1981 Mees
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia 03:58:05
1 Alar Põldmaa 1970 Mees
Tartu maakond
  04:39:02
1 Koit Põldmaa 1981 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 04:35:24
1 Aivar Põllu 1985 Mees
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 05:25:49
1 Lev Ponomarev 1984 Mees
Amateurs Club - glocksport.ru 04:58:02
1 Aleksandr Povaljuhhin 1973 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 04:48:43
1 Kristjan Praks 1988 Mees
Tartu maakond
Korp! Revelia 06:52:50
1 Andrus Prangli 1974 Mees
Harju maakond
Suusaakadeemia 04:26:02
1 Andre Pukk 1977 Mees
Harju maakond
Viimsi Rattaklubi 03:50:00
1 Rainer Punga 1986 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 06:01:22
1 Rainer Pungar 1978 Mees
Põlva maakond
  04:19:36
1 Nils Pure 1969 Mees
Tartu maakond
  05:09:23
1 Vahur Püssa 1978 Mees
Tartu maakond
Hawaii Express 04:37:01
1 Kristjan Püttsepp 1977 Mees
Tartu maakond
  04:48:02
1 Joosep Püüa 1989 Mees
Harju maakond
  04:19:44
1 Margus Püvi 1970 Mees
Tartu maakond
Trismile 05:34:11
1 Indrek Raadik 1975 Mees
Harju maakond
RedBike 04:29:25
1 Kaupo Raag 1980 Mees
Harju maakond
Velo Clubbers 03:53:26
1 Priit Rahnel 1971 Mees
Saare maakond
  03:49:30
1 Kristjan Raid 1977 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 04:59:55
1 Risto Raid 1990 Mees
Tartu maakond
Simuna Spordiklubi 04:35:38
1 Rein Raikna 1983 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 05:41:41
1 Jaak Raivo 1973 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 04:44:59
1 Ahti Randmere 1969 Mees
Lääne-Viru maakond
  05:38:36
1 Kalle Rassadkin 1971 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:28:00
1 Raul Rätsep 1992 Mees
Harju maakond
  04:23:25
1 Kristjan Raud 1984 Mees
Valga maakond
Valga-Valka Spordiklubi 04:11:26
1 Janek Raudsepp 1978 Mees
Harju maakond
  04:03:11
1 Raido Raudsepp 1968 Mees
Võru maakond
  05:20:58
1 Andrus Rebane 1968 Mees
Harju maakond
  04:37:34
1 Renato Rebane 1978 Mees
Tartu maakond
  05:09:05
1 Riho Rebane 1980 Mees
Harju maakond
Viimsi Sport 03:56:32
1 Tarmo Rei 1971 Mees
Harju maakond
SK CFC 04:02:20
1 Oliver Reinaas 1996 Mees
Rapla maakond
  04:11:26
1 Riho Riisman 1987 Mees
Harju maakond
  05:50:13
1 Andres Riismann 1972 Mees
Harju maakond
  03:54:19
1 Raivo Rimm 1967 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts 04:59:47
1 Andrus Rinde 1971 Mees
Harju maakond
  07:06:05
1 Ivo Rohtmets 1973 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 05:38:01
1 Ruttar Ronimois 1964 Mees
Viljandi maakond
  04:25:53
1 Andrey Roop 1958 Mees
Ida-Viru maakond
  04:26:30
1 Peeter Roosmann 1967 Mees
Harju maakond
  05:28:50
1 Anto Roots 1971 Mees
Tartu maakond
  05:23:19
1 Raul Roots 1990 Mees
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 04:28:43
1 Hannes Rootsi 1989 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 04:00:05
1 Paul Ruubel 1984 Mees
Pärnu maakond
SK Keremeister 04:00:14
1 Runo Ruubel 1960 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:00:15
1 Uuno Ruus 1953 Mees
Võru maakond
  05:35:09
1 Sergey Ryabov 1975 Mees
  04:25:41
1 Valentinas Ryckovas 1965 Mees
Dviratai-Daistatus 04:32:23
1 Martin Saag 1989 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:55:24
1 Mait Saar 1975 Mees
Harju maakond
SportID 03:41:54
1 Liivar Saaremäe 1985 Mees
Harju maakond
Kose AMK ct 03:54:09
1 Reigo Saarmas 1982 Mees
Tartu maakond
TMB Element SK 05:05:03
1 Heli Säde 1979 Naine
Harju maakond
Radisson Blu Sky Hotell 05:34:24
1 Kristjan Sahtel 1980 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner 05:43:48
1 Priit Saksniit 1982 Mees
Harju maakond
  05:18:25
1 Kairi Salu 1992 Naine
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ 04:56:17
1 Priit Salumäe 1967 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 03:59:40
1 Ardi Salus 1972 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 04:18:23
1 Rolandas Samajauskas 1969 Mees
Dviratai-Daistatus 05:28:05
1 Mati Šarikov 1977 Mees
Harju maakond
  04:50:02
1 Maria Sarv 1983 Naine
Tartu maakond
TÜASK 06:12:21
1 Silver Sauman 1980 Mees
Tartu maakond
  05:07:20
1 Indrek Sauväli 1974 Mees
Pärnu maakond
Sindi SK KALJU 04:05:32
1 Jaan Saviir 1961 Mees
Lääne maakond
JK Paralepa 04:34:24
1 Heikki Savolainen 1986 Mees
Tartu maakond
Flexoil OÜ 03:50:19
1 Rein Schihalejev 1973 Mees
Tartu maakond
  04:46:19
1 Viljar Schmidt 1976 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 05:31:00
1 Lena Scholz 1984 Mees
  07:02:34
1 Danel Schvalbe 1990 Mees
Tartu maakond
  04:22:34
1 Sven Seim 1987 Mees
Tartu maakond
  05:23:51
1 Aare Sepp 1986 Mees
Rapla maakond
Päästeamet 07:05:21
1 Aivo Sepp 1968 Mees
Harju maakond
  07:08:45
1 Eedi Sepp 1978 Mees
Harju maakond
Rahandusministeerium 05:11:46
1 Raul Seppa 1971 Mees
Harju maakond
  04:17:11
1 Nikolay Shavela 1979 Mees
Harju maakond
  04:19:24
1 Argo Sibul 1985 Mees
Võru maakond
Scoutspataljon Team 05:04:16
1 Marek Siim 1978 Mees
Harju maakond
  04:08:08
1 Martin Siimer 1971 Mees
Harju maakond
SK ProRunner 04:55:17
1 Tarmo Siimsaare 1981 Mees
Tartu maakond
21CC Triatloniklubi 04:44:18
1 Jan Skolimowski 1977 Mees
Harju maakond
  05:18:06
1 Janis Skolnieks 1972 Mees
  05:16:21
1 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 Mees
Ida-Viru maakond
  04:31:59
1 Aivo Smitt 1961 Mees
Rapla maakond
  05:42:48
1 Mihkel Solvak 1982 Mees
Saare maakond
  05:23:17
1 Guido Soodla 1967 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 03:59:56
1 Andres Soojärv 1976 Mees
Harju maakond
Kulgur Team 04:06:15
1 Art Soonets 1967 Mees
Tartu maakond
Haanja Rattaklubi 04:40:41
1 Tarmo Soonets 1974 Mees
Tartu maakond
  04:54:13
1 Ahto Soorm 1978 Mees
Harju maakond
  04:22:05
1 Lauri Sõõro 1978 Mees
Tartu maakond
  04:14:31
1 Artis Stiecins 1979 Mees
  05:19:01
1 Andrey Storozhuk 1982 Mees
Harju maakond
I Love Supersport 04:24:49
1 Peeter Strikholm 1976 Mees
Pärnu maakond
Klubi Püha Loomaaed 04:43:21
1 Alari Sukamägi 1984 Mees
Tartu maakond
  05:32:11
1 Jüri Suluste 1963 Mees
Saare maakond
Saaremaa JK Viiking 03:54:10
1 Jüri Sutting 1955 Mees
  04:43:37
1 Teet Suursild 1971 Mees
Pärnu maakond
  05:40:50
1 Risto Suvikas 1961 Mees
  07:12:05
1 Regina Suzi 1975 Naine
Harju maakond
  03:58:01
1 Peep Taaler 1977 Mees
Harju maakond
  10:03:31
1 Janar Tähepõld 1987 Mees
Harju maakond
  04:08:52
1 Jannar Tähepõld 1979 Mees
Tartu maakond
Tridens AS 03:57:19
1 Tõnis Tali 1984 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:57:09
1 Janek Talpas-Taltsepp 1976 Mees
Pärnu maakond
AS Postimees Grupp 04:44:43
1 Katre Talviste 1978 Naine
Tartu maakond
  05:29:25
1 Janari Talvistu 1981 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:34:22
1 Taago Tamm 1981 Mees
Pärnu maakond
  05:14:18
1 Tõiv Tamm 1961 Mees
Tartu maakond
Tartu Vangla 06:34:17
1 Tarmo Tammearu 1979 Mees
Harju maakond
RedBike 04:19:23
1 Markus Tammeorg 2003 Mees
Tartu maakond
  04:37:34
1 Kalvar Tammine 1974 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 04:36:24
1 Priit Tammisto 1957 Mees
Harju maakond
SK CFC 03:56:36
1 Kristjan Tammsaar 1984 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 04:37:30
1 Triin Tamra 1986 Naine
  07:03:59
1 Igor Tarassov 1965 Mees
Harju maakond
Nõmme Rattaklubi 05:54:50
1 Sander Tars 1994 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi 04:31:06
1 Hardi Teder 1981 Mees
Tartu maakond
Haaslava MTB 05:36:05
1 Piret Teder 1980 Naine
Tartu maakond
Playtech Estonia OÜ 05:07:28
1 Rinaldo Teder 1978 Mees
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi 04:29:20
1 Karl Teearu 1955 Mees
Valga maakond
  04:51:00
1 Paul Teearu 1989 Mees
Valga maakond
  04:46:06
1 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
  04:25:39
1 Ivar Tekku 1970 Mees
Tartu maakond
  05:47:23
1 Andres Teras 1982 Mees
Tartu maakond
  04:18:59
1 Martin Teras 1993 Mees
Harju maakond
Krimelte Hundid 04:07:26
1 Raivo Terve 1964 Mees
Harju maakond
Omniva SK 03:57:47
1 Jaan Tiideberg 1973 Mees
Tartu maakond
  05:04:30
1 Mati Tiido 1973 Mees
Tartu maakond
  05:13:44
1 Heiki Tiikoja 1981 Mees
Harju maakond
  04:37:14
1 Margus Tiiman 1977 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 06:30:35
1 Jaanus Tiisvend 1975 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane 04:05:35
1 Timmo Tiitus 1986 Mees
Lääne-Viru maakond
Hawaii Express 03:47:54
1 Renek Tiku 1990 Mees
Viljandi maakond
Hawaii Express 08:09:07
1 Birgit Tito 1990 Naine
Harju maakond
Peloton 03:36:32
1 Ain Tohvri 1978 Mees
  05:02:18
1 Siim Toomik 1976 Mees
Harju maakond
  04:45:26
1 Mattis Torn 1988 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 04:30:07
1 Kaarel Toss 1952 Mees
Viljandi maakond
  04:36:26
1 Ursula Trallmann 1976 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner 05:33:14
1 Janek Trepp 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Trismile 04:20:10
1 Priit Truusalu 1963 Mees
Tartu maakond
EWK 05:21:19
1 Kermo Tsäro 1977 Mees
Tartu maakond
  04:46:58
1 Igor Tšerkašin 1982 Mees
Võru maakond
  06:51:14
1 Anneli Tühis 1976 Naine
Harju maakond
21CC Triatloniklubi 04:22:30
1 Priit Tuisk 1980 Mees
Tartu maakond
Hawaii Express 04:34:08
1 Martin Tulit 1987 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 04:31:55
1 Martin Tunder 1984 Mees
Rapla maakond
  04:30:54
1 Tarmo Tunder 1987 Mees
Harju maakond
  04:44:06
1 Reigo Türk 1985 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 04:07:33
1 Siim Türna 1985 Mees
Võru maakond
  03:57:06
1 Liis Tuur 1977 Naine
Harju maakond
SA Eesti Lennundusmuuseum 04:09:59
1 Talis Tuvike 1975 Mees
Põlva maakond
  07:54:58
1 Kati Uibopuu 1980 Naine
Tartu maakond
  06:13:54
1 Mare Ulp 1969 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 04:48:44
1 Fred Üprus 1968 Mees
Tartu maakond
Kulgur Team 04:19:22
1 Ranno Üprus 1988 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 06:28:22
1 Siim Urm 1981 Mees
Tartu maakond
Hawaii Express 04:34:05
1 Tanel Uudeberg 1983 Mees
Valga maakond
Simuna Spordiklubi 04:45:54
1 Aimur Uuk 1961 Mees
Tartu maakond
Rakvere RK Siplased 04:10:33
1 Alar Vaarend 1971 Mees
Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi 04:36:40
1 Vallo Vahesaar 1988 Mees
Lääne-Viru maakond
  04:28:07
1 Tõnu Vahtra 1986 Mees
Tartu maakond
Trismile 04:15:41
1 Ermet Vain 1979 Mees
Harju maakond
Rae Rattaklubi 03:38:42
1 Anne Vaisma 1977 Naine
Pärnu maakond
  04:41:34
1 Tarvo Välba 1981 Mees
Harju maakond
  04:54:19
1 Juhan Valge 1990 Mees
Tartu maakond
gotoAndPlay 04:20:40
1 Jüri Väli 1962 Mees
Harju maakond
  06:43:26
1 Annes Välk 1983 Mees
Ida-Viru maakond
Suusahullud 05:15:50
1 Indrek Välkmann 1978 Mees  
  05:16:51
1 Peeter Välkmann 1974 Mees
Harju maakond
  05:26:51
1 Kristo Valtin 1995 Mees
Võru maakond
Hauka Veloklubi 04:45:05
1 Eero Vanaale 1981 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 05:39:03
1 Madis Vanatoa 1989 Mees
Tartu maakond
  04:39:52
1 Kaido Vanaveski 1975 Mees
Harju maakond
SEB Pank AS 04:18:07
1 Priit Vare 1975 Mees
Harju maakond
  04:23:39
1 Ahti Vares 1975 Mees
Viljandi maakond
  04:14:22
1 Ville Markus Varik 2003 Mees
Tartu maakond
  04:43:24
1 Leevi Varm 1981 Mees
Harju maakond
Team Bikepoint 04:27:19
1 Ahti Värnik 1970 Mees
Tartu maakond
Velomaniakid 04:51:52
1 Alar Värnik 1975 Mees
Tartu maakond
Velomaniakid 04:33:37
1 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
SportID 10:22:21
1 Villu Veel 1971 Mees
Saare maakond
  05:03:26
1 Koit Veeorg 1970 Mees
Harju maakond
  05:17:10
1 Denis Veltson 1981 Mees
Harju maakond
Columbus Eesti AS 04:21:18
1 Henri Ventmann 1979 Mees
Harju maakond
  04:45:36
1 Niels Verdijck 1993 Mees
  04:39:07
1 Peeter Veske 1960 Mees
Tartu maakond
  04:10:47
1 Lauri Veski 1983 Mees
Harju maakond
KL Põhja kompanii 04:35:53
1 Heigo Veskiväli 1983 Mees
Harju maakond
Simuna Spordiklubi 04:15:35
1 Andrus Vihalem 1983 Mees
Tartu maakond
  04:41:09
1 Kalev Viigipuu 1973 Mees
Tartu maakond
Agrovarustus OÜ 04:41:11
1 Toomas Viigipuu 1959 Mees
Tartu maakond
SK VELO 03:52:26
1 Leho Viinalass 1983 Mees
Tartu maakond
  04:29:21
1 Ando Viispert 1976 Mees
Tartu maakond
Salme Reegi nimeline Bridžiklubi 05:14:33
1 Arto Viitasaari 1962 Mees
  05:10:00
1 Marii-Kristiin Vikat 2003 Naine
Järva maakond
  08:30:07
1 Voova Vilberg 1945 Mees
Harju maakond
  08:15:38
1 Ago Vill 1966 Mees
Harju maakond
  04:25:30
1 Maive Vill 1982 Naine
Valga maakond
Tehvandi SK 05:26:22
1 Andris Viltsin 1973 Mees
Harju maakond
Spordiklubi IKS 04:35:37
1 Ahto Vink 1969 Mees
Võru maakond
Haanja Rattaklubi 04:19:56
1 Tarmo Virkus 1971 Mees
Harju maakond
Orkla Eesti AS 04:13:04
1 Epp Voolma 1989 Naine
Harju maakond
Sportlove 04:43:21
1 Tanel Voormansik 1989 Mees
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur 04:18:54
1 Villem Voormansik 1991 Mees
Tartu maakond
  04:33:12
1 Sander Zinkovski 1989 Mees
Harju maakond
Hawaii Express 04:12:05
1 Joel Zirel 1974 Mees
Tartu maakond
  04:17:04
1 Kunnar Zirk 1976 Mees
Tartu maakond
AS G4S Eesti 05:21:07
Sulge

Tulemuse detailne info

...