Homepage LIVE events Virtuaalne LHV Maijooks

Virtuaalne LHV Maijooks

Search by ...
Gender
Country
Total: 928 Female: 928 Male: 0 Läbitud distants kokku: 19410 km Occasions: 3072 Aeg kokku: 3673:12:07
Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Distance covered Occasions Result
3 Helen Aariste 1976
Harju maakond
  21 km 7 04:10:07
104 Gaidy Aasma 1990
Tartu maakond
  21 km 4 03:52:26
44 Kersti Aasmäe 1992
Harju maakond
  21 km 4 04:03:12
40 Reelika Abner 1986
Harju maakond
  21 km 3 02:31:51
501 Eveli Adams 1988
Viljandi maakond
  21 km 2 03:05:31
152 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
  21 km 1 05:10:15
1014 Mare Ainjärv 1967
Harju maakond
  21 km 3 05:11:09
783 Maire Ainso 1983
Lääne-Viru maakond
  21 km 1 05:37:56
522 Aliis Alandi 1989
Viljandi maakond
  21 km 8 04:23:37
203 Monika Alas 1999
Pärnu maakond
#teamsportland
Sportland Eesti AS
21 km 5 03:39:26
277 Sigrid Albi 1985
Viljandi maakond
  21 km 1 03:45:01
620 Ave Albrecht 1984
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 2 03:11:11
422 Merilin Algma 1984
Harju maakond
  21 km 3 02:09:55
33 Tuuli Allast 1987
Harju maakond
  21 km 5 02:03:44
396 Krete Allik 1997
Viljandi maakond
  21 km 3 02:14:38
108 Gerda Alliksoo 1993
Tartu maakond
  21 km 3 03:23:55
923 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ 21 km 5 02:36:59
89 Ingrid Almiste 1952
Harju maakond
  21 km 4 04:08:33
466 Anu Alter 1960
Valga maakond
  21 km 7 04:24:29
465 Mailis Alter 1984
Harju maakond
  21 km 3 03:59:08
159 Gerdi Altmets 1993
Harju maakond
  21 km 5 05:25:27
222 Liina Ambos 1981
Rapla maakond
SOS Lasteküla Eesti Ühing 21 km 4 05:03:01
79 Heret Ameljušenko 1970
Harju maakond
  21 km 4 03:48:06
382 Martha-Marii Andres 2010
Viljandi maakond
  21 km 1 11:08:27
972 Mari Andresen 1990
Harju maakond
Eesti Gaas AS 21 km 3 02:34:40
488 Epp Andresson 1988
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 21 km 6 02:25:28
521 Irina Andrjuhina 1971
Harju maakond
  21 km 2 03:04:41
929 Siret Annuk 1988
Harju maakond
  21 km 3 05:24:04
898 Viktoria Arhangelskaja 1981
Harju maakond
Maxima Eesti OÜ 21 km 3 04:24:00
694 Kristel Arnik 1979
Harju maakond
  21 km 3 04:33:59
397 Ruth Aron 1972
Pärnu maakond
  21 km 5 04:16:15
387 Greete-Liis Artla 2001
Tartu maakond
  21 km 4 04:54:40
1032 Anni-Riin Aru 1997
Harju maakond
  21 km 4 03:35:31
427 Egle Aruvald 1975
Harju maakond
  21 km 8 01:56:14
723 Jane Aruväli 1991
Harju maakond
  21 km 3 03:52:30
504 Reelika Aruvälja 1993
Pärnu maakond
  21 km 6 03:41:26
793 Helena Aunap 1990
Harju maakond
  21 km 4 02:38:48
25 Jane Aus 1986
Tartu maakond
  21 km 3 02:17:40
979 Karin Avango 1988
Harju maakond
  21 km 3 04:19:47
719 Anni Bekker 1989
Tartu maakond
  21 km 1 04:53:19
529 Alexandra Benicka 1998
Tartu maakond
  21 km 3 06:04:23
907 Maija Berzina 1990
Latvia
Luminor Bank AS 21 km 2 03:00:34
544 Kateryna Biletska 1990
Harju maakond
  21 km 7 07:38:04
161 Erli Bogdanov 1983
Harju maakond
  21 km 3 03:37:32
111 Maria Borissova 1985
Ida-Viru maakond
  21 km 3 02:29:15
720 Taissia Borissova 2009
Ida-Viru maakond
  21 km 4 02:45:58
83 Ly Braust 1990
Lääne-Viru maakond
  21 km 3 04:11:31
483 Annika Brikkel 1988
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
21 km 5 03:20:09
644 Age Casar 1985
Harju maakond
  21 km 3 01:57:52
237 Annika Derjabin 1977
Lääne-Viru maakond
  21 km 3 04:07:04
260 Evelin Djakov 1992
Harju maakond
  21 km 4 03:57:13
698 Jana Djomina 1996
Harju maakond
  21 km 9 03:59:21
903 Mara Dobele 1988
Latvia
  21 km 5 03:02:01
590 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
  21 km 1 03:14:50
917 Triin Edovald 1990
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 21 km 5 03:38:42
291 Ave Ehavee 1981
Harju maakond
  21 km 2 02:03:11
961 Kristel Ehrberg 1978
Harju maakond
  21 km 3 05:15:47
725 Tanja Elken 1964
Ida-Viru maakond
  21 km 3 04:05:13
263 Merike Emanuelsson 1978
Jämtland
  21 km 4 03:28:18
920 Signe Enni 1984
Varsinais-Suomi
  21 km 6 04:18:00
53 Avely Ennula 1992
Pärnu maakond
AS LHV Pank 21 km 1 07:29:31
980 Ivika Enula 1984
Harju maakond
  21 km 3 02:37:18
826 Ave Erit-Omodiagbe 1986
Harju maakond
  21 km 1 12:22:30
383 Tuuli Erm 1996
Tartu maakond
  21 km 4 03:30:32
671 Laura Ernits 1996
Harju maakond
  21 km 3 02:02:14
696 Maari Ernits 1986
Tartu maakond
  21 km 2 04:03:45
710 Helen Esinurm 1981
Harju maakond
  21 km 3 02:35:11
128 Eliko Essmann 1991
Viljandi maakond
  21 km 12 04:26:07
943 Mirjam Faster 2003
Harju maakond
  21 km 1 02:23:50
672 Olesja Fjodorova 1983
Ida-Viru maakond
  21 km 4 05:27:42
511 Katrin Gede 1964
Harju maakond
  21 km 5 03:57:23
583 Milena Gelfond 2004
Harju maakond
  21 km 3 02:14:45
778 Creten Gobgarski 1996
Tartu maakond
  21 km 5 07:28:04
477 Kaire Grauberg 1996
Järva maakond
  21 km 3 03:48:22
786 Riin Grauberg 1991
Järva maakond
  21 km 3 04:33:53
814 Kerli Gretskov 1980
Harju maakond
  21 km 2 04:37:26
815 Ülle Gretskov 1959
Harju maakond
  21 km 2 04:37:26
76 Laura Guitar 1996
Harju maakond
  21 km 3 04:39:43
551 Aivi Guske 1965
Jõgeva maakond
Sotsiaalkindlustusamet 21 km 3 02:07:30
678 Valentina Gussakova 1972
Ida-Viru maakond
  21 km 1 02:47:01
1021 Sandra Liis Hääl 1996
Harju maakond
Hämmelbergi OÜ 21 km 5 03:06:57
116 Annika Haasma 1981
Tartu maakond
FC Elva 21 km 2 03:52:56
310 Kai Haav 1985
Tartu maakond
  21 km 5 06:08:01
146 Maili Haav 1990
Tartu maakond
  21 km 3 05:14:33
143 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
  21 km 4 03:57:12
576 Evelin Haava 1987
Uusimaa
  21 km 4 02:19:29
136 Kerttu Haava 1986
Harju maakond
  21 km 6 03:51:43
890 Miriam Haava 2004
Harju maakond
  21 km 4 02:39:02
353 Kaia Liisa Hakk 1998
Harju maakond
  21 km 9 05:15:25
830 Hedi Haljamäe 1977
Harju maakond
  21 km 2 03:39:35
846 Kaidi Hansen 1989
Harju maakond
  21 km 7 05:24:22
292 Keity Härm 1998
Harju maakond
  21 km 1 02:08:52
423 Veronika Härm 1979
Ida-Viru maakond
  21 km 1 02:58:59
137 Jana Haugas 1982
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 21 km 7 02:42:05
139 Monika Heiden 1983
Harju maakond
Telia spordi klubi 21 km 4 03:50:49
742 Kerttu Hein 1974
Lääne-Viru maakond
Politsei - ja Piirivalveamet 21 km 2 04:53:30
301 Sirena Heinaru 1994
Harju maakond
  21 km 4 05:05:56
837 Reelika Heinla 1986
Harju maakond
  21 km 1 04:17:57
912 Karita Helde 2001
Harju maakond
  21 km 4 03:40:32
164 Ellena Herchet 1995
Bavaria
  21 km 6 05:17:22
575 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  21 km 4 02:06:39
913 Eidi Himmaste 1975
Hevonpää
  21 km 4 03:46:24
30 Lily Hindrea 1962
Harju maakond
  21 km 4 03:50:37
592 Signe Hint 1993
Tartu maakond
  21 km 8 07:28:43
981 Kristiina Hioväin 1983
Põlva maakond
  21 km 1 05:14:39
879 Hanna Hummal 1997
Tartu maakond
  21 km 6 04:27:50
549 Külli Hunt 1984
Viljandi maakond
WellRun 21 km 3 01:52:49
936 Margis Hunt 1982
Pärnu maakond
  21 km 2 04:01:31
296 Merli Ilves 1977
Harju maakond
  21 km 4 03:32:50
675 Siret Isak 1982
Tartu maakond
  21 km 7 03:32:26
546 Triin Issak 1988
Viljandi maakond
  21 km 1 04:20:35
790 Darja Ivanova 1994
Ida-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet 21 km 8 04:15:58
286 Kristi Ivask 1963
Rapla maakond
  21 km 3 05:46:24
628 Oksana Ivnitskaja 1976
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 3 04:13:59
481 Jaana Jaanimäe 1978
Tartu maakond
Jooks on lahe 21 km 4 02:02:31
482 Maire Jaanimägi 1969
Rapla maakond
  21 km 1 03:40:15
700 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
  21 km 4 02:38:06
279 Elerin Jäätma 1992
Harju maakond
  21 km 1 05:03:47
107 Eve Jaeski 1974
Tartu maakond
Lõuna Politsei Spordiklubi
Politsei-ja Piirivalveamet
21 km 3 02:08:34
288 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Spordiklubi Aktiiv 21 km 3 03:30:57
541 Kadi Jakobson 1983
Harju maakond
TFTAK 21 km 3 04:08:00
697 Silvia Jallai 2002
Harju maakond
  21 km 1 05:13:22
157 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Kaisakukkejooksutiim 21 km 3 01:39:43
24 Kaie Janson 1970
Lääne maakond
PPA 21 km 8 03:50:21
385 Laura Järv 2006
Tartu maakond
  21 km 1 02:13:00
636 Jelizaveta Jegorova 1986
Harju maakond
TeeRajaja
Trev-2 Grupp AS
21 km 3 08:29:44
294 Aleksandra Jelinskaja 1990
Harju maakond
  21 km 3 04:14:26
403 Ida Joao-Hussar 1988
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikesku 21 km 3 03:35:05
51 Maris-Jane Jõekalda 1973
Harju maakond
  21 km 4 03:44:13
300 Kadri Jõemaa 1986
Pärnu maakond
Alise Technic OÜ 21 km 1 03:37:30
278 Kaja Jõemets 1965
Ida-Viru maakond
  21 km 3 02:08:27
536 Katrin Jõepere 1988
Pärnu maakond
  21 km 1 02:21:00
712 Andra Jõgar 1980
Harju maakond
  21 km 3 03:06:52
338 Siret Jõgiste 1998
Pärnu maakond
  21 km 3 03:53:52
74 Janika Johannson 1981
Pärnu maakond
  21 km 11 05:56:31
456 Daisi Johanson 1988
Harju maakond
Sportland Eesti AS 21 km 4 03:27:26
650 Mariann Hanna Johanson 2003
Pärnu maakond
  21 km 3 02:53:09
493 Kerli Johanson-Purga 1982
Tartu maakond
Gustav Cafe OÜ 21 km 1 03:21:57
608 Kristina Judina 1991
Harju maakond
Elisa Eesti
Elisa Eesti
21 km 1 01:53:31
374 Lada Jufereva 2010
Harju maakond
Tallinna Mustjõe Gümnaasium 21 km 1 03:20:19
416 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  21 km 4 04:14:23
703 Helin Juhe 1977
Hiiu maakond
Dagöplast AS 21 km 4 03:20:12
706 Jaana Jürgens 1982
Tartu maakond
  21 km 3 03:54:30
564 Eve Jürgenson 1980
Harju maakond
TEHIK 21 km 1 05:25:13
503 Kadri Jürgenson 1993
Lääne-Viru maakond
  21 km 4 02:29:01
853 Krista Jüriöö 1995
Põlva maakond
  21 km 5 04:25:33
739 Signe Jürjev 1984
Uusimaa
  21 km 1 01:05:07
663 Julianna Jurtšenko 1990
Harju maakond
  21 km 8 05:47:22
492 Jaana Justus 1988
Tartu
Gustav Cafe OÜ 21 km 2 03:17:49
809 Kätlin Jüürman 1991
Harju maakond
  21 km 1 02:24:26
357 Pille Juust 1971
Harju maakond
  21 km 1 01:58:57
759 Marliis Käämer 1985
Tartu maakond
  21 km 1 03:19:15
473 Kaja Käär 1984
Rapla maakond
estomeister elektritööd oü 21 km 1 03:41:36
974 Piia Kaarli 1982
Harju maakond
  21 km 3 05:01:48
19 Ulvi Kaarn 1966
Harju maakond
  21 km 1 05:34:07
10 Anne Kaasik 1975
Hiiu maakond
NKK 21 km 4 04:48:35
874 Kertu Kaasik 1995
Tartu maakond
  21 km 1 04:36:48
962 Ly Kaasik 1989
Lääne-Viru maakond
  21 km 1 02:47:48
987 Kai Kabin 1990
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus 21 km 2 05:03:01
302 Anneliis Kabral 1992
Tartu maakond
  21 km 1 03:31:19
867 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  21 km 3 07:36:04
983 Kreete Kakk 1995
Tartu maakond
  21 km 3 03:53:40
186 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
  21 km 3 02:51:32
204 Laura Kalda 1977
Harju maakond
Tallink 21 km 1 04:50:02
171 Birgit Kaldmäe 1989
Tartu maakond
  21 km 5 04:28:02
458 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 21 km 3 04:42:45
389 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 02:00:35
265 Kadi Kaljuveer 1973
Harju maakond
Ujumisklubi Briis 21 km 3 02:50:17
919 Laura Kallas 1991
Tartu maakond
  21 km 3 02:34:57
708 Sofia Kallas 2007
Harju maakond
  21 km 7 04:55:32
163 Nadežda Kalle 1965
Pärnu maakond
  21 km 8 04:14:20
947 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
  21 km 4 03:45:59
586 Karolin Kalmus 2000
Tartu maakond
  21 km 5 03:01:54
918 Jane Kalnapenkis 1992
Harju maakond
  21 km 1 09:12:31
232 Valeria Kalugina 2000
Ida-Viru maakond
  21 km 1 02:27:02
598 Kädy Kampus 1992
Tartu maakond
  21 km 4 01:53:42
223 Liina Kanarbik 1995
Harju maakond
TV3 21 km 1 03:19:57
658 Henelyn Kandver 1983
Harju maakond
  21 km 1 04:50:36
32 Margarita Kangur 1950
Harju maakond
  21 km 3 04:18:00
169 Elis Kannimäe 1996
Hiiu maakond
Hauka Veloklubi 21 km 2 02:05:44
977 Kai Käo 1993
Harju maakond
  21 km 3 02:28:19
70 Lea Kärbis 1957
Tartu maakond
  21 km 3 03:45:49
267 Helin Karbus 1984
Harju maakond
  21 km 3 02:12:28
735 Katrin Kärgenberg 1981
Tartu maakond
  21 km 8 04:27:12
449 Kaisa-Sandra Kari 1992
Võru maakond
  21 km 4 04:14:45
448 Kristin Kari 2000
Võru maakond
  21 km 5 03:55:47
661 Katy Kartau 1973
Harju maakond
  21 km 1 02:35:04
339 Lilia Karu 1966
Harju maakond
  21 km 7 04:17:43
11 Kaja Karv 1966
Tartu maakond
  21 km 3 04:04:13
226 Pille Kasatkin 1963
Harju maakond
  21 km 1 03:33:09
978 Kätlin Kase 1990
Viljandi maakond
SK Võhma 21 km 2 01:49:26
102 Helen Kasemets 1991
Pirkanmaa
  21 km 2 03:39:56
965 Kaie Kasemets-Remmel 1978
Tartu maakond
  21 km 1 03:34:03
776 Hanna Kasesalu 2010
Harju maakond
  21 km 11 06:19:28
775 Janne Kasesalu 1985
Harju maakond
  21 km 11 04:55:26
451 Annika Kask 1990
Võru maakond
  21 km 4 07:58:14
670 Carolyn Kask 1999
Harju maakond
  21 km 5 03:54:37
956 Elora Kask 1990
Harju maakond
  21 km 4 02:54:18
944 Inga Kašura 1972
Harju maakond
  21 km 1 03:08:47
407 Laila Kauer-Leis 1969
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 3 00:55:17
247 Karmen Kauge 1994
Harju maakond
  21 km 5 06:55:23
467 Terje Kaunissaar 1992
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
21 km 4 02:17:37
15 Sirje Kautsaar 1972
Harju maakond
  21 km 5 03:59:12
821 Kirli Keemu 1984
Valga maakond
Otepää Lasteaed 21 km 2 03:28:12
949 Meriliis Keernik 1990
Harju maakond
  21 km 4 03:36:43
617 Keidi Keidla 1987
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 3 02:36:21
535 Gertu Kendra 1992
Harju maakond
  21 km 1 02:10:00
646 Yoko-Susanna Kenk 2000
Harju maakond
  21 km 1 02:11:31
206 Reeli Kerro 1992
Harju maakond
  21 km 4 02:17:29
14 Margarita Kerson-Saulis 1974
Harju maakond
  21 km 3 04:20:39
673 Irma Kesa 1974
Harju maakond
  21 km 1 03:23:14
641 Kelly Kesk 1989
Harju maakond
  21 km 1 03:25:26
13 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 03:49:05
601 Gerda Kester 2006
Viljandi maakond
  21 km 4 02:43:45
649 Anna Khandogina 1983
Harju maakond
  21 km 4 02:12:30
533 Monika Kiik 1984
Harju maakond
  21 km 1 04:26:11
566 Kätlin Kikerpill 1986
Pärnu maakond
  21 km 3 03:53:02
348 Kätlin Kikerpuu 2001
Harju maakond
  21 km 1 02:28:56
428 Kairi Kirs 1980
Varsinais-Suomi
  21 km 1 02:32:41
664 Birgit Kirsipuu 1996
Harju maakond
  21 km 1 05:21:36
324 Kärol Kirsipuu 2004
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 03:35:23
349 Kristel-Karin Kirsipuu 1979
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 03:20:02
607 Reet Kirsipuu 1957
Järva maakond
  21 km 1 05:43:13
227 Daivi Kitsapea 1975
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
21 km 2 03:16:40
683 Kati Kivi 2003
Tartu maakond
  21 km 3 03:54:22
689 Katrina Kivi 1989
Lääne maakond
Pärnu Maakohus 21 km 2 03:20:30
543 Saale Kivi 1971
Jõgeva maakond
  21 km 3 02:19:00
491 Imbi Kivilo 1971
Harju maakond
  21 km 2 03:08:56
785 Annabel Kivisild 1999
Jõgeva maakond
  21 km 3 03:00:39
888 Kärolyn Kivistik 1988
Hiiu maakond
  21 km 1 04:39:39
648 Maria Kizikov 1989
Harju maakond
  21 km 4 05:24:28
199 Karily Klaus 2001
Põlva maakond
  21 km 2 04:01:14
910 Liivi Kleberg 1979
Rapla maakond
Naiskodukaitse 21 km 1 01:48:55
973 Marit Klein 1995
Tartu maakond
  21 km 2 03:11:39
270 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  21 km 1 03:14:10
474 Karita Klesman 1999
Tartu maakond
  21 km 5 04:23:05
1019 Reelika Klettenberg 1984
Järva maakond
  21 km 3 04:05:39
469 Anna Kliševitš 1984
Harju maakond
Iron Navy 21 km 2 02:13:22
1001 Doris Koddala 1991
Tartu maakond
  21 km 4 03:30:43
657 Kaisa Kogermann 1992
Hiiu maakond
  21 km 7 04:22:01
284 Liisi Koitjärv 1999
Tartu maakond
  21 km 3 04:08:39
20 Pille Koivsaar 1988
Baden-Württemberg
  21 km 1 03:49:43
716 Liina Kokk 1995
Tartu maakond
KPMG 21 km 4 03:28:36
998 Kerli Kõks 1987
Tartu maakond
  21 km 1 02:55:43
709 Margit Kolats-Toomla 1986
Harju maakond
Keskkonnaagentuur 21 km 5 04:05:42
581 Aili Koller 1991
Jõgeva maakond
  21 km 2 04:11:18
582 Annemari Koller 2000
Jõgeva maakond
  21 km 2 04:40:09
158 Virge Kõosalu 1974
Harju maakond
  21 km 9 06:11:34
651 Kärt Koosapoeg 1990
Pärnu maakond
  21 km 3 02:11:52
67 Keit Koosapoeg-Lang 1984
Võru maakond
Omniva 21 km 1 01:49:12
266 Ann-Mari Koppel 1989
Harju maakond
  21 km 2 02:19:20
852 Maria Koppel 1987
Saare maakond
  21 km 8 05:17:26
287 Eva Korela 1985
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts 21 km 4 03:53:40
181 Kadri Kõrm 1992
Hiiu maakond
  21 km 4 04:25:16
115 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  21 km 2 03:04:37
848 Veronika Kossar 1980
Ida-Viru maakond
  21 km 5 05:26:41
476 Iiris Kostopravova 1988
Harju maakond
MyFitness 21 km 5 13:23:22
62 Krista Kotkamäe 1981
Lääne-Viru maakond
Nordea 21 km 2 04:30:04
241 Linda Kotkamäe 2010
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 04:30:04
762 Ülle Kottav 1973
Harju maakond
  21 km 3 03:35:00
734 Kristina Kraani 1990
Võru maakond
  21 km 4 06:38:00
711 Kadri Kreen 1987
Viljandi maakond
  21 km 3 04:10:09
1018 Maarika Kreisling 1977
Lääne-Viru maakond
Eraisik 21 km 3 03:08:28
208 Tatjana Krõlova 1995
Pärnu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
21 km 3 02:42:27
806 Tiia Kruuse 1973
Rapla maakond
  21 km 3 03:24:18
653 Kristel Kruusmaa 2000
Saare maakond
  21 km 1 04:19:16
1008 Gerli Kruusmäe 1994
Rapla maakond
Olybet 21 km 1 03:31:09
984 Kristina Kübar 1988
Tartu maakond
  21 km 1 03:39:16
381 Birgit Kuik 1977
Tartu maakond
  21 km 5 04:51:38
889 Ave Kukemelk 1989
Harju maakond
Rummu Lasteaed Lepatriinu 21 km 1 03:45:31
842 Ege Kuldma 1976
Harju maakond
  21 km 1 02:35:08
926 Julia Kulikova 1983
Ida-Viru maakond
  21 km 2 02:19:07
484 Maris Kull 1988
Pärnu maakond
Pärnu Rääma Põhikool 21 km 2 03:26:59
220 Kärt Künnapas 1984
Harju maakond
TV3 21 km 1 04:32:57
221 Triinu Künnapas 1985
Harju maakond
TV3 21 km 1 04:44:52
272 Eleri Kunto 1985
Pärnu maakond
  21 km 3 02:21:11
365 Kaisu Kuris 1984
Harju maakond
  21 km 4 03:37:11
45 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  21 km 2 02:43:54
794 Elisa Marie Kurvits 2010
Harju maakond
  21 km 1 13:51:02
398 Kaire Kurvits 1981
Tartu maakond
  21 km 6 04:54:34
563 Kärt Kurvits 1998
Harju maakond
  21 km 5 03:47:24
736 Kristi Kurvits 1985
Harju maakond
  21 km 3 03:53:03
771 Birgit Kuslap 1996
Jõgeva maakond
  21 km 7 03:54:19
65 Elve Kütt 1963
Lääne-Viru maakond
  21 km 3 03:45:52
375 Liisbet Kuul 1999
Harju maakond
  21 km 1 03:33:12
298 Pille Kuul 1973
Harju maakond
  21 km 1 02:38:50
478 Maris Kuum 1989
Harju maakond
  21 km 4 06:13:25
420 Kätlin Kuura 1998
Pärnu maakond
  21 km 2 04:21:17
489 Madli-Liis Kuus 1995
Ida-Viru maakond
  21 km 9 03:21:17
426 Helen Kuusalu 1985
Põlva maakond
HK Raamatupidamisteenused OÜ 21 km 5 04:42:39
250 Katrin Kuusk 1989
Saare maakond
  21 km 1 03:24:40
901 Laura Kuusk 1993
Harju maakond
  21 km 4 04:31:18
373 Kaija Küüt 1990
Harju maakond
  21 km 1 01:32:44
966 Paula Kuznetsova 1987
Harju maakond
  21 km 3 03:34:59
792 Alis Laan 1993
Tartu maakond
Tartu SS Kalev 21 km 4 02:45:31
847 Aigely Laaneväli 1998
Tartu maakond
  21 km 1 05:12:15
803 Marianne Laas 2003
Harju maakond
  21 km 3 02:27:16
823 Kadri Laasi 1981
Valga maakond
Otepää Lasteaed 21 km 2 03:28:07
183 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  21 km 4 04:09:30
380 Annika Laimets 1987
Harju maakond
  21 km 10 04:00:28
1030 Maarja Lainola 1990
Tartu maakond
  21 km 1 03:49:09
871 Triinu Laipaik 1991
Saare maakond
Telia SK MTÜ 21 km 6 02:30:45
308 Signe Laiuste 1968
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
21 km 4 03:59:44
518 Aigi Laks 1988
Viljandi maakond
  21 km 1 03:36:43
873 Kristin Lalin 1998
Jõgeva maakond
  21 km 1 03:39:51
751 Katriina Läll 2006
Rapla maakond
  21 km 2 02:01:38
23 Aigi Lamus 1981
Uusimaa
  21 km 1 03:51:01
229 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
Team Kaitsevägi 21 km 3 01:53:37
878 Anna Lantsova 1985
Bundesstaat
  21 km 4 03:14:03
930 Gerli Lass 1995
Harju maakond
  21 km 3 04:31:29
883 Tatjana Lastovka 1980
Harju maakond
DPD Eesti AS 21 km 1 04:06:32
553 Bertha Laul 2008
Saare maakond
  21 km 4 03:26:41
201 Angela Laur 1977
Harju maakond
  21 km 1 02:29:28
594 Merit Laur 1987
Tartu maakond
OÜ Apartmer 21 km 4 03:37:00
992 Kristiina Lauri 1991
Harju maakond
Nike Run Club 21 km 4 02:45:17
845 Evelin Laurits 1983
Rapla maakond
  21 km 4 05:33:05
854 Kai-Riin Laurits 1996
Tartu maakond
  21 km 3 04:12:07
960 Marliis Laurson 1991
Tartu maakond
  21 km 1 04:16:18
200 Airi Leemet 1972
Harju maakond
Tallink 21 km 3 03:56:05
637 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
21 km 3 01:58:09
911 Ene-Ly Lehtmaa 1983
Harju maakond
  21 km 1 04:13:48
341 Mariken Lehtsaar 1993
Hiiu maakond
  21 km 1 04:43:55
358 Lenne Grettel Leitmaa 1999
Harju maakond
  21 km 4 03:07:38
721 Elisabeth Lember 1996
Harju maakond
  21 km 1 05:14:00
791 Marjana Lember 1981
Jõgeva maakond
  21 km 1 04:11:38
560 Helen Lemküll 1980
Tartu maakond
  21 km 5 03:34:43
909 Elena Leonova 1985
Ida-Viru maakond
Narva Haigla 21 km 3 02:24:20
463 Laura Lepik 1998
Viljandi maakond
  21 km 3 06:13:20
945 Maarja Lepind 1996
Harju maakond
SEB Pank 21 km 6 05:40:12
135 Linda Lepmets 1991
Harju maakond
SMIT 21 km 5 04:28:05
506 Mirell Lepp 1995
Tartu maakond
  21 km 4 03:18:53
593 Tuuli Lepp 1983
Harju maakond
  21 km 1 06:29:36
97 Kairi Lepparu 1992
Harju maakond
Mtü spordiselts
Stoneridge Electronics AS
21 km 1 04:49:33
498 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
  21 km 4 03:42:15
548 Merili Lessel 2006
Tartu maakond
  21 km 10 03:39:39
822 Pilvi Levin 1979
Valga maakond
Otepää lasteaed 21 km 2 03:28:12
332 Katerina Lieholm 2003
Harju maakond
  21 km 1 05:02:11
807 Helen-Britt Liidemann 1996
Hamburg
  21 km 3 02:23:04
333 Ave Liik 1973
Harju maakond
  21 km 6 04:27:52
1043 Anu Liiva 1962
Harju maakond
  21 km 2 02:05:03
1012 Merli Liiva 1988
Harju maakond
  21 km 3 04:15:58
391 Liis Liivamägi 1993
Hiiu maakond
Dagöplast AS 21 km 3 06:11:03
213 Kaire Liivar 1992
Tartu maakond
  21 km 1 03:40:09
406 Klaarika Liivmaa 1981
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 1 03:11:14
877 Liudmila Likhacheva 1940
Ida-Viru maakond
  21 km 5 05:15:00
730 Janika Lillakas 1988
Pärnu maakond
  21 km 3 03:34:25
405 Helery Lillema 2001
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 3 04:35:05
669 Kristina Lillo 1999
Tartu maakond
SEB spordiklubi 21 km 6 02:46:29
763 Carmen Malene Lindström 2004
Harju maakond
  21 km 2 04:36:18
236 Kersti Lindström 1980
Harju maakond
  21 km 9 09:00:09
840 Carolin Linkgreim 1983
Harju maakond
  21 km 1 04:50:51
234 Anu Linnamägi 1983
Rapla maakond
Ääsmäe Põhikool 21 km 4 03:12:32
486 Merike Lipu 1989
Keskkonnaagentuur 21 km 1 02:16:27
816 Maris Liström 1989
Harju maakond
  21 km 1 05:40:29
869 Gerli Ljahovski 1995
Harju maakond
  21 km 5 04:22:03
80 Jaana Lõhmus 1976
Tartu maakond
  21 km 4 03:55:46
802 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  21 km 3 02:10:24
886 Karin Lõhmuste 1983
Harju maakond
  21 km 5 04:31:50
542 Marju Loorits 1985
Harju maakond
  21 km 2 03:54:49
777 Jaanika Loos 1995
Valga maakond
  21 km 12 04:42:35
562 Mairi Lootmäe 1982
Pärnu maakond
  21 km 1 00:28:54
705 Sandra Laura Luhtein 1991
Harju maakond
  21 km 3 03:10:35
459 Ingrid Luide 1991
Harju maakond
  21 km 5 03:29:50
175 Ele Luik 1971
Rapla maakond
  21 km 7 04:25:50
727 Karoliine Luik 1996
Tartu maakond
  21 km 1 03:47:01
931 Karolina Luik 1994
Tartu maakond
  21 km 3 03:56:36
963 Kristel Luik 1982
Jõgeva maakond
  21 km 1 03:26:34
505 Rahel Luik 1995
Harju maakond
  21 km 2 02:14:06
413 Martina Lukez 1987
Harju maakond
  21 km 4 06:19:51
191 Kreete Lumpre 1991
Tartu maakond
  21 km 1 04:15:14
596 Margit Lunt 1971
Harju maakond
  21 km 3 02:52:49
360 Suvi Kirsi-Mari Luomala 1993
Finland Proper
  21 km 3 02:42:01
523 Agnes Lupp 1986
Võru maakond
  21 km 3 04:33:50
779 Liisi Lust 1992
Valga maakond
  21 km 2 03:09:27
554 Silvi Lüüs 1969
Tartu maakond
Depilé OÜ 21 km 3 04:22:55
323 Ave Lüütsepp 1982
Tartu maakond
  21 km 1 04:21:29
767 Andra Madisson 2004
Põlva maakond
  21 km 1 02:23:57
133 Marge Mäearu 1987
Harju maakond
  21 km 2 03:19:05
531 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  21 km 3 04:18:47
891 Ly Mäemurd 1980
Pärnu maakond
  21 km 3 04:16:05
927 Janne Mägi 1999
Harju maakond
  21 km 1 02:16:12
64 Marilyn Mägi 1995
Tartu maakond
  21 km 10 04:01:41
322 Merike Maide 1972
Pärnu maakond
  21 km 3 02:56:28
377 Maarja Maivel 1988
Harju maakond
  21 km 6 02:37:54
829 Kadri Maldur 1997
Tartu maakond
  21 km 6 08:22:38
202 Regiina Malm 1998
Harju maakond
Sportland Eesti AS 21 km 4 03:02:07
862 Julia Malõh 1982
Harju maakond
  21 km 4 02:43:16
971 Elena Manakova 1992
Harju maakond
  21 km 2 02:30:06
408 Aigi Mänd 1996
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 1 03:49:48
342 Biruta Mänd 1997
Harju maakond
  21 km 6 04:11:51
379 Terje Mändla 1973
Rapla maakond
  21 km 4 03:51:54
527 Tiina Männik 1989
Rapla maakond
  21 km 1 04:32:00
880 Angela Maripuu 1993
Harju maakond
  21 km 2 04:51:02
604 Raili Maripuu 2009
Võru maakond
  21 km 2 03:56:08
603 Sirle Maripuu 1977
Võru maakond
  21 km 2 03:43:08
195 Elina Martin 1982
Põlva maakond
Põlva Gümnaasium 21 km 3 02:04:14
714 Marge Martin 1979
Harju maakond
  21 km 4 02:26:04
154 Taimi Martinson 1967
Pärnu maakond
  21 km 6 04:13:11
340 Taimi Märtsin 1969
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 01:54:22
994 Liis Märtson 2014
Saare maakond
  21 km 1 03:53:53
1028 Jevgenia Maslova 1988
Harju maakond
  21 km 3 03:46:38
668 Sirle Mätas 1985
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
21 km 1 04:48:18
691 Tea Matson 1962
Harju maakond
Tervisekassa 21 km 1 04:45:29
48 Kairi Matt 1985
Harju maakond
  21 km 4 04:33:32
57 Lysandra Matt 2011
Harju maakond
  21 km 4 05:16:29
667 Lii Matteus 1963
Uusimaa
  21 km 5 02:29:22
196 Anna Mattus 1997
Põlva maakond
Põlva Gümnaasium 21 km 1 02:02:17
1006 Anastassia Mazur 1983
Harju maakond
  21 km 1 03:13:40
750 Aurika Meimre 1969
Harju maakond
Tallinna Haridusamet 21 km 3 02:49:40
953 Anastassia Meinson 1975
Ida-Viru maakond
  21 km 1 03:43:26
1023 Merilin Meite 1990
Harju maakond
  21 km 5 02:30:47
1038 Helen Meltsas 1986
Harju maakond
  21 km 3 02:37:51
773 Hetti Meltsas 1979
Rapla maakond
  21 km 5 06:34:23
639 Marta Meos 1990
Harju maakond
MyFitness 21 km 3 02:16:04
127 Anne Merela 1965
Harju maakond
  21 km 1 07:03:17
570 Jekaterina Mergenjova 1989
Harju maakond
  21 km 1 04:21:40
386 Karin Merilo 1986
Harju maakond
  21 km 6 05:09:04
71 Meribel Merilo 2006
Rapla maakond
  21 km 4 03:45:36
240 Koidu Mesilane 1952
Harju maakond
  21 km 1 05:02:05
363 Sabina Mesjatseva 1993
Järva maakond
Oü Euroapteek 21 km 4 03:32:06
887 Merle Mets 1974
Rapla maakond
  21 km 3 04:04:42
60 Anneli Metsa 1978
Harju maakond
MTÜ Sordiselts 21 km 3 03:35:09
216 Marie Metsur 1992
Harju maakond
TV3 21 km 3 04:51:23
228 Helle Michelson 1957
Võru maakond
RMK 21 km 4 03:53:00
368 Keiu-Karin Michelson 1981
Harju maakond
  21 km 1 02:50:18
1003 Monika Michelson-Mõik 1985
Harjumaa
TEAM KAITSEVÄGI 21 km 4 02:20:10
313 Liivi Mihkelsaar 1966
Tartu maakond
Depilé OÜ 21 km 3 04:18:20
811 Elen Mihkelson 1991
Võru maakond
Treeningstuudio Fookus 21 km 3 02:04:07
54 Ella-Lorena Miidu 1992
Pärnu maakond
LHV 21 km 7 05:20:13
193 Ave Mikk 1970
Harju maakond
Tallink 21 km 3 04:32:03
970 Silja Mikk 1968
Viljandi maakond
WellRun 21 km 2 01:44:06
687 Piret Mikola 1968
Järva maakond
  21 km 3 04:13:47
606 Liisa Mikson 2001
Tartu maakond
  21 km 8 04:45:49
211 Gea Milistver 1982
Järva maakond
  21 km 2 02:48:07
124 Kai Miller-Lutta 1971
Harju maakond
  21 km 1 04:47:10
38 Merle Milva 1976
Luxembourg
  21 km 3 04:02:06
743 Maret Mõistlik 1951
Harju maakond
  21 km 4 03:39:18
744 Piret Mõistlik 1979
Harju maakond
  21 km 4 03:40:18
452 Annika Mölder 1991
Viljandi maakond
  21 km 4 04:21:38
935 Julia Moler 1995
Harju maakond
  21 km 3 07:21:43
621 Kristel Möls 1989
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 4 02:20:12
441 Maria Moon 1995
Harju maakond
  21 km 7 06:07:26
144 Relika Müller 1978
Harju maakond
  21 km 1 05:01:17
299 Ehte Mumm 1962
Lääne-Viru maakond
  21 km 4 03:30:26
246 Triinu Mumm 1989
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 04:11:25
633 Yuliia Musiienko 1982
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 4 05:32:07
99 Aet Must 1960
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
21 km 1 03:30:53
782 Magda Must 2009
Harju maakond
  21 km 2 03:24:10
514 Mirjam Muttel 1992
Viljandi maakond
Amifleks OÜ 21 km 4 04:01:05
293 Maarika Muuli 1982
Tartu maakond
  21 km 6 04:20:54
882 Maarika Müür 1978
Harju maakond
DPD Eesti AS 21 km 1 05:18:36
50 Kerly Nahkur 1982
Tartu maakond
  21 km 1 02:49:22
894 Snezhana Nakovski 1981  
North Macedonia
  21 km 3 02:09:44
584 Ann Marii Närska 1997
Harju maakond
  21 km 1 07:00:00
585 Marin Närska 1972
Harju maakond
  21 km 2 03:24:55
989 Teele Nässi 1985
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus 21 km 6 04:23:27
605 Marje Nelis 1964
Saare maakond
  21 km 4 04:20:41
490 Gajane Nelk 1983
Harju maakond
  21 km 3 02:26:49
1 Jenny Nielsen 1977
Storstrøm
  21 km 4 01:55:41
177 Gerda Niitvähi 1995
Tartu maakond
  21 km 4 06:35:44
27 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  21 km 4 03:45:12
985 Nele Nisumaa 2001
Rapla maakond
Mk Juhan 21 km 4 03:16:37
758 Katariina Nokka 1985
Varsinais-Suomi
  21 km 1 02:03:41
756 Kärt Nõlvaku 1993
Harju maakond
  21 km 1 03:00:00
114 Liliane Noormets 1993
Harju maakond
  21 km 1 03:13:16
755 Merilin Noormets 1996
Tartu maakond
  21 km 8 04:32:40
325 Julia Norman 1975
Harju mk
PERH 21 km 2 03:53:42
409 Lea Novikov 1969
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 3 04:00:06
569 Meeri Nurk 1997
Harju maakond
  21 km 7 02:54:17
745 Hanna Nurme 1994
Harju maakond
  21 km 1 03:00:43
39 Lii Nuut 1987
Tartu maakond
  21 km 5 04:22:43
356 Irina Oad 1976
Harju maakond
TALLINK 21 km 3 03:25:47
119 Anne-Ly Õiemets 1977
Harju maakond
Eugesta Eesti 21 km 1 03:25:17
404 Elina Õispuu 1981
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 3 04:35:05
495 Elis Oja 1995
Tartu maakond
  21 km 3 02:41:19
740 Liis Oja 1982
Harju maakond
  21 km 5 03:40:18
946 Nadežda Ojakäär 1978
Harju maakond
  21 km 5 03:13:25
951 Aire Ojala 1981
Pärnu maakond
  21 km 4 03:50:03
547 Riin Ollema 1991
Lääne maakond
  21 km 3 03:53:53
256 Kristi Onkel 1975
Lääne-Viru maakond
  21 km 5 04:05:53
801 Annika Onton 1988
Harju maakond
  21 km 5 03:27:24
462 Jaanika Oolo 1986
Tartu maakond
  21 km 5 06:19:54
1036 Marje Orav 1964
Rapla maakond
  21 km 5 03:39:56
692 Victoria Orav 1990
Harju maakond
PPA 21 km 1 03:19:14
1037 Kretel Orgmäe 1993
Harju maakond
  21 km 3 03:44:43
352 Reelika Ormus 2004
Lääne maakond
  21 km 7 03:41:37
858 Diana Ossipova 2000
Harju maakond
Tallinna Lastehaigla SA 21 km 1 01:29:00
188 Egle Ott 1976
Lääne-Viru maakond
  21 km 1 04:58:01
538 Raina Paabut 1974
Tartu maakond
  21 km 4 03:15:19
4 Ilona Paavo 1968
Ida-Viru maakond
  21 km 3 03:16:26
85 Mari-Riin Paavo 1994
Viljandi maakond
  21 km 4 02:37:45
464 Ingrid Padama 1969
Harju maakond
  21 km 4 02:59:20
402 Heli Paesüld 1978
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus 21 km 6 04:18:32
733 Kristi Pähkel 1996
Harju maakond
  21 km 6 05:32:01
642 Pille Pajoma-Lepp 1987
Saare maakond
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 21 km 4 02:46:35
587 Hanna Paju 2008
Saare maakond
  21 km 4 02:10:10
91 Daisi Pajula 2005
Harju maakond
  21 km 1 06:04:45
443 Anna Maria Pajuste 2000
Pärnu maakond
  21 km 5 03:46:59
1024 Keia Riin Pakkonen 2002
Lääne-Viru maakond
  21 km 6 05:00:35
519 Margareta Palgi 1964
Võru maakond
AS Võru Teataja 21 km 3 03:16:47
289 Kirsti Pallum 1976
Harju maakond
  21 km 1 02:07:39
545 Ilona Pals 1974
Harju maakond
  21 km 4 01:51:36
732 Lilli Palts 1999
Harju maakond
Euroapteek OÜ 21 km 6 04:34:33
343 Merle Palu 1973
Uusimaa
  21 km 3 03:26:51
957 Kädi Pant 1996
Tartu maakond
Sportland Eesti AS 21 km 6 03:25:50
682 Agnessa Parkonen 2012
Rapla maakond
  21 km 6 02:47:32
394 Sandra Parm 1993
Harju maakond
LHV Bank Limited 21 km 1 02:28:23
1040 Kaidi Parman 1987
Põlva maakond
  21 km 4 02:13:09
243 Mairi Pärn 1980
Harju maakond
  21 km 6 03:57:51
530 Liina Pärnoja 1984
Pirkanmaa
  21 km 5 03:54:06
528 Hanna Parv 2003
Võru maakond
  21 km 2 03:50:04
28 Katren Parve 1971
Harju maakond
  21 km 2 02:50:53
701 Gerli Päss 1991
Valga maakond
  21 km 2 03:10:36
640 Karoli Patte 1990
Harju maakond
  21 km 1 04:23:59
445 Miina Paugus 1982
Harju maakond
  21 km 4 05:44:50
485 Kirke Liis Paur 1999
Harju maakond
  21 km 1 03:56:18
817 Doris Pavlov 1986
Tartu maakond
  21 km 3 05:20:49
624 Anastasia Pavlova 1999
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 1 04:12:15
623 Diana Pavlova 1997
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 1 04:17:21
625 Svetlana Pavlova 1979
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 1 04:16:00
361 Sigre Peetrimägi 1981
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 21 km 3 02:57:25
438 Kadi Peets 1978
Harju maakond
  21 km 1 03:12:26
453 Kristiina Pegolainen 1988
Lääne-Viru maakond
  21 km 3 04:17:43
724 Triin Peiker 1988
Harju maakond
  21 km 1 03:43:23
892 Kristel Pelju 1996
Harju maakond
  21 km 1 02:23:30
238 Kairi Pender 1982
Päijät-Häme
  21 km 1 04:00:43
525 Helis Penter 1990
Tartu maakond
  21 km 3 03:38:52
707 Marelle Pertmann 2008
Tartu maakond
  21 km 3 03:54:30
450 Egle Pesti 1989
Harju maakond
  21 km 1 02:27:23
259 Iivi Piberman 1983
Rapla maakond
Rimi Eesti Food AS 21 km 2 04:05:50
507 Iris Elisabeth Pihelgas 1996
Harju maakond
  21 km 4 02:42:40
702 Agnes Pihelpuu 1975
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus 21 km 1 03:16:56
819 Birgit Pihlak 1984
Harju maakond
  21 km 5 03:02:02
975 Eliis Pihlak 2008
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont Rulluisuklubi 21 km 3 04:20:07
424 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts 21 km 4 03:32:53
897 Karin Pihlak 1976
Harju maakond
  21 km 1 06:10:55
857 Marika Piile 1975
Pärnu maakond
Pomarfin OÜ 21 km 4 02:34:54
153 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 02:23:23
772 Anni Elisabeth Piirfeldt 1990
Tartu maakond
  21 km 4 04:06:49
37 Claudia Pikknurm 2001
Rapla maakond
Lidl Eesti 21 km 5 04:27:03
100 Maarja Pikorainen 1987
Harju maakond
Telia SK MTÜ 21 km 4 03:31:45
865 Eva-Maria Pild 1996
Harju maakond
Kalamaja Põhikool 21 km 3 04:01:38
908 Johanna Pilli 2000
Pärnu maakond
Sportland 21 km 4 02:16:36
12 Kadi Pintsaar 1980
Tartu maakond
  21 km 1 04:12:54
197 Merle Pintson 1958
Põlva maakond
Põlva Gümnaasium 21 km 6 05:40:08
178 Veronika Pirk 1975     21 km 6 04:36:27
516 Katrin Pirn 1969
Harju maakond
EKP Reskontro 21 km 1 04:47:06
768 Liina Pirsi 1987
Harju maakond
  21 km 5 05:50:12
588 Kristel Plakso 1993
Tartu maakond
  21 km 4 02:33:19
967 Angeelika Pohlak 2001
Lääne-Viru maakond
  21 km 4 02:25:29
174 Helen Pokk 1975
Harju maakond
  21 km 4 05:16:43
42 Tiina Põld 1969
Lääne maakond
Pärnu Maakohus 21 km 4 03:07:54
622 Helina Põldemaa 1993
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 3 04:32:34
1015 Kaie Põldmaa 1969
Tartu maakond
CH Konsultatsioonid OÜ 21 km 4 03:35:01
242 Kaja Põldmaa 1966
Lääne-Viru maakond
  21 km 5 04:03:02
168 Ene Põldoja 1971
Tartu maakond
A. Le Coq
AS A. Le Coq
21 km 6 03:21:56
372 Elina Poll-Riives 1985
Harju maakond
  21 km 4 02:51:48
8 Katrin Polli 1976
Harju maakond
  21 km 2 02:02:42
59 Liidia Põllu 1954
Ida-Viru maakond
Viru SK 21 km 5 03:15:46
997 Triinu Poltimäe 1979
Harju maakond
  21 km 7 04:15:19
539 Karmen Popova 1983
Võru maakond
  21 km 3 04:25:35
761 Birgit Porsin 1991
Viljandi maakond
  21 km 1 08:12:50
760 Kairit Porsin 1999
Viljandi maakond
  21 km 1 03:56:53
86 Diana Potapova 1999
Harju maakond
Fitness 24/7
PERH
21 km 2 04:05:32
49 Galina Potšeptsova 1970
Harju maakond
  21 km 5 03:28:03
1013 Liis-Mary Priisalu 1992
Tartu maakond
  21 km 4 05:29:25
351 Liina Prohhorov 1987
Harju maakond
  21 km 4 04:12:50
500 Inga Prokofieva 1971
Harju maakond
PERH 21 km 1 04:21:35
280 Anastasija Prutenskaja 1991
Lääne-Viru maakond
  21 km 2 04:07:48
435 Kaidi Pugal 1976
Harju maakond
  21 km 5 02:29:46
210 Krista Puks 1989
Pärnu maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
21 km 2 01:58:59
572 Helelin Püss 1980
Pärnu maakond
  21 km 7 04:25:23
309 Hanna-Loore Püüa 1995
Harju maakond
  21 km 1 03:58:52
659 Kertu Puur 1999
Rapla maakond
  21 km 4 04:06:50
418 Kersti Puuri 1989
Harju maakond
  21 km 3 02:38:42
335 Kristi Puurmaa 1985
Tartu maakond
  21 km 3 02:28:58
1042 Liina Raamets 1981
Harju maakond
AS Lääne-Tallinna Keskhaigla 21 km 1 02:57:07
942 Kristel Raba 1994
Viljandi maakond
  21 km 2 01:52:15
235 Ljubov Radziminskaja 1986
Harju maakond
  21 km 3 03:14:27
319 Ene Rahu 1978
Saare maakond
  21 km 8 03:14:40
344 Anu Raidma 1965
Harju maakond
  21 km 4 04:43:53
35 Mare Raidma 1945
Harju maakond
  21 km 3 04:24:00
282 Marit Raidma 1994
Harju maakond
  21 km 3 03:39:32
728 Kadri Raidmets 1976
  21 km 3 04:09:46
494 Triinu Raie 2001
Harju maakond
  21 km 10 03:17:26
354 Eveli Raja 1987
Harju maakond
  21 km 1 02:13:42
922 Alina Rajevskaja 1988
Harju maakond
  21 km 4 03:13:02
872 Kätlin Rammu 1994
Harju maakond
  21 km 4 04:15:32
666 Kairit Rammus 1971
Harju maakond
MTÜ Spordiselts 21 km 4 03:28:13
619 Kadi Randla 1981
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 4 03:41:17
813 Ivi Randmaa 1966
Harju maakond
Ivi Randmaa 21 km 1 04:01:28
1034 Kristina Regina Rang 1989
Harjumaa
JOIK jookseb
JOIK OÜ
21 km 1 04:50:12
612 Eelo Ranniku 1962
Harju maakond
Nordecon AS 21 km 7 03:34:58
805 Jaana Rässa 1988
Harju maakond
  21 km 3 02:31:36
990 Kersti Rätsep 1987
Harju maakond
RIK 21 km 8 03:55:55
964 Marge Rätto 1978
Jõgeva maakond
  21 km 1 03:34:40
520 Triin Raud 1981
Tartu maakond
  21 km 2 03:37:33
863 Helis Raudik 1993
Tartu maakond
BigBank 21 km 5 02:53:36
66 Berit Raudva 1994
Rapla maakond
  21 km 3 03:11:42
429 Berit-Bärbel Rebane 1985
Harju maakond
Kodukunstnik OÜ 21 km 4 04:07:40
9 Eliko Rebane 1983
Tartu maakond
  21 km 3 02:14:46
571 Kadri Rebane 1982
Harju maakond
  21 km 7 03:35:35
993 Sille Rebane 1984
Põlva maakond
  21 km 3 03:21:44
914 Egle Rebase 1984
Halsua
  21 km 5 04:41:15
844 Meelika Reede 1979
Rapla maakond
  21 km 5 04:08:11
72 Eneli Rego 1989
Rapla maakond
  21 km 6 04:26:47
752 Revetta Reiljan 1990
Tartu maakond
  21 km 1 02:26:12
999 Sigrit Reiman 1989
Võru maakond
  21 km 1 03:00:34
388 Jaanika Reimo 1991
Harju maakond
  21 km 3 27:45:37
509 Ketter Reinesberg 1992
Harju maakond
  21 km 1 06:10:00
613 Olga Reintam 1979
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 3 04:55:55
249 Angela Reivik 1970
Järva maakond
  21 km 2 04:12:18
731 Elis Rekker 1988
Tartu maakond
  21 km 3 02:30:17
941 Aleksandra Remmelgas 2012
Harju maakond
  21 km 1 04:45:36
940 Anna Remmelgas 1987
Harju maakond
  21 km 3 03:28:35
1009 Doris Remmet 1997
Harju maakond
OlyBet 21 km 8 04:32:42
359 Maarja Renter-Pokk 1990
Tartu maakond
  21 km 3 02:55:52
632 Merle Reose 1978
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 3 04:40:20
90 Kersti Richter 1981
Tartu maakond
  21 km 4 04:04:46
1029 Airi Riiman 1969
Jõgeva maakond
  21 km 2 03:11:23
804 Anneli Riisalu 2001
Harju maakond
  21 km 6 03:15:29
534 Jaanika Riispapp 1989
Harju maakond
  21 km 2 02:50:21
430 Triin Rist 1992
Tartu maakond
  21 km 4 03:21:57
118 Triin Ristlaan 1980
Harju maakond
Eugesta Eesti 21 km 5 02:37:31
290 Monika Ritsmann 1977
Harju maakond
  21 km 2 04:05:40
316 Kristiina Ritso 1980
Harju maakond
  21 km 5 05:09:45
433 Keirin Ritval 1991
Tartu maakond
  21 km 22 15:49:40
959 Lauma Rode 1978
Harju maakond
  21 km 10 07:40:18
31 Ruth Rohi 1973
Harju maakond
  21 km 3 03:47:09
737 Annabel Rohtjärv 2000
Tartu maakond
SEB Spordiklubi 21 km 5 02:49:33
113 Mari Rõigas 1985
Harju maakond
  21 km 1 02:24:13
182 Olga Romanova 1982
Ida-Viru maakond
  21 km 3 03:38:40
496 Britt Rondo 2000
Pärnu maakond
Sportland Eesti AS 21 km 1 02:32:09
255 Arolyn Roog 1994
Rapla maakond
  21 km 4 03:37:00
597 Helle Roopere 1962
Harju maakond
  21 km 1 03:42:12
205 Nataly Roose 2001
Harju maakond
Sportland Team
Sportland AS
21 km 1 03:40:01
166 Maarja Rosenberg 1991
Tartu maakond
A. Le Coq
AS A. Le Coq
21 km 3 03:41:31
314 Sirly Rosenfeldt 1981
Tartu maakond
  21 km 2 03:01:47
317 Sandra Rovbut 1988
Harju maakond
Tallinna Männi lasteaed 21 km 6 08:21:08
741 Eva Maria Rudissaar 2010
Harju maakond
  21 km 4 03:45:05
764 Emma Johanna Rumm 2003
Harju maakond
  21 km 2 04:37:28
337 Kati Rünk 1983
Harju maakond
  21 km 3 03:54:13
631 Jelizaveta Rusak 1959
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
21 km 2 03:42:54