Homepage LIVE events 20. TRADEHOUSE Tervisejooks (1. etapp - 5,2 km - KADRIORG)

20. TRADEHOUSE Tervisejooks 1. etapp - 5,2 km - KADRIORG

Time of occurrence
Mon 02/05/22 - Sun 08/05/22
Organizer
MTÜ Stamina Spordiklubi
Registration open
Thu 28/04/22 - Mon 19/09/22
Register
Upload results
Mon 02.05.2022 - Sun 16.10.2022
Distance
1. etapp - 5,2 km

General information / Regulations

 1. Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd sarja (edaspidi sari) kaugetapid toimuvad kaugosaluse korras.
 2. Kaugetapp on sarja etapp, millel saab osaleda endale sobivas kohas ja ajal. Ettenähtud distants tuleb läbida mis tahes päeval etapi etteantud ajavahemikus. 
 3. Kaugetapi distantsi minimaalne pikkus on pärisetapi pikkus. Distantsi võib läbida kas joostes või kõndides. Valitud distants tuleb läbida ühekorraga. Vahepeal peatudes ei panda kella seisma.
 4. Keelatud on distantsi läbimiseks auto, jalgratta vms. mootori- või inimjõul liikuva transpordivahendi kasutamine. Reeglite rikkumise tuvastamisel on korraldajal õigus osaleja diskvalifitseerida.
 5. Distantsi rajad võivad olla kas möödunud aastatest tuttavad sarja rajad või vabalt valitud omale sobivad kohad ja rajad.
 6. Kaugetapil läbitud osaluskord läheb arvesse sarja tulemustesse.
 7. Jooksvas protokollis avaldatakse kõigi jooksjate ja kõndijate tulemused ajalises järjekorras.
 8. Osavõtt kaugetapist toimub omal riisikol. Ohutuse huvides peavad osavõtjad täitma kõiki liikluseeskirju.  Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest. 
 9. Kaugetapil osalemiseks peab väljas liikumine toimuma vastavalt osaleja asukoha riigi ja sellel ajahetkel kehtivatele üldistele liikumisreeglitele. Kaugetapil osalemine ei anna õigust kehtestatud piiranguid eirata. 
 10. Osaleda saavad kõik sarjale registreerunud individuaalosalejad ning tiimide liikmed.
 11. Osavõtjate registreerimine toimub internetis sarja kodulehel www.stamina.ee/tervisejooks
 12. Osaluskorra, ajavõtu ja läbitud distantsi fikseerimine toimub osaleja isikliku mõõteseadmega (spordikell, nutitelefon vms). 
 13. Osaluskorra arvestamine
  1. 1. Sarja kodulehel tuleb registreerida individuaalosalejaks või oma 4 – 5 liikmeline tiim
  2. 2. Läbida kaugetapi toimumisperioodi jääval ajavahemikul minimaalselt ettenähtud pikkusega distants ja fikseerida see oma mõõteseadmega
  3. 3. Laadida mõõteseadme logifail kaugetapi toimumisperioodi jooksul (iga etapi laadimine on avatud kuni järgmise nädala teisipäeval kella 23:59ni) stamina.ee keskkonnas vastava etapi registreerunute lehel (nt 1. etapi registreerunud on siin )leia oma nimi ja paremal Lisa tulemus klõpsates. Faili saab üles laadida ühe korra.
  4. 4. Kaugetapi tulemused avaldatakse jooksvalt esialgsete mitteametlike tulemustena stamina.ee interneti lehel aadressil virtuaal.stamina.ee
  5. 5. Kaugetapi ametlikud tulemused avaldatakse sarja kodulehel www.stamina.ee/tervisejooks kaugetapile järgneval esmaspäeval hiljemalt kell 12.00
 14. Registreerimisega sarjale kinnitab osavõtja nõusolekut kõigi sarja puutuvate juhenditega