Avaleht Toimumas 40. Tartu Rattaralli (Virtuaalsõit)

40. Tartu Rattaralli

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 350 Naisi: 183 Mehi: 167 Läbitud distants kokku: 8750 km Aeg kokku: 512:50:46
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Tulemus
1 Robin Aas 2012 Mees
Harju maakond
  01:43:48
1 Sirli Aia 1994 Naine
Tartu maakond
OK Põlva Kobras 01:34:18
1 Ats Aigro 1988 Mees
Jõgeva maakond
Eesti Teed AS 01:11:27
1 Liisi Alas 1987 Naine
Harju maakond
  01:58:51
1 Risto Alas 1981 Mees
Harju maakond
  01:55:23
1 Helena Alekand 1988 Naine
Tartu maakond
  01:57:07
1 Adele Alttoa 2012 Naine
Harju maakond
  02:47:44
1 Risto Alttoa 1982 Mees
Harju maakond
  02:47:44
1 Mart Alupere 1973 Mees
Tartu maakond
  01:03:28
1 Saskia Ambos 2007 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:15:35
1 Tauri Ambos 2010 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:13:59
1 Peeter Änilane 1954 Mees
Tartu maakond
  01:06:19
1 Hanna Ansen 2011 Naine
Rapla maakond
  01:35:42
1 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
  01:23:58
1 Peeter Balõnski 1949 Mees
Viljandi maakond
  01:17:18
1 Urve Balõnski 1952 Naine
Viljandi maakond
  01:35:15
1 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
  01:29:36
1 Vidmantas Bražinskas 1998 Mees
  01:21:26
1 Jekaterina Bürkland 1984 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:13:57
1 Madis Bürkland 1983 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:13:07
1 Meelis Danilas 1967 Mees
Valga maakond
Fixus 01:05:14
1 Eneli Eenraid 2010 Naine
Pärnu maakond
  01:18:52
1 Merili Eenraid 2003 Naine
Pärnu maakond
  01:26:03
1 Imre Eiche 1973 Mees
Võru maakond
  01:32:02
1 Aivar Engel 1966 Mees
Harju maakond
  01:04:17
1 Ivika Enula 1984 Naine
Harju maakond
  01:12:04
1 Algo Eskla 1987 Mees
Harju maakond
  00:58:08
1 Janne Eskor 1976 Naine
Põlva maakond
  02:22:42
1 Kirsti Esop 1990 Naine
Harju maakond
  01:21:32
1 Tiiu Haav 1967 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:19:28
1 Evelin Haava 1987 Naine
Espoo
  01:12:16
1 Kristjan Habakukk 1982 Mees
Ida-Viru maakond
  01:00:06
1 Wlorian Haiba 1977 Mees
Tartu maakond
  01:52:20
1 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
  01:26:18
1 Kristina Hallik 1977 Naine
Tartu maakond
  01:31:46
1 Tiia Hallimäe 1957 Naine
Harju maakond
  01:38:51
1 Kaido Hanikat 1967 Mees
Harju maakond
Conviso 00:59:21
1 Kristofer Hanko 2012 Mees
Tartu maakond
  01:41:46
1 Neeme Hansschmidt 1967 Mees
Jõgeva maakond
Orkla Eesti AS 00:58:10
1 Jaanika Heidmets 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 01:23:38
1 Einar Hillep 1970 Mees
Harju maakond
  01:45:28
1 Helir Hoop 2009 Mees
Võru maakond
  01:43:27
1 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  01:25:08
1 Igor Iglin 1981 Mees
Ida-Viru maakond
  00:54:30
1 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  00:59:53
1 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
IMPULS Spordiklubi 01:52:37
1 Milvi Jallajas 1981 Naine
Tartu maakond
  01:16:31
1 Robin Järg 2000 Mees
Võru maakond
  01:22:37
1 Miira Järve 2010 Naine
Tartu maakond
  01:27:33
1 Anneli Jaska 1981 Naine
Tartu maakond
  01:18:45
1 Diana Jõesaar 1994 Naine
Pärnu maakond
  01:30:15
1 Indrek Jõgi 1989 Mees
Tartu maakond
  01:07:35
1 Benno Johanson 1963 Mees
Harju maakond
  01:00:52
1 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  01:36:30
1 Andreas Jürgenson 2005 Mees
Tartu maakond
  01:11:47
1 Margit Jürgenson 1981 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:09:50
1 Kadi Käärik 1980 Naine
Tartu maakond
  01:30:40
1 Heino Kaasik 1944 Mees
Tartu maakond
  02:17:05
1 Allvar Kabral 1991 Mees
Tartu maakond
  01:41:46
1 Anneliis Kabral 1992 Naine
Tartu maakond
  01:47:22
1 Lumme Kadaja 1952 Naine
Tartu maakond
  01:38:29
1 Kalle Kalda 1958 Mees
Tartu maakond
  01:07:56
1 Robin Steven Kaldvee 2008 Mees
Võru maakond
Võru Suusaklubi 01:55:47
1 Merle Kamarik 1973 Naine
Harju maakond
  01:14:27
1 Rein Kane 1945 Mees
Harju maakond
  01:08:13
1 Anton Kärkkänen 1984 Mees
Tartu maakond
  01:30:08
1 Annika Kartsepp 1996 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 01:54:15
1 Agnes Karu 2010 Naine
Harju maakond
Telia SK 01:42:07
1 Georg Karu 2013 Mees
Harju maakond
Telia SK 01:42:07
1 Kadri Kase 2000 Naine
Pärnu maakond
  01:38:57
1 Pilvi Kase 1971 Naine
Pärnu maakond
  01:38:59
1 Rein Kasela 1941 Mees
Harju maakond
  01:17:48
1 Kelly Kasepuu 1993 Naine
Tartu maakond
  01:07:41
1 Terje Kastehein 1976 Naine
Harju maakond
  01:13:10
1 Marika Kaubi 1978 Naine
Tartu maakond
  01:14:54
1 Andres Kaup 1968 Mees
Tartu maakond
  02:33:09
1 Carmen Kazantseva 2007 Naine
Viljandi maakond
  01:39:20
1 Aime Keis 1968 Naine
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:13:00
1 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  01:16:39
1 Ene Kerge 1977 Naine
Võru maakond
  01:09:06
1 Signe Kesperi 1976 Naine
Põlva maakond
  01:39:27
1 Henry Kibin 1992 Mees
Harju maakond
  01:19:47
1 Mattias Kiiver 2010 Mees
Valga maakond
  01:59:59
1 Katrin Kirn 1981 Naine
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 00:57:23
1 Katarina Kirsiaed 2014 Naine
Tartu maakond
  01:48:44
1 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  01:24:45
1 Jaano Kivil 1976 Mees
Tartu maakond
  01:16:19
1 Kristiina Kivioja 1987 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 01:07:33
1 Karin Klemmer 1989 Naine
Tartu maakond
  01:49:41
1 Laura Klemmer 2008 Naine
Tartu maakond
  01:53:38
1 Liisi Klemmer 2006 Naine
Tartu maakond
  01:49:41
1 Laili Kõks 1990 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 01:12:47
1 Eliko Kolbin 1987 Naine
Jõgeva maakond
SK Tervis 01:00:46
1 Helena Kolbin 2008 Naine
Jõgeva maakond
SK Tervis 01:15:28
1 Kaisa Kolbin 2010 Naine
Jõgeva maakond
SK Tervis 01:52:03
1 Taavi Kolbin 1982 Mees
Jõgeva maakond
  01:00:35
1 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  01:40:32
1 Svea Kont 1985 Naine
Tartu maakond
  01:48:00
1 Ares Kool 2009 Mees
Tartu maakond
SK VELO 02:41:58
1 Laura Kõrgvee 1984 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS 01:16:00
1 Oleksii Kovalchuk 1975 Mees
Harju maakond
  01:25:30
1 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:24:20
1 Cretu Marie Kruusamäe 2004 Naine
Järva maakond
  01:03:11
1 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  01:21:53
1 Siim Külasepp 1986 Mees
Tartu maakond
EWK 01:08:54
1 Carmen Kull 2002 Naine
Jõgeva maakond
  01:25:53
1 Andrus Kütisaar 1981 Mees
Tartu maakond
  01:06:03
1 Marko Kutman 1983 Mees
Tartu maakond
  01:05:56
1 Kristofer Kuuseste 2006 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:23:38
1 Ülle Kuusma 1970 Naine
Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:39:00
1 Marta Kvell 2014 Naine
Tartu maakond
  02:40:45
1 Maarit Lääne 1973 Naine
Valga maakond
  01:49:09
1 Meelis Laansalu 1965 Mees
Tartu maakond
  00:51:13
1 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  01:35:21
1 Küllike Lain 1964 Naine
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus 01:40:37
1 Sten Laineste 1982 Mees
Tartu maakond
  01:21:27
1 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  00:49:39
1 Marit Lapp 1980 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:08:48
1 Kai Lasn 1970 Naine
Harju maakond
  01:20:14
1 Anneli Lätt 1968 Naine
Tartu maakond
  01:06:16
1 Leena Lättemägi 1960 Naine
Tartu maakond
  01:26:51
1 Julia Lee 1980 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 01:51:58
1 Heikki Lehis 1962 Mees
Viljandi maakond
  01:09:43
1 Inga Lehiste 1984 Naine
Põlva maakond
  01:27:58
1 Andres Lehtla 1976 Mees
Harju maakond
  01:27:32
1 Liina Lehtla 1973 Naine
Harju maakond
  01:28:11
1 Liis Lehtse 1989 Naine
Tartu maakond
  01:20:39
1 Katrin Lemsalu 1978 Naine
Tartu maakond
  01:16:00
1 Mihkel Lensment 1989 Mees
Pärnu maakond
  00:58:49
1 Gennadi Leppik 1954 Mees
Tartu maakond
Päästeamet 02:14:28
1 Liis Leppik 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:35:23
1 Siret Letlane 1993 Naine
Valga maakond
  01:32:27
1 Alan Levy 1961 Mees
ACT
  02:03:43
1 Jüri Liivamägi 1952 Mees
Tartu maakond
  01:24:21
1 Kairit Lillepärg 1978 Naine
Tartu maakond
  02:12:57
1 Martin Lillo 1980 Mees
Harju maakond
  01:58:38
1 Indrek Lippa 1973 Mees
Harju maakond
  01:36:38
1 Märt Lõkov 1990 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 02:19:25
1 Egle Lomp 1986 Naine
Jõgeva maakond
  02:20:05
1 Janno Loomus 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Huviklubi Nelson 01:04:15
1 Jaanika L. Luht 1992 Naine
Harju maakond
  01:27:59
1 Karl Lumiste 2003 Mees
Tartu maakond
  01:20:47
1 Imbi Luts 1962 Naine
Järva maakond
  01:38:02
1 Helina Mäekivi 1985 Naine
Harju maakond
  01:52:22
1 Alari Maidla 2007 Mees
Põlva maakond
  01:36:46
1 Geidi Maidla 1991 Naine
Põlva maakond
  01:35:41
1 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
  01:33:56
1 Marje Männisalu 1990 Naine
Tartu maakond
  01:28:06
1 Emilija Marciukaityte 1998 Naine
  01:19:13
1 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:11:18
1 Ellen Matla 1958 Naine
Tartu maakond
  01:15:05
1 Anne-Liis Matsi 1994 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 02:04:42
1 Margaret Matto 2010 Naine
Tartu maakond
  01:39:03
1 Romeo Mednis 2001 Mees
  01:02:00
1 Mait Meigas 1978 Mees
Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi 00:57:01
1 Ingrid Mesila 1959 Naine
Tartu maakond
Orkla Eesti AS 01:16:00
1 Laina Mesila-Kaarmann 1987 Naine
Harju maakond
Orkla Eesti AS 01:08:09
1 Ruudi Hugo Mikk 2010 Mees
Harju maakond
  01:34:42
1 Martin Mikko 1987 Mees
Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK 01:26:28
1 Ergo Mikkor 1982 Mees
Harju maakond
Telia SK 01:34:17
1 Mirtel Mikkor 2009 Naine
Harju maakond
Telia SK 01:33:58
1 Marten Miljukov 2012 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:18:03
1 Hanno Mosov-Hallik 1976 Mees
Harju maakond
Swedbank AS 01:26:27
1 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 01:03:59
1 Ira Münter 1961 Naine
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid 01:04:11
1 Henri Münti 1982 Mees
Tartu maakond
  01:16:34
1 Tormi Münti 1959 Mees
Tartu maakond
  01:16:38
1 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
  01:16:42
1 Viktor Muuli 1966 Mees
Tartu maakond
  01:03:37
1 Alari Nahkur 1977 Mees
Tartu maakond
  01:26:47
1 Birgit Näppi 1993 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Sõudeklubi 01:27:44
1 Kaidi Nellis 1984 Naine
Saare maakond
  02:16:59
1 Pelle Nepper 1976 Mees
Saare maakond
Tallinki Spordiklubi 01:09:20
1 Kadri Nestra 1985 Naine
Tartu maakond
Baltic Defence College 01:11:23
1 Erik Niin 1996 Mees
Harju maakond
  01:07:22
1 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  02:03:38
1 Marika Nokkur 1964 Naine
Rapla maakond
  01:56:12
1 Ahti Nuga 1984 Mees
Rapla maakond
SK ProRunner 01:41:33
1 Karmen Nurk 2008 Naine
Harju maakond
  02:03:28
1 Laura-Lisanna Nurmsalu 2006 Naine
Järva maakond
  01:31:29
1 Merle Nurmsalu 1976 Naine
Järva maakond
  01:29:53
1 Nadezhda Ogneva 1978 Naine
  02:00:09
1 Marek Oja 1986 Mees
Tartu maakond
  01:16:37
1 Annaleen Ojaperv 2010 Naine
Harju maakond
  01:34:28
1 Evelyn Ojaperv 1979 Naine
Harju maakond
  01:44:51
1 Eleanor Oppo 2010 Naine
Viljandi maakond
  01:47:55
1 Erika Oppo 1982 Naine
Viljandi maakond
  01:49:46
1 Kristjan Oppo 1982 Mees
Viljandi maakond
  01:46:54
1 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  01:33:35
1 Ivans Ozolins 1980 Mees     01:27:20
1 Roosi Matilda Padari 2008 Naine
Harju maakond
  01:57:57
1 Vallo Padari 1975 Mees
Harju maakond
  01:18:42
1 Toomas Padjus 1954 Mees
Pärnu maakond
Keskkonnaamet 01:35:27
1 Tiiu Pajur 1957 Naine
Harju maakond
  01:30:33
1 Marko Palm 1983 Mees
Saare maakond
Telia SK 01:15:13
1 Meelis Palover 1975 Mees
Tartu maakond
  01:20:41
1 Arvo-Artur Palu 1979 Mees
Saare maakond
  00:53:35
1 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
  01:08:05
1 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
  01:26:46
1 Andres Pärn 1972 Mees
Tartu maakond
  01:05:44
1 Margis Pärn 1978 Naine
Tartu maakond
  01:40:53
1 Raivo Partei 1955 Mees
Ida-Viru maakond
  01:09:21
1 Randel Peerna 1980 Mees
Pärnu maakond
  01:02:42
1 Allar Peetmaa 1980 Mees
Harju maakond
  01:26:10
1 Christiano Peetmaa 2014 Mees
Harju maakond
  01:59:15
1 Kaupo Peetmaa 1946 Mees
Harju maakond
  01:30:12
1 Liilia Peramets 1977 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi 01:34:10
1 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:33:52
1 Marie Pihlap 2006 Naine
Tartu maakond
  01:29:12
1 Mihkel Pihlau 2011 Mees
Tartu maakond
  01:13:31
1 Madis Piibar 1962 Mees
Tartu maakond
  00:55:24
1 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi 00:59:42
1 Arne Pikk 1961 Mees
Tartu maakond
  01:25:05
1 Janne Piller 1988 Naine
Järva maakond
  01:52:26
1 Kerli Pindis 1984 Naine
Võru maakond
  01:36:07
1 Patrik Tobias Pindma 2008 Mees
Harju maakond
SK CFC 00:57:55
1 Kennet Pisarev 2006 Mees
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 01:59:41
1 Arvo Plaado 1966 Mees
Tartu maakond
Saint-Gobain Eesti AS 01:04:04
1 Janek Põder 1976 Mees
Võru maakond
  01:36:00
1 Katrin Põld 1984 Naine
Tartu maakond
  01:19:45
1 Kaja Põldmaa 1966 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:47:23
1 Alar Põldoja 1968 Mees
Tartu maakond
  01:08:30
1 Andre Priks 2006 Mees
Järva maakond
  01:19:24
1 Birgita Priks 2008 Naine
Järva maakond
  01:32:31
1 Martin Erik Prööm 1999 Mees
Harju maakond
  00:55:49
1 Anna Protopopova 1979 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:20:57
1 Hardi Pukk 1986 Mees
Tartu maakond
  01:20:21
1 Ruudi Pukk 1982 Mees
Tartu maakond
  01:20:07
1 Priit Pullerits 1965 Mees
Tartu maakond
  01:01:11
1 Rebeka Rääk 2011 Naine
Tartu maakond
  01:36:46
1 Andrus Rahu 1978 Mees
Pärnu maakond
  02:15:25
1 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
  01:21:35
1 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
  00:56:38
1 Kersti Rammo 1954 Naine
Põlva maakond
  01:15:00
1 Ingrid Ranna 1963 Naine
Tartu maakond
OK Ilves 01:16:53
1 Kristo Raud 1987 Mees
Tartu maakond
Salvest AS 01:12:28
1 Raimo Raud 2005 Mees
Tartu maakond
  01:32:55
1 Eva-Maria Raudsepp 2004 Naine
Järva maakond
  01:19:48
1 Janar Raudsepp 1980 Mees
Tartu maakond
  01:02:39
1 Leelo Raudsik 1983 Naine
Harju maakond
  01:31:29
1 Rando Reemann 1993 Mees
Tartu maakond
  01:06:21
1 Aliine Rehtla 2007 Naine
Tartu maakond
  02:28:12
1 Anna Triin Reilent 2005 Naine
Harju maakond
  01:36:08
1 Alari Reiman 2010 Mees
Tartu maakond
  01:20:32
1 Heli Reimann 1965 Naine
Tartu maakond
Salvest AS 02:08:11
1 Taavi Reimets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid 01:22:18
1 Rainer Reinberk 1976 Mees
Harju maakond
  01:15:47
1 Koit Reinik 1956 Mees
Harju maakond
  01:30:33
1 Ester Reinoja 1949 Naine
Tartu maakond
  01:30:27
1 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
  01:13:38
1 Renee Remmel 1981 Mees
Tartu maakond
  02:12:10
1 Marek Reppo 1976 Mees
Tartu maakond
  02:01:05
1 Tiina Reppo 1973 Naine
Tartu maakond
  02:02:23
1 Sten Markus Ringi 2007 Mees
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool 00:55:47
1 Ekaterina Romanovich 1993 Naine
  00:51:11
1 Janna Romanovich 1973 Naine
Moscow region
  01:03:29
1 Ene Rooväli 1974 Naine
Rapla maakond
  01:09:52
1 Tiit Rosenberg 1946 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool 01:09:30
1 Tiina Säälik 1967 Naine
Jõgeva maakond
SK ProRunner 01:07:35
1 Sebastian Saarejõe 2009 Mees
Tartu maakond
  01:19:55
1 Maire Saarva 1977 Naine
Tartu maakond
  02:15:43
1 Mare Saksa 1970 Naine
Harju maakond
  01:06:21
1 Margus Salla 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
  01:23:40
1 Piret Saluveer 1980 Naine
Tartu maakond
  01:24:44
1 Jekaterina Samsonova 1976 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:09:05
1 Indrek Sarapuu 1981 Mees
Pärnu maakond
  01:09:44
1 Tatjana Saulits 1987 Naine
Ida-Viru maakond
  02:01:24
1 Varje Schmidt 1979 Naine
Valga maakond
  01:18:39
1 Hanna Seeder 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 01:55:52
1 Nora Elisabeth Seero 2010 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 02:04:18
1 Nikoleta Seleznova 2005 Naine
Yle 02:13:21
1 Cardo Selg 1992 Mees
Põlva maakond
  01:16:22
1 Kristi Selter 1983 Naine
Järva maakond
  01:38:08
1 Kristian Ruudi Sepp 2009 Mees
Harju maakond
  01:15:06
1 Robin Julius Sepp 2012 Mees
Harju maakond
  01:14:16
1 Rita Sibul 1985 Naine
Võru maakond
  01:55:43
1 Enn Sihver 1959 Mees
Viljandi maakond
  00:55:31
1 Ahto Siilaberg 1958 Mees
Rapla maakond
  01:56:33
1 Ljubov Šindikova 1956 Naine
Järva maakond
  01:34:58
1 Margus Sinimäe 1969 Mees
Pärnu maakond
  01:49:46
1 Aino Sirkel 1945 Naine
Tartu maakond
Klubi Tartu Maraton 01:15:01
1 Erkki Sisask 1988 Mees
Tartu maakond
  01:38:00
1 Anneli Sitska 1966 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi 01:12:56
1 Kristi Soll 1981 Naine
Võru maakond
  01:19:06
1 Sven Soll 1984 Mees
Võru maakond
  01:19:06
1 Siiri Sõna 1971 Naine
Tartu maakond
  01:12:24
1 Kertu Soodla 1993 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 01:47:57
1 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  01:07:09
1 Gleb Stsenov 1986 Mees
Tartu maakond
  01:06:12
1 Peeter Suislepp 1971 Mees
Tartu maakond
SportID 01:08:33
1 Jaan Sumberg 1974 Mees
Valga maakond
  01:06:04
1 Endel Susi 1965 Mees
Jõgeva maakond
  01:02:44
1 Signe Svikša 1989 Naine
5A-Valka / LV 01:12:07
1 Merily Tagamets 1980 Naine
Tartu maakond
  02:05:57
1 Jaak Takk 1955 Mees
Rapla maakond
  01:21:47
1 Deivy Tamm 1989 Naine
Tartu maakond
  01:16:26
1 Sander Tamm 1992 Mees
Tartu maakond
  01:07:53
1 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
  01:14:38
1 Helisa Tartu 2007 Naine
Hiiu maakond
  01:02:57
1 Kristof Teekivi 2009 Mees
Harju maakond
  01:27:54
1 Tanel Teekivi 1983 Mees
Harju maakond
  01:27:54
1 Sirly Tenson-Ringvee 1979 Naine
Tartu maakond
  01:11:39
1 Markus Tiiman 2011 Mees
Tartu maakond
  01:39:34
1 Kait Tiisler 1960 Mees
Tartu maakond
  01:25:18
1 Märt Tomp 1961 Mees
Viljandi maakond
Päästeamet 00:54:25
1 Eve Toomast 1985 Naine
Harju maakond
Swedbank AS 01:49:33
1 Vahur Toots 1969 Mees
Harju maakond
SVK Dünamo 00:53:14
1 Astrid Traagel 1995 Naine
Tartu maakond
  01:30:18
1 Laivi Troon 1983 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:11:52
1 Jüri Truus 1967 Mees
Tartu maakond
  01:10:28
1 Kadri Tsirk 1982 Naine
Tartu maakond
  01:25:43
1 Andrei Tsõmbaljuk 1981 Mees
Harju maakond
  01:09:01
1 Viktor Tsvetkov 1965 Mees
Ida-Viru maakond
  01:28:16
1 Kristjan Tuisk 1981 Mees
Harju maakond
Õhuvägi 00:59:45
1 Mare Tungal 1965 Naine
Viljandi maakond
SEB Pank AS 00:57:33
1 Karl-Johan Tuule 2003 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi 00:46:46
1 Kaarel Tuulis 1979 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq 01:36:08
1 Siim Tuulis 2009 Mees
Tartu maakond
  01:36:08
1 Joonas Tuvike 2010 Mees
Põlva maakond
  01:47:15
1 Kadri Tuvike 1977 Naine
  01:47:24
1 Andres Luka Uksov 2007 Mees
Tartu maakond
  01:34:01
1 Lii Ula 1968 Naine
Hiiu maakond
  02:13:12
1 Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
  01:44:03
1 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
  01:29:29
1 Teele Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
  01:17:00
1 Tuuli Vaarak 1987 Naine
Viljandi maakond
  01:18:43
1 Henri Vaga 2006 Mees
Tartu maakond
  01:13:38
1 Kadi Vaga 2009 Naine
Tartu maakond
  01:14:18
1 Katarina Vaher 2005 Naine
Saare maakond
  00:54:08
1 Tarvo Vaher 1975 Mees
Saare maakond
Merevägi 00:50:46
1 Pärtel Valge 2007 Mees
Tartu maakond
SK VELO 00:51:55
1 Janeli Vana 2011 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:49:50
1 Janika Vana 1977 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:49:50
1 Johanna Vana 1999 Naine
Tartu maakond
AS G4S Eesti 01:49:50
1 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  01:24:41
1 Kaido Veeber 1973 Mees
Tartu maakond
  01:25:57
1 Liisa-Lotta Veiken 1996 Naine
Tartu maakond
  01:20:05
1 Dante Veldemann 2008 Mees
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi 01:08:20
1 Karl-Oskar Ventmann 2012 Mees
Harju maakond
  01:48:33
1 Laura-Liis Ventmann 2010 Naine
Harju maakond
  01:48:33
1 Triin Ventsel 1986 Naine
Järva maakond
  01:35:16
1 Veronika Versh 1977 Naine
Harju maakond
  01:14:39
1 Jaana Viiberg 1982 Naine
Tartu maakond
  02:00:07
1 Pille Viira 1971 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq 01:51:27
1 Toomas Viirsalu 1973 Mees
Tartu maakond
  01:03:00
1 Kristina Vikat 1979 Naine
Järva maakond
  01:40:00
1 Evelin Vilk 1976 Naine
Pärnu maakond
  01:49:46
1 Triinu Virgepuu 1978 Naine
Harju maakond
  01:29:15
1 Mart Weber 1991 Mees
Tartu maakond
  01:08:20
1 Nelli Zahharova 1963 Naine
Viljandi maakond
  01:39:20
Sulge

Tulemuse detailne info

...