Avaleht Toimumas 40. Tartu Rattaralli (Virtuaalsõit)

40. Tartu Rattaralli

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 42 Naisi: 11 Mehi: 31
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Annely Ahtma 1982 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:16:39
1 Heli Ajaots 1972 Naine
Tartu maakond
Enics Eesti AS 02:53:12
1 Rein Ansen 1983 Mees
Rapla maakond
  02:05:52
1 Aare Ärmpalu 1965 Mees
Tartu maakond
Ruuveni Spordiklubi 02:20:42
1 Diana Audru 1977 Naine
Valga maakond
AS G4S Eesti 02:34:32
1 Evzen Demcenko 1976 Mees
  01:57:10
1 Ardi Eensoo 1973 Mees
Harju maakond
  02:04:11
1 Albert Eher 1962 Mees
Ida-Viru maakond
  03:23:34
1 Nikolai Fjodorov 1955 Mees
Tartu maakond
Omniva SK 01:58:05
1 Kristo Golubov 1987 Mees
Tartu maakond
  02:05:50
1 Jevgeni Jablokov 1988 Mees
Harju maakond
  01:59:39
1 Jaana Järve 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  02:44:14
1 Rauno Jõgi 1993 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 02:34:00
1 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  02:20:54
1 Tiit Kaasik 1974 Mees
Tartu maakond
  02:57:25
1 Siiri Kaaver 1964 Naine
Tartu maakond
Spordiklubi Tervisesport 02:22:59
1 Targo Kalamees 1972 Mees
Harju maakond
Team TT 02:27:25
1 Viia Kaldam 1973 Naine
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 02:47:03
1 Lauri Kalvik 1969 Mees
Tartu maakond
  02:37:57
1 Valdo Käos 1972 Mees
Võru maakond
Tasa ja Targu 02:06:49
1 Kaido Kariste 1985 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS 03:05:39
1 Arkadi Kislitsõn 1960 Mees
Ida-Viru maakond
  02:32:32
1 Konstantin Kislitsõn 1985 Mees
Harju maakond
  02:50:25
1 Kristian Kool 1980 Mees
Tartu maakond
  01:36:17
1 Janis Kreegimets 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere RK Siplased 02:26:42
1 Peeter Kümmel 1949 Mees
Viljandi maakond
  02:21:22
1 Raimond Laats 1979 Mees
Pärnu maakond
  03:39:34
1 Liina Laugesaar 1987 Naine
Valga maakond
  03:26:19
1 Einar Luiga 1973 Mees
Lääne maakond
  02:03:20
1 Enar Nilp 1987 Mees
Järva maakond
Graanul Invest AS 02:20:06
1 Ants Pedaja 1951 Mees
Rapla maakond
  02:05:52
1 Tarvo Piir 1974 Mees
Tartu maakond
  02:39:02
1 Varno Porovarde 1973 Mees
Harju maakond
Baltic Industrial 02:20:10
1 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 02:59:51
1 Veera Putan 1965 Naine
Ida-Viru maakond
  03:23:34
1 Eldur Raiesmaa 1967 Mees
Pärnu maakond
  02:13:40
1 Martin Riidamets 1955 Mees
Pärnu maakond
  02:37:15
1 Signe Sikk 1973 Naine
Ida-Viru maakond
  02:43:35
1 Hando Tamm 1982 Mees
Pärnu maakond
  02:39:21
1 Tiina Teearu 1989 Naine
Valga maakond
  03:26:36
1 Gunnar Tungal 1964 Mees
Viljandi maakond
  01:59:05
1 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  02:50:30
Sulge

Tulemuse detailne info

...